Categorie 'Meisjes Junior D'

Tijdschema 'Meisjes Junior D'

Print Tijdschema

Aanvang Onderdeel
10:05 11:25 Hoog
-ho...1-
Uitslagen
10:55 11:15 60m Uitslagen
11:15 12:15 Discus
-di...1-
Uitslagen
12:05 12:15 1000m Uitslagen
12:15 12:50 Ver
-ve...2-
Uitslagen
12:50 13:50 Ver
-ve...2-
Uitslagen
13:00 13:10 60mH Uitslagen
14:05 14:15 60m_hf Uitslagen
14:25 14:55 Speer
-sp...2-
Uitslagen
15:20 15:25 60mH_f Uitslagen
15:45 16:45 Kogel
-ko...1-
Uitslagen
15:55 16:00 60m_f Uitslagen


Tijdschema

11:15u16:00u
Meisjes Junior D
4 onderdelen
Ver - -ver 2-
2 onderdelen
60m_hf
Speer - -speer 2-

Atleten 'Meisjes Junior D'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f1000m60mH60mH_f4x60mDiscusKogelSpeerHoogVer
31 Anne de Jong Atledo 1000m
MJD - 1000m -----------
32 Bieke Schipperen Scorpio 1000m
MJD - 1000m -----------
33 Bo Spoor ATH 1000m
MJD - 1000m -----------
34 Eefke Leeuwis Spado 1000m
4x60m
MJD - 1000m ----------
35 Elise Mutsaers Eindhoven 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog ---------
36 Emma Bijnen HAC 1000m
MJD - 1000m -----------
37 Eva Kok Eindhoven 1000m
MJD - 1000m -----------
38 Evy Loots HAC 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH ---------
39 Fleur Boender Eindhoven 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver -2- ---------
40 Iris Verheij PH 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog ---------
41 Isis Bakx Spado 1000m
4x60m
MJD - 1000m ----------
42 Lisa Verkaart Spado 1000m
4x60m
MJD - 1000m ----------
43 Marit Griep Scorpio 1000m
MJD - 1000m -----------
44 Roos de Jong Atledo 1000m
60mH
Kogel
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Kogel ---------
45 Veerle van Erp AVGM 1000m
MJD - 1000m -----------
46 Yana van Aarle Eindhoven 1000m
4x60m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer ---------
66 Marloes Oomen PH 4x60m
Ver
MJD - Ver -1- ----------
67 Noa Snijders Eindhoven 1000m
4x60m
MJD - 1000m ----------
68 Noortje Lambregts THOR 4x60m
Speer
Hoog
Ver
MJD - SpeerMJD - HoogMJD - Ver -1- --------
80 Amber Broeren THOR 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - Ver -2- -------
81 Anouk Verdaasdonk Spado 60m
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Ver -2- --------
82 Arwen Narayanan AV Sprint 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
4x60m
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - 60mH_f -------
83 Aurelia Davis AV Sprint Ver
MJD - Ver -1- -----------
84 Barbara Karremans AV Attila 60m
60m_f
60m_hf
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hf ---------
85 Bijou Leto AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Ver -2- -----
86 Brittany Cools THOR 60m
1000m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver -2- --------
87 Demi de Vries HAC 60m
1000m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Hoog --------
88 Emma Holst HAC 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - Ver -1- -------
89 Emmelie Schraven PH 60m
60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver -2- --------
90 Femke Reijs AV Oss `78 60m
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - KogelMJD - Ver -1- ---------
91 Gwen Bogers HAC 60m
60m_hf
60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - Ver -1- -------
92 Isa Poels AV De Keien 60m
60m_hf
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver -1- --------
93 Jip Janga AV De Keien 60m
60m_hf
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver -1- --------
94 Julia Haverkamp THOR 60m
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver -1- --------
95 Kaylee Damen ACHL 60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver -2- ---------
96 Lise Romijn PH 60m
60m_hf
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver -1- -------
97 Marit van der Leij Eindhoven 60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver -1- ----------
98 Merle Büker HAC 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
4x60m
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - 60mH_f -------
99 Nine Fransen AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hf --------
100 Nori Meulendijks HAC 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver -2- ------
101 Nyssa Engels HAC 60m
60m_hf
4x60m
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - KogelMJD - Ver -1- -------
102 Renée Overmeijer PH 60m
60mH
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - HoogMJD - Ver -2- --------
103 Sam de Vaan Taxandria 60m
60m_f
60m_hf
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - Ver -2- --------
104 Trijntje v... Elzakker Spado 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Ver -2- ------
105 Hanna van Baast AV Attila 60mH
60mH_f
Speer
Hoog
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - SpeerMJD - Hoog --------
106 Lieke Reijs AV Oss `78 60mH
Hoog
Ver
MJD - 60mHMJD - HoogMJD - Ver -1- ---------
107 Lise Kappen PH 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver -1- ---------
108 Lotte Haest Spado 60mH
60mH_f
Discus
Kogel
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - DiscusMJD - Kogel --------
109 Mikki Lips AV Sprint 60mH
60mH_f
4x60m
Speer
Ver
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - SpeerMJD - Ver -2- -------
110 Moos van Gendt Eindhoven 60mH
60mH_f
Discus
Kogel
Speer
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer -------
111 Yara Vereijken HAC 60mH
4x60m
MJD - 60mH ----------
187 Anouk van Jeveren Scorpio Discus
Speer
Hoog
MJD - DiscusMJD - SpeerMJD - Hoog ---------
188 Fleur Verwijmeren ACHL Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel ----------
189 Janna Bergink AV Attila Discus
Kogel
Ver
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Ver -2- ---------
190 Jill van Gurp AV Attila Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel ----------
191 Joanne Schaap PH Discus
Kogel
Speer
Hoog
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - SpeerMJD - Hoog --------
192 Meike de Graauw PH 4x60m
Discus
Speer
Ver
MJD - DiscusMJD - SpeerMJD - Ver -1- --------
193 Yenthe Schaap HAC Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel ----------
198 Susan Korevaar AV Attila Hoog
Ver
MJD - HoogMJD - Ver -2- ----------
205 Amalia Biesen AV De Keien Kogel
Ver
MJD - KogelMJD - Ver -1- ----------
206 Eva van Mook THOR 4x60m
Kogel
Hoog
Ver
MJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver -2- --------
207 Maartje R...senschoon GVAC Kogel
Speer
Ver
MJD - KogelMJD - SpeerMJD - Ver -2- ---------
218 Alysa Sheppard Spado Speer
MJD - Speer -----------
219 Anna van Straten AVGM Ver
MJD - Ver -1- -----------
220 Ilse van de Wiel AVGM Ver
MJD - Ver -2- -----------

Verenigingen 'Meisjes Junior D'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
ARV Achilles ACHL 2
Atledo ATLD 2
Atletiekvereniging ATH ATH 1
AV Attila ATTL 5
AV De Keien KEIN 3
AV Generaal Michaelis AVGM 3
AV Oss `78 OS78 2
AV Sprint SPRN 5
Eindhoven Atletiek EHAT 7
GVAC GVAC 1
HAC HAC 10
Prins Hendrik PH 8
Scorpio SCRP 3
Spado SPDO 7
Taxandria Atletiek TXND 1
THOR THOR 5

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Nine Fransen AV Sprint 8,34Q +1.2 m/s8,23
2 Trijntje v... Elzakker Spado 8,51Q +0.1 m/s8,27
3 Emma Holst HAC 8,62Q +0.8 m/s8,35
4 Bijou Leto AV Sprint 8,71Q -1.4 m/s8,57
5 Nori Meulendijks HAC 8,73Q -1.4 m/s8,56
6 Barbara Karremans AV Attila 8,75Q +0.8 m/s8,63
7 Sam de Vaan Taxandria 8,80Q +1.2 m/s8,91
8 Amber Broeren THOR 8,94Q +0.1 m/s8,74
9 Arwen Narayanan AV Sprint 8,95Q +1.2 m/s8,86
10 Isa Poels AV De Keien 9,03Q +0.1 m/s8,95
11 Anouk Verdaasdonk Spado 9,14Q +0.8 m/s8,97
12 Jip Janga AV De Keien 9,17q +1.2 m/s9,24
13 Gwen Bogers HAC 9,23Q -1.4 m/s9,12
14 Nyssa Engels HAC 9,26q +1.2 m/s9,22
15 Merle Büker HAC 9,32q +0.8 m/s9,28
16 Lise Romijn PH 9,40q +0.1 m/s9,22
17 Emmelie Schraven PH 9,43 -1.4 m/s9,30
18 Kaylee Damen ACHL 9,53 +1.2 m/s9,65
19 Femke Reijs AV Oss `78 9,56 +1.2 m/s9,75
20 Renée Overmeijer PH 9,59 +0.1 m/s9,26
21 Demi de Vries HAC 9,61 +0.8 m/s9,20
22 Julia Haverkamp THOR 9,80 +0.1 m/s9,63
23 Marit van der Leij Eindhoven 9,82 -1.4 m/s9,40
Brittany Cools THOR DNS 9,09

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Nine Fransen AV Sprint 8,38Q +0.5 m/s---
2 Trijntje v... Elzakker Spado 8,40Q +0.9 m/s---
3 Emma Holst HAC 8,53Q +0.9 m/s---
3 Nori Meulendijks HAC 8,53Q +0.5 m/s---
5 Barbara Karremans AV Attila 8,62Q +0.9 m/s---
6 Bijou Leto AV Sprint 8,72Q +0.5 m/s---
6 Sam de Vaan Taxandria 8,72q +0.9 m/s---
8 Amber Broeren THOR 8,89q +0.5 m/s---
9 Arwen Narayanan AV Sprint 8,96 +0.5 m/s---
10 Isa Poels AV De Keien 8,99 +0.9 m/s---
11 Jip Janga AV De Keien 9,09 +0.5 m/s---
11 Anouk Verdaasdonk Spado 9,09 +0.9 m/s---
13 Merle Büker HAC 9,25 +0.9 m/s---
14 Gwen Bogers HAC 9,26 +0.5 m/s---
15 Nyssa Engels HAC 9,29 +0.9 m/s---
15 Lise Romijn PH 9,29 +0.5 m/s---

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Nine Fransen AV Sprint 8,31 +0.8 m/s---
2 Trijntje v... Elzakker Spado 8,51 +0.8 m/s---
3 Nori Meulendijks HAC 8,53 +0.8 m/s---
4 Barbara Karremans AV Attila 8,68 +0.8 m/s---
5 Bijou Leto AV Sprint 8,73 +0.8 m/s---
6 Emma Holst HAC 8,78 +0.8 m/s---
7 Sam de Vaan Taxandria 8,91 +0.8 m/s---
8 Amber Broeren THOR 8,98 +0.8 m/s---

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Hanna van Baast AV Attila 9,67Q +0.1 m/s9,52
2 Trijntje v... Elzakker Spado 9,86Q +0.1 m/s9,56
3 Mikki Lips AV Sprint 9,94Q +0.1 m/s10,08
4 Lotte Haest Spado 10,49Q +0.1 m/s10,44
5 Bijou Leto AV Sprint 10,54Q +0.1 m/s10,29
6 Arwen Narayanan AV Sprint 10,84Q +0.1 m/s10,77
7 Moos van Gendt Eindhoven 11,41q +0.1 m/s11,46
8 Merle Büker HAC 11,52q +0.1 m/s11,51
8 Lise Kappen PH 11,52 +0.1 m/s11,84
10 Yara Vereijken HAC 12,15 +0.1 m/s12,47
11 Emmelie Schraven PH 12,27 +0.1 m/s12,39
12 Gwen Bogers HAC 12,33 +0.1 m/s12,19
13 Lieke Reijs AV Oss `78 12,69 +0.1 m/s12,95
14 Roos de Jong Atledo 12,87 +0.1 m/s13,05
15 Renée Overmeijer PH 13,03 +0.1 m/s13,03
16 Evy Loots HAC 13,38 +0.1 m/s13,16

Uitslagen 60 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Hanna van Baast AV Attila 9,54 +0.8 m/s---
2 Trijntje v... Elzakker Spado 9,61 +0.8 m/s---
3 Mikki Lips AV Sprint 10,00 +0.8 m/s---
4 Bijou Leto AV Sprint 10,25 +0.8 m/s---
5 Lotte Haest Spado 10,45 +0.8 m/s---
6 Arwen Narayanan AV Sprint 10,74 +0.8 m/s---
7 Moos van Gendt Eindhoven 11,02 +0.8 m/s---
8 Merle Büker HAC 11,76 +0.8 m/s---

Uitslagen 4 x 60m Meisjes Junior D

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sprint MD AV Sprint - MJD 4 31,38 757
2 HAC MD -1- HAC - MJD 4 32,99 665
3 HAC MD -2- HAC - MJD 4 34,18 602
4 Eindhoven Atletiek MD Eindhoven Atletiek - MJD 4 34,67 578
5 Spado MD Spado - MJD 4 34,83 570
6 THOR MD THOR - MJD 4 35,54 536
7 Prins Hendrik MD -1- Prins Hendrik - MJD 6 35,74 527

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior D

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lotte Haest Spado 32,92 22,88 32,14 X 28,34 35,05 35,05 35,07
2 Joanne Schaap PH 20,12 X X 19,96 27,24 X 27,24 26,68
3 Moos van Gendt Eindhoven 22,48 X 22,13 23,97 22,22 25,51 25,51 28,11
4 Meike de Graauw PH 19,38 17,86 19,01 15,05 X 18,80 19,38 18,06
5 Anouk van Jeveren Scorpio X 17,59 18,51 16,92 17,26 16,09 18,51 17,59
6 Jill van Gurp AV Attila 16,63 17,19 16,31 X 18,16 18,36 18,36 18,27
7 Janna Bergink AV Attila 12,97 14,86 15,49 17,70 15,67 13,93 17,70 20,13
8 Fleur Verwijmeren ACHL 17,01 17,24 X 15,78 15,74 X 17,24 18,82
9 Yenthe Schaap HAC 14,69 14,90 15,21 - - - 15,21 15,90

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lotte Haest Spado 12,96 13,00 X 12,59 13,02 13,24 13,24 13,50
2 Maartje R...senschoon GVAC 9,60 11,07 11,38 10,44 10,08 10,49 11,38 10,51
3 Joanne Schaap PH 9,36 11,09 11,30 10,78 10,57 9,60 11,30 11,73
4 Moos van Gendt Eindhoven 10,40 9,45 9,39 10,44 10,58 10,35 10,58 11,17
5 Eva van Mook THOR X 7,99 X 9,28 9,05 8,77 9,28 9,72
6 Jill van Gurp AV Attila 8,06 9,12 8,77 8,19 X 7,68 9,12 8,03
7 Janna Bergink AV Attila 9,01 7,71 8,66 7,97 8,06 9,01 9,01 8,91
8 Fleur Verwijmeren ACHL 6,55 8,50 8,40 7,38 7,88 8,75 8,75 9,19
9 Yenthe Schaap HAC 7,40 6,87 5,64 7,40 7,75
10 Femke Reijs AV Oss `78 7,35 5,11 X 7,35 7,88
11 Roos de Jong Atledo 6,32 6,90 6,57 6,90 7,67
12 Amalia Biesen AV De Keien 5,50 X 6,33 6,33 7,33
13 Nyssa Engels HAC 4,85 3,97 5,34 5,34 7,15

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior D

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Joanne Schaap PH 29,72 26,77 25,22 34,08 21,79 24,26 34,08 31,48
2 Hanna van Baast AV Attila 32,09 26,91 29,96 - - - 32,09 33,46
3 Moos van Gendt Eindhoven 25,96 27,33 25,71 - 23,67 22,91 27,33 28,92
4 Mikki Lips AV Sprint 21,32 19,94 26,81 - 25,94 25,94 26,81 24,59
5 Alysa Sheppard Spado 22,09 21,90 18,94 19,19 21,79 22,83 22,83 23,96
6 Yana van Aarle Eindhoven 18,91 20,71 19,60 20,72 18,30 18,25 20,72 23,20
7 Anouk van Jeveren Scorpio 17,20 20,69 19,56 15,49 18,72 18,27 20,69 20,93
8 Maartje R...senschoon GVAC 15,79 18,03 20,35 20,08 18,59 16,90 20,35 22,45
9 Meike de Graauw PH 16,22 14,70 18,61 18,61 19,86
10 Noortje Lambregts THOR 14,18 14,14 13,63 14,18 19,60

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Trijntje v... Elzakker Spado - - 4,74 - - - 4,74 +1.0 m/s4,60
2 Maartje R...senschoon GVAC 4,62 4,27 - 4,14 3,98 4,48 4,62 +0.0 m/s4,33
3 Mikki Lips AV Sprint 4,46 4,25 4,35 4,18 4,42 4,48 4,48 +1.0 m/s4,53
4 Sam de Vaan Taxandria 4,44 X 3,90 3,54 4,00 4,05 4,44 +1.8 m/s4,26
5 Nori Meulendijks HAC 4,40 4,36 4,37 - - - 4,40 +1.5 m/s4,32
6 Eva van Mook THOR 4,30 3,99 4,08 4,14 3,66 4,01 4,30 +2.0 m/s4,29
7 Anouk Verdaasdonk Spado 4,25 X 4,06 3,93 4,29 X 4,29 +1.2 m/s4,35
8 Amber Broeren THOR 4,01 4,15 4,28 4,01 4,00 4,09 4,28 +1.0 m/s4,33
9 Bijou Leto AV Sprint 4,15 4,12 3,95 4,15 +1.5 m/s4,30
10 Susan Korevaar AV Attila X 3,90 4,15 4,15 +1.7 m/s4,22
11 Kaylee Damen ACHL 3,81 4,15 X 4,15 +0.5 m/s3,99
12 Fleur Boender Eindhoven 4,14 3,78 3,92 4,14 +1.4 m/s4,15
13 Renée Overmeijer PH 3,92 3,98 3,73 3,98 +1.3 m/s3,93
14 Ilse van de Wiel AVGM 3,89 3,71 3,36 3,89 +1.6 m/s3,85
15 Isa Poels AV De Keien 3,86 3,36 3,77 3,86 3,70
16 Nyssa Engels HAC X 3,78 3,80 3,80 3,46
17 Emmelie Schraven PH X 2,93 3,80 3,80 +1.4 m/s3,89
18 Lise Kappen PH 3,72 3,78 3,70 3,78 3,74
19 Noortje Lambregts THOR 3,78 X 3,67 3,78 3,70
20 Jip Janga AV De Keien 3,67 3,64 3,49 3,67 3,78
21 Julia Haverkamp THOR 3,49 3,67 3,48 3,67 3,65
22 Marloes Oomen PH 3,52 3,55 3,65 3,65 3,71
23 Lieke Reijs AV Oss `78 3,46 3,37 3,61 3,61 3,64
24 Meike de Graauw PH 2,61 3,60 3,35 3,60 3,69
25 Lise Romijn PH 3,43 3,38 3,55 3,55 3,66
26 Marit van der Leij Eindhoven 3,28 3,53 3,20 3,53 3,58
27 Anna van Straten AVGM 3,52 2,87 3,27 3,52 3,53
28 Gwen Bogers HAC 3,48 3,51 3,43 3,51 3,46
29 Amalia Biesen AV De Keien 3,29 3,13 3,38 3,38 3,46
30 Femke Reijs AV Oss `78 2,78 3,32 3,16 3,32 3,73
Janna Bergink AV Attila - - X NM 4,16
Emma Holst HAC X X X NM 3,39
Brittany Cools THOR - DNS 4,27