Categorie 'Jongens Junior D'

Tijdschema 'Jongens Junior D'

Print Tijdschema

Aanvang Onderdeel
10:50 12:05 Ver
-ve...2-
Uitslagen
11:15 11:25 80m Uitslagen
11:35 12:10 Kogel
-ko...1-
Uitslagen
12:15 12:30 1000m Uitslagen
12:30 13:35 Speer
-sp...2-
Uitslagen
13:15 13:25 80mH Uitslagen
13:55 15:05 Discus
-di...1-
Uitslagen
14:20 14:30 80m_hf Uitslagen
14:55 16:45 Hoog
-ho...1-
Uitslagen
15:30 15:35 80mH_f Uitslagen
16:05 16:10 80m_f Uitslagen


Tijdschema

11:35u16:10u
Jongens Junior D
3 onderdelen
1000m
2 onderdelen

Atleten 'Jongens Junior D'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m80m_hf80m_f1000m80mH80mH_f4x80mDiscusKogelSpeerHoogVer
20 Arno Raymakers HAC 1000m
JJD - 1000m -----------
21 Gijs van Lieshout HAC 1000m
80mH
80mH_f
4x80m
Discus
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Discus -------
22 Jake Romijn PH 1000m
Discus
Speer
Hoog
JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - SpeerJJD - Hoog --------
23 Jeroen van Lith ATH 1000m
JJD - 1000m -----------
24 Kamiel Watzeels AV Attila 80m
1000m
JJD - 80mJJD - 1000m ----------
25 Lans Timmermans PH 1000m
80mH
80mH_f
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Ver -------
26 Max de Kruijf PH 1000m
4x80m
Speer
Ver
JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Ver --------
27 Niels Laros Scorpio 1000m
JJD - 1000m -----------
28 Sven Grooters PH 1000m
Discus
Speer
Hoog
JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - SpeerJJD - Hoog --------
29 Thomas van Orsouw AV Oss `78 1000m
80mH
Ver
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Ver ---------
30 Thorben Segers Eindhoven 1000m
JJD - 1000m -----------
65 Harm van d...erkmortel LGDR 80m
80m_f
80m_hf
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - Ver --------
69 Bram Schutte PH 80m
80m_hf
4x80m
JJD - 80mJJD - 80m_hf ---------
70 Joost Winkel AV Sprint 4x80m
Speer
Ver
JJD - SpeerJJD - Ver ---------
71 Jules Karremans AV Attila 4x80m
-----------
72 Olivier Zetz PH 4x80m
-----------
112 Cas van Gorp Taxandria 80m
80m_hf
1000m
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000m ---------
113 Dieter Stolzenbach PH 80m
80mH
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver --------
114 Finn Verhoeff PH 80m
80mH
80mH_f
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Discus -------
115 Jaco Delissen AV Attila 80m
80m_f
80m_hf
4x80m
Speer
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - SpeerJJD - Ver ------
116 Jasper van... Oetelaar AV Marvel 80m
80m_hf
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - Ver ---------
117 Jasper de Wit JSPR 80m
80m_hf
80mH
80mH_f
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - 80mH_f --------
118 Joep ten Houten HAC 80m
4x80m
Speer
JJD - 80mJJD - Speer ---------
119 Joost van Mierlo HAC 80m
80m_f
80m_hf
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - Ver -------
120 Koen Diepen PH 80m
80m_f
80m_hf
1000m
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Discus ------
121 Lucas Geerts Taxandria 80m
80m_hf
80mH
80mH_f
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Ver -------
122 Mathys Vermeulen AV Attila 80m
80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Hoog --------
123 Milan Watzeels AV Attila 80m
80m_hf
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000m --------
124 Pepijn Roels AV Sprint 80m
80m_f
80m_hf
1000m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Ver ------
125 Roel van Engeland HAC 80m
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD - Discus ---------
126 Ryan Rooijackers GAC Gemert 80m
80m_f
80m_hf
1000m
Speer
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Ver ------
127 Stijn Hilhorst JSPR 80m
1000m
JJD - 80mJJD - 1000m ----------
128 Stijn Hendriks Scorpio 80m
80m_f
80m_hf
80mH
80mH_f
Hoog
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - HoogJJD - Ver -----
129 Timo Klomp ATH 80m
1000m
JJD - 80mJJD - 1000m ----------
130 Unisa Bangura AV De Keien 80m
80m_f
80m_hf
Kogel
Hoog
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - KogelJJD - HoogJJD - Ver ------
131 Viggo Tijbosch VOLO 80m
80m_hf
80mH
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - KogelJJD - Ver -------
132 Yannick van Dijk PH 80m
80m_hf
1000m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Ver -------
150 Tibbe Teunissen AV Sprint 80mH
80mH_f
4x80m
Ver
JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Ver --------
151 Tim Pelkmans AV Sprint 80mH
80mH_f
4x80m
Speer
Ver
JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - SpeerJJD - Ver -------
179 Dinand Weerts ATH 1000m
Discus
Kogel
Speer
JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - KogelJJD - Speer --------
180 Max Kreeft AV Spiridon Discus
Kogel
Speer
JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Speer ---------
181 Tygo Naafs AV Spiridon Discus
Speer
JJD - DiscusJJD - Speer ----------
199 Joey de Hesselle DJA Kogel
Speer
Hoog
JJD - KogelJJD - SpeerJJD - Hoog ---------
200 Jorn Storcken JSPR Kogel
Speer
JJD - KogelJJD - Speer ----------
201 Mark Smolders AV Sprint Discus
Kogel
Hoog
JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Hoog ---------
202 Ryan Jansen Scorpio Kogel
Speer
JJD - KogelJJD - Speer ----------
214 Pim Nuijten Spado Speer
JJD - Speer -----------

Verenigingen 'Jongens Junior D'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Atletiekvereniging ATH ATH 3
AV Attila ATTL 5
AV De Keien KEIN 1
AV Marvel MRVL 1
AV Oss `78 OS78 1
AV Spiridon SPRD 2
AV Sprint SPRN 5
AV `t Jasper Sport JSPR 3
DJA DJA 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
GAC Gemert GACG 1
HAC HAC 5
Lopersgroep Deurne LGDR 1
O.S.S. - VOLO VOLO 1
Prins Hendrik PH 10
Scorpio SCRP 3
Spado SPDO 1
Taxandria Atletiek TXND 2

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Harm van d...erkmortel LGDR 10,56Q +0.9 m/s10,30
2 Jaco Delissen AV Attila 10,62Q +0.5 m/s11,29
3 Unisa Bangura AV De Keien 10,70Q +1.5 m/s10,73
4 Yannick van Dijk PH 10,81Q +0.5 m/s10,80
4 Stijn Hendriks Scorpio 10,81Q +0.5 m/s10,54
6 Ryan Rooijackers GAC Gemert 11,03Q +1.5 m/s10,79
7 Joost van Mierlo HAC 11,05Q +0.9 m/s10,95
8 Pepijn Roels AV Sprint 11,11Q +1.5 m/s11,19
9 Cas van Gorp Taxandria 11,23q +1.5 m/s11,16
10 Viggo Tijbosch VOLO 11,28Q +0.9 m/s11,13
11 Koen Diepen PH 11,31q +0.5 m/s11,15
12 Lucas Geerts Taxandria 11,34q +0.5 m/s11,40
13 Jasper van... Oetelaar AV Marvel 11,49q +1.5 m/s11,43
14 Jasper de Wit JSPR 11,54q +0.9 m/s11,33
15 Milan Watzeels AV Attila 11,57q +0.9 m/s11,40
16 Bram Schutte PH 11,61q +0.9 m/s11,87
17 Mathys Vermeulen AV Attila 11,62 +0.9 m/s11,81
18 Joep ten Houten HAC 11,86 +0.5 m/s11,94
19 Dieter Stolzenbach PH 11,87 +0.5 m/s11,64
19 Timo Klomp ATH 11,87 +1.5 m/s11,41
21 Finn Verhoeff PH 12,12 +1.5 m/s12,19
22 Roel van Engeland HAC 12,26 +1.5 m/s12,03
23 Stijn Hilhorst JSPR 12,85 +0.9 m/s12,71
24 Kamiel Watzeels AV Attila 13,06 +0.5 m/s12,71

Uitslagen 80 meter finale Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Harm van d...erkmortel LGDR 10,40 +0.6 m/s---
2 Stijn Hendriks Scorpio 10,48 +0.6 m/s---
3 Unisa Bangura AV De Keien 10,52 +0.6 m/s---
4 Jaco Delissen AV Attila 10,56 +0.6 m/s---
5 Ryan Rooijackers GAC Gemert 10,95 +0.6 m/s---
6 Pepijn Roels AV Sprint 11,11 +0.6 m/s---
7 Joost van Mierlo HAC 11,23 +0.6 m/s---
8 Koen Diepen PH 11,35 +0.6 m/s---

Uitslagen 80 meter horden Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 12,14Q -0.1 m/s11,86
2 Tim Pelkmans AV Sprint 12,76Q +1.5 m/s12,53
3 Tibbe Teunissen AV Sprint 14,04Q +1.5 m/s13,85
4 Gijs van Lieshout HAC 14,34Q -0.1 m/s14,79
5 Lans Timmermans PH 14,85Q -0.1 m/s14,60
6 Finn Verhoeff PH 15,41Q +1.5 m/s14,96
7 Jasper de Wit JSPR 15,56q +1.5 m/s15,00
8 Lucas Geerts Taxandria 15,70q -0.1 m/s15,97
9 Viggo Tijbosch VOLO 16,00 -0.1 m/s15,12
10 Dieter Stolzenbach PH 16,38 -0.1 m/s15,10
11 Mathys Vermeulen AV Attila 16,80 +1.5 m/s15,94
Thomas van Orsouw AV Oss `78 DNS 15,80

Uitslagen 80 meter horden finale Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 12,03 +0.5 m/s---
2 Tim Pelkmans AV Sprint 12,31 +0.5 m/s---
3 Tibbe Teunissen AV Sprint 13,95 +0.5 m/s---
4 Gijs van Lieshout HAC 14,50 +0.5 m/s---
5 Lans Timmermans PH 14,66 +0.5 m/s---
6 Finn Verhoeff PH 14,91 +0.5 m/s---
7 Jasper de Wit JSPR 15,50 +0.5 m/s---
Lucas Geerts Taxandria DNS ---

Uitslagen 4 x 80m Jongens Junior D

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sprint JD AV Sprint - JJD 4 42,66 644
2 Prins Hendrik JD -1- Prins Hendrik - JJD 4 42,79 639
3 HAC JD HAC - JJD 4 43,14 624
4 Attila JD AV Attila - JJD 4 43,18 622
5 Prins Hendrik JD -2- Prins Hendrik - JJD 4 45,04 548

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior D

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Max Kreeft AV Spiridon 28,89 X X 23,34 X 32,78 32,78 34,60
2 Tygo Naafs AV Spiridon 21,81 X X 25,47 X 31,09 31,09 27,67
3 Koen Diepen PH 17,22 20,20 15,76 20,82 22,87 19,33 22,87 21,07
4 Mark Smolders AV Sprint 19,13 18,52 15,39 14,89 17,51 17,65 19,13 21,69
5 Finn Verhoeff PH 15,26 14,27 17,39 15,73 X 17,37 17,39 14,53
6 Gijs van Lieshout HAC 12,46 16,56 15,69 16,08 15,27 12,47 16,56 17,13
7 Sven Grooters PH 15,01 X 16,25 X 16,11 X 16,25 16,40
8 Jake Romijn PH X 15,30 16,18 13,25 15,18 X 16,18 18,72
9 Roel van Engeland HAC 15,08 13,77 11,44 - - - 15,08 15,82
10 Dinand Weerts ATH X X 13,07 - - - 13,07 22,00

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior D

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Max Kreeft AV Spiridon 12,59 12,02 11,40 11,79 11,64 12,19 12,59 12,29
2 Ryan Jansen Scorpio X 9,66 9,56 9,12 9,81 9,68 9,81 9,57
3 Viggo Tijbosch VOLO 7,77 9,58 X 8,79 8,70 9,23 9,58 9,96
4 Unisa Bangura AV De Keien 8,19 8,72 8,19 8,94 8,24 7,67 8,94 8,80
5 Mark Smolders AV Sprint 8,51 8,13 8,65 X 8,58 8,14 8,65 8,03
6 Joey de Hesselle DJA 8,27 8,21 8,17 8,33 8,31 8,54 8,54 8,79
7 Dinand Weerts ATH 7,38 7,74 7,45 7,13 6,74 X 7,74 7,81
8 Jorn Storcken JSPR 4,68 4,87 4,26 4,80 4,77 4,70 4,87 4,97

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior D

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Max Kreeft AV Spiridon 31,52 38,20 42,44 33,19 38,88 X 42,44 43,05
2 Tygo Naafs AV Spiridon X 35,16 35,32 33,31 39,19 41,70 41,70 36,72
3 Tim Pelkmans AV Sprint 38,32 35,92 37,01 - 38,48 X 38,48 38,56
4 Ryan Jansen Scorpio 27,56 37,20 30,25 24,51 27,05 X 37,20 33,27
5 Jake Romijn PH 24,95 32,14 31,90 X 26,86 20,50 32,14 34,04
6 Jaco Delissen AV Attila 25,61 25,05 29,99 27,78 27,25 - 29,99 26,14
7 Pim Nuijten Spado 29,58 25,34 25,55 23,92 27,40 28,46 29,58 28,81
8 Joey de Hesselle DJA 23,73 20,87 26,47 28,96 28,93 27,61 28,96 27,34
9 Joep ten Houten HAC 25,98 21,58 23,24 25,98 27,49
10 Joost Winkel AV Sprint 22,24 23,87 24,61 24,61 24,90
11 Sven Grooters PH 19,17 22,84 14,68 22,84 20,99
12 Dinand Weerts ATH 20,19 17,08 22,13 22,13 23,22
13 Max de Kruijf PH 21,50 21,64 19,21 21,64 21,99
14 Jorn Storcken JSPR 12,94 15,29 12,69 15,29 13,00
Ryan Rooijackers GAC Gemert - - - DNS 20,20

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 1,65 1,75
2 Joey de Hesselle DJA 1,45 1,50
3 Jake Romijn PH 1,45 1,50
4 Mathys Vermeulen AV Attila 1,30 1,35
5 Mark Smolders AV Sprint 1,20 1,30
Sven Grooters PH NM 1,25
Unisa Bangura AV De Keien DNS 1,35

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio 4,99 - X 5,25 5,24 5,24 5,25 +1.7 m/s5,40
2 Harm van d...erkmortel LGDR X 4,85 5,20 X X X 5,20 -0.7 m/s4,88
3 Tim Pelkmans AV Sprint 4,70 5,15 5,00 - 5,08 5,11 5,15 +0.1 m/s4,91
4 Tibbe Teunissen AV Sprint 4,70 4,80 X 4,67 4,52 4,58 4,80 +0.2 m/s4,89
5 Viggo Tijbosch VOLO 4,46 - - - 4,71 4,54 4,71 +0.3 m/s4,74
6 Yannick van Dijk PH 4,60 4,65 X 3,83 4,45 - 4,65 +0.5 m/s4,49
7 Jaco Delissen AV Attila X - 4,37 4,33 4,46 4,54 4,54 +0.6 m/s3,82
8 Ryan Rooijackers GAC Gemert 4,22 3,90 4,40 4,41 4,24 4,33 4,41 +1.6 m/s5,10
9 Unisa Bangura AV De Keien 4,17 4,31 3,78 4,31 +0.2 m/s4,10
10 Joost van Mierlo HAC 3,44 - 4,31 4,31 -0.5 m/s4,62
11 Lans Timmermans PH 4,17 4,23 4,26 4,26 +0.0 m/s4,30
12 Lucas Geerts Taxandria 3,87 4,11 4,19 4,19 -1.4 m/s4,09
13 Jasper van... Oetelaar AV Marvel 4,00 - 4,11 4,11 -0.1 m/s4,44
14 Dieter Stolzenbach PH 4,10 - 4,04 4,02 4,10 +1.1 m/s4,41
15 Max de Kruijf PH 4,06 3,79 3,79 4,06 +1.1 m/s4,20
16 Pepijn Roels AV Sprint 4,03 - 3,51 4,03 +0.2 m/s3,78
17 Joost Winkel AV Sprint 3,73 X 3,74 3,74 +0.0 m/s4,17
Thomas van Orsouw AV Oss `78 - DNS 3,97