Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 23
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x Engelse mijl
  • 1 x 5000 meter
  • 4 x Discuswerpen
  • 4 x Kogelstoten
  • 4 x Speerwerpen
  • 3 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1Mijl5000mDiscusKogelSpeerHoogVer
    149 Bram Denissen Atledo 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    162 Robert Hendriks De Liemers 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    171 Ralph Jacobs Atledo 800m
    800 meter ----------
    175 Joost Ketel ACHL Hoog
    Hoogspringen ----------
    179 Ben Lathouwers Reusel `69 200m
    Kogel
    Speer
    200 meterKogelstotenSpeerwerpen --------
    181 Albert van der Mee AV Sprint Discus
    Discuswerpen ----------
    182 Melvin van der Meij De Liemers 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    189 Michael Monden CAV Energie Discus
    Speer
    DiscuswerpenSpeerwerpen ---------
    190 Domingos Muanza AV Attila 100m
    100 meter ----------
    210 Ferdi van Schijndel AV Attila Discus
    Kogel
    DiscuswerpenKogelstoten ---------
    211 Thomas van Schijndel Atledo Kogel
    Speer
    KogelstotenSpeerwerpen ---------
    213 Benno Snepvangers Spark 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    220 Koen van Veen AV Attila Discus
    Speer
    DiscuswerpenSpeerwerpen ---------
    229 Martijn Flipsen Atledo 200m
    5000m
    Hoog
    Ver
    200 meter5000 meterHoogspringenVerspringen -------
    230 Ahmed Abubakar DAK 800m
    800 meter ----------
    235 Wouter Stokkermans Atledo 1Mijl
    Engelse mijl ----------
    237 Bram van der Mast ACW `66 Kogel
    Kogelstoten ----------
    241 Koen Bastiaansen AV Sprint 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    248 Jordy van Kuik ACW `66 100m
    200m
    100 meter200 meter ---------
    403 Dirk Evers AV Spiridon 5000m
    5000 meter ----------
    404 Jordi van de Sanden TRR 5000m
    5000 meter ----------
    405 Paul Visser TRR 5000m
    5000 meter ----------
    406 Lauran Beijens TRR 5000m
    5000 meter ----------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACW `66 ACW 2
    ARV Achilles ACHL 1
    Atledo ATLD 5
    AV Attila ATTL 3
    AV De Liemers LMRS 2
    AV Reusel `69 RS69 1
    AV Spiridon SPRD 1
    AV Sprint SPRN 2
    CAV Energie ENRG 1
    DAK DAK 1
    Spark SPRK 1
    Tilburg Road Runners TRR 3

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Benno Snepvangers Spark 11,48 +0.2 m/s11,37
    2 Melvin van der Meij De Liemers 11,49 +0.2 m/s11,49
    3 Koen Bastiaansen AV Sprint 11,82 +0.7 m/s11,58
    4 Bram Denissen Atledo 11,91 +0.7 m/s12,00
    5 Jordy van Kuik ACW `66 12,14 +0.2 m/s12,60
    6 Robert Hendriks De Liemers 12,18 +0.2 m/s11,26
    Domingos Muanza AV Attila DNS 11,25

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Benno Snepvangers Spark 22,91 +0.1 m/s23,13
    2 Robert Hendriks De Liemers 22,93 +0.1 m/s23,30
    3 Melvin van der Meij De Liemers 22,98 +0.1 m/s22,79
    4 Koen Bastiaansen AV Sprint 23,95 +0.1 m/s23,18
    5 Bram Denissen Atledo 24,43 -0.4 m/s24,50
    6 Jordy van Kuik ACW `66 24,82 -0.4 m/s26,00
    7 Ben Lathouwers Reusel `69 27,41 +0.4 m/s26,88
    Martijn Flipsen Atledo DNS 25,00

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Ahmed Abubakar DAK 2:09,05 2:02,19
    2 Ralph Jacobs Atledo 2:12,85 2:13,00

    Uitslagen Engelse mijl Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Wouter Stokkermans Atledo 5:04,35 5:40,00

    Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Dirk Evers AV Spiridon 17:11,62 16:30,00
    2 Jordi van de Sanden TRR 17:18,95 17:00,00
    3 Martijn Flipsen Atledo 17:51,91 ---
    4 Lauran Beijens TRR 19:21,35 18:30,00
    5 Paul Visser TRR 19:21,71 18:45,00

    Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

    # Naam P1P2ResOBP
    1 Koen van Veen AV Attila 35,32 35,32 ---
    2 Albert van der Mee AV Sprint 35,18 33,47 35,18 ---
    3 Michael Monden CAV Energie 27,92 27,92 ---
    4 Ferdi van Schijndel AV Attila 25,98 25,98 ---

    Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Thomas van Schijndel Atledo 9,64 ---
    2 Ferdi van Schijndel AV Attila 9,42 ---
    3 Ben Lathouwers Reusel `69 7,71 ---
    4 Bram van der Mast ACW `66 7,47 7,50

    Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Koen van Veen AV Attila 57,29 ---
    2 Thomas van Schijndel Atledo 40,97 ---
    3 Michael Monden CAV Energie 30,39 31,03
    4 Ben Lathouwers Reusel `69 27,46 ---

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Joost Ketel ACHL 1,82 ---
    2 Martijn Flipsen Atledo 1,72 1,75

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    Martijn Flipsen Atledo NM 5,80