Categorie 'Masters Mannen 50+'

Categorie gegevens

Deelnemers: 6
Categorie afkorting: M50
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x Engelse mijl
  • 1 x 5000 meter
  • 4 x Discuswerpen
  • 4 x Kogelstoten
  • 4 x Speerwerpen
  • 3 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Masters Mannen 50+'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    18:45 Discus Uitslagen
    19:00 Kogel Uitslagen
    19:00 1Mijl Uitslagen
    19:45 800m Uitslagen
    20:35 200m Uitslagen
    21:00 5000m Uitslagen


    Tijdschema

    18:45u21:30u
    Masters Mannen 50+
    Discus
    1Mijl
    800m
    200m
    5000m

    Atleten 'Masters Mannen 50+'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1Mijl5000mDiscusKogelSpeerHoogVer
    187 Ruud Mom Eindhoven 1Mijl
    Engelse mijl ----------
    197 Schalk den Oudsten AV Spiridon Discus
    Discuswerpen ----------
    199 Rene Peeters Atledo Discus
    Kogel
    DiscuswerpenKogelstoten ---------
    204 Frank Pols Atledo 200m
    Discus
    Kogel
    200 meterDiscuswerpenKogelstoten --------
    206 Bennie Potjes Leiden 800m
    800 meter ----------
    250 Jan Menssen AV Spiridon 5000m
    5000 meter ----------

    Verenigingen 'Masters Mannen 50+'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atledo ATLD 2
    AV Spiridon SPRD 2
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    Leiden Atletiek LATL 1

    Uitslagen 100 meter Masters Mannen

    # Naam Res OBP
    1 Kay Schaafsma M55 - AV Sprint 12,74 +0.7 m/s12,50
    2 Adry van d...Wijngaard M55 - AV Sprint 13,00 +0.2 m/s12,84
    3 Corné Haast M55 - Spado 13,96 +0.1 m/s14,00
    4 Jan Willem...n Heteren M60 - Atledo 15,09 +0.1 m/s14,60
    5 Hens Koreman M60 - Atledo 15,93 +0.0 m/s16,92

    Uitslagen 200 meter Masters Mannen

    # Naam Res OBP
    1 Kay Schaafsma M55 - AV Sprint 25,91 -0.4 m/s26,00
    2 Adry van d...Wijngaard M55 - AV Sprint 26,62 +0.4 m/s26,64
    3 Justus van Nierop M55 - DAK 26,79 +0.4 m/s26,64
    4 Frank Pols M50 - Atledo 29,26 +0.4 m/s---
    5 Frits van der Velden M60 - Atledo 31,41 +0.1 m/s30,78

    Uitslagen 400 meter Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Corné Haast M55 - Spado 59,04 59,40
    2 Hens Koreman M60 - Atledo 1:11,46 1:11,16
    Gerard van...roekhoven M60 - Atledo DNS 1:20,00

    Uitslagen 800 meter Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Bennie Potjes M50 - Leiden 2:23,14 2:16,00
    2 Ard-Jan Moerdijk M45 - Atledo 2:36,35 2:32,00
    3 Rob Kruis M70 - Typhoon 2:47,25 2:50,00
    4 Frits van der Velden M60 - Atledo 3:00,76 2:57,00

    Uitslagen Engelse mijl Masters Mannen

    # Naam Res OBP
    1 Ruud Mom M50 - Eindhoven 5:44,95 5:44,50

    Uitslagen 5000 meter Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Jan Menssen M50 - AV Spiridon 19:05,25 19:00,00
    2 Conor Garvey M35 - Atledo 19:43,80 ---
    3 André Aarts M70 - Scorpio 24:13,05 ---

    Uitslagen Speerwerpen Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Frits van der Velden M60 - Atledo 32,98 34,65
    2 Jan Willem...n Heteren M60 - Atledo 30,09 32,00
    3 Bernard Oerlemans M55 - Atledo 27,15 32,00
    4 Gerard van...roekhoven M60 - Atledo 25,37 27,69

    Uitslagen Verspringen Masters Mannen

    # Naam Res OBP
    1 Jan Willem...n Heteren M60 - Atledo 4,11 +0.0 m/s4,00
    2 Hens Koreman M60 - Atledo 3,67 +0.0 m/s3,47