Categorie 'Masters mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 24
Categorie afkorting: Mmas
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x Engelse mijl
  • 1 x 400 meter horden
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 3 x Hoogspringen
  • 6 x Hink-stap-springen
  • Atleten 'Masters mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m1000m1Mijl400mHKogelSpeerHoogHSS
    502 Daniël Gouw Isala `96 100m
    200m
    100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen --------
    518 Berthram Mak De Gemzen 400mH
    Kogel
    400 meter ...A en MsenKogelstoten Mannen --------
    543 Stef Riemens BB lopers 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    550 Richard Achterberg VAV Kogel
    Speer
    Kogelstoten MannenSpeerwerpen Mannen --------
    561 Hans Kappert AV PEC 1910 Speer
    Speerwerpen Mannen ---------
    569 Ton Dreuning Flevo Delta Kogel
    Kogelstoten Mannen ---------
    570 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta Speer
    Speerwerpen Mannen ---------
    571 Eddy Elsinga Heerenveen 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    572 René Hondelink AV34 Kogel
    Speer
    Kogelstoten MannenSpeerwerpen Mannen --------
    573 Klaas Dijkstra Groningen 100m
    200m
    100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen --------
    588 Edwin van Laar LGPK 100m
    400m
    100 Meter ...n vrouwen400 meter ...n vrouwen --------
    594 Ronald van Rijswijk AV34 400mH
    400 meter ...A en Msen ---------
    599 Ronald Huethorst AV34 Kogel
    Kogelstoten Mannen ---------
    603 Jan Plat AV PEC 1910 100m
    400m
    100 Meter ...n vrouwen400 meter ...n vrouwen --------
    606 Jan Ties Groningen 100m
    200m
    100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen --------
    611 Jeroen Vels AV NOP 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    613 Leendert Hakvoort AV NOP 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    614 Willem de Vries AV NOP 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    621 Dick van Os BB lopers 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    633 Henk-Jan Dorgelo Isala `96 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    636 Herman Couperus AV Athlos 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    644 Jos Ruijter AV NOP 400m
    400 meter ...n vrouwen ---------
    647 Frank Koopmans AV PEC 1910 Kogel
    Kogelstoten Mannen ---------
    654 Harm Jan Martens HAC `63 1Mijl
    Engelse mi...n vrouwen ---------

    Verenigingen 'Masters mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Athlos ATLS 1
    AV De Gemzen GMZN 1
    AV Flevo Delta FLDT 2
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV NOP NOP 4
    AV PEC 1910 PEC 3
    AV `34 Apeldoorn AV34 3
    BB lopers BBLP 2
    Groningen Atletiek GRNG 2
    HAC `63 HC63 1
    Isala `96 ISLA 2
    Loopgroep PK LGPK 1
    VAV VAV 1

    Uitslagen 100 meter Masters mannen

    # Naam Res OBP
    1 Daniël Gouw Isala `96 12,44 +0.5 m/s---
    2 Klaas Dijkstra Groningen 12,49 -0.1 m/s12,00
    3 Jan Plat AV PEC 1910 12,61 -0.1 m/s12,70
    4 Edwin van Laar LGPK 13,22 +0.1 m/s13,50
    5 Jan Ties Groningen 13,95 +0.5 m/s---

    Uitslagen 200 meter Masters mannen

    # Naam Res OBP
    1 Klaas Dijkstra Groningen 25,60 +0.1 m/s24,40
    2 Daniël Gouw Isala `96 25,64 +0.0 m/s---
    3 Jan Ties Groningen 30,30 +0.0 m/s---

    Uitslagen 400 meter Masters mannen

    # Naam ResOBP
    1 Jan Plat AV PEC 1910 56,98 1.35:20,00
    2 Edwin van Laar LGPK 59,73 1.35:0,00
    3 Jos Ruijter AV NOP 1:07,39 1:08,00

    Uitslagen 1000 meter Masters mannen

    # Naam ResOBP
    1 Dick van Os BB lopers 2:49,45 2:55,00
    2 Henk-Jan Dorgelo Isala `96 2:57,89 2:50,00
    3 Jeroen Vels AV NOP 2:59,82 2:58,00
    4 Eddy Elsinga Heerenveen 3:01,89 3:00,00
    5 Leendert Hakvoort AV NOP 3:08,77 3:10,00
    6 Herman Couperus AV Athlos 3:09,09 ---
    6 Stef Riemens BB lopers 3:09,09 3:11,00
    8 Willem de Vries AV NOP 3:37,38 3:30,00

    Uitslagen Engelse mijl Masters mannen

    # Naam Res OBP
    1 Harm Jan Martens HAC `63 4:44,99 4:30,00

    Uitslagen 400 meter horden Masters mannen

    # Naam ResOBP
    1 Ronald van Rijswijk AV34 1:07,52 ---
    2 Berthram Mak De Gemzen 1:11,96 1:00,15

    Uitslagen Kogelstoten Masters mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Ronald Huethorst AV34 12,54 12,96 12,75 12,40 12,51 12,81 12,96 ---
    2 Frank Koopmans AV PEC 1910 11,53 X 11,52 11,33 X 11,69 11,69 ---
    3 Ton Dreuning Flevo Delta 10,50 11,33 X 11,41 10,85 11,22 11,41 11,73
    4 Richard Achterberg VAV 9,50 9,50 X X - - 9,50 ---
    5 Berthram Mak De Gemzen 8,45 8,41 8,58 7,84 8,52 X 8,58 8,72
    René Hondelink AV34 NM ---

    Uitslagen Speerwerpen Masters mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta 52,55 52,71 50,02 49,73 50,17 49,19 52,71 ---
    2 Hans Kappert AV PEC 1910 33,47 33,88 32,88 32,66 33,46 X 33,88 ---
    3 Richard Achterberg VAV 28,14 29,43 26,09 28,85 X 30,87 30,87 ---
    4 René Hondelink AV34 X 30,21 27,01 29,25 27,10 24,05 30,21 ---

    Uitslagen Hoogspringen Masters mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Hink-stap-springen Masters mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten