Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 29
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x Engelse mijl
  • 1 x 400 meter horden
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 3 x Hoogspringen
  • 6 x Hink-stap-springen
  • Tijdschema 'Senioren mannen'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 Speer Uitslagen
    19:30 100m Uitslagen
    20:00 1000m Uitslagen
    20:20 400m Uitslagen
    20:30 Hoog Uitslagen
    20:30 Kogel Uitslagen
    21:00 1Mijl Uitslagen
    21:20 200m Uitslagen


    Tijdschema

    21:20u21:45u
    Senioren mannen
    200m

    Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m1000m1Mijl400mHKogelSpeerHoogHSS
    501 Job van Dijk Isala `96 100m
    200m
    100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen --------
    504 Mark Klooster Isala `96 100m
    200m
    100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen --------
    525 David Kater AV PEC 1910 Speer
    Speerwerpen Mannen ---------
    527 Lars van Surksum AV PEC 1910 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    528 Patrick Landwehr Heerenveen 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    531 Henk-Jan Schaaphok Groningen 100m
    200m
    100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen --------
    557 Stefan Breet Flevo Delta 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    582 Robert Gerritsen ACO 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    583 Jaimy van ...Steenoven Flevo Delta 400m
    400 meter ...n vrouwen ---------
    584 Daniël va...der Stege Flevo Delta Kogel
    Speer
    Kogelstoten MannenSpeerwerpen Mannen --------
    585 Jordi Dommerholt Heerenveen 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    586 Henri Harmsen AV Impala 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    595 Leon ten Klooster AV NOP 100m
    400m
    100 Meter ...n vrouwen400 meter ...n vrouwen --------
    600 Niek ter Horst AV PEC 1910 100m
    400m
    100 Meter ...n vrouwen400 meter ...n vrouwen --------
    604 Jordy Visscher AV PEC 1910 100m
    100 Meter ...n vrouwen ---------
    608 Mark Groo...ronsvoort AV Salland 100m
    400m
    100 Meter ...n vrouwen400 meter ...n vrouwen --------
    609 Dennis de Groot HLLS 100m
    100 Meter ...n vrouwen ---------
    610 Jilles Warmer AV PEC 1910 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    612 Lasse Wiggemans DVTR 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    618 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 100m
    100 Meter ...n vrouwen ---------
    619 Ben van Boven AV PEC 1910 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    637 Michiel Veldman ACO 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    638 Bram Rouwen Hanzesport 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    642 Nick Marsman ACO 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    649 Bert de Boer BB lopers 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    650 Henk Slager BB lopers 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    653 Tieme Klinkers AV Phoenix Hoog
    Hoogspring...vang 1.60 ---------
    655 Bas Hollegien AV NOP 1Mijl
    Engelse mi...n vrouwen ---------
    656 Jorn Hofstra AV NOP 1Mijl
    Engelse mi...n vrouwen ---------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACO / Van Elderen ACO 3
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV Flevo Delta FLDT 3
    AV Hanzesport HNZS 1
    AV Heerenveen HRVN 2
    AV Impala IMPL 1
    AV NOP NOP 3
    AV PEC 1910 PEC 7
    AV Phoenix PHNX 1
    AV Salland SLLN 1
    BB lopers BBLP 2
    Groningen Atletiek GRNG 1
    Hellas Utrecht HLLS 1
    Isala `96 ISLA 2

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam 100m OBP
    1 Niek ter Horst AV PEC 1910 11,47 -0.1 m/s11,40
    2 Leon ten Klooster AV NOP 11,49 -0.1 m/s11,39
    3 Jordy Visscher AV PEC 1910 11,53 +0.1 m/s18:30,00
    4 Henk-Jan Schaaphok Groningen 11,62 -0.1 m/s11,60
    5 Dennis de Groot HLLS 11,96 +0.1 m/s19:20,00
    6 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 12,52 +0.1 m/s20:30,00
    7 Job van Dijk Isala `96 12,99 +0.5 m/s---
    8 Mark Klooster Isala `96 13,63 +0.1 m/s13,05
    9 Mark Groo...ronsvoort AV Salland 13,78 +0.1 m/s---

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam 200m OBP
    1 Job van Dijk Isala `96 26,56 -0.2 m/s---
    2 Mark Klooster Isala `96 27,84 +0.0 m/s---
    Henk-Jan Schaaphok Groningen DNF 23,65

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam 400mOBP
    1 Niek ter Horst AV PEC 1910 50,62 50,22
    2 Leon ten Klooster AV NOP 51,76 52,00
    3 Jaimy van ...Steenoven Flevo Delta 1:00,12 ---
    4 Mark Groo...ronsvoort AV Salland 1:03,08 ---

    Uitslagen Engelse mijl Senioren mannen

    # Naam 1Mijl OBP
    1 Bas Hollegien AV NOP 4:38,80 m/s4:45,00
    2 Jorn Hofstra AV NOP 5:15,95 m/s---

    Uitslagen 400 meter horden Senioren mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

    # Naam KogelOBP
    1 Daniël va...der Stege Flevo Delta 10,17 ---

    Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

    # Naam SpeerOBP
    1 Daniël va...der Stege Flevo Delta 56,25 ---
    2 David Kater AV PEC 1910 50,81 ---

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam HoogOBP
    1 Tieme Klinkers AV Phoenix 1,85 ---

    Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten