Categorie 'Meisjes Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 29
Categorie afkorting: MJB
Berekeningswijze: Vrouwen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x Engelse mijl
  • 1 x 400 meter horden
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 3 x Hoogspringen
  • 6 x Hink-stap-springen
  • Atleten 'Meisjes Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m1000m1Mijl400mHKogelSpeerHoogHSS
    505 Danique Derkx AV34 Speer
    Hoog
    Speerwerpen vrouwenHoogspring...vang 1.20 --------
    507 Camilla Pieper AV34 Speer
    Hoog
    Speerwerpen vrouwenHoogspring...vang 1.20 --------
    508 Hanna Ogink AV34 Speer
    Hoog
    Speerwerpen vrouwenHoogspring...vang 1.20 --------
    510 Melina Wapstra AV Lionitas 100m
    Kogel
    HSS
    100 Meter ...n vrouwenKogelstoten VrouwenHinkstapsp... Vrouwen -------
    513 Rianne Schonewille AV PEC 1910 Kogel
    Speer
    Kogelstoten VrouwenSpeerwerpen vrouwen --------
    517 Femke Reitsema Isala `96 100m
    400m
    100 Meter ...n vrouwen400 meter ...n vrouwen --------
    520 Danique de Haan AV34 Speer
    Hoog
    Speerwerpen vrouwenHoogspring...vang 1.20 --------
    521 Des Hatzmann De Gemzen Kogel
    Speer
    Kogelstoten VrouwenSpeerwerpen vrouwen --------
    542 Alisa Gelderman De Gemzen 100m
    200m
    100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen --------
    545 Karin van den Berg De Gemzen Speer
    Hoog
    Speerwerpen vrouwenHoogspring...vang 1.20 --------
    546 Linde Augustinus De Gemzen Speer
    Hoog
    Speerwerpen vrouwenHoogspring...vang 1.20 --------
    551 Iris Reurink De Gemzen 100m
    200m
    100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen --------
    552 Iris Nass AV PEC 1910 Kogel
    Speer
    Kogelstoten VrouwenSpeerwerpen vrouwen --------
    554 Anne Roossink De Gemzen 100m
    200m
    100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen --------
    576 Sandra Haitsma Altis 100m
    200m
    100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen --------
    577 Janice Zomerman Flevo Delta Speer
    Speerwerpen vrouwen ---------
    578 Danique Bosgoed AV PEC 1910 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    579 Desi van Emmerik Cialfo 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    580 Emma van Emmerik Cialfo Speer
    Speerwerpen vrouwen ---------
    581 Marije Salverda Isala `96 Kogel
    Speer
    Kogelstoten VrouwenSpeerwerpen vrouwen --------
    593 Lynn van Zijl DVTR Speer
    Hoog
    Speerwerpen vrouwenHoogspring...vang 1.20 --------
    597 Esmee de Ruiter De Gemzen Kogel
    Kogelstoten Vrouwen ---------
    601 Nina Jager AV PEC 1910 100m
    200m
    100 Meter ...n vrouwen200 meter ...n vrouwen --------
    602 Suzan Plat AV PEC 1910 100m
    400m
    100 Meter ...n vrouwen400 meter ...n vrouwen --------
    607 Sanne Nieman AV PEC 1910 200m
    200 meter ...n vrouwen ---------
    627 Suzan Ruitenberg ACO 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    628 Ylse Barkmeijer Heerenveen 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    629 Brecht Frensel Heerenveen 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------
    634 Joanne Pehr AV PEC 1910 1000m
    1000m mann...n vrouwen ---------

    Verenigingen 'Meisjes Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ACO / Van Elderen ACO 1
    Altis ALTS 1
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV De Gemzen GMZN 7
    AV Flevo Delta FLDT 1
    AV Heerenveen HRVN 2
    AV Lionitas LNTS 1
    AV PEC 1910 PEC 7
    AV `34 Apeldoorn AV34 4
    Cialfo CLFO 2
    Isala `96 ISLA 2

    Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Suzan Plat AV PEC 1910 13,48 +0.1 m/s13,45
    2 Alisa Gelderman De Gemzen 13,60 +0.1 m/s13,29
    3 Iris Reurink De Gemzen 13,75 +0.1 m/s13,41
    4 Anne Roossink De Gemzen 13,81 +0.1 m/s13,64
    5 Sandra Haitsma Altis 13,97 +0.2 m/s---
    6 Melina Wapstra AV Lionitas 14,04 +0.2 m/s---
    7 Nina Jager AV PEC 1910 14,09 +0.5 m/s---
    8 Femke Reitsema Isala `96 14,26 +0.5 m/s---

    Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Anne Roossink De Gemzen 28,18 +0.1 m/s28,57
    2 Iris Reurink De Gemzen 28,19 +0.1 m/s27,67
    3 Sandra Haitsma Altis 29,85 +0.0 m/s---
    4 Nina Jager AV PEC 1910 29,90 -0.2 m/s---
    5 Sanne Nieman AV PEC 1910 30,67 +0.0 m/s---
    Alisa Gelderman De Gemzen DNS 29,02

    Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Suzan Plat AV PEC 1910 1:02,83 1:05,00
    2 Femke Reitsema Isala `96 1:09,06 ---

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Desi van Emmerik Cialfo 3:04,46 3:01,70
    2 Danique Bosgoed AV PEC 1910 3:06,45 3:15,00
    3 Brecht Frensel Heerenveen 3:16,22 3:15,00
    4 Suzan Ruitenberg ACO 3:27,75 3:29,00
    5 Joanne Pehr AV PEC 1910 3:41,46 ---
    6 Ylse Barkmeijer Heerenveen 3:53,62 3:43,00

    Uitslagen Engelse mijl Meisjes Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 400 meter horden Meisjes Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Marije Salverda Isala `96 8,62 9,50 8,24 6,98 7,80 X 9,50 ---
    2 Iris Nass AV PEC 1910 8,77 8,74 8,66 8,86 8,64 9,26 9,26 ---
    3 Melina Wapstra AV Lionitas 8,38 X X - - - 8,38 ---
    4 Rianne Schonewille AV PEC 1910 7,54 8,13 7,83 8,06 7,93 7,91 8,13 ---
    5 Esmee de Ruiter De Gemzen X 6,44 6,58 6,82 7,17 6,86 7,17 ---
    6 Des Hatzmann De Gemzen 6,66 6,34 6,88 6,94 6,77 6,34 6,94 ---

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Lynn van Zijl DVTR 41,59 X X X 34,67 X 41,59 ---
    2 Iris Nass AV PEC 1910 X 32,48 38,94 40,74 30,86 X 40,74 ---
    3 Janice Zomerman Flevo Delta 36,75 37,85 30,82 34,73 35,44 X 37,85 43,47
    4 Danique de Haan AV34 33,44 27,46 32,49 28,37 X X 33,44 ---
    5 Linde Augustinus De Gemzen 28,52 31,76 29,98 28,68 27,13 X 31,76 ---
    6 Danique Derkx AV34 X 25,95 29,28 X X X 29,28 ---
    7 Emma van Emmerik Cialfo 24,56 19,77 21,92 23,24 26,39 X 26,39 ---
    8 Karin van den Berg De Gemzen 25,24 26,37 25,18 25,79 24,67 X 26,37 ---
    9 Hanna Ogink AV34 X 22,55 25,36 X X X 25,36 ---
    10 Camilla Pieper AV34 13,55 16,76 20,95 X X X 20,95 ---
    11 Rianne Schonewille AV PEC 1910 X X 20,45 19,55 X X 20,45 ---
    12 Marije Salverda Isala `96 14,00 16,30 16,09 12,04 X X 16,30 ---
    13 Des Hatzmann De Gemzen 11,35 11,20 10,96 11,85 12,58 X 12,58 ---

    Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Melina Wapstra AV Lionitas 8,55 8,70 8,58 8,83 9,00 9,17 9,17 +0.5 m/s---