Categorie 'Meisjes Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 38
Categorie afkorting: MPA1
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • 60 meter ( 9 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 9 pogingen )
  • Slingeren ( 9 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 9 pogingen )
  • Verspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Tijdschema 'Meisjes Pupil A1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a Ver Uitslagen
    n/a 60m Uitslagen
    n/a 60mH Uitslagen
    n/a Vortex Uitslagen
    n/a Duur Uitslagen
    n/a Sling Uitslagen
    n/a Ver Uitslagen
    n/a 60m Uitslagen
    n/a 60mH Uitslagen
    n/a Vortex Uitslagen
    n/a Duur Uitslagen
    n/a Sling Uitslagen
    10:15 Ver Uitslagen
    10:15 Vortex Uitslagen
    10:15 Ver Uitslagen
    10:15 60m Uitslagen
    10:15 Ver Uitslagen
    10:15 60m Uitslagen
    10:15 60m Uitslagen
    10:15 Vortex Uitslagen
    10:15 60m Uitslagen
    10:40 60m Uitslagen
    10:40 Ver Uitslagen
    10:40 60m Uitslagen
    10:40 Vortex Uitslagen
    10:40 60m Uitslagen
    10:40 Vortex Uitslagen
    10:40 Vortex Uitslagen
    10:40 Ver Uitslagen
    10:40 Vortex Uitslagen
    11:05 Sling Uitslagen
    11:05 Ver Uitslagen
    11:05 Ver Uitslagen
    11:05 Ver Uitslagen
    11:05 Sling Uitslagen
    11:05 Ver Uitslagen
    11:30 Sling Uitslagen
    11:30 60mH Uitslagen
    11:30 Sling Uitslagen
    11:30 Sling Uitslagen
    11:30 60mH Uitslagen
    11:55 60mH Uitslagen
    11:55 60mH Uitslagen
    11:55 Sling Uitslagen
    11:55 60mH Uitslagen
    11:55 Sling Uitslagen
    11:55 Sling Uitslagen
    11:55 Sling Uitslagen
    12:20 Vortex Uitslagen
    12:20 60m Uitslagen
    12:20 Vortex Uitslagen
    12:20 60mH Uitslagen
    12:20 Vortex Uitslagen
    12:20 60mH Uitslagen
    12:20 60mH Uitslagen
    12:20 60m Uitslagen
    12:20 60mH Uitslagen
    12:55 Duur Uitslagen
    12:55 Duur Uitslagen
    12:55 Duur Uitslagen
    12:55 Duur Uitslagen
    12:55 Duur Uitslagen
    12:55 Duur Uitslagen
    12:55 Duur Uitslagen
    12:55 Duur Uitslagen
    12:55 Duur Uitslagen


    Tijdschema

    10:15u13:05u
    Meisjes Pupil A1
    Ver
    60m
    Sling
    Sling
    60mH
    Vortex
    Duur

    Atleten 'Meisjes Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    1 Anne Kuijpers AVON Team-est
    Meerkamp
    Team 01 AVON a
    2 Ilse Donners AVON Team-est
    Meerkamp
    Team 01 AVON a
    9 Anne Huitema Maastricht Team-est
    Meerkamp
    Team 02 ST...aastricht a
    11 Iris van den Heuvel Maastricht Team-est
    Meerkamp
    Team 02 ST...aastricht a
    14 Audrey Reijnen STB Team-est
    Meerkamp
    Team 02 ST...aastricht a
    15 Giulia Janssen STB Team-est
    Meerkamp
    Team 02 ST...aastricht a
    29 Myrthe Borstlap Scopias Team-est
    Meerkamp
    Team 03 Scopias a
    32 Xenia Raptis Scopias Team-est
    Meerkamp
    Team 03 Scopias a
    33 Eline Prickaerts Maastricht Team-est
    Meerkamp
    Team 04 av...aastricht a
    34 Jaybre Wau Maastricht Team-est
    Meerkamp
    Team 04 av...aastricht a
    37 Marijn van Dooren AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 04 av...aastricht a
    38 Maud Seuren AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 04 av...aastricht a
    41 Quinty Heijnen AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 04 av...aastricht a
    59 Eva Verhoeven ATV Venray Team-est
    Meerkamp
    Team 06 ATV Venray a
    64 Noortje Sterkenburg ATV Venray Team-est
    Meerkamp
    Team 06 ATV Venray a
    65 Sarah Hermsen ATV Venray Team-est
    Meerkamp
    Team 06 ATV Venray a
    76 Senna Beamont AV Caesar Team-est
    Meerkamp
    Team 07 av Caesar a
    77 Tess Goessens AV Caesar Team-est
    Meerkamp
    Team 07 av Caesar a
    80 Myrthe van Zandvoort Maastricht Team-est
    Meerkamp
    Team 08 av...aastricht a
    87 Pien van Erp AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 08 av...aastricht a
    91 Lisa Roumen Leudal Team-est
    Meerkamp
    Team 09 av... / Leudal a
    92 Marit Joris Leudal Team-est
    Meerkamp
    Team 09 av... / Leudal a
    93 Mo Hermans Leudal Team-est
    Meerkamp
    Team 09 av... / Leudal a
    94 Carlijn Mols ATOP Team-est
    Meerkamp
    Team 09 av... / Leudal a
    95 Djessa Peeters ATOP Team-est
    Meerkamp
    Team 09 av... / Leudal a
    103 Bo Spoor HAC Team-est
    Meerkamp
    Team 10 HAC a
    105 Emma Peek HAC Team-est
    Meerkamp
    Team 10 HAC a
    109 Aafke Bens Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 10 HAC a
    110 Eline Konings Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 10 HAC a
    113 Lisanne de Vreede Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 10 HAC a
    114 Renske Helwegen Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 10 HAC a
    115 Indra Ivens Leudal Team-est
    Meerkamp
    Team 11 av... / Leudal a
    116 Saar Stijnen Leudal Team-est
    Meerkamp
    Team 11 av... / Leudal a
    119 Dette Hofman AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 11 av... / Leudal a
    124 Marit Bremers AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    Team 11 av... / Leudal a
    127 Anne Coerver STB Team-est
    Meerkamp
    Team 12 STB A1 a
    130 Imke Hoogeboom STB Team-est
    Meerkamp
    Team 12 STB A1 a
    138 Nienke Muermans STB Team-est
    Meerkamp
    Team 12 STB A1 a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletiek Leudal LEUD 5
    Atletiek Maastricht MSTR 5
    ATV Venray VNRY 3
    AV Achilles Top ATOP 2
    AV Caesar CAES 2
    AV Unitas UNTS 3
    AV Weert WRT 3
    AVON AVON 2
    HAC HAC 2
    Scopias Atletiek SCPS 2
    STB STB 5
    Swift Atletiek SWFT 4

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    Aafke Bens MPA1 - Swift Team 10 HAC 11,3 1125,00 13,6 10,00 12,00 2,30 197 0
    Alice Leijssen MPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,6 1325,00 11,8 18,00 16,00 3,15 321 0
    Anne Huitema MPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Anne Kuijpers MPA1 - AVON Team 01 AVON 11,1 DNS 12,5 13,00 17,00 3,00 231 0
    Anne Coerver MPA1 - STB Team 12 STB A1 11,0 1275,00 13,3 9,50 13,00 2,70 231 0
    Audrey Reijnen MPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 10,9 DNS 12,7 11,50 10,00 2,35 188 0
    Baer Hovens JPA2 - Scopias Team 03 Scopias DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Bas Amkreutz JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 12,1 1150,00 12,4 11,00 14,60 2,60 206 0
    Bo Spoor MPA1 - HAC Team 10 HAC 9,8 1425,00 10,6 12,50 15,50 3,05 333 0
    Bram Buijkx JPA1 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Bram Houben JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 11,5 1325,00 12,1 9,50 11,50 2,40 214 0
    Britney Eijkmans MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 10,9 1175,00 11,3 15,00 14,00 2,95 284 0
    Carlijn Mols MPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,3 1475,00 10,7 14,00 14,50 3,10 338 0
    Carlo Schoonen JPA2 - HAC Team 10 HAC 9,7 1550,00 10,4 18,50 37,50 3,60 429 0
    Casper Janssen JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Cerèn Peters MPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 11,7 1150,00 14,8 14,00 10,50 2,05 188 0
    Danièl Castro JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Dette Hofman MPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 10,6 DNS 12,9 13,00 15,00 2,85 222 0
    Djessa Peeters MPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,6 1150,00 12,4 14,00 12,50 2,75 255 0
    Eline Prickaerts MPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 10,4 1400,00 12,5 10,50 19,50 3,10 299 0
    Eline Konings MPA1 - Swift Team 10 HAC 12,1 1275,00 12,1 8,00 8,00 2,65 219 0
    Emiel Bouman JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 11,6 1275,00 12,3 12,00 15,00 2,40 223 0
    Emma Peek MPA1 - HAC Team 10 HAC 9,5 1075,00 11,3 14,00 16,00 3,00 296 0
    Esmee Leurs MPA2 - Scopias Team 03 Scopias 10,9 1275,00 11,6 17,50 18,00 2,65 302 0
    Eva Verhoeven MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,2 1325,00 11,7 12,00 15,00 2,85 290 0
    Evy Romkens MPA2 - STB Team 12 STB A1 9,8 1275,00 12,4 11,00 16,00 3,00 282 0
    Falco Aarts JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 10,0 1425,00 11,6 13,00 19,50 3,20 302 0
    Fati Kone MPA2 - AVON Team 01 AVON 9,8 1125,00 11,2 20,00 18,00 3,30 337 0
    Fleur Hamers MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 9,8 1450,00 11,2 13,00 14,00 3,15 328 0
    Floor Vervuren MPA2 - STB Team 12 STB A1 9,5 1375,00 11,8 17,00 15,00 3,05 330 0
    Gert Vogelsangs JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 13,0 925,00 15,4 11,50 14,50 1,95 134 0
    Giulia Janssen MPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 10,6 1175,00 11,3 15,00 12,50 2,25 264 0
    Goos Meuwissen JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 9,8 1375,00 11,4 17,50 24,50 3,55 345 0
    Ilse Donners MPA1 - AVON Team 01 AVON 10,3 1200,00 10,8 12,50 13,50 3,25 299 0
    Imke Hoogeboom MPA1 - STB Team 12 STB A1 11,0 1275,00 12,4 13,00 15,50 2,40 255 0
    Indra Ivens MPA1 - Leudal Team 11 av... / Leudal 11,3 1250,00 14,0 9,00 10,50 2,45 202 0
    Indy van Groesen MPA2 - STB Team 12 STB A1 11,4 1225,00 15,3 12,00 16,00 2,50 212 0
    Iris van den Heuvel MPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 9,9 1525,00 11,5 10,50 14,00 3,00 318 0
    Iris Hagedoren MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,0 1275,00 11,9 10,50 13,00 2,60 265 0
    Isis van Mulken MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,2 1375,00 11,1 13,00 18,00 2,55 308 0
    Jaap Rutten JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 9,8 1475,00 11,0 14,50 21,50 3,10 326 0
    Jaimy De Lannoy JPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 10,3 1475,00 11,4 13,00 21,50 2,95 307 0
    Jamie Koolen JPA1 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 11,6 DNS 12,3 12,00 23,50 1,95 195 0
    Jamy Dirkx MPA2 - STB Team 12 STB A1 10,7 1250,00 12,4 11,00 14,50 2,50 250 0
    Jane Wanten MPA2 - Swift Team 10 HAC 10,1 1325,00 11,2 14,00 12,00 2,95 301 0
    Janne Smeets MPA2 - STB Team 12 STB A1 11,0 1250,00 12,4 10,50 12,00 2,50 237 0
    Jasper Koot JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 10,0 1275,00 10,1 16,00 28,50 2,85 336 0
    Jasper Grooters JPA2 - AVON Team 01 AVON DNS DNS DNS 14,50 24,50 2,95 128 0
    Jasper Nijsters JPA2 - STB Team 12 STB A1 11,7 1075,00 14,0 8,50 14,00 2,25 165 0
    Jaybre Wau MPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 9,9 1325,00 10,4 17,00 24,00 3,00 367 0
    Jeroen Hoogendoorn JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 9,7 1400,00 10,5 15,50 26,50 3,10 347 0
    Jeroen Visser JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 10,7 DNS 11,5 18,00 37,00 2,90 305 0
    Jesper van...r Sterren JPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 9,2 1575,00 10,4 13,50 26,50 3,20 369 0
    Jill Diepstraten MPA2 - Scopias Team 03 Scopias 11,7 1225,00 13,1 10,50 13,00 2,10 210 0
    Jill Reijnen MPA2 - STB Team 12 STB A1 10,7 1325,00 11,7 12,50 12,00 2,60 271 0
    Jill Wanten MPA2 - Swift Team 10 HAC 9,9 1475,00 9,9 16,00 16,00 3,40 379 0
    Jip van den Heuvel JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 10,8 1400,00 12,4 11,50 15,00 2,50 243 0
    Job Oosterbaan JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,5 1175,00 11,7 15,50 28,00 2,90 297 0
    Jordy Soer JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,1 1250,00 12,5 9,50 9,00 2,95 216 0
    Jules Sproncken JPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 10,3 1300,00 11,6 13,00 21,50 3,10 289 0
    Julie Bruls MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 10,1 900,00 10,6 13,50 18,00 3,15 294 0
    Juul Smeijsters MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,1 1225,00 11,9 9,50 12,50 2,80 247 0
    Kaela Peeters JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 11,6 1150,00 13,4 12,00 16,50 2,25 198 0
    Kai Goertz JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 10,1 DNS 10,8 15,00 20,00 2,95 258 0
    Kasper Wessels JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 11,7 1350,00 12,8 14,50 15,00 2,75 242 0
    Kevin Smaling JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 9,4 1300,00 10,3 13,50 27,50 3,75 357 0
    Koen Wedda JPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 12,1 1200,00 14,0 10,50 13,00 2,55 184 0
    Latifa Outmani MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht 10,0 1250,00 12,4 13,00 16,50 2,60 274 0
    Leentje Thewissen MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 10,1 1250,00 11,5 11,50 12,00 2,80 274 0
    Liam Haze...ff Heeres JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 9,8 1200,00 11,3 17,50 24,50 3,75 334 0
    Liam Ernst JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 10,6 1525,00 13,0 15,00 21,50 2,75 290 0
    Lisa Roumen MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 10,4 1250,00 11,5 12,00 16,00 3,15 295 0
    Lisanne de Vreede MPA1 - Swift Team 10 HAC 11,0 1275,00 11,0 11,50 19,50 2,65 289 0
    Luc Stappers JPA2 - HAC Team 10 HAC 10,2 1475,00 11,0 13,50 15,00 3,40 310 0
    Lucas Vanhommerig JPA2 - STB Team 12 STB A1 11,3 1375,00 13,5 11,00 12,00 2,35 210 0
    Lucas Koolen JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 10,1 1250,00 10,7 18,00 20,50 2,90 309 0
    Luke Smit JPA1 - HAC Team 10 HAC 11,0 1300,00 11,9 11,50 17,00 2,55 244 0
    Luuk Leendert van JPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 15,0 1400,00 DNS 11,50 24,50 2,80 176 0
    Malte Cremers JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal DNS DNS DNS DNS DNS 2,80 39 0
    Marijn van Dooren MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 10,1 1375,00 11,3 13,00 14,00 3,20 315 0
    Marit Joris MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 9,5 1400,00 10,7 16,00 15,50 3,35 357 0
    Marit Bremers MPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 9,9 1375,00 11,0 11,00 14,50 2,80 303 0
    Martijn Geurts JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 12,3 1375,00 14,0 8,50 11,00 2,40 185 0
    Marwan Krause JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 13,0 925,00 14,2 12,50 21,50 2,15 173 0
    Matyas Kerekgyarto JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 9,5 1250,00 11,1 24,00 37,50 3,45 405 0
    Maud Seuren MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 12,8 1025,00 14,4 9,50 10,50 2,30 160 0
    Maud Daemen MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Maud Missler MPA2 - STB Team 12 STB A1 11,4 1300,00 12,9 9,00 9,00 2,25 213 0
    Max Timmermans JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,7 1525,00 12,1 19,00 20,50 2,85 315 0
    Maya de Weerdt MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht 9,3 DNS 10,9 18,50 14,50 3,20 300 0
    Merel Nijhof MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht 11,4 DNS 12,2 12,00 12,00 2,30 194 0
    Mik van der Hulst JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 10,5 1375,00 11,6 14,00 22,50 3,10 301 0
    Milo Hanssen JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,2 1200,00 11,1 18,00 26,00 3,60 334 0
    Milou Dormans MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,6 1275,00 11,7 12,00 13,00 2,90 265 0
    Mo Hermans MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 10,9 1225,00 12,8 13,00 11,00 2,15 229 0
    Mohamed Mekran JPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,6 1475,00 11,4 14,00 18,50 2,70 292 0
    Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Myrthe Borstlap MPA1 - Scopias Team 03 Scopias 11,4 1250,00 12,4 16,50 15,00 2,50 266 0
    Nadia Barouta MPA2 - AVON Team 01 AVON 11,8 1125,00 13,9 10,50 14,00 2,30 196 0
    Nick Ubachs JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 10,5 1425,00 11,6 14,00 26,00 2,90 310 0
    Nienke Muermans MPA1 - STB Team 12 STB A1 10,3 1250,00 12,7 10,00 14,00 2,50 245 0
    Nina Borger MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 9,5 1300,00 10,8 14,00 26,00 3,65 376 0
    Noortje Sterkenburg MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,9 1250,00 11,4 11,50 9,00 2,45 250 0
    Noud Bos JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,4 1200,00 12,3 10,00 14,00 2,65 215 0
    Pien van Erp MPA1 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 11,8 1275,00 13,0 8,50 7,00 2,15 195 0
    Pim Visser JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,1 1375,00 10,9 20,00 33,50 3,30 380 0
    Quinty Heijnen MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,2 1225,00 12,7 11,50 12,50 2,55 235 0
    Raf Baerveldt JPA2 - AVON Team 01 AVON 9,4 1175,00 11,0 15,50 32,50 3,70 356 0
    Ravel Dritty JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 9,9 1550,00 10,9 12,00 20,00 3,50 336 0
    Rens Jacobs JPA2 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,2 1375,00 12,2 17,00 19,50 3,00 285 0
    Renske Helwegen MPA1 - Swift Team 10 HAC 10,6 1200,00 10,2 13,00 15,00 3,15 308 0
    Rianne van...n Eijnden MPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,4 1100,00 13,5 12,50 12,00 2,15 213 0
    Rick Faassen JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 10,5 1325,00 11,4 17,50 26,00 3,05 321 0
    Robine Reggers MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 9,8 1300,00 10,5 11,50 13,00 2,95 306 0
    Roel van Engeland JPA1 - HAC Team 10 HAC 10,8 1225,00 12,3 11,50 13,00 2,60 224 0
    Romy Arpots MPA2 - AVON Team 01 AVON 10,0 1300,00 11,0 10,50 13,00 3,05 294 0
    Rosa van Zandvoort MPA2 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Ruben Hermans JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 9,9 1425,00 11,5 13,50 20,50 2,85 298 0
    Ryan Schoonens JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Saar Stijnen MPA1 - Leudal Team 11 av... / Leudal 10,9 1350,00 12,2 11,00 14,50 2,75 269 0
    Saimen Giffel JPA2 - AVON Team 01 AVON 10,1 1325,00 11,8 15,00 26,50 3,05 311 0
    Sam Eijkenboom JPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 10,5 1350,00 11,3 17,00 18,00 2,80 293 0
    Sarah Hermsen MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 9,6 1325,00 10,7 15,00 15,00 2,90 326 0
    Sasha Vehmendahl JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 11,2 1325,00 11,0 16,00 24,00 2,80 299 0
    Senna Beamont MPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,2 1450,00 11,9 10,50 18,00 2,55 283 0
    Sien Keiren MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,2 1250,00 11,6 14,50 17,50 2,75 297 0
    Stijn Vootz JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 11,5 1400,00 13,1 17,00 28,50 2,80 296 0
    Tess Goessens MPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,1 1400,00 12,5 10,00 12,00 2,30 244 0
    Thijmen Poels JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 9,8 1600,00 10,0 20,50 26,00 3,35 402 0
    Tijn Pouwels JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 9,4 1600,00 10,2 19,50 25,00 2,75 379 0
    Tijn Meuwissen JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,7 1475,00 13,1 13,00 20,50 2,60 258 0
    Tobias van Hoorn JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 11,3 1295,00 11,5 12,00 15,00 2,60 243 0
    Tom Schmit JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 9,5 1375,00 10,5 17,50 21,00 3,55 352 0
    Tom Weegels JPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 10,8 1025,00 13,4 16,00 18,50 2,25 216 0
    Tristan van der Tuyn JPA2 - AVON Team 01 AVON 10,0 1375,00 11,5 13,50 18,50 3,05 293 0
    Wouter op het Veld JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 12,4 1400,00 13,8 9,50 11,00 2,20 189 0
    Xander Bosman JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 10,3 1300,00 11,3 18,50 23,50 2,90 314 0
    Xenia Raptis MPA1 - Scopias Team 03 Scopias 11,9 1300,00 13,9 12,00 12,00 2,45 218 0
    Yarne Speetgens JPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 12,2 1175,00 15,7 10,00 15,50 2,10 158 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aafke Bens MPA1 - Swift Team 10 HAC 11,3 --- 41
    Alice Leijssen MPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,6 --- 49
    Anne Huitema MPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht DNS --- 0
    Anne Kuijpers MPA1 - AVON Team 01 AVON 11,1 --- 43
    Anne Coerver MPA1 - STB Team 12 STB A1 11,0 --- 44
    Audrey Reijnen MPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 10,9 --- 46
    Baer Hovens JPA2 - Scopias Team 03 Scopias DNS --- 0
    Bas Amkreutz JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 12,1 --- 30
    Bo Spoor MPA1 - HAC Team 10 HAC 9,8 --- 59
    Bram Buijkx JPA1 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS --- 0
    Bram Houben JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 11,5 --- 35
    Britney Eijkmans MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 10,9 --- 46
    Carlijn Mols MPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,3 --- 53
    Carlo Schoonen JPA2 - HAC Team 10 HAC 9,7 --- 55
    Casper Janssen JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal DNS --- 0
    Cerèn Peters MPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 11,7 --- 37
    Danièl Castro JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht DNS --- 0
    Dette Hofman MPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 10,6 --- 49
    Djessa Peeters MPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,6 --- 49
    Eline Prickaerts MPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 10,4 --- 51
    Eline Konings MPA1 - Swift Team 10 HAC 12,1 --- 33
    Emiel Bouman JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 11,6 --- 34
    Emma Peek MPA1 - HAC Team 10 HAC 9,5 --- 63
    Esmee Leurs MPA2 - Scopias Team 03 Scopias 10,9 --- 46
    Eva Verhoeven MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,2 --- 54
    Evy Romkens MPA2 - STB Team 12 STB A1 9,8 --- 59
    Falco Aarts JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 10,0 --- 51
    Fati Kone MPA2 - AVON Team 01 AVON 9,8 --- 59
    Fleur Hamers MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 9,8 --- 59
    Floor Vervuren MPA2 - STB Team 12 STB A1 9,5 --- 63
    Gert Vogelsangs JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 13,0 --- 22
    Giulia Janssen MPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 10,6 --- 49
    Goos Meuwissen JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 9,8 --- 53
    Ilse Donners MPA1 - AVON Team 01 AVON 10,3 --- 53
    Imke Hoogeboom MPA1 - STB Team 12 STB A1 11,0 --- 44
    Indra Ivens MPA1 - Leudal Team 11 av... / Leudal 11,3 --- 41
    Indy van Groesen MPA2 - STB Team 12 STB A1 11,4 --- 40
    Iris van den Heuvel MPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 9,9 --- 58
    Iris Hagedoren MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,0 --- 56
    Isis van Mulken MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,2 --- 54
    Jaap Rutten JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 9,8 --- 53
    Jaimy De Lannoy JPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 10,3 --- 48
    Jamie Koolen JPA1 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 11,6 --- 34
    Jamy Dirkx MPA2 - STB Team 12 STB A1 10,7 --- 48
    Jane Wanten MPA2 - Swift Team 10 HAC 10,1 --- 55
    Janne Smeets MPA2 - STB Team 12 STB A1 11,0 --- 44
    Jasper Koot JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 10,0 --- 51
    Jasper Grooters JPA2 - AVON Team 01 AVON DNS --- 0
    Jasper Nijsters JPA2 - STB Team 12 STB A1 11,7 --- 34
    Jaybre Wau MPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 9,9 --- 58
    Jeroen Hoogendoorn JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 9,7 --- 55
    Jeroen Visser JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 10,7 --- 43
    Jesper van...r Sterren JPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 9,2 --- 60
    Jill Diepstraten MPA2 - Scopias Team 03 Scopias 11,7 --- 37
    Jill Reijnen MPA2 - STB Team 12 STB A1 10,7 --- 48
    Jill Wanten MPA2 - Swift Team 10 HAC 9,9 --- 58
    Jip van den Heuvel JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 10,8 --- 42
    Job Oosterbaan JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,5 --- 46
    Jordy Soer JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,1 --- 39
    Jules Sproncken JPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 10,3 --- 48
    Julie Bruls MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 10,1 --- 55
    Juul Smeijsters MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,1 --- 43
    Kaela Peeters JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 11,6 --- 34
    Kai Goertz JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 10,1 --- 50
    Kasper Wessels JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 11,7 --- 34
    Kevin Smaling JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 9,4 --- 58
    Koen Wedda JPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 12,1 --- 30
    Latifa Outmani MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht 10,0 --- 56
    Leentje Thewissen MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 10,1 --- 55
    Liam Haze...ff Heeres JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 9,8 --- 53
    Liam Ernst JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 10,6 --- 45
    Lisa Roumen MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 10,4 --- 51
    Lisanne de Vreede MPA1 - Swift Team 10 HAC 11,0 --- 44
    Luc Stappers JPA2 - HAC Team 10 HAC 10,2 --- 49
    Lucas Vanhommerig JPA2 - STB Team 12 STB A1 11,3 --- 37
    Lucas Koolen JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 10,1 --- 50
    Luke Smit JPA1 - HAC Team 10 HAC 11,0 --- 40
    Luuk Leendert van JPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 15,0 --- 9
    Malte Cremers JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal DNS --- 0
    Marijn van Dooren MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 10,1 --- 55
    Marit Joris MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 9,5 --- 63
    Marit Bremers MPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 9,9 --- 58
    Martijn Geurts JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 12,3 --- 28
    Marwan Krause JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 13,0 --- 22
    Matyas Kerekgyarto JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 9,5 --- 57
    Maud Seuren MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 12,8 --- 26
    Maud Daemen MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar DNS --- 0
    Maud Missler MPA2 - STB Team 12 STB A1 11,4 --- 40
    Max Timmermans JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,7 --- 43
    Maya de Weerdt MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht 9,3 --- 65
    Merel Nijhof MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht 11,4 --- 40
    Mik van der Hulst JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 10,5 --- 46
    Milo Hanssen JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,2 --- 49
    Milou Dormans MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,6 --- 38
    Mo Hermans MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 10,9 --- 46
    Mohamed Mekran JPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,6 --- 45
    Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS --- 0
    Myrthe Borstlap MPA1 - Scopias Team 03 Scopias 11,4 --- 40
    Nadia Barouta MPA2 - AVON Team 01 AVON 11,8 --- 36
    Nick Ubachs JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 10,5 --- 46
    Nienke Muermans MPA1 - STB Team 12 STB A1 10,3 --- 53
    Nina Borger MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 9,5 --- 63
    Noortje Sterkenburg MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 10,9 --- 46
    Noud Bos JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,4 --- 36
    Pien van Erp MPA1 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 11,8 --- 36
    Pim Visser JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,1 --- 50
    Quinty Heijnen MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,2 --- 42
    Raf Baerveldt JPA2 - AVON Team 01 AVON 9,4 --- 58
    Ravel Dritty JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 9,9 --- 52
    Rens Jacobs JPA2 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,2 --- 38
    Renske Helwegen MPA1 - Swift Team 10 HAC 10,6 --- 49
    Rianne van...n Eijnden MPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,4 --- 51
    Rick Faassen JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 10,5 --- 46
    Robine Reggers MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 9,8 --- 59
    Roel van Engeland JPA1 - HAC Team 10 HAC 10,8 --- 42
    Romy Arpots MPA2 - AVON Team 01 AVON 10,0 --- 56
    Rosa van Zandvoort MPA2 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS --- 0
    Ruben Hermans JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 9,9 --- 52
    Ryan Schoonens JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal DNS --- 0
    Saar Stijnen MPA1 - Leudal Team 11 av... / Leudal 10,9 --- 46
    Saimen Giffel JPA2 - AVON Team 01 AVON 10,1 --- 50
    Sam Eijkenboom JPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 10,5 --- 46
    Sarah Hermsen MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 9,6 --- 61
    Sasha Vehmendahl JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 11,2 --- 38
    Senna Beamont MPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,2 --- 42
    Sien Keiren MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 10,2 --- 54
    Stijn Vootz JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 11,5 --- 35
    Tess Goessens MPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,1 --- 43
    Thijmen Poels JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 9,8 --- 53
    Tijn Pouwels JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 9,4 --- 58
    Tijn Meuwissen JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 11,7 --- 34
    Tobias van Hoorn JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 11,3 --- 37
    Tom Schmit JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 9,5 --- 57
    Tom Weegels JPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 10,8 --- 42
    Tristan van der Tuyn JPA2 - AVON Team 01 AVON 10,0 --- 51
    Wouter op het Veld JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 12,4 --- 27
    Xander Bosman JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 10,3 --- 48
    Xenia Raptis MPA1 - Scopias Team 03 Scopias 11,9 --- 35
    Yarne Speetgens JPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 12,2 --- 29

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aafke Bens MPA1 - Swift Team 10 HAC 1125,00 --- 29
    Alice Leijssen MPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1325,00 --- 50
    Anne Huitema MPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht DNS --- 0
    Anne Kuijpers MPA1 - AVON Team 01 AVON DNS --- 0
    Anne Coerver MPA1 - STB Team 12 STB A1 1275,00 --- 44
    Audrey Reijnen MPA1 - STB Team 02 ST...aastricht DNS --- 0
    Baer Hovens JPA2 - Scopias Team 03 Scopias DNS --- 0
    Bas Amkreutz JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 1150,00 --- 29
    Bo Spoor MPA1 - HAC Team 10 HAC 1425,00 --- 62
    Bram Buijkx JPA1 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS --- 0
    Bram Houben JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 1325,00 --- 45
    Britney Eijkmans MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 1175,00 --- 34
    Carlijn Mols MPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 1475,00 --- 69
    Carlo Schoonen JPA2 - HAC Team 10 HAC 1550,00 --- 72
    Casper Janssen JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal DNS --- 0
    Cerèn Peters MPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1150,00 --- 32
    Danièl Castro JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht DNS --- 0
    Dette Hofman MPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal DNS --- 0
    Djessa Peeters MPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 1150,00 --- 32
    Eline Prickaerts MPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 1400,00 --- 59
    Eline Konings MPA1 - Swift Team 10 HAC 1275,00 --- 44
    Emiel Bouman JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 1275,00 --- 40
    Emma Peek MPA1 - HAC Team 10 HAC 1075,00 --- 25
    Esmee Leurs MPA2 - Scopias Team 03 Scopias 1275,00 --- 44
    Eva Verhoeven MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1325,00 --- 50
    Evy Romkens MPA2 - STB Team 12 STB A1 1275,00 --- 44
    Falco Aarts JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 1425,00 --- 56
    Fati Kone MPA2 - AVON Team 01 AVON 1125,00 --- 29
    Fleur Hamers MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 1450,00 --- 65
    Floor Vervuren MPA2 - STB Team 12 STB A1 1375,00 --- 56
    Gert Vogelsangs JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 925,00 --- 12
    Giulia Janssen MPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 1175,00 --- 34
    Goos Meuwissen JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 1375,00 --- 51
    Ilse Donners MPA1 - AVON Team 01 AVON 1200,00 --- 36
    Imke Hoogeboom MPA1 - STB Team 12 STB A1 1275,00 --- 44
    Indra Ivens MPA1 - Leudal Team 11 av... / Leudal 1250,00 --- 42
    Indy van Groesen MPA2 - STB Team 12 STB A1 1225,00 --- 39
    Iris van den Heuvel MPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 1525,00 --- 75
    Iris Hagedoren MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 1275,00 --- 44
    Isis van Mulken MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 1375,00 --- 56
    Jaap Rutten JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1475,00 --- 62
    Jaimy De Lannoy JPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1475,00 --- 62
    Jamie Koolen JPA1 - Swift Team 05 Ac...p / Swift DNS --- 0
    Jamy Dirkx MPA2 - STB Team 12 STB A1 1250,00 --- 42
    Jane Wanten MPA2 - Swift Team 10 HAC 1325,00 --- 50
    Janne Smeets MPA2 - STB Team 12 STB A1 1250,00 --- 42
    Jasper Koot JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 1275,00 --- 40
    Jasper Grooters JPA2 - AVON Team 01 AVON DNS --- 0
    Jasper Nijsters JPA2 - STB Team 12 STB A1 1075,00 --- 22
    Jaybre Wau MPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 1325,00 --- 50
    Jeroen Hoogendoorn JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 1400,00 --- 54
    Jeroen Visser JPA2 - Scopias Team 03 Scopias DNS --- 0
    Jesper van...r Sterren JPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1575,00 --- 75
    Jill Diepstraten MPA2 - Scopias Team 03 Scopias 1225,00 --- 39
    Jill Reijnen MPA2 - STB Team 12 STB A1 1325,00 --- 50
    Jill Wanten MPA2 - Swift Team 10 HAC 1475,00 --- 69
    Jip van den Heuvel JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 1400,00 --- 54
    Job Oosterbaan JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1175,00 --- 31
    Jordy Soer JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1250,00 --- 38
    Jules Sproncken JPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1300,00 --- 43
    Julie Bruls MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 900,00 --- 12
    Juul Smeijsters MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1225,00 --- 39
    Kaela Peeters JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 1150,00 --- 29
    Kai Goertz JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift DNS --- 0
    Kasper Wessels JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 1350,00 --- 48
    Kevin Smaling JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 1300,00 --- 43
    Koen Wedda JPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 1200,00 --- 33
    Latifa Outmani MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht 1250,00 --- 42
    Leentje Thewissen MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 1250,00 --- 42
    Liam Haze...ff Heeres JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 1200,00 --- 33
    Liam Ernst JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 1525,00 --- 68
    Lisa Roumen MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 1250,00 --- 42
    Lisanne de Vreede MPA1 - Swift Team 10 HAC 1275,00 --- 44
    Luc Stappers JPA2 - HAC Team 10 HAC 1475,00 --- 62
    Lucas Vanhommerig JPA2 - STB Team 12 STB A1 1375,00 --- 51
    Lucas Koolen JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 1250,00 --- 38
    Luke Smit JPA1 - HAC Team 10 HAC 1300,00 --- 43
    Luuk Leendert van JPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1400,00 --- 54
    Malte Cremers JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal DNS --- 0
    Marijn van Dooren MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1375,00 --- 56
    Marit Joris MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 1400,00 --- 59
    Marit Bremers MPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 1375,00 --- 56
    Martijn Geurts JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 1375,00 --- 51
    Marwan Krause JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 925,00 --- 12
    Matyas Kerekgyarto JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 1250,00 --- 38
    Maud Seuren MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1025,00 --- 21
    Maud Daemen MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar DNS --- 0
    Maud Missler MPA2 - STB Team 12 STB A1 1300,00 --- 47
    Max Timmermans JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 1525,00 --- 68
    Maya de Weerdt MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht DNS --- 0
    Merel Nijhof MPA2 - STB Team 02 ST...aastricht DNS --- 0
    Mik van der Hulst JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1375,00 --- 51
    Milo Hanssen JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 1200,00 --- 33
    Milou Dormans MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1275,00 --- 44
    Mo Hermans MPA1 - Leudal Team 09 av... / Leudal 1225,00 --- 39
    Mohamed Mekran JPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1475,00 --- 62
    Myrthe van Zandvoort MPA1 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS --- 0
    Myrthe Borstlap MPA1 - Scopias Team 03 Scopias 1250,00 --- 42
    Nadia Barouta MPA2 - AVON Team 01 AVON 1125,00 --- 29
    Nick Ubachs JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 1425,00 --- 56
    Nienke Muermans MPA1 - STB Team 12 STB A1 1250,00 --- 42
    Nina Borger MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 1300,00 --- 47
    Noortje Sterkenburg MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1250,00 --- 42
    Noud Bos JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1200,00 --- 33
    Pien van Erp MPA1 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 1275,00 --- 44
    Pim Visser JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 1375,00 --- 51
    Quinty Heijnen MPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1225,00 --- 39
    Raf Baerveldt JPA2 - AVON Team 01 AVON 1175,00 --- 31
    Ravel Dritty JPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 1550,00 --- 72
    Rens Jacobs JPA2 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1375,00 --- 51
    Renske Helwegen MPA1 - Swift Team 10 HAC 1200,00 --- 36
    Rianne van...n Eijnden MPA2 - ATOP Team 09 av... / Leudal 1100,00 --- 27
    Rick Faassen JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 1325,00 --- 45
    Robine Reggers MPA2 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1300,00 --- 47
    Roel van Engeland JPA1 - HAC Team 10 HAC 1225,00 --- 35
    Romy Arpots MPA2 - AVON Team 01 AVON 1300,00 --- 47
    Rosa van Zandvoort MPA2 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS --- 0
    Ruben Hermans JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 1425,00 --- 56
    Ryan Schoonens JPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal DNS --- 0
    Saar Stijnen MPA1 - Leudal Team 11 av... / Leudal 1350,00 --- 53
    Saimen Giffel JPA2 - AVON Team 01 AVON 1325,00 --- 45
    Sam Eijkenboom JPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 1350,00 --- 48
    Sarah Hermsen MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1325,00 --- 50
    Sasha Vehmendahl JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 1325,00 --- 45
    Senna Beamont MPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1450,00 --- 65
    Sien Keiren MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 1250,00 --- 42
    Stijn Vootz JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 1400,00 --- 54
    Tess Goessens MPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 1400,00 --- 59
    Thijmen Poels JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1600,00 --- 78
    Tijn Pouwels JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 1600,00 --- 78
    Tijn Meuwissen JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1475,00 --- 62
    Tobias van Hoorn JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 1295,00 --- 42
    Tom Schmit JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 1375,00 --- 51
    Tom Weegels JPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 1025,00 --- 19
    Tristan van der Tuyn JPA2 - AVON Team 01 AVON 1375,00 --- 51
    Wouter op het Veld JPA1 - AV Weert Team 04 av...aastricht 1400,00 --- 54
    Xander Bosman JPA2 - Scopias Team 03 Scopias 1300,00 --- 43
    Xenia Raptis MPA1 - Scopias Team 03 Scopias 1300,00 --- 47
    Yarne Speetgens JPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 1175,00 --- 31

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aafke Bens MPA1 - Swift Team 10 HAC 13,6 --- 60
    Alice Leijssen MPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 11,8 --- 85
    Anne Huitema MPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht DNS --- 0
    Anne Kuijpers MPA1 - AVON Team 01 AVON 12,5 --- 75
    Anne Coerver MPA1 - STB Team 12 STB A1 13,3 --- 64
    Audrey Reijnen MPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 12,7 --- 72
    Baer Hovens JPA2 - Scopias Team 03 Scopias DNS --- 0
    Bas Amkreutz JPA1 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 12,4 --- 69
    Bo Spoor MPA1 - HAC Team 10 HAC 10,6 --- 104
    Bram Buijkx JPA1 - Maastricht Team 08 av...aastricht DNS --- 0
    Bram Houben JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 12,1 --- 73
    Britney Eijkmans MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 11,3 --- 93
    Carlijn Mols MPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 10,7 --- 102
    Carlo Schoonen JPA2 - HAC Team 10 HAC 10,4 --- 97
    Casper Janssen JPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal DNS --- 0
    Cerèn Peters MPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 14,8 --- 46
    Danièl Castro JPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht DNS --- 0
    Dette Hofman MPA1 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 12,9 --- 70
    Djessa Peeters MPA1 - ATOP Team 09 av... / Leudal 12,4 --- 76
    Eline Prickaerts MPA1 - Maastricht Team 04 av...aastricht 12,5 --- 75
    Eline Konings MPA1 - Swift Team 10 HAC 12,1 --- 81
    Emiel Bouman JPA1 - Scopias Team 03 Scopias 12,3 --- 71
    Emma Peek MPA1 - HAC Team 10 HAC 11,3 --- 93
    Esmee Leurs MPA2 - Scopias Team 03 Scopias 11,6 --- 88
    Eva Verhoeven MPA1 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 11,7 --- 87
    Evy Romkens MPA2 - STB Team 12 STB A1 12,4 --- 76
    Falco Aarts JPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 11,6 --- 80
    Fati Kone MPA2 - AVON Team 01 AVON 11,2 --- 94
    Fleur Hamers MPA2 - ATOP Team 05 Ac...p / Swift 11,2 --- 94
    Floor Vervuren MPA2 - STB Team 12 STB A1 11,8 --- 85
    Gert Vogelsangs JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 15,4 --- 36
    Giulia Janssen MPA1 - STB Team 02 ST...aastricht 11,3 --- 93
    Goos Meuwissen JPA2 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 11,4 --- 83
    Ilse Donners MPA1 - AVON Team 01 AVON 10,8 --- 100
    Imke Hoogeboom MPA1 - STB Team 12 STB A1 12,4 --- 76
    Indra Ivens MPA1 - Leudal Team 11 av... / Leudal 14,0 --- 55
    Indy van Groesen MPA2 - STB Team 12 STB A1 15,3 --- 41
    Iris van den Heuvel MPA1 - Maastricht Team 02 ST...aastricht 11,5 --- 90
    Iris Hagedoren MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 11,9 --- 84
    Isis van Mulken MPA2 - AV Unitas Team 08 av...aastricht 11,1 --- 96
    Jaap Rutten JPA2 - ATV Venray Team 06 ATV Venray 11,0 --- 88
    Jaimy De Lannoy JPA1 - AV Caesar Team 07 av Caesar 11,4 --- 83
    Jamie Koolen JPA1 - Swift Team 05 Ac...p / Swift 12,3 --- 71
    Jamy Dirkx MPA2 - STB Team 12 STB A1 12,4 --- 76
    Jane Wanten MPA2 - Swift Team 10 HAC 11,2 --- 94
    Janne Smeets MPA2 - STB Team 12 STB A1 12,4 --- 76
    Jasper Koot JPA2 - AV Unitas Team 11 av... / Leudal 10,1 --- 102
    Jasper Grooters JPA2 - AVON Team 01 AVON DNS --- 0