Categorie 'Meisjes Junior C'

Atleten 'Meisjes Junior C'

Snr Naam Startgroep M
436 Fleur Praas Triathlon MC1 a
437 Sanne Kastelijn AVGM MC1 a
438 Sandra Haitsma Triathlon MC2 a
439 Silke Peeters Eindhoven MC1 a
440 Mirre de Vor Triathlon MC2 a
441 Tjeerdtje van Gastel Triathlon MC1 a
442 Diede Gerdsen AV Wijchen MC2 a
443 Aricia Limburg Triathlon MC2 a
444 Eline Born Triathlon MC2 a
445 Femke Bol Triathlon MC1 a
446 Pleun Hutten AV Sprint MC1 a
447 Anne Roosen GVAC MC2 a
448 Jenna Sanders GVAC MC2 a
449 Lara Frijters GVAC MC2 a
450 Madelief Kok Triathlon MC1 a
451 Eline Rijzenga AV Sprint MC2 a
452 Shanice M...lkerweerd Triathlon MC2 a
453 Amber de Bruin AV Wijchen MC2 a
454 Tessa van Slooten AVV MC2 a
456 Kelly Agterberg HLLS MC1 a
457 Annika Reuvers Spado MC1 a
458 Chantal Maas LGDR MC1 a
459 Zoë Meyer AV Sprint MC2 a
460 Joke Benne Reusel `69 MC1 a
461 Mirte Kok HRCL MC1 a
462 Anja Bekema GACH MC1 a
463 Saskia Smink AVGM MC2 a
464 Claudia Steehouder HAC MC2 a
465 Annamaria ...stenbosch AV Marvel MC1 a
466 Jans van Gennip AV Marvel MC1 a

Verenigingen 'Meisjes Junior C'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AV Generaal Michaelis AVGM 2
AV Marvel MRVL 2
AV Reusel `69 RS69 1
AV Sprint SPRN 3
AV Triathlon Triathlon 9
AV Valkenswaard AVV 1
AV Wijchen WYCH 2
DK en AV Hercules HRCL 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
GAC Hilversum GACH 1
GVAC GVAC 3
HAC HAC 1
Hellas Utrecht HLLS 1
Lopersgroep Deurne LGDR 1
Spado SPDO 1
  • Meerkamp
  • 80mH
  • Hoog
  • Kogel
  • 150m
  • Ver
  • Speer
  • 600m
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior C

    # Naam 80mHHoogKogel150mVerSpeer600mPunten totaal
    1 Annika Reuvers Spado 12,58 1,50 10,70 20,39 4,82 26,55 1:44,97 4039
    2 Chantal Maas LGDR 13,19 1,50 11,04 20,24 4,36 29,45 1:42,44 3990
    3 Femke Bol Triathlon 13,06 1,45 8,28 19,47 4,63 20,79 1:43,85 3785
    4 Mirte Kok HRCL 12,68 1,40 8,55 20,53 4,79 24,16 1:45,64 3770
    5 Annamaria ...stenbosch AV Marvel 12,98 1,55 9,46 21,28 4,37 24,78 1:51,74 3683
    6 Silke Peeters Eindhoven 13,32 1,45 8,23 20,87 4,56 25,65 1:45,22 3681
    7 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 12,95 1,55 7,80 20,51 4,73 24,18 1:59,37 3637
    8 Fleur Praas Triathlon 15,60 1,40 9,82 21,03 4,60 24,46 1:49,10 3443
    9 Madelief Kok Triathlon 14,02 1,35 8,53 20,72 4,31 20,16 1:44,28 3423
    10 Jans van Gennip AV Marvel 13,49 1,40 8,50 20,16 4,26 19,61 1:53,92 3414
    11 Pleun Hutten AV Sprint 13,74 1,35 8,31 20,56 4,61 25,52 2:00,75 3400
    12 Anja Bekema GACH 14,37 1,20 7,92 20,53 4,07 27,12 1:46,06 3315
    13 Eline Rijzenga AV Sprint 13,93 1,45 7,46 20,96 4,69 15,58 1:58,41 3239
    14 Zoë Meyer AV Sprint 13,70 1,40 8,75 20,02 4,45 11,39 2:04,09 3160
    15 Kelly Agterberg HLLS 14,51 1,35 7,75 21,50 4,34 15,04 1:48,29 3120
    16 Amber de Bruin AV Wijchen 13,90 1,30 9,09 21,50 4,04 20,56 2:13,00 2985
    17 Joke Benne Reusel `69 16,17 1,40 8,77 21,63 4,10 21,50 2:14,41 2869
    18 Anne Roosen GVAC 14,43 1,35 7,92 22,67 4,04 16,78 2:15,62 2726
    19 Sanne Kastelijn AVGM 16,48 1,40 6,03 20,88 4,48 8,58 1:59,95 2686
    20 Tessa van Slooten AVV 16,79 1,35 7,09 21,75 3,96 16,67 2:05,56 2649
    21 Lara Frijters GVAC 15,46 1,30 7,69 22,82 4,12 11,48 2:12,25 2509
    22 Sandra Haitsma Triathlon 17,00 1,35 7,25 22,57 3,54 13,95 2:11,17 2386
    23 Saskia Smink AVGM 16,61 1,20 6,94 23,10 3,96 12,10 2:17,93 2227
    24 Aricia Limburg Triathlon DNF 1,00 9,15 22,72 4,09 16,91 2:08,95 2156
    25 Jenna Sanders GVAC 17,98 1,25 6,76 24,20 3,69 10,93 2:17,00 2023
    26 Claudia Steehouder HAC 17,25 1,10 5,09 23,00 3,21 7,39 1:55,30 1953
    27 Mirre de Vor Triathlon DNF 1,10 5,15 22,27 3,50 NM 1:53,60 1819
    28 Shanice M...lkerweerd Triathlon DNF 1,30 7,09 DNF 3,88 17,72 DNF 1506
    29 Diede Gerdsen AV Wijchen 21,73 NM DNS DNF DNS 7,73 DNS 64
    30 Eline Born Triathlon DNF NM DNS DNS DNS DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 80 meter horden Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Annika Reuvers Spado 12,58 +2.8 m/s--- 634
    2 Mirte Kok HRCL 12,68 +2.8 m/s--- 622
    3 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 12,95 +3.7 m/s--- 593
    4 Annamaria ...stenbosch AV Marvel 12,98 +2.8 m/s--- 589
    5 Femke Bol Triathlon 13,06 +3.7 m/s--- 581
    6 Chantal Maas LGDR 13,19 +2.8 m/s--- 567
    7 Silke Peeters Eindhoven 13,32 +3.7 m/s--- 554
    8 Jans van Gennip AV Marvel 13,49 +2.8 m/s--- 537
    9 Zoë Meyer AV Sprint 13,70 +0.9 m/s--- 516
    10 Pleun Hutten AV Sprint 13,74 +3.7 m/s--- 512
    11 Amber de Bruin AV Wijchen 13,90 +0.9 m/s--- 497
    12 Eline Rijzenga AV Sprint 13,93 +0.9 m/s--- 494
    13 Madelief Kok Triathlon 14,02 +3.7 m/s--- 486
    14 Anja Bekema GACH 14,37 +2.8 m/s--- 455
    15 Anne Roosen GVAC 14,43 +4.0 m/s--- 449
    16 Kelly Agterberg HLLS 14,51 +3.7 m/s--- 442
    17 Lara Frijters GVAC 15,46 +4.0 m/s--- 366
    18 Fleur Praas Triathlon 15,60 +3.7 m/s--- 355
    19 Joke Benne Reusel `69 16,17 +2.8 m/s--- 314
    20 Sanne Kastelijn AVGM 16,48 +3.7 m/s--- 293
    21 Saskia Smink AVGM 16,61 +0.9 m/s--- 285
    22 Tessa van Slooten AVV 16,79 +0.9 m/s--- 273
    23 Sandra Haitsma Triathlon 17,00 +4.0 m/s--- 260
    24 Claudia Steehouder HAC 17,25 +0.9 m/s--- 244
    25 Jenna Sanders GVAC 17,98 +4.0 m/s--- 202
    26 Diede Gerdsen AV Wijchen 21,73 +4.0 m/s--- 28
    Mirre de Vor Triathlon DNF --- 0
    Aricia Limburg Triathlon DNF --- 0
    Eline Born Triathlon DNF --- 0
    Shanice M...lkerweerd Triathlon DNF --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 1,55 --- 663
    1 Annamaria ...stenbosch AV Marvel 1,55 --- 663
    3 Chantal Maas LGDR 1,50 --- 623
    3 Annika Reuvers Spado 1,50 --- 623
    5 Femke Bol Triathlon 1,45 --- 582
    5 Eline Rijzenga AV Sprint 1,45 --- 582
    5 Silke Peeters Eindhoven 1,45 --- 582
    8 Fleur Praas Triathlon 1,40 --- 541
    8 Mirte Kok HRCL 1,40 --- 541
    8 Sanne Kastelijn AVGM 1,40 --- 541
    8 Jans van Gennip AV Marvel 1,40 --- 541
    8 Joke Benne Reusel `69 1,40 --- 541
    8 Zoë Meyer AV Sprint 1,40 --- 541
    14 Sandra Haitsma Triathlon 1,35 --- 499
    14 Madelief Kok Triathlon 1,35 --- 499
    14 Kelly Agterberg HLLS 1,35 --- 499
    14 Pleun Hutten AV Sprint 1,35 --- 499
    14 Tessa van Slooten AVV 1,35 --- 499
    14 Anne Roosen GVAC 1,35 --- 499
    20 Shanice M...lkerweerd Triathlon 1,30 --- 462
    20 Lara Frijters GVAC 1,30 --- 462
    20 Amber de Bruin AV Wijchen 1,30 --- 462
    23 Jenna Sanders GVAC 1,25 --- 426
    24 Anja Bekema GACH 1,20 --- 389
    24 Saskia Smink AVGM 1,20 --- 389
    26 Mirre de Vor Triathlon 1,10 --- 316
    26 Claudia Steehouder HAC 1,10 --- 316
    28 Aricia Limburg Triathlon 1,00 --- 242
    Eline Born Triathlon NM --- 0
    Diede Gerdsen AV Wijchen NM --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Chantal Maas LGDR 11,04 --- 571
    2 Annika Reuvers Spado 10,70 --- 556
    3 Fleur Praas Triathlon 9,82 --- 514
    4 Annamaria ...stenbosch AV Marvel 9,46 --- 496
    5 Aricia Limburg Triathlon 9,15 --- 481
    6 Amber de Bruin AV Wijchen 9,09 --- 478
    7 Joke Benne Reusel `69 8,77 --- 461
    8 Zoë Meyer AV Sprint 8,75 --- 460
    9 Mirte Kok HRCL 8,55 --- 450
    10 Madelief Kok Triathlon 8,53 --- 449
    11 Jans van Gennip AV Marvel 8,50 --- 448
    12 Pleun Hutten AV Sprint 8,31 --- 438
    13 Femke Bol Triathlon 8,28 --- 436
    14 Silke Peeters Eindhoven 8,23 --- 433
    15 Anja Bekema GACH 7,92 --- 417
    15 Anne Roosen GVAC 7,92 --- 417
    17 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 7,80 --- 410
    18 Kelly Agterberg HLLS 7,75 --- 408
    19 Lara Frijters GVAC 7,69 --- 404
    20 Eline Rijzenga AV Sprint 7,46 --- 392
    21 Sandra Haitsma Triathlon 7,25 --- 380
    22 Shanice M...lkerweerd Triathlon 7,09 --- 371
    22 Tessa van Slooten AVV 7,09 --- 371
    24 Saskia Smink AVGM 6,94 --- 362
    25 Jenna Sanders GVAC 6,76 --- 352
    26 Sanne Kastelijn AVGM 6,03 --- 308
    27 Mirre de Vor Triathlon 5,15 --- 251
    28 Claudia Steehouder HAC 5,09 --- 247
    Eline Born Triathlon DNS --- 0
    Diede Gerdsen AV Wijchen DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 150 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Femke Bol Triathlon 19,47 +0.9 m/s--- 668
    2 Zoë Meyer AV Sprint 20,02 +1.5 m/s--- 617
    3 Jans van Gennip AV Marvel 20,16 +1.2 m/s--- 604
    4 Chantal Maas LGDR 20,24 +1.2 m/s--- 597
    5 Annika Reuvers Spado 20,39 -0.1 m/s--- 584
    6 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 20,51 +0.9 m/s--- 573
    7 Anja Bekema GACH 20,53 +1.2 m/s--- 572
    7 Mirte Kok HRCL 20,53 +1.2 m/s--- 572
    9 Pleun Hutten AV Sprint 20,56 -0.1 m/s--- 569
    10 Madelief Kok Triathlon 20,72 -0.1 m/s--- 555
    11 Silke Peeters Eindhoven 20,87 +0.9 m/s--- 543
    12 Sanne Kastelijn AVGM 20,88 +0.9 m/s--- 542
    13 Eline Rijzenga AV Sprint 20,96 +1.9 m/s--- 535
    14 Fleur Praas Triathlon 21,03 +0.9 m/s--- 529
    15 Annamaria ...stenbosch AV Marvel 21,28 +1.2 m/s--- 509
    16 Kelly Agterberg HLLS 21,50 -0.1 m/s--- 492
    16 Amber de Bruin AV Wijchen 21,50 +1.5 m/s--- 492
    18 Joke Benne Reusel `69 21,63 -0.1 m/s--- 481
    19 Tessa van Slooten AVV 21,75 +1.5 m/s--- 472
    20 Mirre de Vor Triathlon 22,27 +0.9 m/s--- 433
    21 Sandra Haitsma Triathlon 22,57 +0.9 m/s--- 411
    22 Anne Roosen GVAC 22,67 +1.9 m/s--- 404
    23 Aricia Limburg Triathlon 22,72 +0.9 m/s--- 401
    24 Lara Frijters GVAC 22,82 +1.9 m/s--- 394
    25 Claudia Steehouder HAC 23,00 +1.5 m/s--- 381
    26 Saskia Smink AVGM 23,10 +1.5 m/s--- 374
    27 Jenna Sanders GVAC 24,20 +1.9 m/s--- 303
    Eline Born Triathlon DNS --- 0
    Shanice M...lkerweerd Triathlon DNF --- 0
    Diede Gerdsen AV Wijchen DNF --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Annika Reuvers Spado 4,82 +0.0 m/s--- 585
    2 Mirte Kok HRCL 4,79 +0.0 m/s--- 578
    3 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 4,73 +0.0 m/s--- 566
    4 Eline Rijzenga AV Sprint 4,69 +0.0 m/s--- 558
    5 Femke Bol Triathlon 4,63 +0.0 m/s--- 546
    6 Pleun Hutten AV Sprint 4,61 +0.0 m/s--- 542
    7 Fleur Praas Triathlon 4,60 +0.0 m/s--- 540
    8 Silke Peeters Eindhoven 4,56 +0.0 m/s--- 531
    9 Sanne Kastelijn AVGM 4,48 +0.0 m/s--- 515
    10 Zoë Meyer AV Sprint 4,45 +0.0 m/s--- 508
    11 Annamaria ...stenbosch AV Marvel 4,37 +0.0 m/s--- 492
    12 Chantal Maas LGDR 4,36 +0.0 m/s--- 490
    13 Kelly Agterberg HLLS 4,34 +0.0 m/s--- 486
    14 Madelief Kok Triathlon 4,31 +0.0 m/s--- 480
    15 Jans van Gennip AV Marvel 4,26 +0.0 m/s--- 470
    16 Lara Frijters GVAC 4,12 +0.0 m/s--- 442
    17 Joke Benne Reusel `69 4,10 +0.0 m/s--- 438
    18 Aricia Limburg Triathlon 4,09 +0.0 m/s--- 436
    19 Anja Bekema GACH 4,07 +0.0 m/s--- 432
    20 Anne Roosen GVAC 4,04 +0.0 m/s--- 426
    20 Amber de Bruin AV Wijchen 4,04 +0.0 m/s--- 426
    22 Saskia Smink AVGM 3,96 +0.0 m/s--- 410
    22 Tessa van Slooten AVV 3,96 +0.0 m/s--- 410
    24 Shanice M...lkerweerd Triathlon 3,88 +0.0 m/s--- 394
    25 Jenna Sanders GVAC 3,69 +0.0 m/s--- 356
    26 Sandra Haitsma Triathlon 3,54 +0.0 m/s--- 326
    27 Mirre de Vor Triathlon 3,50 +0.0 m/s--- 318
    28 Claudia Steehouder HAC 3,21 +0.0 m/s--- 260
    Eline Born Triathlon DNS --- 0
    Diede Gerdsen AV Wijchen DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Chantal Maas LGDR 29,45 --- 487
    2 Anja Bekema GACH 27,12 --- 449
    3 Annika Reuvers Spado 26,55 --- 440
    4 Silke Peeters Eindhoven 25,65 --- 425
    5 Pleun Hutten AV Sprint 25,52 --- 423
    6 Annamaria ...stenbosch AV Marvel 24,78 --- 410
    7 Fleur Praas Triathlon 24,46 --- 405
    8 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 24,18 --- 400
    9 Mirte Kok HRCL 24,16 --- 400
    10 Joke Benne Reusel `69 21,50 --- 352
    11 Femke Bol Triathlon 20,79 --- 339
    12 Amber de Bruin AV Wijchen 20,56 --- 335
    13 Madelief Kok Triathlon 20,16 --- 327
    14 Jans van Gennip AV Marvel 19,61 --- 317
    15 Shanice M...lkerweerd Triathlon 17,72 --- 279
    16 Aricia Limburg Triathlon 16,91 --- 263
    17 Anne Roosen GVAC 16,78 --- 260
    18 Tessa van Slooten AVV 16,67 --- 258
    19 Eline Rijzenga AV Sprint 15,58 --- 235
    20 Kelly Agterberg HLLS 15,04 --- 223
    21 Sandra Haitsma Triathlon 13,95 --- 198
    22 Saskia Smink AVGM 12,10 --- 155
    23 Lara Frijters GVAC 11,48 --- 139
    24 Zoë Meyer AV Sprint 11,39 --- 137
    25 Jenna Sanders GVAC 10,93 --- 125
    26 Sanne Kastelijn AVGM 8,58 --- 61
    27 Diede Gerdsen AV Wijchen 7,73 --- 36
    28 Claudia Steehouder HAC 7,39 --- 25
    Mirre de Vor Triathlon NM --- 0
    Eline Born Triathlon DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Chantal Maas LGDR 1:42,44 --- 655
    2 Femke Bol Triathlon 1:43,85 --- 633
    3 Madelief Kok Triathlon 1:44,28 --- 627
    4 Annika Reuvers Spado 1:44,97 --- 617
    5 Silke Peeters Eindhoven 1:45,22 --- 613
    6 Mirte Kok HRCL 1:45,64 --- 607
    7 Anja Bekema GACH 1:46,06 --- 601
    8 Kelly Agterberg HLLS 1:48,29 --- 570
    9 Fleur Praas Triathlon 1:49,10 --- 559
    10 Annamaria ...stenbosch AV Marvel 1:51,74 --- 524
    11 Mirre de Vor Triathlon 1:53,60 --- 501
    12 Jans van Gennip AV Marvel 1:53,92 --- 497
    13 Claudia Steehouder HAC 1:55,30 --- 480
    14 Eline Rijzenga AV Sprint 1:58,41 --- 443
    15 Tjeerdtje van Gastel Triathlon 1:59,37 --- 432
    16 Sanne Kastelijn AVGM 1:59,95 --- 426
    17 Pleun Hutten AV Sprint 2:00,75 --- 417
    18 Zoë Meyer AV Sprint 2:04,09 --- 381
    19 Tessa van Slooten AVV 2:05,56 --- 366
    20 Aricia Limburg Triathlon 2:08,95 --- 333
    21 Sandra Haitsma Triathlon 2:11,17 --- 312
    22 Lara Frijters GVAC 2:12,25 --- 302
    23 Amber de Bruin AV Wijchen 2:13,00 --- 295
    24 Joke Benne Reusel `69 2:14,41 --- 282
    25 Anne Roosen GVAC 2:15,62 --- 271
    26 Jenna Sanders GVAC 2:17,00 --- 259
    27 Saskia Smink AVGM 2:17,93 --- 252
    Eline Born Triathlon DNS --- 0
    Diede Gerdsen AV Wijchen DNS --- 0
    Shanice M...lkerweerd Triathlon DNF --- 0