Categorie 'Meisjes Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 13
Categorie afkorting: MPA2
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 7 pogingen )
  • Kogelstoten ( 7 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 7 pogingen )
  • Hoogspringen ( 7 pogingen )
  • Polsstokverspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Verenigingen 'Meisjes Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 2
    AV Groene Ster GRST 1
    DJA DJA 1
    Spado SPDO 5
    SV Diomedon DMDN 1
    THOR THOR 3

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    Aiden Dictus JPA1 - DJA Team 01 1400,00 11,9 6,30 28,50 1,00 3,70 343 311
    Amarah Garcia MPA2 - THOR Team 11 1350,00 12,1 5,00 15,50 1,00 3,80 322 322
    Anne van Zimmeren MPA1 - THOR Team 08 1325,00 12,5 3,80 15,00 1,05 3,30 281 52
    Anouk Taks MPA1 - ACHL Team 09 1200,00 11,7 5,70 13,00 1,00 3,35 291 157
    Bjarne Maas JPA1 - Spado Team 02 1525,00 10,7 6,00 24,00 1,10 3,60 365 269
    Bodhin Kreefft MPA2 - Spado Team 02 1525,00 10,2 5,50 16,00 1,20 3,65 412 374
    Bram van der Spek JPA1 - ACHL Team 09 1425,00 11,0 5,50 26,50 1,15 4,00 374 374
    Casper Blonk JPA1 - SV Diomedon Team 03 1175,00 15,3 3,80 9,50 0,95 2,65 149 0
    Casper den Haan JPA1 - THOR Team 11 1225,00 11,6 4,90 10,50 1,15 3,65 270 270
    Dalila Asry MPA1 - ACHL Team 09 1075,00 13,8 4,20 8,00 0,90 2,95 183 0
    Dries-Peder Janse JPA1 - SV Diomedon Team 03 1450,00 11,5 5,10 14,00 1,10 3,75 305 279
    Eline Mol MPA1 - DJA Team 01 1325,00 12,4 3,50 8,50 1,00 2,95 235 143
    Eline Luteijn MPA2 - ACHL Team 09 1225,00 12,9 4,40 11,50 1,00 3,50 260 113
    Felix Linders JPA2 - Spado Team 02 1475,00 11,5 4,50 13,50 1,10 3,75 300 75
    Finn van Zomeren JPA1 - THOR Team 08 1350,00 11,9 5,60 35,50 1,10 4,00 379 192
    Floor Schilder MPA1 - THOR Team 08 1350,00 11,2 4,60 15,50 1,10 3,90 350 273
    Floor Verkaart MPA2 - Spado Team 02 1425,00 11,1 6,30 19,50 1,15 3,20 377 313
    Ilyas Bouyaouzan JPA2 - Spado Team 05 1450,00 12,4 4,80 20,50 0,95 3,15 272 272
    Iris Verrest MPA1 - ACHL Team 09 975,00 15,9 4,40 10,00 0,80 2,85 147 0
    Jason Brouwers JPA2 - THOR Team 08 1150,00 12,5 7,50 30,00 0,95 3,45 315 149
    Joris Oosterveld JPA2 - Spado Team 02 1350,00 11,1 7,00 22,50 1,15 3,60 352 169
    Joy Gerrits JPA1 - THOR Team 08 1525,00 11,2 6,00 29,00 1,10 4,20 397 397
    Julian Nijssen JPA2 - SV Diomedon Team 03 1400,00 11,2 7,20 22,50 1,25 3,80 381 381
    Koen Vermeulen JPA1 - DJA Team 01 1475,00 11,5 5,50 19,50 1,00 3,65 315 315
    Lore Goetschalckx MPA2 - DJA Team 01 1325,00 11,6 4,60 15,50 1,20 3,70 348 348
    Louis van Oorschot JPA2 - DJA Team 01 1475,00 12,3 5,50 23,00 1,10 3,80 334 286
    Luanna Vergeer MPA1 - SV Diomedon Team 03 1400,00 12,5 4,10 17,50 1,05 2,95 291 149
    Luc Huiben JPA1 - SV Diomedon Team 03 1125,00 13,2 4,10 11,00 0,90 2,40 160 0
    Luna Francois MPA1 - Groene Ster Team 07 1300,00 11,3 4,20 13,50 1,00 3,30 289 224
    Matthijs Quartel JPA1 - THOR Team 11 1250,00 13,3 4,00 13,50 0,90 3,15 201 201
    Merijn van den Berg JPA2 - Groene Ster Team 07 1300,00 11,7 5,00 20,50 1,10 3,25 290 176
    Mika van Borrendam JPA1 - Spado Team 05 1225,00 12,8 3,30 14,00 1,00 3,10 210 210
    Milou Clarijs MPA1 - DJA Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Naomi Kocken MPA1 - ACHL Team 09 1175,00 12,5 4,70 9,00 1,00 3,80 266 89
    Nina van Oorschot MPA1 - THOR Team 08 1425,00 12,2 4,00 15,50 1,00 3,70 314 122
    Pim van der Maale JPA2 - THOR Team 08 1225,00 11,3 3,40 16,50 1,15 4,15 296 204
    Quinten Jongkind JPA1 - Spado Team 05 1400,00 11,0 4,70 21,00 1,00 3,85 318 318
    Rick van Rijswijk JPA1 - Groene Ster Team 07 1225,00 12,8 4,10 15,00 1,05 3,10 227 67
    Roos Jansen MPA1 - THOR Team 11 1300,00 12,1 3,80 14,50 1,00 4,05 308 308
    Sandro Amantia JPA2 - ACHL Team 09 1300,00 13,0 5,80 23,00 1,00 3,65 291 148
    Sanne van Oorschot MPA1 - DJA Team 01 1225,00 11,8 4,50 17,00 1,10 3,25 303 262
    Sarah Touw MPA1 - ACHL Team 09 1375,00 11,7 4,50 15,50 1,15 3,85 349 309
    Seline de Neef MPA2 - Groene Ster Team 07 1225,00 10,6 5,10 16,00 1,05 3,65 337 296
    Senna Bogers JPA2 - SV Diomedon Team 03 1325,00 11,6 5,90 33,50 1,00 3,80 355 323
    Solane Schepers MPA2 - Spado Team 05 1325,00 11,6 4,20 17,00 1,10 3,40 319 319
    Sophie van Gurp MPA2 - ACHL Team 09 1450,00 11,0 5,10 11,50 1,10 3,35 334 244
    Stara Carmelia MPA2 - Spado Team 02 1500,00 10,3 6,70 17,00 1,40 5,05 521 521
    Stein Heuvelink JPA2 - Groene Ster Team 07 1450,00 11,6 4,10 15,00 1,10 3,40 284 225
    Sterre de Graauw MPA2 - Spado Team 05 1225,00 13,8 4,40 17,50 0,95 3,20 252 252
    Sven Nuijten JPA1 - SV Diomedon Team 03 1200,00 12,7 5,00 15,50 1,05 2,65 223 31
    Sverre Spijker JPA1 - SV Diomedon Team 03 1300,00 11,7 6,00 12,00 1,10 3,70 288 269
    Tess Allen MPA2 - THOR Team 08 1125,00 12,3 4,70 17,00 0,95 3,55 277 42
    Thijs Nagtzaam JPA1 - THOR Team 08 1500,00 12,1 6,00 28,50 1,10 4,10 375 324
    Tim Bijvoet JPA2 - Groene Ster Team 07 1350,00 10,9 4,80 24,50 1,00 3,70 322 290
    Tim Withagen JPA2 - Spado Team 02 1600,00 10,1 6,60 28,50 1,15 4,40 444 444
    Tom Kamman JPA2 - Groene Ster Team 07 1475,00 10,9 8,10 32,50 1,20 4,00 438 438
    Tycho Meijer JPA2 - ACHL Team 09 1425,00 11,1 5,30 25,00 1,00 3,75 334 259
    Wout Voeten JPA2 - THOR Team 11 1125,00 12,4 5,10 29,00 1,00 3,40 286 286
    Yanou van ...ijenbroek MPA2 - THOR Team 08 1175,00 11,3 4,70 19,00 1,05 3,85 332 211
    Yassine Asry JPA2 - ACHL Team 09 1125,00 11,4 5,40 23,00 0,95 3,55 281 100
    Yvanka Wesdorp MPA2 - SV Diomedon Team 03 825,00 10,6 5,10 17,00 1,20 4,05 348 340

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aiden Dictus JPA1 - DJA Team 01 1400,00 --- 54
    Amarah Garcia MPA2 - THOR Team 11 1350,00 --- 55
    Anne van Zimmeren MPA1 - THOR Team 08 1325,00 --- 52
    Anouk Taks MPA1 - ACHL Team 09 1200,00 --- 38
    Bjarne Maas JPA1 - Spado Team 02 1525,00 --- 68
    Bodhin Kreefft MPA2 - Spado Team 02 1525,00 --- 79
    Bram van der Spek JPA1 - ACHL Team 09 1425,00 --- 56
    Casper Blonk JPA1 - SV Diomedon Team 03 1175,00 --- 31
    Casper den Haan JPA1 - THOR Team 11 1225,00 --- 35
    Dalila Asry MPA1 - ACHL Team 09 1075,00 --- 26
    Dries-Peder Janse JPA1 - SV Diomedon Team 03 1450,00 --- 59
    Eline Mol MPA1 - DJA Team 01 1325,00 --- 52
    Eline Luteijn MPA2 - ACHL Team 09 1225,00 --- 41
    Felix Linders JPA2 - Spado Team 02 1475,00 --- 62
    Finn van Zomeren JPA1 - THOR Team 08 1350,00 --- 48
    Floor Schilder MPA1 - THOR Team 08 1350,00 --- 55
    Floor Verkaart MPA2 - Spado Team 02 1425,00 --- 65
    Ilyas Bouyaouzan JPA2 - Spado Team 05 1450,00 --- 59
    Iris Verrest MPA1 - ACHL Team 09 975,00 --- 18
    Jason Brouwers JPA2 - THOR Team 08 1150,00 --- 29
    Joris Oosterveld JPA2 - Spado Team 02 1350,00 --- 48
    Joy Gerrits JPA1 - THOR Team 08 1525,00 --- 68
    Julian Nijssen JPA2 - SV Diomedon Team 03 1400,00 --- 54
    Koen Vermeulen JPA1 - DJA Team 01 1475,00 --- 62
    Lore Goetschalckx MPA2 - DJA Team 01 1325,00 --- 52
    Louis van Oorschot JPA2 - DJA Team 01 1475,00 --- 62
    Luanna Vergeer MPA1 - SV Diomedon Team 03 1400,00 --- 62
    Luc Huiben JPA1 - SV Diomedon Team 03 1125,00 --- 26
    Luna Francois MPA1 - Groene Ster Team 07 1300,00 --- 49
    Matthijs Quartel JPA1 - THOR Team 11 1250,00 --- 38
    Merijn van den Berg JPA2 - Groene Ster Team 07 1300,00 --- 43
    Mika van Borrendam JPA1 - Spado Team 05 1225,00 --- 35
    Milou Clarijs MPA1 - DJA Team 01 DNS --- 0
    Naomi Kocken MPA1 - ACHL Team 09 1175,00 --- 35
    Nina van Oorschot MPA1 - THOR Team 08 1425,00 --- 65
    Pim van der Maale JPA2 - THOR Team 08 1225,00 --- 35
    Quinten Jongkind JPA1 - Spado Team 05 1400,00 --- 54
    Rick van Rijswijk JPA1 - Groene Ster Team 07 1225,00 --- 35
    Roos Jansen MPA1 - THOR Team 11 1300,00 --- 49
    Sandro Amantia JPA2 - ACHL Team 09 1300,00 --- 43
    Sanne van Oorschot MPA1 - DJA Team 01 1225,00 --- 41
    Sarah Touw MPA1 - ACHL Team 09 1375,00 --- 58
    Seline de Neef MPA2 - Groene Ster Team 07 1225,00 --- 41
    Senna Bogers JPA2 - SV Diomedon Team 03 1325,00 --- 45
    Solane Schepers MPA2 - Spado Team 05 1325,00 --- 52
    Sophie van Gurp MPA2 - ACHL Team 09 1450,00 --- 68
    Stara Carmelia MPA2 - Spado Team 02 1500,00 --- 75
    Stein Heuvelink JPA2 - Groene Ster Team 07 1450,00 --- 59
    Sterre de Graauw MPA2 - Spado Team 05 1225,00 --- 41
    Sven Nuijten JPA1 - SV Diomedon Team 03 1200,00 --- 33
    Sverre Spijker JPA1 - SV Diomedon Team 03 1300,00 --- 43
    Tess Allen MPA2 - THOR Team 08 1125,00 --- 31
    Thijs Nagtzaam JPA1 - THOR Team 08 1500,00 --- 65
    Tim Bijvoet JPA2 - Groene Ster Team 07 1350,00 --- 48
    Tim Withagen JPA2 - Spado Team 02 1600,00 --- 78
    Tom Kamman JPA2 - Groene Ster Team 07 1475,00 --- 62
    Tycho Meijer JPA2 - ACHL Team 09 1425,00 --- 56
    Wout Voeten JPA2 - THOR Team 11 1125,00 --- 26
    Yanou van ...ijenbroek MPA2 - THOR Team 08 1175,00 --- 35
    Yassine Asry JPA2 - ACHL Team 09 1125,00 --- 26
    Yvanka Wesdorp MPA2 - SV Diomedon Team 03 825,00 --- 8

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aiden Dictus JPA1 - DJA Team 01 11,9 --- 54
    Amarah Garcia MPA2 - THOR Team 11 12,1 --- 59
    Anne van Zimmeren MPA1 - THOR Team 08 12,5 --- 52
    Anouk Taks MPA1 - ACHL Team 09 11,7 --- 65
    Bjarne Maas JPA1 - Spado Team 02 10,7 --- 71
    Bodhin Kreefft MPA2 - Spado Team 02 10,2 --- 91
    Bram van der Spek JPA1 - ACHL Team 09 11,0 --- 67
    Casper Blonk JPA1 - SV Diomedon Team 03 15,3 --- 16
    Casper den Haan JPA1 - THOR Team 11 11,6 --- 58
    Dalila Asry MPA1 - ACHL Team 09 13,8 --- 35
    Dries-Peder Janse JPA1 - SV Diomedon Team 03 11,5 --- 59
    Eline Mol MPA1 - DJA Team 01 12,4 --- 54
    Eline Luteijn MPA2 - ACHL Team 09 12,9 --- 47
    Felix Linders JPA2 - Spado Team 02 11,5 --- 59
    Finn van Zomeren JPA1 - THOR Team 08 11,9 --- 54
    Floor Schilder MPA1 - THOR Team 08 11,2 --- 73
    Floor Verkaart MPA2 - Spado Team 02 11,1 --- 75
    Ilyas Bouyaouzan JPA2 - Spado Team 05 12,4 --- 47
    Iris Verrest MPA1 - ACHL Team 09 15,9 --- 13
    Jason Brouwers JPA2 - THOR Team 08 12,5 --- 46
    Joris Oosterveld JPA2 - Spado Team 02 11,1 --- 65
    Joy Gerrits JPA1 - THOR Team 08 11,2 --- 64
    Julian Nijssen JPA2 - SV Diomedon Team 03 11,2 --- 64
    Koen Vermeulen JPA1 - DJA Team 01 11,5 --- 59
    Lore Goetschalckx MPA2 - DJA Team 01 11,6 --- 66
    Louis van Oorschot JPA2 - DJA Team 01 12,3 --- 48
    Luanna Vergeer MPA1 - SV Diomedon Team 03 12,5 --- 52
    Luc Huiben JPA1 - SV Diomedon Team 03 13,2 --- 37
    Luna Francois MPA1 - Groene Ster Team 07 11,3 --- 71
    Matthijs Quartel JPA1 - THOR Team 11 13,3 --- 36
    Merijn van den Berg JPA2 - Groene Ster Team 07 11,7 --- 56
    Mika van Borrendam JPA1 - Spado Team 05 12,8 --- 42
    Milou Clarijs MPA1 - DJA Team 01 DNS --- 0
    Naomi Kocken MPA1 - ACHL Team 09 12,5 --- 52
    Nina van Oorschot MPA1 - THOR Team 08 12,2 --- 57
    Pim van der Maale JPA2 - THOR Team 08 11,3 --- 62
    Quinten Jongkind JPA1 - Spado Team 05 11,0 --- 67
    Rick van Rijswijk JPA1 - Groene Ster Team 07 12,8 --- 42
    Roos Jansen MPA1 - THOR Team 11 12,1 --- 59
    Sandro Amantia JPA2 - ACHL Team 09 13,0 --- 39
    Sanne van Oorschot MPA1 - DJA Team 01 11,8 --- 63
    Sarah Touw MPA1 - ACHL Team 09 11,7 --- 65
    Seline de Neef MPA2 - Groene Ster Team 07 10,6 --- 84
    Senna Bogers JPA2 - SV Diomedon Team 03 11,6 --- 58
    Solane Schepers MPA2 - Spado Team 05 11,6 --- 66
    Sophie van Gurp MPA2 - ACHL Team 09 11,0 --- 77
    Stara Carmelia MPA2 - Spado Team 02 10,3 --- 89
    Stein Heuvelink JPA2 - Groene Ster Team 07 11,6 --- 58
    Sterre de Graauw MPA2 - Spado Team 05 13,8 --- 35
    Sven Nuijten JPA1 - SV Diomedon Team 03 12,7 --- 43
    Sverre Spijker JPA1 - SV Diomedon Team 03 11,7 --- 56
    Tess Allen MPA2 - THOR Team 08 12,3 --- 55
    Thijs Nagtzaam JPA1 - THOR Team 08 12,1 --- 51
    Tim Bijvoet JPA2 - Groene Ster Team 07 10,9 --- 68
    Tim Withagen JPA2 - Spado Team 02 10,1 --- 81
    Tom Kamman JPA2 - Groene Ster Team 07 10,9 --- 68
    Tycho Meijer JPA2 - ACHL Team 09 11,1 --- 65
    Wout Voeten JPA2 - THOR Team 11 12,4 --- 47
    Yanou van ...ijenbroek MPA2 - THOR Team 08 11,3 --- 71
    Yassine Asry JPA2 - ACHL Team 09 11,4 --- 61
    Yvanka Wesdorp MPA2 - SV Diomedon Team 03 10,6 --- 84

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aiden Dictus JPA1 - DJA Team 01 6,30 --- 54
    Amarah Garcia MPA2 - THOR Team 11 5,00 --- 46
    Anne van Zimmeren MPA1 - THOR Team 08 3,80 --- 31
    Anouk Taks MPA1 - ACHL Team 09 5,70 --- 55
    Bjarne Maas JPA1 - Spado Team 02 6,00 --- 51
    Bodhin Kreefft MPA2 - Spado Team 02 5,50 --- 53
    Bram van der Spek JPA1 - ACHL Team 09 5,50 --- 46
    Casper Blonk JPA1 - SV Diomedon Team 03 3,80 --- 27
    Casper den Haan JPA1 - THOR Team 11 4,90 --- 39
    Dalila Asry MPA1 - ACHL Team 09 4,20 --- 36
    Dries-Peder Janse JPA1 - SV Diomedon Team 03 5,10 --- 41
    Eline Mol MPA1 - DJA Team 01 3,50 --- 28
    Eline Luteijn MPA2 - ACHL Team 09 4,40 --- 39
    Felix Linders JPA2 - Spado Team 02 4,50 --- 35
    Finn van Zomeren JPA1 - THOR Team 08 5,60 --- 47
    Floor Schilder MPA1 - THOR Team 08 4,60 --- 41
    Floor Verkaart MPA2 - Spado Team 02 6,30 --- 63
    Ilyas Bouyaouzan JPA2 - Spado Team 05 4,80 --- 38
    Iris Verrest MPA1 - ACHL Team 09 4,40 --- 39
    Jason Brouwers JPA2 - THOR Team 08 7,50 --- 68
    Joris Oosterveld JPA2 - Spado Team 02 7,00 --- 62
    Joy Gerrits JPA1 - THOR Team 08 6,00 --- 51
    Julian Nijssen JPA2 - SV Diomedon Team 03 7,20 --- 65
    Koen Vermeulen JPA1 - DJA Team 01 5,50 --- 46
    Lore Goetschalckx MPA2 - DJA Team 01 4,60 --- 41
    Louis van Oorschot JPA2 - DJA Team 01 5,50 --- 46
    Luanna Vergeer MPA1 - SV Diomedon Team 03 4,10 --- 35
    Luc Huiben JPA1 - SV Diomedon Team 03 4,10 --- 30
    Luna Francois MPA1 - Groene Ster Team 07 4,20 --- 36
    Matthijs Quartel JPA1 - THOR Team 11 4,00 --- 29
    Merijn van den Berg JPA2 - Groene Ster Team 07 5,00 --- 40
    Mika van Borrendam JPA1 - Spado Team 05 3,30 --- 22
    Milou Clarijs MPA1 - DJA Team 01 DNS --- 0
    Naomi Kocken MPA1 - ACHL Team 09 4,70 --- 42
    Nina van Oorschot MPA1 - THOR Team 08 4,00 --- 34
    Pim van der Maale JPA2 - THOR Team 08 3,40 --- 23
    Quinten Jongkind JPA1 - Spado Team 05 4,70 --- 37
    Rick van Rijswijk JPA1 - Groene Ster Team 07 4,10 --- 30
    Roos Jansen MPA1 - THOR Team 11 3,80 --- 31
    Sandro Amantia JPA2 - ACHL Team 09 5,80 --- 49
    Sanne van Oorschot MPA1 - DJA Team 01 4,50 --- 40
    Sarah Touw MPA1 - ACHL Team 09 4,50 --- 40
    Seline de Neef MPA2 - Groene Ster Team 07 5,10 --- 47
    Senna Bogers JPA2 - SV Diomedon Team 03 5,90 --- 50
    Solane Schepers MPA2 - Spado Team 05 4,20 --- 36
    Sophie van Gurp MPA2 - ACHL Team 09 5,10 --- 47
    Stara Carmelia MPA2 - Spado Team 02 6,70 --- 68
    Stein Heuvelink JPA2 - Groene Ster Team 07 4,10 --- 30
    Sterre de Graauw MPA2 - Spado Team 05 4,40 --- 39
    Sven Nuijten JPA1 - SV Diomedon Team 03 5,00 --- 40
    Sverre Spijker JPA1 - SV Diomedon Team 03 6,00 --- 51
    Tess Allen MPA2 - THOR Team 08 4,70 --- 42
    Thijs Nagtzaam JPA1 - THOR Team 08 6,00 --- 51
    Tim Bijvoet JPA2 - Groene Ster Team 07 4,80 --- 38
    Tim Withagen JPA2 - Spado Team 02 6,60 --- 58
    Tom Kamman JPA2 - Groene Ster Team 07 8,10 --- 75
    Tycho Meijer JPA2 - ACHL Team 09 5,30 --- 43
    Wout Voeten JPA2 - THOR Team 11 5,10 --- 41
    Yanou van ...ijenbroek MPA2 - THOR Team 08 4,70 --- 42
    Yassine Asry JPA2 - ACHL Team 09 5,40 --- 44
    Yvanka Wesdorp MPA2 - SV Diomedon Team 03 5,10 --- 47

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aiden Dictus JPA1 - DJA Team 01 28,50 --- 75
    Amarah Garcia MPA2 - THOR Team 11 15,50 --- 36
    Anne van Zimmeren MPA1 - THOR Team 08 15,00 --- 34
    Anouk Taks MPA1 - ACHL Team 09 13,00 --- 26
    Bjarne Maas JPA1 - Spado Team 02 24,00 --- 60
    Bodhin Kreefft MPA2 - Spado Team 02 16,00 --- 38
    Bram van der Spek JPA1 - ACHL Team 09 26,50 --- 68
    Casper Blonk JPA1 - SV Diomedon Team 03 9,50 --- 11
    Casper den Haan JPA1 - THOR Team 11 10,50 --- 14
    Dalila Asry MPA1 - ACHL Team 09 8,00 --- 8
    Dries-Peder Janse JPA1 - SV Diomedon Team 03 14,00 --- 26
    Eline Mol MPA1 - DJA Team 01 8,50 --- 9
    Eline Luteijn MPA2 - ACHL Team 09 11,50 --- 20
    Felix Linders JPA2 - Spado Team 02 13,50 --- 24
    Finn van Zomeren JPA1 - THOR Team 08 35,50 --- 100
    Floor Schilder MPA1 - THOR Team 08 15,50 --- 36
    Floor Verkaart MPA2 - Spado Team 02 19,50 --- 51
    Ilyas Bouyaouzan JPA2 - Spado Team 05 20,50 --- 48
    Iris Verrest MPA1 - ACHL Team 09 10,00 --- 15
    Jason Brouwers JPA2 - THOR Team 08 30,00 --- 81
    Joris Oosterveld JPA2 - Spado Team 02 22,50 --- 55
    Joy Gerrits JPA1 - THOR Team 08 29,00 --- 77
    Julian Nijssen JPA2 - SV Diomedon Team 03 22,50 --- 55
    Koen Vermeulen JPA1 - DJA Team 01 19,50 --- 44
    Lore Goetschalckx MPA2 - DJA Team 01 15,50 --- 36
    Louis van Oorschot JPA2 - DJA Team 01 23,00 --- 56
    Luanna Vergeer MPA1 - SV Diomedon Team 03 17,50 --- 43
    Luc Huiben JPA1 - SV Diomedon Team 03 11,00 --- 16
    Luna Francois MPA1 - Groene Ster Team 07 13,50 --- 28
    Matthijs Quartel JPA1 - THOR Team 11 13,50 --- 24
    Merijn van den Berg JPA2 - Groene Ster Team 07 20,50 --- 48
    Mika van Borrendam JPA1 - Spado Team 05 14,00 --- 26
    Milou Clarijs MPA1 - DJA Team 01 DNS --- 0
    Naomi Kocken MPA1 - ACHL Team 09 9,00 --- 11
    Nina van Oorschot MPA1 - THOR Team 08 15,50 --- 36
    Pim van der Maale JPA2 - THOR Team 08 16,50 --- 34
    Quinten Jongkind JPA1 - Spado Team 05 21,00 --- 49
    Rick van Rijswijk JPA1 - Groene Ster Team 07 15,00 --- 29
    Roos Jansen MPA1 - THOR Team 11 14,50 --- 32
    Sandro Amantia JPA2 - ACHL Team 09 23,00 --- 56
    Sanne van Oorschot MPA1 - DJA Team 01 17,00 --- 41
    Sarah Touw MPA1 - ACHL Team 09 15,50 --- 36
    Seline de Neef MPA2 - Groene Ster Team 07 16,00 --- 38
    Senna Bogers JPA2 - SV Diomedon Team 03 33,50 --- 93
    Solane Schepers MPA2 - Spado Team 05 17,00 --- 41
    Sophie van Gurp MPA2 - ACHL Team 09 11,50 --- 20
    Stara Carmelia MPA2 - Spado Team 02 17,00 --- 41
    Stein Heuvelink JPA2 - Groene Ster Team 07 15,00 --- 29
    Sterre de Graauw MPA2 - Spado Team 05 17,50 --- 43
    Sven Nuijten JPA1 - SV Diomedon Team 03 15,50 --- 31
    Sverre Spijker JPA1 - SV Diomedon Team 03 12,00 --- 19
    Tess Allen MPA2 - THOR Team 08 17,00 --- 41
    Thijs Nagtzaam JPA1 - THOR Team 08 28,50 --- 75
    Tim Bijvoet JPA2 - Groene Ster Team 07 24,50 --- 62
    Tim Withagen JPA2 - Spado Team 02 28,50 --- 75
    Tom Kamman JPA2 - Groene Ster Team 07 32,50 --- 89
    Tycho Meijer JPA2 - ACHL Team 09 25,00 --- 63
    Wout Voeten JPA2 - THOR Team 11 29,00 --- 77
    Yanou van ...ijenbroek MPA2 - THOR Team 08 19,00 --- 49
    Yassine Asry JPA2 - ACHL Team 09 23,00 --- 56
    Yvanka Wesdorp MPA2 - SV Diomedon Team 03 17,00 --- 41

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Aiden Dictus JPA1 - DJA Team 01 1,00 --- 32
    Amarah Garcia MPA2 - THOR Team 11 1,00 --- 37
    Anne van Zimmeren MPA1 - THOR Team 08 1,05 --- 44
    Anouk Taks MPA1 - ACHL Team 09 1,00 --- 37
    Bjarne Maas JPA1 - Spado Team 02 1,10 --- 45
    Bodhin Kreefft MPA2 - Spado Team 02 1,20 --- 68
    Bram van der Spek JPA1 - ACHL Team 09 1,15 --- 52
    Casper Blonk JPA1 - SV Diomedon Team 03 0,95 --- 26
    Casper den Haan JPA1 - THOR Team 11 1,15 --- 52
    Dalila Asry MPA1 - ACHL Team 09 0,90 --- 23
    Dries-Peder Janse JPA1 - SV Diomedon Team 03 1,10 --- 45
    Eline Mol MPA1 - DJA Team 01 1,00 --- 37
    Eline Luteijn MPA2 - ACHL Team 09 1,00 --- 37
    Felix Linders JPA2 - Spado Team 02 1,10 --- 45
    Finn van Zomeren JPA1 - THOR Team 08 1,10 --- 45
    Floor Schilder MPA1 - THOR Team 08 1,10 --- 52
    Floor Verkaart MPA2 - Spado Team 02 1,15 --- 59
    Ilyas Bouyaouzan JPA2 - Spado Team 05 0,95 --- 26
    Iris Verrest MPA1 - ACHL Team 09 0,80 --- 11
    Jason Brouwers JPA2 - THOR Team 08 0,95 --- 26
    Joris Oosterveld JPA2 - Spado Team 02 1,15 --- 52
    Joy Gerrits JPA1 - THOR Team 08 1,10 --- 45
    Julian Nijssen JPA2 - SV Diomedon Team 03 1,25 --- 66
    Koen Vermeulen JPA1 - DJA Team 01 1,00 --- 32
    Lore Goetschalckx MPA2 - DJA Team 01 1,20 --- 68
    Louis van Oorschot JPA2 - DJA Team 01 1,10 --- 45
    Luanna Vergeer MPA1 - SV Diomedon Team 03 1,05 --- 44
    Luc Huiben JPA1 - SV Diomedon Team 03 0,90 --- 20
    Luna Francois MPA1 - Groene Ster Team 07 1,00 --- 37
    Matthijs Quartel JPA1 - THOR Team 11 0,90 --- 20
    Merijn van den Berg JPA2 - Groene Ster Team 07 1,10 --- 45
    Mika van Borrendam JPA1 - Spado Team 05 1,00 --- 32
    Milou Clarijs MPA1 - DJA Team 01 DNS --- 0
    Naomi Kocken MPA1 - ACHL Team 09 1,00 --- 37
    Nina van Oorschot MPA1 - THOR Team 08 1,00 --- 37
    Pim van der Maale JPA2 - THOR Team 08 1,15 --- 52
    Quinten Jongkind JPA1 - Spado Team 05 1,00 --- 32
    Rick van Rijswijk JPA1 - Groene Ster Team 07 1,05 --- 38
    Roos Jansen MPA1 - THOR Team 11 1,00 --- 37
    Sandro Amantia JPA2 - ACHL Team 09 1,00 --- 32
    Sanne van Oorschot MPA1 - DJA Team 01 1,10 --- 52
    Sarah Touw MPA1 - ACHL Team 09 1,15 --- 59
    Seline de Neef MPA2 - Groene Ster Team 07 1,05 --- 44
    Senna Bogers JPA2 - SV Diomedon Team 03 1,00 --- 32
    Solane Schepers MPA2 - Spado Team 05 1,10 --- 52
    Sophie van Gurp MPA2 - ACHL Team 09 1,10 --- 52
    Stara Carmelia MPA2 - Spado Team 02 1,40 --- 103
    Stein Heuvelink JPA2 - Groene Ster Team 07 1,10 --- 45
    Sterre de Graauw MPA2 - Spado Team 05 0,95 --- 30
    Sven Nuijten JPA1 - SV Diomedon Team 03 1,05 --- 38
    Sverre Spijker JPA1 - SV Diomedon Team 03 1,10 --- 45
    Tess Allen MPA2 - THOR Team 08 0,95 --- 30
    Thijs Nagtzaam JPA1 - THOR Team 08 1,10 --- 45
    Tim Bijvoet JPA2 - Groene Ster Team 07 1,00 --- 32
    Tim Withagen JPA2 - Spado Team 02 1,15 --- 52
    Tom Kamman JPA2 - Groene Ster Team 07 1,20 --- 59
    Tycho Meijer JPA2 - ACHL Team 09 1,00 --- 32
    Wout Voeten JPA2 - THOR Team 11 1,00 --- 32
    Yanou van ...ijenbroek MPA2 - THOR Team 08 1,05 --- 44
    Yassine Asry JPA2 - ACHL Team 09 0,95 --- 26
    Yvanka Wesdorp MPA2 - SV Diomedon Team 03 1,20 --- 68

    Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Pupil A

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Aiden Dictus JPA1 - DJA Team 01 3,70 --- 74
    Amarah Garcia MPA2 - THOR Team 11 3,80 --- 89
    Anne van Zimmeren MPA1 - THOR Team 08 3,30 --- 68
    Anouk Taks MPA1 - ACHL Team 09 3,35 --- 70
    Bjarne Maas JPA1 - Spado Team 02 3,60 --- 70
    Bodhin Kreefft MPA2 - Spado Team 02 3,65 --- 83
    Bram van der Spek JPA1 - ACHL Team 09 4,00 --- 85
    Casper Blonk JPA1 - SV Diomedon Team 03 2,65 --- 38
    Casper den Haan JPA1 - THOR Team 11 3,65 --- 72
    Dalila Asry MPA1 - ACHL Team 09 2,95 --- 55
    Dries-Peder Janse JPA1 - SV Diomedon Team 03 3,75 --- 75
    Eline Mol MPA1 - DJA Team 01 2,95 --- 55
    Eline Luteijn MPA2 - ACHL Team 09 3,50 --- 76
    Felix Linders JPA2 - Spado Team 02 3,75 --- 75
    Finn van Zomeren JPA1 - THOR Team 08 4,00 --- 85
    Floor Schilder MPA1 - THOR Team 08 3,90 --- 93
    Floor Verkaart MPA2 - Spado Team 02 3,20 --- 64
    Ilyas Bouyaouzan JPA2 - Spado Team 05 3,15 --- 54
    Iris Verrest MPA1 - ACHL Team 09 2,85 --- 51
    Jason Brouwers JPA2 - THOR Team 08 3,45 --- 65
    Joris Oosterveld JPA2 - Spado Team 02 3,60 --- 70
    Joy Gerrits JPA1 - THOR Team 08 4,20 --- 92
    Julian Nijssen JPA2 - SV Diomedon Team 03 3,80 --- 77
    Koen Vermeulen JPA1 - DJA Team 01 3,65 --- 72
    Lore Goetschalckx MPA2 - DJA Team 01 3,70 --- 85
    Louis van Oorschot JPA2 - DJA Team 01 3,80 --- 77
    Luanna Vergeer MPA1 - SV Diomedon Team 03 2,95 --- 55
    Luc Huiben JPA1 - SV Diomedon Team 03 2,40 --- 31
    Luna Francois MPA1 - Groene Ster Team 07 3,30 --- 68
    Matthijs Quartel JPA1 - THOR Team 11 3,15 --- 54
    Merijn van den Berg JPA2 - Groene Ster Team 07 3,25 --- 58
    Mika van Borrendam JPA1 - Spado Team 05 3,10 --- 53
    Milou Clarijs MPA1 - DJA Team 01 DNS --- 0
    Naomi Kocken MPA1 - ACHL Team 09 3,80 --- 89
    Nina van Oorschot MPA1 - THOR Team 08 3,70 --- 85
    Pim van der Maale JPA2 - THOR Team 08 4,15 --- 90
    Quinten Jongkind JPA1 - Spado Team 05 3,85 --- 79
    Rick van Rijswijk JPA1 - Groene Ster Team 07 3,10 --- 53
    Roos Jansen MPA1 - THOR Team 11 4,05 --- 100
    Sandro Amantia JPA2 - ACHL Team 09 3,65 --- 72
    Sanne van Oorschot MPA1 - DJA Team 01 3,25 --- 66
    Sarah Touw MPA1 - ACHL Team 09 3,85 --- 91
    Seline de Neef MPA2 - Groene Ster Team 07 3,65 --- 83
    Senna Bogers JPA2 - SV Diomedon Team 03 3,80 --- 77
    Solane Schepers MPA2 - Spado Team 05 3,40 --- 72
    Sophie van Gurp MPA2 - ACHL Team 09 3,35 --- 70
    Stara Carmelia MPA2 - Spado Team 02 5,05 --- 145
    Stein Heuvelink JPA2 - Groene Ster Team 07 3,40 --- 63
    Sterre de Graauw MPA2 - Spado Team 05 3,20 --- 64
    Sven Nuijten JPA1 - SV Diomedon Team 03 2,65 --- 38
    Sverre Spijker JPA1 - SV Diomedon Team 03 3,70 --- 74
    Tess Allen MPA2 - THOR Team 08 3,55 --- 78
    Thijs Nagtzaam JPA1 - THOR Team 08 4,10 --- 88
    Tim Bijvoet JPA2 - Groene Ster Team 07 3,70 --- 74
    Tim Withagen JPA2 - Spado Team 02 4,40 --- 100
    Tom Kamman JPA2 - Groene Ster Team 07 4,00 --- 85
    Tycho Meijer JPA2 - ACHL Team 09 3,75 --- 75
    Wout Voeten JPA2 - THOR Team 11 3,40 --- 63
    Yanou van ...ijenbroek MPA2 - THOR Team 08 3,85 --- 91
    Yassine Asry JPA2 - ACHL Team 09 3,55 --- 68
    Yvanka Wesdorp MPA2 - SV Diomedon Team 03 4,05 --- 100

    Uitslagen Teamestafette Pupil A

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 02 (Team-est) Spado - JPA2 7 2:38,2 406
    2 Team 07 (Team-est) AV Groene Ster - JPA2 7 2:47,0 316
    3 Team 08 (Team-est) THOR - JPA2 10 2:47,8 308
    4 Team 09 (Team-est) ARV Achilles - JPA2 11 2:49,0 297
    5 Team 01 (Team-est) DJA - JPA2 7 2:50,9 279
    6 Team 05 (Team-est) Spado - JPA2 5 2:51,0 278
    6 Team 11 (Team-est) THOR - JPA2 5 2:51,0 278
    8 Team 03 (Team-est) SV Diomedon - JPA2 9 2:53,7 254
    9 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    9 Team 06 (Team-est) THOR - JPA2 0 DNS 0
    9 Team 10 (Team-est) THOR - JPA2 0 DNS 0