Categorie 'Meisjes Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 10
Categorie afkorting: MPB
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 40 meter ( 1 pogingen )
  • 1000 meter ( 1 pogingen )
  • Balwerpen ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Meisjes Pupil B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:45 n/a 40m Uitslagen
    13:20 n/a Bal Uitslagen
    14:00 n/a Hoog Uitslagen
    15:15 n/a 1000m Uitslagen


    Tijdschema

    12:45u15:45u
    Meisjes Pupil B
    40m
    Bal
    Hoog
    1000m

    Verenigingen 'Meisjes Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Gouda GOUD 10
  • Meerkamp
  • 40m
  • 1000m
  • Bal
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil B

    # Naam 40m1000mBalHoogPunten totaal
    1 Lois van der Zanden AV Gouda 7,34 4:12,36 25,65 1,00 1572
    2 Anna Blok AV Gouda 7,29 4:44,66 16,30 1,00 1329
    3 Sara Liebrechts AV Gouda 7,60 4:38,16 20,24 0,95 1313
    4 Giamingga Orsini AV Gouda 7,27 5:00,10 13,92 1,00 1244
    5 Safae Barboucha AV Gouda 8,23 5:12,41 16,90 0,85 971
    6 Hidaya Tatou AV Gouda 8,22 4:49,31 11,57 0,80 919
    7 Laura Derakovic AV Gouda 8,30 5:24,04 11,67 0,85 841
    8 Hanna Hashem AV Gouda 7,94 DNS 11,81 0,90 824
    9 Anouk van Tol AV Gouda 8,12 5:16,02 6,59 0,80 748
    10 Renske Verdonk AV Gouda 8,85 5:19,41 11,84 NM 544

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Giamingga Orsini AV Gouda 7,27 +0.2 m/s--- 494
    2 Anna Blok AV Gouda 7,29 +0.6 m/s--- 490
    3 Lois van der Zanden AV Gouda 7,34 +0.2 m/s--- 480
    4 Sara Liebrechts AV Gouda 7,60 +0.6 m/s--- 429
    5 Hanna Hashem AV Gouda 7,94 +0.6 m/s--- 368
    6 Anouk van Tol AV Gouda 8,12 +0.6 m/s--- 338
    7 Hidaya Tatou AV Gouda 8,22 +0.2 m/s--- 322
    8 Safae Barboucha AV Gouda 8,23 +0.6 m/s--- 320
    9 Laura Derakovic AV Gouda 8,30 +0.2 m/s--- 309
    10 Renske Verdonk AV Gouda 8,85 +0.2 m/s--- 228

    Uitslagen Meerkamp 1000 meter Meisjes Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Lois van der Zanden AV Gouda 4:12,36 --- 358
    2 Sara Liebrechts AV Gouda 4:38,16 --- 257
    3 Anna Blok AV Gouda 4:44,66 --- 234
    4 Hidaya Tatou AV Gouda 4:49,31 --- 218
    5 Giamingga Orsini AV Gouda 5:00,10 --- 184
    6 Safae Barboucha AV Gouda 5:12,41 --- 147
    7 Anouk van Tol AV Gouda 5:16,02 --- 137
    8 Renske Verdonk AV Gouda 5:19,41 --- 128
    9 Laura Derakovic AV Gouda 5:24,04 --- 116
    Hanna Hashem AV Gouda DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Balwerpen Meisjes Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Lois van der Zanden AV Gouda 25,65 --- 392
    2 Sara Liebrechts AV Gouda 20,24 --- 321
    3 Safae Barboucha AV Gouda 16,90 --- 272
    4 Anna Blok AV Gouda 16,30 --- 263
    5 Giamingga Orsini AV Gouda 13,92 --- 224
    6 Renske Verdonk AV Gouda 11,84 --- 188
    7 Hanna Hashem AV Gouda 11,81 --- 187
    8 Laura Derakovic AV Gouda 11,67 --- 184
    9 Hidaya Tatou AV Gouda 11,57 --- 183
    10 Anouk van Tol AV Gouda 6,59 --- 77

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Anna Blok AV Gouda 1,00 --- 342
    1 Lois van der Zanden AV Gouda 1,00 --- 342
    1 Giamingga Orsini AV Gouda 1,00 --- 342
    4 Sara Liebrechts AV Gouda 0,95 --- 306
    5 Hanna Hashem AV Gouda 0,90 --- 269
    6 Laura Derakovic AV Gouda 0,85 --- 232
    6 Safae Barboucha AV Gouda 0,85 --- 232
    8 Anouk van Tol AV Gouda 0,80 --- 196
    8 Hidaya Tatou AV Gouda 0,80 --- 196
    Renske Verdonk AV Gouda NM --- 0