Categorie 'Jongens Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 21
Categorie afkorting: JPC
Berekeningswijze: Pupillen C - Jongens
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • Medicienbalstoten ( 9 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 9 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 9 pogingen )
  • Verspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Hindernis pendelestafette
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam M PendelTeam-est
    102 Silvijn Laarhoven Climax Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 14 Team 14 Team 14 (Pendel) (-1e)
    Team 14 (Team-est) (-1e)
    a
    110 Noah Heck Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 15 Team 15 Team 15 (Pendel) (-1e)
    Team 15 (Team-est) (-1e)
    a -
    114 Sven Kolnaar Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 15 Team 15 Team 15 (Pendel) (-1e)
    Team 15 (Team-est) (-1e)
    a -
    117 Luca Thimister Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 15 Team 15 Team 15 (Pendel) (-1e)
    Team 15 (Team-est) (-1e)
    a -
    139 Jelte Doeven DVTR Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Pendel) (-1e)
    Team 19 (Team-est) (-1e)
    a --
    142 Milan van Leeuwen DVTR Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Pendel) (-1e)
    Team 19 (Team-est) (-1e)
    a --
    143 Micha Luppen DVTR Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Pendel) (-1e)
    Team 19 (Team-est) (-1e)
    a --
    144 Mats Manenschijn DVTR Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Pendel) (-1e)
    Team 19 (Team-est) (-1e)
    a
    146 David Streuper DVTR Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Pendel) (-1e)
    Team 19 (Team-est) (-1e)
    a --
    149 Twan Grievink AV Archeus Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 20 Team 20 Team 20 (Pendel) (-1e)
    Team 20 (Team-est) (-1e)
    a
    160 Daan Kremers DVTR Meerkamp
    Team 21 Team 21 Team 21 (Pendel) (-1e)
    Team 21 (Team-est) (-1e)
    a --
    162 Elias Nahuis DVTR Meerkamp
    Team 21 Team 21 Team 21 (Pendel) (-1e)
    Team 21 (Team-est) (-1e)
    a --
    165 Finn Dekker Climax Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 22 Team 22 Team 22 (Pendel) (-1e)
    Team 22 (Team-est) (-1e)
    a
    167 Jarno Gerritsen Climax Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 22 Team 22 Team 22 (Pendel) (-1e)
    Team 22 (Team-est) (-1e)
    a
    171 Justin Boer DVTR Meerkamp
    Team 23 Team 23 Team 23 (Pendel) (-1e)
    Team 23 (Team-est) (-1e)
    a --
    175 Fabio Octávio DVTR Meerkamp
    Team 23 Team 23 Team 23 (Pendel) (-1e)
    Team 23 (Team-est) (-1e)
    a --
    176 Jasper Oosterman DVTR Meerkamp
    Team 23 Team 23 Team 23 (Pendel) (-1e)
    Team 23 (Team-est) (-1e)
    a --
    178 Jesse Swart DVTR Meerkamp
    Team 23 Team 23 Team 23 (Pendel) (-1e)
    Team 23 (Team-est) (-1e)
    a --
    184 Thomas Koekkoek Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 24 Team 24 Team 24 (Pendel) (-1e)
    Team 24 (Team-est) (-1e)
    a -
    186 Akke van der Linden Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 24 Team 24 Team 24 (Pendel) (-1e)
    Team 24 (Team-est) (-1e)
    a -
    191 Pepijn Verweij Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 24 Team 24 Team 24 (Pendel) (-1e)
    Team 24 (Team-est) (-1e)
    a -

    Verenigingen 'Jongens Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Archeus ARCH 1
    AV Daventria 1906 DVTR 11
    AV Pallas `67 PL67 6
    Climax CLMX 3
    # Team Leden Punten
    1 Team 14 Climax - JPC
    Begeleider: Climax ouder 1
    Jurylid: Climax ouder 2
    9 2329
    2 Team 15 AV Pallas `67 - JPC 10 2263
    3 Team 13 AV Daventria 1906 - JPC
    Begeleider: Tuhutera
    Jurylid: Le Net
    8 2147
    4 Team 17 AV Daventria 1906 - JPC
    Begeleider: Bandel
    Jurylid: Idouaoud
    8 2099
    4 Team 18 Arena Atletiek - JPC
    Begeleider: Eite Everts
    Jurylid: ouder 1
    7 2099
    6 Team 24 AV Pallas `67 - JPC 12 1951
    7 Team 22 Climax - JPC
    Begeleider: ouder 1
    Jurylid: ouder 2
    7 1875
    8 Team 19 AV Daventria 1906 - JPC
    Begeleider: Herman
    9 1814
    9 Team 21 AV Daventria 1906 - JPC
    Begeleider: Herman
    10 1731
    10 Team 23 AV Daventria 1906 - JPC
    Begeleider: Herman
    9 1711
    11 Team 16 AV Archeus - JPC
    Begeleider: ouder Ten Dolle
    Jurylid: ouder Nijrolder
    6 1678
    12 Team 20 AV Archeus - JPC
    Begeleider: ouder Hakvoort
    Jurylid: ouder Reurink
    7 1463

    Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

    Naam Team Categorie DuurM-balVortexHurkVerPunten totaalTeam punten
    Akke van der Linden Pallas `67 Team 24 JPC 825,00 3,80 8,50 0,80 2,50 217 101
    Amber Kreeft Arena Team 18 MPMini 675,00 3,10 11,00 0,70 2,25 258 223
    Anna Matthijs Pallas `67 Team 24 MPC 900,00 3,90 11,00 0,65 2,45 260 216
    Anora Hoogeland DVTR Team 13 MPB 800,00 5,00 13,00 0,75 2,55 228 142
    Berend Tijs DVTR Team 21 JPMini 775,00 3,20 11,50 0,75 2,45 273 230
    Bettie Post Pallas `67 Team 24 MPMini 750,00 2,30 7,50 0,65 1,90 203 51
    Carlijn ter Haar Arena Team 18 MPC 800,00 3,80 13,50 0,80 2,55 279 279
    Celisa Feenstra Climax Team 22 MPMini 400,00 3,10 8,50 0,75 1,95 201 78
    Charissa Hagen DVTR Team 13 MPB 800,00 3,10 7,50 0,65 1,80 138 39
    Daan Kremers DVTR Team 21 JPC 550,00 2,90 8,00 0,65 1,70 114 0
    Damian Jonkers Climax Team 14 JPMini 700,00 3,40 12,00 0,75 2,75 281 245
    David Streuper DVTR Team 19 JPC 875,00 4,30 18,00 0,70 2,85 281 237
    Delany Reurink AV Archeus Team 20 JPB 900,00 6,30 24,00 0,70 2,85 291 291
    Detmar Immerzeel Pallas `67 Team 15 JPB 1025,00 6,40 30,00 0,90 2,90 368 368
    Eli Tuhuteru DVTR Team 13 JPB 850,00 6,50 21,00 0,90 2,95 302 302
    Elias Nahuis DVTR Team 21 JPC 875,00 4,70 14,50 0,70 2,50 256 212
    Elin Draaijer DVTR Team 19 MPC DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Eline Achtereekte DVTR Team 21 MPC 800,00 4,40 10,50 0,80 2,55 273 182
    Elise van Genuchten Pallas `67 Team 15 MPB 975,00 4,70 11,50 0,95 2,80 284 247
    Fabio Octávio DVTR Team 23 JPC 825,00 4,90 13,00 0,70 2,50 242 152
    Fedde Lutgendorff DVTR Team 21 JPMini 750,00 2,50 11,50 0,60 2,00 204 54
    Fem ter Mate DVTR Team 23 MPMini 800,00 2,60 5,50 0,65 1,90 207 120
    Femke Nijrolder AV Archeus Team 16 MPB 825,00 3,90 11,50 0,95 2,45 234 234
    Femke Zoethout DVTR Team 13 MPB DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Femke Everts Arena Team 18 MPC 825,00 3,90 11,00 0,75 2,60 265 220
    Finn Dekker Climax Team 22 JPC 800,00 5,30 12,50 0,75 2,45 248 248
    Floor Dominicus Arena Team 18 MPC 875,00 3,50 13,50 0,65 2,20 249 124
    Froukje van Rheenen Climax Team 14 MPB DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Gerwin Immerzeel Pallas `67 Team 24 JPMini DNS 2,00 7,00 DNS 1,70 67 0
    Guus Mietus Pallas `67 Team 15 JPB 950,00 4,80 23,50 0,85 2,95 299 299
    Gwendoline le Net DVTR Team 23 MPMini 750,00 2,70 9,00 0,75 2,15 256 256
    Hadia Bah Pallas `67 Team 24 MPC 775,00 3,50 11,00 0,80 2,60 256 167
    Hailey Olthof Climax Team 22 MPMini 725,00 3,30 12,00 0,75 2,20 289 289
    Hilde van Genuchten Pallas `67 Team 24 MPMini 800,00 2,30 5,00 0,65 1,75 190 120
    Jakob Kok DVTR Team 21 JPMini 800,00 4,40 15,50 0,75 2,20 320 276
    Jarno Gerritsen Climax Team 22 JPC 975,00 5,80 17,00 0,95 2,85 360 360
    Jasper Oosterman DVTR Team 23 JPC 825,00 3,70 17,50 0,70 2,25 236 111
    Jelte Doeven DVTR Team 19 JPC 900,00 5,90 21,00 0,80 2,80 341 341
    Jenthe Prummel Climax Team 14 MPB 750,00 4,40 11,50 0,90 2,90 237 0
    Jesse Swart DVTR Team 23 JPC 825,00 2,00 9,50 0,75 2,35 181 98
    Jikke van den Bremen DVTR Team 13 MPB 650,00 4,10 9,00 0,80 2,55 183 96
    Joshephine van Diest AV Archeus Team 16 MPB 850,00 4,90 14,00 0,80 2,55 247 247
    Justin Boer DVTR Team 23 JPC 875,00 3,30 16,00 0,75 2,45 248 214
    Larissa Middelhoven Climax Team 14 MPC 775,00 5,00 19,00 0,70 2,50 310 163
    Lars Teekman AV Archeus Team 20 JPMini 675,00 3,50 12,50 0,65 2,30 240 240
    Laura Nijrolder AV Archeus Team 16 MPC 750,00 2,60 6,50 0,70 2,00 169 169
    Lieke Bandell DVTR Team 17 MPB 775,00 3,90 12,00 0,80 2,50 209 169
    Liena Heck Pallas `67 Team 15 MPB 925,00 4,20 10,50 0,75 2,25 216 107
    Linde Snippe DVTR Team 23 MPC 725,00 3,30 10,50 0,60 2,20 190 119
    Loek Uitterhoeve Arena Team 18 JPB 1025,00 6,60 22,50 0,85 3,25 344 288
    Lorena Jonkers Climax Team 14 MPB 900,00 5,20 15,50 0,95 3,15 311 311
    Lotte Lemstra Pallas `67 Team 24 MPC 700,00 2,70 8,00 0,75 2,25 187 60
    Louise Schaapman DVTR Team 17 MPB 975,00 5,10 14,00 0,85 2,85 290 290
    Luca Thimister Pallas `67 Team 15 JPC 975,00 5,60 29,50 0,70 2,55 370 326
    Luca Hakvoort AV Archeus Team 20 JPB 825,00 3,50 12,00 0,75 2,30 179 112
    Lynn Bouhof DVTR Team 17 MPB 775,00 3,70 12,00 0,65 2,35 181 0
    Marlijn Moene Pallas `67 Team 24 MPC 775,00 5,40 15,50 0,70 2,35 291 195
    Mathias le Net DVTR Team 13 JPB 975,00 6,20 28,00 1,00 3,15 371 371
    Mats Manenschijn DVTR Team 19 JPC 725,00 3,60 17,50 0,75 2,30 227 161
    Maxime Smit Pallas `67 Team 24 JPMini 675,00 3,00 11,50 0,60 1,90 196 54
    Mayra Octavio DVTR Team 19 MPMini 800,00 2,40 5,00 0,65 1,65 187 120
    Merel Wassink DVTR Team 19 MPMini 825,00 2,70 10,00 0,65 2,30 269 269
    Micha Luppen DVTR Team 19 JPC DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Michelle Bentsink AV Archeus Team 16 MPC DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Milan van Leeuwen DVTR Team 19 JPC 900,00 2,50 14,50 0,75 2,60 237 164
    Minke Boer DVTR Team 21 MPMini 625,00 1,50 6,50 0,50 1,70 114 0
    Myrthe Bloemendaal AV Archeus Team 16 MPB 750,00 4,40 10,50 0,80 2,60 208 208
    Naomi Hagen DVTR Team 19 MPC 750,00 3,50 11,00 0,75 2,45 237 152
    Nienke Zoethout DVTR Team 23 MPMini 750,00 3,20 8,00 0,60 2,10 225 143
    Nikki ten Dolle AV Archeus Team 16 MPB 725,00 4,50 11,50 0,70 2,50 194 194
    Nina Hagen DVTR Team 23 MPC 725,00 2,60 9,50 0,70 1,80 173 52
    Noa Idoudaoud DVTR Team 17 MPB DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Noah Heck Pallas `67 Team 15 JPC 875,00 4,10 16,00 0,70 2,10 239 110
    Pepijn Verweij Pallas `67 Team 24 JPC 825,00 2,90 12,00 0,65 1,90 177 0
    Pheline Gottmer DVTR Team 21 MPC DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Raisa van Eupen Arena Team 18 MPMini 725,00 2,40 8,00 0,70 1,90 213 67
    Renske Spijkerman DVTR Team 17 MPB 800,00 4,70 11,00 0,75 2,75 221 186
    Rijk Uitterhoeve Arena Team 18 JPMini 950,00 3,40 11,00 0,80 2,40 325 325
    Saar Kok DVTR Team 13 MPB 900,00 6,30 16,50 0,85 2,90 308 308
    Saar Huijbers Pallas `67 Team 15 MPB DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Sanne Keizer DVTR Team 13 MPB 800,00 4,80 16,00 0,80 2,35 239 204
    Sayari Kinuthia Climax Team 22 MPMini 650,00 3,40 9,00 0,55 1,80 193 83
    Sebastiaan Haagsma Climax Team 14 JPB 900,00 4,00 9,00 0,75 2,50 189 50
    Sem Hengeveld AV Archeus Team 20 JPB DNS 5,00 14,50 0,65 2,10 153 129
    Signe Hoogeland DVTR Team 21 MPMini 825,00 3,00 7,50 0,70 2,15 260 228
    Silvijn Laarhoven Climax Team 14 JPC 925,00 2,90 8,00 0,90 2,85 248 198
    Sjoerd van Rheenen Climax Team 14 JPMini 900,00 4,20 13,00 0,80 2,70 357 357
    Sophie Ansink Climax Team 22 MPMini 850,00 4,10 9,00 0,65 2,35 304 304
    Stijn Willems DVTR Team 17 JPB 675,00 4,40 13,50 NM 1,80 120 85
    Suzanne Hasselaar Climax Team 22 MPC DNS 3,40 11,50 0,70 2,20 179 86
    Sven Kolnaar Pallas `67 Team 15 JPC 825,00 3,60 10,50 0,70 2,15 195 44
    Sylke Schut DVTR Team 21 MPC 925,00 4,10 11,00 0,75 2,80 300 300
    Sytse Lutgendorff DVTR Team 17 JPB 1025,00 7,30 27,00 1,00 3,20 392 392
    Tessa Visch Climax Team 14 MPC 800,00 4,30 13,50 0,80 2,80 299 299
    Thomas Koekkoek Pallas `67 Team 24 JPC 850,00 4,20 14,00 0,75 2,65 253 201
    Tim Limpens Pallas `67 Team 15 JPB 875,00 4,60 19,50 0,75 2,45 237 103
    Timo Oonk AV Archeus Team 20 JPB 775,00 4,00 11,00 0,60 2,15 153 69
    Twan Grievink AV Archeus Team 20 JPC 575,00 3,30 11,50 0,55 2,10 141 70
    Tys Gilissen Pallas `67 Team 24 JPMini 1025,00 3,10 16,50 0,75 2,45 371 330
    Veerle de Jager Pallas `67 Team 15 MPB DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Wessel te Bokkel AV Archeus Team 20 JPB 775,00 5,80 17,00 0,80 2,70 243 243
    Wout Bandell DVTR Team 17 JPB 950,00 5,60 24,00 0,85 2,75 306 306

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

    Naam Team Categorie DuurOBPPunten totaal
    Akke van der Linden Pallas `67 Team 24 JPC 825,00 --- 46
    Amber Kreeft Arena Team 18 MPMini 675,00 --- 35
    Anna Matthijs Pallas `67 Team 24 MPC 900,00 --- 71
    Anora Hoogeland DVTR Team 13 MPB 800,00 --- 39
    Berend Tijs DVTR Team 21 JPMini 775,00 --- 51
    Bettie Post Pallas `67 Team 24 MPMini 750,00 --- 51
    Carlijn ter Haar Arena Team 18 MPC 800,00 --- 49
    Celisa Feenstra Climax Team 22 MPMini 400,00 --- 1
    Charissa Hagen DVTR Team 13 MPB 800,00 --- 39
    Daan Kremers DVTR Team 21 JPC 550,00 --- 9
    Damian Jonkers Climax Team 14 JPMini 700,00 --- 36
    David Streuper DVTR Team 19 JPC 875,00 --- 56
    Delany Reurink AV Archeus Team 20 JPB 900,00 --- 50
    Detmar Immerzeel Pallas `67 Team 15 JPB 1025,00 --- 73
    Eli Tuhuteru DVTR Team 13 JPB 850,00 --- 42
    Elias Nahuis DVTR Team 21 JPC 875,00 --- 56
    Elin Draaijer DVTR Team 19 MPC DNS --- 0
    Eline Achtereekte DVTR Team 21 MPC 800,00 --- 49
    Elise van Genuchten Pallas `67 Team 15 MPB 975,00 --- 70
    Fabio Octávio DVTR Team 23 JPC 825,00 --- 46
    Fedde Lutgendorff DVTR Team 21 JPMini 750,00 --- 45
    Fem ter Mate DVTR Team 23 MPMini 800,00 --- 63
    Femke Nijrolder AV Archeus Team 16 MPB 825,00 --- 43
    Femke Zoethout DVTR Team 13 MPB DNS --- 0
    Femke Everts Arena Team 18 MPC 825,00 --- 54
    Finn Dekker Climax Team 22 JPC 800,00 --- 42
    Floor Dominicus Arena Team 18 MPC 875,00 --- 65
    Froukje van Rheenen Climax Team 14 MPB DNS --- 0
    Gerwin Immerzeel Pallas `67 Team 24 JPMini DNS --- 0
    Guus Mietus Pallas `67 Team 15 JPB 950,00 --- 59
    Gwendoline le Net DVTR Team 23 MPMini 750,00 --- 51
    Hadia Bah Pallas `67 Team 24 MPC 775,00 --- 44
    Hailey Olthof Climax Team 22 MPMini 725,00 --- 46
    Hilde van Genuchten Pallas `67 Team 24 MPMini 800,00 --- 63
    Jakob Kok DVTR Team 21 JPMini 800,00 --- 56
    Jarno Gerritsen Climax Team 22 JPC 975,00 --- 76
    Jasper Oosterman DVTR Team 23 JPC 825,00 --- 46
    Jelte Doeven DVTR Team 19 JPC 900,00 --- 61
    Jenthe Prummel Climax Team 14 MPB 750,00 --- 31
    Jesse Swart DVTR Team 23 JPC 825,00 --- 46
    Jikke van den Bremen DVTR Team 13 MPB 650,00 --- 18
    Joshephine van Diest AV Archeus Team 16 MPB 850,00 --- 47
    Justin Boer DVTR Team 23 JPC 875,00 --- 56
    Larissa Middelhoven Climax Team 14 MPC 775,00 --- 44
    Lars Teekman AV Archeus Team 20 JPMini 675,00 --- 31
    Laura Nijrolder AV Archeus Team 16 MPC 750,00 --- 40
    Lieke Bandell DVTR Team 17 MPB 775,00 --- 35
    Liena Heck Pallas `67 Team 15 MPB 925,00 --- 60
    Linde Snippe DVTR Team 23 MPC 725,00 --- 35
    Loek Uitterhoeve Arena Team 18 JPB 1025,00 --- 73
    Lorena Jonkers Climax Team 14 MPB 900,00 --- 56
    Lotte Lemstra Pallas `67 Team 24 MPC 700,00 --- 31
    Louise Schaapman DVTR Team 17 MPB 975,00 --- 70
    Luca Thimister Pallas `67 Team 15 JPC 975,00 --- 76
    Luca Hakvoort AV Archeus Team 20 JPB 825,00 --- 39
    Lynn Bouhof DVTR Team 17 MPB 775,00 --- 35
    Marlijn Moene Pallas `67 Team 24 MPC 775,00 --- 44
    Mathias le Net DVTR Team 13 JPB 975,00 --- 64
    Mats Manenschijn DVTR Team 19 JPC 725,00 --- 30
    Maxime Smit Pallas `67 Team 24 JPMini 675,00 --- 31
    Mayra Octavio DVTR Team 19 MPMini 800,00 --- 63
    Merel Wassink DVTR Team 19 MPMini 825,00 --- 70
    Micha Luppen DVTR Team 19 JPC DNS --- 0
    Michelle Bentsink AV Archeus Team 16 MPC DNS --- 0
    Milan van Leeuwen DVTR Team 19 JPC 900,00 --- 61
    Minke Boer DVTR Team 21 MPMini 625,00 --- 26
    Myrthe Bloemendaal AV Archeus Team 16 MPB 750,00 --- 31
    Naomi Hagen DVTR Team 19 MPC 750,00 --- 40
    Nienke Zoethout DVTR Team 23 MPMini 750,00 --- 51
    Nikki ten Dolle AV Archeus Team 16 MPB 725,00 --- 28
    Nina Hagen DVTR Team 23 MPC 725,00 --- 35
    Noa Idoudaoud DVTR Team 17 MPB DNS --- 0
    Noah Heck Pallas `67 Team 15 JPC 875,00 --- 56
    Pepijn Verweij Pallas `67 Team 24 JPC 825,00 --- 46
    Pheline Gottmer DVTR Team 21 MPC DNS --- 0
    Raisa van Eupen Arena Team 18 MPMini 725,00 --- 46
    Renske Spijkerman DVTR Team 17 MPB 800,00 --- 39
    Rijk Uitterhoeve Arena Team 18 JPMini 950,00 --- 95
    Saar Kok DVTR Team 13 MPB 900,00 --- 56
    Saar Huijbers Pallas `67 Team 15 MPB DNS --- 0
    Sanne Keizer DVTR Team 13 MPB 800,00 --- 39
    Sayari Kinuthia Climax Team 22 MPMini 650,00 --- 30
    Sebastiaan Haagsma Climax Team 14 JPB 900,00 --- 50
    Sem Hengeveld AV Archeus Team 20 JPB DNS --- 0
    Signe Hoogeland DVTR Team 21 MPMini 825,00 --- 70
    Silvijn Laarhoven Climax Team 14 JPC 925,00 --- 66
    Sjoerd van Rheenen Climax Team 14 JPMini 900,00 --- 81
    Sophie Ansink Climax Team 22 MPMini 850,00 --- 77
    Stijn Willems DVTR Team 17 JPB 675,00 --- 19
    Suzanne Hasselaar Climax Team 22 MPC DNS --- 0
    Sven Kolnaar Pallas `67 Team 15 JPC 825,00 --- 46
    Sylke Schut DVTR Team 21 MPC 925,00 --- 77
    Sytse Lutgendorff DVTR Team 17 JPB 1025,00 --- 73
    Tessa Visch Climax Team 14 MPC 800,00 --- 49
    Thomas Koekkoek Pallas `67 Team 24 JPC 850,00 --- 51
    Tim Limpens Pallas `67 Team 15 JPB 875,00 --- 46
    Timo Oonk AV Archeus Team 20 JPB 775,00 --- 32
    Twan Grievink AV Archeus Team 20 JPC 575,00 --- 12
    Tys Gilissen Pallas `67 Team 24 JPMini 1025,00 --- 117
    Veerle de Jager Pallas `67 Team 15 MPB DNS --- 0
    Wessel te Bokkel AV Archeus Team 20 JPB 775,00 --- 32
    Wout Bandell DVTR Team 17 JPB 950,00 --- 59

    Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil B/C/mini

    Naam Team Categorie M-balOBPPunten totaal
    Akke van der Linden Pallas `67 Team 24 JPC 3,80 --- 42
    Amber Kreeft Arena Team 18 MPMini 3,10 --- 46
    Anna Matthijs Pallas `67 Team 24 MPC 3,90 --- 51
    Anora Hoogeland DVTR Team 13 MPB 5,00 --- 56
    Berend Tijs DVTR Team 21 JPMini 3,20 --- 43
    Bettie Post Pallas `67 Team 24 MPMini 2,30 --- 28
    Carlijn ter Haar Arena Team 18 MPC 3,80 --- 49
    Celisa Feenstra Climax Team 22 MPMini 3,10 --- 46
    Charissa Hagen DVTR Team 13 MPB 3,10 --- 28
    Daan Kremers DVTR Team 21 JPC 2,90 --- 27
    Damian Jonkers Climax Team 14 JPMini 3,40 --- 47
    David Streuper DVTR Team 19 JPC 4,30 --- 50
    Delany Reurink AV Archeus Team 20 JPB 6,30 --- 69
    Detmar Immerzeel Pallas `67 Team 15 JPB 6,40 --- 70
    Eli Tuhuteru DVTR Team 13 JPB 6,50 --- 72
    Elias Nahuis DVTR Team 21 JPC 4,70 --- 56
    Elin Draaijer DVTR Team 19 MPC DNS --- 0
    Eline Achtereekte DVTR Team 21 MPC 4,40 --- 60
    Elise van Genuchten Pallas `67 Team 15 MPB 4,70 --- 51
    Fabio Octávio DVTR Team 23 JPC 4,90 --- 60
    Fedde Lutgendorff DVTR Team 21 JPMini 2,50 --- 29
    Fem ter Mate DVTR Team 23 MPMini 2,60 --- 35
    Femke Nijrolder AV Archeus Team 16 MPB 3,90 --- 40
    Femke Zoethout DVTR Team 13 MPB DNS --- 0
    Femke Everts Arena Team 18 MPC 3,90 --- 51
    Finn Dekker Climax Team 22 JPC 5,30 --- 66
    Floor Dominicus Arena Team 18 MPC 3,50 --- 43
    Froukje van Rheenen Climax Team 14 MPB DNS --- 0
    Gerwin Immerzeel Pallas `67 Team 24 JPMini 2,00 --- 19
    Guus Mietus Pallas `67 Team 15 JPB 4,80 --- 48
    Gwendoline le Net DVTR Team 23 MPMini 2,70 --- 37
    Hadia Bah Pallas `67 Team 24 MPC 3,50 --- 43
    Hailey Olthof Climax Team 22 MPMini 3,30 --- 51
    Hilde van Genuchten Pallas `67 Team 24 MPMini 2,30 --- 28
    Jakob Kok DVTR Team 21 JPMini 4,40 --- 69
    Jarno Gerritsen Climax Team 22 JPC 5,80 --- 75
    Jasper Oosterman DVTR Team 23 JPC 3,70 --- 40
    Jelte Doeven DVTR Team 19 JPC 5,90 --- 76
    Jenthe Prummel Climax Team 14 MPB 4,40 --- 47
    Jesse Swart DVTR Team 23 JPC 2,00 --- 14
    Jikke van den Bremen DVTR Team 13 MPB 4,10 --- 43
    Joshephine van Diest AV Archeus Team 16 MPB 4,90 --- 55
    Justin Boer DVTR Team 23 JPC 3,30 --- 34
    Larissa Middelhoven Climax Team 14 MPC 5,00 --- 71
    Lars Teekman AV Archeus Team 20 JPMini 3,50 --- 49
    Laura Nijrolder AV Archeus Team 16 MPC 2,60 --- 27
    Lieke Bandell DVTR Team 17 MPB 3,90 --- 40
    Liena Heck Pallas `67 Team 15 MPB 4,20 --- 44
    Linde Snippe DVTR Team 23 MPC 3,30 --- 39
    Loek Uitterhoeve Arena Team 18 JPB 6,60 --- 73
    Lorena Jonkers Climax Team 14 MPB 5,20 --- 59
    Lotte Lemstra Pallas `67 Team 24 MPC 2,70 --- 29
    Louise Schaapman DVTR Team 17 MPB 5,10 --- 58
    Luca Thimister Pallas `67 Team 15 JPC 5,60 --- 71
    Luca Hakvoort AV Archeus Team 20 JPB 3,50 --- 31
    Lynn Bouhof DVTR Team 17 MPB 3,70 --- 37
    Marlijn Moene Pallas `67 Team 24 MPC 5,40 --- 79
    Mathias le Net DVTR Team 13 JPB 6,20 --- 68
    Mats Manenschijn DVTR Team 19 JPC 3,60 --- 38
    Maxime Smit Pallas `67 Team 24 JPMini 3,00 --- 39
    Mayra Octavio DVTR Team 19 MPMini 2,40 --- 30
    Merel Wassink DVTR Team 19 MPMini 2,70 --- 37
    Micha Luppen DVTR Team 19 JPC DNS --- 0
    Michelle Bentsink AV Archeus Team 16 MPC DNS --- 0
    Milan van Leeuwen DVTR Team 19 JPC 2,50 --- 21
    Minke Boer DVTR Team 21 MPMini 1,50 --- 11
    Myrthe Bloemendaal AV Archeus Team 16 MPB 4,40 --- 47
    Naomi Hagen DVTR Team 19 MPC 3,50 --- 43
    Nienke Zoethout DVTR Team 23 MPMini 3,20 --- 48
    Nikki ten Dolle AV Archeus Team 16 MPB 4,50 --- 48
    Nina Hagen DVTR Team 23 MPC 2,60 --- 27
    Noa Idoudaoud DVTR Team 17 MPB DNS --- 0
    Noah Heck Pallas `67 Team 15 JPC 4,10 --- 46
    Pepijn Verweij Pallas `67 Team 24 JPC 2,90 --- 27
    Pheline Gottmer DVTR Team 21 MPC DNS --- 0
    Raisa van Eupen Arena Team 18 MPMini 2,40 --- 30
    Renske Spijkerman DVTR Team 17 MPB 4,70 --- 51
    Rijk Uitterhoeve Arena Team 18 JPMini 3,40 --- 47
    Saar Kok DVTR Team 13 MPB 6,30 --- 76
    Saar Huijbers Pallas `67 Team 15 MPB DNS --- 0
    Sanne Keizer DVTR Team 13 MPB 4,80 --- 53
    Sayari Kinuthia Climax Team 22 MPMini 3,40 --- 53
    Sebastiaan Haagsma Climax Team 14 JPB 4,00 --- 37
    Sem Hengeveld AV Archeus Team 20 JPB 5,00 --- 51
    Signe Hoogeland DVTR Team 21 MPMini 3,00 --- 44
    Silvijn Laarhoven Climax Team 14 JPC 2,90 --- 27
    Sjoerd van Rheenen Climax Team 14 JPMini 4,20 --- 64
    Sophie Ansink Climax Team 22 MPMini 4,10 --- 70
    Stijn Willems DVTR Team 17 JPB 4,40 --- 43
    Suzanne Hasselaar Climax Team 22 MPC 3,40 --- 41
    Sven Kolnaar Pallas `67 Team 15 JPC 3,60 --- 38
    Sylke Schut DVTR Team 21 MPC 4,10 --- 54
    Sytse Lutgendorff DVTR Team 17 JPB 7,30 --- 83
    Tessa Visch Climax Team 14 MPC 4,30 --- 58
    Thomas Koekkoek Pallas `67 Team 24 JPC 4,20 --- 48
    Tim Limpens Pallas `67 Team 15 JPB 4,60 --- 45
    Timo Oonk AV Archeus Team 20 JPB 4,00 --- 37
    Twan Grievink AV Archeus Team 20 JPC 3,30 --- 34
    Tys Gilissen Pallas `67 Team 24 JPMini 3,10 --- 41
    Veerle de Jager Pallas `67 Team 15 MPB DNS --- 0
    Wessel te Bokkel AV Archeus Team 20 JPB 5,80 --- 62
    Wout Bandell DVTR Team 17 JPB 5,60 --- 59

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

    Naam Team Categorie VortexOBPPunten totaal
    Akke van der Linden Pallas `67 Team 24 JPC 8,50 --- 26
    Amber Kreeft Arena Team 18 MPMini 11,00 --- 58
    Anna Matthijs Pallas `67 Team 24 MPC 11,00 --- 45
    Anora Hoogeland DVTR Team 13 MPB 13,00 --- 44
    Berend Tijs DVTR Team 21 JPMini 11,50 --- 54
    Bettie Post Pallas `67 Team 24 MPMini 7,50 --- 32
    Carlijn ter Haar Arena Team 18 MPC 13,50 --- 59
    Celisa Feenstra Climax Team 22 MPMini 8,50 --- 39
    Charissa Hagen DVTR Team 13 MPB 7,50 --- 19
    Daan Kremers DVTR Team 21 JPC 8,00 --- 23
    Damian Jonkers Climax Team 14 JPMini 12,00 --- 58
    David Streuper DVTR Team 19 JPC 18,00 --- 74
    Delany Reurink AV Archeus Team 20 JPB 24,00 --- 88
    Detmar Immerzeel Pallas `67 Team 15 JPB 30,00 --- 114
    Eli Tuhuteru DVTR Team 13 JPB 21,00 --- 75
    Elias Nahuis DVTR Team 21 JPC 14,50 --- 56
    Elin Draaijer DVTR Team 19 MPC DNS --- 0
    Eline Achtereekte DVTR Team 21 MPC 10,50 --- 42
    Elise van Genuchten Pallas `67 Team 15 MPB 11,50 --- 37
    Fabio Octávio DVTR Team 23 JPC 13,00 --- 48
    Fedde Lutgendorff DVTR Team 21 JPMini 11,50 --- 54
    Fem ter Mate DVTR Team 23 MPMini 5,50 --- 17
    Femke Nijrolder AV Archeus Team 16 MPB 11,50 --- 37
    Femke Zoethout DVTR Team 13 MPB DNS --- 0
    Femke Everts Arena Team 18 MPC 11,00 --- 45
    Finn Dekker Climax Team 22 JPC 12,50 --- 46
    Floor Dominicus Arena Team 18 MPC 13,50 --- 59
    Froukje van Rheenen Climax Team 14 MPB DNS --- 0
    Gerwin Immerzeel Pallas `67 Team 24 JPMini 7,00 --- 25
    Guus Mietus Pallas `67 Team 15 JPB 23,50 --- 85
    Gwendoline le Net DVTR Team 23 MPMini 9,00 --- 43
    Hadia Bah Pallas `67 Team 24 MPC 11,00 --- 45
    Hailey Olthof Climax Team 22 MPMini 12,00 --- 65
    Hilde van Genuchten Pallas `67 Team 24 MPMini 5,00 --- 14
    Jakob Kok DVTR Team 21 JPMini 15,50 --- 82
    Jarno Gerritsen Climax Team 22 JPC 17,00 --- 69
    Jasper Oosterman DVTR Team 23 JPC 17,50 --- 71
    Jelte Doeven DVTR Team 19 JPC 21,00 --- 90
    Jenthe Prummel Climax Team 14 MPB 11,50 --- 37
    Jesse Swart DVTR Team 23 JPC 9,50 --- 31
    Jikke van den Bremen DVTR Team 13 MPB 9,00 --- 26
    Joshephine van Diest AV Archeus Team 16 MPB 14,00 --- 49
    Justin Boer DVTR Team 23 JPC 16,00 --- 64
    Larissa Middelhoven Climax Team 14 MPC 19,00 --- 92
    Lars Teekman AV Archeus Team 20 JPMini 12,50 --- 61
    Laura Nijrolder AV Archeus Team 16 MPC 6,50 --- 19
    Lieke Bandell DVTR Team 17 MPB 12,00 --- 40
    Liena Heck Pallas `67 Team 15 MPB 10,50 --- 33
    Linde Snippe DVTR Team 23 MPC 10,50 --- 42
    Loek Uitterhoeve Arena Team 18 JPB 22,50 --- 81
    Lorena Jonkers Climax Team 14 MPB 15,50 --- 56
    Lotte Lemstra Pallas `67 Team 24 MPC 8,00 --- 27
    Louise Schaapman DVTR Team 17 MPB 14,00 --- 49
    Luca Thimister Pallas `67 Team 15 JPC 29,50 --- 134
    Luca Hakvoort AV Archeus Team 20 JPB 12,00 --- 36
    Lynn Bouhof DVTR Team 17 MPB 12,00 --- 40
    Marlijn Moene Pallas `67 Team 24 MPC 15,50 --- 71
    Mathias le Net DVTR Team 13 JPB 28,00 --- 105
    Mats Manenschijn DVTR Team 19 JPC 17,50 --- 71
    Maxime Smit Pallas `67 Team 24 JPMini 11,50 --- 54
    Mayra Octavio DVTR Team 19 MPMini 5,00 --- 14
    Merel Wassink DVTR Team 19 MPMini 10,00 --- 50
    Micha Luppen DVTR Team 19 JPC DNS --- 0
    Michelle Bentsink AV Archeus Team 16 MPC DNS --- 0
    Milan van Leeuwen DVTR Team 19 JPC 14,50 --- 56
    Minke Boer DVTR Team 21 MPMini 6,50 --- 24
    Myrthe Bloemendaal AV Archeus Team 16 MPB 10,50 --- 33
    Naomi Hagen DVTR Team 19 MPC 11,00 --- 45
    Nienke Zoethout DVTR Team 23 MPMini 8,00 --- 35
    Nikki ten Dolle AV Archeus Team 16 MPB 11,50 --- 37
    Nina Hagen DVTR Team 23 MPC 9,50 --- 36
    Noa Idoudaoud DVTR Team 17 MPB DNS --- 0
    Noah Heck Pallas `67 Team 15 JPC 16,00 --- 64
    Pepijn Verweij Pallas `67 Team 24 JPC 12,00 --- 43
    Pheline Gottmer DVTR Team 21 MPC DNS --- 0
    Raisa van Eupen Arena Team 18 MPMini 8,00 --- 35
    Renske Spijkerman DVTR Team 17 MPB 11,00 --- 35
    Rijk Uitterhoeve Arena Team 18 JPMini 11,00 --- 51
    Saar Kok DVTR Team 13 MPB 16,50 --- 61
    Saar Huijbers Pallas `67 Team 15 MPB DNS --- 0
    Sanne Keizer DVTR Team 13 MPB 16,00 --- 58
    Sayari Kinuthia Climax Team 22 MPMini 9,00 --- 43
    Sebastiaan Haagsma Climax Team 14 JPB 9,00 --- 23
    Sem Hengeveld AV Archeus Team 20 JPB 14,50 --- 47
    Signe Hoogeland DVTR Team 21 MPMini 7,50 --- 32
    Silvijn Laarhoven Climax Team 14 JPC 8,00 --- 23
    Sjoerd van Rheenen Climax Team 14 JPMini 13,00 --- 65
    Sophie Ansink Climax Team 22 MPMini 9,00 --- 43
    Stijn Willems DVTR Team 17 JPB 13,50 --- 42
    Suzanne Hasselaar Climax Team 22 MPC 11,50 --- 48
    Sven Kolnaar Pallas `67 Team 15 JPC 10,50 --- 36
    Sylke Schut DVTR Team 21 MPC 11,00 --- 45
    Sytse Lutgendorff DVTR Team 17 JPB 27,00 --- 101
    Tessa Visch Climax Team 14 MPC 13,50 --- 59
    Thomas Koekkoek Pallas `67 Team 24 JPC 14,00 --- 53
    Tim Limpens Pallas `67 Team 15 JPB 19,50 --- 68
    Timo Oonk AV Archeus Team 20 JPB 11,00 --- 32
    Twan Grievink AV Archeus Team 20 JPC 11,50 --- 41
    Tys Gilissen Pallas `67 Team 24 JPMini 16,50 --- 88
    Veerle de Jager Pallas `67 Team 15 MPB DNS --- 0
    Wessel te Bokkel AV Archeus Team 20 JPB 17,00 --- 57
    Wout Bandell DVTR Team 17 JPB 24,00 --- 88

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil B/C/mini

    Naam Team Categorie HurkOBPPunten totaal
    Akke van der Linden Pallas `67 Team 24 JPC 0,80 --- 59
    Amber Kreeft Arena Team 18 MPMini 0,70 --- 67
    Anna Matthijs Pallas `67 Team 24 MPC 0,65 --- 44
    Anora Hoogeland DVTR Team 13 MPB 0,75 --- 47
    Berend Tijs DVTR Team 21 JPMini 0,75 --- 69
    Bettie Post Pallas `67 Team 24 MPMini 0,65 --- 57
    Carlijn ter Haar Arena Team 18 MPC 0,80 --- 69
    Celisa Feenstra Climax Team 22 MPMini 0,75 --- 78
    Charissa Hagen DVTR Team 13 MPB 0,65 --- 34
    Daan Kremers DVTR Team 21 JPC 0,65 --- 38
    Damian Jonkers Climax Team 14 JPMini 0,75 --- 69
    David Streuper DVTR Team 19 JPC 0,70 --- 44
    Delany Reurink AV Archeus Team 20 JPB 0,70 --- 37
    Detmar Immerzeel Pallas `67 Team 15 JPB 0,90 --- 62
    Eli Tuhuteru DVTR Team 13 JPB 0,90 --- 62
    Elias Nahuis DVTR Team 21 JPC 0,70 --- 44
    Elin Draaijer DVTR Team 19 MPC DNS --- 0
    Eline Achtereekte DVTR Team 21 MPC 0,80 --- 69
    Elise van Genuchten Pallas `67 Team 15 MPB 0,95 --- 76
    Fabio Octávio DVTR Team 23 JPC 0,70 --- 44
    Fedde Lutgendorff DVTR Team 21 JPMini 0,60 --- 41
    Fem ter Mate DVTR Team 23 MPMini 0,65 --- 57
    Femke Nijrolder AV Archeus Team 16 MPB 0,95 --- 76
    Femke Zoethout DVTR Team 13 MPB DNS --- 0
    Femke Everts Arena Team 18 MPC 0,75 --- 60
    Finn Dekker Climax Team 22 JPC 0,75 --- 52
    Floor Dominicus Arena Team 18 MPC 0,65 --- 44
    Froukje van Rheenen Climax Team 14 MPB DNS --- 0
    Gerwin Immerzeel Pallas `67 Team 24 JPMini DNS --- 0
    Guus Mietus Pallas `67 Team 15 JPB 0,85 --- 56
    Gwendoline le Net DVTR Team 23 MPMini 0,75 --- 78
    Hadia Bah Pallas `67 Team 24 MPC 0,80 --- 69
    Hailey Olthof Climax Team 22 MPMini 0,75 --- 78
    Hilde van Genuchten Pallas `67 Team 24 MPMini 0,65 --- 57
    Jakob Kok DVTR Team 21 JPMini 0,75 --- 69
    Jarno Gerritsen Climax Team 22 JPC 0,95 --- 83
    Jasper Oosterman DVTR Team 23 JPC 0,70 --- 44
    Jelte Doeven DVTR Team 19 JPC 0,80 --- 59
    Jenthe Prummel Climax Team 14 MPB 0,90 --- 68
    Jesse Swart DVTR Team 23 JPC 0,75 --- 52
    Jikke van den Bremen DVTR Team 13 MPB 0,80 --- 54
    Joshephine van Diest AV Archeus Team 16 MPB 0,80 --- 54
    Justin Boer DVTR Team 23 JPC 0,75 --- 52
    Larissa Middelhoven Climax Team 14 MPC 0,70 --- 52
    Lars Teekman AV Archeus Team 20 JPMini 0,65 --- 50
    Laura Nijrolder AV Archeus Team 16 MPC 0,70 --- 52
    Lieke Bandell DVTR Team 17 MPB 0,80 --- 54
    Liena Heck Pallas `67 Team 15 MPB 0,75 --- 47
    Linde Snippe DVTR Team 23 MPC 0,60 --- 36
    Loek Uitterhoeve Arena Team 18 JPB 0,85 --- 56
    Lorena Jonkers Climax Team 14 MPB 0,95 --- 76
    Lotte Lemstra Pallas `67 Team 24 MPC 0,75 --- 60
    Louise Schaapman DVTR Team 17 MPB 0,85 --- 61
    Luca Thimister Pallas `67 Team 15 JPC 0,70 --- 44
    Luca Hakvoort AV Archeus Team 20 JPB 0,75 --- 43
    Lynn Bouhof DVTR Team 17 MPB 0,65 --- 34
    Marlijn Moene Pallas `67 Team 24 MPC 0,70 --- 52
    Mathias le Net DVTR Team 13 JPB 1,00 --- 76
    Mats Manenschijn DVTR Team 19 JPC 0,75 --- 52
    Maxime Smit Pallas `67 Team 24 JPMini 0,60 --- 41
    Mayra Octavio DVTR Team 19 MPMini 0,65 --- 57
    Merel Wassink DVTR Team 19 MPMini 0,65 --- 57
    Micha Luppen DVTR Team 19 JPC DNS --- 0
    Michelle Bentsink AV Archeus Team 16 MPC DNS --- 0
    Milan van Leeuwen DVTR Team 19 JPC 0,75 --- 52
    Minke Boer DVTR Team 21 MPMini 0,50 --- 28
    Myrthe Bloemendaal AV Archeus Team 16 MPB 0,80 --- 54
    Naomi Hagen DVTR Team 19 MPC 0,75 --- 60
    Nienke Zoethout DVTR Team 23 MPMini 0,60 --- 47
    Nikki ten Dolle AV Archeus Team 16 MPB 0,70 --- 41
    Nina Hagen DVTR Team 23 MPC 0,70 --- 52
    Noa Idoudaoud DVTR Team 17 MPB DNS --- 0
    Noah Heck Pallas `67 Team 15 JPC 0,70 --- 44
    Pepijn Verweij Pallas `67 Team 24 JPC 0,65 --- 38
    Pheline Gottmer DVTR Team 21 MPC DNS --- 0
    Raisa van Eupen Arena Team 18 MPMini 0,70 --- 67
    Renske Spijkerman DVTR Team 17 MPB 0,75 --- 47
    Rijk Uitterhoeve Arena Team 18 JPMini 0,80 --- 79
    Saar Kok DVTR Team 13 MPB 0,85 --- 61
    Saar Huijbers Pallas `67 Team 15 MPB DNS --- 0
    Sanne Keizer DVTR Team 13 MPB 0,80 --- 54
    Sayari Kinuthia Climax Team 22 MPMini 0,55 --- 37
    Sebastiaan Haagsma Climax Team 14 JPB 0,75 --- 43
    Sem Hengeveld AV Archeus Team 20 JPB 0,65 --- 31
    Signe Hoogeland DVTR Team 21 MPMini 0,70 --- 67
    Silvijn Laarhoven Climax Team 14 JPC 0,90 --- 75
    Sjoerd van Rheenen Climax Team 14 JPMini 0,80 --- 79
    Sophie Ansink Climax Team 22 MPMini 0,65 --- 57
    Stijn Willems DVTR Team 17 JPB NM --- 0
    Suzanne Hasselaar Climax Team 22 MPC 0,70 --- 52
    Sven Kolnaar Pallas `67 Team 15 JPC 0,70 --- 44
    Sylke Schut DVTR Team 21 MPC 0,75 --- 60
    Sytse Lutgendorff DVTR Team 17 JPB 1,00 --- 76
    Tessa Visch Climax Team 14 MPC 0,80 --- 69
    Thomas Koekkoek Pallas `67 Team 24 JPC 0,75 --- 52
    Tim Limpens Pallas `67 Team 15 JPB 0,75 --- 43
    Timo Oonk AV Archeus Team 20 JPB 0,60 --- 26
    Twan Grievink AV Archeus Team 20 JPC 0,55 --- 25
    Tys Gilissen Pallas `67 Team 24 JPMini 0,75 --- 69
    Veerle de Jager Pallas `67 Team 15 MPB DNS --- 0
    Wessel te Bokkel AV Archeus Team 20 JPB 0,80 --- 49
    Wout Bandell DVTR Team 17 JPB 0,85 --- 56

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil B/C/mini

    Naam Team Categorie Ver OBPPunten totaal
    Akke van der Linden Pallas `67 Team 24 JPC 2,50 m/s--- 44
    Amber Kreeft Arena Team 18 MPMini 2,25 m/s--- 52
    Anna Matthijs Pallas `67 Team 24 MPC 2,45 m/s--- 49
    Anora Hoogeland DVTR Team 13 MPB 2,55 m/s--- 42
    Berend Tijs DVTR Team 21 JPMini 2,45 m/s--- 56
    Bettie Post Pallas `67 Team 24 MPMini 1,90 m/s--- 35
    Carlijn ter Haar Arena Team 18 MPC 2,55 m/s--- 53
    Celisa Feenstra Climax Team 22 MPMini 1,95 m/s--- 37
    Charissa Hagen DVTR Team 13 MPB 1,80 m/s--- 18
    Daan Kremers DVTR Team 21 JPC 1,70 m/s--- 17
    Damian Jonkers Climax Team 14 JPMini 2,75 m/s--- 71
    David Streuper DVTR Team 19 JPC 2,85 m/s--- 57
    Delany Reurink AV Archeus Team 20 JPB 2,85 m/s--- 47
    Detmar Immerzeel Pallas `67 Team 15 JPB 2,90 m/s--- 49
    Eli Tuhuteru DVTR Team 13 JPB 2,95 m/s--- 51
    Elias Nahuis DVTR Team 21 JPC 2,50 m/s--- 44
    Elin Draaijer DVTR Team 19 MPC DNS --- 0
    Eline Achtereekte DVTR Team 21 MPC 2,55 m/s--- 53
    Elise van Genuchten Pallas `67 Team 15 MPB 2,80 m/s--- 50
    Fabio Octávio DVTR Team 23 JPC 2,50 m/s--- 44
    Fedde Lutgendorff DVTR Team 21 JPMini 2,00 m/s--- 35
    Fem ter Mate DVTR Team 23 MPMini 1,90 m/s--- 35
    Femke Nijrolder AV Archeus Team 16 MPB 2,45 m/s--- 38
    Femke Zoethout DVTR Team 13 MPB DNS --- 0
    Femke Everts Arena Team 18 MPC 2,60 m/s--- 55
    Finn Dekker Climax Team 22 JPC 2,45 m/s--- 42
    Floor Dominicus Arena Team 18 MPC 2,20 m/s--- 38
    Froukje van Rheenen Climax Team 14 MPB DNS --- 0
    Gerwin Immerzeel Pallas `67 Team 24 JPMini 1,70 m/s--- 23
    Guus Mietus Pallas `67 Team 15 JPB 2,95 m/s--- 51
    Gwendoline le Net DVTR Team 23 MPMini 2,15 m/s--- 47
    Hadia Bah Pallas `67 Team 24 MPC 2,60 m/s--- 55
    Hailey Olthof Climax Team 22 MPMini 2,20 m/s--- 49
    Hilde van Genuchten Pallas `67 Team 24 MPMini 1,75 m/s--- 28
    Jakob Kok DVTR Team 21 JPMini 2,20 m/s--- 44
    Jarno Gerritsen Climax Team 22 JPC 2,85 m/s--- 57
    Jasper Oosterman DVTR Team 23 JPC 2,25 m/s--- 35
    Jelte Doeven DVTR Team 19 JPC 2,80 m/s--- 55
    Jenthe Prummel Climax Team 14 MPB 2,90 m/s--- 54
    Jesse Swart DVTR Team 23 JPC 2,35 m/s--- 38
    Jikke van den Bremen DVTR Team 13 MPB 2,55 m/s--- 42
    Joshephine van Diest AV Archeus Team 16 MPB 2,55 m/s--- 42
    Justin Boer DVTR Team 23 JPC 2,45 m/s--- 42
    Larissa Middelhoven Climax Team 14 MPC 2,50 m/s--- 51
    Lars Teekman AV Archeus Team 20 JPMini 2,30 m/s--- 49
    Laura Nijrolder AV Archeus Team 16 MPC 2,00 m/s--- 31
    Lieke Bandell DVTR Team 17 MPB 2,50 m/s--- 40
    Liena Heck Pallas `67 Team 15 MPB 2,25 m/s--- 32
    Linde Snippe DVTR Team 23 MPC 2,20 m/s--- 38
    Loek Uitterhoeve Arena Team 18 JPB 3,25 m/s--- 61
    Lorena Jonkers Climax Team 14 MPB 3,15 m/s--- 64
    Lotte Lemstra Pallas `67 Team 24 MPC 2,25 m/s--- 40
    Louise Schaapman DVTR Team 17 MPB 2,85 m/s--- 52
    Luca Thimister Pallas `67 Team 15 JPC 2,55 m/s--- 45
    Luca Hakvoort AV Archeus Team 20 JPB 2,30 m/s--- 30
    Lynn Bouhof DVTR Team 17 MPB 2,35 m/s--- 35
    Marlijn Moene Pallas `67 Team 24 MPC 2,35 m/s--- 45
    Mathias le Net DVTR Team 13 JPB 3,15 m/s--- 58
    Mats Manenschijn DVTR Team 19 JPC 2,30 m/s--- 36
    Maxime Smit Pallas `67 Team 24 JPMini 1,90 m/s--- 31
    Mayra Octavio DVTR Team 19 MPMini 1,65 m/s--- 23
    Merel Wassink DVTR Team 19 MPMini 2,30 m/s--- 55
    Micha Luppen DVTR Team 19 JPC DNS --- 0
    Michelle Bentsink AV Archeus Team 16 MPC DNS --- 0
    Milan van Leeuwen DVTR Team 19 JPC 2,60 m/s--- 47
    Minke Boer DVTR Team 21 MPMini 1,70 m/s--- 25
    Myrthe Bloemendaal AV Archeus Team 16 MPB 2,60 m/s--- 43
    Naomi Hagen DVTR Team 19 MPC 2,45 m/s--- 49
    Nienke Zoethout DVTR Team 23 MPMini 2,10 m/s--- 44
    Nikki ten Dolle AV Archeus Team 16 MPB 2,50 m/s--- 40
    Nina Hagen DVTR Team 23 MPC 1,80 m/s--- 23
    Noa Idoudaoud DVTR Team 17 MPB DNS --- 0
    Noah Heck Pallas `67 Team 15 JPC 2,10 m/s--- 29
    Pepijn Verweij Pallas `67 Team 24 JPC 1,90 m/s--- 23
    Pheline Gottmer DVTR Team 21 MPC DNS --- 0
    Raisa van Eupen Arena Team 18 MPMini 1,90 m/s--- 35
    Renske Spijkerman DVTR Team 17 MPB 2,75 m/s--- 49
    Rijk Uitterhoeve Arena Team 18 JPMini 2,40 m/s--- 53
    Saar Kok DVTR Team 13 MPB 2,90 m/s--- 54
    Saar Huijbers Pallas `67 Team 15 MPB DNS --- 0
    Sanne Keizer DVTR Team 13 MPB 2,35 m/s--- 35
    Sayari Kinuthia Climax Team 22 MPMini 1,80 m/s--- 30
    Sebastiaan Haagsma Climax Team 14 JPB 2,50 m/s--- 36
    Sem Hengeveld AV Archeus Team 20 JPB 2,10 m/s--- 24
    Signe Hoogeland DVTR Team 21 MPMini 2,15 m/s--- 47
    Silvijn Laarhoven Climax Team 14 JPC 2,85 m/s--- 57
    Sjoerd van Rheenen Climax Team 14 JPMini 2,70 m/s--- 68
    Sophie Ansink Climax Team 22 MPMini 2,35 m/s--- 57
    Stijn Willems DVTR Team 17 JPB 1,80 m/s--- 16
    Suzanne Hasselaar Climax Team 22 MPC 2,20 m/s--- 38
    Sven Kolnaar Pallas `67 Team 15 JPC 2,15 m/s--- 31
    Sylke Schut DVTR Team 21 MPC 2,80 m/s--- 64
    Sytse Lutgendorff DVTR Team 17 JPB 3,20 m/s--- 59
    Tessa Visch Climax Team 14 MPC 2,80 m/s--- 64
    Thomas Koekkoek Pallas `67 Team 24 JPC 2,65 m/s--- 49
    Tim Limpens Pallas `67 Team 15 JPB 2,45 m/s--- 35
    Timo Oonk AV Archeus Team 20 JPB 2,15 m/s--- 26
    Twan Grievink AV Archeus Team 20 JPC 2,10 m/s--- 29
    Tys Gilissen Pallas `67 Team 24 JPMini 2,45 m/s--- 56
    Veerle de Jager Pallas `67 Team 15 MPB DNS --- 0
    Wessel te Bokkel AV Archeus Team 20 JPB 2,70 m/s--- 43
    Wout Bandell DVTR Team 17 JPB 2,75 m/s--- 44

    Uitslagen Teamestafette Pupil B/C/mini

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 13 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:06,0 370
    2