Categorie 'Meisjes Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 19
Categorie afkorting: MPC
Berekeningswijze: Pupillen C - Meisjes
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • Medicienbalstoten ( 9 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 9 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 9 pogingen )
  • Verspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Hindernis pendelestafette
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Meisjes Pupil C'

    Snr Naam Onderdelen Team M PendelTeam-est
    103 Larissa Middelhoven Climax Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 14 a
    107 Tessa Visch Climax Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 14 a
    118 Michelle Bentsink AV Archeus Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 16 a
    123 Laura Nijrolder AV Archeus Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 16 a
    132 Floor Dominicus Arena Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 18 a
    134 Femke Everts Arena Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 18 a
    135 Carlijn ter Haar Arena Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 18 a
    140 Elin Draaijer DVTR Meerkamp
    Team 19 a --
    141 Naomi Hagen DVTR Meerkamp
    Team 19 a --
    155 Eline Achtereekte DVTR Meerkamp
    Team 21 a --
    157 Pheline Gottmer DVTR Meerkamp
    Team 21 a --
    163 Sylke Schut DVTR Meerkamp
    Team 21 a --
    168 Suzanne Hasselaar Climax Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 22 a
    172 Nina Hagen DVTR Meerkamp
    Team 23 a --
    177 Linde Snippe DVTR Meerkamp
    Team 23 a --
    180 Hadia Bah Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 24 a -
    185 Lotte Lemstra Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 24 a -
    187 Anna Matthijs Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 24 a -
    188 Marlijn Moene Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 24 a -

    Verenigingen 'Meisjes Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Arena Atletiek ARNA 3
    AV Archeus ARCH 2
    AV Daventria 1906 DVTR 7
    AV Pallas `67 PL67 4
    Climax CLMX 3
    # Team Leden Punten
    1 Team 14 Climax - JPC
    Begeleider: Climax ouder 1
    Jurylid: Climax ouder 2
    9 2329
    2 Team 15 AV Pallas `67 - JPC 10 2263
    3 Team 13 AV Daventria 1906 - JPC
    Begeleider: Tuhutera
    Jurylid: Le Net
    8 2147
    4 Team 17 AV Daventria 1906 - JPC
    Begeleider: Bandel
    Jurylid: Idouaoud
    8 2099
    4 Team 18 Arena Atletiek - JPC
    Begeleider: Eite Everts
    Jurylid: ouder 1
    7 2099
    6 Team 24 AV Pallas `67 - JPC 12 1951
    7 Team 22 Climax - JPC
    Begeleider: ouder 1
    Jurylid: ouder 2
    7 1875
    8 Team 19 AV Daventria 1906 - JPC
    Begeleider: Herman
    9 1814
    9 Team 21 AV Daventria 1906 - JPC
    Begeleider: Herman
    10 1731
    10 Team 23 AV Daventria 1906 - JPC
    Begeleider: Herman
    9 1711
    11 Team 16 AV Archeus - JPC
    Begeleider: ouder Ten Dolle
    Jurylid: ouder Nijrolder
    6 1678
    12 Team 20 AV Archeus - JPC
    Begeleider: ouder Hakvoort
    Jurylid: ouder Reurink
    7 1463

    Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

    Naam Team DuurM-balVortexHurkVerPunten totaalTeam punten
    Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 24 825,00 3,80 8,50 0,80 2,50 217 101
    Amber Kreeft MPMini - Arena Team 18 675,00 3,10 11,00 0,70 2,25 258 223
    Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 24 900,00 3,90 11,00 0,65 2,45 260 216
    Anora Hoogeland MPB - DVTR Team 13 800,00 5,00 13,00 0,75 2,55 228 142
    Berend Tijs JPMini - DVTR Team 21 775,00 3,20 11,50 0,75 2,45 273 230
    Bettie Post MPMini - Pallas `67 Team 24 750,00 2,30 7,50 0,65 1,90 203 51
    Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 18 800,00 3,80 13,50 0,80 2,55 279 279
    Celisa Feenstra MPMini - Climax Team 22 400,00 3,10 8,50 0,75 1,95 201 78
    Charissa Hagen MPB - DVTR Team 13 800,00 3,10 7,50 0,65 1,80 138 39
    Daan Kremers JPC - DVTR Team 21 550,00 2,90 8,00 0,65 1,70 114 0
    Damian Jonkers JPMini - Climax Team 14 700,00 3,40 12,00 0,75 2,75 281 245
    David Streuper JPC - DVTR Team 19 875,00 4,30 18,00 0,70 2,85 281 237
    Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 20 900,00 6,30 24,00 0,70 2,85 291 291
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 15 1025,00 6,40 30,00 0,90 2,90 368 368
    Eli Tuhuteru JPB - DVTR Team 13 850,00 6,50 21,00 0,90 2,95 302 302
    Elias Nahuis JPC - DVTR Team 21 875,00 4,70 14,50 0,70 2,50 256 212
    Elin Draaijer MPC - DVTR Team 19 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Eline Achtereekte MPC - DVTR Team 21 800,00 4,40 10,50 0,80 2,55 273 182
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 15 975,00 4,70 11,50 0,95 2,80 284 247
    Fabio Octávio JPC - DVTR Team 23 825,00 4,90 13,00 0,70 2,50 242 152
    Fedde Lutgendorff JPMini - DVTR Team 21 750,00 2,50 11,50 0,60 2,00 204 54
    Fem ter Mate MPMini - DVTR Team 23 800,00 2,60 5,50 0,65 1,90 207 120
    Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 825,00 3,90 11,50 0,95 2,45 234 234
    Femke Zoethout MPB - DVTR Team 13 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Femke Everts MPC - Arena Team 18 825,00 3,90 11,00 0,75 2,60 265 220
    Finn Dekker JPC - Climax Team 22 800,00 5,30 12,50 0,75 2,45 248 248
    Floor Dominicus MPC - Arena Team 18 875,00 3,50 13,50 0,65 2,20 249 124
    Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 14 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Gerwin Immerzeel JPMini - Pallas `67 Team 24 DNS 2,00 7,00 DNS 1,70 67 0
    Guus Mietus JPB - Pallas `67 Team 15 950,00 4,80 23,50 0,85 2,95 299 299
    Gwendoline le Net MPMini - DVTR Team 23 750,00 2,70 9,00 0,75 2,15 256 256
    Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 24 775,00 3,50 11,00 0,80 2,60 256 167
    Hailey Olthof MPMini - Climax Team 22 725,00 3,30 12,00 0,75 2,20 289 289
    Hilde van Genuchten MPMini - Pallas `67 Team 24 800,00 2,30 5,00 0,65 1,75 190 120
    Jakob Kok JPMini - DVTR Team 21 800,00 4,40 15,50 0,75 2,20 320 276
    Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 22 975,00 5,80 17,00 0,95 2,85 360 360
    Jasper Oosterman JPC - DVTR Team 23 825,00 3,70 17,50 0,70 2,25 236 111
    Jelte Doeven JPC - DVTR Team 19 900,00 5,90 21,00 0,80 2,80 341 341
    Jenthe Prummel MPB - Climax Team 14 750,00 4,40 11,50 0,90 2,90 237 0
    Jesse Swart JPC - DVTR Team 23 825,00 2,00 9,50 0,75 2,35 181 98
    Jikke van den Bremen MPB - DVTR Team 13 650,00 4,10 9,00 0,80 2,55 183 96
    Joshephine van Diest MPB - AV Archeus Team 16 850,00 4,90 14,00 0,80 2,55 247 247
    Justin Boer JPC - DVTR Team 23 875,00 3,30 16,00 0,75 2,45 248 214
    Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 14 775,00 5,00 19,00 0,70 2,50 310 163
    Lars Teekman JPMini - AV Archeus Team 20 675,00 3,50 12,50 0,65 2,30 240 240
    Laura Nijrolder MPC - AV Archeus Team 16 750,00 2,60 6,50 0,70 2,00 169 169
    Lieke Bandell MPB - DVTR Team 17 775,00 3,90 12,00 0,80 2,50 209 169
    Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 15 925,00 4,20 10,50 0,75 2,25 216 107
    Linde Snippe MPC - DVTR Team 23 725,00 3,30 10,50 0,60 2,20 190 119
    Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 18 1025,00 6,60 22,50 0,85 3,25 344 288
    Lorena Jonkers MPB - Climax Team 14 900,00 5,20 15,50 0,95 3,15 311 311
    Lotte Lemstra MPC - Pallas `67 Team 24 700,00 2,70 8,00 0,75 2,25 187 60
    Louise Schaapman MPB - DVTR Team 17 975,00 5,10 14,00 0,85 2,85 290 290
    Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 15 975,00 5,60 29,50 0,70 2,55 370 326
    Luca Hakvoort JPB - AV Archeus Team 20 825,00 3,50 12,00 0,75 2,30 179 112
    Lynn Bouhof MPB - DVTR Team 17 775,00 3,70 12,00 0,65 2,35 181 0
    Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 24 775,00 5,40 15,50 0,70 2,35 291 195
    Mathias le Net JPB - DVTR Team 13 975,00 6,20 28,00 1,00 3,15 371 371
    Mats Manenschijn JPC - DVTR Team 19 725,00 3,60 17,50 0,75 2,30 227 161
    Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 24 675,00 3,00 11,50 0,60 1,90 196 54
    Mayra Octavio MPMini - DVTR Team 19 800,00 2,40 5,00 0,65 1,65 187 120
    Merel Wassink MPMini - DVTR Team 19 825,00 2,70 10,00 0,65 2,30 269 269
    Micha Luppen JPC - DVTR Team 19 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Michelle Bentsink MPC - AV Archeus Team 16 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Milan van Leeuwen JPC - DVTR Team 19 900,00 2,50 14,50 0,75 2,60 237 164
    Minke Boer MPMini - DVTR Team 21 625,00 1,50 6,50 0,50 1,70 114 0
    Myrthe Bloemendaal MPB - AV Archeus Team 16 750,00 4,40 10,50 0,80 2,60 208 208
    Naomi Hagen MPC - DVTR Team 19 750,00 3,50 11,00 0,75 2,45 237 152
    Nienke Zoethout MPMini - DVTR Team 23 750,00 3,20 8,00 0,60 2,10 225 143
    Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 725,00 4,50 11,50 0,70 2,50 194 194
    Nina Hagen MPC - DVTR Team 23 725,00 2,60 9,50 0,70 1,80 173 52
    Noa Idoudaoud MPB - DVTR Team 17 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 15 875,00 4,10 16,00 0,70 2,10 239 110
    Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 24 825,00 2,90 12,00 0,65 1,90 177 0
    Pheline Gottmer MPC - DVTR Team 21 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Raisa van Eupen MPMini - Arena Team 18 725,00 2,40 8,00 0,70 1,90 213 67
    Renske Spijkerman MPB - DVTR Team 17 800,00 4,70 11,00 0,75 2,75 221 186
    Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 18 950,00 3,40 11,00 0,80 2,40 325 325
    Saar Kok MPB - DVTR Team 13 900,00 6,30 16,50 0,85 2,90 308 308
    Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 15 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Sanne Keizer MPB - DVTR Team 13 800,00 4,80 16,00 0,80 2,35 239 204
    Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 22 650,00 3,40 9,00 0,55 1,80 193 83
    Sebastiaan Haagsma JPB - Climax Team 14 900,00 4,00 9,00 0,75 2,50 189 50
    Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 20 DNS 5,00 14,50 0,65 2,10 153 129
    Signe Hoogeland MPMini - DVTR Team 21 825,00 3,00 7,50 0,70 2,15 260 228
    Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 14 925,00 2,90 8,00 0,90 2,85 248 198
    Sjoerd van Rheenen JPMini - Climax Team 14 900,00 4,20 13,00 0,80 2,70 357 357
    Sophie Ansink MPMini - Climax Team 22 850,00 4,10 9,00 0,65 2,35 304 304
    Stijn Willems JPB - DVTR Team 17 675,00 4,40 13,50 NM 1,80 120 85
    Suzanne Hasselaar MPC - Climax Team 22 DNS 3,40 11,50 0,70 2,20 179 86
    Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 15 825,00 3,60 10,50 0,70 2,15 195 44
    Sylke Schut MPC - DVTR Team 21 925,00 4,10 11,00 0,75 2,80 300 300
    Sytse Lutgendorff JPB - DVTR Team 17 1025,00 7,30 27,00 1,00 3,20 392 392
    Tessa Visch MPC - Climax Team 14 800,00 4,30 13,50 0,80 2,80 299 299
    Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 24 850,00 4,20 14,00 0,75 2,65 253 201
    Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 15 875,00 4,60 19,50 0,75 2,45 237 103
    Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 20 775,00 4,00 11,00 0,60 2,15 153 69
    Twan Grievink JPC - AV Archeus Team 20 575,00 3,30 11,50 0,55 2,10 141 70
    Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 24 1025,00 3,10 16,50 0,75 2,45 371 330
    Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 15 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 20 775,00 5,80 17,00 0,80 2,70 243 243
    Wout Bandell JPB - DVTR Team 17 950,00 5,60 24,00 0,85 2,75 306 306

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 24 825,00 --- 46
    Amber Kreeft MPMini - Arena Team 18 675,00 --- 35
    Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 24 900,00 --- 71
    Anora Hoogeland MPB - DVTR Team 13 800,00 --- 39
    Berend Tijs JPMini - DVTR Team 21 775,00 --- 51
    Bettie Post MPMini - Pallas `67 Team 24 750,00 --- 51
    Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 18 800,00 --- 49
    Celisa Feenstra MPMini - Climax Team 22 400,00 --- 1
    Charissa Hagen MPB - DVTR Team 13 800,00 --- 39
    Daan Kremers JPC - DVTR Team 21 550,00 --- 9
    Damian Jonkers JPMini - Climax Team 14 700,00 --- 36
    David Streuper JPC - DVTR Team 19 875,00 --- 56
    Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 20 900,00 --- 50
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 15 1025,00 --- 73
    Eli Tuhuteru JPB - DVTR Team 13 850,00 --- 42
    Elias Nahuis JPC - DVTR Team 21 875,00 --- 56
    Elin Draaijer MPC - DVTR Team 19 DNS --- 0
    Eline Achtereekte MPC - DVTR Team 21 800,00 --- 49
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 15 975,00 --- 70
    Fabio Octávio JPC - DVTR Team 23 825,00 --- 46
    Fedde Lutgendorff JPMini - DVTR Team 21 750,00 --- 45
    Fem ter Mate MPMini - DVTR Team 23 800,00 --- 63
    Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 825,00 --- 43
    Femke Zoethout MPB - DVTR Team 13 DNS --- 0
    Femke Everts MPC - Arena Team 18 825,00 --- 54
    Finn Dekker JPC - Climax Team 22 800,00 --- 42
    Floor Dominicus MPC - Arena Team 18 875,00 --- 65
    Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 14 DNS --- 0
    Gerwin Immerzeel JPMini - Pallas `67 Team 24 DNS --- 0
    Guus Mietus JPB - Pallas `67 Team 15 950,00 --- 59
    Gwendoline le Net MPMini - DVTR Team 23 750,00 --- 51
    Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 24 775,00 --- 44
    Hailey Olthof MPMini - Climax Team 22 725,00 --- 46
    Hilde van Genuchten MPMini - Pallas `67 Team 24 800,00 --- 63
    Jakob Kok JPMini - DVTR Team 21 800,00 --- 56
    Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 22 975,00 --- 76
    Jasper Oosterman JPC - DVTR Team 23 825,00 --- 46
    Jelte Doeven JPC - DVTR Team 19 900,00 --- 61
    Jenthe Prummel MPB - Climax Team 14 750,00 --- 31
    Jesse Swart JPC - DVTR Team 23 825,00 --- 46
    Jikke van den Bremen MPB - DVTR Team 13 650,00 --- 18
    Joshephine van Diest MPB - AV Archeus Team 16 850,00 --- 47
    Justin Boer JPC - DVTR Team 23 875,00 --- 56
    Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 14 775,00 --- 44
    Lars Teekman JPMini - AV Archeus Team 20 675,00 --- 31
    Laura Nijrolder MPC - AV Archeus Team 16 750,00 --- 40
    Lieke Bandell MPB - DVTR Team 17 775,00 --- 35
    Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 15 925,00 --- 60
    Linde Snippe MPC - DVTR Team 23 725,00 --- 35
    Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 18 1025,00 --- 73
    Lorena Jonkers MPB - Climax Team 14 900,00 --- 56
    Lotte Lemstra MPC - Pallas `67 Team 24 700,00 --- 31
    Louise Schaapman MPB - DVTR Team 17 975,00 --- 70
    Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 15 975,00 --- 76
    Luca Hakvoort JPB - AV Archeus Team 20 825,00 --- 39
    Lynn Bouhof MPB - DVTR Team 17 775,00 --- 35
    Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 24 775,00 --- 44
    Mathias le Net JPB - DVTR Team 13 975,00 --- 64
    Mats Manenschijn JPC - DVTR Team 19 725,00 --- 30
    Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 24 675,00 --- 31
    Mayra Octavio MPMini - DVTR Team 19 800,00 --- 63
    Merel Wassink MPMini - DVTR Team 19 825,00 --- 70
    Micha Luppen JPC - DVTR Team 19 DNS --- 0
    Michelle Bentsink MPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
    Milan van Leeuwen JPC - DVTR Team 19 900,00 --- 61
    Minke Boer MPMini - DVTR Team 21 625,00 --- 26
    Myrthe Bloemendaal MPB - AV Archeus Team 16 750,00 --- 31
    Naomi Hagen MPC - DVTR Team 19 750,00 --- 40
    Nienke Zoethout MPMini - DVTR Team 23 750,00 --- 51
    Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 725,00 --- 28
    Nina Hagen MPC - DVTR Team 23 725,00 --- 35
    Noa Idoudaoud MPB - DVTR Team 17 DNS --- 0
    Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 15 875,00 --- 56
    Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 24 825,00 --- 46
    Pheline Gottmer MPC - DVTR Team 21 DNS --- 0
    Raisa van Eupen MPMini - Arena Team 18 725,00 --- 46
    Renske Spijkerman MPB - DVTR Team 17 800,00 --- 39
    Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 18 950,00 --- 95
    Saar Kok MPB - DVTR Team 13 900,00 --- 56
    Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 15 DNS --- 0
    Sanne Keizer MPB - DVTR Team 13 800,00 --- 39
    Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 22 650,00 --- 30
    Sebastiaan Haagsma JPB - Climax Team 14 900,00 --- 50
    Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 20 DNS --- 0
    Signe Hoogeland MPMini - DVTR Team 21 825,00 --- 70
    Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 14 925,00 --- 66
    Sjoerd van Rheenen JPMini - Climax Team 14 900,00 --- 81
    Sophie Ansink MPMini - Climax Team 22 850,00 --- 77
    Stijn Willems JPB - DVTR Team 17 675,00 --- 19
    Suzanne Hasselaar MPC - Climax Team 22 DNS --- 0
    Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 15 825,00 --- 46
    Sylke Schut MPC - DVTR Team 21 925,00 --- 77
    Sytse Lutgendorff JPB - DVTR Team 17 1025,00 --- 73
    Tessa Visch MPC - Climax Team 14 800,00 --- 49
    Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 24 850,00 --- 51
    Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 15 875,00 --- 46
    Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 20 775,00 --- 32
    Twan Grievink JPC - AV Archeus Team 20 575,00 --- 12
    Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 24 1025,00 --- 117
    Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 15 DNS --- 0
    Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 20 775,00 --- 32
    Wout Bandell JPB - DVTR Team 17 950,00 --- 59

    Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil B/C/mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 24 3,80 --- 42
    Amber Kreeft MPMini - Arena Team 18 3,10 --- 46
    Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 24 3,90 --- 51
    Anora Hoogeland MPB - DVTR Team 13 5,00 --- 56
    Berend Tijs JPMini - DVTR Team 21 3,20 --- 43
    Bettie Post MPMini - Pallas `67 Team 24 2,30 --- 28
    Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 18 3,80 --- 49
    Celisa Feenstra MPMini - Climax Team 22 3,10 --- 46
    Charissa Hagen MPB - DVTR Team 13 3,10 --- 28
    Daan Kremers JPC - DVTR Team 21 2,90 --- 27
    Damian Jonkers JPMini - Climax Team 14 3,40 --- 47
    David Streuper JPC - DVTR Team 19 4,30 --- 50
    Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 20 6,30 --- 69
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 15 6,40 --- 70
    Eli Tuhuteru JPB - DVTR Team 13 6,50 --- 72
    Elias Nahuis JPC - DVTR Team 21 4,70 --- 56
    Elin Draaijer MPC - DVTR Team 19 DNS --- 0
    Eline Achtereekte MPC - DVTR Team 21 4,40 --- 60
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 15 4,70 --- 51
    Fabio Octávio JPC - DVTR Team 23 4,90 --- 60
    Fedde Lutgendorff JPMini - DVTR Team 21 2,50 --- 29
    Fem ter Mate MPMini - DVTR Team 23 2,60 --- 35
    Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 3,90 --- 40
    Femke Zoethout MPB - DVTR Team 13 DNS --- 0
    Femke Everts MPC - Arena Team 18 3,90 --- 51
    Finn Dekker JPC - Climax Team 22 5,30 --- 66
    Floor Dominicus MPC - Arena Team 18 3,50 --- 43
    Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 14 DNS --- 0
    Gerwin Immerzeel JPMini - Pallas `67 Team 24 2,00 --- 19
    Guus Mietus JPB - Pallas `67 Team 15 4,80 --- 48
    Gwendoline le Net MPMini - DVTR Team 23 2,70 --- 37
    Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 24 3,50 --- 43
    Hailey Olthof MPMini - Climax Team 22 3,30 --- 51
    Hilde van Genuchten MPMini - Pallas `67 Team 24 2,30 --- 28
    Jakob Kok JPMini - DVTR Team 21 4,40 --- 69
    Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 22 5,80 --- 75
    Jasper Oosterman JPC - DVTR Team 23 3,70 --- 40
    Jelte Doeven JPC - DVTR Team 19 5,90 --- 76
    Jenthe Prummel MPB - Climax Team 14 4,40 --- 47
    Jesse Swart JPC - DVTR Team 23 2,00 --- 14
    Jikke van den Bremen MPB - DVTR Team 13 4,10 --- 43
    Joshephine van Diest MPB - AV Archeus Team 16 4,90 --- 55
    Justin Boer JPC - DVTR Team 23 3,30 --- 34
    Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 14 5,00 --- 71
    Lars Teekman JPMini - AV Archeus Team 20 3,50 --- 49
    Laura Nijrolder MPC - AV Archeus Team 16 2,60 --- 27
    Lieke Bandell MPB - DVTR Team 17 3,90 --- 40
    Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 15 4,20 --- 44
    Linde Snippe MPC - DVTR Team 23 3,30 --- 39
    Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 18 6,60 --- 73
    Lorena Jonkers MPB - Climax Team 14 5,20 --- 59
    Lotte Lemstra MPC - Pallas `67 Team 24 2,70 --- 29
    Louise Schaapman MPB - DVTR Team 17 5,10 --- 58
    Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 15 5,60 --- 71
    Luca Hakvoort JPB - AV Archeus Team 20 3,50 --- 31
    Lynn Bouhof MPB - DVTR Team 17 3,70 --- 37
    Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 24 5,40 --- 79
    Mathias le Net JPB - DVTR Team 13 6,20 --- 68
    Mats Manenschijn JPC - DVTR Team 19 3,60 --- 38
    Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 24 3,00 --- 39
    Mayra Octavio MPMini - DVTR Team 19 2,40 --- 30
    Merel Wassink MPMini - DVTR Team 19 2,70 --- 37
    Micha Luppen JPC - DVTR Team 19 DNS --- 0
    Michelle Bentsink MPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
    Milan van Leeuwen JPC - DVTR Team 19 2,50 --- 21
    Minke Boer MPMini - DVTR Team 21 1,50 --- 11
    Myrthe Bloemendaal MPB - AV Archeus Team 16 4,40 --- 47
    Naomi Hagen MPC - DVTR Team 19 3,50 --- 43
    Nienke Zoethout MPMini - DVTR Team 23 3,20 --- 48
    Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 4,50 --- 48
    Nina Hagen MPC - DVTR Team 23 2,60 --- 27
    Noa Idoudaoud MPB - DVTR Team 17 DNS --- 0
    Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 15 4,10 --- 46
    Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 24 2,90 --- 27
    Pheline Gottmer MPC - DVTR Team 21 DNS --- 0
    Raisa van Eupen MPMini - Arena Team 18 2,40 --- 30
    Renske Spijkerman MPB - DVTR Team 17 4,70 --- 51
    Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 18 3,40 --- 47
    Saar Kok MPB - DVTR Team 13 6,30 --- 76
    Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 15 DNS --- 0
    Sanne Keizer MPB - DVTR Team 13 4,80 --- 53
    Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 22 3,40 --- 53
    Sebastiaan Haagsma JPB - Climax Team 14 4,00 --- 37
    Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 20 5,00 --- 51
    Signe Hoogeland MPMini - DVTR Team 21 3,00 --- 44
    Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 14 2,90 --- 27
    Sjoerd van Rheenen JPMini - Climax Team 14 4,20 --- 64
    Sophie Ansink MPMini - Climax Team 22 4,10 --- 70
    Stijn Willems JPB - DVTR Team 17 4,40 --- 43
    Suzanne Hasselaar MPC - Climax Team 22 3,40 --- 41
    Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 15 3,60 --- 38
    Sylke Schut MPC - DVTR Team 21 4,10 --- 54
    Sytse Lutgendorff JPB - DVTR Team 17 7,30 --- 83
    Tessa Visch MPC - Climax Team 14 4,30 --- 58
    Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 24 4,20 --- 48
    Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 15 4,60 --- 45
    Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 20 4,00 --- 37
    Twan Grievink JPC - AV Archeus Team 20 3,30 --- 34
    Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 24 3,10 --- 41
    Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 15 DNS --- 0
    Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 20 5,80 --- 62
    Wout Bandell JPB - DVTR Team 17 5,60 --- 59

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 24 8,50 --- 26
    Amber Kreeft MPMini - Arena Team 18 11,00 --- 58
    Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 24 11,00 --- 45
    Anora Hoogeland MPB - DVTR Team 13 13,00 --- 44
    Berend Tijs JPMini - DVTR Team 21 11,50 --- 54
    Bettie Post MPMini - Pallas `67 Team 24 7,50 --- 32
    Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 18 13,50 --- 59
    Celisa Feenstra MPMini - Climax Team 22 8,50 --- 39
    Charissa Hagen MPB - DVTR Team 13 7,50 --- 19
    Daan Kremers JPC - DVTR Team 21 8,00 --- 23
    Damian Jonkers JPMini - Climax Team 14 12,00 --- 58
    David Streuper JPC - DVTR Team 19 18,00 --- 74
    Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 20 24,00 --- 88
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 15 30,00 --- 114
    Eli Tuhuteru JPB - DVTR Team 13 21,00 --- 75
    Elias Nahuis JPC - DVTR Team 21 14,50 --- 56
    Elin Draaijer MPC - DVTR Team 19 DNS --- 0
    Eline Achtereekte MPC - DVTR Team 21 10,50 --- 42
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 15 11,50 --- 37
    Fabio Octávio JPC - DVTR Team 23 13,00 --- 48
    Fedde Lutgendorff JPMini - DVTR Team 21 11,50 --- 54
    Fem ter Mate MPMini - DVTR Team 23 5,50 --- 17
    Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 11,50 --- 37
    Femke Zoethout MPB - DVTR Team 13 DNS --- 0
    Femke Everts MPC - Arena Team 18 11,00 --- 45
    Finn Dekker JPC - Climax Team 22 12,50 --- 46
    Floor Dominicus MPC - Arena Team 18 13,50 --- 59
    Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 14 DNS --- 0
    Gerwin Immerzeel JPMini - Pallas `67 Team 24 7,00 --- 25
    Guus Mietus JPB - Pallas `67 Team 15 23,50 --- 85
    Gwendoline le Net MPMini - DVTR Team 23 9,00 --- 43
    Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 24 11,00 --- 45
    Hailey Olthof MPMini - Climax Team 22 12,00 --- 65
    Hilde van Genuchten MPMini - Pallas `67 Team 24 5,00 --- 14
    Jakob Kok JPMini - DVTR Team 21 15,50 --- 82
    Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 22 17,00 --- 69
    Jasper Oosterman JPC - DVTR Team 23 17,50 --- 71
    Jelte Doeven JPC - DVTR Team 19 21,00 --- 90
    Jenthe Prummel MPB - Climax Team 14 11,50 --- 37
    Jesse Swart JPC - DVTR Team 23 9,50 --- 31
    Jikke van den Bremen MPB - DVTR Team 13 9,00 --- 26
    Joshephine van Diest MPB - AV Archeus Team 16 14,00 --- 49
    Justin Boer JPC - DVTR Team 23 16,00 --- 64
    Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 14 19,00 --- 92
    Lars Teekman JPMini - AV Archeus Team 20 12,50 --- 61
    Laura Nijrolder MPC - AV Archeus Team 16 6,50 --- 19
    Lieke Bandell MPB - DVTR Team 17 12,00 --- 40
    Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 15 10,50 --- 33
    Linde Snippe MPC - DVTR Team 23 10,50 --- 42
    Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 18 22,50 --- 81
    Lorena Jonkers MPB - Climax Team 14 15,50 --- 56
    Lotte Lemstra MPC - Pallas `67 Team 24 8,00 --- 27
    Louise Schaapman MPB - DVTR Team 17 14,00 --- 49
    Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 15 29,50 --- 134
    Luca Hakvoort JPB - AV Archeus Team 20 12,00 --- 36
    Lynn Bouhof MPB - DVTR Team 17 12,00 --- 40
    Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 24 15,50 --- 71
    Mathias le Net JPB - DVTR Team 13 28,00 --- 105
    Mats Manenschijn JPC - DVTR Team 19 17,50 --- 71
    Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 24 11,50 --- 54
    Mayra Octavio MPMini - DVTR Team 19 5,00 --- 14
    Merel Wassink MPMini - DVTR Team 19 10,00 --- 50
    Micha Luppen JPC - DVTR Team 19 DNS --- 0
    Michelle Bentsink MPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
    Milan van Leeuwen JPC - DVTR Team 19 14,50 --- 56
    Minke Boer MPMini - DVTR Team 21 6,50 --- 24
    Myrthe Bloemendaal MPB - AV Archeus Team 16 10,50 --- 33
    Naomi Hagen MPC - DVTR Team 19 11,00 --- 45
    Nienke Zoethout MPMini - DVTR Team 23 8,00 --- 35
    Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 11,50 --- 37
    Nina Hagen MPC - DVTR Team 23 9,50 --- 36
    Noa Idoudaoud MPB - DVTR Team 17 DNS --- 0
    Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 15 16,00 --- 64
    Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 24 12,00 --- 43
    Pheline Gottmer MPC - DVTR Team 21 DNS --- 0
    Raisa van Eupen MPMini - Arena Team 18 8,00 --- 35
    Renske Spijkerman MPB - DVTR Team 17 11,00 --- 35
    Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 18 11,00 --- 51
    Saar Kok MPB - DVTR Team 13 16,50 --- 61
    Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 15 DNS --- 0
    Sanne Keizer MPB - DVTR Team 13 16,00 --- 58
    Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 22 9,00 --- 43
    Sebastiaan Haagsma JPB - Climax Team 14 9,00 --- 23
    Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 20 14,50 --- 47
    Signe Hoogeland MPMini - DVTR Team 21 7,50 --- 32
    Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 14 8,00 --- 23
    Sjoerd van Rheenen JPMini - Climax Team 14 13,00 --- 65
    Sophie Ansink MPMini - Climax Team 22 9,00 --- 43
    Stijn Willems JPB - DVTR Team 17 13,50 --- 42
    Suzanne Hasselaar MPC - Climax Team 22 11,50 --- 48
    Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 15 10,50 --- 36
    Sylke Schut MPC - DVTR Team 21 11,00 --- 45
    Sytse Lutgendorff JPB - DVTR Team 17 27,00 --- 101
    Tessa Visch MPC - Climax Team 14 13,50 --- 59
    Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 24 14,00 --- 53
    Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 15 19,50 --- 68
    Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 20 11,00 --- 32
    Twan Grievink JPC - AV Archeus Team 20 11,50 --- 41
    Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 24 16,50 --- 88
    Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 15 DNS --- 0
    Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 20 17,00 --- 57
    Wout Bandell JPB - DVTR Team 17 24,00 --- 88

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil B/C/mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 24 0,80 --- 59
    Amber Kreeft MPMini - Arena Team 18 0,70 --- 67
    Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 24 0,65 --- 44
    Anora Hoogeland MPB - DVTR Team 13 0,75 --- 47
    Berend Tijs JPMini - DVTR Team 21 0,75 --- 69
    Bettie Post MPMini - Pallas `67 Team 24 0,65 --- 57
    Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 18 0,80 --- 69
    Celisa Feenstra MPMini - Climax Team 22 0,75 --- 78
    Charissa Hagen MPB - DVTR Team 13 0,65 --- 34
    Daan Kremers JPC - DVTR Team 21 0,65 --- 38
    Damian Jonkers JPMini - Climax Team 14 0,75 --- 69
    David Streuper JPC - DVTR Team 19 0,70 --- 44
    Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 20 0,70 --- 37
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 15 0,90 --- 62
    Eli Tuhuteru JPB - DVTR Team 13 0,90 --- 62
    Elias Nahuis JPC - DVTR Team 21 0,70 --- 44
    Elin Draaijer MPC - DVTR Team 19 DNS --- 0
    Eline Achtereekte MPC - DVTR Team 21 0,80 --- 69
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 15 0,95 --- 76
    Fabio Octávio JPC - DVTR Team 23 0,70 --- 44
    Fedde Lutgendorff JPMini - DVTR Team 21 0,60 --- 41
    Fem ter Mate MPMini - DVTR Team 23 0,65 --- 57
    Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 0,95 --- 76
    Femke Zoethout MPB - DVTR Team 13 DNS --- 0
    Femke Everts MPC - Arena Team 18 0,75 --- 60
    Finn Dekker JPC - Climax Team 22 0,75 --- 52
    Floor Dominicus MPC - Arena Team 18 0,65 --- 44
    Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 14 DNS --- 0
    Gerwin Immerzeel JPMini - Pallas `67 Team 24 DNS --- 0
    Guus Mietus JPB - Pallas `67 Team 15 0,85 --- 56
    Gwendoline le Net MPMini - DVTR Team 23 0,75 --- 78
    Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 24 0,80 --- 69
    Hailey Olthof MPMini - Climax Team 22 0,75 --- 78
    Hilde van Genuchten MPMini - Pallas `67 Team 24 0,65 --- 57
    Jakob Kok JPMini - DVTR Team 21 0,75 --- 69
    Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 22 0,95 --- 83
    Jasper Oosterman JPC - DVTR Team 23 0,70 --- 44
    Jelte Doeven JPC - DVTR Team 19 0,80 --- 59
    Jenthe Prummel MPB - Climax Team 14 0,90 --- 68
    Jesse Swart JPC - DVTR Team 23 0,75 --- 52
    Jikke van den Bremen MPB - DVTR Team 13 0,80 --- 54
    Joshephine van Diest MPB - AV Archeus Team 16 0,80 --- 54
    Justin Boer JPC - DVTR Team 23 0,75 --- 52
    Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 14 0,70 --- 52
    Lars Teekman JPMini - AV Archeus Team 20 0,65 --- 50
    Laura Nijrolder MPC - AV Archeus Team 16 0,70 --- 52
    Lieke Bandell MPB - DVTR Team 17 0,80 --- 54
    Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 15 0,75 --- 47
    Linde Snippe MPC - DVTR Team 23 0,60 --- 36
    Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 18 0,85 --- 56
    Lorena Jonkers MPB - Climax Team 14 0,95 --- 76
    Lotte Lemstra MPC - Pallas `67 Team 24 0,75 --- 60
    Louise Schaapman MPB - DVTR Team 17 0,85 --- 61
    Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 15 0,70 --- 44
    Luca Hakvoort JPB - AV Archeus Team 20 0,75 --- 43
    Lynn Bouhof MPB - DVTR Team 17 0,65 --- 34
    Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 24 0,70 --- 52
    Mathias le Net JPB - DVTR Team 13 1,00 --- 76
    Mats Manenschijn JPC - DVTR Team 19 0,75 --- 52
    Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 24 0,60 --- 41
    Mayra Octavio MPMini - DVTR Team 19 0,65 --- 57
    Merel Wassink MPMini - DVTR Team 19 0,65 --- 57
    Micha Luppen JPC - DVTR Team 19 DNS --- 0
    Michelle Bentsink MPC - AV Archeus Team 16 DNS --- 0
    Milan van Leeuwen JPC - DVTR Team 19 0,75 --- 52
    Minke Boer MPMini - DVTR Team 21 0,50 --- 28
    Myrthe Bloemendaal MPB - AV Archeus Team 16 0,80 --- 54
    Naomi Hagen MPC - DVTR Team 19 0,75 --- 60
    Nienke Zoethout MPMini - DVTR Team 23 0,60 --- 47
    Nikki ten Dolle MPB - AV Archeus Team 16 0,70 --- 41
    Nina Hagen MPC - DVTR Team 23 0,70 --- 52
    Noa Idoudaoud MPB - DVTR Team 17 DNS --- 0
    Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 15 0,70 --- 44
    Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 24 0,65 --- 38
    Pheline Gottmer MPC - DVTR Team 21 DNS --- 0
    Raisa van Eupen MPMini - Arena Team 18 0,70 --- 67
    Renske Spijkerman MPB - DVTR Team 17 0,75 --- 47
    Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 18 0,80 --- 79
    Saar Kok MPB - DVTR Team 13 0,85 --- 61
    Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 15 DNS --- 0
    Sanne Keizer MPB - DVTR Team 13 0,80 --- 54
    Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 22 0,55 --- 37
    Sebastiaan Haagsma JPB - Climax Team 14 0,75 --- 43
    Sem Hengeveld JPB - AV Archeus Team 20 0,65 --- 31
    Signe Hoogeland MPMini - DVTR Team 21 0,70 --- 67
    Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 14 0,90 --- 75
    Sjoerd van Rheenen JPMini - Climax Team 14 0,80 --- 79
    Sophie Ansink MPMini - Climax Team 22 0,65 --- 57
    Stijn Willems JPB - DVTR Team 17 NM --- 0
    Suzanne Hasselaar MPC - Climax Team 22 0,70 --- 52
    Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 15 0,70 --- 44
    Sylke Schut MPC - DVTR Team 21 0,75 --- 60
    Sytse Lutgendorff JPB - DVTR Team 17 1,00 --- 76
    Tessa Visch MPC - Climax Team 14 0,80 --- 69
    Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 24 0,75 --- 52
    Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 15 0,75 --- 43
    Timo Oonk JPB - AV Archeus Team 20 0,60 --- 26
    Twan Grievink JPC - AV Archeus Team 20 0,55 --- 25
    Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 24 0,75 --- 69
    Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 15 DNS --- 0
    Wessel te Bokkel JPB - AV Archeus Team 20 0,80 --- 49
    Wout Bandell JPB - DVTR Team 17 0,85 --- 56

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil B/C/mini

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 24 2,50 --- 44
    Amber Kreeft MPMini - Arena Team 18 2,25 --- 52
    Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 24 2,45 --- 49
    Anora Hoogeland MPB - DVTR Team 13 2,55 --- 42
    Berend Tijs JPMini - DVTR Team 21 2,45 --- 56
    Bettie Post MPMini - Pallas `67 Team 24 1,90 --- 35
    Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 18 2,55 --- 53
    Celisa Feenstra MPMini - Climax Team 22 1,95 --- 37
    Charissa Hagen MPB - DVTR Team 13 1,80 --- 18
    Daan Kremers JPC - DVTR Team 21 1,70 --- 17
    Damian Jonkers JPMini - Climax Team 14 2,75 --- 71
    David Streuper JPC - DVTR Team 19 2,85 --- 57
    Delany Reurink JPB - AV Archeus Team 20 2,85 --- 47
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 15 2,90 --- 49
    Eli Tuhuteru JPB - DVTR Team 13 2,95 --- 51
    Elias Nahuis JPC - DVTR Team 21 2,50 --- 44
    Elin Draaijer MPC - DVTR Team 19 DNS --- 0
    Eline Achtereekte MPC - DVTR Team 21 2,55 --- 53
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 15 2,80 --- 50
    Fabio Octávio JPC - DVTR Team 23 2,50 --- 44
    Fedde Lutgendorff JPMini - DVTR Team 21 2,00 --- 35
    Fem ter Mate MPMini - DVTR Team 23 1,90 --- 35
    Femke Nijrolder MPB - AV Archeus Team 16 2,45 --- 38
    Femke Zoethout MPB - DVTR Team 13 DNS --- 0
    Femke Everts MPC - Arena Team 18 2,60 --- 55
    Finn Dekker JPC - Climax Team 22 2,45 --- 42
    Floor Dominicus MPC - Arena Team 18 2,20 --- 38
    Froukje van Rheenen MPB - Climax Team 14 DNS --- 0
    Gerwin Immerzeel JPMini - Pallas `67 Team 24 1,70 --- 23
    Guus Mietus JPB - Pallas `67 Team 15 2,95 --- 51
    Gwendoline le Net MPMini - DVTR