Categorie 'Meisjes Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 15
Categorie afkorting: MPA1
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • 60 meter ( 9 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 9 pogingen )
  • Slingeren ( 9 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 9 pogingen )
  • Verspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Meisjes Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam M Team-est
    18 Fabienne Bentsink AV Archeus Team-est
    Meerkamp
    Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
    a
    19 Merel van Boven AV Archeus Team-est
    Meerkamp
    Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
    a
    52 Irene Ambachtsheer Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
    a
    56 Loesje van Hal Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
    a
    59 Noortje Post Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
    a
    69 Maren Wessels DVTR Meerkamp
    Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (-1e)
    a -
    70 Lara Wiebing DVTR Meerkamp
    Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (-1e)
    a -
    74 Eline Gerritsen Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 10 Team 10 Team 10 (Team-est) (-1e)
    a
    75 Marlinde Haagsma Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 10 Team 10 Team 10 (Team-est) (-1e)
    a
    78 Lisa Navarro Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 10 Team 10 Team 10 (Team-est) (-1e)
    a
    80 Sofie Verhoeven Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 10 Team 10 Team 10 (Team-est) (-1e)
    a
    82 Marleen Blaauw Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 11 Team 11 Team 11 (Team-est) (-1e)
    a
    83 Elvira Claassens Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 11 Team 11 Team 11 (Team-est) (-1e)
    a
    85 Hanne Mourits Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 11 Team 11 Team 11 (Team-est) (-1e)
    a
    89 Chloé Smit Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 11 Team 11 Team 11 (Team-est) (-1e)
    a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Archeus ARCH 2
    AV Daventria 1906 DVTR 2
    AV Pallas `67 PL67 7
    Climax CLMX 4
    # Team Leden Punten
    1 Team 04 AV Pallas `67 - JPA2 9 2172
    2 Team 05 AV Daventria 1906 - JPA2
    Begeleider: Ellen
    8 2104
    3 Team 02 Climax - JPA2
    Begeleider: Climax ouder 1
    Jurylid: Climax ouder 2
    7 2002
    4 Team 10 Climax - JPA2
    Begeleider: ouder 1
    Jurylid: ouder 2
    11 1967
    5 Team 01 AV Daventria 1906 - JPA2
    Begeleider: Ellen
    9 1934
    6 Team 11 AV Pallas `67 - JPA2 8 1805
    7 Team 09 AV Daventria 1906 - JPA2
    Begeleider: Gwen
    Jurylid: Marcel
    11 1703
    8 Team 06 Climax - JPA2
    Begeleider: Climax ouder 1
    Jurylid: Climax ouder 2
    7 1434
    9 Team 03 AV Archeus - JPA2
    Begeleider: Ouder Oonk
    Jurylid: Ouder Heegt
    11 1411
    9 Team 07 - JPA2 8 1411
    11 Team 08 - JPA2 0 0
    11 Team 12 - JPA2 0 0

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    Naam Team Categorie 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    Ante Zijderveld Pallas `67 Team 04 JPA2 11,0 DNS 11,9 17,00 17,00 3,00 233 59
    Arine Voskamp Climax Team 06 MPA2 11,5 1150,00 13,1 13,50 12,50 2,75 229 172
    Barbara va...der Sluys DVTR Team 01 MPA2 10,6 1175,00 11,4 12,00 20,00 2,85 302 302
    Bart Gestel DVTR Team 05 JPA2 10,1 DNS 11,6 17,50 19,50 3,40 278 278
    Benthe van Oort Climax Team 06 MPA2 13,1 1175,00 15,6 9,50 10,50 2,30 137 35
    Camil ter Haar Arena Team 07 JPA2 11,3 1150,00 12,9 10,50 14,00 2,55 192 104
    Chloé Smit Pallas `67 Team 11 MPA1 10,7 1300,00 11,8 13,50 19,00 2,55 300 300
    Daen Bonthuis DVTR Team 01 JPA2 10,0 1400,00 10,4 17,00 29,00 3,35 382 382
    Dajo van Kuik Pallas `67 Team 07 JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Daniel Luchies Climax Team 10 JPA1 11,1 1300,00 11,6 15,00 18,50 2,85 270 40
    Denzel Brehen DVTR Team 09 JPA1 11,6 1075,00 13,4 13,00 13,50 2,45 180 41
    Dim Bouter Climax Team 06 JPA2 11,2 1050,00 12,8 13,00 18,00 2,50 209 188
    Eke Evers DVTR Team 01 MPA2 12,1 1225,00 12,4 7,50 14,50 2,85 217 87
    Eline Gerritsen Climax Team 10 MPA1 10,0 1472,00 11,1 13,50 22,00 3,80 406 406
    Elvira Claassens Pallas `67 Team 11 MPA1 10,5 1300,00 14,7 12,50 11,50 2,15 221 151
    Emma Oonk AV Archeus Team 03 MPA2 11,4 1125,00 13,0 14,50 13,50 2,35 227 168
    Fabienne Bentsink AV Archeus Team 03 MPA1 12,3 1050,00 13,0 16,00 17,50 2,20 222 151
    Florien Hofstad Pallas `67 Team 04 MPA2 10,7 DNS 11,7 16,00 27,00 2,70 302 209
    Giel van As Climax Team 10 JPA1 10,6 1325,00 11,3 15,00 15,50 2,95 278 247
    Gijs Meijer DVTR Team 09 JPA1 10,0 1350,00 11,9 12,50 13,00 3,20 275 213
    Hanne Mourits Pallas `67 Team 11 MPA1 10,4 1325,00 12,0 11,00 12,00 2,40 263 171
    Hessel Quak Pallas `67 Team 11 JPA1 10,8 1225,00 13,3 10,00 10,00 2,55 187 68
    Irene Ambachtsheer Pallas `67 Team 07 MPA1 10,7 1300,00 13,2 10,50 16,00 2,95 266 266
    Jip Hollanders Pallas `67 Team 04 JPA2 10,0 1425,00 11,6 15,50 28,00 3,20 352 352
    Joachim Kooij DVTR Team 01 JPA2 10,3 DNS 10,5 9,50 25,50 3,40 275 249
    Joey Karselius DVTR Team 05 JPA2 10,9 1175,00 12,3 19,00 24,00 3,05 295 206
    Joris Kronig DVTR Team 05 JPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Jules Schaapman DVTR Team 05 JPA2 9,6 1525,00 10,2 16,50 25,00 3,60 399 399
    Jurre van Alst AV Archeus Team 03 JPA1 12,0 DNS 14,4 DNS 8,50 DNS 55 23
    Kalle van Eupen Arena Team 07 JPA1 11,6 1375,00 13,9 13,50 18,00 2,80 231 173
    Kasper Halfwerk DVTR Team 05 JPA2 10,7 1175,00 13,8 16,00 19,50 2,90 246 44
    Kees Kok DVTR Team 01 JPA2 10,2 1175,00 11,1 15,00 24,00 2,65 296 231
    Koen de Winter DVTR Team 01 JPA2 11,2 1375,00 12,3 9,00 20,00 2,60 238 87
    Lara Wiebing DVTR Team 09 MPA1 10,7 1225,00 12,7 11,00 13,00 2,65 247 52
    Leonardo ...Fernandes AV Archeus Team 03 JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Lione van der Horst DVTR Team 05 MPA2 9,7 1325,00 10,7 16,00 21,00 3,40 397 397
    Lisa Navarro Climax Team 10 MPA1 9,5 1425,00 11,5 15,50 19,50 2,60 366 328
    Loesje van Hal Pallas `67 Team 07 MPA1 11,0 1050,00 12,8 13,00 19,00 2,90 263 239
    Lotte Claassens Pallas `67 Team 04 MPA2 10,4 1275,00 12,7 12,00 12,00 2,55 257 105
    Lucas Middelhoven Climax Team 02 JPA2 10,6 1350,00 11,2 14,50 28,50 3,10 329 282
    Maren Wessels DVTR Team 09 MPA1 10,7 1225,00 12,5 11,50 17,50 2,65 268 95
    Mark van Voorst Climax Team 02 JPA2 10,1 1025,00 10,8 14,50 22,00 3,45 306 306
    Marleen Blaauw Pallas `67 Team 11 MPA1 11,7 1075,00 13,9 11,50 13,50 2,35 190 68
    Marlinde Haagsma Climax Team 10 MPA1 11,2 1225,00 12,4 10,00 11,50 2,55 226 0
    Mart Hallers AV Archeus Team 03 JPA2 12,1 1325,00 15,3 12,00 17,50 2,20 180 104
    Matthias Eysbroek Climax Team 10 JPA1 11,3 1100,00 12,7 15,00 18,00 2,60 223 50
    Meike Zoethout DVTR Team 05 MPA2 9,7 1325,00 12,2 16,00 14,50 3,10 336 304
    Merel van Boven AV Archeus Team 03 MPA1 14,2 1075,00 16,4 11,00 15,00 2,40 141 32
    Mika Lammersen DVTR Team 09 JPA1 9,9 1250,00 12,4 12,50 21,00 2,95 279 155
    Milano Heegt AV Archeus Team 03 JPA2 12,1 1250,00 14,6 16,50 18,00 2,15 199 134
    Mirko Kunst DVTR Team 09 JPA1 10,5 1300,00 11,9 11,00 21,00 2,80 268 146
    Nadia de Jong AV Archeus Team 03 MPA2 11,7 1250,00 13,9 11,50 22,50 2,35 242 242
    Nathan van Noort DVTR Team 01 JPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Niels van Rheenen Climax Team 02 JPA2 10,0 1400,00 11,4 21,00 24,00 3,60 376 376
    Niels Messchendorp Pallas `67 Team 07 JPA1 12,4 1075,00 13,5 13,50 19,00 2,65 194 87
    Nienke de Jong Climax Team 06 MPA2 11,3 1300,00 13,5 14,00 23,00 2,70 286 286
    Nils Teunissen DVTR Team 09 JPA1 9,9 1250,00 11,8 11,50 17,00 3,20 277 168
    Noa Brandwacht DVTR Team 05 MPA2 10,1 1325,00 12,6 12,50 15,50 2,80 295 170
    Noortje Post Pallas `67 Team 07 MPA1 11,7 1050,00 13,9 9,50 9,50 2,65 172 129
    Nynke van ...r Heijden Pallas `67 Team 04 MPA2 10,1 1250,00 10,8 11,50 19,00 3,05 332 292
    Olaf Snippe DVTR Team 09 JPA1 11,0 1325,00 12,9 15,00 20,00 3,00 266 185
    Pien Korving DVTR Team 01 MPA2 DNS DNS 12,1 14,00 14,00 2,80 186 156
    Quinty Essers Climax Team 06 MPA2 11,0 1200,00 13,0 10,50 13,00 2,60 228 193
    Quirijn Jager Climax Team 02 JPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Reinier Dijksma Climax Team 10 JPA1 10,9 1325,00 11,1 13,00 22,50 3,00 291 209
    Rens Hooiveld Pallas `67 Team 04 JPA2 10,2 1375,00 11,8 12,50 35,00 3,60 361 211
    Ruben Vonk Climax Team 06 JPA2 10,6 1200,00 12,8 13,50 22,00 2,70 255 255
    Ruben Schussler Climax Team 02 JPA2 9,7 1575,00 11,6 17,00 28,50 3,35 390 390
    Sanne de Jong Pallas `67 Team 04 MPA2 9,7 1175,00 9,6 15,00 17,50 3,20 375 297
    Saro Doctor Pallas `67 Team 11 JPA1 9,2 DNS 11,2 22,00 29,50 3,60 368 368
    Saskia de Jong AV Archeus Team 03 MPA2 12,3 1225,00 13,9 13,50 24,00 2,60 253 232
    Silke Cornelissen Pallas `67 Team 04 MPA2 11,2 1200,00 12,6 14,00 16,50 2,85 268 53
    Sjoerd van Schie Pallas `67 Team 11 JPA1 11,4 1250,00 13,5 12,00 18,00 2,75 217 114
    Sofie Verhoeven Climax Team 10 MPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Stijn Vroegh Climax Team 10 JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Stijn van der Spoel Climax Team 10 JPA1 9,8 1325,00 11,3 18,50 23,50 3,45 354 354
    Thomas van Boven AV Archeus Team 03 JPA2 12,6 1000,00 13,6 12,50 11,50 2,35 147 0
    Thomas Arp Pallas `67 Team 04 JPA2 10,2 1375,00 11,1 13,00 27,00 3,50 342 301
    Tijl Grevers AV Archeus Team 03 JPA1 11,8 1325,00 11,5 12,50 17,00 2,45 234 159
    Tim Roodbeen Climax Team 06 JPA2 11,5 1250,00 13,7 15,50 17,00 2,45 218 127
    Tim van Mechelen Climax Team 02 JPA2 10,1 1300,00 12,5 12,00 15,00 2,95 256 101
    Tim Kastelein DVTR Team 09 JPA1 11,7 1300,00 13,0 13,50 16,50 2,60 220 87
    Tim Lamers Climax Team 10 JPA1 10,6 1100,00 13,2 14,50 19,00 2,50 229 90
    Timo van Eck Pallas `67 Team 07 JPA1 11,2 1225,00 13,2 15,00 19,00 2,90 242 242
    Toon Hulman DVTR Team 09 JPA1 10,6 1150,00 11,7 19,50 34,00 3,10 345 269
    Tristan Scheer Pallas `67 Team 11 JPA1 9,6 1275,00 11,1 17,50 15,50 2,85 308 308
    Waldo Octávio DVTR Team 09 JPA1 10,1 1400,00 12,2 14,50 13,00 2,40 260 160
    Willemijn Tijs DVTR Team 01 MPA2 DNS 1250,00 DNS 14,00 28,50 DNS 183 183
    Wim van As Climax Team 02 JPA2 10,4 400,00 11,0 16,50 26,00 3,25 295 295

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

    Naam Team Categorie 60mOBPPunten totaal
    Ante Zijderveld Pallas `67 Team 04 JPA2 11,0 --- 40
    Arine Voskamp Climax Team 06 MPA2 11,5 --- 35
    Barbara va...der Sluys DVTR Team 01 MPA2 10,6 --- 55
    Bart Gestel DVTR Team 05 JPA2 10,1 --- 58
    Benthe van Oort Climax Team 06 MPA2 13,1 --- 10
    Camil ter Haar Arena Team 07 JPA2 11,3 --- 34
    Chloé Smit Pallas `67 Team 11 MPA1 10,7 --- 52
    Daen Bonthuis DVTR Team 01 JPA2 10,0 --- 61
    Dajo van Kuik Pallas `67 Team 07 JPA1 DNS --- 0
    Daniel Luchies Climax Team 10 JPA1 11,1 --- 38
    Denzel Brehen DVTR Team 09 JPA1 11,6 --- 29
    Dim Bouter Climax Team 06 JPA2 11,2 --- 36
    Eke Evers DVTR Team 01 MPA2 12,1 --- 24
    Eline Gerritsen Climax Team 10 MPA1 10,0 --- 70
    Elvira Claassens Pallas `67 Team 11 MPA1 10,5 --- 57
    Emma Oonk AV Archeus Team 03 MPA2 11,4 --- 37
    Fabienne Bentsink AV Archeus Team 03 MPA1 12,3 --- 21
    Florien Hofstad Pallas `67 Team 04 MPA2 10,7 --- 52
    Giel van As Climax Team 10 JPA1 10,6 --- 47
    Gijs Meijer DVTR Team 09 JPA1 10,0 --- 61
    Hanne Mourits Pallas `67 Team 11 MPA1 10,4 --- 59
    Hessel Quak Pallas `67 Team 11 JPA1 10,8 --- 43
    Irene Ambachtsheer Pallas `67 Team 07 MPA1 10,7 --- 52
    Jip Hollanders Pallas `67 Team 04 JPA2 10,0 --- 61
    Joachim Kooij DVTR Team 01 JPA2 10,3 --- 54
    Joey Karselius DVTR Team 05 JPA2 10,9 --- 41
    Joris Kronig DVTR Team 05 JPA2 DNS --- 0
    Jules Schaapman DVTR Team 05 JPA2 9,6 --- 70
    Jurre van Alst AV Archeus Team 03 JPA1 12,0 --- 23
    Kalle van Eupen Arena Team 07 JPA1 11,6 --- 29
    Kasper Halfwerk DVTR Team 05 JPA2 10,7 --- 45
    Kees Kok DVTR Team 01 JPA2 10,2 --- 56
    Koen de Winter DVTR Team 01 JPA2 11,2 --- 36
    Lara Wiebing DVTR Team 09 MPA1 10,7 --- 52
    Leonardo ...Fernandes AV Archeus Team 03 JPA1 DNS --- 0
    Lione van der Horst DVTR Team 05 MPA2 9,7 --- 78
    Lisa Navarro Climax Team 10 MPA1 9,5 --- 83
    Loesje van Hal Pallas `67 Team 07 MPA1 11,0 --- 46
    Lotte Claassens Pallas `67 Team 04 MPA2 10,4 --- 59
    Lucas Middelhoven Climax Team 02 JPA2 10,6 --- 47
    Maren Wessels DVTR Team 09 MPA1 10,7 --- 52
    Mark van Voorst Climax Team 02 JPA2 10,1 --- 58
    Marleen Blaauw Pallas `67 Team 11 MPA1 11,7 --- 31
    Marlinde Haagsma Climax Team 10 MPA1 11,2 --- 41
    Mart Hallers AV Archeus Team 03 JPA2 12,1 --- 21
    Matthias Eysbroek Climax Team 10 JPA1 11,3 --- 34
    Meike Zoethout DVTR Team 05 MPA2 9,7 --- 78
    Merel van Boven AV Archeus Team 03 MPA1 14,2 --- 1
    Mika Lammersen DVTR Team 09 JPA1 9,9 --- 63
    Milano Heegt AV Archeus Team 03 JPA2 12,1 --- 21
    Mirko Kunst DVTR Team 09 JPA1 10,5 --- 50
    Nadia de Jong AV Archeus Team 03 MPA2 11,7 --- 31
    Nathan van Noort DVTR Team 01 JPA2 DNS --- 0
    Niels van Rheenen Climax Team 02 JPA2 10,0 --- 61
    Niels Messchendorp Pallas `67 Team 07 JPA1 12,4 --- 17
    Nienke de Jong Climax Team 06 MPA2 11,3 --- 39
    Nils Teunissen DVTR Team 09 JPA1 9,9 --- 63
    Noa Brandwacht DVTR Team 05 MPA2 10,1 --- 67
    Noortje Post Pallas `67 Team 07 MPA1 11,7 --- 31
    Nynke van ...r Heijden Pallas `67 Team 04 MPA2 10,1 --- 67
    Olaf Snippe DVTR Team 09 JPA1 11,0 --- 40
    Pien Korving DVTR Team 01 MPA2 DNS --- 0
    Quinty Essers Climax Team 06 MPA2 11,0 --- 46
    Quirijn Jager Climax Team 02 JPA2 DNS --- 0
    Reinier Dijksma Climax Team 10 JPA1 10,9 --- 41
    Rens Hooiveld Pallas `67 Team 04 JPA2 10,2 --- 56
    Ruben Vonk Climax Team 06 JPA2 10,6 --- 47
    Ruben Schussler Climax Team 02 JPA2 9,7 --- 68
    Sanne de Jong Pallas `67 Team 04 MPA2 9,7 --- 78
    Saro Doctor Pallas `67 Team 11 JPA1 9,2 --- 80
    Saskia de Jong AV Archeus Team 03 MPA2 12,3 --- 21
    Silke Cornelissen Pallas `67 Team 04 MPA2 11,2 --- 41
    Sjoerd van Schie Pallas `67 Team 11 JPA1 11,4 --- 32
    Sofie Verhoeven Climax Team 10 MPA1 DNS --- 0
    Stijn Vroegh Climax Team 10 JPA1 DNS --- 0
    Stijn van der Spoel Climax Team 10 JPA1 9,8 --- 65
    Thomas van Boven AV Archeus Team 03 JPA2 12,6 --- 14
    Thomas Arp Pallas `67 Team 04 JPA2 10,2 --- 56
    Tijl Grevers AV Archeus Team 03 JPA1 11,8 --- 26
    Tim Roodbeen Climax Team 06 JPA2 11,5 --- 31
    Tim van Mechelen Climax Team 02 JPA2 10,1 --- 58
    Tim Kastelein DVTR Team 09 JPA1 11,7 --- 27
    Tim Lamers Climax Team 10 JPA1 10,6 --- 47
    Timo van Eck Pallas `67 Team 07 JPA1 11,2 --- 36
    Toon Hulman DVTR Team 09 JPA1 10,6 --- 47
    Tristan Scheer Pallas `67 Team 11 JPA1 9,6 --- 70
    Waldo Octávio DVTR Team 09 JPA1 10,1 --- 58
    Willemijn Tijs DVTR Team 01 MPA2 DNS --- 0
    Wim van As Climax Team 02 JPA2 10,4 --- 52

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    Naam Team Categorie DuurOBPPunten totaal
    Ante Zijderveld Pallas `67 Team 04 JPA2 DNS --- 0
    Arine Voskamp Climax Team 06 MPA2 1150,00 --- 33
    Barbara va...der Sluys DVTR Team 01 MPA2 1175,00 --- 35
    Bart Gestel DVTR Team 05 JPA2 DNS --- 0
    Benthe van Oort Climax Team 06 MPA2 1175,00 --- 35
    Camil ter Haar Arena Team 07 JPA2 1150,00 --- 29
    Chloé Smit Pallas `67 Team 11 MPA1 1300,00 --- 49
    Daen Bonthuis DVTR Team 01 JPA2 1400,00 --- 54
    Dajo van Kuik Pallas `67 Team 07 JPA1 DNS --- 0
    Daniel Luchies Climax Team 10 JPA1 1300,00 --- 43
    Denzel Brehen DVTR Team 09 JPA1 1075,00 --- 22
    Dim Bouter Climax Team 06 JPA2 1050,00 --- 21
    Eke Evers DVTR Team 01 MPA2 1225,00 --- 41
    Eline Gerritsen Climax Team 10 MPA1 1472,00 --- 71
    Elvira Claassens Pallas `67 Team 11 MPA1 1300,00 --- 49
    Emma Oonk AV Archeus Team 03 MPA2 1125,00 --- 31
    Fabienne Bentsink AV Archeus Team 03 MPA1 1050,00 --- 24
    Florien Hofstad Pallas `67 Team 04 MPA2 DNS --- 0
    Giel van As Climax Team 10 JPA1 1325,00 --- 45
    Gijs Meijer DVTR Team 09 JPA1 1350,00 --- 48
    Hanne Mourits Pallas `67 Team 11 MPA1 1325,00 --- 52
    Hessel Quak Pallas `67 Team 11 JPA1 1225,00 --- 35
    Irene Ambachtsheer Pallas `67 Team 07 MPA1 1300,00 --- 49
    Jip Hollanders Pallas `67 Team 04 JPA2 1425,00 --- 56
    Joachim Kooij DVTR Team 01 JPA2 DNS --- 0
    Joey Karselius DVTR Team 05 JPA2 1175,00 --- 31
    Joris Kronig DVTR Team 05 JPA2 DNS --- 0
    Jules Schaapman DVTR Team 05 JPA2 1525,00 --- 68
    Jurre van Alst AV Archeus Team 03 JPA1 DNS --- 0
    Kalle van Eupen Arena Team 07 JPA1 1375,00 --- 51
    Kasper Halfwerk DVTR Team 05 JPA2 1175,00 --- 31
    Kees Kok DVTR Team 01 JPA2 1175,00 --- 31
    Koen de Winter DVTR Team 01 JPA2 1375,00 --- 51
    Lara Wiebing DVTR Team 09 MPA1 1225,00 --- 41
    Leonardo ...Fernandes AV Archeus Team 03 JPA1 DNS --- 0
    Lione van der Horst DVTR Team 05 MPA2 1325,00 --- 52
    Lisa Navarro Climax Team 10 MPA1 1425,00 --- 65
    Loesje van Hal Pallas `67 Team 07 MPA1 1050,00 --- 24
    Lotte Claassens Pallas `67 Team 04 MPA2 1275,00 --- 46
    Lucas Middelhoven Climax Team 02 JPA2 1350,00 --- 48
    Maren Wessels DVTR Team 09 MPA1 1225,00 --- 41
    Mark van Voorst Climax Team 02 JPA2 1025,00 --- 19
    Marleen Blaauw Pallas `67 Team 11 MPA1 1075,00 --- 26
    Marlinde Haagsma Climax Team 10 MPA1 1225,00 --- 41
    Mart Hallers AV Archeus Team 03 JPA2 1325,00 --- 45
    Matthias Eysbroek Climax Team 10 JPA1 1100,00 --- 24
    Meike Zoethout DVTR Team 05 MPA2 1325,00 --- 52
    Merel van Boven AV Archeus Team 03 MPA1 1075,00 --- 26
    Mika Lammersen DVTR Team 09 JPA1 1250,00 --- 38
    Milano Heegt AV Archeus Team 03 JPA2 1250,00 --- 38
    Mirko Kunst DVTR Team 09 JPA1 1300,00 --- 43
    Nadia de Jong AV Archeus Team 03 MPA2 1250,00 --- 43
    Nathan van Noort DVTR Team 01 JPA2 DNS --- 0
    Niels van Rheenen Climax Team 02 JPA2 1400,00 --- 54
    Niels Messchendorp Pallas `67 Team 07 JPA1 1075,00 --- 22
    Nienke de Jong Climax Team 06 MPA2 1300,00 --- 49
    Nils Teunissen DVTR Team 09 JPA1 1250,00 --- 38
    Noa Brandwacht DVTR Team 05 MPA2 1325,00 --- 52
    Noortje Post Pallas `67 Team 07 MPA1 1050,00 --- 24
    Nynke van ...r Heijden Pallas `67 Team 04 MPA2 1250,00 --- 43
    Olaf Snippe DVTR Team 09 JPA1 1325,00 --- 45
    Pien Korving DVTR Team 01 MPA2 DNS --- 0
    Quinty Essers Climax Team 06 MPA2 1200,00 --- 38
    Quirijn Jager Climax Team 02 JPA2 DNS --- 0
    Reinier Dijksma Climax Team 10 JPA1 1325,00 --- 45
    Rens Hooiveld Pallas `67 Team 04 JPA2 1375,00 --- 51
    Ruben Vonk Climax Team 06 JPA2 1200,00 --- 33
    Ruben Schussler Climax Team 02 JPA2 1575,00 --- 75
    Sanne de Jong Pallas `67 Team 04 MPA2 1175,00 --- 35
    Saro Doctor Pallas `67 Team 11 JPA1 DNS --- 0
    Saskia de Jong AV Archeus Team 03 MPA2 1225,00 --- 41
    Silke Cornelissen Pallas `67 Team 04 MPA2 1200,00 --- 38
    Sjoerd van Schie Pallas `67 Team 11 JPA1 1250,00 --- 38
    Sofie Verhoeven Climax Team 10 MPA1 DNS --- 0
    Stijn Vroegh Climax Team 10 JPA1 DNS --- 0
    Stijn van der Spoel Climax Team 10 JPA1 1325,00 --- 45
    Thomas van Boven AV Archeus Team 03 JPA2 1000,00 --- 17
    Thomas Arp Pallas `67 Team 04 JPA2 1375,00 --- 51
    Tijl Grevers AV Archeus Team 03 JPA1 1325,00 --- 45
    Tim Roodbeen Climax Team 06 JPA2 1250,00 --- 38
    Tim van Mechelen Climax Team 02 JPA2 1300,00 --- 43
    Tim Kastelein DVTR Team 09 JPA1 1300,00 --- 43
    Tim Lamers Climax Team 10 JPA1 1100,00 --- 24
    Timo van Eck Pallas `67 Team 07 JPA1 1225,00 --- 35
    Toon Hulman DVTR Team 09 JPA1 1150,00 --- 29
    Tristan Scheer Pallas `67 Team 11 JPA1 1275,00 --- 40
    Waldo Octávio DVTR Team 09 JPA1 1400,00 --- 54
    Willemijn Tijs DVTR Team 01 MPA2 1250,00 --- 43
    Wim van As Climax Team 02 JPA2 400,00 --- 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    Naam Team Categorie 60mHOBPPunten totaal
    Ante Zijderveld Pallas `67 Team 04 JPA2 11,9 --- 54
    Arine Voskamp Climax Team 06 MPA2 13,1 --- 44
    Barbara va...der Sluys DVTR Team 01 MPA2 11,4 --- 70
    Bart Gestel DVTR Team 05 JPA2 11,6 --- 58
    Benthe van Oort Climax Team 06 MPA2 15,6 --- 16
    Camil ter Haar Arena Team 07 JPA2 12,9 --- 41
    Chloé Smit Pallas `67 Team 11 MPA1 11,8 --- 63
    Daen Bonthuis DVTR Team 01 JPA2 10,4 --- 76
    Dajo van Kuik Pallas `67 Team 07 JPA1 DNS --- 0
    Daniel Luchies Climax Team 10 JPA1 11,6 --- 58
    Denzel Brehen DVTR Team 09 JPA1 13,4 --- 35
    Dim Bouter Climax Team 06 JPA2 12,8 --- 42
    Eke Evers DVTR Team 01 MPA2 12,4 --- 54
    Eline Gerritsen Climax Team 10 MPA1 11,1 --- 75
    Elvira Claassens Pallas `67 Team 11 MPA1 14,7 --- 25
    Emma Oonk AV Archeus Team 03 MPA2 13,0 --- 45
    Fabienne Bentsink AV Archeus Team 03 MPA1 13,0 --- 45
    Florien Hofstad Pallas `67 Team 04 MPA2 11,7 --- 65
    Giel van As Climax Team 10 JPA1 11,3 --- 62
    Gijs Meijer DVTR Team 09 JPA1 11,9 --- 54
    Hanne Mourits Pallas `67 Team 11 MPA1 12,0 --- 60
    Hessel Quak Pallas `67 Team 11 JPA1 13,3 --- 36
    Irene Ambachtsheer Pallas `67 Team 07 MPA1 13,2 --- 43
    Jip Hollanders Pallas `67 Team 04 JPA2 11,6 --- 58
    Joachim Kooij DVTR Team 01 JPA2 10,5 --- 74
    Joey Karselius DVTR Team 05 JPA2 12,3 --- 48
    Joris Kronig DVTR Team 05 JPA2 DNS --- 0
    Jules Schaapman DVTR Team 05 JPA2 10,2 --- 79
    Jurre van Alst AV Archeus Team 03 JPA1 14,4 --- 24
    Kalle van Eupen Arena Team 07 JPA1 13,9 --- 29
    Kasper Halfwerk DVTR Team 05 JPA2 13,8 --- 30
    Kees Kok DVTR Team 01 JPA2 11,1 --- 65
    Koen de Winter DVTR Team 01 JPA2 12,3 --- 48
    Lara Wiebing DVTR Team 09 MPA1 12,7 --- 50
    Leonardo ...Fernandes AV Archeus Team 03 JPA1 DNS --- 0
    Lione van der Horst DVTR Team 05 MPA2 10,7 --- 82
    Lisa Navarro Climax Team 10 MPA1 11,5 --- 68
    Loesje van Hal Pallas `67 Team 07 MPA1 12,8 --- 48
    Lotte Claassens Pallas `67 Team 04 MPA2 12,7 --- 50
    Lucas Middelhoven Climax Team 02 JPA2 11,2 --- 64
    Maren Wessels DVTR Team 09 MPA1 12,5 --- 52
    Mark van Voorst Climax Team 02 JPA2 10,8 --- 70
    Marleen Blaauw Pallas `67 Team 11 MPA1 13,9 --- 34
    Marlinde Haagsma Climax Team 10 MPA1 12,4 --- 54
    Mart Hallers AV Archeus Team 03 JPA2 15,3 --- 16
    Matthias Eysbroek Climax Team 10 JPA1 12,7 --- 43
    Meike Zoethout DVTR Team 05 MPA2 12,2 --- 57
    Merel van Boven AV Archeus Team 03 MPA1 16,4 --- 10
    Mika Lammersen DVTR Team 09 JPA1 12,4 --- 47
    Milano Heegt AV Archeus Team 03 JPA2 14,6 --- 22
    Mirko Kunst DVTR Team 09 JPA1 11,9 --- 54
    Nadia de Jong AV Archeus Team 03 MPA2 13,9 --- 34
    Nathan van Noort DVTR Team 01 JPA2 DNS --- 0
    Niels van Rheenen Climax Team 02 JPA2 11,4 --- 61
    Niels Messchendorp Pallas `67 Team 07 JPA1 13,5 --- 34
    Nienke de Jong Climax Team 06 MPA2 13,5 --- 39
    Nils Teunissen DVTR Team 09 JPA1 11,8 --- 55
    Noa Brandwacht DVTR Team 05 MPA2 12,6 --- 51
    Noortje Post Pallas `67 Team 07 MPA1 13,9 --- 34
    Nynke van ...r Heijden Pallas `67 Team 04 MPA2 10,8 --- 80
    Olaf Snippe DVTR Team 09 JPA1 12,9 --- 41
    Pien Korving DVTR Team 01 MPA2 12,1 --- 59
    Quinty Essers Climax Team 06 MPA2 13,0 --- 45
    Quirijn Jager Climax Team 02 JPA2 DNS --- 0
    Reinier Dijksma Climax Team 10 JPA1 11,1 --- 65
    Rens Hooiveld Pallas `67 Team 04 JPA2 11,8 --- 55
    Ruben Vonk Climax Team 06 JPA2 12,8 --- 42
    Ruben Schussler Climax Team 02 JPA2 11,6 --- 58
    Sanne de Jong Pallas `67 Team 04 MPA2 9,6 --- 103
    Saro Doctor Pallas `67 Team 11 JPA1 11,2 --- 64
    Saskia de Jong AV Archeus Team 03 MPA2 13,9 --- 34
    Silke Cornelissen Pallas `67 Team 04 MPA2 12,6 --- 51
    Sjoerd van Schie Pallas `67 Team 11 JPA1 13,5 --- 34
    Sofie Verhoeven Climax Team 10 MPA1 DNS --- 0
    Stijn Vroegh Climax Team 10 JPA1 DNS --- 0
    Stijn van der Spoel Climax Team 10 JPA1 11,3 --- 62
    Thomas van Boven AV Archeus Team 03 JPA2 13,6 --- 32
    Thomas Arp Pallas `67 Team 04 JPA2 11,1 --- 65
    Tijl Grevers AV Archeus Team 03 JPA1 11,5 --- 59
    Tim Roodbeen Climax Team 06 JPA2 13,7 --- 31
    Tim van Mechelen Climax Team 02 JPA2 12,5 --- 46
    Tim Kastelein DVTR Team 09 JPA1 13,0 --- 39
    Tim Lamers Climax Team 10 JPA1 13,2 --- 37
    Timo van Eck Pallas `67 Team 07 JPA1 13,2 --- 37
    Toon Hulman DVTR Team 09 JPA1 11,7 --- 56
    Tristan Scheer Pallas `67 Team 11 JPA1 11,1 --- 65
    Waldo Octávio DVTR Team 09 JPA1 12,2 --- 49
    Willemijn Tijs DVTR Team 01 MPA2 DNS --- 0
    Wim van As Climax Team 02 JPA2 11,0 --- 67

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

    Naam Team Categorie SlingOBPPunten totaal
    Ante Zijderveld Pallas `67 Team 04 JPA2 17,00 --- 59
    Arine Voskamp Climax Team 06 MPA2 13,50 --- 50
    Barbara va...der Sluys DVTR Team 01 MPA2 12,00 --- 43
    Bart Gestel DVTR Team 05 JPA2 17,50 --- 62
    Benthe van Oort Climax Team 06 MPA2 9,50 --- 30
    Camil ter Haar Arena Team 07 JPA2 10,50 --- 30
    Chloé Smit Pallas `67 Team 11 MPA1 13,50 --- 50
    Daen Bonthuis DVTR Team 01 JPA2 17,00 --- 59
    Dajo van Kuik Pallas `67 Team 07 JPA1 DNS --- 0
    Daniel Luchies Climax Team 10 JPA1 15,00 --- 50
    Denzel Brehen DVTR Team 09 JPA1 13,00 --- 41
    Dim Bouter Climax Team 06 JPA2 13,00 --- 41
    Eke Evers DVTR Team 01 MPA2 7,50 --- 20
    Eline Gerritsen Climax Team 10 MPA1 13,50 --- 50
    Elvira Claassens Pallas `67 Team 11 MPA1 12,50 --- 45
    Emma Oonk AV Archeus Team 03 MPA2 14,50 --- 55
    Fabienne Bentsink AV Archeus Team 03 MPA1 16,00 --- 63
    Florien Hofstad Pallas `67 Team 04 MPA2 16,00 --- 63
    Giel van As Climax Team 10 JPA1 15,00 --- 50
    Gijs Meijer DVTR Team 09 JPA1 12,50 --- 39
    Hanne Mourits Pallas `67 Team 11 MPA1 11,00 --- 38
    Hessel Quak Pallas `67 Team 11 JPA1 10,00 --- 28
    Irene Ambachtsheer Pallas `67 Team 07 MPA1 10,50 --- 35
    Jip Hollanders Pallas `67 Team 04 JPA2 15,50 --- 53
    Joachim Kooij DVTR Team 01 JPA2 9,50 --- 26
    Joey Karselius DVTR Team 05 JPA2 19,00 --- 69
    Joris Kronig DVTR Team 05 JPA2 DNS --- 0
    Jules Schaapman DVTR Team 05 JPA2 16,50 --- 57
    Jurre van Alst AV Archeus Team 03 JPA1 DNS --- 0
    Kalle van Eupen Arena Team 07 JPA1 13,50 --- 44
    Kasper Halfwerk DVTR Team 05 JPA2 16,00 --- 55
    Kees Kok DVTR Team 01 JPA2 15,00 --- 50
    Koen de Winter DVTR Team 01 JPA2 9,00 --- 24
    Lara Wiebing DVTR Team 09 MPA1 11,00 --- 38
    Leonardo ...Fernandes AV Archeus Team 03 JPA1 DNS --- 0
    Lione van der Horst DVTR Team 05 MPA2 16,00 --- 63
    Lisa Navarro Climax Team 10 MPA1 15,50 --- 61
    Loesje van Hal Pallas `67 Team 07 MPA1 13,00 --- 48
    Lotte Claassens Pallas `67 Team 04 MPA2 12,00 --- 43
    Lucas Middelhoven Climax Team 02 JPA2 14,50 --- 48
    Maren Wessels DVTR Team 09 MPA1 11,50 --- 40
    Mark van Voorst Climax Team 02 JPA2 14,50 --- 48
    Marleen Blaauw Pallas `67 Team 11 MPA1 11,50 --- 40
    Marlinde Haagsma Climax Team 10 MPA1 10,00 --- 33
    Mart Hallers AV Archeus Team 03 JPA2 12,00 --- 37
    Matthias Eysbroek Climax Team 10 JPA1 15,00 --- 50
    Meike Zoethout DVTR Team 05 MPA2 16,00 --- 63
    Merel van Boven AV Archeus Team 03 MPA1 11,00 --- 38
    Mika Lammersen DVTR Team 09 JPA1 12,50 --- 39
    Milano Heegt AV Archeus Team 03 JPA2 16,50 --- 57
    Mirko Kunst DVTR Team 09 JPA1 11,00 --- 33
    Nadia de Jong AV Archeus Team 03 MPA2 11,50 --- 40
    Nathan van Noort DVTR Team 01 JPA2 DNS --- 0
    Niels van Rheenen Climax Team 02 JPA2 21,00 --- 78
    Niels Messchendorp Pallas `67 Team 07 JPA1 13,50 --- 44
    Nienke de Jong Climax Team 06 MPA2 14,00 --- 53
    Nils Teunissen DVTR Team 09 JPA1 11,50 --- 35
    Noa Brandwacht DVTR Team 05 MPA2 12,50 --- 45
    Noortje Post Pallas `67 Team 07 MPA1 9,50 --- 30
    Nynke van ...r Heijden Pallas `67 Team 04 MPA2 11,50 --- 40
    Olaf Snippe DVTR Team 09 JPA1 15,00 --- 50
    Pien Korving DVTR Team 01 MPA2 14,00 --- 53
    Quinty Essers Climax Team 06 MPA2 10,50 --- 35
    Quirijn Jager Climax Team 02 JPA2 DNS --- 0
    Reinier Dijksma Climax Team 10 JPA1 13,00 --- 41
    Rens Hooiveld Pallas `67 Team 04 JPA2 12,50 --- 39
    Ruben Vonk Climax Team 06 JPA2 13,50 --- 44
    Ruben Schussler Climax Team 02 JPA2 17,00 --- 59
    Sanne de Jong Pallas `67 Team 04 MPA2 15,00 --- 58
    Saro Doctor Pallas `67 Team 11 JPA1 22,00 --- 83
    Saskia de Jong AV Archeus Team 03 MPA2 13,50 --- 50
    Silke Cornelissen Pallas `67 Team 04 MPA2 14,00 --- 53
    Sjoerd van Schie Pallas `67 Team 11 JPA1 12,00 --- 37
    Sofie Verhoeven Climax Team 10 MPA1 DNS --- 0
    Stijn Vroegh Climax Team 10 JPA1 DNS --- 0
    Stijn van der Spoel Climax Team 10 JPA1 18,50 --- 66
    Thomas van Boven AV Archeus Team 03 JPA2 12,50 --- 39
    Thomas Arp Pallas `67 Team 04 JPA2 13,00 --- 41
    Tijl Grevers AV Archeus Team 03 JPA1 12,50 --- 39
    Tim Roodbeen Climax Team 06 JPA2 15,50 --- 53
    Tim van Mechelen Climax Team 02 JPA2 12,00 --- 37
    Tim Kastelein DVTR Team 09 JPA1 13,50 --- 44
    Tim Lamers Climax Team 10 JPA1 14,50 --- 48
    Timo van Eck Pallas `67 Team 07 JPA1 15,00 --- 50
    Toon Hulman DVTR Team 09 JPA1 19,50 --- 71
    Tristan Scheer Pallas `67 Team 11 JPA1 17,50 --- 62
    Waldo Octávio DVTR Team 09 JPA1 14,50 --- 48
    Willemijn Tijs DVTR Team 01 MPA2 14,00 --- 53
    Wim van As Climax Team 02 JPA2 16,50 --- 57

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

    Naam Team Categorie VortexOBPPunten totaal
    Ante Zijderveld Pallas `67 Team 04 JPA2 17,00 --- 36
    Arine Voskamp Climax Team 06 MPA2 12,50 --- 24
    Barbara va...der Sluys DVTR Team 01 MPA2 20,00 --- 53
    Bart Gestel DVTR Team 05 JPA2 19,50 --- 44
    Benthe van Oort Climax Team 06 MPA2 10,50 --- 17
    Camil ter Haar Arena Team 07 JPA2 14,00 --- 26
    Chloé Smit Pallas `67 Team 11 MPA1 19,00 --- 49
    Daen Bonthuis DVTR Team 01 JPA2 29,00 --- 77
    Dajo van Kuik Pallas `67 Team 07 JPA1 DNS --- 0
    Daniel Luchies Climax Team 10 JPA1 18,50 --- 41
    Denzel Brehen DVTR Team 09 JPA1 13,50 --- 24
    Dim Bouter Climax Team 06 JPA2 18,00 --- 39
    Eke Evers DVTR Team 01 MPA2 14,50 --- 32
    Eline Gerritsen Climax Team 10 MPA1 22,00 --- 61
    Elvira Claassens Pallas `67 Team 11 MPA1 11,50 --- 20
    Emma Oonk AV Archeus Team 03 MPA2 13,50 --- 28
    Fabienne Bentsink AV Archeus Team 03 MPA1 17,50 --- 43
    Florien Hofstad Pallas `67 Team 04 MPA2 27,00 --- 81
    Giel van As Climax Team 10 JPA1 15,50 --- 31
    Gijs Meijer DVTR Team 09 JPA1 13,00 --- 23
    Hanne Mourits Pallas `67 Team 11 MPA1 12,00 --- 22
    Hessel Quak Pallas `67 Team 11 JPA1 10,00 --- 13
    Irene Ambachtsheer Pallas `67 Team 07 MPA1 16,00 --- 38
    Jip Hollanders Pallas `67 Team 04 JPA2 28,00 --- 74
    Joachim Kooij DVTR Team 01 JPA2 25,50 --- 65
    Joey Karselius DVTR Team 05 JPA2 24,00 --- 60
    Joris Kronig DVTR Team 05 JPA2 DNS --- 0
    Jules Schaapman DVTR Team 05 JPA2 25,00 --- 63
    Jurre van Alst AV Archeus Team 03 JPA1 8,50 --- 8
    Kalle van Eupen Arena Team 07 JPA1 18,00 --- 39
    Kasper Halfwerk DVTR Team 05 JPA2 19,50 --- 44
    Kees Kok DVTR Team 01 JPA2 24,00 --- 60
    Koen de Winter DVTR Team 01 JPA2 20,00 --- 46
    Lara Wiebing DVTR Team 09 MPA1 13,00 --- 26
    Leonardo ...Fernandes AV Archeus Team 03 JPA1 DNS --- 0
    Lione van der Horst DVTR Team 05 MPA2 21,00 --- 57
    Lisa Navarro Climax Team 10 MPA1 19,50 --- 51
    Loesje van Hal Pallas `67 Team 07 MPA1 19,00 --- 49
    Lotte Claassens Pallas `67 Team 04 MPA2 12,00 --- 22
    Lucas Middelhoven Climax Team 02 JPA2 28,50 --- 75
    Maren Wessels DVTR Team 09 MPA1 17,50 --- 43
    Mark van Voorst Climax Team 02 JPA2 22,00 --- 53
    Marleen Blaauw Pallas `67 Team 11 MPA1 13,50 --- 28
    Marlinde Haagsma Climax Team 10 MPA1 11,50 --- 20
    Mart Hallers AV Archeus Team 03 JPA2 17,50 --- 38
    Matthias Eysbroek Climax Team 10 JPA1 18,00 --- 39
    Meike Zoethout DVTR Team 05 MPA2 14,50 --- 32
    Merel van Boven AV Archeus Team 03 MPA1 15,00 --- 34
    Mika Lammersen DVTR Team 09 JPA1 21,00 --- 49
    Milano Heegt AV Archeus Team 03 JPA2 18,00 --- 39
    Mirko Kunst DVTR Team 09 JPA1 21,00 --- 49
    Nadia de Jong AV Archeus Team 03 MPA2 22,50 --- 63
    Nathan van Noort DVTR Team 01 JPA2 DNS --- 0
    Niels van Rheenen Climax Team 02 JPA2 24,00 --- 60
    Niels Messchendorp Pallas `67 Team 07 JPA1 19,00 --- 43
    Nienke de Jong Climax Team 06 MPA2 23,00 --- 65
    Nils Teunissen DVTR Team 09 JPA1 17,00 --- 36
    Noa Brandwacht DVTR Team 05 MPA2 15,50 --- 36
    Noortje Post Pallas `67 Team 07 MPA1 9,50 --- 13
    Nynke van ...r Heijden Pallas `67 Team 04 MPA2 19,00 --- 49
    Olaf Snippe DVTR Team 09 JPA1 20,00 --- 46
    Pien Korving DVTR Team 01 MPA2 14,00 --- 30
    Quinty Essers Climax Team 06 MPA2 13,00 --- 26
    Quirijn Jager Climax Team 02 JPA2 DNS --- 0
    Reinier Dijksma Climax Team 10 JPA1 22,50 --- 55
    Rens Hooiveld Pallas `67 Team 04 JPA2 35,00 --- 98
    Ruben Vonk Climax Team 06 JPA2 22,00 --- 53
    Ruben Schussler Climax Team 02 JPA2 28,50 --- 75
    Sanne de Jong Pallas `67 Team 04 MPA2 17,50 --- 43
    Saro Doctor Pallas `67 Team 11 JPA1 29,50 --- 79
    Saskia de Jong AV Archeus Team 03 MPA2 24,00 --- 69
    Silke Cornelissen Pallas `67 Team 04 MPA2 16,50 --- 39
    Sjoerd van Schie Pallas `67 Team 11 JPA1 18,00 --- 39
    Sofie Verhoeven Climax Team 10 MPA1 DNS --- 0
    Stijn Vroegh Climax Team 10 JPA1 DNS --- 0
    Stijn van der Spoel Climax Team 10 JPA1 23,50 --- 58
    Thomas van Boven AV Archeus Team 03 JPA2 11,50 --- 18
    Thomas Arp Pallas `67 Team 04 JPA2 27,00 --- 70
    Tijl Grevers AV Archeus Team 03 JPA1 17,00 --- 36
    Tim Roodbeen Climax Team 06 JPA2 17,00 --- 36
    Tim van Mechelen