Categorie 'Jongens Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 20
Categorie afkorting: JPB
Berekeningswijze: Pupillen B - Jongens
Meerkamp:
  • 40 meter ( 7 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 40 meter horden ( 7 pogingen )
  • Slingeren ( 7 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 7 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil B'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    83 Wout Bandell DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 13 a
    89 Gosse Lichtenberg DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 13 a
    90 Sytse Lutgendorff DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 13 a
    95 Loek Uitterhoeve Arena Team-est
    Meerkamp
    Team 14 a
    100 Elliot Clausen Ciko `66 Team-est
    Meerkamp
    Team 15 a
    101 Sebastiaan Haagsma Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 15 a
    104 Sven Kok Ciko `66 Team-est
    Meerkamp
    Team 15 a
    107 Jaafar Zenasni Ciko `66 Team-est
    Meerkamp
    Team 15 a
    132 Detmar Immerzeel Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 18 a
    134 Samuel Kruit Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 18 a
    135 Tim Limpens Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 18 a
    136 Guus Oenema Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 18 a
    167 Sanne Keizer DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 23 a
    168 Saar Kok DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 23 a
    169 Mathias Net DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 23 a
    170 Louise Schaapman DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 23 a
    171 Renske Spijkerman DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 23 a
    172 Eli Tuhuteru DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 23 a
    173 Stijn Willems DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 23 a
    174 Femke Zoethout DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 23 a

    Verenigingen 'Jongens Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Arena Atletiek ARNA 1
    AV Daventria 1906 DVTR 11
    AV Pallas `67 PL67 4
    Ciko `66 CIKO 3
    Climax CLMX 1
    # Team Leden Punten
    1 Team 16 AV Pallas `67 - JPC 12 2275
    2 Team 19 Climax - JPC
    Begeleider: ouder 1
    Jurylid: ouder 2
    9 2242
    3 Team 14 Arena Atletiek - JPB
    Begeleider: Ouder 1
    Jurylid: Ouder 2
    6 2166
    4 Team 23 AV Daventria 1906 - JPB 8 2057
    5 Team 13 AV Daventria 1906 - JPB 8 2002
    6 Team 18 AV Pallas `67 - JPB 9 1977
    7 Team 22 Ciko `66 - JPC 7 1972
    8 Team 20 Ciko `66 - JPC 7 1951
    9 Team 15 - JPB
    Begeleider: ouder 1
    Jurylid: ouder 2
    11 1893
    10 Team 21 AV Daventria 1906 - JPC
    Begeleider: mariska
    7 1788
    10 Team 24 AV Daventria 1906 - JPC
    Begeleider: saskia
    7 1788
    12 Team 17 AV Daventria 1906 - JPMini
    Begeleider: oskar
    Jurylid: jetty
    8 1639

    Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

    Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    Abel Talens JPC - Ciko `66 Team 20 7,9 775,00 10,1 8,50 11,50 0,70 252 163
    Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 16 8,2 425,00 9,1 5,00 9,50 0,75 196 52
    Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 16 7,2 925,00 8,4 7,50 11,00 0,55 355 288
    Anora Hoogeland MPB - DVTR Team 13 7,7 725,00 8,4 10,50 13,50 0,75 288 288
    Björn Nieuwenhuis JPMini - Ciko `66 Team 22 8,0 825,00 9,4 8,50 10,00 0,65 341 341
    Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 14 8,0 850,00 8,8 8,00 10,00 0,85 347 347
    Charissa Hagen MPB - DVTR Team 13 9,0 725,00 10,5 8,00 8,00 0,65 166 0
    Christine ...en Ameele MPB - Climax Team 15 8,3 775,00 9,4 12,00 13,00 0,75 270 153
    Daan Kremers JPC - DVTR Team 24 8,7 625,00 12,1 6,50 8,50 0,55 136 26
    Damian Jonkers JPMini - Climax Team 19 7,6 700,00 9,1 8,50 10,50 0,70 351 315
    David Streuper JPC - DVTR Team 24 7,5 850,00 9,0 8,00 12,50 0,70 298 298
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 18 7,6 1000,00 8,0 12,00 21,50 0,85 373 318
    Eli Tuhuteru JPB - DVTR Team 23 7,7 850,00 8,4 14,70 18,00 0,85 340 288
    Elias Nahuis JPC - DVTR Team 24 7,9 850,00 9,1 10,00 15,50 0,75 323 323
    Eline Achtereekte MPC - DVTR Team 24 8,4 750,00 10,1 9,00 12,50 0,75 292 242
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 18 7,4 875,00 8,1 11,00 8,00 0,90 325 304
    Elliot Clausen JPB - Ciko `66 Team 15 7,7 900,00 9,4 8,50 9,00 0,65 226 102
    Fedde Lutgendorff JPMini - DVTR Team 17 8,0 700,00 9,8 8,00 8,00 0,60 278 201
    Fem ter Mate MPMini - DVTR Team 17 9,0 775,00 10,9 3,50 4,50 0,60 194 135
    Femke Zoethout JPB - DVTR Team 23 7,6 775,00 8,2 10,00 15,00 0,90 298 266
    Femke Everts MPC - Arena Team 14 7,8 825,00 8,7 9,50 8,50 0,85 354 324
    Floor Dominicus MPC - Arena Team 14 8,0 825,00 9,1 9,00 12,50 0,75 339 279
    Gosse Lichtenberg JPB - DVTR Team 13 7,5 825,00 9,0 10,50 13,50 0,70 265 181
    Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 18 7,5 900,00 8,7 7,00 17,50 0,80 287 215
    Gwendoline le Net MPMini - DVTR Team 17 8,6 800,00 11,2 7,00 8,00 0,65 281 255
    Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 16 7,3 725,00 8,8 9,50 13,50 0,70 355 320
    Hailey Olthof MPMini - Climax Team 19 7,8 725,00 10,4 7,00 8,00 0,70 322 156
    Ilse Gerritsen JPMini - DVTR Team 17 7,9 700,00 9,6 5,00 7,00 0,50 235 155
    Indy Kuiper JPC - Ciko `66 Team 22 8,2 725,00 9,1 9,00 10,50 0,60 239 130
    Irene Overmars MPB - Ciko `66 Team 15 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 18 7,7 850,00 8,6 10,50 10,00 0,80 294 217
    Jaafar Zenasni JPB - Ciko `66 Team 15 7,2 1000,00 8,6 10,00 16,50 0,60 307 281
    Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 19 7,3 875,00 8,1 10,50 18,50 0,85 401 326
    Jasper Oosterman JPC - DVTR Team 24 8,1 850,00 9,3 7,50 8,00 0,65 241 218
    Jaume Partoredjo JPC - Ciko `66 Team 20 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Javon Rivers JPMini - Ciko `66 Team 22 7,3 800,00 8,1 9,00 7,50 0,70 396 368
    Jelte Doeven JPC - DVTR Team 21 7,5 900,00 8,6 12,00 20,50 0,70 389 389
    Jikke van den Bremen MPB - DVTR Team 13 7,3 725,00 9,5 10,00 9,50 0,70 253 186
    Justin Boer JPC - DVTR Team 21 7,7 900,00 9,9 8,50 12,00 0,80 300 300
    Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 19 7,5 825,00 9,0 12,00 17,50 0,70 409 297
    Leanne Beek MPB - Ciko `66 Team 15 7,9 825,00 9,3 10,50 14,50 0,70 280 185
    Lieke Bandell MPB - DVTR Team 13 8,3 700,00 8,9 11,50 12,00 0,80 268 202
    Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 18 7,7 875,00 9,0 7,00 10,00 0,70 252 108
    Lieve Aldewereld MPB - Ciko `66 Team 15 7,6 900,00 8,9 11,00 8,00 0,70 282 261
    Linde Snippe MPC - DVTR Team 21 8,3 750,00 9,8 5,50 8,00 0,65 227 180
    Linde Smaak MPC - Ciko `66 Team 20 7,9 775,00 10,1 7,00 6,50 0,60 236 203
    Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 14 7,0 1000,00 7,5 15,50 24,50 0,95 449 449
    Lorena Jonkers MPB - Climax Team 15 7,4 800,00 8,0 10,50 12,50 0,80 318 279
    Lot de Jong MPB - Ciko `66 Team 15 8,0 775,00 9,7 7,00 9,00 0,65 206 0
    Lotte Lemstra MPC - Pallas `67 Team 16 8,1 700,00 10,4 7,50 6,50 0,60 215 59
    Louise Schaapman JPB - DVTR Team 23 7,5 950,00 8,4 9,50 13,50 0,80 300 169
    Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 16 8,4 925,00 9,3 13,00 26,00 0,55 372 258
    Mare Keus MPC - Ciko `66 Team 22 7,2 850,00 8,2 9,00 8,50 0,70 364 334
    Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 16 8,0 725,00 9,4 8,50 11,00 0,65 286 204
    Mathias Net JPB - DVTR Team 23 7,1 1000,00 8,0 11,00 23,00 0,90 391 391
    Mats Manenschijn JPC - DVTR Team 21 8,6 700,00 10,7 6,50 10,50 0,65 187 36
    Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 16 10,1 625,00 11,1 8,50 8,50 0,50 174 54
    Merel Wassink MPMini - DVTR Team 17 8,2 800,00 9,9 9,00 7,00 0,60 329 329
    Mikael Smidts JPMini - Ciko `66 Team 22 7,9 800,00 10,7 6,00 9,00 0,60 270 211
    Mila Uffelie MPB - Ciko `66 Team 15 7,6 900,00 8,9 7,00 9,00 0,60 245 165
    Milan van Leeuwen JPC - DVTR Team 21 7,8 875,00 9,1 7,50 10,00 0,80 289 256
    Minke Boer JPMini - DVTR Team 17 9,5 650,00 11,7 5,50 5,50 0,45 124 0
    Naomi Hagen MPC - DVTR Team 21 7,9 700,00 9,5 8,50 13,50 0,75 312 312
    Nassim van Hal JPC - Ciko `66 Team 20 7,7 775,00 9,6 10,00 14,00 0,75 298 298
    Naud de Putter JPC - Ciko `66 Team 20 7,1 775,00 8,1 11,50 16,00 0,75 370 332
    Nina Hagen MPC - DVTR Team 21 8,9 575,00 11,2 7,50 9,00 0,60 177 71
    Noa Idoudaoud MPB - DVTR Team 13 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 16 8,0 800,00 9,5 10,00 10,50 0,60 257 42
    Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 16 8,1 725,00 9,7 6,50 8,50 0,60 202 0
    Pheline Gottmer MPC - DVTR Team 24 8,4 675,00 10,8 6,00 4,50 0,55 165 50
    Renee Everts JPMini - DVTR Team 17 8,9 700,00 11,1 6,00 7,50 0,65 208 142
    Renske Spijkerman JPB - DVTR Team 23 7,7 800,00 9,1 9,00 8,00 0,80 233 101
    Riasa van Eupen MPMini - Arena Team 14 8,3 700,00 9,8 5,50 8,00 0,70 292 226
    Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 14 8,5 950,00 10,0 8,50 9,50 0,75 358 259
    Robbin Romeijn MPC - Climax Team 19 7,3 825,00 8,6 9,50 10,00 0,70 359 307
    Roos Bleiker MPC - Ciko `66 Team 20 6,9 800,00 8,2 11,50 8,50 0,75 397 397
    Saar Kok JPB - DVTR Team 23 7,5 900,00 7,8 11,50 14,00 0,85 324 324
    Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 18 7,8 775,00 8,8 9,00 15,50 0,80 290 201
    Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 18 8,0 875,00 9,4 8,50 11,00 0,75 236 32
    Sanne Keizer JPB - DVTR Team 23 8,3 850,00 9,0 8,50 20,50 0,75 271 114
    Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 19 8,6 725,00 11,2 8,00 8,50 0,45 243 94
    Sebastiaan Haagsma JPB - Climax Team 15 7,9 925,00 9,1 7,50 10,50 0,60 226 85
    Signe Hoogeland MPMini - DVTR Team 17 8,4 700,00 10,5 5,50 6,00 0,60 238 217
    Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 19 7,3 900,00 8,2 8,50 8,50 0,80 329 188
    Sophie Ansink MPMini - Climax Team 19 7,9 800,00 10,0 5,00 7,50 0,55 289 148
    Stijn Willems JPB - DVTR Team 23 8,3 700,00 9,8 11,00 11,00 0,65 204 50
    Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 16 8,5 800,00 9,6 8,00 8,00 0,65 220 0
    Sven Kok JPB - Ciko `66 Team 15 8,1 825,00 9,9 9,00 10,00 0,70 212 37
    Sylke Schut MPC - DVTR Team 24 7,9 950,00 9,0 8,00 13,00 0,70 359 359
    Sytse Lutgendorff JPB - DVTR Team 13 6,7 1025,00 7,3 15,50 25,50 0,95 471 471
    Tessa Visch MPC - Climax Team 19 7,7 800,00 8,9 6,00 8,00 0,75 297 123
    Tessa Boddeke MPMini - Ciko `66 Team 22 8,3 725,00 10,7 6,50 7,50 0,55 255 78
    Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 16 8,0 875,00 8,6 12,00 9,50 0,70 313 228
    Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 18 8,2 875,00 9,4 9,00 16,00 0,75 256 90
    Tirza Glas MPC - Ciko `66 Team 20 7,5 900,00 9,1 8,00 6,50 0,60 306 251
    Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 16 7,1 975,00 8,3 11,50 15,50 0,65 518 518
    Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 18 7,7 900,00 8,9 8,50 8,00 0,75 267 162
    Wout Bandell JPB - DVTR Team 13 7,1 875,00 8,1 13,50 22,00 0,95 387 387
    Zoë Pieters MPMini - Ciko `66 Team 22 8,0 575,00 10,2 7,50 8,00 0,60 276 258

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B/C/mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Abel Talens JPC - Ciko `66 Team 20 7,9 --- 57
    Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 16 8,2 --- 48
    Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 16 7,2 --- 92
    Anora Hoogeland MPB - DVTR Team 13 7,7 --- 57
    Björn Nieuwenhuis JPMini - Ciko `66 Team 22 8,0 --- 72
    Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 14 8,0 --- 63
    Charissa Hagen MPB - DVTR Team 13 9,0 --- 26
    Christine ...en Ameele MPB - Climax Team 15 8,3 --- 42
    Daan Kremers JPC - DVTR Team 24 8,7 --- 35
    Damian Jonkers JPMini - Climax Team 19 7,6 --- 88
    David Streuper JPC - DVTR Team 24 7,5 --- 69
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 18 7,6 --- 55
    Eli Tuhuteru JPB - DVTR Team 23 7,7 --- 52
    Elias Nahuis JPC - DVTR Team 24 7,9 --- 57
    Eline Achtereekte MPC - DVTR Team 24 8,4 --- 50
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 18 7,4 --- 66
    Elliot Clausen JPB - Ciko `66 Team 15 7,7 --- 52
    Fedde Lutgendorff JPMini - DVTR Team 17 8,0 --- 72
    Fem ter Mate MPMini - DVTR Team 17 9,0 --- 43
    Femke Zoethout JPB - DVTR Team 23 7,6 --- 55
    Femke Everts MPC - Arena Team 14 7,8 --- 69
    Floor Dominicus MPC - Arena Team 14 8,0 --- 63
    Gosse Lichtenberg JPB - DVTR Team 13 7,5 --- 57
    Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 18 7,5 --- 57
    Gwendoline le Net MPMini - DVTR Team 17 8,6 --- 57
    Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 16 7,3 --- 88
    Hailey Olthof MPMini - Climax Team 19 7,8 --- 89
    Ilse Gerritsen JPMini - DVTR Team 17 7,9 --- 76
    Indy Kuiper JPC - Ciko `66 Team 22 8,2 --- 48
    Irene Overmars MPB - Ciko `66 Team 15 DNS --- 0
    Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 18 7,7 --- 57
    Jaafar Zenasni JPB - Ciko `66 Team 15 7,2 --- 65
    Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 19 7,3 --- 75
    Jasper Oosterman JPC - DVTR Team 24 8,1 --- 51
    Jaume Partoredjo JPC - Ciko `66 Team 20 DNS --- 0
    Javon Rivers JPMini - Ciko `66 Team 22 7,3 --- 100
    Jelte Doeven JPC - DVTR Team 21 7,5 --- 69
    Jikke van den Bremen MPB - DVTR Team 13 7,3 --- 69
    Justin Boer JPC - DVTR Team 21 7,7 --- 62
    Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 19 7,5 --- 80
    Leanne Beek MPB - Ciko `66 Team 15 7,9 --- 52
    Lieke Bandell MPB - DVTR Team 13 8,3 --- 42
    Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 18 7,7 --- 57
    Lieve Aldewereld MPB - Ciko `66 Team 15 7,6 --- 60
    Linde Snippe MPC - DVTR Team 21 8,3 --- 53
    Linde Smaak MPC - Ciko `66 Team 20 7,9 --- 66
    Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 14 7,0 --- 71
    Lorena Jonkers MPB - Climax Team 15 7,4 --- 66
    Lot de Jong MPB - Ciko `66 Team 15 8,0 --- 49
    Lotte Lemstra MPC - Pallas `67 Team 16 8,1 --- 59
    Louise Schaapman JPB - DVTR Team 23 7,5 --- 57
    Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 16 8,4 --- 43
    Mare Keus MPC - Ciko `66 Team 22 7,2 --- 92
    Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 16 8,0 --- 63
    Mathias Net JPB - DVTR Team 23 7,1 --- 68
    Mats Manenschijn JPC - DVTR Team 21 8,6 --- 38
    Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 16 10,1 --- 12
    Merel Wassink MPMini - DVTR Team 17 8,2 --- 72
    Mikael Smidts JPMini - Ciko `66 Team 22 7,9 --- 76
    Mila Uffelie MPB - Ciko `66 Team 15 7,6 --- 60
    Milan van Leeuwen JPC - DVTR Team 21 7,8 --- 59
    Minke Boer JPMini - DVTR Team 17 9,5 --- 25
    Naomi Hagen MPC - DVTR Team 21 7,9 --- 66
    Nassim van Hal JPC - Ciko `66 Team 20 7,7 --- 62
    Naud de Putter JPC - Ciko `66 Team 20 7,1 --- 82
    Nina Hagen MPC - DVTR Team 21 8,9 --- 36
    Noa Idoudaoud MPB - DVTR Team 13 DNS --- 0
    Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 16 8,0 --- 54
    Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 16 8,1 --- 51
    Pheline Gottmer MPC - DVTR Team 24 8,4 --- 50
    Renee Everts JPMini - DVTR Team 17 8,9 --- 41
    Renske Spijkerman JPB - DVTR Team 23 7,7 --- 52
    Riasa van Eupen MPMini - Arena Team 14 8,3 --- 68
    Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 14 8,5 --- 54
    Robbin Romeijn MPC - Climax Team 19 7,3 --- 88
    Roos Bleiker MPC - Ciko `66 Team 20 6,9 --- 104
    Saar Kok JPB - DVTR Team 23 7,5 --- 57
    Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 18 7,8 --- 54
    Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 18 8,0 --- 45
    Sanne Keizer JPB - DVTR Team 23 8,3 --- 38
    Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 19 8,6 --- 57
    Sebastiaan Haagsma JPB - Climax Team 15 7,9 --- 47
    Signe Hoogeland MPMini - DVTR Team 17 8,4 --- 64
    Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 19 7,3 --- 75
    Sophie Ansink MPMini - Climax Team 19 7,9 --- 85
    Stijn Willems JPB - DVTR Team 23 8,3 --- 38
    Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 16 8,5 --- 40
    Sven Kok JPB - Ciko `66 Team 15 8,1 --- 42
    Sylke Schut MPC - DVTR Team 24 7,9 --- 66
    Sytse Lutgendorff JPB - DVTR Team 13 6,7 --- 80
    Tessa Visch MPC - Climax Team 19 7,7 --- 73
    Tessa Boddeke MPMini - Ciko `66 Team 22 8,3 --- 68
    Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 16 8,0 --- 54
    Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 18 8,2 --- 40
    Tirza Glas MPC - Ciko `66 Team 20 7,5 --- 80
    Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 16 7,1 --- 110
    Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 18 7,7 --- 57
    Wout Bandell JPB - DVTR Team 13 7,1 --- 68
    Zoë Pieters MPMini - Ciko `66 Team 22 8,0 --- 81

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Abel Talens JPC - Ciko `66 Team 20 775,00 --- 38
    Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 16 425,00 --- 1
    Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 16 925,00 --- 77
    Anora Hoogeland MPB - DVTR Team 13 725,00 --- 28
    Björn Nieuwenhuis JPMini - Ciko `66 Team 22 825,00 --- 62
    Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 14 850,00 --- 60
    Charissa Hagen MPB - DVTR Team 13 725,00 --- 28
    Christine ...en Ameele MPB - Climax Team 15 775,00 --- 35
    Daan Kremers JPC - DVTR Team 24 625,00 --- 17
    Damian Jonkers JPMini - Climax Team 19 700,00 --- 36
    David Streuper JPC - DVTR Team 24 850,00 --- 51
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 18 1000,00 --- 68
    Eli Tuhuteru JPB - DVTR Team 23 850,00 --- 42
    Elias Nahuis JPC - DVTR Team 24 850,00 --- 51
    Eline Achtereekte MPC - DVTR Team 24 750,00 --- 40
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 18 875,00 --- 51
    Elliot Clausen JPB - Ciko `66 Team 15 900,00 --- 50
    Fedde Lutgendorff JPMini - DVTR Team 17 700,00 --- 36
    Fem ter Mate MPMini - DVTR Team 17 775,00 --- 57
    Femke Zoethout JPB - DVTR Team 23 775,00 --- 32
    Femke Everts MPC - Arena Team 14 825,00 --- 54
    Floor Dominicus MPC - Arena Team 14 825,00 --- 54
    Gosse Lichtenberg JPB - DVTR Team 13 825,00 --- 39
    Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 18 900,00 --- 50
    Gwendoline le Net MPMini - DVTR Team 17 800,00 --- 63
    Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 16 725,00 --- 35
    Hailey Olthof MPMini - Climax Team 19 725,00 --- 46
    Ilse Gerritsen JPMini - DVTR Team 17 700,00 --- 36
    Indy Kuiper JPC - Ciko `66 Team 22 725,00 --- 30
    Irene Overmars MPB - Ciko `66 Team 15 DNS --- 0
    Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 18 850,00 --- 47
    Jaafar Zenasni JPB - Ciko `66 Team 15 1000,00 --- 68
    Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 19 875,00 --- 56
    Jasper Oosterman JPC - DVTR Team 24 850,00 --- 51
    Jaume Partoredjo JPC - Ciko `66 Team 20 DNS --- 0
    Javon Rivers JPMini - Ciko `66 Team 22 800,00 --- 56
    Jelte Doeven JPC - DVTR Team 21 900,00 --- 61
    Jikke van den Bremen MPB - DVTR Team 13 725,00 --- 28
    Justin Boer JPC - DVTR Team 21 900,00 --- 61
    Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 19 825,00 --- 54
    Leanne Beek MPB - Ciko `66 Team 15 825,00 --- 43
    Lieke Bandell MPB - DVTR Team 13 700,00 --- 24
    Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 18 875,00 --- 51
    Lieve Aldewereld MPB - Ciko `66 Team 15 900,00 --- 56
    Linde Snippe MPC - DVTR Team 21 750,00 --- 40
    Linde Smaak MPC - Ciko `66 Team 20 775,00 --- 44
    Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 14 1000,00 --- 68
    Lorena Jonkers MPB - Climax Team 15 800,00 --- 39
    Lot de Jong MPB - Ciko `66 Team 15 775,00 --- 35
    Lotte Lemstra MPC - Pallas `67 Team 16 700,00 --- 31
    Louise Schaapman JPB - DVTR Team 23 950,00 --- 59
    Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 16 925,00 --- 66
    Mare Keus MPC - Ciko `66 Team 22 850,00 --- 60
    Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 16 725,00 --- 35
    Mathias Net JPB - DVTR Team 23 1000,00 --- 68
    Mats Manenschijn JPC - DVTR Team 21 700,00 --- 27
    Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 16 625,00 --- 23
    Merel Wassink MPMini - DVTR Team 17 800,00 --- 63
    Mikael Smidts JPMini - Ciko `66 Team 22 800,00 --- 56
    Mila Uffelie MPB - Ciko `66 Team 15 900,00 --- 56
    Milan van Leeuwen JPC - DVTR Team 21 875,00 --- 56
    Minke Boer JPMini - DVTR Team 17 650,00 --- 27
    Naomi Hagen MPC - DVTR Team 21 700,00 --- 31
    Nassim van Hal JPC - Ciko `66 Team 20 775,00 --- 38
    Naud de Putter JPC - Ciko `66 Team 20 775,00 --- 38
    Nina Hagen MPC - DVTR Team 21 575,00 --- 14
    Noa Idoudaoud MPB - DVTR Team 13 DNS --- 0
    Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 16 800,00 --- 42
    Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 16 725,00 --- 30
    Pheline Gottmer MPC - DVTR Team 24 675,00 --- 27
    Renee Everts JPMini - DVTR Team 17 700,00 --- 36
    Renske Spijkerman JPB - DVTR Team 23 800,00 --- 35
    Riasa van Eupen MPMini - Arena Team 14 700,00 --- 40
    Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 14 950,00 --- 95
    Robbin Romeijn MPC - Climax Team 19 825,00 --- 54
    Roos Bleiker MPC - Ciko `66 Team 20 800,00 --- 49
    Saar Kok JPB - DVTR Team 23 900,00 --- 50
    Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 18 775,00 --- 35
    Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 18 875,00 --- 46
    Sanne Keizer JPB - DVTR Team 23 850,00 --- 42
    Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 19 725,00 --- 46
    Sebastiaan Haagsma JPB - Climax Team 15 925,00 --- 55
    Signe Hoogeland MPMini - DVTR Team 17 700,00 --- 40
    Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 19 900,00 --- 61
    Sophie Ansink MPMini - Climax Team 19 800,00 --- 63
    Stijn Willems JPB - DVTR Team 23 700,00 --- 22
    Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 16 800,00 --- 42
    Sven Kok JPB - Ciko `66 Team 15 825,00 --- 39
    Sylke Schut MPC - DVTR Team 24 950,00 --- 83
    Sytse Lutgendorff JPB - DVTR Team 13 1025,00 --- 73
    Tessa Visch MPC - Climax Team 19 800,00 --- 49
    Tessa Boddeke MPMini - Ciko `66 Team 22 725,00 --- 46
    Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 16 875,00 --- 56
    Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 18 875,00 --- 46
    Tirza Glas MPC - Ciko `66 Team 20 900,00 --- 71
    Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 16 975,00 --- 102
    Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 18 900,00 --- 56
    Wout Bandell JPB - DVTR Team 13 875,00 --- 46
    Zoë Pieters MPMini - Ciko `66 Team 22 575,00 --- 18

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B/C/mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Abel Talens JPC - Ciko `66 Team 20 10,1 --- 32
    Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 16 9,1 --- 50
    Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 16 8,4 --- 74
    Anora Hoogeland MPB - DVTR Team 13 8,4 --- 58
    Björn Nieuwenhuis JPMini - Ciko `66 Team 22 9,4 --- 59
    Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 14 8,8 --- 65
    Charissa Hagen MPB - DVTR Team 13 10,5 --- 24
    Christine ...en Ameele MPB - Climax Team 15 9,4 --- 40
    Daan Kremers JPC - DVTR Team 24 12,1 --- 8
    Damian Jonkers JPMini - Climax Team 19 9,1 --- 66
    David Streuper JPC - DVTR Team 24 9,0 --- 52
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 18 8,0 --- 60
    Eli Tuhuteru JPB - DVTR Team 23 8,4 --- 53
    Elias Nahuis JPC - DVTR Team 24 9,1 --- 50
    Eline Achtereekte MPC - DVTR Team 24 10,1 --- 38
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 18 8,1 --- 64
    Elliot Clausen JPB - Ciko `66 Team 15 9,4 --- 37
    Fedde Lutgendorff JPMini - DVTR Team 17 9,8 --- 50
    Fem ter Mate MPMini - DVTR Team 17 10,9 --- 31
    Femke Zoethout JPB - DVTR Team 23 8,2 --- 57
    Femke Everts MPC - Arena Team 14 8,7 --- 67
    Floor Dominicus MPC - Arena Team 14 9,1 --- 58
    Gosse Lichtenberg JPB - DVTR Team 13 9,0 --- 43
    Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 18 8,7 --- 48
    Gwendoline le Net MPMini - DVTR Team 17 11,2 --- 26
    Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 16 8,8 --- 65
    Hailey Olthof MPMini - Climax Team 19 10,4 --- 42
    Ilse Gerritsen JPMini - DVTR Team 17 9,6 --- 54
    Indy Kuiper JPC - Ciko `66 Team 22 9,1 --- 50
    Irene Overmars MPB - Ciko `66 Team 15 DNS --- 0
    Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 18 8,6 --- 55
    Jaafar Zenasni JPB - Ciko `66 Team 15 8,6 --- 50
    Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 19 8,1 --- 70
    Jasper Oosterman JPC - DVTR Team 24 9,3 --- 46
    Jaume Partoredjo JPC - Ciko `66 Team 20 DNS --- 0
    Javon Rivers JPMini - Ciko `66 Team 22 8,1 --- 94
    Jelte Doeven JPC - DVTR Team 21 8,6 --- 60
    Jikke van den Bremen MPB - DVTR Team 13 9,5 --- 39
    Justin Boer JPC - DVTR Team 21 9,9 --- 35
    Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 19 9,0 --- 60
    Leanne Beek MPB - Ciko `66 Team 15 9,3 --- 42
    Lieke Bandell MPB - DVTR Team 13 8,9 --- 49
    Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 18 9,0 --- 47
    Lieve Aldewereld MPB - Ciko `66 Team 15 8,9 --- 49
    Linde Snippe MPC - DVTR Team 21 9,8 --- 43
    Linde Smaak MPC - Ciko `66 Team 20 10,1 --- 38
    Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 14 7,5 --- 70
    Lorena Jonkers MPB - Climax Team 15 8,0 --- 66
    Lot de Jong MPB - Ciko `66 Team 15 9,7 --- 36
    Lotte Lemstra MPC - Pallas `67 Team 16 10,4 --- 32
    Louise Schaapman JPB - DVTR Team 23 8,4 --- 53
    Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 16 9,3 --- 46
    Mare Keus MPC - Ciko `66 Team 22 8,2 --- 79
    Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 16 9,4 --- 52
    Mathias Net JPB - DVTR Team 23 8,0 --- 60
    Mats Manenschijn JPC - DVTR Team 21 10,7 --- 23
    Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 16 11,1 --- 25
    Merel Wassink MPMini - DVTR Team 17 9,9 --- 53
    Mikael Smidts JPMini - Ciko `66 Team 22 10,7 --- 31
    Mila Uffelie MPB - Ciko `66 Team 15 8,9 --- 49
    Milan van Leeuwen JPC - DVTR Team 21 9,1 --- 50
    Minke Boer JPMini - DVTR Team 17 11,7 --- 16
    Naomi Hagen MPC - DVTR Team 21 9,5 --- 49
    Nassim van Hal JPC - Ciko `66 Team 20 9,6 --- 41
    Naud de Putter JPC - Ciko `66 Team 20 8,1 --- 70
    Nina Hagen MPC - DVTR Team 21 11,2 --- 20
    Noa Idoudaoud MPB - DVTR Team 13 DNS --- 0
    Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 16 9,5 --- 42
    Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 16 9,7 --- 39
    Pheline Gottmer MPC - DVTR Team 24 10,8 --- 26
    Renee Everts JPMini - DVTR Team 17 11,1 --- 25
    Renske Spijkerman JPB - DVTR Team 23 9,1 --- 41
    Riasa van Eupen MPMini - Arena Team 14 9,8 --- 56
    Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 14 10,0 --- 45
    Robbin Romeijn MPC - Climax Team 19 8,6 --- 70
    Roos Bleiker MPC - Ciko `66 Team 20 8,2 --- 79
    Saar Kok JPB - DVTR Team 23 7,8 --- 64
    Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 18 8,8 --- 51
    Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 18 9,4 --- 37
    Sanne Keizer JPB - DVTR Team 23 9,0 --- 43
    Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 19 11,2 --- 26
    Sebastiaan Haagsma JPB - Climax Team 15 9,1 --- 41
    Signe Hoogeland MPMini - DVTR Team 17 10,5 --- 40
    Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 19 8,2 --- 68
    Sophie Ansink MPMini - Climax Team 19 10,0 --- 51
    Stijn Willems JPB - DVTR Team 23 9,8 --- 31
    Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 16 9,6 --- 41
    Sven Kok JPB - Ciko `66 Team 15 9,9 --- 29
    Sylke Schut MPC - DVTR Team 24 9,0 --- 60
    Sytse Lutgendorff JPB - DVTR Team 13 7,3 --- 74
    Tessa Visch MPC - Climax Team 19 8,9 --- 63
    Tessa Boddeke MPMini - Ciko `66 Team 22 10,7 --- 35
    Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 16 8,6 --- 60
    Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 18 9,4 --- 37
    Tirza Glas MPC - Ciko `66 Team 20 9,1 --- 58
    Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 16 8,3 --- 88
    Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 18 8,9 --- 49
    Wout Bandell JPB - DVTR Team 13 8,1 --- 58
    Zoë Pieters MPMini - Ciko `66 Team 22 10,2 --- 46

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil B/C/mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Abel Talens JPC - Ciko `66 Team 20 8,50 --- 40
    Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 16 5,00 --- 14
    Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 16 7,50 --- 38
    Anora Hoogeland MPB - DVTR Team 13 10,50 --- 51
    Björn Nieuwenhuis JPMini - Ciko `66 Team 22 8,50 --- 54
    Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 14 8,00 --- 42
    Charissa Hagen MPB - DVTR Team 13 8,00 --- 33
    Christine ...en Ameele MPB - Climax Team 15 12,00 --- 62
    Daan Kremers JPC - DVTR Team 24 6,50 --- 25
    Damian Jonkers JPMini - Climax Team 19 8,50 --- 54
    David Streuper JPC - DVTR Team 24 8,00 --- 36
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 18 12,00 --- 57
    Eli Tuhuteru JPB - DVTR Team 23 14,70 --- 75
    Elias Nahuis JPC - DVTR Team 24 10,00 --- 52
    Eline Achtereekte MPC - DVTR Team 24 9,00 --- 51
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 18 11,00 --- 55
    Elliot Clausen JPB - Ciko `66 Team 15 8,50 --- 33
    Fedde Lutgendorff JPMini - DVTR Team 17 8,00 --- 48
    Fem ter Mate MPMini - DVTR Team 17 3,50 --- 6
    Femke Zoethout JPB - DVTR Team 23 10,00 --- 43
    Femke Everts MPC - Arena Team 14 9,50 --- 56
    Floor Dominicus MPC - Arena Team 14 9,00 --- 51
    Gosse Lichtenberg JPB - DVTR Team 13 10,50 --- 47
    Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 18 7,00 --- 24
    Gwendoline le Net MPMini - DVTR Team 17 7,00 --- 43
    Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 16 9,50 --- 56
    Hailey Olthof MPMini - Climax Team 19 7,00 --- 43
    Ilse Gerritsen JPMini - DVTR Team 17 5,00 --- 19
    Indy Kuiper JPC - Ciko `66 Team 22 9,00 --- 44
    Irene Overmars MPB - Ciko `66 Team 15 DNS --- 0
    Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 18 10,50 --- 51
    Jaafar Zenasni JPB - Ciko `66 Team 15 10,00 --- 43
    Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 19 10,50 --- 56
    Jasper Oosterman JPC - DVTR Team 24 7,50 --- 32
    Jaume Partoredjo JPC - Ciko `66 Team 20 DNS --- 0
    Javon Rivers JPMini - Ciko `66 Team 22 9,00 --- 59
    Jelte Doeven JPC - DVTR Team 21 12,00 --- 68
    Jikke van den Bremen MPB - DVTR Team 13 10,00 --- 48
    Justin Boer JPC - DVTR Team 21 8,50 --- 40
    Larissa Middelhoven MPC - Climax Team 19 12,00 --- 80
    Leanne Beek MPB - Ciko `66 Team 15 10,50 --- 51
    Lieke Bandell MPB - DVTR Team 13 11,50 --- 59
    Liena Heck MPB - Pallas `67 Team 18 7,00 --- 26
    Lieve Aldewereld MPB - Ciko `66 Team 15 11,00 --- 55
    Linde Snippe MPC - DVTR Team 21 5,50 --- 20
    Linde Smaak MPC - Ciko `66 Team 20 7,00 --- 33
    Loek Uitterhoeve JPB - Arena Team 14 15,50 --- 81
    Lorena Jonkers MPB - Climax Team 15 10,50 --- 51
    Lot de Jong MPB - Ciko `66 Team 15 7,00 --- 26
    Lotte Lemstra MPC - Pallas `67 Team 16 7,50 --- 38
    Louise Schaapman JPB - DVTR Team 23 9,50 --- 40
    Luca Thimister JPC - Pallas `67 Team 16 13,00 --- 76
    Mare Keus MPC - Ciko `66 Team 22 9,00 --- 51
    Marlijn Moene MPC - Pallas `67 Team 16 8,50 --- 47
    Mathias Net JPB - DVTR Team 23 11,00 --- 50
    Mats Manenschijn JPC - DVTR Team 21 6,50 --- 25
    Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team 16 8,50 --- 54
    Merel Wassink MPMini - DVTR Team 17 9,00 --- 66
    Mikael Smidts JPMini - Ciko `66 Team 22 6,00 --- 28
    Mila Uffelie MPB - Ciko `66 Team 15 7,00 --- 26
    Milan van Leeuwen JPC - DVTR Team 21 7,50 --- 32
    Minke Boer JPMini - DVTR Team 17 5,50 --- 23
    Naomi Hagen MPC - DVTR Team 21 8,50 --- 47
    Nassim van Hal JPC - Ciko `66 Team 20 10,00 --- 52
    Naud de Putter JPC - Ciko `66 Team 20 11,50 --- 64
    Nina Hagen MPC - DVTR Team 21 7,50 --- 38
    Noa Idoudaoud MPB - DVTR Team 13 DNS --- 0
    Noah Heck JPC - Pallas `67 Team 16 10,00 --- 52
    Pepijn Verweij JPC - Pallas `67 Team 16 6,50 --- 25
    Pheline Gottmer MPC - DVTR Team 24 6,00 --- 25
    Renee Everts JPMini - DVTR Team 17 6,00 --- 28
    Renske Spijkerman JPB - DVTR Team 23 9,00 --- 37
    Riasa van Eupen MPMini - Arena Team 14 5,50 --- 26
    Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team 14 8,50 --- 54
    Robbin Romeijn MPC - Climax Team 19 9,50 --- 56
    Roos Bleiker MPC - Ciko `66 Team 20 11,50 --- 75
    Saar Kok JPB - DVTR Team 23 11,50 --- 53
    Saar Huijbers MPB - Pallas `67 Team 18 9,00 --- 40
    Samuel Kruit JPB - Pallas `67 Team 18 8,50 --- 33
    Sanne Keizer JPB - DVTR Team 23 8,50 --- 33
    Sayari Kinuthia MPMini - Climax Team 19 8,00 --- 55
    Sebastiaan Haagsma JPB - Climax Team 15 7,50 --- 27
    Signe Hoogeland MPMini - DVTR Team 17 5,50 --- 26
    Silvijn Laarhoven JPC - Climax Team 19 8,50 --- 40
    Sophie Ansink MPMini - Climax Team 19 5,00 --- 21
    Stijn Willems JPB - DVTR Team 23 11,00 --- 50
    Sven Kolnaar JPC - Pallas `67 Team 16 8,00 --- 36
    Sven Kok JPB - Ciko `66 Team 15 9,00 --- 37
    Sylke Schut MPC - DVTR Team 24 8,00 --- 42
    Sytse Lutgendorff JPB - DVTR Team 13 15,50 --- 81
    Tessa Visch MPC - Climax Team 19 6,00 --- 25
    Tessa Boddeke MPMini - Ciko `66 Team 22 6,50 --- 37
    Thomas Koekkoek JPC - Pallas `67 Team 16 12,00 --- 68
    Tim Limpens JPB - Pallas `67 Team 18 9,00 --- 37
    Tirza Glas MPC - Ciko `66 Team 20 8,00 --- 42
    Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team 16 11,50 --- 86
    Veerle de Jager MPB - Pallas `67 Team 18 8,50 --- 37
    Wout Bandell JPB - DVTR Team 13 13,50 --- 67
    Zoë Pieters MPMini - Ciko `66 Team 22 7,50 --- 49

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Abel Talens JPC - Ciko `66 Team 20 11,50 --- 41
    Akke van der Linden JPC - Pallas `67 Team 16 9,50 --- 31
    Anna Matthijs MPC - Pallas `67 Team 16 11,00 --- 45
    Anora Hoogeland MPB - DVTR Team 13 13,50 --- 47
    Björn Nieuwenhuis JPMini - Ciko `66 Team 22 10,00 --- 44
    Carlijn ter Haar MPC - Arena Team 14 10,00 --- 39
    Charissa Hagen MPB - DVTR Team 13 8,00 --- 21
    Christine ...en Ameele MPB - Climax Team 15 13,00 --- 44
    Daan Kremers JPC - DVTR Team 24 8,50 --- 26
    Damian Jonkers JPMini - Climax Team 19 10,50 --- 48
    David Streuper JPC - DVTR Team 24 12,50 --- 46
    Detmar Immerzeel JPB - Pallas `67 Team 18 21,50 --- 77
    Eli Tuhuteru JPB - DVTR Team 23 18,00 --- 62
    Elias Nahuis JPC - DVTR Team 24 15,50 --- 61
    Eline Achtereekte MPC - DVTR Team 24 12,50 --- 53
    Elise van Genuchten MPB - Pallas `67 Team 18 8,00 --- 21
    Elliot Clausen JPB - Ciko `66 Team 15 9,00 --- 23
    Fedde Lutgendorff JPMini - DVTR Team 17 8,00 --- 31
    Fem ter Mate MPMini - DVTR Team 17 4,50 --- 10
    Femke Zoethout JPB - DVTR Team 23 15,00 --- 49
    Femke Everts MPC - Arena Team 14 8,50 --- 30
    Floor Dominicus MPC - Arena Team 14 12,50 --- 53
    Gosse Lichtenberg JPB - DVTR Team 13 13,50 --- 42
    Guus Oenema JPB - Pallas `67 Team 18 17,50 --- 59
    Gwendoline le Net MPMini - DVTR Team 17 8,00 --- 35
    Hadia Bah MPC - Pallas `67 Team 16 13,50 --- 59
    Hailey Olthof MPMini - Climax Team 19 8,00 --- 35
    Ilse Gerritsen JPMini - DVTR Team 17 7,00 --- 25
    Indy Kuiper JPC - Ciko `66 Team 22 10,50 --- 36
    Irene Overmars MPB - Ciko `66 Team 15 DNS --- 0
    Isis Huffnagel MPB - Pallas `67 Team 18 10,00 --- 30
    Jaafar Zenasni JPB - Ciko `66 Team 15 16,50 --- 55
    Jarno Gerritsen JPC - Climax Team 19 18,50 --- 77
    Jasper Oosterman JPC - DVTR Team 24 8,00 --- 23
    Jaume Partoredjo