Categorie 'Senioren vrouwen'

Atleten 'Senioren vrouwen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 150m300m1000m100mH400mH4x100mZweedseDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
274 Myrthe Fonck AAC 400mH
Vsen - 400mH ------------
275 Keeley Heijdeman AAC Kogel
Vsen - Kogel ------------
276 Bibi Lotte...der Horst AAC Discus
Vsen - Discus ------------
277 Sophie Jebose AAC Polshoog
Ver
Vsen - PolshoogVsen - Ver -----------
278 Priscilla ... Oorschot AAC Ver
Vsen - Ver (B) ------------
279 Gwen Reuver AAC 150m
300m
4x100m
Vsen - 150m AB serie ----------
280 Carola van...agtendonk AAC Ver
Vsen - Ver ------------
281 Nicole We...ng-Dissel AAC 1000m
Vsen - 1000m ------------
282 Beau Winnubst AAC 150m
Ver
Vsen - 150...DEF serieVsen - Ver -----------
283 Lisanne Drost AAV `36 100mH
Ver
Vsen - 100mHVsen - Ver -----------
284 Dagmar Smid AAV `36 1000m
Vsen - 1000m ------------
285 Leonie Van Vliet AAV `36 150m
300m
Vsen - 150...DEF serieVsen - 300m AB serie -----------
286 Lotte Krause AKU 1000m
Vsen - 1000m ------------
287 Femke Bol Altis 150m
300m
Vsen - 150...DEF serieVsen - 300m AB serie -----------
288 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 1000m
Vsen - 1000m ------------
289 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion 1000m
Vsen - 1000m ------------
290 Sterre De Booy ARV Ilion Polshoog
Vsen - Polshoog ------------
291 Inge Drost ARV Ilion 400mH
Vsen - 400mH ------------
292 Joanny Loeffen ARV Ilion 150m
Ver
Vsen - 150...DEF serieVsen - Ver (B) -----------
293 Marije Doddema AV 1923 400mH
Vsen - 400mH ------------
294 Anna Goede AV 1923 Discus
Vsen - Discus ------------
295 Janke Strijp AV 1923 400mH
Vsen - 400mH ------------
296 Tara Yoro AV 1923 Ver
Vsen - Ver ------------
297 Melanie de Vries AV Athlos 150m
300m
Vsen - 150...DEF serieVsen - 300...CDE serie -----------
298 Jonne Walstra AV Atos 300m
1000m
Vsen - 300...CDE serieVsen - 1000m -----------
299 Marlene va...nsewinkel AV Attila 150m
Ver
Vsen - 150...DEF serieVsen - Ver (B) -----------
300 Natalie Puper AV Atverni Ver
Vsen - Ver ------------
301 Imogen Beard Clytoneus Speer
Vsen - Speer ------------
302 Eefje Boons DVTR 150m
300m
100mH
Vsen - 150m AB serieVsen - 300m AB serieVsen - 100mH ----------
303 Jorieke Korenromp DVTR 150m
300m
Vsen - 150...DEF serieVsen - 300m AB serie -----------
304 Famke Heinst De Liemers 1000m
Vsen - 1000m ------------
305 Kimberley Booij De Spartaan 150m
4x100m
Vsen - 150...DEF serie -----------
306 Andrea Bouma De Spartaan 150m
300m
4x100m
Vsen - 150m AB serieVsen - 300m AB serie ----------
307 Rebecca Hulshof De Spartaan 400mH
4x100m
Vsen - 400mH -----------
308 Lara Owobowale De Spartaan Ver
Vsen - Ver (B) ------------
309 Fleur Schouten De Spartaan Ver
Vsen - Ver (B) ------------
310 Lotte van Stijn De Spartaan 300m
4x100m
Vsen - 300...CDE serie -----------
311 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 4x100m
Ver
Vsen - Ver (B) -----------
312 Marjolein Bolten HLLM Hoog
Vsen - Hoog ------------
313 Sandy Lundgren AV Hera 150m
Vsen - 150...DEF serie ------------
314 Jessica Schilder AV Hera Kogel
Vsen - Kogel ------------
315 Fleur Jong Hollandia 150m
300m
Vsen - 150...DEF serieVsen - 300...CDE serie -----------
316 Daniëlle van Dorth AV Hylas 1000m
Vsen - 1000m ------------
317 Michelle van Dorth AV Hylas 150m
Ver
Vsen - 150...DEF serieVsen - Ver (B) -----------
318 Jetske van Kampen AV Hylas 1000m
Vsen - 1000m ------------
319 Anke Zonderland AV Impala 300m
Vsen - 300...CDE serie ------------
320 Sharona Bakker AV Lycurgus 100mH
Vsen - 100mH ------------
321 Maureen Ellsworth AV Lycurgus 150m
300m
Vsen - 150...DEF serieVsen - 300...CDE serie -----------
322 Rianna Galiart AV Lycurgus Polshoog
Vsen - Polshoog ------------
323 Lisanne Schol AV Lycurgus Speer
Vsen - Speer ------------
324 Maayke Tjin A-Lim NEAV 150m
100mH
Vsen - 150m AB serieVsen - 100mH -----------
325 Corinne Nugter AV NOP Discus
------------
326 Laura Boekel AV NOVA 1000m
Vsen - 1000m ------------
327 Linda Hurkmans AV NOVA Hoog
Vsen - Hoog ------------
328 Manon Kruiver AV NOVA 1000m
Vsen - 1000m ------------
329 Eva Tetteroo Olympus `70 Hoog
Ver
Vsen - HoogVsen - Ver -----------
330 NIna Franke AV Oss `78 400mH
Vsen - 400mH ------------
331 Sephora Bancé AV Passaat 4x100m
Zweedse
-----------
332 Roos Blokhuis AV Passaat 1000m
Vsen - 1000m ------------
333 Pricilla Huisman AV Passaat 4x100m
Zweedse
-----------
334 Suzanne Janssens AV Passaat 4x100m
Zweedse
-----------
335 Kirsten Kuntz AV Passaat 4x100m
Zweedse
-----------
336 Mariska Bun AV Phoenix 150m
Vsen - 150...DEF serie ------------
337 Jinke van der Sluis AV Phoenix 150m
Ver
Vsen - 150...DEF serieVsen - Ver -----------
338 Annabelle Emmen AV Spiridon Hoog
Vsen - Hoog ------------
339 Nele van den Broek AV Sprint 150m
100mH
Ver
Vsen - 150...DEF serieVsen - 100mHVsen - Ver ----------
340 Nadine Broersen AV Sprint 100mH
Kogel
Ver
Vsen - 100mHVsen - KogelVsen - Ver ----------
341 Marit Dopheide AV Sprint 150m
300m
Vsen - 150m AB serieVsen - 300m AB serie -----------
342 Anouk Vetter AV Sprint 100mH
Kogel
Vsen - 100mHVsen - Kogel -----------
343 Laura de Witte AV Trias 150m
300m
Vsen - 150m AB serieVsen - 300m AB serie -----------
344 Lisanne de Witte AV Trias 150m
300m
Vsen - 150m AB serieVsen - 300m AB serie -----------
345 Tinka Broekman AV Unitas Polshoog
Vsen - Polshoog ------------
346 Dominique Esselaar AV Unitas Polshoog
Vsen - Polshoog ------------
347 Britt Ummels AV Unitas 1000m
Vsen - 1000m ------------
348 Bo Ummels AV Unitas 1000m
Vsen - 1000m ------------
349 Eline Langeveld AV Zaanland 1000m
Vsen - 1000m ------------
350 Benthe Konig Ciko `66 Discus
Kogel
Vsen - DiscusVsen - Kogel -----------
351 Eva Hovenkamp Climax 150m
300m
Vsen - 150m AB serieVsen - 300m AB serie -----------
352 Femke Frijters DJA 400mH
Vsen - 400mH ------------
353 Iris Pruysen HRCL Ver
Vsen - Ver (B) ------------
354 Stella Ku... - HAAS A Duitsland 1000m
Vsen - 1000m ------------
355 Danien ten Berge SPWS Speer
Vsen - Speer ------------
356 Jonne Dommerholt Eindhoven Polshoog
Vsen - Polshoog ------------
357 Maeve Contion Frankrijk 400mH
Vsen - 400mH ------------
358 Lianne Bruins GACH Discus
Vsen - Discus ------------
359 Sanne Eekel GACH Polshoog
Vsen - Polshoog ------------
360 Lea Jurdzinski Groningen 150m
300m
Vsen - 150...DEF serieVsen - 300...CDE serie -----------
361 Suzanne Libbers Groningen 150m
300m
Vsen - 150...DEF serieVsen - 300...CDE serie -----------
362 Lieke Muller Groningen Kogel
Speer
Vsen - KogelVsen - Speer -----------
363 Veerle de Vries Groningen Speer
Vsen - Speer ------------
364 Carlijn Wagenaar Groningen 1000m
Vsen - 1000m ------------
365 Esther Dankwah Haag 150m
Vsen - 150m AB serie ------------
366 Ilse Knijnenburg Haag 150m
Vsen - 150...DEF serie ------------
367 Dara Obot Haag Discus
Vsen - Discus ------------
368 Britt Roos HAC `63 1000m
Vsen - 1000m ------------
369 Yara Linnekamp HLLS Ver
Vsen - Ver (B) ------------
370 Arna Gudmundsdottir IJsland 400mH
Vsen - 400mH ------------
371 Anita Hinriksdottir IJsland 300m
1000m
Vsen - 300m AB serieVsen - 1000m -----------
372 Ilhem Tamrouti Isala `96 Speer
Vsen - Speer ------------
373 Roos van Elk Leiden 1000m
Vsen - 1000m ------------
374 Chimene F...o Azoungo Leiden 150m
300m
Vsen - 150...DEF serieVsen - 300...CDE serie -----------
375 Yasmin Liverpool Leiden 150m
300m
Vsen - 150m AB serieVsen - 300m AB serie -----------
376 Sacha Popping Leiden Discus
Vsen - Discus ------------
377 Fleur van der Put Leiden Discus
Vsen - Discus ------------
378 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 150m
Vsen - 150...DEF serie ------------
379 Sophie den Ouden MPM 400mH
Vsen - 400mH ------------
380 Isis De l... - HAAS B Nijmegen 1000m
Vsen - 1000m ------------
381 Jill Emmerzaal Nijmegen Discus
Vsen - Discus ------------
382 Alida van Daalen PAC Discus
Vsen - Discus ------------
383 Enid Duut PAC Discus
Vsen - Discus ------------
384 Nicole Etman PAC Hoog
Vsen - Hoog ------------
385 Killiana Heymans PAC Polshoog
Vsen - Polshoog ------------
386 Roos de Klerk PAC Speer
Vsen - Speer ------------
387 Bianca Baak Phanos 300m
400mH
Vsen - 300m AB serieVsen - 400mH -----------
388 Marlies van Haaren Phanos Hoog
Vsen - Hoog ------------
389 Susanne va...er Hoeven Phanos Speer
Vsen - Speer ------------
390 Nicky van Leuveren Phanos 150m
300m
Vsen - 150m AB serieVsen - 300m AB serie -----------
391 Rebecca Rijken Phanos 150m
300m
400mH
Vsen - 150...DEF serieVsen - 300...CDE serieVsen - 400mH ----------
392 Megan de Ruiter Phanos 150m
300m
Vsen - 150...DEF serieVsen - 300...CDE serie -----------
393 Chante Samuel Phanos 150m
100mH
Ver
Vsen - 150...DEF serieVsen - 100mHVsen - Ver ----------
394 Kadene Pet... Vassell Phanos 150m
300m
Vsen - 150m AB serieVsen - 300...CDE serie -----------
395 Gabriëlla...der Wijck Phanos 150m
300m
Vsen - 150m AB serieVsen - 300...CDE serie -----------
396 Tamara Bos PH 100mH
Vsen - 100mH ------------
397 Anita Karregat PH Polshoog
Vsen - Polshoog ------------
398 Lianne van Krieken PH Ver
Vsen - Ver ------------
399 Linda Van Rossum PH 150m
Vsen - 150m AB serie ------------
400 Meruska Eduarda Rotterdam Ver
Vsen - Ver (B) ------------
401 Maruska Eduarda Rotterdam 400mH
Vsen - 400mH ------------
402 Demi van de Sande Rotterdam 150m
300m
Vsen - 150...DEF serieVsen - 300m AB serie -----------
403 Nargélis Statia Rotterdam 150m
300m
Vsen - 150m AB serieVsen - 300m AB serie -----------
404 Sanne Verstegen Rotterdam 300m
1000m
Vsen - 300m AB serieVsen - 1000m -----------
405 Adrian Vrijenhoek Rotterdam Discus
Vsen - Discus ------------
406 Robin Wingbermühle Rotterdam Polshoog
Vsen - Polshoog ------------
407 Lieke Klaver SAV 150m
4x100m
Vsen - 150m AB serie -----------
408 Michelle Oud SAV Speer
Hoog
Vsen - SpeerVsen - Hoog -----------
409 Nadine VIsser SAV 100mH
Kogel
Ver
Vsen - 100mHVsen - KogelVsen - Ver ----------
410 Leonie Wierenga SAV 150m
300m
Vsen - 150...DEF serieVsen - 300...CDE serie -----------
411 Emma van Arendonk Spado Speer
Vsen - Speer ------------
412 Isa Videler Spado 300m
Vsen - 300...CDE serie ------------
413 Bernice Meijer SV Veendam 150m
300m
Vsen - 150...DEF serieVsen - 300m AB serie -----------
414 Dominique Veninga SV Veendam 150m
300m
Vsen - 150...DEF serieVsen - 300...CDE serie -----------
415 Djanne van Kooten VAV Ver
Vsen - Ver ------------
416 Eilidh Doyle GBR 400mH
Vsen - 400mH ------------
421 Juliette Pluimert De Spartaan 4x100m
------------
422 Demi van d...ildenberg Nederland 4x100m
------------
431 Danielle Batenburg AV Passaat 4x100m
------------
439 Charlie Gorkum Nederland 4x100m
------------
440 Miquella Lobo Nederland 4x100m
------------
441 Suzanne van Eijck Nederland 4x100m
------------
442 Janna Doumpas Nederland 4x100m
------------

Verenigingen 'Senioren vrouwen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 9
AAV `36 AV36 3
AKU AKU 1
Altis ALTS 1
ARV Ilion ILIO 5
AV 1923 AV23 4
AV Athlos ATLS 1
AV Atos ATOS 1
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 1
AV Clytoneus CLYT 1
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Liemers LMRS 1
AV De Spartaan SPTN 8
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Hera HERA 2
AV Hollandia HLLD 1
AV Hylas HYLS 3
AV Impala IMPL 1
AV Lycurgus LYCG 4
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV NOP NOP 1
AV NOVA NOVA 3
AV Olympus `70 OL70 1
AV Oss `78 OS78 1
AV Passaat PSST 6
AV Phoenix PHNX 2
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 4
AV Trias TRAS 2
AV Unitas UNTS 4
AV Zaanland ZNLD 1
Ciko `66 CIKO 1
Climax CLMX 1
DJA DJA 1
DK en AV Hercules HRCL 1
Duitsland GER 1
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Frankrijk FRA 1
GAC Hilversum GACH 2
Groningen Atletiek GRNG 5
Haag Atletiek HAAG 3
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 1
IJsland ISL 2
Isala `96 ISLA 1
Leiden Atletiek LATL 6
Marathon Pim Mulier MPM 1
Nederland NED 5
Nijmegen Atletiek NYMG 2
PAC PAC 5
Phanos PHNS 9
Prins Hendrik PH 4
Rotterdam Atletiek RDAM 7
SAV SAV 4
Spado SPDO 2
SV Veendam Atletiek VNDM 2
VAV VAV 1
Verenigd Koninkrijk GBR 1

Uitslagen 150 meter Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Andrea Bouma De Spartaan 17,59 +0.1 m/s18,37
2 Marit Dopheide AV Sprint 17,61 +0.1 m/s17,67
3 Eefje Boons DVTR 17,62 +0.1 m/s---
4 Nicky van Leuveren Phanos 17,68 +0.1 m/s17,41
4 Lieke Klaver SAV 17,68 -1.0 m/s18,01
6 Maayke Tjin A-Lim NEAV 18,09 -1.0 m/s12:23,00
7 Leonie Van Vliet AAV `36 18,10 -0.9 m/s24,82
8 Yasmin Liverpool Leiden 18,17 -1.0 m/s24,92
8 Nargélis Statia Rotterdam 18,17 +0.1 m/s12:29,00
10 Jorieke Korenromp DVTR 18,18 +1.2 m/s25,23
11 Kadene Pet... Vassell Phanos 18,25 +0.1 m/s12:36,00
12 Linda Van Rossum PH 18,49 -1.0 m/s24,78
13 Joanny Loeffen ARV Ilion 18,53 -0.9 m/s25,25
14 Mariska Bun AV Phoenix 18,59 -0.9 m/s18,67
15 Esther Dankwah Haag 18,61 -1.0 m/s12:01,00
16 Maureen Ellsworth AV Lycurgus 18,63 +0.6 m/s54,78
17 Chante Samuel Phanos 18,67 -0.9 m/s25,24
18 Rebecca Rijken Phanos 18,69 -0.9 m/s18,71
19 Gwen Reuver AAC 18,71 -1.0 m/s12:33,00
20 Melanie de Vries AV Athlos 18,87 +1.2 m/s25,42
21 Dominique Veninga SV Veendam 19,00 +0.6 m/s25,61
22 Nele van den Broek AV Sprint 19,08 -0.9 m/s24,97
23 Chimene F...o Azoungo Leiden 19,17 +0.6 m/s---
24 Beau Winnubst AAC 19,27 +1.2 m/s12:59,00
24 Demi van de Sande Rotterdam 19,27 +0.6 m/s56,38
26 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 19,32 -0.1 m/s13:27,00
27 Kimberley Booij De Spartaan 19,33 +1.2 m/s26,36
28 Sandy Lundgren AV Hera 19,45 +1.2 m/s18,84
29 Bernice Meijer SV Veendam 19,56 +0.6 m/s26,27
30 Megan de Ruiter Phanos 19,63 -0.1 m/s19,78
31 Jinke van der Sluis AV Phoenix 19,65 -0.1 m/s27,39
32 Ilse Knijnenburg Haag 20,06 -0.1 m/s19,21
33 Leonie Wierenga SAV 20,58 -0.1 m/s20,41

Uitslagen 100 meter horden Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Nadine VIsser SAV 13,09 +0.0 m/s12,87
2 Anouk Vetter AV Sprint 13,51 +0.0 m/s13,29
3 Maayke Tjin A-Lim NEAV 13,63 +0.0 m/s13,68
4 Lisanne Drost AAV `36 14,30 +0.0 m/s14,37
5 Chante Samuel Phanos 14,51 +0.0 m/s14,16
Sharona Bakker AV Lycurgus DNF 12,97

Uitslagen 400 meter horden Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Eilidh Doyle GBR 56,23 54,09
2 Inge Drost ARV Ilion 1:02,11 59,09
3 Marije Doddema AV 1923 1:02,66 1:01,63
4 Janke Strijp AV 1923 1:03,12 1:02,04
5 Femke Frijters DJA 1:04,26 1:04,58
6 Maruska Eduarda Rotterdam 1:04,29 1:01,37
7 Rebecca Hulshof De Spartaan 1:05,50 1:03,75
8 Rebecca Rijken Phanos 1:06,63 1:01,53
9 NIna Franke AV Oss `78 1:07,38 1:05,81

Uitslagen 4 x 100m Senioren vrouwen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 De Spartaan Vrouwen AV De Spartaan - Vsen 5 50,23 4
2 AV Passaat AV Passaat - Vsen 4 51,39 3
3 ATR Dames - Vsen 4 DNF 0
3 NL Junioren Blauw Vrouwen Nederland - Vsen 4 DNF 0

Uitslagen Zweedse Estafette Senioren vrouwen

Er bestaan nog geen estafette teams.

Uitslagen Discuswerpen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Enid Duut PAC 48,49 42,21 X 45,80 X X 48,49 46,94
2 Alida van Daalen PAC X X 46,53 46,50 X X 46,53 47,52
3 Jill Emmerzaal Nijmegen 43,79 41,14 39,12 42,85 46,46 X 46,46 49,50
4 Dara Obot Haag 43,18 45,40 X X 41,41 44,76 45,40 49,19
5 Benthe Konig Ciko `66 33,54 43,88 44,20 42,89 43,21 43,28 44,20 44,31
6 Bibi Lotte...der Horst AAC 43,92 42,92 42,23 41,98 41,93 43,50 43,92 48,31
7 Lianne Bruins GACH 40,63 37,84 X X 43,01 41,22 43,01 46,70
8 Adrian Vrijenhoek Rotterdam 40,11 X 36,83 34,90 X 33,53 40,11 41,39
9 Sacha Popping Leiden X 37,01 38,19 38,19 40,31
10 Anna Goede AV 1923 37,11 36,12 35,27 37,11 37,48
11 Fleur van der Put Leiden 35,49 34,43 36,51 36,51 40,22

Uitslagen Kogelstoten Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Anouk Vetter AV Sprint X 14,97 14,83 X 16,00 X 16,00 15,69
2 Jessica Schilder AV Hera 14,75 15,47 15,44 15,11 15,44 15,56 15,56 15,42
3 Benthe Konig Ciko `66 14,89 15,05 15,08 15,16 14,88 15,23 15,23 15,17
4 Lieke Muller Groningen 13,91 14,82 14,24 X X 14,00 14,82 15,64
5 Nadine Broersen AV Sprint X X 13,37 14,26 14,35 X 14,35 14,66
6 Nadine VIsser SAV X 12,87 13,64 13,26 13,02 X 13,64 12,84
7 Keeley Heijdeman AAC 13,46 13,53 13,53 X X X 13,53 13,86

Uitslagen Speerwerpen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lisanne Schol AV Lycurgus 52,04 X 52,34 X 56,89 X 56,89 54,30
2 Emma van Arendonk Spado 46,21 45,29 43,48 43,79 43,13 42,89 46,21 44,94
3 Roos de Klerk PAC 43,12 46,21 X X 41,66 X 46,21 45,83
4 Ilhem Tamrouti Isala `96 45,33 X X 42,07 39,71 41,85 45,33 43,11
5 Veerle de Vries Groningen 42,86 44,76 35,33 40,01 38,11 42,74 44,76 41,88
6 Danien ten Berge SPWS 41,57 43,36 39,45 37,12 39,57 44,47 44,47 44,59
7 Susanne va...er Hoeven Phanos 38,40 40,81 42,28 X 39,85 X 42,28 41,32
8 Lieke Muller Groningen 40,88 41,97 35,38 37,51 37,20 - 41,97 42,12
9 Michelle Oud SAV 41,32 41,61 38,53 41,61 45,13
10 Imogen Beard Clytoneus 38,11 37,97 X 38,11 42,95

Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

# Naam 1.551.601.651.681.711.741.771.801.831.85ResOBP
1 Marlies van Haaren Phanos O O O O O O XXO XXX 1,83 1,76
2 Nicole Etman PAC O O O O O XXX 1,74 1,71
3 Linda Hurkmans AV NOVA O O XO XO O XXX 1,74 1,71
4 Marjolein Bolten HLLM O O O XXO XXX 1,68 1,65
5 Annabelle Emmen AV Spiridon O O XO XXX 1,65 1,70
6 Michelle Oud SAV O O XXX 1,60 1,69

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren vrouwen

# Naam 3.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.20ResOBP
1 Rianna Galiart AV Lycurgus XO - XO XO X- 4,10 4,35
1 Killiana Heymans PAC XO - - O - XO XO XXX 4,10 3,95
3 Dominique Esselaar AV Unitas XO - O XXX 3,80 3,80
4 Robin Wingbermühle Rotterdam O XO - XXX 3,80 4,02
5 Anita Karregat PH XO XXX 3,70 4,00
6 Jonne Dommerholt Eindhoven XO - O XXX 3,60 3,70
7 Sterre De Booy ARV Ilion XXO - XO XXX 3,50 3,60
8 Sanne Eekel GACH XO XXO XXX 3,10 3,30
9 Sophie Jebose AAC XO XXX 3,00 3,30

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Nadine VIsser SAV 5,95 6,00 6,01 6,10 6,08 - 6,10 +1.7 m/s6,35
2 Nadine Broersen AV Sprint X 6,04 5,93 5,95 X 6,07 +1.7 m/s6,38
3 Tara Yoro AV 1923 5,90 6,06 5,73 5,65 5,79 5,81 6,06 -1.1 m/s5,95
4 Lianne van Krieken PH 5,54 5,81 5,63 5,71 2,20 5,86 5,86 +0.9 m/s5,96
5 Natalie Puper AV Atverni 5,51 5,48 5,73 5,35 X - 5,73 +1.7 m/s5,40
6 Djanne van Kooten VAV 5,69 5,51 5,52 5,48 5,57 X 5,69 +2.3 m/s5,62
7 Lisanne Drost AAV `36 5,50 5,57 5,56 5,67 X 5,17 5,67 +1.2 m/s5,55
8 Carola van...agtendonk AAC 5,65 3,81 5,65 +2.6 m/s6,00
9 Chante Samuel Phanos 5,33 5,29 5,25 5,16 5,27 5,42 5,42 +2.1 m/s5,70
10 Nele van den Broek AV Sprint 5,10 5,10 5,32 5,32 -0.9 m/s5,72
11 Beau Winnubst AAC 5,27 5,31 5,24 5,31 +1.9 m/s5,58
12 Joanny Loeffen ARV Ilion 4,91 4,99 4,88 5,09 5,29 5,16 5,29 -1.2 m/s5,19
13 Jinke van der Sluis AV Phoenix 5,04 5,26 5,14 5,26 +2.9 m/s5,72
14 Yara Linnekamp HLLS 4,98 4,64 5,01 4,86 4,87 4,88 5,01 +0.9 m/s5,36
15 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan X X 4,94 4,65 4,96 4,89 4,96 +0.6 m/s5,35
16 Iris Pruysen HRCL 4,46 4,54 X 4,18 4,36 X 4,54 -0.7 m/s5,21
17 Fleur Schouten De Spartaan X 2,82 X X X X 2,82 -0.6 m/s3,14