Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 150m300m1000m3000m110mH400mH4x100mZweedseDiscusKogelSpeerHoogHSSPolshoogVer
47 Patrick Cronie AAC Kogel
Msen - Kogel --------------
48 Muus Evers AAC 150m
300m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300...CDE serie -------------
49 Joeri van der Hooft AAC Ver
Msen - Ver --------------
50 Sven Poelmann AAC Kogel
Msen - Kogel --------------
51 Fenno Polderman AAC 1000m
Msen - 1000m C serie --------------
52 Erwin Sneek AAC 150m
300m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300...CDE serie -------------
53 Leon Versluijs AAC Speer
Msen - Speer --------------
54 Kevin Viezee AAC 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
55 Stefan de Vries AAC 400mH
Msen - 400mH --------------
56 Nick Smidt AAC `61 400mH
Msen - 400mH --------------
57 Trystan de Weerdt AAV `36 300m
110mH
Hoog
Ver
Msen - 300...CDE serieMsen - 110mHMsen - HoogMsen - Ver -----------
58 Bram Anderiessen AKU 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
59 Jelmar Bos Almere `81 150m
Msen - 150...DEF serie --------------
60 Tom de Leeuw Almere `81 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
61 Cain Rutgers Almere `81 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
62 Thomas Reijnders Altis 150m
300m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300...CDE serie -------------
63 Arjan Dekkers ACHL Speer
--------------
64 Solomon Bockarie ARV Ilion 150m
Msen - 150m AB serie --------------
65 Stephan Dekker ARV Ilion Discus
Msen - Discus --------------
66 Steven Eleonora ARV Ilion Polshoog
Ver
Msen - Polshoog -------------
67 Tymon de Jonge ARV Ilion Hoog
Msen - Hoog --------------
68 Rutger Koppelaar ARV Ilion Polshoog
Msen - Polshoog --------------
69 Jan Peter Larsen ARV Ilion Hoog
Msen - Hoog --------------
70 Robbin Pi... - HAAS B ARV Ilion 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
71 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
Msen - Polshoog --------------
72 Timo de Water ARV Ilion Polshoog
Msen - Polshoog --------------
73 Robin Honebecke ATC `75 3000m
Msen - 3000m --------------
74 Jelle de Roon Atledo 1000m
Msen - 1000m C serie --------------
75 Jakob Putz ATV Venray Polshoog
Msen - Polshoog --------------
76 Elvis Afrifa AV 1923 150m
4x100m
Msen - 150m AB serie -------------
77 Rutger Bien AV 1923 150m
300m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300...CDE serie -------------
78 Sjaak Hoogstraaten AV 1923 3000m
Msen - 3000m --------------
79 Koen van den Hoven AV 1923 300m
Msen - 300...CDE serie --------------
80 Jurre Kok AV 1923 300m
Msen - 300...CDE serie --------------
81 Joshua Record AV 1923 Ver
--------------
82 Julian Record AV 1923 Hoog
Ver
Msen - Hoog -------------
83 Johnny van...hooneveld AV 1923 300m
HSS
Msen - 300...CDE serie -------------
84 Jon Schouwenaar AV 1923 400mH
Msen - 400mH --------------
85 Glenn van Hamond AV Attila HSS
Msen - HSS --------------
86 Chidel Cecilia AV Atverni 150m
300m
4x100m
Msen - 150m AB serieMsen - 300m AB serie ------------
87 Roel Huijsmans AV Atverni 300m
Msen - 300m AB serie --------------
88 Ryan Clarke Castricum 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
89 Calvin Hoogland Castricum 150m
300m
4x100m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300...CDE serie ------------
90 Daan Notenboom Castricum 1000m
Msen - 1000m C serie --------------
91 Timo Stegink Castricum 150m
300m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300...CDE serie -------------
92 Jesper Verbruggen Castricum 1000m
Msen - 1000m C serie --------------
93 Edwin de Vries Castricum 3000m
Msen - 3000m --------------
94 Jurjen Polderman Clytoneus 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
95 Rodrigo Wi...lly Broer DVTR 150m
4x100m
Msen - 150m AB serie -------------
96 Yoeri Sterenberg DVTR 150m
300m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300...CDE serie -------------
97 Hidde ter Woord DVTR Hoog
Msen - Hoog --------------
98 Zeb Beelen De Spartaan 1000m
Msen - 1000m C serie --------------
99 Jarik Beukers De Spartaan HSS
Msen - HSS --------------
100 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 300m
1000m
4x100m
Msen - 300...CDE serieMsen - 1000m C serie ------------
101 Levi van der Geest De Spartaan Hoog
Msen - Hoog --------------
102 Simon Grannetia De Spartaan 3000m
Msen - 3000m --------------
103 Tom Hoekema De Spartaan 4x100m
Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel ------------
104 Bas Meeuwenoord De Spartaan 300m
4x100m
Msen - 300...CDE serie -------------
105 Jeroen Teeuwen De Spartaan Hoog
Msen - Hoog --------------
106 Jelle van der Zon De Spartaan HSS
--------------
107 Jurgen van der Zwet De Spartaan 400mH
4x100m
Msen - 400mH -------------
108 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna 300m
Msen - 300m AB serie --------------
109 Loek van Zevenbergen AV Fortuna 110mH
Ver
Msen - 110mHMsen - Ver -------------
110 Sander Smits AVGM Hoog
Msen - Hoog --------------
111 Roland van Zuilen AV Gouda Discus
Msen - Discus --------------
112 Sjoerd Dekker AV Haarlem 300m
Msen - 300...CDE serie --------------
113 Vester Van...eijningen AV Haarlem 300m
Msen - 300m AB serie --------------
114 Thomas van Klaveren AV Haarlem 300m
Msen - 300m AB serie --------------
115 Marijn van...er Putten HLLM 1000m
Msen - 1000m C serie --------------
116 Sten Stoltenborg HLLM 3000m
Msen - 3000m --------------
117 Ibrahim Abdi Ali Hanzesport 1000m
Msen - 1000m C serie --------------
118 Bram ROuwen Hanzesport 1000m
Msen - 1000m C serie --------------
119 Lars Van Hoeven Heerenveen 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
120 Ronald Dekker AV Hera 150m
300m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300...CDE serie -------------
121 Thomas van Ophem AV Hera Speer
--------------
122 Wout Zijlstra HRRR Discus
--------------
123 Sem Verwey AV Hylas 150m
300m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300...CDE serie -------------
124 Piet Wiersma AV Jahn II 3000m
Msen - 3000m --------------
125 Dave Brandhoff AV Lycurgus Hoog
Msen - Hoog --------------
126 Marvin Douma AV Lycurgus 150m
Msen - 150m AB serie --------------
127 Thijs van den Dries AV Lycurgus 150m
300m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300...CDE serie -------------
128 Cliff Ellsworth AV Lycurgus 300m
Msen - 300...CDE serie --------------
129 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
130 Filip van den Hoven AV Lycurgus 150m
Ver
Msen - 150...DEF serieMsen - Ver -------------
131 Sven Schoonebeek AV Lycurgus 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
132 Thomas Ticheloven AV Lycurgus Ver
--------------
133 Menno Vloon AV Lycurgus Polshoog
Msen - Polshoog --------------
134 Brian Vriend AV Lycurgus 400mH
Msen - 400mH --------------
135 Niko Zuidema Olympus `70 400mH
Msen - 400mH --------------
136 Lars Gerritsen AV Passaat 3000m
Msen - 3000m --------------
137 Roy Hoornweg AV Passaat 3000m
Msen - 3000m --------------
138 Sam Kraaijeveld AV Passaat 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
139 Thomas van Laar AV PEC 1910 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
140 Joris van Gool AV Spiridon 150m
Msen - 150m AB serie --------------
141 Pieter Braun AV Sprint 110mH
Discus
Speer
Msen - 110mHMsen - DiscusMsen - Speer ------------
142 Dimitri Jonkers AV Sprint Speer
--------------
143 Caspar Hattink Startbaan Discus
Msen - Discus --------------
144 Jochem Dobber AV Suomi 300m
Msen - 300m AB serie --------------
145 Joshua Record AV 1923 HSS
Ver
Msen - HSS -------------
146 Job Beintema AV Trias 110mH
Msen - 110mH --------------
147 Tristan Slobben AV Trias 1000m
Msen - 1000m C serie --------------
148 Owen Westerhout AV Trias 300m
Msen - 300...CDE serie --------------
149 Mahadi Abdi Ali AV Unitas 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
150 Thymon Houben AV Unitas 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
151 Maarten Plaum AV Unitas 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
152 Koen van der Wijst AV Unitas Polshoog
Msen - Polshoog --------------
153 Twan Evers AV Wijchen HSS
Msen - HSS --------------
154 Jeroen Kramer AV Zaanland 3000m
Msen - 3000m --------------
155 Twan Pormes AV Zaanland 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
156 Rik Taam AV Zaanland 110mH
Discus
Ver
Msen - 110mHMsen - DiscusMsen - Ver ------------
157 Wietse Folkers AV Zeewolde Speer
Msen - Speer --------------
158 Daan Meijer AV34 Speer
Msen - Speer --------------
159 Alex van den Boom AV `47 Speer
Msen - Speer --------------
160 Bereket Petersen AV `56 3000m
Msen - 3000m --------------
161 Bezuayehu Petersen AV `56 3000m
Msen - 3000m --------------
162 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo 400mH
Msen - 400mH --------------
163 Daan Lubberdink Ciko `66 150m
300m
4x100m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300m AB serie ------------
164 Jamaal Awad DEM 150m
Msen - 150...DEF serie --------------
165 Jordy Kluft DEM 150m
Msen - 150...DEF serie --------------
166 Alexander Soethout DEM Ver
Msen - Ver --------------
167 Andreas Martinsen Denemarken 110mH
Msen - 110mH --------------
168 Niels Hanegraaf DJA Hoog
Msen - Hoog --------------
169 Peter Emelieze Duitsland 150m
Msen - 150m AB serie --------------
170 Tim van den Broeke DNMC 3000m
Msen - 3000m --------------
171 Mart ten Berge SPWS Speer
Msen - Speer --------------
172 Siem ter Braake GACH Polshoog
Msen - Polshoog --------------
173 Pieter Mijnhout GACH 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
174 Roman Monte GACH Polshoog
Msen - Polshoog --------------
175 Christian ...berdorfer GACH Polshoog
Msen - Polshoog --------------
176 David Vonk GACH 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
177 Sam de Vor GACH 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
178 Erwin Harmes GRTM 3000m
Msen - 3000m --------------
179 Thijs Borcheld Groningen 3000m
Msen - 3000m --------------
180 Giovanni Codrington Groningen 150m
Msen - 150m AB serie --------------
181 Wilfred va... - HAAS A Groningen 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
182 Arjan Roona Groningen 150m
300m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300...CDE serie -------------
183 Thomas Zaw Groningen Discus
Msen - Discus --------------
184 Mathijs Damsteegt Haag Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel -------------
185 Daniël Leyba Haag Hoog
Msen - Hoog --------------
186 Sander Pupella Haag 300m
Msen - 300m AB serie --------------
187 Paul van der Sluijs Haag 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
188 Bas Uitbeijerse Haag 150m
300m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300...CDE serie -------------
189 Duncan Visser Haag 300m
Msen - 300...CDE serie --------------
190 Robin Coops HLLS 150m
Ver
Msen - 150...DEF serieMsen - Ver -------------
191 Dennis de Groot HLLS 150m
300m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300...CDE serie -------------
192 Roman de Klein HLLS 400mH
Msen - 400mH --------------
193 Thijs Koers HLLS 150m
300m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300...CDE serie -------------
194 Andrew Kooijman HLLS Speer
--------------
195 Jeroen Witteveen HLLS 150m
Msen - 150...DEF serie --------------
196 Jurriaan Wouters HLLS Speer
--------------
197 Marius Wouters HLLS Hoog
Msen - Hoog --------------
198 Akos Miller Hongarije Hoog
Msen - Hoog --------------
199 Mark Jonker Isala `96 Speer
Msen - Speer --------------
200 Ryan Shields Jamaica 150m
Msen - 150m AB serie --------------
201 Christiaan...Bosselaar KAV Holland 3000m
Msen - 3000m --------------
202 Lucas Nieuweboer KAV Holland 3000m
Msen - 3000m --------------
203 Jelte Van Atten Leiden 1000m
Msen - 1000m C serie --------------
204 Martijn va...Batenburg Leiden Discus
Msen - Discus --------------
205 Mathijs Dirks Leiden 300m
Msen - 300...CDE serie --------------
206 Jamiro Elabeidi Leiden 150m
4x100m
Msen - 150...DEF serie -------------
207 Max van Gerrevink Leiden 3000m
Msen - 3000m --------------
208 Benjamin Janssen Leiden Discus
--------------
209 Rory Johnson Leiden 3000m
Msen - 3000m --------------
210 Nick van Schagen Leiden 150m
300m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300...CDE serie -------------
211 Seppe van ... - HAAS A Leiden 3000m
Msen - 3000m --------------
212 Flores Weverling Leiden 3000m
Msen - 3000m --------------
213 Royce Zaadnoordijk Leiden 300m
Msen - 300...CDE serie --------------
214 Dani Nivillac Nijmegen 150m
Msen - 150...DEF serie --------------
215 Levi Vloet Nijmegen 150m
4x100m
Msen - 150...DEF serie -------------
216 Ingar Kiplesund Noorwegen Ver
Msen - Ver --------------
217 Bram Elevelt HAAS 110mH
Msen - 110mH --------------
218 Sybren Blok PAC 110mH
Discus
Kogel
Msen - 110mH ------------
219 Marijn van den Born PAC Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel -------------
220 Ignisious Gaisah PAC Ver
Msen - Ver --------------
221 Remco Goetheer PAC Kogel
Msen - Kogel --------------
222 Bram Ruissen PAC Ver
--------------
223 Yorben Ruiter PAC 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
224 Ingmar Vos PAC Discus
Speer
Hoog
Msen - DiscusMsen - SpeerMsen - Hoog ------------
225 Onyema Adigida Phanos 150m
4x100m
Msen - 150m AB serie -------------
226 Philip van de Beek Phanos Polshoog
Msen - Polshoog --------------
227 Bjorn Blauwhof Phanos 150m
300m
Msen - 150m AB serieMsen - 300m AB serie -------------
228 Isayah Broers Phanos 150m
300m
4x100m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300m AB serie ------------
229 Meron Gijsbertha Phanos 300m
Msen - 300...CDE serie --------------
230 Vincent Hazeleger Phanos 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
231 Erik Huij...Carretero Phanos Speer
Msen - Speer --------------
232 Thomas Lewis Phanos 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
233 Daniël de Looze Phanos 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
234 Maxim Moinat Phanos 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
235 Maarten Ottenhoff Phanos 400mH
Msen - 400mH --------------
236 Casper van der Ploeg Phanos Discus
Msen - Discus --------------
237 Henrik Pröpper Phanos Speer
Msen - Speer --------------
238 Wandifa Sanneh Phanos 300m
Msen - 300m AB serie --------------
239 Koen Smet Phanos 110mH
Msen - 110mH --------------
240 Quincy Stjeward Phanos Ver
--------------
241 Remly Vrij Phanos 150m
300m
Msen - 150...DEF serieMsen - 300...CDE serie -------------
242 Luuk Wagenaar Phanos 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
243 Jesper Arts PH 400mH
Msen - 400mH --------------
244 Erik Cadée PH Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel -------------
245 Olav Donker PH 4x100m
Ver
Msen - Ver -------------
246 Pim Jehee PH Ver
Msen - Ver --------------
247 Koen Koenders PH Polshoog
Msen - Polshoog --------------
248 Maarten Nabbe PH 110mH
Msen - 110mH --------------
249 Steven Nuytinck PH Ver
Msen - Ver --------------
250 Lars Timmerman PH Speer
Msen - Speer --------------
251 Terrence Agard Rotterdam 300m
Msen - 300m AB serie --------------
252 Dudly Boeldak Rotterdam 150m
300m
4x100m
Msen - 150m AB serieMsen - 300...CDE serie ------------
253 Lex Bolderheij Rotterdam 300m
Msen - 300...CDE serie --------------
254 Ruben Esajas Rotterdam 150m
110mH
Msen - 150...DEF serieMsen - 110mH -------------
255 Ronald Hertog Rotterdam 4x100m
Ver
Msen - Ver -------------
256 Dimitri Juliet Rotterdam 150m
Msen - 150m AB serie --------------
257 Enrico van Luijk Rotterdam 150m
300m
Msen - 150m AB serieMsen - 300m AB serie -------------
258 Ranki Oberoi Rotterdam 150m
Ver
Msen - 150...DEF serieMsen - Ver -------------
259 Anthony Rasmijn Rotterdam 300m
Msen - 300...CDE serie --------------
260 Tarik Tahiri Rotterdam HSS
Msen - HSS --------------
261 Paul Olofsen SAV Kogel
Msen - Kogel --------------
262 Edwin Sjerps SAV 1000m
Msen - 1000m C serie --------------
263 Sven van Merode Spado Hoog
Msen - Hoog --------------
264 Joost Sinke Spado Hoog
Msen - Hoog --------------
265 Djoao Lobles SV Noordkop 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
266 Gianluca Assorgia SPLT 3000m
Msen - 3000m --------------
267 Roelf Bouwmeester SV Veendam 150m
4x100m
Msen - 150m AB serie -------------
268 Thom Reynders Swift 1000m
Msen - 1000m C serie --------------
269 Guus Winkelmolen Swift 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
270 Joeri Slagter TAS `82 1000m
Msen - 100... AB serie --------------
271 Dion van Kessel Typhoon Hoog
Msen - Hoog --------------
272 Stef van der Schaaf VAV 400mH
Msen - 400mH --------------
273 Maarten Stuivenberg VAV 150m
300m
Msen - 150m AB serieMsen - 300m AB serie -------------
418 Andrea Carenini GACH HSS
--------------
419 Niels Beks AV Attila 150m
Msen - 150...DEF serie --------------
420 Richard Assendelft De Spartaan 4x100m
--------------
423 Shaquille Haverkamp Nederland 4x100m
--------------
424 Levi Hazes Nederland 4x100m
--------------
425 Jim van Gorkum Nederland 4x100m
--------------
426 Sawa Bezelev Nederland 4x100m
--------------
427 Naresh Kuwas Nederland 4x100m
--------------
428 Siem Sikkinga Nederland 4x100m
--------------
430 Samuel Okantey USA HSS
Msen - HSS --------------
432 Wicher Nijkamp Nederland 4x100m
--------------
433 Indy Wekker Nederland 4x100m
--------------
434 Robin Spoor Nederland 4x100m
--------------
435 Sharif Omoyele Nederland 4x100m
--------------
436 Jordan Knops Nederland 4x100m
--------------
437 Bastiaan den Boer Nederland 4x100m
--------------
438 Ruben de Vries Nederland 4x100m
--------------
443 Jeffrey Karikari Nederland 4x100m
--------------
444 Pepijn de Groot Nederland 4x100m
--------------
445 Yunis Abu... - HAAS A Haag 1000m
Msen - 100... AB serie --------------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 9
AAC `61 AC61 1
AAV `36 AV36 1
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 3
Altis ALTS 1
ARV Achilles ACHL 1
ARV Ilion ILIO 9
ATC `75 AT75 1
Atledo ATLD 1
ATV Venray VNRY 1
AV 1923 AV23 10
AV Attila ATTL 2
AV Atverni ATVN 2
AV Castricum CSTR 6
AV Clytoneus CLYT 1
AV Daventria 1906 DVTR 3
AV De Spartaan SPTN 11
AV Fortuna FRTN 2
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Gouda GOUD 1
AV Haarlem HRLM 3
AV Haarlemmermeer HLLM 2
AV Hanzesport HNZS 2
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 2
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 1
AV Jahn II JAHN 1
AV Lycurgus LYCG 10
AV Olympus `70 OL70 1
AV Passaat PSST 3
AV PEC 1910 PEC 1
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 2
AV Startbaan STBN 1
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 3
AV Unitas UNTS 4
AV Wijchen WYCH 1
AV Zaanland ZNLD 3
AV Zeewolde ZWLD 1
AV `34 Apeldoorn AV34 1
AV `47 AV47 1
AV `56 AV56 2
Cialfo CLFO 1
Ciko `66 CIKO 1
DEM DEM 3
Denemarken DEN 1
DJA DJA 1
Duitsland GER 1
Dynamica ADSV DNMC 1
EAC De Sperwers SPWS 1
GAC Hilversum GACH 7
González Running Team GRTM 1
Groningen Atletiek GRNG 5
Haag Atletiek HAAG 7
Hellas Utrecht HLLS 8
Hongarije HUN 1
Isala `96 ISLA 1
Jamaica JAM 1
KAV Holland KAVH 2
Leiden Atletiek LATL 11
Nederland NED 15
Nijmegen Atletiek NYMG 2
Noorwegen NOR 1
NSAV `t Haasje HAAS 1
PAC PAC 7
Phanos PHNS 18
Prins Hendrik PH 8
Rotterdam Atletiek RDAM 10
SAV SAV 2
Spado SPDO 2
SV Noordkop NRDK 1
SV Sportlust SPLT 1
SV Veendam Atletiek VNDM 1
Swift Atletiek SWFT 2
TAS `82 TS82 1
Typhoon TPHN 1
VAV VAV 2
Verenigde Staten USA 1

Uitslagen 150 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Solomon Bockarie ARV Ilion 15,45 +0.7 m/s15,52
2 Elvis Afrifa AV 1923 15,74 +0.7 m/s16,37
3 Onyema Adigida Phanos 15,87 +0.0 m/s21,76
4 Chidel Cecilia AV Atverni 16,04 +0.0 m/s11:28,00
5 Maarten Stuivenberg VAV 16,16 +0.7 m/s16,06
6 Daan Lubberdink Ciko `66 16,22 +0.4 m/s21,96
7 Dimitri Juliet Rotterdam 16,24 +0.7 m/s10,57
8 Bjorn Blauwhof Phanos 16,32 +0.0 m/s21,97
9 Dudly Boeldak Rotterdam 16,35 +0.0 m/s11:24,00
10 Jamiro Elabeidi Leiden 16,50 +0.4 m/s10,93
11 Calvin Hoogland Castricum 16,52 +0.0 m/s16,87
12 Enrico van Luijk Rotterdam 16,53 +0.0 m/s16,41
13 Marvin Douma AV Lycurgus 16,55 +0.7 m/s15,90
14 Filip van den Hoven AV Lycurgus 16,59 +0.4 m/s16,65
15 Rutger Bien AV 1923 16,66 +0.4 m/s17,06
16 Thijs Koers HLLS 16,75 -0.2 m/s17,44
17 Robin Coops HLLS 16,76 +0.5 m/s11:37,00
18 Ruben Esajas Rotterdam 16,79 +0.5 m/s11:31,00
19 Dani Nivillac Nijmegen 16,83 +0.0 m/s11:29,00
20 Jeroen Witteveen HLLS 16,96 -0.2 m/s17,41
21 Ronald Dekker AV Hera 17,04 +0.0 m/s16,91
22 Nick van Schagen Leiden 17,08 +0.0 m/s16,86
22 Jordy Kluft DEM 17,08 +0.0 m/s11:31,00
24 Bas Uitbeijerse Haag 17,25 +0.5 m/s17,28
25 Jamaal Awad DEM 17,27 +0.4 m/s16,70
26 Yoeri Sterenberg DVTR 17,34 -0.2 m/s23,22
27 Thomas Reijnders Altis 17,36 +0.0 m/s17,28
27 Ranki Oberoi Rotterdam 17,36 +0.4 m/s11:03,00
29 Thijs van den Dries AV Lycurgus 17,38 -0.2 m/s11:49,00
30 Dennis de Groot HLLS 17,70 -0.2 m/s17,72
31 Muus Evers AAC 17,71 +0.5 m/s17,06
32 Erwin Sneek AAC 18,00 -0.2 m/s23,73
33 Levi Vloet Nijmegen 18,27 +0.5 m/s---
34 Jelmar Bos Almere `81 18,86 +0.5 m/s---
35 Rodrigo Wi...lly Broer DVTR 20,72 +0.7 m/s16,21
Roelf Bouwmeester SV Veendam DNS 11:05,00

Uitslagen 300 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Wandifa Sanneh Phanos 33,79 33,87
2 Maarten Stuivenberg VAV 33,82 33,63
3 Bjorn Blauwhof Phanos 33,87 46,86
4 Thomas van Klaveren AV Haarlem 34,44 34,84
4 Chidel Cecilia AV Atverni 34,44 22:07,00
6 Jochem Dobber AV Suomi 34,55 46,67
7 Vester Van...eijningen AV Haarlem 34,59 34,95
8 Dudly Boeldak Rotterdam 34,69 22:37,00
9 Royce Zaadnoordijk Leiden 34,71 49,63
10 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna 34,77 35,50
11 Mathijs Dirks Leiden 34,90 35,05
12 Roel Huijsmans AV Atverni 34,97 35,27
13 Thijs Koers HLLS 35,24 36,87
14 Enrico van Luijk Rotterdam 35,52 35,35
15 Meron Gijsbertha Phanos 35,56 22:46,00
16 Sjoerd Dekker AV Haarlem 35,62 36,01
17 Calvin Hoogland Castricum 36,08 35,90
18 Rutger Bien AV 1923 36,12 22:36,00
19 Lex Bolderheij Rotterdam 36,13 50,50
20 Bas Uitbeijerse Haag 36,23 35,85
21 Cliff Ellsworth AV Lycurgus 36,24 49,97
22 Nick van Schagen Leiden 36,29 35,49
23 Ronald Dekker AV Hera 36,64 36,04
24 Yoeri Sterenberg DVTR 36,85 50,94
25 Thijs van den Dries AV Lycurgus 36,87 51,43
26 Duncan Visser Haag 37,16 36,44
27 Koen van den Hoven AV 1923 37,90 36,27
28 Muus Evers AAC 38,32 37,00
Isayah Broers Phanos DNS 22:23,00
Daan Lubberdink Ciko `66 DNS 49,58

Uitslagen 1000 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Vincent Hazeleger Phanos 2:24,25 ---
2 Thomas van Laar AV PEC 1910 2:24,29 1.51:39,00
3 Bram Anderiessen AKU 2:24,42 3:50,37
4 Mahadi Abdi Ali AV Unitas 2:24,82 3:49,45
5 Maarten Plaum AV Unitas 2:25,34 1:50,78
6 Luuk Wagenaar Phanos 2:26,27 2:24,27
7 Yorben Ruiter PAC 2:27,23 2:26,81
8 Jurjen Polderman Clytoneus 2:27,44 1.50:29,00
9 Sven Schoonebeek AV Lycurgus 2:27,61 2:30,97
10 Maxim Moinat Phanos 2:28,43 ---
11 Thomas Lewis Phanos 2:28,44 1.52:19,00
12 Joeri Slagter TAS `82 2:28,94 1.53:30,00
13 Djoao Lobles SV Noordkop 2:29,12 1.57:19,00
14 Kevin Viezee AAC 2:29,31 2:31,00
15 Tom de Leeuw Almere `81 2:29,59 2:29,61
16 Daniël de Looze Phanos 2:29,69 1.54:0,00
17 Ryan Clarke Castricum 2:30,45 1.52:28,00
18 Twan Pormes AV Zaanland 2:30,77 1.55:7,00
19 Guus Winkelmolen Swift 2:30,81 2:33,80
20 Jelte Van Atten Leiden 2:31,03 2:39,97
21 Paul van der Sluijs Haag 2:31,20 ---
22 Marijn van...er Putten HLLM 2:31,52 1.58:3,00
23 Lars Van Hoeven Heerenveen 2:31,78 1:55,02
24 Pieter Mijnhout GACH 2:32,06 2:35,12
25 Cain Rutgers Almere `81 2:32,10 1:56,15
26 Sam de Vor GACH 2:33,25 2:31,51
27 Ibrahim Abdi Ali Hanzesport 2:34,60 2:39,00
28 David Vonk GACH 2:34,99 2:32,40
29 Thom Reynders Swift 2:35,01 2:44,65
30 Edwin Sjerps SAV 2:35,27 4:02,62
31 Thymon Houben AV Unitas 2:35,45 1.56:25,00
32 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 2:35,88 1.59:18,00
33 Tristan Slobben AV Trias 2:37,11 2:00,56
34 Jens van Gelderen AV Lycurgus 2:38,27 1.56:36,00
35 Jelle de Roon Atledo 2:38,31 2:40,00
36 Zeb Beelen De Spartaan 2:39,79 4:21,00
37 Daan Notenboom Castricum 2:44,43 2:05,17
38 Jesper Verbruggen Castricum 2:46,53 2:03,69
Robbin Pi... - HAAS B ARV Ilion DNS ---
Yunis Abu... - HAAS A Haag DNF ---

Uitslagen 110 meter horden Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Andreas Martinsen Denemarken 13,78 -0.5 m/s13,65
2 Pieter Braun AV Sprint 14,46 -0.5 m/s14,25
3 Rik Taam AV Zaanland 15,14 -0.5 m/s15,10
4 Trystan de Weerdt AAV `36 15,24 -0.5 m/s14,72
5 Maarten Nabbe PH 15,37 -0.5 m/s15,04
Ruben Esajas Rotterdam DQ 14,69

Uitslagen 400 meter horden Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Nick Smidt AAC `61 51,38 51,36
2 Jon Schouwenaar AV 1923 53,52 54,87
2 Stef van der Schaaf VAV 53,52 52,21
4 Jurgen van der Zwet De Spartaan 54,91 55,40
5 Arend-Jan ...ierenburg Cialfo 55,76 55,20
6 Niko Zuidema Olympus `70 55,78 54,30
7 Stefan de Vries AAC 57,03 57,62
8 Roman de Klein HLLS 57,07 56,95

Uitslagen 4 x 100m Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 NL Neo Blauw Mannen Nederland - Msen 4 41,32 8
2 NL Junioren Rood Mannen Nederland - Msen 4 41,33 7
3 NL Neo Rood Mannen Nederland - Msen 4 41,84 6
4 De Spartaan Mannen AV De Spartaan - Msen 5 43,95 5
5 ATR Rood - Msen 4 44,28 4
6 ATR Blauw - Msen 4 44,44 3
7 Senioren Para-team - Msen 4 47,34 2
8 NL Junioren Blauw Mannen Nederland - Msen 4 DNF 0

Uitslagen Zweedse Estafette Senioren mannen

Er bestaan nog geen estafette teams.

Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Erik Cadée PH 59,31 X 59,01 X X 59,18 59,31 64,24
2 Stephan Dekker ARV Ilion 54,48 54,76 54,34 56,31 X X 56,31 57,91
3 Caspar Hattink Startbaan X 51,78 53,04 54,94 X X 54,94 56,49
4 Roland van Zuilen AV Gouda 51,41 X 50,59 51,08 51,06 48,95 51,41 56,48
5 Mathijs Damsteegt Haag 48,53 48,37 X 48,89 46,78 X 48,89 51,54
6 Marijn van den Born PAC 47,71 X X X 43,81 X 47,71 44,14
7 Pieter Braun AV Sprint 44,61 42,64 41,61 45,00 45,00 44,65
8 Thomas Zaw Groningen X 43,81 X 41,51 X 44,85 44,85 48,86
9 Casper van der Ploeg Phanos 40,99 X 41,83 41,83 45,92
10 Ingmar Vos PAC X 41,01 38,73 41,01 44,96
11 Tom Hoekema De Spartaan 40,97 39,99 39,97 40,97 41,08
12 Martijn va...Batenburg Leiden X 39,08 X 39,08 43,18
13 Rik Taam AV Zaanland 36,57 39,04 33,19 39,04 40,57

Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Patrick Cronie AAC 18,24 X 18,18 18,55 X X 18,55 19,55
2 Erik Cadée PH 16,82 18,29 18,32 X X 18,28 18,32 18,82
3 Mathijs Damsteegt Haag X 17,80 17,52 X 17,45 X 17,80 17,89
4 Remco Goetheer PAC X 17,39 17,10 17,67 X X 17,67 18,01
5 Marijn van den Born PAC 14,86 X 14,82 15,27 14,90 15,68 15,68 15,31
6 Sven Poelmann AAC 14,93 14,51 X X X 15,01 15,01 15,10
7 Paul Olofsen SAV X 14,50 X X X 14,41 14,50 15,91
8 Tom Hoekema De Spartaan 12,29 11,71 11,52 12,28 11,74 11,76 12,29 12,48

Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mart ten Berge SPWS 78,46 74,96 76,63 78,46 77,97
2 Daan Meijer AV34 71,23 73,55 70,28 72,00 74,92 70,84 74,92 78,24
3 Lars Timmerman PH 72,57 72,72 70,71 X X 71,92 72,72 74,50
4 Alex van den Boom AV `47 66,95 64,64 65,92 X 62,15 X 66,95 67,78
5 Mark Jonker Isala `96 X X 60,08 60,57 55,73 61,85 61,85 65,91
6 Leon Versluijs AAC 60,42 X 60,60 60,47 61,42 58,93 61,42 61,53
7 Erik Huij...Carretero Phanos 60,30 60,31 58,93 58,48 X 60,73 60,73 66,59
8 Henrik Pröpper Phanos 58,44 59,09 59,88 60,63 54,74 58,53 60,63 62,94
9 Pieter Braun AV Sprint 58,63 57,04 59,53 59,53 56,86
10 Ingmar Vos PAC 58,72 58,27 57,38 58,72 61,41
11 Wietse Folkers AV Zeewolde X 54,13 54,82 54,82 58,04

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam 1.601.651.701.751.801.851.901.931.961.992.13ResOBP
1 Sven van Merode Spado O O XXX 1,99 2,16
2 Tymon de Jonge ARV Ilion O - O 1,96 2,00
3 Dave Brandhoff AV Lycurgus XO O O XX- 1,96 2,14
4 Daniël Leyba Haag O O O XXO O 1,96 2,02
5 Marius Wouters HLLS XO 1,96 2,11
5 Dion van Kessel Typhoon XO 1,96 2,14
7 Hidde ter Woord DVTR O XO XXO XXO 1,96 2,00
8 Niels Hanegraaf DJA O - XXX 1,90 2,07
9 Ingmar Vos PAC O XO - XXX 1,90 2,00
10 Levi van der Geest De Spartaan O XO O XXX 1,85 1,90
11 Trystan de Weerdt AAV `36 O XO XO XXX 1,85 1,98
12 Jeroen Teeuwen De Spartaan O O O XXX 1,70 1,74

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Joshua Record AV 1923 14,35 14,91 X 14,23 14,69 14,41 14,91 +1.8 m/s14,70
2 Tarik Tahiri Rotterdam 14,62 14,48 14,28 - 14,62 14,43 14,62 +1.8 m/s14,81
3 Samuel Okantey USA 14,42 14,48 14,40 13,99 X 12,09 14,48 +2.4 m/s15,08
4 Glenn van Hamond AV Attila X 13,55 X 13,59 13,00 13,71 13,71 +1.5 m/s13,92
5 Twan Evers AV Wijchen 12,92 13,27 12,99 13,23 13,02 13,24 13,27 +2.7 m/s12,99
6 Jarik Beukers De Spartaan 11,46 X X 11,72 X X 11,72 +1.8 m/s12,57

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

# Naam 4.304.404.604.804.905.005.105.205.305.505.70ResOBP
1 Rutger Koppelaar ARV Ilion XO O XXX 5,50 5,65
2 Menno Vloon AV Lycurgus O - XO XXX 5,20 5,58
3 Koen van der Wijst AV Unitas XO - XXX 4,90 5,35
4 Koen Koenders PH O XXX 4,60 4,70
5 Siem ter Braake GACH XO XXX 4,30 4,50
6 Steven Eleonora ARV Ilion XXO XXX 4,30 4,60
Philip van de Beek Phanos XXX DNS 4,45
Timo de Water ARV Ilion DNS 5,15
Koen Stapel ARV Ilion XX DNS 4,60
Jakob Putz ATV Venray XXX DNS 4,30

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Ingar Kiplesund Noorwegen 7,22 7,59 7,42 5,94 7,51 7,45 7,59 +3.2 m/s7,86
2 Ignisious Gaisah PAC X 7,57 X - 7,35 X 7,57 +2.8 m/s8,00
3 Pim Jehee PH 7,43 7,35 7,33 7,29 7,01 7,53 7,53 +1.2 m/s7,40
4 Steven Nuytinck PH 7,06 X 7,34 7,46 X 7,48 7,48 +2.2 m/s7,53
5 Loek van Zevenbergen AV Fortuna 7,03 7,19 7,31 7,30 7,43 - 7,43 +2.1 m/s6,79
6 Joeri van der Hooft AAC 7,18 7,27 X 7,06 - 7,16 7,27 +3.5 m/s7,33
7 Alexander Soethout DEM X X 7,10 X 7,10 +1.6 m/s7,10
8 Ronald Hertog Rotterdam 6,50 6,92 6,90 6,51 6,82 X 6,92 +2.5 m/s7,57
9 Trystan de Weerdt AAV `36 6,58 6,78 6,51 6,78 +2.5 m/s6,97
10 Ranki Oberoi Rotterdam 6,75 6,53 6,74 6,75 +1.6 m/s6,96
11 Filip van den Hoven AV Lycurgus 6,50 6,75 6,54 6,75 +3.4 m/s7,16
12 Olav Donker PH 6,40 X 6,64 6,64 +3.7 m/s6,82
13 Robin Coops HLLS 6,51 6,55 6,52 6,55 +1.8 m/s6,75
14 Rik Taam AV Zaanland 3,85 6,35 6,46 6,46 +2.1 m/s7,05