Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 37
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 80 meter finale
  • 1 x 600 meter
  • 1 x 4 x 80m
  • 3 x Discuswerpen
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Speerwerpen
  • 1 x Hoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:35 80m Uitslagen
    14:00 Ver
    Bak 2
    Uitslagen
    14:00 Discus Uitslagen
    14:30 Hoog
    Bak 2
    Uitslagen
    15:00 Kogel
    Bak 1
    Uitslagen
    15:30 Speer Uitslagen
    16:20 600m Uitslagen
    17:20 80m_f Uitslagen


    Tijdschema

    12:35u17:25u
    Meisjes Junior C
    80m
    Kogel - Bak 1
    600m

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m80m_f600m4x80mDiscusKogelSpeerHoogVer
    145 Floor Dijkstra AAC `61 80m
    Speer
    Hoog
    MJC - 80mMJC - SpeerMJC - Hoog ------
    146 Rozemarie Fokkema AAC `61 600m
    4x80m
    Discus
    Kogel
    Speer
    MJC - 600mMJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer ----
    147 Wies Kesting AAC `61 80m
    80m_f
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80m_f ------
    148 Amber Slomp AAC `61 600m
    Discus
    Kogel
    MJC - 600mMJC - DiscusMJC - Kogel ------
    149 Lianne Vroom AAC `61 80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver -------
    150 Britt Weerman AAC `61 80m
    80m_f
    Kogel
    Ver
    MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - KogelMJC - Ver -----
    151 Sarah van Boven AV Aquilo 4x80m
    --------
    152 Xane Greven AV Aquilo 4x80m
    --------
    153 Loes Lange AV Aquilo 80m
    600m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 600m ------
    154 Iris Martena AV Aquilo 4x80m
    --------
    155 Zanele Vriezekolk AV Aquilo 80m
    600m
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 600m ------
    156 Evelien va...Houweling De Gemzen 80m
    Speer
    Ver
    MJC - 80mMJC - SpeerMJC - Ver ------
    157 Anke Binnema Heerenveen 80m
    Speer
    Ver
    MJC - 80mMJC - SpeerMJC - Ver ------
    158 Rikst Slot Heerenveen 80m
    Kogel
    Ver
    MJC - 80mMJC - KogelMJC - Ver ------
    159 Tanisha Brigitha AV Impala 80m
    80m_f
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - Kogel -----
    160 Yassine Bulthuis AV Impala 80m
    80m_f
    4x80m
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - HoogMJC - Ver ----
    161 Hester Vlasblom AV Impala 80m
    4x80m
    Discus
    Kogel
    Speer
    Ver
    MJC - 80mMJC - DiscusMJC - KogelMJC - SpeerMJC - Ver ---
    162 Fiona de Vries AV Impala Discus
    Hoog
    Ver
    MJC - DiscusMJC - HoogMJC - Ver ------
    163 Emma van Wieren AV Impala 4x80m
    Speer
    Ver
    MJC - SpeerMJC - Ver ------
    164 Sabrina Kim Cruden AV Lionitas 80m
    Kogel
    Speer
    Hoog
    MJC - 80mMJC - KogelMJC - SpeerMJC - Hoog -----
    165 Carmen de Wolff AV Lionitas 80m
    Speer
    Hoog
    MJC - 80mMJC - SpeerMJC - Hoog ------
    166 Anouk Schoop AV NOP 80m
    80m_f
    Kogel
    Ver
    MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - KogelMJC - Ver -----
    167 Sarah van Beilen AV PEC 1910 600m
    Hoog
    Ver
    MJC - 600mMJC - HoogMJC - Ver ------
    168 Marleen Suelmann SPWS 80m
    80m_f
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - HoogMJC - Ver -----
    169 Melissa U...jk Winkel SPWS 600m
    MJC - 600m --------
    170 Josefien Harmsen Groningen 80m
    600m
    Speer
    Ver
    MJC - 80mMJC - 600mMJC - SpeerMJC - Ver -----
    171 Lianne Huisjes Groningen 80m
    80m_f
    MJC - 80mMJC - 80m_f -------
    172 Isabeau Leegwater Groningen 600m
    Discus
    Speer
    Hoog
    MJC - 600mMJC - DiscusMJC - SpeerMJC - Hoog -----
    173 Sara Mina Saberi Groningen 600m
    MJC - 600m --------
    174 Selma Spikman Groningen 600m
    MJC - 600m --------
    175 Danara Stoppels Groningen 80m
    80m_f
    Discus
    Kogel
    Speer
    MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer ----
    176 Carmen Uildriks Groningen Speer
    Ver
    MJC - SpeerMJC - Ver -------
    177 Nicky Evers SV Veendam 80m
    Kogel
    Speer
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mMJC - KogelMJC - SpeerMJC - HoogMJC - Ver ----
    178 Lotte Schutten SV Veendam 80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver -------
    179 Linde van Dijken VAV Kogel
    Speer
    MJC - KogelMJC - Speer -------
    180 Amke Geiken ZOEV Discus
    MJC - Discus --------
    181 Simone Knossen ZOEV 80m
    600m
    Discus
    Kogel
    Speer
    Hoog
    Ver
    MJC - 80mMJC - 600mMJC - DiscusMJC - KogelMJC - SpeerMJC - HoogMJC - Ver --

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 6
    AV Aquilo AQLO 5
    AV De Gemzen GMZN 1
    AV Heerenveen HRVN 2
    AV Impala IMPL 5
    AV Lionitas LNTS 2
    AV NOP NOP 1
    AV PEC 1910 PEC 1
    EAC De Sperwers SPWS 2
    Groningen Atletiek GRNG 7
    SV Veendam Atletiek VNDM 2
    VAV VAV 1
    ZOEV ZOEV 2
  • 80m
  • 80m_f
  • 600m
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Speer
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam 80m OBP
    1 Lianne Huisjes Groningen 10,26 +2.0 m/s10,56
    2 Rikst Slot Heerenveen 10,28 +2.0 m/s10,60
    3 Anouk Schoop AV NOP 10,38 +2.2 m/s10,50
    4 Britt Weerman AAC `61 10,48 +2.3 m/s10,50
    5 Tanisha Brigitha AV Impala 10,82 +2.3 m/s10,80
    6 Yassine Bulthuis AV Impala 10,96 +2.3 m/s10,90
    6 Marleen Suelmann SPWS 10,96 +2.0 m/s11,20
    8 Danara Stoppels Groningen 11,00 +2.3 m/s11,10
    9 Wies Kesting AAC `61 11,03 +2.2 m/s---
    10 Anke Binnema Heerenveen 11,14 +2.0 m/s---
    11 Sabrina Kim Cruden AV Lionitas 11,24 +2.2 m/s11,30
    12 Evelien va...Houweling De Gemzen 11,33 +2.2 m/s11,10
    13 Floor Dijkstra AAC `61 11,40 +2.0 m/s---
    14 Lianne Vroom AAC `61 11,58 +2.3 m/s---
    15 Lotte Schutten SV Veendam 11,85 +2.0 m/s---
    16 Zanele Vriezekolk AV Aquilo 11,93 +2.2 m/s---
    17 Carmen de Wolff AV Lionitas 12,12 +2.2 m/s12,10
    18 Loes Lange AV Aquilo 12,16 +2.3 m/s---
    19 Hester Vlasblom AV Impala 12,33 +2.2 m/s---
    20 Simone Knossen ZOEV 13,92 +2.0 m/s---
    Josefien Harmsen Groningen DNS ---
    Nicky Evers SV Veendam DNS ---

    Uitslagen 80 meter finale Meisjes Junior C

    # Naam 80m_f Qm
    1 Anouk Schoop AV NOP 10,30 +0.1 m/s---
    2 Lianne Huisjes Groningen 10,32 +0.1 m/s---
    3 Britt Weerman AAC `61 10,45 +0.1 m/s---
    4 Marleen Suelmann SPWS 10,92 +0.1 m/s---
    5 Tanisha Brigitha AV Impala 10,92 +0.1 m/s---
    6 Danara Stoppels Groningen 10,97 +0.1 m/s---
    7 Yassine Bulthuis AV Impala 11,06 +0.1 m/s---
    8 Wies Kesting AAC `61 11,17 +0.1 m/s---

    Uitslagen 4 x 80m Meisjes Junior C

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Flying Girls Groningen Atletiek - MJC 4 42,45 5
    2 Impala AV Impala - MJC 4 43,73 4
    3 Abaphumeleleyos AV Aquilo - MJC 4 46,63 3
    4 The Aquiloqueens AV Aquilo - MJC 4 50,21 2
    5 AAC'61 AAC `61 - MJC 0 DNS 0

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior C

    # Naam SpeerOBP
    1 Danara Stoppels Groningen 42,54 ---
    2 Floor Dijkstra AAC `61 25,49 ---
    3 Sabrina Kim Cruden AV Lionitas 25,19 ---
    4 Isabeau Leegwater Groningen 24,75 ---
    5 Carmen de Wolff AV Lionitas 24,48 28,83
    6 Rozemarie Fokkema AAC `61 24,02 25,17
    7 Linde van Dijken VAV 23,86 ---
    8 Anke Binnema Heerenveen 23,68 ---
    9 Evelien va...Houweling De Gemzen 23,05 21,10
    10 Emma van Wieren AV Impala 19,61 ---
    11 Carmen Uildriks Groningen 17,40 ---
    12 Simone Knossen ZOEV 15,76 ---
    13 Hester Vlasblom AV Impala 15,43 ---
    14 Nicky Evers SV Veendam 12,97 ---
    Josefien Harmsen Groningen DNS ---