Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 17
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 100 meter finale
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 4 x 100m
  • 3 x Discuswerpen
  • 3 x Kogelstoten
  • 3 x Speerwerpen
  • 1 x Hoogspringen
  • 3 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:50 100m Uitslagen
    14:00 Kogel
    Bak 2
    Uitslagen
    14:30 Speer Uitslagen
    14:45 Hoog
    Bak 1
    Uitslagen
    15:00 Discus Uitslagen
    16:00 Ver
    Bak 1
    Uitslagen
    16:35 1000m Uitslagen
    17:25 100m_f Uitslagen


    Tijdschema

    12:50u17:30u
    Jongens Junior C
    100m
    Hoog - Bak 1
    Ver - Bak 1

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f1000m4x100mDiscusKogelSpeerHoogVer
    36 Marnix Wilting AC TION Discus
    Kogel
    Speer
    JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer ------
    37 Frank Seppenwoolde ATNY 1000m
    Discus
    Speer
    Hoog
    Ver
    JJC - 1000mJJC - DiscusJJC - SpeerJJC - HoogJJC - Ver ----
    38 Ronald Mulder Fivelstreek 100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver -------
    39 Rutger Hoekstra Heerenveen 100m
    100m_f
    Speer
    Hoog
    JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - SpeerJJC - Hoog -----
    40 Sil de Jong Heerenveen 100m
    100m_f
    Ver
    JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - Ver ------
    41 René Schultinga Heerenveen 1000m
    JJC - 1000m --------
    42 Gerbrand Bontekoe AV Impala Kogel
    Hoog
    Ver
    JJC - KogelJJC - HoogJJC - Ver ------
    43 Florian Va...er Dussen AV Impala 100m
    100m_f
    1000m
    Ver
    JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 1000mJJC - Ver -----
    44 Piter Nijboer AV Impala Discus
    Kogel
    Speer
    JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer ------
    45 Bjorn Rinsma AV Impala 100m
    100m_f
    Ver
    JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - Ver ------
    46 Freek Moll AV Jahn II Speer
    JJC - Speer --------
    47 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus Discus
    Kogel
    Speer
    JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer ------
    48 Bram Voors SPWS 1000m
    Speer
    Hoog
    JJC - 1000mJJC - SpeerJJC - Hoog ------
    49 Kosheen Miran Groningen 100m
    100m_f
    Kogel
    Ver
    JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - KogelJJC - Ver -----
    50 Boas Okken Groningen 100m
    100m_f
    4x100m
    Kogel
    Hoog
    Ver
    JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - KogelJJC - HoogJJC - Ver ---
    51 Anton Sarnatskiy Groningen 100m
    100m_f
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - Ver -----
    52 Timo Hoogendoorn U-Track 1000m
    JJC - 1000m --------

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC TION TION 1
    AV Atletics Nijverdal ATNY 1
    AV Fivelstreek FVLS 1
    AV Heerenveen HRVN 3
    AV Impala IMPL 4
    AV Jahn II JAHN 1
    AV Lycurgus LYCG 1
    EAC De Sperwers SPWS 1
    Groningen Atletiek GRNG 3
    U-Track UTRK 1

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam 100m OBP
    1 Kosheen Miran Groningen 11,45 +3.0 m/s11,50
    2 Boas Okken Groningen 12,28 +3.0 m/s12,40
    3 Anton Sarnatskiy Groningen 12,41 +3.0 m/s---
    4 Sil de Jong Heerenveen 12,62 +3.0 m/s13,10
    5 Bjorn Rinsma AV Impala 12,73 +3.0 m/s---
    6 Florian Va...er Dussen AV Impala 12,79 +3.0 m/s12,80
    7 Rutger Hoekstra Heerenveen 12,92 +3.0 m/s13,00
    Ronald Mulder Fivelstreek DNS ---

    Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior C

    # Naam 100m_f Qm
    1 Kosheen Miran Groningen 11,30 +1.4 m/s---
    2 Anton Sarnatskiy Groningen 12,29 +1.4 m/s---
    3 Boas Okken Groningen 12,32 +1.4 m/s---
    4 Sil de Jong Heerenveen 12,69 +1.4 m/s---
    5 Bjorn Rinsma AV Impala 12,73 +1.4 m/s---
    6 Florian Va...er Dussen AV Impala 13,01 +1.4 m/s---
    Rutger Hoekstra Heerenveen DNS ---

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior C

    # Naam 1000mOBP
    1 René Schultinga Heerenveen 3:06,35 3:03,10
    2 Frank Seppenwoolde ATNY 3:11,37 2:20,70
    3 Florian Va...er Dussen AV Impala 3:19,51 3:13,20
    4 Bram Voors SPWS 3:26,31 ---
    Timo Hoogendoorn U-Track DNS 2:50,40

    Uitslagen 4 x 100m Jongens Junior C

    Er bestaan nog geen estafette teams.

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior C

    # Naam DiscusOBP
    1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 50,90 54,23
    2 Marnix Wilting AC TION 31,85 32,21
    3 Frank Seppenwoolde ATNY 30,30 34,29
    4 Piter Nijboer AV Impala 24,35 ---

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior C

    # Naam KogelOBP
    1 Sebastiaan Bonte AV Lycurgus 15,03 15,19
    2 Marnix Wilting AC TION 13,10 10,05
    3 Kosheen Miran Groningen 12,84 12,71
    4 Gerbrand Bontekoe AV Impala 9,60 ---
    5 Piter Nijboer AV Impala 8,98 ---
    Boas Okken Groningen DNS 11,02

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam HoogOBP
    1 Boas Okken Groningen 1,73 1,71
    2 Rutger Hoekstra Heerenveen 1,65 1,65
    3 Frank Seppenwoolde ATNY 1,55 1,55
    3 Gerbrand Bontekoe AV Impala 1,55 ---
    5 Bram Voors SPWS 1,40 ---