Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 72
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    13:00 80mH Uitslagen
    13:00 Hoog Uitslagen
    14:25 Discus Uitslagen
    14:35 Ver Uitslagen
    14:55 800m Uitslagen
    16:00 Kogel Uitslagen
    16:25 80m Uitslagen


    Tijdschema

    13:00u16:55u
    Meisjes Junior C
    Hoog
    Discus
    Ver
    800m
    Kogel
    80m

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m800m80mH4x80mDiscusKogelHoogVerTeam punten
    165 Valerie Afognon ARV Ilion 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH ARV Ilion MC ----- 0
    166 Denise Arisa ARV Ilion 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH ARV Ilion MC ----- 1273
    167 Esmee van der Hulst ARV Ilion 800m
    MJC - 800m ARV Ilion MC ------- 0
    168 Morgann de Jong ARV Ilion 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver ARV Ilion MC ----- 593
    169 Sarah Kuperus ARV Ilion 800m
    MJC - 800m ARV Ilion MC ------- 463
    170 Alysee Lester ARV Ilion 80mH
    Kogel
    Ver
    MJC - 80mHMJC - KogelMJC - Ver ARV Ilion MC ----- 1749
    171 Arja Pouwels ARV Ilion Discus
    MJC - Discus ARV Ilion MC ------- 0
    172 Franka Pouwels ARV Ilion Hoog
    MJC - Hoog ARV Ilion MC ------- 582
    173 Sterre de Rooij ARV Ilion 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog ARV Ilion MC ----- 517
    174 Kim Wiegand ARV Ilion Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel ARV Ilion MC ------ 338
    175 Ella Cox AV Atverni 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver AV Atverni MC Team 2 ----- 251
    176 Lisa Cox AV Atverni 80m
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mMJC - Discus AV Atverni MC Team 2 ----- 523
    177 Romy Dannenburg AV Atverni 80m
    800m
    80mH
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - 80mH AV Atverni MC Team 1 ----- 970
    178 Elena Emanuel AV Atverni 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH AV Atverni MC Team 1 ----- 678
    179 Merel Kuper AV Atverni 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog AV Atverni MC Team 1 ----- 610
    180 Fenne Liebrand AV Atverni 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog AV Atverni MC Team 2 ----- 518
    181 Dewi van Onselen AV Atverni Discus
    Kogel
    Ver
    MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Ver AV Atverni MC Team 1 ----- 0
    182 Emma Scheepstra AV Atverni Discus
    Kogel
    Ver
    MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Ver AV Atverni MC Team 1 ----- 923
    183 Dianne Vendrig AV Atverni 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH AV Atverni MC Team 1 ----- 206
    184 Janaica Wessels AV Atverni 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver AV Atverni MC Team 2 ----- 609
    185 Lieke Westra AV Atverni 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog AV Atverni MC Team 1 ----- 0
    186 Angelle Davis Clytoneus 80mH
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mHMJC - Kogel AV Clytoneus MC ----- 0
    187 Hannah Garritsen Clytoneus 800m
    4x80m
    Ver
    MJC - 800mMJC - Ver AV Clytoneus MC ----- 242
    188 Maaike Heida Clytoneus 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver AV Clytoneus MC ----- 1202
    189 Manouk Schouten Clytoneus 80m
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mMJC - Discus AV Clytoneus MC ----- 646
    190 Rixt Vos Clytoneus 800m
    80mH
    Hoog
    MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Hoog AV Clytoneus MC ----- 0
    191 Pien van Berk AV Gouda Hoog
    Ver
    MJC - HoogMJC - Ver AV Gouda MC ------ 541
    192 Fabienne Buijs AV Gouda 800m
    80mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 80mH AV Gouda MC ----- 828
    193 Alyssa Folles AV Gouda 800m
    MJC - 800m AV Gouda MC ------- 0
    194 Mieke van de Pasch AV Gouda 80mH
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog AV Gouda MC ----- 400
    195 Mette Pols AV Gouda 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver AV Gouda MC ----- 1012
    196 Anika Smits AV Gouda 800m
    80mH
    MJC - 800mMJC - 80mH AV Gouda MC ------ 385
    197 Isabel van Steenwijk AV Gouda 80m
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mMJC - Discus AV Gouda MC ----- 712
    198 Judith van Vugt AV Gouda Discus
    Kogel
    MJC - DiscusMJC - Kogel AV Gouda MC ------ 0
    199 Precilla Wensveen AV Gouda 80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel AV Gouda MC ------ 389
    200 Daniek Dorst AV `47 80m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 80mMJC - Hoog AV `47 MC ----- 988
    201 Annika van Luijken AV `47 800m
    80mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 80mH AV `47 MC ----- 596
    202 Alieke van...wenhuizen AV `47 80m
    Discus
    Kogel
    MJC - 80mMJC - DiscusMJC - Kogel AV `47 MC ----- 881
    203 Dieke van Veen AV `47 800m
    80mH
    4x80m
    MJC - 800mMJC - 80mH AV `47 MC ----- 559
    204 Lisa van der Willik AV `47 4x80m
    Hoog
    Ver
    MJC - HoogMJC - Ver AV `47 MC ----- 396
    205 Esmee Gevaerts Avantri 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Avantri MC ----- 197
    206 Arwen Hamel Avantri 80mH
    4x80m
    Discus
    MJC - 80mHMJC - Discus Avantri MC ----- 360
    207 Annabel Rem Avantri 4x80m
    Kogel
    Ver
    MJC - KogelMJC - Ver Avantri MC ----- 406
    208 Fee Steehouwer Avantri 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog Avantri MC ----- 890
    209 Marijke va...den Broek HLLS 4x80m
    Discus
    Hoog
    MJC - DiscusMJC - Hoog Hellas Utrecht MC Team 1 ----- 968
    210 Kim Brouwer HLLS 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH Hellas Utrecht MC Team 1 ----- 617
    211 Faye Greve HLLS 80m
    800m
    Ver
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - Ver Hellas Utrecht MC Team 2 ----- 761
    212 Maartje de Gruijl HLLS 800m
    Kogel
    Hoog
    MJC - 800mMJC - KogelMJC - Hoog Hellas Utrecht MC Team 1 ----- 384
    213 Kira van den Ham HLLS 80mH
    Kogel
    Ver
    MJC - 80mHMJC - KogelMJC - Ver Hellas Utrecht MC Team 1 ----- 1089
    214 Isis Hordijk HLLS 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver Hellas Utrecht MC Team 1 ----- 1189
    215 Nienke Leck HLLS Discus
    Kogel
    Hoog
    MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Hoog Hellas Utrecht MC Team 2 ----- 1027
    216 Nienke Overgoor HLLS 80m
    80mH
    Ver
    MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Ver Hellas Utrecht MC Team 2 ----- 1374
    217 Hieke van Rijnsoever HLLS 800m
    MJC - 800m Hellas Utrecht MC Team 1 ------- 441
    218 Laura Schnell HLLS 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH Hellas Utrecht MC Team 1 ----- 578
    219 Florine va...ckhuijsen U-Track 80mH
    Hoog
    MJC - 80mHMJC - Hoog U-Track MC Team 2 ------ 0
    220 Sanna van den Broek U-Track 80m
    4x80m
    Kogel
    MJC - 80mMJC - Kogel U-Track MC Team 3 ----- 401
    221 Noor van Everdingen U-Track 80m
    Discus
    Kogel
    MJC - 80mMJC - DiscusMJC - Kogel U-Track MC Team 1 ----- 1013
    222 Lize Huisman U-Track 80m
    80mH
    4x80m
    MJC - 80mMJC - 80mH U-Track MC Team 1 ----- 857
    223 Naila Isabella U-Track 80mH
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mHMJC - Ver U-Track MC Team 2 ----- 529
    224 Marijn Kamerbeek U-Track 80mH
    4x80m
    MJC - 80mH U-Track MC Team 1 ------ 436
    225 Juliët Kruithof U-Track Discus
    Kogel
    Hoog
    MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Hoog U-Track MC Team 2 ----- 156
    226 Roos van der Linden U-Track 80m
    4x80m
    MJC - 80m U-Track MC Team 2 ------ 410
    227 Paula Lots U-Track 800m
    4x80m
    Discus
    MJC - 800mMJC - Discus U-Track MC Team 2 ----- 349
    228 Simi Pater U-Track 4x80m
    U-Track MC Team 3 ------- 0
    229 Fé van Santen U-Track 80m
    80mH
    Kogel
    MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Kogel U-Track MC Team 2 ----- 1041
    230 N'ketia Seedo U-Track 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver U-Track MC Team 3 ----- 1407
    231 Isil Sert U-Track 80m
    800m
    Ver
    MJC - 80mMJC - 800mMJC - Ver U-Track MC Team 1 ----- 234
    232 Maureen van Solinge U-Track 800m
    4x80m
    Hoog
    MJC - 800mMJC - Hoog U-Track MC Team 1 ----- 883
    233 Sandra Troost U-Track 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver U-Track MC Team 3 ----- 0
    234 Luka Wagenvoort U-Track 80m
    4x80m
    Ver
    MJC - 80mMJC - Ver U-Track MC Team 2 ----- 0
    235 Lola van der Wielen U-Track 4x80m
    Hoog
    Ver
    MJC - HoogMJC - Ver U-Track MC Team 1 ----- 410
    302 Laxana Ragulan U-Track 80mH
    Kogel
    MJC - 80mHMJC - Kogel U-Track MC Team 3 ------ 530

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Ilion ILIO 10
    AV Atverni ATVN 11
    AV Clytoneus CLYT 5
    AV Gouda GOUD 9
    AV `47 AV47 5
    Avantri AVTR 4
    Hellas Utrecht HLLS 10
    U-Track UTRK 18
  • Teams
  • 80m
  • 800m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 ARV Ilion MC ARV Ilion - MJC
    Begeleider: Peggy Wanders
    Jurylid: Robin van der Voort (liefst werpen)
    10 6191
    2 Hellas Utrecht MC Team 1 Hellas Utrecht - MJC
    Begeleider: Jan Ormel
    7 5944
    3 AV Gouda MC AV Gouda - MJC 9 4870
    4 U-Track MC Team 1 U-Track - MJC
    Begeleider: Jos Warmerdam
    6 4397
    5 AV `47 MC AV `47 - MJC
    Begeleider: Henk van der Willik
    Jurylid: Henk van der Willik
    5 3923
    6 AV Atverni MC Team 1 AV Atverni - MJC
    Begeleider: Maiko van Zantwijk
    7 3796
    7 Hellas Utrecht MC Team 2 Hellas Utrecht - MJC
    Begeleider: Jan Ormel
    3 3162
    8 U-Track MC Team 2 U-Track - MJC
    Begeleider: Jos Warmerdam
    7 2903
    9 U-Track MC Team 3 U-Track - MJC
    Begeleider: Juul Acton
    5 2624
    10 AV Atverni MC Team 2 AV Atverni - MJC
    Begeleider: Maiko van Zantwijk
    4 2306
    11 Avantri MC Avantri - MJC
    Begeleider: Peter Halling
    4 2235
    12 AV Clytoneus MC AV Clytoneus - MJC 5 2090
    13 Hellas Utrecht MC Team 3 Hellas Utrecht - MJC 0 0
    13 SC Reeuwijk MC SC Reeuwijk - MJC 0 0

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    1 N'ketia Seedo U-Track U-Track MC Team 3 9,91 -0.7 m/s--- 818
    2 Denise Arisa ARV Ilion ARV Ilion MC 10,69 +0.1 m/s11,00 671
    3 Maaike Heida Clytoneus AV Clytoneus MC 10,85 +0.1 m/s11,02 644
    4 Kim Brouwer HLLS Hellas Utrecht MC Team 1 11,01 +0.1 m/s11,30 617
    5 Isis Hordijk HLLS Hellas Utrecht MC Team 1 11,08 +0.1 m/s11,10 606
    6 Laura Schnell HLLS Hellas Utrecht MC Team 1 11,08 +0.1 m/s10,90 0
    7 Morgann de Jong ARV Ilion ARV Ilion MC 11,16 +0.1 m/s11,24 593
    8 Valerie Afognon ARV Ilion ARV Ilion MC 11,49 +0.1 m/s11,40 0
    9 Mette Pols AV Gouda AV Gouda MC 11,50 -1.8 m/s11,43 540
    10 Lize Huisman U-Track U-Track MC Team 1 11,51 +0.2 m/s--- 538
    11 Daniek Dorst AV `47 AV `47 MC 11,59 +0.1 m/s11,40 526
    12 Romy Dannenburg AV Atverni AV Atverni MC Team 1 11,64 -1.8 m/s11,44 519
    13 Elena Emanuel AV Atverni AV Atverni MC Team 1 11,95 -0.7 m/s--- 475
    13 Nienke Overgoor HLLS Hellas Utrecht MC Team 2 11,95 -0.7 m/s--- 475
    15 Noor van Everdingen U-Track U-Track MC Team 1 12,04 -1.8 m/s11,97 462
    16 Manouk Schouten Clytoneus AV Clytoneus MC 12,28 -1.8 m/s12,46 430
    17 Isabel van Steenwijk AV Gouda AV Gouda MC 12,33 -1.8 m/s13,00 423
    18 Fé van Santen U-Track U-Track MC Team 2 12,37 +0.2 m/s--- 418
    19 Roos van der Linden U-Track U-Track MC Team 2 12,43 -1.8 m/s12,79 410
    20 Faye Greve HLLS Hellas Utrecht MC Team 2 12,44 -0.7 m/s--- 409
    21 Dianne Vendrig AV Atverni AV Atverni MC Team 1 12,47 +0.2 m/s--- 0
    22 Sanna van den Broek U-Track U-Track MC Team 3 12,50 +0.2 m/s--- 401
    23 Luka Wagenvoort U-Track U-Track MC Team 2 12,57 -1.8 m/s12,31 0
    23 Precilla Wensveen AV Gouda AV Gouda MC 12,57 -0.7 m/s--- 0
    25 Janaica Wessels AV Atverni AV Atverni MC Team 2 12,77 +0.2 m/s--- 367
    26 Isil Sert U-Track U-Track MC Team 1 12,83 +0.2 m/s--- 0
    27 Sandra Troost U-Track U-Track MC Team 3 12,86 -0.7 m/s--- 0
    28 Lisa Cox AV Atverni AV Atverni MC Team 2 13,12 +0.2 m/s--- 326
    29 Alieke van...wenhuizen AV `47 AV `47 MC 13,56 -1.8 m/s13,40 276
    30 Esmee Gevaerts Avantri Avantri MC 14,33 -0.7 m/s--- 197

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    1 Sterre de Rooij ARV Ilion ARV Ilion MC 2:34,51 2:35,21 517
    2 Fabienne Buijs AV Gouda AV Gouda MC 2:36,01 2:31,67 503
    3 Sarah Kuperus ARV Ilion ARV Ilion MC 2:40,74 2:45,75 463
    4 Romy Dannenburg AV Atverni AV Atverni MC Team 1 2:42,11 2:44,60 451
    5 Hieke van Rijnsoever HLLS Hellas Utrecht MC Team 1 2:43,37 2:29,00 441
    6 Fee Steehouwer Avantri Avantri MC 2:45,03 --- 428
    7 Esmee van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion MC 2:45,64 2:46,36 0
    8 Annika van Luijken AV `47 AV `47 MC 2:46,77 2:44,00 414
    9 Anika Smits AV Gouda AV Gouda MC 2:50,50 2:50,00 385
    10 Maartje de Gruijl HLLS Hellas Utrecht MC Team 1 2:50,69 --- 384
    11 Maureen van Solinge U-Track U-Track MC Team 1 2:50,71 --- 384
    12 Faye Greve HLLS Hellas Utrecht MC Team 2 2:55,08 --- 352
    13 Paula Lots U-Track U-Track MC Team 2 2:55,51 --- 349
    14 Dieke van Veen AV `47 AV `47 MC 3:00,53 2:55,00 315
    15 Ella Cox AV Atverni AV Atverni MC Team 2 3:10,68 --- 251
    16 Hannah Garritsen Clytoneus AV Clytoneus MC 3:12,26 2:50,00 242
    17 Isil Sert U-Track U-Track MC Team 1 3:13,61 --- 234
    18 Merel Kuper AV Atverni AV Atverni MC Team 1 3:15,79 --- 221
    Lieke Westra AV Atverni AV Atverni MC Team 1 DQ --- 0
    Rixt Vos Clytoneus AV Clytoneus MC DNS 2:38,00 0
    Alyssa Folles AV Gouda AV Gouda MC DNS --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    1 Alysee Lester ARV Ilion ARV Ilion MC 12,48 -0.5 m/s12,67 645
    2 Denise Arisa ARV Ilion ARV Ilion MC 12,86 -0.5 m/s13,00 602
    3 Laura Schnell HLLS Hellas Utrecht MC Team 1 13,09 -0.5 m/s13,00 578
    4 Kira van den Ham HLLS Hellas Utrecht MC Team 1 13,21 -0.5 m/s13,10 565
    5 Nienke Overgoor HLLS Hellas Utrecht MC Team 2 14,21 -0.7 m/s--- 469
    6 Marijn Kamerbeek U-Track U-Track MC Team 1 14,58 -2.5 m/s14,56 436
    7 Kim Brouwer HLLS Hellas Utrecht MC Team 1 15,02 -0.5 m/s14,30 0
    8 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda MC 15,02 -2.5 m/s14,87 400
    9 Valerie Afognon ARV Ilion ARV Ilion MC 15,75 -0.5 m/s14,00 0
    10 Fabienne Buijs AV Gouda AV Gouda MC 16,02 -2.5 m/s15,61 325
    11 Anika Smits AV Gouda AV Gouda MC 16,07 -2.5 m/s15,50 0
    12 Lize Huisman U-Track U-Track MC Team 1 16,10 -0.7 m/s--- 319
    13 Fé van Santen U-Track U-Track MC Team 2 16,65 +0.0 m/s--- 282
    14 Dieke van Veen AV `47 AV `47 MC 17,25 +0.0 m/s17,80 244
    15 Laxana Ragulan U-Track U-Track MC Team 3 17,47 +0.0 m/s--- 231
    16 Dianne Vendrig AV Atverni AV Atverni MC Team 1 17,91 -0.7 m/s--- 206
    17 Elena Emanuel AV Atverni AV Atverni MC Team 1 17,96 -0.7 m/s--- 203
    17 Naila Isabella U-Track U-Track MC Team 2 17,96 +0.0 m/s--- 203
    19 Fenne Liebrand AV Atverni AV Atverni MC Team 2 17,97 -0.7 m/s--- 202
    20 Arwen Hamel Avantri Avantri MC 18,01 -0.7 m/s--- 200
    21 Annika van Luijken AV `47 AV `47 MC 18,33 +0.0 m/s18,20 182
    Romy Dannenburg AV Atverni AV Atverni MC Team 1 DNS 14,50 0
    Rixt Vos Clytoneus AV Clytoneus MC DNS 16,40 0
    Angelle Davis Clytoneus AV Clytoneus MC DNS 16,30 0
    Florine va...ckhuijsen U-Track U-Track MC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Alysee Lester ARV Ilion ARV Ilion MC 11,00 11,88 569
    2 Kira van den Ham HLLS Hellas Utrecht MC Team 1 10,03 --- 524
    3 Kim Wiegand ARV Ilion ARV Ilion MC 8,05 8,20 0
    4 Alieke van...wenhuizen AV `47 AV `47 MC 7,82 --- 411
    5 Precilla Wensveen AV Gouda AV Gouda MC 7,42 --- 389
    6 Emma Scheepstra AV Atverni AV Atverni MC Team 1 7,07 --- 370
    7 Noor van Everdingen U-Track U-Track MC Team 1 6,79 --- 353
    8 Nienke Leck HLLS Hellas Utrecht MC Team 2 6,58 --- 341
    9 Fé van Santen U-Track U-Track MC Team 2 6,57 --- 341
    10 Laxana Ragulan U-Track U-Track MC Team 3 5,88 --- 299
    11 Dewi van Onselen AV Atverni AV Atverni MC Team 1 5,86 --- 0
    12 Annabel Rem Avantri Avantri MC 5,10 --- 248
    13 Juliët Kruithof U-Track U-Track MC Team 2 4,95 --- 0
    14 Sanna van den Broek U-Track U-Track MC Team 3 4,82 --- 0
    15 Maartje de Gruijl HLLS Hellas Utrecht MC Team 1 4,49 --- 0
    Angelle Davis Clytoneus AV Clytoneus MC DNS 6,33 0
    Judith van Vugt AV Gouda AV Gouda MC DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Marijke va...den Broek HLLS Hellas Utrecht MC Team 1 1,50 --- 623
    2 Franka Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MC 1,45 1,45 582
    3 Sterre de Rooij ARV Ilion ARV Ilion MC 1,40 1,45 0
    4 Pien van Berk AV Gouda AV Gouda MC 1,40 --- 541
    5 Maureen van Solinge U-Track U-Track MC Team 1 1,35 --- 499
    6 Fee Steehouwer Avantri Avantri MC 1,30 --- 462
    6 Nienke Leck HLLS Hellas Utrecht MC Team 2 1,30 --- 462
    6 Daniek Dorst AV `47 AV `47 MC 1,30 --- 462
    9 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda MC 1,30 --- 0
    10 Lola van der Wielen U-Track U-Track MC Team 1 1,25 --- 0
    10 Lisa van der Willik AV `47 AV `47 MC 1,25 --- 0
    12 Merel Kuper AV Atverni AV Atverni MC Team 1 1,20 --- 389
    13 Maartje de Gruijl HLLS Hellas Utrecht MC Team 1 1,20 --- 0
    14 Lieke Westra AV Atverni AV Atverni MC Team 1 1,10 --- 0
    15 Fenne Liebrand AV Atverni AV Atverni MC Team 2 1,10 --- 316
    Juliët Kruithof U-Track U-Track MC Team 2 NM --- 0
    Rixt Vos Clytoneus AV Clytoneus MC DNS 1,30 0
    Florine va...ckhuijsen U-Track U-Track MC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 N'ketia Seedo U-Track U-Track MC Team 3 4,84 +0.1 m/s--- 589
    2 Isis Hordijk HLLS Hellas Utrecht MC Team 1 4,81 +1.9 m/s--- 583
    3 Maaike Heida Clytoneus AV Clytoneus MC 4,69 -2.3 m/s4,51 558
    4 Alysee Lester ARV Ilion ARV Ilion MC 4,58 -2.5 m/s5,07 535
    5 Kira van den Ham HLLS Hellas Utrecht MC Team 1 4,45 -0.7 m/s--- 0
    6 Mette Pols AV Gouda AV Gouda MC 4,27 -1.9 m/s--- 472
    7 Nienke Overgoor HLLS Hellas Utrecht MC Team 2 4,06 -1.7 m/s--- 430
    8 Pien van Berk AV Gouda AV Gouda MC 4,04 -0.9 m/s--- 0
    9 Morgann de Jong ARV Ilion ARV Ilion MC 4,02 -1.8 m/s4,22 0
    10 Lola van der Wielen U-Track U-Track MC Team 1 3,96 -1.2 m/s--- 410
    11 Lisa van der Willik AV `47 AV `47 MC 3,89 +2.4 m/s--- 396
    12 Faye Greve HLLS Hellas Utrecht MC Team 2 3,85 -0.5 m/s--- 0
    13 Emma Scheepstra AV Atverni AV Atverni MC Team 1 3,65 +2.1 m/s--- 348
    14 Naila Isabella U-Track U-Track MC Team 2 3,54 -1.2 m/s--- 326
    15 Luka Wagenvoort U-Track U-Track MC Team 2 3,49 -0.8 m/s--- 0
    16 Hannah Garritsen Clytoneus AV Clytoneus MC 3,40 -1.0 m/s3,95 0
    17 Sandra Troost U-Track U-Track MC Team 3 3,18 -1.4 m/s--- 0
    18 Isil Sert U-Track U-Track MC Team 1 3,15 +1.7 m/s--- 0
    19 Janaica Wessels AV Atverni AV Atverni MC Team 2 3,12 -1.4 m/s--- 242
    20 Dewi van Onselen AV Atverni AV Atverni MC Team 1 3,10 +0.6 m/s--- 0
    21 Ella Cox AV Atverni AV Atverni MC Team 2 3,06 -3.6 m/s--- 0
    22 Annabel Rem Avantri Avantri MC 2,70 -2.2 m/s--- 158
    23 Esmee Gevaerts Avantri Avantri MC 2,54 -1.6 m/s--- 0