Categorie 'Jongens Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 71
Categorie afkorting: JJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 100 meter horden (84cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 600 gram
  • 4 x Discuswerpen 1 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 4 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:15 Discus Uitslagen
    12:30 Ver Uitslagen
    13:00 Hoog Uitslagen
    13:40 100mH Uitslagen
    13:50 Kogel Uitslagen
    15:10 Speer Uitslagen
    15:20 800m Uitslagen
    16:45 100m Uitslagen


    Tijdschema

    11:15u17:15u
    Jongens Junior C
    Discus
    Ver
    Hoog
    100mH
    Kogel
    Speer
    800m
    100m

    Atleten 'Jongens Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m800m100mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    1 Marijn van Duijn ARV Ilion Speer
    Discus
    Ver
    JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Ver ARV Ilion JC ------ 1916
    2 Daan Kneppers ARV Ilion 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog ARV Ilion JC ------ 702
    3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH ARV Ilion JC ------ 827
    4 Lars van der Valk ARV Ilion 800m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog ARV Ilion JC ------ 654
    5 Thomas van der Voort ARV Ilion 100m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 100mJJC - Kogel ARV Ilion JC ------ 1361
    6 Tijmen van der Wees ARV Ilion 800m
    100mH
    Ver
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Ver ARV Ilion JC ------ 588
    7 Yanniek Asschert AV Atverni 100m
    4x100m
    JJC - 100m AV Atverni JC Team 1 ------- 555
    8 Wouter Benschop AV Atverni Hoog
    Ver
    JJC - HoogJJC - Ver AV Atverni JC Team 1 ------- 663
    9 Vincent Bosman AV Atverni Speer
    Discus
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel AV Atverni JC Team 1 ------ 1539
    10 Tristan de Bree AV Atverni 800m
    100mH
    Hoog
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Hoog AV Atverni JC Team 1 ------ 0
    11 Chai de Bruijne AV Atverni 800m
    JJC - 800m AV Atverni JC Team 1 -------- 532
    12 Jochem van Gennip AV Atverni 100m
    Speer
    Discus
    JJC - 100mJJC - SpeerJJC - Discus AV Atverni JC Team 2 ------ 0
    13 Teagan Hessels AV Atverni Speer
    Discus
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel AV Atverni JC Team 1 ------ 0
    14 Aaron Hoogenboom AV Atverni 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH AV Atverni JC Team 1 ------ 0
    15 Koen van Loo AV Atverni Speer
    Discus
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel AV Atverni JC Team 2 ------ 463
    16 Gianni Louhenapessy AV Atverni 100mH
    4x100m
    JJC - 100mH AV Atverni JC Team 1 ------- 0
    17 Gosin Meerens AV Atverni 800m
    100mH
    Ver
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Ver AV Atverni JC Team 2 ------ 252
    18 Viggo Parol AV Atverni 800m
    JJC - 800m AV Atverni JC Team 1 -------- 797
    19 Sam Relyveld AV Atverni 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog AV Atverni JC Team 2 ------ 0
    20 Jeroen Visser AV Atverni 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH AV Atverni JC Team 2 ------ 319
    21 Ralph de Wit AV Atverni 4x100m
    Hoog
    Ver
    JJC - HoogJJC - Ver AV Atverni JC Team 2 ------ 1078
    22 Bart van Zandwijk AV Atverni 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver AV Atverni JC Team 1 ------ 1280
    23 Pablo Zegwaart AV Atverni 800m
    4x100m
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Kogel AV Atverni JC Team 2 ------ 713
    24 Joppe Bakker Clytoneus 800m
    100mH
    Kogel
    JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Kogel AV Clytoneus JC ------ 0
    25 Joop Epping Clytoneus 100mH
    Kogel
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - KogelJJC - Hoog AV Clytoneus JC ------ 345
    26 Hugo Jansen Clytoneus 100mH
    4x100m
    Speer
    JJC - 100mHJJC - Speer AV Clytoneus JC ------ 566
    27 Steven van Luinen Clytoneus 100m
    4x100m
    Discus
    JJC - 100mJJC - Discus AV Clytoneus JC ------ 1022
    28 Roeland va...der Ploeg Clytoneus 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver AV Clytoneus JC ------ 1041
    29 Jorrit van der Tol Clytoneus 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver AV Clytoneus JC ------ 517
    30 Anton van Triest Clytoneus 800m
    Discus
    Hoog
    JJC - 800mJJC - DiscusJJC - Hoog AV Clytoneus JC ------ 1016
    31 Bart ten Bergen AV Gouda Speer
    Discus
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel AV Gouda JC ------ 320
    32 Bent Braker AV Gouda 4x100m
    Speer
    Discus
    JJC - SpeerJJC - Discus AV Gouda JC ------ 565
    33 Martijn Naus AV Gouda 800m
    Kogel
    JJC - 800mJJC - Kogel AV Gouda JC ------- 815
    34 Frank Rüegg AV Gouda 100m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mJJC - Hoog AV Gouda JC ------ 980
    35 Jochem Ribberink AV Gouda 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH AV Gouda JC ------ 758
    36 Liam Rietbroek AV Gouda 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver AV Gouda JC ------ 1328
    37 Meindert Hurkmans AV `47 Speer
    Discus
    Ver
    JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Ver AV `47 JC ------ 629
    38 Tijs Konijn AV `47 100m
    Discus
    Kogel
    JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Kogel AV `47 JC ------ 1584
    39 Douwe Konijn AV `47 Speer
    Kogel
    Hoog
    JJC - SpeerJJC - KogelJJC - Hoog AV `47 JC ------ 0
    40 Sander van Vliet AV `47 100m
    800m
    Hoog
    JJC - 100mJJC - 800mJJC - Hoog AV `47 JC ------ 1687
    41 Carlo van Driest Avantri 800m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog Avantri JC ------ 880
    42 Max Halling Avantri 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver Avantri JC ------ 456
    43 Mischa Rook Avantri 100m
    Discus
    Kogel
    JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Kogel Avantri JC ------ 1467
    44 Friso Schouten Avantri 100mH
    4x100m
    Kogel
    JJC - 100mHJJC - Kogel Avantri JC ------ 0
    45 Joris Vermeulen Avantri 100m
    Speer
    Discus
    JJC - 100mJJC - SpeerJJC - Discus Avantri JC ------ 351
    46 Daan Zieren Avantri 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m Avantri JC ------ 1111
    47 Stan Atsma HLLS 4x100m
    Speer
    Ver
    JJC - SpeerJJC - Ver Hellas Utr...JC Team 1 ------ 0
    48 Jasper Bertrand HLLS 800m
    4x100m
    JJC - 800m Hellas Utr...JC Team 1 ------- 0
    49 Camiel Colen HLLS 100m
    800m
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 800m Hellas Utr...JC Team 1 ------ 1347
    50 Tim Consemulder HLLS 100m
    100mH
    Ver
    JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Ver Hellas Utr...JC Team 2 ------ 944
    51 Rens Fontein HLLS 800m
    4x100m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer Hellas Utr...JC Team 2 ------ 850
    52 Kai van Gaalen HLLS 100m
    100mH
    Ver
    JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Ver Hellas Utr...JC Team 1 ------ 1581
    53 Guido Groenescheij HLLS 800m
    4x100m
    Discus
    JJC - 800mJJC - Discus Hellas Utr...JC Team 2 ------ 0
    54 Finn Houben HLLS 100m
    Discus
    Ver
    JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Ver Hellas Utr...JC Team 2 ------ 0
    55 Peter de Kruyff HLLS 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog Hellas Utr...JC Team 1 ------ 779
    56 Ivo Straten HLLS 800m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer Hellas Utr...JC Team 2 ------- 313
    57 Jesse van der Veken HLLS 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH Hellas Utr...JC Team 2 ------ 458
    58 Bjorn van der Velden HLLS 100m
    Discus
    Kogel
    JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Kogel Hellas Utr...JC Team 1 ------ 0
    59 Willem Veldpaus HLLS Speer
    Discus
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel Hellas Utr...JC Team 1 ------ 1762
    60 Willem Vlasblom HLLS 4x100m
    Kogel
    Hoog
    JJC - KogelJJC - Hoog Hellas Utr...JC Team 2 ------ 944
    61 Tim de Wild HLLS 800m
    Hoog
    JJC - 800mJJC - Hoog Hellas Utr...JC Team 1 ------- 643
    62 Kasper Heymeijer U-Track 100mH
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mHJJC - Ver U-Track JC Team 2 ------ 0
    63 Tijn Kops U-Track 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog U-Track JC Team 1 ------ 0
    64 Arend de Lignie U-Track 100mH
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mHJJC - Hoog U-Track JC Team 2 ------ 462
    65 Wessel Mostert U-Track 100m
    4x100m
    Ver
    JJC - 100mJJC - Ver U-Track JC Team 2 ------ 910
    66 Frans de Nooij U-Track 4x100m
    Speer
    Discus
    JJC - SpeerJJC - Discus U-Track JC Team 2 ------ 757
    67 Bjorn Rispens U-Track 100m
    4x100m
    Hoog
    JJC - 100mJJC - Hoog U-Track JC Team 1 ------ 1225
    68 Joël van Veen U-Track 100m
    100mH
    4x100m
    JJC - 100mJJC - 100mH U-Track JC Team 1 ------ 549
    69 Stijn Verheij U-Track 800m
    Speer
    JJC - 800mJJC - Speer U-Track JC Team 1 ------- 473
    70 Daniël Vink U-Track 800m
    4x100m
    Ver
    JJC - 800mJJC - Ver U-Track JC Team 1 ------ 1070
    71 Robin Vink U-Track Speer
    Discus
    Kogel
    JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel U-Track JC Team 1 ------ 959

    Verenigingen 'Jongens Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Ilion ILIO 6
    AV Atverni ATVN 17
    AV Clytoneus CLYT 7
    AV Gouda GOUD 6
    AV `47 AV47 4
    Avantri AVTR 6
    Hellas Utrecht HLLS 15
    U-Track UTRK 10
    Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Hellas Utrecht JC Team 1 Hellas Utrecht - JJC
    Begeleider: Jan Ormel
    8 6850
    2 ARV Ilion JC ARV Ilion - JJC
    Begeleider: Peggy Wanders
    Jurylid: Robin van der Voort (liefst werpen)
    6 6790
    3 AV Atverni JC Team 1 AV Atverni - JJC
    Begeleider: Maiko van Zantwijk
    10 6001
    4 AV Gouda JC AV Gouda - JJC 6 5494
    5 AV Clytoneus JC AV Clytoneus - JJC 7 5032
    6 U-Track JC Team 1 U-Track - JJC
    Begeleider: Jos Warmerdam
    6 4868
    7 Avantri JC Avantri - JJC
    Begeleider: Peter Halling
    6 4791
    8 AV `47 JC AV `47 - JJC
    Begeleider: Justin Cok
    4 3900
    9 Hellas Utrecht JC Team 2 Hellas Utrecht - JJC
    Begeleider: Jan Ormel
    7 3509
    10 AV Atverni JC Team 2 AV Atverni - JJC
    Begeleider: Maiko van Zantwijk
    7 3294
    11 U-Track JC Team 2 U-Track - JJC
    Begeleider: Jos Warmerdam
    4 2603

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Nigel Steenwinkel ARV Ilion ARV Ilion JC 11,99 11,94 827
    2 Kai van Gaalen HLLS Hellas Utr...JC Team 1 12,07 11,90 813
    3 Jochem Ribberink AV Gouda AV Gouda JC 12,41 12,22 758
    4 Thomas van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JC 12,64 13,03 722
    5 Bart van Zandwijk AV Atverni AV Atverni JC Team 1 12,77 12,87 702
    6 Bjorn Rispens U-Track U-Track JC Team 1 12,89 +0.8 m/s--- 684
    7 Camiel Colen HLLS Hellas Utr...JC Team 1 13,03 12,75 664
    8 Steven van Luinen Clytoneus AV Clytoneus JC 13,21 13,70 638
    9 Tijs Konijn AV `47 AV `47 JC 13,36 13,80 618
    10 Daan Zieren Avantri Avantri JC 13,65 +0.8 m/s14,51 579
    11 Yanniek Asschert AV Atverni AV Atverni JC Team 1 13,83 13,71 555
    12 Mischa Rook Avantri Avantri JC 13,87 14,44 550
    13 Bjorn van der Velden HLLS Hellas Utr...JC Team 1 13,88 -0.5 m/s--- 0
    14 Joël van Veen U-Track U-Track JC Team 1 13,88 +0.8 m/s--- 549
    15 Sander van Vliet AV `47 AV `47 JC 14,03 13,80 530
    16 Jorrit van der Tol Clytoneus AV Clytoneus JC 14,14 14,06 517
    17 Wessel Mostert U-Track U-Track JC Team 2 14,18 +0.8 m/s--- 512
    18 Tim Consemulder HLLS Hellas Utr...JC Team 2 14,24 -0.5 m/s--- 504
    19 Frank Rüegg AV Gouda AV Gouda JC 14,44 -0.5 m/s--- 481
    20 Jesse van der Veken HLLS Hellas Utr...JC Team 2 14,64 -0.5 m/s--- 458
    21 Joris Vermeulen Avantri Avantri JC 15,89 -0.5 m/s--- 0
    22 Jeroen Visser AV Atverni AV Atverni JC Team 2 15,96 +0.8 m/s--- 319
    Aaron Hoogenboom AV Atverni AV Atverni JC Team 1 DNS 13,04 0
    Jochem van Gennip AV Atverni AV Atverni JC Team 2 DNS --- 0
    Finn Houben HLLS Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Viggo Parol AV Atverni AV Atverni JC Team 1 2:08,78 2:08,00 797
    2 Liam Rietbroek AV Gouda AV Gouda JC 2:16,42 2:19,99 703
    3 Camiel Colen HLLS Hellas Utr...JC Team 1 2:18,17 2:16,00 683
    4 Lars van der Valk ARV Ilion ARV Ilion JC 2:20,75 2:21,82 654
    5 Tim de Wild HLLS Hellas Utr...JC Team 1 2:21,79 2:25,00 643
    6 Daniël Vink U-Track U-Track JC Team 1 2:25,07 2:43,00 608
    7 Tijmen van der Wees ARV Ilion ARV Ilion JC 2:27,10 2:41,35 588
    8 Rens Fontein HLLS Hellas Utr...JC Team 2 2:29,35 --- 565
    9 Chai de Bruijne AV Atverni AV Atverni JC Team 1 2:32,86 2:35,40 532
    10 Daan Zieren Avantri Avantri JC 2:32,87 2:43,30 532
    11 Roeland va...der Ploeg Clytoneus AV Clytoneus JC 2:34,79 2:32,47 514
    12 Sander van Vliet AV `47 AV `47 JC 2:37,09 2:45,00 494
    13 Jasper Bertrand HLLS Hellas Utr...JC Team 1 2:38,52 2:25,00 0
    14 Anton van Triest Clytoneus AV Clytoneus JC 2:39,30 2:47,92 475
    15 Stijn Verheij U-Track U-Track JC Team 1 2:39,51 --- 473
    16 Pablo Zegwaart AV Atverni AV Atverni JC Team 2 2:45,40 --- 425
    17 Tristan de Bree AV Atverni AV Atverni JC Team 1 2:55,08 --- 0
    18 Joppe Bakker Clytoneus AV Clytoneus JC 2:58,16 3:02,95 0
    19 Martijn Naus AV Gouda AV Gouda JC 2:59,44 2:26,00 322
    20 Ivo Straten HLLS Hellas Utr...JC Team 2 3:00,75 --- 313
    21 Carlo van Driest Avantri Avantri JC 3:03,09 --- 298
    22 Gosin Meerens AV Atverni AV Atverni JC Team 2 3:10,50 --- 252
    Guido Groenescheij HLLS Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Kai van Gaalen HLLS Hellas Utr...JC Team 1 14,24 -1.4 m/s14,00 0
    2 Peter de Kruyff HLLS Hellas Utr...JC Team 1 14,45 -1.4 m/s14,76 0
    3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion ARV Ilion JC 14,78 -1.4 m/s14,83 0
    4 Jochem Ribberink AV Gouda AV Gouda JC 15,45 -1.4 m/s15,20 0
    5 Aaron Hoogenboom AV Atverni AV Atverni JC Team 1 16,60 -1.4 m/s14,88 0
    6 Hugo Jansen Clytoneus AV Clytoneus JC 17,78 -0.7 m/s--- 0
    7 Daan Kneppers ARV Ilion ARV Ilion JC 18,13 -1.4 m/s16,00 0
    8 Max Halling Avantri Avantri JC 18,27 -1.4 m/s18,24 0
    9 Joël van Veen U-Track U-Track JC Team 1 18,51 -1.2 m/s21,11 0
    10 Gianni Louhenapessy AV Atverni AV Atverni JC Team 1 18,70 -1.4 m/s15,46 0
    11 Tim Consemulder HLLS Hellas Utr...JC Team 2 20,25 -0.7 m/s--- 0
    12 Tijn Kops U-Track U-Track JC Team 1 20,75 -1.2 m/s--- 0
    13 Jesse van der Veken HLLS Hellas Utr...JC Team 2 21,25 -0.7 m/s--- 0
    14 Arend de Lignie U-Track U-Track JC Team 2 21,27 -1.2 m/s--- 0
    15 Tristan de Bree AV Atverni AV Atverni JC Team 1 21,28 -1.2 m/s--- 0
    16 Sam Relyveld AV Atverni AV Atverni JC Team 2 21,30 -1.2 m/s--- 0
    17 Joop Epping Clytoneus AV Clytoneus JC 22,08 -0.7 m/s--- 0
    18 Joppe Bakker Clytoneus AV Clytoneus JC 22,54 -0.7 m/s--- 0
    19 Gosin Meerens AV Atverni AV Atverni JC Team 2 23,20 -1.2 m/s--- 0
    20 Jeroen Visser AV Atverni AV Atverni JC Team 2 23,27 -1.2 m/s--- 0
    21 Friso Schouten Avantri Avantri JC 23,75 -0.7 m/s--- 0
    22 Kasper Heymeijer U-Track U-Track JC Team 2 25,83 -1.2 m/s--- 0
    Tijmen van der Wees ARV Ilion ARV Ilion JC DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Willem Veldpaus HLLS Hellas Utr...JC Team 1 46,02 --- 718
    2 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion JC 38,28 42,92 616
    3 Hugo Jansen Clytoneus AV Clytoneus JC 34,72 25,87 566
    4 Bent Braker AV Gouda AV Gouda JC 34,63 --- 565
    5 Vincent Bosman AV Atverni AV Atverni JC Team 1 28,32 29,21 469
    6 Stan Atsma HLLS Hellas Utr...JC Team 1 28,26 --- 0
    7 Bart ten Bergen AV Gouda AV Gouda JC 26,28 --- 0
    8 Frans de Nooij U-Track U-Track JC Team 2 26,11 --- 433
    9 Meindert Hurkmans AV `47 AV `47 JC 21,66 --- 355
    10 Koen van Loo AV Atverni AV Atverni JC Team 2 21,45 --- 351
    11 Joris Vermeulen Avantri Avantri JC 21,42 --- 351
    12 Robin Vink U-Track U-Track JC Team 1 19,17 --- 308
    13 Rens Fontein HLLS Hellas Utr...JC Team 2 18,01 --- 285
    14 Douwe Konijn AV `47 AV `47 JC 17,21 --- 0
    15 Ivo Straten HLLS Hellas Utr...JC Team 2 9,60 --- 0
    16 Stijn Verheij U-Track U-Track JC Team 1 9,47 --- 0
    Teagan Hessels AV Atverni AV Atverni JC Team 1 DNS --- 0
    Jochem van Gennip AV Atverni AV Atverni JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion JC 35,89 36,55 560
    2 Vincent Bosman AV Atverni AV Atverni JC Team 1 30,78 26,02 486
    3 Willem Veldpaus HLLS Hellas Utr...JC Team 1 29,99 --- 474
    4 Tijs Konijn AV `47 AV `47 JC 29,59 --- 468
    5 Mischa Rook Avantri Avantri JC 26,96 --- 427
    6 Bjorn van der Velden HLLS Hellas Utr...JC Team 1 24,84 --- 0
    7 Steven van Luinen Clytoneus AV Clytoneus JC 24,36 18,50 384
    8 Joris Vermeulen Avantri Avantri JC 21,55 --- 0
    9 Frans de Nooij U-Track U-Track JC Team 2 20,95 --- 324
    10 Bart ten Bergen AV Gouda AV Gouda JC 20,69 --- 320
    11 Robin Vink U-Track U-Track JC Team 1 20,22 --- 311
    12 Meindert Hurkmans AV `47 AV `47 JC 19,40 --- 0
    13 Anton van Triest Clytoneus AV Clytoneus JC 16,90 15,45 0
    14 Koen van Loo AV Atverni AV Atverni JC Team 2 10,91 --- 112
    Teagan Hessels AV Atverni AV Atverni JC Team 1 DNS --- 0
    Jochem van Gennip AV Atverni AV Atverni JC Team 2 DNS --- 0
    Guido Groenescheij HLLS Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0
    Finn Houben HLLS Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0
    Bent Braker AV Gouda AV Gouda JC DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Thomas van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JC 12,57 11,46 639
    2 Vincent Bosman AV Atverni AV Atverni JC Team 1 11,33 10,67 584
    3 Willem Veldpaus HLLS Hellas Utr...JC Team 1 11,01 --- 570
    4 Tijs Konijn AV `47 AV `47 JC 9,49 --- 498
    5 Martijn Naus AV Gouda AV Gouda JC 9,40 --- 493
    6 Mischa Rook Avantri Avantri JC 9,33 --- 490
    7 Willem Vlasblom HLLS Hellas Utr...JC Team 2 9,17 --- 482
    8 Bjorn van der Velden HLLS Hellas Utr...JC Team 1 8,54 --- 0
    9 Douwe Konijn AV `47 AV `47 JC 7,81 --- 0
    10 Bart ten Bergen AV Gouda AV Gouda JC 7,56 --- 0
    11 Joop Epping Clytoneus AV Clytoneus JC 6,65 5,54 345
    12 Robin Vink U-Track U-Track JC Team 1 6,56 --- 340
    13 Friso Schouten Avantri Avantri JC 6,12 --- 0
    14 Pablo Zegwaart AV Atverni AV Atverni JC Team 2 5,72 --- 288
    15 Koen van Loo AV Atverni AV Atverni JC Team 2 5,38 --- 0
    16 Joppe Bakker Clytoneus AV Clytoneus JC 4,69 --- 0
    Teagan Hessels AV Atverni AV Atverni JC Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Peter de Kruyff HLLS Hellas Utr...JC Team 1 1,70 --- 779
    2 Daan Kneppers ARV Ilion ARV Ilion JC 1,60 1,55 702
    3 Wouter Benschop AV Atverni AV Atverni JC Team 1 1,55 1,56 663
    3 Sander van Vliet AV `47 AV `47 JC 1,55 --- 663
    5 Lars van der Valk ARV Ilion ARV Ilion JC 1,50 1,55 0
    5 Tim de Wild HLLS Hellas Utr...JC Team 1 1,50 --- 0
    7 Carlo van Driest Avantri Avantri JC 1,45 --- 582
    7 Ralph de Wit AV Atverni AV Atverni JC Team 2 1,45 --- 582
    9 Douwe Konijn AV `47 AV `47 JC 1,45 --- 0
    10 Tristan de Bree AV Atverni AV Atverni JC Team 1 1,40 1,40 0
    11 Anton van Triest Clytoneus AV Clytoneus JC 1,40 --- 541
    11 Bjorn Rispens U-Track U-Track JC Team 1 1,40 --- 541
    13 Joop Epping Clytoneus AV Clytoneus JC 1,35 1,35 0
    13 Tijn Kops U-Track U-Track JC Team 1 1,35 --- 0
    15 Frank Rüegg AV Gouda AV Gouda JC 1,35 --- 499
    16 Sam Relyveld AV Atverni AV Atverni JC Team 2 1,30 --- 0
    17 Willem Vlasblom HLLS Hellas Utr...JC Team 2 1,30 --- 462
    17 Arend de Lignie U-Track U-Track JC Team 2 1,30 --- 462

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Kai van Gaalen HLLS Hellas Utr...JC Team 1 5,77 -1.4 m/s--- 768
    2 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion JC 5,62 -0.5 m/s5,61 740
    3 Liam Rietbroek AV Gouda AV Gouda JC 5,02 -1.7 m/s--- 625
    4 Bart van Zandwijk AV Atverni AV Atverni JC Team 1 4,79 -1.6 m/s4,63 578
    5 Wouter Benschop AV Atverni AV Atverni JC Team 1 4,65 -1.6 m/s4,80 0
    6 Roeland va...der Ploeg Clytoneus AV Clytoneus JC 4,54 +0.5 m/s4,16 527
    7 Ralph de Wit AV Atverni AV Atverni JC Team 2 4,39 -1.7 m/s--- 496
    8 Stan Atsma HLLS Hellas Utr...JC Team 1 4,30 -0.8 m/s--- 0
    9 Daniël Vink U-Track U-Track JC Team 1 4,22 -1.5 m/s--- 462
    10 Max Halling Avantri Avantri JC 4,19 -1.9 m/s--- 456
    11 Tim Consemulder HLLS Hellas Utr...JC Team 2 4,11 -1.6 m/s--- 440
    12 Jorrit van der Tol Clytoneus AV Clytoneus JC 4,05 -1.7 m/s--- 0
    13 Wessel Mostert U-Track U-Track JC Team 2 3,90 -0.7 m/s--- 398
    14 Tijmen van der Wees ARV Ilion ARV Ilion JC 3,85 -3.7 m/s--- 0
    15 Gosin Meerens AV Atverni AV Atverni JC Team 2 3,40 -0.6 m/s--- 0
    16 Kasper Heymeijer U-Track U-Track JC Team 2 3,33 +1.3 m/s--- 0
    17 Meindert Hurkmans AV `47 AV `47 JC 3,28 +1.6 m/s--- 274
    Finn Houben HLLS Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0