Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 66
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 60m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Discuswerpen 0,75 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:30 Speer Uitslagen
    12:40 60mH Uitslagen
    12:45 Discus Uitslagen
    13:30 Ver Uitslagen
    14:15 1000m Uitslagen
    14:55 Kogel Uitslagen
    15:00 Hoog Uitslagen
    15:45 60m Uitslagen


    Tijdschema

    11:30u16:15u
    Meisjes Junior D
    Speer
    Discus
    Ver
    1000m
    Hoog
    60m

    Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 60m1000m60mH4x60mSpeerDiscusKogelHoogVerTeam punten
    236 Jade Groen ARV Ilion 1000m
    60mH
    Ver
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Ver ARV Ilion MD ------ 1162
    237 Sharon London ARV Ilion 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH ARV Ilion MD ------ 0
    238 Noga Piepenbroek ARV Ilion 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog ARV Ilion MD ------ 820
    239 Nikki Pouwels ARV Ilion Speer
    Kogel
    Ver
    MJD - SpeerMJD - KogelMJD - Ver ARV Ilion MD ------ 0
    240 Isa van der Valk ARV Ilion 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m ARV Ilion MD ------ 1016
    241 Suus Vat ARV Ilion 60m
    4x60m
    Discus
    MJD - 60mMJD - Discus ARV Ilion MD ------ 408
    242 Irena Zapata ARV Ilion Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel ARV Ilion MD ------ 998
    243 Bente Booij AV Atverni 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog AV Atverni MD Team 1 ------ 0
    244 Janni Broersma AV Atverni 60mH
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mHMJD - Speer AV Atverni MD Team 1 ------ 260
    245 Nikki Bruin AV Atverni 1000m
    Speer
    Ver
    MJD - 1000mMJD - SpeerMJD - Ver AV Atverni MD Team 1 ------ 385
    246 Dana Goris AV Atverni 1000m
    MJD - 1000m AV Atverni MD Team 1 -------- 383
    247 Gwen Koene AV Atverni 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog AV Atverni MD Team 2 ------ 631
    248 Zana Latifi AV Atverni 60m
    1000m
    Ver
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver AV Atverni MD Team 2 ------ 410
    249 Rianne Tersteeg AV Atverni 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - KogelMJD - Ver AV Atverni MD Team 1 ------ 803
    250 Vera Verhoef AV Atverni 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH AV Atverni MD Team 1 ------ 0
    251 Dagmar Wielinga AV Atverni 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH AV Atverni MD Team 1 ------ 580
    252 Karin de Wit AV Atverni Discus
    Kogel
    Hoog
    MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Hoog AV Atverni MD Team 1 ------ 1261
    253 Naomi van Zeben AV Atverni Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel AV Atverni MD Team 2 ------ 198
    254 Mara Donker Clytoneus 4x60m
    Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Kogel AV Clytoneus MD ------ 599
    255 Joy van Eijk Clytoneus 60m
    Speer
    Kogel
    MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Kogel AV Clytoneus MD ------ 383
    256 Laure Roelofs Clytoneus 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH AV Clytoneus MD ------ 243
    257 Anniek Triest Clytoneus 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog AV Clytoneus MD ------ 730
    258 Iris de Vogel Clytoneus 60m
    60mH
    Speer
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Speer AV Clytoneus MD ------ 410
    259 Luna Zimnik Clytoneus 1000m
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver AV Clytoneus MD ------ 871
    260 Rianne Buijs AV Gouda 1000m
    4x60m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer AV Gouda MD ------ 664
    261 Sacha Goedhart AV Gouda 60m
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver AV Gouda MD ------ 1573
    262 Femke Moelker AV Gouda 1000m
    4x60m
    Discus
    MJD - 1000mMJD - Discus AV Gouda MD ------ 442
    263 Suzanne Moons AV Gouda 60mH
    4x60m
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - Kogel AV Gouda MD ------ 817
    264 Yana Woutersen AV Gouda 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH AV Gouda MD ------ 558
    265 Aisha Ashruf HLLS 60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - KogelMJD - Ver Hellas Utr...MD Team 2 ------ 310
    266 Lidewij Boddeke HLLS 1000m
    60mH
    Speer
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer Hellas Utr...MD Team 2 ------ 624
    267 Lies van Bommel HLLS 4x60m
    Discus
    Hoog
    MJD - DiscusMJD - Hoog Hellas Utr...MD Team 2 ------ 0
    268 Lisanne Boot HLLS 1000m
    Discus
    Kogel
    MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - Kogel Hellas Utr...MD Team 1 ------ 1168
    269 Froukje Bootsma HLLS 60mH
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver Hellas Utr...MD Team 3 ------ 0
    270 Marloes Bosman HLLS 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m Hellas Utr...MD Team 1 ------- 402
    271 Danique Brons HLLS 60m
    60mH
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog Hellas Utr...MD Team 3 ------ 164
    272 Maya Clark HLLS 60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mHMJD - HoogMJD - Ver Hellas Utr...MD Team 1 ------ 1330
    273 Mandy Dijkstra HLLS Speer
    Discus
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel Hellas Utr...MD Team 2 ------ 985
    274 Charissa Flierman HLLS Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Kogel Hellas Utr...MD Team 1 ------- 0
    275 Isabella Frissen HLLS 60m
    1000m
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000m Hellas Utr...MD Team 2 ------ 746
    276 Amelie van der Hulst HLLS 1000m
    4x60m
    MJD - 1000m Hellas Utr...MD Team 3 ------- 0
    277 Fardo de Jong HLLS 1000m
    Speer
    Ver
    MJD - 1000mMJD - SpeerMJD - Ver Hellas Utr...MD Team 3 ------ 478
    278 Emma Kamer HLLS 1000m
    4x60m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer Hellas Utr...MD Team 1 ------ 327
    279 Tyka van der Klein HLLS 60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - 60mMJD - KogelMJD - Hoog Hellas Utr...MD Team 3 ------ 740
    280 Annick Koks HLLS 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH Hellas Utr...MD Team 1 ------ 404
    281 Leonie Mariën HLLS 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver Hellas Utr...MD Team 1 ------ 480
    282 Maaike Meewisse HLLS 60m
    4x60m
    MJD - 60m Hellas Utr...MD Team 1 ------- 480
    283 Anouk Overgoor HLLS 60mH
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mHMJD - Hoog Hellas Utr...MD Team 2 ------ 630
    284 Sarie van Pinxteren HLLS 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer Hellas Utr...MD Team 3 ------ 474
    285 Yke Sevensma HLLS 4x60m
    Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Kogel Hellas Utr...MD Team 3 ------ 328
    286 Meike Tan HLLS 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver Hellas Utr...MD Team 2 ------ 437
    287 Ilse van Veenendaal HLLS Speer
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - Hoog Hellas Utr...MD Team 1 ------- 0
    288 Veerle van der Does ATHL 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - KogelMJD - Ver Jeugd Atle...ATHLOI MD ------ 0
    289 Eva Krooder ATHL 4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - KogelMJD - Ver Jeugd Atle...ATHLOI MD ------ 517
    290 Nienke Wa...oeskerken ATHL 4x60m
    Speer
    Hoog
    MJD - SpeerMJD - Hoog Jeugd Atle...ATHLOI MD ------ 348
    291 Sara Williams ATHL 60m
    4x60m
    Discus
    MJD - 60mMJD - Discus Jeugd Atle...ATHLOI MD ------ 696
    292 Kim Bogerd U-Track 4x60m
    Hoog
    Ver
    MJD - HoogMJD - Ver U-Track MD Team 2 ------ 628
    293 Valerie van Cruchten U-Track 60m
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mMJD - Speer U-Track MD Team 2 ------ 204
    294 Janna Dieleman U-Track 1000m
    60mH
    Speer
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer U-Track MD Team 1 ------ 283
    295 Kayla Isabella U-Track 60mH
    4x60m
    Speer
    MJD - 60mHMJD - Speer U-Track MD Team 2 ------ 244
    296 Amy Kossen U-Track 60m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60mH U-Track MD Team 1 ------ 925
    297 Isabo Peelen U-Track 1000m
    60mH
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog U-Track MD Team 1 ------ 588
    298 Melissa Peperkamp U-Track 4x60m
    Speer
    Kogel
    MJD - SpeerMJD - Kogel U-Track MD Team 1 ------ 595
    299 Maaike Roorda U-Track 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver U-Track MD Team 2 ------ 376
    300 Evi Spronk U-Track 4x60m
    Discus
    Hoog
    MJD - DiscusMJD - Hoog U-Track MD Team 1 ------ 700
    301 Nora Wakelkamp U-Track 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver U-Track MD Team 1 ------ 982

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Ilion ILIO 7
    AV Atverni ATVN 11
    AV Clytoneus CLYT 6
    AV Gouda GOUD 5
    Hellas Utrecht HLLS 23
    Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI ATHL 4
    U-Track UTRK 10
    Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Hellas Utrecht MD Team 1 Hellas Utrecht - MJD
    Begeleider: Theo Mulder
    9 5152
    2 ARV Ilion MD ARV Ilion - MJD
    Begeleider: Peggy Wanders
    Jurylid: Robin van der Voort (liefst werpen)
    7 4753
    3 U-Track MD Team 1 U-Track - MJD
    Begeleider: Patrick Schoo
    6 4681
    4 AV Gouda MD AV Gouda - MJD
    Begeleider: Eric Pols
    Jurylid: Ouder Bent Braker
    5 4553
    5 Hellas Utrecht MD Team 2 Hellas Utrecht - MJD
    Begeleider: Theo Mulder
    7 4247
    6 AV Atverni MD Team 1 AV Atverni - MJD
    Begeleider: Maiko van Zantwijk
    8 4032
    7 AV Clytoneus MD AV Clytoneus - MJD
    Begeleider: Niels Warnaar
    Jurylid: Familie van Triest
    6 3734
    8 Hellas Utrecht MD Team 3 Hellas Utrecht - MJD
    Begeleider: Theo Mulder
    7 2184
    9 U-Track MD Team 2 U-Track - MJD
    Begeleider: Patrick Schoo
    4 1865
    10 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD
    Begeleider: Bertus Krooder
    4 1561
    11 AV Atverni MD Team 2 AV Atverni - MJD
    Begeleider: Maiko van Zantwijk
    3 1239
    12 AV `47 MD AV `47 - MJD 0 0

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda MD 8,82 +0.6 m/s8,81 584
    2 Nora Wakelkamp U-Track U-Track MD Team 1 9,08 +0.6 m/s9,04 534
    3 Isa van der Valk ARV Ilion ARV Ilion MD 9,15 +0.6 m/s9,01 521
    4 Amy Kossen U-Track U-Track MD Team 1 9,31 -0.8 m/s--- 492
    5 Maaike Meewisse HLLS Hellas Utr...MD Team 1 9,38 +0.6 m/s9,30 480
    5 Leonie Mariën HLLS Hellas Utr...MD Team 1 9,38 +0.6 m/s9,53 480
    7 Rianne Tersteeg AV Atverni AV Atverni MD Team 1 9,49 +0.6 m/s9,34 461
    8 Annick Koks HLLS Hellas Utr...MD Team 1 9,52 +0.6 m/s9,31 0
    9 Sara Williams ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 9,53 -0.8 m/s--- 454
    10 Meike Tan HLLS Hellas Utr...MD Team 2 9,63 -1.9 m/s9,56 437
    11 Isabella Frissen HLLS Hellas Utr...MD Team 2 9,77 -1.9 m/s9,57 414
    12 Suus Vat ARV Ilion ARV Ilion MD 9,81 +0.3 m/s--- 408
    13 Dagmar Wielinga AV Atverni AV Atverni MD Team 1 9,96 +0.3 m/s--- 384
    14 Sharon London ARV Ilion ARV Ilion MD 10,01 -1.9 m/s9,69 0
    14 Aisha Ashruf HLLS Hellas Utr...MD Team 2 10,01 -1.9 m/s10,00 0
    16 Maaike Roorda U-Track U-Track MD Team 2 10,01 -1.9 m/s10,39 376
    17 Sarie van Pinxteren HLLS Hellas Utr...MD Team 3 10,11 -1.9 m/s10,26 361
    18 Yana Woutersen AV Gouda AV Gouda MD 10,17 +0.3 m/s--- 352
    19 Tyka van der Klein HLLS Hellas Utr...MD Team 3 10,18 -1.9 m/s10,16 351
    20 Zana Latifi AV Atverni AV Atverni MD Team 2 10,59 -0.8 m/s--- 292
    21 Danique Brons HLLS Hellas Utr...MD Team 3 10,62 -0.8 m/s10,80 0
    22 Joy van Eijk Clytoneus AV Clytoneus MD 10,68 -0.8 m/s--- 280
    23 Iris de Vogel Clytoneus AV Clytoneus MD 10,79 +0.3 m/s--- 266
    24 Valerie van Cruchten U-Track U-Track MD Team 2 11,28 -0.8 m/s--- 204
    Vera Verhoef AV Atverni AV Atverni MD Team 1 DNS --- 0
    Laure Roelofs Clytoneus AV Clytoneus MD DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Isa van der Valk ARV Ilion ARV Ilion MD 3:27,54 3:20,35 495
    2 Luna Zimnik Clytoneus AV Clytoneus MD 3:34,03 --- 455
    3 Rianne Buijs AV Gouda AV Gouda MD 3:40,33 3:39,90 418
    4 Marloes Bosman HLLS Hellas Utr...MD Team 1 3:43,21 --- 402
    5 Lisanne Boot HLLS Hellas Utr...MD Team 1 3:46,07 3:35,45 386
    6 Dana Goris AV Atverni AV Atverni MD Team 1 3:46,55 --- 383
    7 Anniek Triest Clytoneus AV Clytoneus MD 3:47,59 --- 378
    8 Lidewij Boddeke HLLS Hellas Utr...MD Team 2 3:56,33 --- 333
    9 Isabella Frissen HLLS Hellas Utr...MD Team 2 3:56,49 --- 332
    10 Femke Moelker AV Gouda AV Gouda MD 3:59,44 3:59,20 317
    11 Isabo Peelen U-Track U-Track MD Team 1 4:00,65 4:12,33 312
    12 Jade Groen ARV Ilion ARV Ilion MD 4:02,69 3:33,93 302
    13 Emma Kamer HLLS Hellas Utr...MD Team 1 4:03,89 3:38,93 0
    14 Janna Dieleman U-Track U-Track MD Team 1 4:06,79 4:13,58 283
    15 Nikki Bruin AV Atverni AV Atverni MD Team 1 4:08,18 --- 277
    16 Fardo de Jong HLLS Hellas Utr...MD Team 3 4:11,13 --- 264
    17 Bente Booij AV Atverni AV Atverni MD Team 1 4:11,37 4:04,44 0
    Zana Latifi AV Atverni AV Atverni MD Team 2 DNF --- 0
    Gwen Koene AV Atverni AV Atverni MD Team 2 DNF --- 0
    Amelie van der Hulst HLLS Hellas Utr...MD Team 3 DNF --- 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Amy Kossen U-Track U-Track MD Team 1 11,43 -1.4 m/s--- 433
    2 Maya Clark HLLS Hellas Utr...MD Team 1 11,55 +0.4 m/s11,79 420
    3 Annick Koks HLLS Hellas Utr...MD Team 1 11,71 +0.4 m/s10,94 404
    4 Jade Groen ARV Ilion ARV Ilion MD 11,77 +0.0 m/s--- 398
    5 Suzanne Moons AV Gouda AV Gouda MD 11,92 +0.4 m/s12,21 383
    6 Noga Piepenbroek ARV Ilion ARV Ilion MD 12,17 +0.4 m/s11,18 358
    7 Lidewij Boddeke HLLS Hellas Utr...MD Team 2 12,92 +0.4 m/s12,72 291
    8 Isabo Peelen U-Track U-Track MD Team 1 13,11 -1.4 m/s--- 276
    9 Janni Broersma AV Atverni AV Atverni MD Team 1 13,30 +0.0 m/s--- 260
    10 Laure Roelofs Clytoneus AV Clytoneus MD 13,52 +0.0 m/s--- 243
    11 Anouk Overgoor HLLS Hellas Utr...MD Team 2 13,55 +0.4 m/s13,01 241
    12 Sharon London ARV Ilion ARV Ilion MD 13,94 +0.0 m/s--- 0
    13 Leonie Mariën HLLS Hellas Utr...MD Team 1 13,99 +0.4 m/s12,04 0
    14 Yana Woutersen AV Gouda AV Gouda MD 14,02 -1.4 m/s13,87 206
    15 Gwen Koene AV Atverni AV Atverni MD Team 2 14,03 -1.4 m/s--- 205
    16 Dagmar Wielinga AV Atverni AV Atverni MD Team 1 14,17 +0.0 m/s--- 196
    17 Janna Dieleman U-Track U-Track MD Team 1 14,40 -1.4 m/s--- 0
    18 Danique Brons HLLS Hellas Utr...MD Team 3 14,64 -1.4 m/s14,62 164
    19 Kayla Isabella U-Track U-Track MD Team 2 14,78 -1.4 m/s--- 155
    20 Iris de Vogel Clytoneus AV Clytoneus MD 14,95 +0.0 m/s--- 144
    Vera Verhoef AV Atverni AV Atverni MD Team 1 DNS --- 0
    Froukje Bootsma HLLS Hellas Utr...MD Team 3 DNS 13,71 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mandy Dijkstra HLLS Hellas Utr...MD Team 2 21,11 --- 345
    2 Emma Kamer HLLS Hellas Utr...MD Team 1 20,16 18,40 327
    3 Irena Zapata ARV Ilion ARV Ilion MD 19,39 --- 312
    4 Melissa Peperkamp U-Track U-Track MD Team 1 16,17 --- 247
    5 Rianne Buijs AV Gouda AV Gouda MD 16,13 15,62 246
    6 Ilse van Veenendaal HLLS Hellas Utr...MD Team 1 13,27 --- 0
    7 Janna Dieleman U-Track U-Track MD Team 1 11,48 --- 0
    8 Sarie van Pinxteren HLLS Hellas Utr...MD Team 3 10,44 --- 113
    9 Lidewij Boddeke HLLS Hellas Utr...MD Team 2 10,40 --- 0
    10 Nikki Bruin AV Atverni AV Atverni MD Team 1 10,25 --- 108
    11 Nienke Wa...oeskerken ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 10,19 --- 106
    12 Joy van Eijk Clytoneus AV Clytoneus MD 10,07 --- 103
    13 Nikki Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MD 10,04 --- 0
    14 Kayla Isabella U-Track U-Track MD Team 2 9,58 --- 89
    15 Janni Broersma AV Atverni AV Atverni MD Team 1 8,96 --- 0
    16 Fardo de Jong HLLS Hellas Utr...MD Team 3 8,43 --- 0
    17 Valerie van Cruchten U-Track U-Track MD Team 2 7,46 --- 0
    18 Iris de Vogel Clytoneus AV Clytoneus MD 7,06 --- 0
    19 Naomi van Zeben AV Atverni AV Atverni MD Team 2 5,60 --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Karin de Wit AV Atverni AV Atverni MD Team 1 21,40 --- 333
    2 Lisanne Boot HLLS Hellas Utr...MD Team 1 19,05 20,17 289
    3 Irena Zapata ARV Ilion ARV Ilion MD 16,76 --- 244
    4 Sara Williams ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 16,68 --- 242
    5 Mandy Dijkstra HLLS Hellas Utr...MD Team 2 16,55 --- 240
    6 Suus Vat ARV Ilion ARV Ilion MD 15,32 17,39 0
    7 Mara Donker Clytoneus AV Clytoneus MD 14,65 --- 199
    8 Lies van Bommel HLLS Hellas Utr...MD Team 2 13,98 --- 0
    9 Charissa Flierman HLLS Hellas Utr...MD Team 1 13,53 --- 0
    10 Evi Spronk U-Track U-Track MD Team 1 12,85 --- 159
    11 Femke Moelker AV Gouda AV Gouda MD 11,44 --- 125
    12 Yke Sevensma HLLS Hellas Utr...MD Team 3 11,12 --- 117
    13 Naomi van Zeben AV Atverni AV Atverni MD Team 2 6,58 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Lisanne Boot HLLS Hellas Utr...MD Team 1 9,40 9,99 493
    2 Irena Zapata ARV Ilion ARV Ilion MD 8,39 --- 442
    3 Suzanne Moons AV Gouda AV Gouda MD 8,25 8,15 434
    4 Karin de Wit AV Atverni AV Atverni MD Team 1 8,15 --- 429
    5 Mara Donker Clytoneus AV Clytoneus MD 7,61 --- 400
    5 Mandy Dijkstra HLLS Hellas Utr...MD Team 2 7,61 7,22 400
    7 Rianne Tersteeg AV Atverni AV Atverni MD Team 1 7,59 --- 0
    8 Charissa Flierman HLLS Hellas Utr...MD Team 1 7,17 7,69 0
    9 Melissa Peperkamp U-Track U-Track MD Team 1 6,70 --- 348
    10 Joy van Eijk Clytoneus AV Clytoneus MD 6,07 --- 0
    11 Nikki Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MD 5,88 --- 0
    12 Eva Krooder ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 5,15 --- 251
    13 Aisha Ashruf HLLS Hellas Utr...MD Team 2 4,95 5,69 0
    14 Yke Sevensma HLLS Hellas Utr...MD Team 3 4,57 4,54 211
    15 Tyka van der Klein HLLS Hellas Utr...MD Team 3 4,51 5,41 0
    16 Naomi van Zeben AV Atverni AV Atverni MD Team 2 4,39 --- 198
    Veerle van der Does ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Evi Spronk U-Track U-Track MD Team 1 1,40 --- 541
    1 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda MD 1,40 1,46 541
    3 Karin de Wit AV Atverni AV Atverni MD Team 1 1,35 --- 499
    4 Noga Piepenbroek ARV Ilion ARV Ilion MD 1,30 1,40 462
    5 Gwen Koene AV Atverni AV Atverni MD Team 2 1,25 --- 426
    5 Maya Clark HLLS Hellas Utr...MD Team 1 1,25 1,30 426
    7 Lies van Bommel HLLS Hellas Utr...MD Team 2 1,20 1,15 0
    7 Ilse van Veenendaal HLLS Hellas Utr...MD Team 1 1,20 1,25 0
    9 Anouk Overgoor HLLS Hellas Utr...MD Team 2 1,20 1,20 389
    9 Tyka van der Klein HLLS Hellas Utr...MD Team 3 1,20 1,20 389
    11 Anniek Triest Clytoneus AV Clytoneus MD 1,15 --- 352
    11 Kim Bogerd U-Track U-Track MD Team 2 1,15 --- 352
    13 Isabo Peelen U-Track U-Track MD Team 1 1,10 --- 0
    14 Bente Booij AV Atverni AV Atverni MD Team 1 1,05 --- 0
    15 Danique Brons HLLS Hellas Utr...MD Team 3 1,00 1,10 0
    16 Nienke Wa...oeskerken ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 1,00 --- 242

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Maya Clark HLLS Hellas Utr...MD Team 1 4,33 +0.5 m/s4,15 484
    2 Jade Groen ARV Ilion ARV Ilion MD 4,22 -1.3 m/s4,11 462
    3 Nora Wakelkamp U-Track U-Track MD Team 1 4,15 +0.3 m/s--- 448
    3 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda MD 4,15 -1.3 m/s4,62 448
    5 Luna Zimnik Clytoneus AV Clytoneus MD 3,99 -0.4 m/s--- 416
    6 Leonie Mariën HLLS Hellas Utr...MD Team 1 3,78 -1.0 m/s4,00 0
    7 Rianne Tersteeg AV Atverni AV Atverni MD Team 1 3,62 -1.8 m/s--- 342
    8 Aisha Ashruf HLLS Hellas Utr...MD Team 2 3,46 +1.3 m/s3,52 310
    9 Nikki Bruin AV Atverni AV Atverni MD Team 1 3,30 -1.8 m/s--- 0
    10 Kim Bogerd U-Track U-Track MD Team 2 3,29 -1.0 m/s--- 276
    11 Eva Krooder ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD 3,24 +0.5 m/s--- 266
    12 Nikki Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MD 3,13 -1.5 m/s--- 0
    13 Maaike Roorda U-Track U-Track MD Team 2 3,00 +0.6 m/s--- 0
    14 Meike Tan HLLS Hellas Utr...MD Team 2 2,99 +2.8 m/s3,52 0
    15 Fardo de Jong HLLS Hellas Utr...MD Team 3 2,98 -0.6 m/s--- 214
    16 Zana Latifi AV Atverni AV Atverni MD Team 2 2,50 -2.0 m/s--- 118
    Froukje Bootsma HLLS Hellas Utr...MD Team 3 DNS 3,41 0
    Veerle van der Does ATHL Jeugd Atle...ATHLOI MD DNS --- 0