Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 93
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden (76cm)
  • 1 x 4 x 80m
  • 4 x Speerwerpen 400 gram
  • 4 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior D'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:30 Kogel Uitslagen
    13:10 Speer Uitslagen
    13:15 80mH Uitslagen
    14:30 1000m Uitslagen
    14:40 Hoog Uitslagen
    15:50 Ver Uitslagen
    16:05 80m Uitslagen


    Tijdschema

    12:30u16:35u
    Jongens Junior D
    Kogel
    80mH
    1000m
    Hoog
    Ver
    80m

    Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 80m1000m80mH4x80mSpeerKogelHoogVerTeam punten
    72 Maurice Afognon ARV Ilion 80m
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver ARV Ilion JD ----- 1689
    73 Kevin Breumelhof ARV Ilion 4x80m
    Speer
    Hoog
    JJD - SpeerJJD - Hoog ARV Ilion JD ----- 541
    74 Sem Fabistas ARV Ilion 80mH
    4x80m
    JJD - 80mH ARV Ilion JD ------ 325
    75 Rick Jansen ARV Ilion 1000m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel ARV Ilion JD ------ 0
    76 Youssef Laouhaichi ARV Ilion 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog ARV Ilion JD ----- 453
    77 Alex Meershoek ARV Ilion 1000m
    JJD - 1000m ARV Ilion JD ------- 494
    78 Luuk den Toom ARV Ilion 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver ARV Ilion JD ----- 0
    79 Guido Vogels ARV Ilion 80m
    JJD - 80m ARV Ilion JD ------- 0
    80 Alex van der Voort ARV Ilion 80m
    Speer
    Kogel
    JJD - 80mJJD - SpeerJJD - Kogel ARV Ilion JD ----- 1357
    81 Joseph Adepeju AV Atverni 80m
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer AV Atverni JD Team 1 ----- 837
    82 Hidde Boerema AV Atverni 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV Atverni JD Team 2 ----- 0
    83 Bjorn Boss AV Atverni 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH AV Atverni JD Team 2 ----- 188
    84 Mike van Doorn AV Atverni 4x80m
    Speer
    Hoog
    JJD - SpeerJJD - Hoog AV Atverni JD Team 2 ----- 0
    85 Milan Emo AV Atverni 1000m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver AV Atverni JD Team 2 ------ 328
    86 Thomas Happé AV Atverni 80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer AV Atverni JD Team 2 ------ 481
    87 Luc Nederpel AV Atverni 1000m
    Hoog
    Ver
    JJD - 1000mJJD - HoogJJD - Ver AV Atverni JD Team 1 ----- 1225
    88 Bas Noordhoek AV Atverni 1000m
    JJD - 1000m AV Atverni JD Team 1 ------- 422
    89 Daan van Rooijen AV Atverni Speer
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - Kogel AV Atverni JD Team 1 ------ 315
    90 Coen van Schelt AV Atverni Kogel
    Ver
    JJD - KogelJJD - Ver AV Atverni JD Team 2 ------ 608
    91 Kjeld van Schelt AV Atverni 1000m
    Kogel
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - KogelJJD - Hoog AV Atverni JD Team 2 ----- 389
    92 Thomas Schols AV Atverni 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV Atverni JD Team 1 ----- 980
    93 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni 80mH
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - Kogel AV Atverni JD Team 1 ------ 280
    94 Hidde Woldendorp AV Atverni 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV Atverni JD Team 2 ----- 349
    95 Naoa Yeo AV Atverni 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV Atverni JD Team 1 ----- 0
    96 Koen van Zandwijk AV Atverni 4x80m
    Hoog
    Ver
    JJD - HoogJJD - Ver AV Atverni JD Team 1 ----- 0
    97 Sven Keler Clytoneus 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog AV Clytoneus JD ----- 712
    98 Storm Schifflers Clytoneus 80m
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer AV Clytoneus JD ----- 732
    99 Julius Veen Clytoneus 80m
    1000m
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 1000m AV Clytoneus JD ----- 721
    100 Simeon Visser Clytoneus 80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mHJJD - Ver AV Clytoneus JD ----- 255
    101 Ewan ter Hennepe AV Gouda 80mH
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mHJJD - HoogJJD - Ver AV Gouda JD ----- 1026
    102 Robbin Hoogendoorn AV Gouda Speer
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - Kogel AV Gouda JD ------ 862
    103 Allard de Laat AV Gouda 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m AV Gouda JD ------ 0
    104 Jesse van der Meer AV Gouda 80mH
    Speer
    JJD - 80mHJJD - Speer AV Gouda JD ------ 0
    105 Jurre van Oosten AV Gouda 80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel AV Gouda JD ------ 473
    106 Heiko Ribberink AV Gouda 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m AV Gouda JD ------ 269
    107 Christiaan Stuut AV Gouda 80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog AV Gouda JD ------ 499
    108 Wessel van...aardingen AV Gouda 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH AV Gouda JD ----- 915
    109 Thom de Weger AV Gouda 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver AV Gouda JD ----- 367
    110 Maurits Blinkhof AV `47 Kogel
    Hoog
    Ver
    JJD - KogelJJD - HoogJJD - Ver AV `47 JD ----- 1174
    111 Stefan de Groot AV `47 80m
    80mH
    Speer
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Speer AV `47 JD ----- 948
    112 Mauro van Vliet AV `47 80m
    1000m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH AV `47 JD ----- 833
    113 Berto Anker Avantri 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog Avantri JD ----- 199
    114 Danilo van Driest Avantri 80m
    1000m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Kogel Avantri JD ----- 1068
    115 Alexander Kentie Avantri 80m
    1000m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Kogel Avantri JD ----- 205
    116 Stijn Maaskant Avantri 4x80m
    Speer
    Ver
    JJD - SpeerJJD - Ver Avantri JD ----- 148
    117 Kees de Ruiter Avantri 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog Avantri JD ----- 818
    118 Axel Warmenhoven Avantri 80m
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - Speer Avantri JD ----- 758
    119 Meije Bosma HLLS 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH Hellas Utrecht JD Team 1 ----- 0
    120 Stefan Dijkstra HLLS 80mH
    Speer
    Kogel
    JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Kogel Hellas Utrecht JD Team 2 ----- 1169
    121 Casper Evelein HLLS 80m
    1000m
    JJD - 80mJJD - 1000m Hellas Utrecht JD Team 3 ------ 692
    122 Wouter van Gorcom HLLS 80mH
    Hoog
    Ver
    JJD - 80mHJJD - HoogJJD - Ver Hellas Utrecht JD Team 1 ----- 492
    123 Sven Herber HLLS 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Hellas Utrecht JD Team 2 ----- 394
    124 Olaf van der Hidde HLLS 1000m
    80mH
    JJD - 1000mJJD - 80mH Hellas Utrecht JD Team 3 ------ 631
    125 William Knol HLLS 1000m
    JJD - 1000m Hellas Utrecht JD Team 1 ------- 503
    126 Jesper Landman HLLS 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog Hellas Utrecht JD Team 2 ----- 793
    127 Lucca Marks HLLS 80m
    4x80m
    JJD - 80m Hellas Utrecht JD Team 1 ------ 477
    128 Tijmen van Menen HLLS Speer
    Kogel
    Ver
    JJD - SpeerJJD - KogelJJD - Ver Hellas Utrecht JD Team 3 ----- 364
    129 Eric Nuijtemans HLLS 80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel Hellas Utrecht JD Team 3 ------ 109
    130 Martijn Pos HLLS Speer
    Kogel
    Ver
    JJD - SpeerJJD - KogelJJD - Ver Hellas Utrecht JD Team 1 ----- 937
    131 Michael Quirk HLLS 4x80m
    Speer
    Hoog
    JJD - SpeerJJD - Hoog Hellas Utrecht JD Team 1 ----- 1006
    132 Tjerk Schoppert HLLS 80m
    80mH
    Speer
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Speer Hellas Utrecht JD Team 2 ----- 0
    133 Joeri Steenman HLLS 80m
    80mH
    4x80m
    JJD - 80mJJD - 80mH Hellas Utrecht JD Team 1 ----- 0
    134 Meijne Viersen HLLS 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver Hellas Utrecht JD Team 2 ----- 568
    135 Max van der Weerd HLLS 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog Hellas Utrecht JD Team 2 ----- 355
    136 Lars Wijnholt HLLS 1000m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - Kogel Hellas Utrecht JD Team 2 ------ 395
    137 Pim Zeeman HLLS 80m
    1000m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Kogel Hellas Utrecht JD Team 1 ----- 754
    138 Sydney Albertzoon ATHL 80m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - Hoog Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD ----- 1009
    139 Axel van Beek ATHL 1000m
    Speer
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Kogel Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD ----- 211
    140 Tim Broerse ATHL 1000m
    4x80m
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - Hoog Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD ----- 378
    141 Timo Slot ATHL Speer
    Kogel
    JJD - SpeerJJD - Kogel Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD ------ 537
    142 Mischa Smits ATHL 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD ----- 685
    143 Tycho Vermeulen ATHL 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD ----- 0
    144 Wessel Baas SC Reeuwijk 1000m
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer SC Reeuwijk JD ----- 745
    145 Elmar van Erkel SC Reeuwijk 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel SC Reeuwijk JD ----- 1170
    146 Robin de Haan SC Reeuwijk 1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver SC Reeuwijk JD ----- 855
    147 Raphael Willemstein SC Reeuwijk 4x80m
    Speer
    Hoog
    JJD - SpeerJJD - Hoog SC Reeuwijk JD ----- 426
    148 Stan Boerma U-Track 80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel U-Track JD Team 3 ------ 375
    149 Alioune Cisse U-Track 4x80m
    Speer
    Hoog
    JJD - SpeerJJD - Hoog U-Track JD Team 3 ----- 713
    150 Olle De Laat U-Track 80m
    4x80m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - Kogel U-Track JD Team 1 ----- 826
    151 Yannick Faerber U-Track 1000m
    80mH
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog U-Track JD Team 1 ----- 891
    152 Darian Frankhuizen U-Track Speer
    Kogel
    Ver
    JJD - SpeerJJD - KogelJJD - Ver U-Track JD Team 2 ----- 0
    153 Timo Hoogendoorn U-Track 1000m
    80mH
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mH U-Track JD Team 1 ----- 971
    154 Stefan Huneker U-Track 80mH
    Speer
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Hoog U-Track JD Team 1 ----- 215
    155 Tibor Jaasma U-Track 80m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - Ver U-Track JD Team 1 ----- 854
    156 Manuel Ji... Zambrano U-Track 4x80m
    Speer
    Ver
    JJD - SpeerJJD - Ver U-Track JD Team 1 ----- 280
    157 Jesse Jim... Zambrano U-Track 1000m
    Speer
    Hoog
    JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Hoog U-Track JD Team 2 ----- 912
    158 Imran el Madkouri U-Track Speer
    Ver
    JJD - SpeerJJD - Ver U-Track JD Team 3 ------ 0
    159 Abel van Oosten U-Track 80m
    1000m
    Kogel
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Kogel U-Track JD Team 1 ----- 0
    160 Titus Pauw U-Track 80mH
    4x80m
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - Hoog U-Track JD Team 3 ----- 202
    161 Badr-Eddine Seddiki U-Track 1000m
    JJD - 1000m U-Track JD Team 3 ------- 0
    162 Damian Stamper U-Track 80m
    4x80m
    JJD - 80m U-Track JD Team 3 ------ 517
    163 Senna Stamper U-Track 4x80m
    Ver
    JJD - Ver U-Track JD Team 3 ------ 468
    164 Noah Tagage U-Track 80m
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - KogelJJD - Ver U-Track JD Team 2 ----- 940

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Ilion ILIO 9
    AV Atverni ATVN 16
    AV Clytoneus CLYT 4
    AV Gouda GOUD 9
    AV `47 AV47 3
    Avantri AVTR 6
    Hellas Utrecht HLLS 19
    Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI ATHL 6
    SC Reeuwijk SCRW 4
    U-Track UTRK 17
  • Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 ARV Ilion JD ARV Ilion - JJD
    Begeleider: Peggy Wanders
    Jurylid: Robin van der Voort (liefst werpen)
    9 5409
    2 Hellas Utrecht JD Team 1 Hellas Utrecht - JJD
    Begeleider: Theo Mulder
    8 4743
    3 AV Gouda JD AV Gouda - JJD
    Begeleider: Eric Pols
    Jurylid: Ouder Bent Braker
    9 4719
    4 AV Atverni JD Team 1 AV Atverni - JJD
    Begeleider: Maiko van Zantwijk
    8 4602
    5 U-Track JD Team 1 U-Track - JJD
    Begeleider: Patrick Schoo
    7 4458
    6 Hellas Utrecht JD Team 2 Hellas Utrecht - JJD
    Begeleider: Theo Mulder
    7 4154
    7 SC Reeuwijk JD SC Reeuwijk - JJD
    Begeleider: Daphne Droog
    Jurylid: Martin de Haan
    4 3693
    8 Avantri JD Avantri - JJD
    Begeleider: Peter Halling
    Jurylid: Diana Anker
    6 3596
    9 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD
    Begeleider: Ricardo Albertzoon
    6 3204
    10 AV `47 JD AV `47 - JJD
    Begeleider: Ton Groenendijk
    3 2955
    11 U-Track JD Team 3 U-Track - JJD
    Begeleider: Juul Acton
    7 2809
    12 AV Clytoneus JD AV Clytoneus - JJD
    Begeleider: Niels Warnaar
    4 2774
    13 AV Atverni JD Team 2 AV Atverni - JJD
    Begeleider: Maiko van Zantwijk
    8 2679
    14 U-Track JD Team 2 U-Track - JJD
    Begeleider: Patrick Schoo
    3 1852
    15 Hellas Utrecht JD Team 3 Hellas Utrecht - JJD
    Begeleider: Theo Mulder
    4 1796

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    1 Elmar van Erkel SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 10,79 -1.1 m/s--- 654
    2 Maurice Afognon ARV Ilion ARV Ilion JD 10,82 -0.4 m/s10,62 649
    3 Wessel van...aardingen AV Gouda AV Gouda JD 11,47 -0.4 m/s11,65 544
    4 Thomas Schols AV Atverni AV Atverni JD Team 1 11,48 -0.4 m/s11,59 543
    5 Joseph Adepeju AV Atverni AV Atverni JD Team 1 11,57 -0.4 m/s11,48 529
    6 Damian Stamper U-Track U-Track JD Team 3 11,65 +0.4 m/s--- 517
    7 Lucca Marks HLLS Hellas Utrecht JD Team 1 11,93 -0.4 m/s12,14 477
    8 Jurre van Oosten AV Gouda AV Gouda JD 11,96 -2.1 m/s12,26 473
    9 Sydney Albertzoon ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 12,00 -1.1 m/s--- 468
    9 Olle De Laat U-Track U-Track JD Team 1 12,00 -1.1 m/s--- 468
    11 Naoa Yeo AV Atverni AV Atverni JD Team 1 12,07 -0.4 m/s12,24 0
    12 Tibor Jaasma U-Track U-Track JD Team 1 12,23 -2.1 m/s12,34 436
    13 Alex van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JD 12,27 +0.4 m/s--- 431
    14 Guido Vogels ARV Ilion ARV Ilion JD 12,35 -0.4 m/s12,20 0
    15 Mischa Smits ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 12,39 -1.1 m/s--- 415
    16 Axel Warmenhoven Avantri Avantri JD 12,40 +0.4 m/s--- 414
    17 Jesper Landman HLLS Hellas Utrecht JD Team 2 12,48 -2.8 m/s--- 404
    18 Sven Herber HLLS Hellas Utrecht JD Team 2 12,56 -2.1 m/s13,10 394
    19 Abel van Oosten U-Track U-Track JD Team 1 12,57 -2.1 m/s12,27 0
    20 Stefan de Groot AV `47 AV `47 JD 12,62 -2.1 m/s12,70 386
    21 Noah Tagage U-Track U-Track JD Team 2 12,68 -1.1 m/s--- 379
    22 Storm Schifflers Clytoneus AV Clytoneus JD 12,77 +0.4 m/s--- 367
    23 Danilo van Driest Avantri Avantri JD 12,86 +0.4 m/s--- 357
    24 Casper Evelein HLLS Hellas Utrecht JD Team 3 12,88 -2.8 m/s--- 354
    25 Julius Veen Clytoneus AV Clytoneus JD 13,04 -2.8 m/s--- 335
    26 Christiaan Stuut AV Gouda AV Gouda JD 13,25 -2.1 m/s13,28 0
    27 Pim Zeeman HLLS Hellas Utrecht JD Team 1 13,46 -2.8 m/s--- 287
    28 Mauro van Vliet AV `47 AV `47 JD 13,47 -2.1 m/s13,10 286
    29 Thomas Happé AV Atverni AV Atverni JD Team 2 13,53 -2.8 m/s--- 280
    30 Tjerk Schoppert HLLS Hellas Utrecht JD Team 2 13,54 -2.8 m/s--- 0
    31 Alexander Kentie Avantri Avantri JD 13,66 +0.4 m/s--- 0
    32 Tycho Vermeulen ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 13,70 -2.1 m/s--- 0
    33 Hidde Woldendorp AV Atverni AV Atverni JD Team 2 13,96 -1.1 m/s--- 234
    34 Stan Boerma U-Track U-Track JD Team 3 14,40 +0.4 m/s--- 191
    35 Eric Nuijtemans HLLS Hellas Utrecht JD Team 3 15,30 -2.8 m/s--- 109
    36 Hidde Boerema AV Atverni AV Atverni JD Team 2 15,65 -1.1 m/s--- 0
    Joeri Steenman HLLS Hellas Utrecht JD Team 1 DNS 11,57 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    1 Timo Hoogendoorn U-Track U-Track JD Team 1 3:00,89 2:57,08 692
    2 William Knol HLLS Hellas Utrecht JD Team 1 3:26,32 3:16,58 503
    3 Alex Meershoek ARV Ilion ARV Ilion JD 3:27,76 3:21,89 494
    4 Robin de Haan SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 3:29,22 --- 485
    5 Luc Nederpel AV Atverni AV Atverni JD Team 1 3:31,07 --- 473
    6 Pim Zeeman HLLS Hellas Utrecht JD Team 1 3:32,11 --- 467
    7 Youssef Laouhaichi ARV Ilion ARV Ilion JD 3:34,30 3:17,70 453
    8 Yannick Faerber U-Track U-Track JD Team 1 3:38,33 3:36,51 429
    9 Bas Noordhoek AV Atverni AV Atverni JD Team 1 3:39,66 --- 422
    10 Rick Jansen ARV Ilion ARV Ilion JD 3:40,59 --- 0
    11 Wessel Baas SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 3:41,39 --- 412
    12 Lars Wijnholt HLLS Hellas Utrecht JD Team 2 3:44,44 --- 395
    13 Olaf van der Hidde HLLS Hellas Utrecht JD Team 3 3:46,01 --- 386
    14 Julius Veen Clytoneus AV Clytoneus JD 3:46,06 --- 386
    15 Tim Broerse ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 3:47,49 --- 378
    16 Mauro van Vliet AV `47 AV `47 JD 3:49,17 18:00,00 369
    17 Thom de Weger AV Gouda AV Gouda JD 3:49,62 --- 367
    18 Abel van Oosten U-Track U-Track JD Team 1 3:52,20 --- 0
    19 Danilo van Driest Avantri Avantri JD 3:52,69 4:11,00 351
    20 Casper Evelein HLLS Hellas Utrecht JD Team 3 3:55,20 --- 338
    21 Milan Emo AV Atverni AV Atverni JD Team 2 3:57,22 --- 328
    22 Meijne Viersen HLLS Hellas Utrecht JD Team 2 4:03,64 --- 298
    23 Sven Keler Clytoneus AV Clytoneus JD 4:06,10 --- 286
    24 Heiko Ribberink AV Gouda AV Gouda JD 4:09,86 3:43,40 269
    25 Jesse Jim... Zambrano U-Track U-Track JD Team 2 4:15,69 --- 244
    26 Axel van Beek ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 4:23,61 --- 211
    27 Alexander Kentie Avantri Avantri JD 4:25,13 4:24,00 205
    Bjorn Boss AV Atverni AV Atverni JD Team 2 DNS --- 0
    Meije Bosma HLLS Hellas Utrecht JD Team 1 DNS 3:10,03 0
    Badr-Eddine Seddiki U-Track U-Track JD Team 3 DNS --- 0
    Allard de Laat AV Gouda AV Gouda JD DNS 4:31,76 0
    Kjeld van Schelt AV Atverni AV Atverni JD Team 2 DNF --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    1 Ewan ter Hennepe AV Gouda AV Gouda JD 13,64 -1.2 m/s13,57 522
    2 Wouter van Gorcom HLLS Hellas Utrecht JD Team 1 13,95 -1.2 m/s13,59 492
    3 Maurice Afognon ARV Ilion ARV Ilion JD 14,04 -1.2 m/s14,00 484
    4 Thomas Schols AV Atverni AV Atverni JD Team 1 14,57 -2.0 m/s--- 437
    5 Stefan Dijkstra HLLS Hellas Utrecht JD Team 2 14,82 -0.7 m/s--- 416
    6 Wessel van...aardingen AV Gouda AV Gouda JD 15,39 -0.7 m/s--- 371
    7 Max van der Weerd HLLS Hellas Utrecht JD Team 2 15,60 -2.0 m/s--- 355
    8 Sem Fabistas ARV Ilion ARV Ilion JD 16,02 -1.2 m/s15,50 325
    9 Kees de Ruiter Avantri Avantri JD 16,11 -1.2 m/s16,24 319
    10 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni AV Atverni JD Team 1 16,68 -2.0 m/s--- 280
    11 Timo Hoogendoorn U-Track U-Track JD Team 1 16,69 -0.7 m/s--- 279
    12 Olaf van der Hidde HLLS Hellas Utrecht JD Team 3 17,23 -0.7 m/s--- 245
    13 Jesse van der Meer AV Gouda AV Gouda JD 17,27 -1.2 m/s15,00 0
    14 Luuk den Toom ARV Ilion ARV Ilion JD 17,28 -1.2 m/s16,00 0
    15 Stefan Huneker U-Track U-Track JD Team 1 17,74 -0.5 m/s--- 215
    16 Stefan de Groot AV `47 AV `47 JD 17,77 -0.5 m/s18,00 214
    17 Naoa Yeo AV Atverni AV Atverni JD Team 1 17,82 -2.0 m/s--- 0
    18 Tjerk Schoppert HLLS Hellas Utrecht JD Team 2 17,83 -2.0 m/s--- 0
    19 Titus Pauw U-Track U-Track JD Team 3 17,97 -0.7 m/s--- 202
    20 Berto Anker Avantri Avantri JD 18,03 -0.5 m/s17,44 199
    21 Yannick Faerber U-Track U-Track JD Team 1 18,05 -0.5 m/s--- 0
    22 Bjorn Boss AV Atverni AV Atverni JD Team 2 18,22 -0.5 m/s--- 188
    23 Mauro van Vliet AV `47 AV `47 JD 18,41 -0.5 m/s3:44,00 178
    24 Hidde Woldendorp AV Atverni AV Atverni JD Team 2 19,68 -2.0 m/s--- 115
    25 Simeon Visser Clytoneus AV Clytoneus JD 20,02 -0.7 m/s--- 99
    26 Hidde Boerema AV Atverni AV Atverni JD Team 2 23,83 -0.5 m/s--- 0
    Joeri Steenman HLLS Hellas Utrecht JD Team 1 DNS --- 0
    Meije Bosma HLLS Hellas Utrecht JD Team 1 DNF --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    1 Michael Quirk HLLS Hellas Utrecht JD Team 1 30,75 22,79 507
    2 Alex van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JD 26,74 23,19 443
    3 Kevin Breumelhof ARV Ilion ARV Ilion JD 25,32 23,38 0
    4 Robbin Hoogendoorn AV Gouda AV Gouda JD 23,02 27,34 380
    5 Storm Schifflers Clytoneus AV Clytoneus JD 22,20 --- 365
    6 Stefan de Groot AV `47 AV `47 JD 21,30 --- 348
    7 Martijn Pos HLLS Hellas Utrecht JD Team 1 21,19 28,18 0
    8 Axel Warmenhoven Avantri Avantri JD 21,04 19,48 344
    9 Wessel Baas SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 20,50 --- 333
    10 Raphael Willemstein SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 20,27 --- 0
    11 Stefan Dijkstra HLLS Hellas Utrecht JD Team 2 19,71 --- 318
    12 Joseph Adepeju AV Atverni AV Atverni JD Team 1 19,15 --- 308
    13 Timo Slot ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 18,51 --- 295
    14 Alioune Cisse U-Track U-Track JD Team 3 18,11 --- 287
    15 Manuel Ji... Zambrano U-Track U-Track JD Team 1 17,78 --- 280
    16 Jesse Jim... Zambrano U-Track U-Track JD Team 2 17,71 --- 279
    17 Axel van Beek ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 17,11 --- 0
    17 Jesse van der Meer AV Gouda AV Gouda JD 17,11 --- 0
    19 Daan van Rooijen AV Atverni AV Atverni JD Team 1 14,51 --- 0
    20 Darian Frankhuizen U-Track U-Track JD Team 2 14,28 --- 0
    21 Stijn Maaskant Avantri Avantri JD 14,25 --- 0
    22 Thomas Happé AV Atverni AV Atverni JD Team 2 14,07 --- 201
    23 Tjerk Schoppert HLLS Hellas Utrecht JD Team 2 13,16 --- 0
    24 Mike van Doorn AV Atverni AV Atverni JD Team 2 12,94 --- 0
    25 Stefan Huneker U-Track U-Track JD Team 1 10,68 --- 0
    26 Tijmen van Menen HLLS Hellas Utrecht JD Team 3 7,71 --- 35
    Imran el Madkouri U-Track U-Track JD Team 3 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    1 Elmar van Erkel SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 9,87 --- 516
    2 Alex van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JD 9,19 8,88 483
    3 Robbin Hoogendoorn AV Gouda AV Gouda JD 9,17 7,46 482
    4 Maurits Blinkhof AV `47 AV `47 JD 8,48 --- 446
    5 Stefan Dijkstra HLLS Hellas Utrecht JD Team 2 8,26 8,35 435
    6 Jurre van Oosten AV Gouda AV Gouda JD 7,98 7,95 0
    7 Martijn Pos HLLS Hellas Utrecht JD Team 1 7,68 8,53 404
    8 Rick Jansen ARV Ilion ARV Ilion JD 7,03 7,72 0
    9 Pim Zeeman HLLS Hellas Utrecht JD Team 1 6,93 6,45 0
    10 Danilo van Driest Avantri Avantri JD 6,91 --- 360
    11 Olle De Laat U-Track U-Track JD Team 1 6,87 --- 358
    12 Abel van Oosten U-Track U-Track JD Team 1 6,40 --- 0
    13 Daan van Rooijen AV Atverni AV Atverni JD Team 1 6,14 --- 315
    14 Noah Tagage U-Track U-Track JD Team 2 5,95 --- 303
    15 Lars Wijnholt HLLS Hellas Utrecht JD Team 2 5,81 --- 0
    16 Stephen-Sh...n Ughere AV Atverni AV Atverni JD Team 1 5,50 --- 0
    17 Coen van Schelt AV Atverni AV Atverni JD Team 2 5,38 --- 266
    18 Alexander Kentie Avantri Avantri JD 5,34 --- 0
    19 Tijmen van Menen HLLS Hellas Utrecht JD Team 3 5,27 --- 259
    20 Timo Slot ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 5,01 --- 242
    21 Kjeld van Schelt AV Atverni AV Atverni JD Team 2 4,97 --- 0
    22 Eric Nuijtemans HLLS Hellas Utrecht JD Team 3 4,80 4,54 0
    23 Axel van Beek ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 4,65 --- 0
    24 Stan Boerma U-Track U-Track JD Team 3 4,19 --- 184
    25 Darian Frankhuizen U-Track U-Track JD Team 2 3,72 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    1 Kevin Breumelhof ARV Ilion ARV Ilion JD 1,40 1,45 541
    1 Sydney Albertzoon ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 1,40 --- 541
    3 Kees de Ruiter Avantri Avantri JD 1,35 --- 499
    3 Michael Quirk HLLS Hellas Utrecht JD Team 1 1,35 1,33 499
    3 Christiaan Stuut AV Gouda AV Gouda JD 1,35 1,20 499
    6 Ewan ter Hennepe AV Gouda AV Gouda JD 1,35 1,40 0
    7 Yannick Faerber U-Track U-Track JD Team 1 1,30 --- 462
    8 Youssef Laouhaichi ARV Ilion ARV Ilion JD 1,25 1,40 0
    9 Raphael Willemstein SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 1,25 --- 426
    9 Luc Nederpel AV Atverni AV Atverni JD Team 1 1,25 --- 426
    9 Sven Keler Clytoneus AV Clytoneus JD 1,25 --- 426
    9 Alioune Cisse U-Track U-Track JD Team 3 1,25 --- 426
    13 Stefan Huneker U-Track U-Track JD Team 1 1,25 --- 0
    14 Kjeld van Schelt AV Atverni AV Atverni JD Team 2 1,20 --- 389
    15 Max van der Weerd HLLS Hellas Utrecht JD Team 2 1,20 1,25 0
    16 Jesper Landman HLLS Hellas Utrecht JD Team 2 1,20 1,25 389
    16 Jesse Jim... Zambrano U-Track U-Track JD Team 2 1,20 --- 389
    18 Berto Anker Avantri Avantri JD 1,15 --- 0
    19 Maurits Blinkhof AV `47 AV `47 JD 1,15 --- 352
    20 Mike van Doorn AV Atverni AV Atverni JD Team 2 1,10 --- 0
    20 Tim Broerse ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 1,10 --- 0
    20 Titus Pauw U-Track U-Track JD Team 3 1,10 --- 0
    Koen van Zandwijk AV Atverni AV Atverni JD Team 1 DNS --- 0
    Wouter van Gorcom HLLS Hellas Utrecht JD Team 1 DNS 1,38 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    1 Maurice Afognon ARV Ilion ARV Ilion JD 4,68 -0.9 m/s4,89 556
    2 Martijn Pos HLLS Hellas Utrecht JD Team 1 4,57 -0.3 m/s4,73 533
    3 Ewan ter Hennepe AV Gouda AV Gouda JD 4,43 -0.7 m/s4,52 504
    4 Senna Stamper U-Track U-Track JD Team 3 4,25 -0.9 m/s--- 468
    5 Tibor Jaasma U-Track U-Track JD Team 1 4,00 -2.2 m/s--- 418
    6 Thom de Weger AV Gouda AV Gouda JD 3,80 +0.2 m/s3,50 0
    7 Maurits Blinkhof AV `47 AV `47 JD 3,79 +1.3 m/s--- 376
    8 Luuk den Toom ARV Ilion ARV Ilion JD 3,77 -0.8 m/s4,28 0
    9 Robin de Haan SC Reeuwijk SC Reeuwijk JD 3,76 +0.4 m/s--- 370
    10 Coen van Schelt AV Atverni AV Atverni JD Team 2 3,62 +0.7 m/s--- 342
    11 Manuel Ji... Zambrano U-Track U-Track JD Team 1 3,58 -1.3 m/s--- 0
    12 Luc Nederpel AV Atverni AV Atverni JD Team 1 3,54 -0.2 m/s--- 326
    13 Meijne Viersen HLLS Hellas Utrecht JD Team 2 3,26 -0.2 m/s3,17 270
    13 Mischa Smits ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 3,26 +1.3 m/s--- 270
    15 Sven Herber HLLS Hellas Utrecht JD Team 2 3,21 -1.7 m/s3,95 0
    16 Noah Tagage U-Track U-Track JD Team 2 3,20 -0.7 m/s--- 258
    17 Tycho Vermeulen ATHL Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD 2,99 -0.7 m/s--- 0
    18 Milan Emo AV Atverni AV Atverni JD Team 2 2,92 +0.5 m/s--- 0
    19 Simeon Visser Clytoneus AV Clytoneus JD 2,69 +0.6 m/s--- 156
    20 Stijn Maaskant Avantri Avantri JD 2,65 +0.9 m/s--- 148
    21 Darian Frankhuizen U-Track U-Track JD Team 2 2,43 +0.1 m/s--- 0
    22 Tijmen van Menen HLLS Hellas Utrecht JD Team 3 2,26 -0.1 m/s--- 70
    Koen van Zandwijk AV Atverni AV Atverni JD Team 1 NM --- 0
    Wouter van Gorcom HLLS Hellas Utrecht JD Team 1 DNS 4,67 0
    Imran el Madkouri U-Track U-Track JD Team 3 DNS --- 0