Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 122
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 1 x 110 meter horden (107cm)
  • 1 x Zweedse Estafette
  • 4 x Discuswerpen 2 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m400m800m5000m110mHZweedseDiscusKogelHoogHSSTeam punten
    21 Erik Kamerling AAV SISU 200m
    110mH
    Zweedse
    Msen - 200mMsen - 110mH AAV SISU Mannen -------- 833
    23 Bastiaan Wesselink AAV SISU 200m
    Zweedse
    Kogel
    Msen - 200mMsen - Kog...- groep 1 AAV SISU Mannen -------- 0
    24 Bauke Rijper AAV SISU 400m
    800m
    Msen - 400mMsen - 800m AAV SISU Mannen --------- 0
    25 Floris Molenkamp AAV SISU Kogel
    Hoog
    Msen - Kog...- groep 2Msen - Hoog AAV SISU Mannen --------- 912
    26 Marthijn Visser AAV SISU 100m
    Discus
    Msen - 100mMsen - Dis...- groep 2 AAV SISU Mannen --------- 269
    27 Merijn Exel AAV SISU 100m
    400m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 400m AAV SISU Mannen -------- 1075
    28 Stijn Dierink AAV SISU 800m
    Msen - 800m AAV SISU Mannen ---------- 502
    29 Thomas Mijnders AAV SISU Zweedse
    HSS
    Msen - HSS - groep 2 AAV SISU Mannen --------- 483
    30 Mark Hammink AAV SISU 5000m
    Msen - 5000m AAV SISU Mannen ---------- 473
    48 Bas Reith Haaksbergen 200m
    Discus
    Kogel
    Msen - 200mMsen - Dis...- groep 1Msen - Kog...- groep 2 AV Haaksbe...en Mannen -------- 0
    49 Bas Slotman Haaksbergen 400m
    Zweedse
    Msen - 400m AV Haaksbe...en Mannen --------- 0
    50 Roel Verwer Haaksbergen 200m
    Zweedse
    Msen - 200m AV Haaksbe...en Mannen --------- 596
    51 Ben van Sark Haaksbergen Discus
    Kogel
    Msen - Dis...- groep 2Msen - Kog...- groep 1 AV Haaksbe...en Mannen --------- 995
    52 Erik Teunissen Haaksbergen 100m
    110mH
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 110mH AV Haaksbe...en Mannen -------- 0
    54 Freek Bielevelt Haaksbergen 5000m
    Msen - 5000m AV Haaksbe...en Mannen ---------- 0
    55 Boy Foks Haaksbergen 800m
    5000m
    Msen - 800mMsen - 5000m AV Haaksbe...en Mannen --------- 1149
    56 Bart Bemthuis Haaksbergen 110mH
    Hoog
    HSS
    Msen - 110mHMsen - HoogMsen - HSS - groep 2 AV Haaksbe...en Mannen -------- 1054
    57 Tom Wouda Haaksbergen 400m
    800m
    HSS
    Msen - 400mMsen - 800mMsen - HSS - groep 1 AV Haaksbe...en Mannen -------- 1086
    58 Julius Ediagbonya Ciko `66 Discus
    Msen - Dis...- groep 1 Ciko `66 Mannen ---------- 501
    60 Wouter Nieuwhof Ciko `66 110mH
    Discus
    Kogel
    Msen - 110mHMsen - Dis...- groep 2Msen - Kog...- groep 2 Ciko `66 Mannen -------- 562
    61 Peter Siers Ciko `66 110mH
    Hoog
    HSS
    Msen - 110mHMsen - HoogMsen - HSS - groep 2 Ciko `66 Mannen -------- 2155
    62 Bouke van Belois Ciko `66 800m
    Zweedse
    Msen - 800m Ciko `66 Mannen --------- 698
    65 Daan Lövering Ciko `66 Kogel
    Msen - Kog...- groep 1 Ciko `66 Mannen ---------- 0
    66 Bjorn Demkes AVA `70 5000m
    HSS
    Msen - 5000mMsen - HSS - groep 1 AVA `70 Mannen --------- 1017
    67 Tim te Brake AVA `70 800m
    Zweedse
    Msen - 800m AVA `70 Mannen --------- 581
    68 Sam ter Haar AVA `70 Zweedse
    HSS
    Msen - HSS - groep 2 AVA `70 Mannen --------- 0
    69 Erwin Wamelink AVA `70 Zweedse
    AVA `70 Mannen ---------- 0
    70 Patrick Ikink AVA `70 100m
    200m
    Msen - 100mMsen - 200m AVA `70 Mannen --------- 474
    71 Rudi Meinen AVA `70 100m
    400m
    Msen - 100mMsen - 400m AVA `70 Mannen --------- 890
    72 Gertjan Bentert AVA `70 Discus
    Kogel
    Hoog
    Msen - Dis...- groep 2Msen - Kog...- groep 2Msen - Hoog AVA `70 Mannen -------- 1562
    73 Mart Slotboom AVA `70 200m
    Discus
    Msen - 200mMsen - Dis...- groep 1 AVA `70 Mannen --------- 0
    74 Roel Schreurs AVA `70 400m
    110mH
    Zweedse
    Msen - 400mMsen - 110mH AVA `70 Mannen -------- 276
    75 Roy Mengerink AVA `70 5000m
    Msen - 5000m AVA `70 Mannen ---------- 0
    82 Sander Thomas AL73 Discus
    Kogel
    Msen - Dis...- groep 1Msen - Kog...- groep 2 Atletico `73 Mannen --------- 490
    83 Daan Modderkolk AL73 200m
    110mH
    Zweedse
    Msen - 200mMsen - 110mH Atletico `73 Mannen -------- 567
    84 Rick Visser AL73 200m
    Kogel
    HSS
    Msen - 200mMsen - Kog...- groep 1Msen - HSS - groep 1 Atletico `73 Mannen -------- 892
    85 Pim Jansen AL73 100m
    Hoog
    Msen - 100mMsen - Hoog Atletico `73 Mannen --------- 540
    86 Thijs van Aalten AL73 800m
    Zweedse
    Msen - 800m Atletico `73 Mannen --------- 675
    87 Rik Reijers AL73 800m
    Msen - 800m Atletico `73 Mannen ---------- 0
    88 Chris Berendsen AL73 100m
    Zweedse
    HSS
    Msen - 100mMsen - HSS - groep 2 Atletico `73 Mannen -------- 845
    89 Dirk Mulleman AL73 400m
    5000m
    Msen - 400mMsen - 5000m Atletico `73 Mannen --------- 0
    90 Twan Duvigneau AL73 400m
    Zweedse
    Msen - 400m Atletico `73 Mannen --------- 545
    91 Mathijs Weijkamp AL73 5000m
    Msen - 5000m Atletico `73 Mannen ---------- 480
    96 Benny Tapken SV Veendam Zweedse
    Discus
    Kogel
    Msen - Dis...- groep 2Msen - Kog...- groep 1 AV Jahn II...ek Mannen -------- 468
    97 Joost Iedema SV Veendam 5000m
    Msen - 5000m AV Jahn II...ek Mannen ---------- 120
    98 Vincent Cairo SV Veendam 100m
    200m
    Kogel
    Msen - 100mMsen - 200mMsen - Kog...- groep 2 AV Jahn II...ek Mannen -------- 594
    99 Joran Hoek SV Veendam 100m
    110mH
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 110mH AV Jahn II...ek Mannen -------- 1058
    100 Justin Martena SV Veendam 5000m
    Msen - 5000m AV Jahn II...ek Mannen ---------- 0
    111 Jurian Onderdijk De Gemzen 400m
    Zweedse
    Msen - 400m AV De Gemzen Mannen --------- 0
    112 Stijn Tromp De Gemzen 100m
    200m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 200m AV De Gemzen Mannen -------- 1261
    113 Arnout Mak De Gemzen 200m
    Zweedse
    HSS
    Msen - 200mMsen - HSS - groep 1 AV De Gemzen Mannen -------- 0
    114 Matthieu v...en Broeke De Gemzen 800m
    Msen - 800m AV De Gemzen Mannen ---------- 609
    115 Léon Mak De Gemzen 110mH
    Discus
    Hoog
    Msen - 110mHMsen - Dis...- groep 2Msen - Hoog AV De Gemzen Mannen -------- 2189
    116 Jasper Bruggeman De Gemzen Kogel
    HSS
    Msen - Kog...- groep 1Msen - HSS - groep 2 AV De Gemzen Mannen --------- 584
    117 Ricardo Verheijen De Gemzen Discus
    Kogel
    Msen - Dis...- groep 1Msen - Kog...- groep 2 AV De Gemzen Mannen --------- 516
    118 Sander Klaassen De Gemzen 400m
    Zweedse
    Msen - 400m AV De Gemzen Mannen --------- 564
    119 Gerco van den Brink De Gemzen 5000m
    Msen - 5000m AV De Gemzen Mannen ---------- 0
    120 Hans Koops AV Jahn II Hoog
    HSS
    Msen - HoogMsen - HSS - groep 2 AV Jahn II...ek Mannen --------- 1318
    121 Martin Meijer AV Jahn II 200m
    800m
    Zweedse
    Msen - 200mMsen - 800m AV Jahn II...ek Mannen -------- 464
    122 Dennis Jonker HAC `63 100m
    200m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 200m HAC `63 Mannen -------- 784
    123 Frank Bekkering HAC `63 100m
    400m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 400m HAC `63 Mannen -------- 0
    124 Sven Lovers HAC `63 200m
    Zweedse
    HSS
    Msen - 200mMsen - HSS - groep 1 HAC `63 Mannen -------- 389
    125 Yohannes Wedzinga HAC `63 400m
    800m
    Msen - 400mMsen - 800m HAC `63 Mannen --------- 1035
    126 Rob Graaf van de HAC `63 800m
    Msen - 800m HAC `63 Mannen ---------- 0
    127 Jan Bouwknegt HAC `63 5000m
    Msen - 5000m HAC `63 Mannen ---------- 0
    128 Leon Lans van der HAC `63 5000m
    Zweedse
    Msen - 5000m HAC `63 Mannen --------- 673
    129 Remco Bos HAC `63 Discus
    Kogel
    Hoog
    Msen - Dis...- groep 2Msen - Kog...- groep 2Msen - Hoog HAC `63 Mannen -------- 79
    130 Patrick Vondeling HAC `63 Discus
    Kogel
    Msen - Dis...- groep 1Msen - Kog...- groep 1 HAC `63 Mannen --------- 925
    136 Niels Visser AV Jahn II 400m
    800m
    Zweedse
    Msen - 400mMsen - 800m AV Jahn II...ek Mannen -------- 1240
    137 Ronald Hinrichs AV Jahn II 400m
    HSS
    Msen - 400mMsen - HSS - groep 1 AV Jahn II...ek Mannen --------- 0
    138 Bas Mekking De Gemzen 5000m
    Msen - 5000m AV De Gemzen Mannen ---------- 631
    139 Roy van Zijl DAV Kronos 100m
    Discus
    HSS
    Msen - 100mMsen - Dis...- groep 1Msen - HSS - groep 2 DAV Kronos Mannen -------- 1800
    140 Casper Kroon DAV Kronos 400m
    Zweedse
    Msen - 400m DAV Kronos Mannen --------- 527
    141 Bas Coenen DAV Kronos 200m
    Zweedse
    Kogel
    Msen - 200mMsen - Kog...- groep 1 DAV Kronos Mannen -------- 855
    142 Martijn Oonk DAV Kronos 5000m
    Msen - 5000m DAV Kronos Mannen ---------- 643
    143 Harmen Hoek DAV Kronos 800m
    Zweedse
    Msen - 800m DAV Kronos Mannen --------- 753
    144 Jelle Neeft DAV Kronos 800m
    Msen - 800m DAV Kronos Mannen ---------- 0
    145 Antoine van Hirtum DAV Kronos 5000m
    Msen - 5000m DAV Kronos Mannen ---------- 0
    146 Ruud van Laar DAV Kronos 110mH
    Zweedse
    Hoog
    Msen - 110mHMsen - Hoog DAV Kronos Mannen -------- 1018
    147 Tim Olsthoorn Ciko `66 400m
    Zweedse
    Msen - 400m Ciko `66 Mannen --------- 0
    148 Joppe Ketting Ciko `66 100m
    Zweedse
    Msen - 100m Ciko `66 Mannen --------- 0
    149 Daan Lubberdink Ciko `66 100m
    200m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 200m Ciko `66 Mannen -------- 1324
    150 Anton Ediagbonya Ciko `66 HSS
    Msen - HSS - groep 1 Ciko `66 Mannen ---------- 0
    159 Leon Rikkers Groningen Hoog
    Msen - Hoog Groningen ...ek Mannen ---------- 813
    160 Thomas Zaw Groningen Discus
    Kogel
    Msen - Dis...- groep 1Msen - Kog...- groep 1 Groningen ...ek Mannen --------- 481
    161 Frank Beltman Groningen Discus
    Kogel
    Msen - Dis...- groep 2Msen - Kog...- groep 2 Groningen ...ek Mannen --------- 385
    162 Edwin Slijkhuis Groningen 5000m
    Msen - 5000m Groningen ...ek Mannen ---------- 728
    163 Widmer van der Graaf Groningen 110mH
    Zweedse
    HSS
    Msen - 110mHMsen - HSS - groep 2 Groningen ...ek Mannen -------- 996
    164 Jurgen de Boer Groningen 400m
    HSS
    Msen - 400mMsen - HSS - groep 1 Groningen ...ek Mannen --------- 0
    165 Dennis Ansing Groningen 100m
    200m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 200m Groningen ...ek Mannen -------- 329
    166 Michael Emmelkamp Groningen 100m
    400m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 400m Groningen ...ek Mannen -------- 823
    167 Thijs Veenstra Groningen 800m
    Zweedse
    Msen - 800m Groningen ...ek Mannen --------- 496
    168 Gijs Oosterholt AVA `70 800m
    Kogel
    Msen - 800mMsen - Kog...- groep 1 AVA `70 Mannen --------- 0
    169 Vincent Bosboom DAV Kronos 400m
    Msen - 400m DAV Kronos Mannen ---------- 0
    171 Ruben Korte AV Lionitas 100m
    Hoog
    HSS
    Msen - 100mMsen - HoogMsen - HSS - groep 1 AV Lionitas Mannen -------- 1230
    172 Thijs Tijsma AV Lionitas 100m
    200m
    Msen - 100mMsen - 200m AV Lionitas Mannen --------- 475
    173 Wouter-Geert Meijer AV Lionitas 200m
    Zweedse
    Msen - 200m AV Lionitas Mannen --------- 0
    174 Jelmer van der Veen AV Lionitas 400m
    Zweedse
    Msen - 400m AV Lionitas Mannen --------- 678
    175 Janco Rijpstra AV Lionitas 800m
    Zweedse
    Msen - 800m AV Lionitas Mannen --------- 532
    176 Rob Vijver AV Lionitas 5000m
    Msen - 5000m AV Lionitas Mannen ---------- 680
    177 Wybren Nauta AV Lionitas Zweedse
    Kogel
    Msen - Kog...- groep 2 AV Lionitas Mannen --------- 478
    183 Ricardo Rivers Ciko `66 200m
    400m
    Msen - 200mMsen - 400m Ciko `66 Mannen --------- 630
    184 Stan Heijnen SPWS 400m
    Zweedse
    Msen - 400m EAC De Spe...rs Mannen --------- 623
    185 Mart ten Berge SPWS Discus
    Kogel
    Msen - Dis...- groep 2Msen - Kog...- groep 1 EAC De Spe...rs Mannen --------- 666
    186 Martin Lunenborg SPWS Kogel
    Hoog
    Msen - Kog...- groep 2Msen - Hoog EAC De Spe...rs Mannen --------- 1038
    187 Wout Koop...n 't Jagt SPWS 100m
    200m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 200m EAC De Spe...rs Mannen -------- 500
    188 Jasper de Vries SPWS 100m
    Zweedse
    HSS
    Msen - 100mMsen - HSS - groep 2 EAC De Spe...rs Mannen -------- 943
    189 Vincent Wolters SPWS 800m
    Msen - 800m EAC De Spe...rs Mannen ---------- 0
    190 Joe Tielen SPWS 400m
    Zweedse
    Msen - 400m EAC De Spe...rs Mannen --------- 0
    191 Niels de Rijk SPWS 5000m
    Msen - 5000m EAC De Spe...rs Mannen ---------- 498
    192 Thomas Albers SPWS 800m
    Msen - 800m EAC De Spe...rs Mannen ---------- 586
    193 Leon ten Klooster AV NOP 100m
    200m
    Zweedse
    Msen - 100mMsen - 200m AV NOP Mannen -------- 1379
    194 Laurens Olgers AV NOP 400m
    Msen - 400m AV NOP Mannen ---------- 0
    195 Robert Olgers AV NOP 400m
    Zweedse
    HSS
    Msen - 400mMsen - HSS - groep 2 AV NOP Mannen -------- 1098
    196 Chris Ruisch AV NOP 800m
    Msen - 800m AV NOP Mannen ---------- 491
    197 Jeroen Vels AV NOP 800m
    Zweedse
    Msen - 800m AV NOP Mannen --------- 0
    198 Tjeerd Popkema AV NOP 5000m
    Msen - 5000m AV NOP Mannen ---------- 559
    199 Hugo van den Berg AV NOP 110mH
    Zweedse
    Hoog
    Msen - 110mHMsen - Hoog AV NOP Mannen -------- 1294
    200 Dennis Veltman AV NOP Discus
    Kogel
    Msen - Dis...- groep 2Msen - Kog...- groep 1 AV NOP Mannen --------- 896
    201 Sven Bootsma AV NOP 200m
    HSS
    Msen - 200mMsen - HSS - groep 1 AV NOP Mannen --------- 0
    202 Koen Brug Haaksbergen 100m
    Zweedse
    Msen - 100m AV Haaksbe...en Mannen --------- 578
    203 Arie Owen Ciko `66 5000m
    Msen - 5000m Ciko `66 Mannen ---------- 577

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV SISU SISU 9
    Atletico `73 AL73 10
    AV De Gemzen GMZN 10
    AV Haaksbergen HKBG 10
    AV Jahn II JAHN 4
    AV Lionitas LNTS 7
    AV NOP NOP 9
    AVA `70 AV70 11
    Ciko `66 CIKO 11
    DAV Kronos KRNS 9
    EAC De Sperwers SPWS 9
    Groningen Atletiek GRNG 9
    HAC `63 HC63 9
    SV Veendam Atletiek VNDM 5
    Competitiestand Mannen 3e divisie
    # Team Leden Punten
    1 Ciko `66 Mannen Ciko `66 - Msen
    Begeleider: Bram Peters
    Jurylid: Julius Ediagbonya
    11 7262
    2 AV De Gemzen Mannen AV De Gemzen - Msen
    Begeleider: Jurian Onderdijk
    Jurylid: Arnold Bredewolt
    10 7073
    3 AV NOP Mannen AV NOP - Msen
    Begeleider: Dennis Veltman
    Jurylid: Leon ten Klooster
    9 6489
    4 DAV Kronos Mannen DAV Kronos - Msen
    Begeleider: Jonas Amtsfeld
    Jurylid: Teun Kok
    9 6348
    5 AV Haaksbergen Mannen AV Haaksbergen - Msen
    Begeleider: Ben van Sark
    Jurylid: Bas Reith/Marloes Klumpers
    10 6215
    6 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Mannen - Msen
    Begeleider: Benny Tapken
    Jurylid: Alex Vriend
    9 5937
    7 Atletico `73 Mannen Atletico `73 - Msen
    Begeleider: Karin Sloot
    10 5728
    8 EAC De Sperwers Mannen EAC De Sperwers - Msen
    Begeleider: Martin Lunenborg
    Jurylid: Niels de Rijk / Vincent Wolters
    9 5555
    9 AVA `70 Mannen AVA `70 - Msen
    Begeleider: Erwin Wamelink
    Jurylid: Christa Houwers
    11 5452
    10 AAV SISU Mannen AAV SISU - Msen
    Begeleider: Erik Kamerling
    Jurylid: Roy Sleebos
    9 5305
    11 Groningen Atletiek Mannen Groningen Atletiek - Msen
    Begeleider: Ferdinand Rikkers
    Jurylid: Ferdinand Rikkers
    9 5051
    12 AV Lionitas Mannen AV Lionitas - Msen
    Begeleider: Thijs Tijsma
    7 4795
    13 HAC `63 Mannen HAC `63 - Msen
    Begeleider: Renate Hofstee
    Jurylid: Stien Vondeling
    9 4464

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Daan Lubberdink Ciko `66 Ciko `66 Mannen 11,65 -3.1 m/s10,97 654
    2 Leon ten Klooster AV NOP AV NOP Mannen 11,75 -3.1 m/s11,39 633
    3 Stijn Tromp De Gemzen AV De Gemzen Mannen 11,88 -3.1 m/s11,64 605
    4 Koen Brug Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen 12,01 -3.1 m/s11,50 578
    5 Roy van Zijl DAV Kronos DAV Kronos Mannen 12,44 -3.1 m/s11,82 493
    6 Merijn Exel AAV SISU AAV SISU Mannen 12,47 -3.1 m/s11,70 488
    7 Joran Hoek SV Veendam AV Jahn II...ek Mannen 12,48 -2.3 m/s--- 486
    8 Joppe Ketting Ciko `66 Ciko `66 Mannen 12,59 -2.3 m/s--- 0
    9 Chris Berendsen AL73 Atletico `73 Mannen 12,75 -3.1 m/s11,70 436
    10 Vincent Cairo SV Veendam AV Jahn II...ek Mannen 12,83 -2.3 m/s--- 0
    11 Jasper de Vries SPWS EAC De Spe...rs Mannen 13,04 -5.4 m/s12,02 384
    12 Erik Teunissen Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen 13,05 -5.4 m/s12,50 0
    13 Dennis Jonker HAC `63 HAC `63 Mannen 13,11 -2.3 m/s--- 372
    14 Rudi Meinen AVA `70 AVA `70 Mannen 13,20 -2.3 m/s13,00 357
    15 Marthijn Visser AAV SISU AAV SISU Mannen 13,23 -2.3 m/s12,70 0
    16 Ruben Korte AV Lionitas AV Lionitas Mannen 13,25 -5.4 m/s12,47 348
    17 Patrick Ikink AVA `70 AVA `70 Mannen 13,28 -5.4 m/s12,50 0
    18 Michael Emmelkamp Groningen Groningen ...ek Mannen 13,32 -5.4 m/s12,50 336
    19 Wout Koop...n 't Jagt SPWS EAC De Spe...rs Mannen 13,43 -5.4 m/s12,12 0
    20 Frank Bekkering HAC `63 HAC `63 Mannen 13,64 -2.3 m/s--- 0
    21 Dennis Ansing Groningen Groningen ...ek Mannen 14,18 -5.4 m/s12,50 0
    Pim Jansen AL73 Atletico `73 Mannen DQ 12,00 0
    Thijs Tijsma AV Lionitas AV Lionitas Mannen DNS 12,70 0

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Leon ten Klooster AV NOP AV NOP Mannen 22,94 -2.2 m/s--- 746
    2 Daan Lubberdink Ciko `66 Ciko `66 Mannen 23,72 -5.5 m/s21,73 670
    3 Stijn Tromp De Gemzen AV De Gemzen Mannen 23,88 -5.5 m/s23,66 656
    4 Roel Verwer Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen 24,54 -5.5 m/s22,80 596
    5 Ricardo Rivers Ciko `66 Ciko `66 Mannen 25,34 -5.5 m/s23,35 0
    6 Rick Visser AL73 Atletico `73 Mannen 25,48 -4.9 m/s24,88 517
    7 Wout Koop...n 't Jagt SPWS EAC De Spe...rs Mannen 25,70 -4.9 m/s25,24 500
    8 Sven Bootsma AV NOP AV NOP Mannen 25,73 -3.9 m/s26,02 0
    9 Bas Coenen DAV Kronos DAV Kronos Mannen 25,80 -4.9 m/s25,56 492
    10 Daan Modderkolk AL73 Atletico `73 Mannen 25,80 -3.9 m/s25,79 0
    11 Erik Kamerling AAV SISU AAV SISU Mannen 25,86 -5.5 m/s24,20 487
    12 Thijs Tijsma AV Lionitas AV Lionitas Mannen 26,01 -4.9 m/s25,00 475
    13 Patrick Ikink AVA `70 AVA `70 Mannen 26,02 -3.9 m/s26,00 474
    14 Martin Meijer AV Jahn II AV Jahn II...ek Mannen 26,16 -2.2 m/s--- 464
    15 Arnout Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 26,32 -4.9 m/s25,04 0
    16 Bastiaan Wesselink AAV SISU AAV SISU Mannen 26,79 -5.5 m/s24,50 0
    17 Dennis Jonker HAC `63 HAC `63 Mannen 26,85 -2.2 m/s--- 412
    18 Vincent Cairo SV Veendam AV Jahn II...ek Mannen 27,08 -2.2 m/s--- 0
    19 Sven Lovers HAC `63 HAC `63 Mannen 27,16 -2.2 m/s--- 0
    20 Dennis Ansing Groningen Groningen ...ek Mannen 28,03 -3.9 m/s27,00 329
    21 Wouter-Geert Meijer AV Lionitas AV Lionitas Mannen 28,47 -3.9 m/s29,00 0
    22 Mart Slotboom AVA `70 AVA `70 Mannen 30,91 -3.9 m/s28,00 0
    Bas Reith Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen DNS 25,50 0

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jelmer van der Veen AV Lionitas AV Lionitas Mannen 53,01 52,00 678
    2 Ricardo Rivers Ciko `66 Ciko `66 Mannen 54,24 51,54 630
    3 Stan Heijnen SPWS EAC De Spe...rs Mannen 54,43 54,87 623
    4 Tim Olsthoorn Ciko `66 Ciko `66 Mannen 55,10 52,01 0
    5 Merijn Exel AAV SISU AAV SISU Mannen 55,39 52,00 587
    6 Robert Olgers AV NOP AV NOP Mannen 55,89 58,58 569
    7 Tom Wouda Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen 56,02 53,30 565
    8 Sander Klaassen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 56,03 54,00 564
    9 Niels Visser AV Jahn II AV Jahn II...ek Mannen 56,19 --- 559
    10 Jurian Onderdijk De Gemzen AV De Gemzen Mannen 56,46 53,00 0
    11 Twan Duvigneau AL73 Atletico `73 Mannen 56,57 53,45 545
    12 Rudi Meinen AVA `70 AVA `70 Mannen 56,92 58,00 533
    13 Dirk Mulleman AL73 Atletico `73 Mannen 57,04 55,20 0
    14 Casper Kroon DAV Kronos DAV Kronos Mannen 57,08 58,73 527
    15 Yohannes Wedzinga HAC `63 HAC `63 Mannen 57,32 --- 519
    16 Joe Tielen SPWS EAC De Spe...rs Mannen 57,55 55,00 0
    17 Michael Emmelkamp Groningen Groningen ...ek Mannen 58,28 55,00 487
    18 Bauke Rijper AAV SISU AAV SISU Mannen 58,58 58,00 0
    19 Jurgen de Boer Groningen Groningen ...ek Mannen 58,67 57,00 0
    20 Bas Slotman Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen 59,03 54,50 0
    21 Ronald Hinrichs AV Jahn II AV Jahn II...ek Mannen 59,60 --- 0
    22 Laurens Olgers AV NOP AV NOP Mannen 59,63 1:00,15 0
    23 Frank Bekkering HAC `63 HAC `63 Mannen 1:09,96 --- 0
    Roel Schreurs AVA `70 AVA `70 Mannen DNS 53,50 0
    Vincent Bosboom DAV Kronos DAV Kronos Mannen DNS 58,13 0

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Harmen Hoek DAV Kronos DAV Kronos Mannen 1:59,67 1:55,54 753
    2 Bouke van Belois Ciko `66 Ciko `66 Mannen 2:02,91 1:59,28 698
    3 Niels Visser AV Jahn II AV Jahn II...ek Mannen 2:03,95 --- 681
    4 Thijs van Aalten AL73 Atletico `73 Mannen 2:04,36 1:57,85 675
    5 Jelle Neeft DAV Kronos DAV Kronos Mannen 2:06,22 2:02,23 0
    6 Boy Foks Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen 2:08,42 2:04,00 612
    7 Matthieu v...en Broeke De Gemzen AV De Gemzen Mannen 2:08,63 1:57,47 609
    8 Thomas Albers SPWS EAC De Spe...rs Mannen 2:10,18 2:00,00 586
    9 Tim te Brake AVA `70 AVA `70 Mannen 2:10,47 2:05,00 581
    10 Janco Rijpstra AV Lionitas AV Lionitas Mannen 2:13,94 2:05,00 532
    11 Yohannes Wedzinga HAC `63 HAC `63 Mannen 2:15,08 --- 516
    12 Rik Reijers AL73 Atletico `73 Mannen 2:15,86 2:03,00 0
    13 Stijn Dierink AAV SISU AAV SISU Mannen 2:16,12 2:10,00 502
    14 Thijs Veenstra Groningen Groningen ...ek Mannen 2:16,59 2:10,00 496
    15 Chris Ruisch AV NOP AV NOP Mannen 2:16,93 2:15,00 491
    16 Jeroen Vels AV NOP AV NOP Mannen 2:17,23 2:12,44 0
    17 Tom Wouda Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen 2:22,01 2:10,00 0
    18 Gijs Oosterholt AVA `70 AVA `70 Mannen 2:25,13 2:20,00 0
    19 Rob Graaf van de HAC `63 HAC `63 Mannen 2:29,43 2:21,15 0
    Bauke Rijper AAV SISU AAV SISU Mannen DNS 2:19,00 0
    Martin Meijer AV Jahn II AV Jahn II...ek Mannen DNS --- 0
    Vincent Wolters SPWS EAC De Spe...rs Mannen DNS 2:02,00 0

    Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Edwin Slijkhuis Groningen Groningen ...ek Mannen 15:53,92 15:30,00 728
    2 Rob Vijver AV Lionitas AV Lionitas Mannen 16:18,69 16:00,00 680
    3 Leon Lans van der HAC `63 HAC `63 Mannen 16:22,37 --- 673
    4 Martijn Oonk DAV Kronos DAV Kronos Mannen 16:39,22 15:42,00 643
    5 Bas Mekking De Gemzen AV De Gemzen Mannen 16:45,56 16:10,00 631
    6 Bjorn Demkes AVA `70 AVA `70 Mannen 17:17,06 16:40,00 577
    7 Arie Owen Ciko `66 Ciko `66 Mannen 17:17,62 15:40,00 577
    8 Tjeerd Popkema AV NOP AV NOP Mannen 17:28,03 16:25,00 559
    9 Gerco van den Brink De Gemzen AV De Gemzen Mannen 17:28,41 16:45,00 0
    10 Boy Foks Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen 17:41,80 16:40,00 537
    11 Jan Bouwknegt HAC `63 HAC `63 Mannen 17:55,64 --- 0
    12 Niels de Rijk SPWS EAC De Spe...rs Mannen 18:07,38 16:52,92 498
    13 Antoine van Hirtum DAV Kronos DAV Kronos Mannen 18:11,14 --- 0
    14 Mathijs Weijkamp AL73 Atletico `73 Mannen 18:19,47 17:37,00 480
    15 Mark Hammink AAV SISU AAV SISU Mannen 18:23,94 18:30,00 473
    16 Freek Bielevelt Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen 18:46,48 16:40,00 0
    17 Roy Mengerink AVA `70 AVA `70 Mannen 19:30,87 19:00,00 0
    18 Dirk Mulleman AL73 Atletico `73 Mannen 20:44,01 18:30,00 0
    19 Joost Iedema SV Veendam AV Jahn II...ek Mannen 23:31,52 --- 120
    Justin Martena SV Veendam AV Jahn II...ek Mannen DNS --- 0

    Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Léon Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 15,67 -2.3 m/s15,40 780
    2 Peter Siers Ciko `66 Ciko `66 Mannen 16,63 -3.3 m/s--- 692
    3 Hugo van den Berg AV NOP AV NOP Mannen 17,01 -2.3 m/s16,09 660
    4 Wouter Nieuwhof Ciko `66 Ciko `66 Mannen 17,83 -2.3 m/s15,96 0
    5 Joran Hoek SV Veendam AV Jahn II...ek Mannen 18,14 -3.3 m/s--- 572
    6 Daan Modderkolk AL73 Atletico `73 Mannen 18,21 -2.3 m/s17,52 567
    7 Widmer van der Graaf Groningen Groningen ...ek Mannen 19,61 -3.3 m/s--- 473
    8 Bart Bemthuis Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen 20,50 -2.3 m/s19,50 420
    9 Erik Teunissen Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen 20,95 -3.3 m/s20,00 0
    10 Erik Kamerling AAV SISU AAV SISU Mannen 21,88 -3.3 m/s21,00 346
    11 Ruud van Laar DAV Kronos DAV Kronos Mannen 22,06 -3.3 m/s--- 338
    12 Roel Schreurs AVA `70 AVA `70 Mannen 23,39 -2.3 m/s19,00 276

    Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

    # Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Mart ten Berge SPWS EAC De Spe...rs Mannen 39,02 39,02 --- 666
    2 Léon Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 37,72 37,72 --- 640
    3 Roy van Zijl DAV Kronos DAV Kronos Mannen 30,91 31,86 34,60 29,76 34,60 --- 575
    4 Julius Ediagbonya Ciko `66 Ciko `66 Mannen 31,17 X X X 31,17 --- 501
    5 Sander Thomas AL73 Atletico `73 Mannen X 29,36 X 30,71 30,71 --- 490
    6 Ben van Sark Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen 30,31 30,31 34,00 481
    7 Bas Reith Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen 30,26 24,27 26,95 28,47 30,26 38,00 0
    8 Ricardo Verheijen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 29,76 X 29,91 29,67 29,91 --- 0
    9 Benny Tapken SV Veendam AV Jahn II...ek Mannen 29,73 29,73 --- 468
    10 Dennis Veltman AV NOP AV NOP Mannen 28,53 28,53 --- 440
    11 Patrick Vondeling HAC `63 HAC `63 Mannen 25,38 27,63 27,76 23,59 27,76 --- 422
    12 Gertjan Bentert AVA `70 AVA `70 Mannen 27,70 27,70 --- 421
    13 Frank Beltman Groningen Groningen ...ek Mannen 26,22 26,22 --- 385
    14 Marthijn Visser AAV SISU AAV SISU Mannen 21,66 21,66 --- 269
    15 Remco Bos HAC `63 HAC `63 Mannen 21,14 21,14 --- 0
    16 Mart Slotboom AVA `70 AVA `70 Mannen 16,26 16,97 16,07 17,27 17,27 --- 0
    Wouter Nieuwhof Ciko `66 Ciko `66 Mannen X NM --- 0
    Thomas Zaw Groningen Groningen ...ek Mannen - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Vincent Cairo SV Veendam AV Jahn II...ek Mannen 11,92 --- 594
    2 Wouter Nieuwhof Ciko `66 Ciko `66 Mannen 11,44 --- 562
    3 Gertjan Bentert AVA `70 AVA `70 Mannen 11,32 --- 554
    4 Ricardo Verheijen De Gemzen AV De Gemzen Mannen 10,77 --- 516
    5 Ben van Sark Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen 10,75 11,00 514
    6 Patrick Vondeling HAC `63 HAC `63 Mannen 10,60 --- 503
    7 Benny Tapken SV Veendam AV Jahn II...ek Mannen 10,53 --- 0
    8 Thomas Zaw Groningen Groningen ...ek Mannen 10,29 --- 481
    9 Wybren Nauta AV Lionitas AV Lionitas Mannen 10,24 10,05 478
    10 Bas Reith Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen 10,20 11,50 0
    11 Frank Beltman Groningen Groningen ...ek Mannen 10,07 --- 0
    12 Dennis Veltman AV NOP AV NOP Mannen 9,94 --- 456
    13 Martin Lunenborg SPWS EAC De Spe...rs Mannen 9,87 --- 451
    14 Jasper Bruggeman De Gemzen AV De Gemzen Mannen 9,58 --- 0
    15 Remco Bos HAC `63 HAC `63 Mannen 9,15 --- 0
    16 Rick Visser AL73 Atletico `73 Mannen 8,87 --- 375
    17 Bas Coenen DAV Kronos DAV Kronos Mannen 8,72 --- 363
    18 Floris Molenkamp AAV SISU AAV SISU Mannen 8,23 --- 325
    19 Gijs Oosterholt AVA `70 AVA `70 Mannen 8,22 --- 0
    20 Daan Lövering Ciko `66 Ciko `66 Mannen 7,64 --- 0
    21 Bastiaan Wesselink AAV SISU AAV SISU Mannen 7,47 --- 0
    Sander Thomas AL73 Atletico `73 Mannen DNS --- 0
    Mart ten Berge SPWS EAC De Spe...rs Mannen DNS --- 0

    Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Roy van Zijl DAV Kronos DAV Kronos Mannen 13,54 +1.9 m/s--- 732
    2 Peter Siers Ciko `66 Ciko `66 Mannen 12,35 +2.8 m/s--- 606
    3 Jasper Bruggeman De Gemzen AV De Gemzen Mannen 12,15 +5.8 m/s--- 584
    4 Anton Ediagbonya Ciko `66 Ciko `66 Mannen 12,02 +1.9 m/s--- 0
    5 Jasper de Vries SPWS EAC De Spe...rs Mannen 11,92 +1.6 m/s--- 559
    6 Hans Koops AV Jahn II AV Jahn II...ek Mannen 11,83 +5.4 m/s--- 549
    7 Robert Olgers AV NOP AV NOP Mannen 11,65 +2.2 m/s--- 529
    8 Widmer van der Graaf Groningen Groningen ...ek Mannen 11,60 +2.2 m/s--- 523
    9 Tom Wouda Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen 11,58 +2.4 m/s11,40 521
    10 Bart Bemthuis Haaksbergen AV Haaksbe...en Mannen 11,53 +2.4 m/s13,50 0
    11 Thomas Mijnders AAV SISU AAV SISU Mannen 11,24 +4.3 m/s--- 483
    12 Sven Bootsma AV NOP AV NOP Mannen 11,20 +2.7 m/s--- 0
    13 Arnout Mak De Gemzen AV De Gemzen Mannen 11,02 +3.7 m/s--- 0
    14 Jurgen de Boer Groningen Groningen ...ek Mannen 10,98 +1.8 m/s--- 0
    15 Bjorn Demkes AVA `70 AVA `70 Mannen 10,87 +3.2 m/s--- 440
    16 Chris Berendsen AL73 Atletico `73 Mannen 10,60 +2.7 m/s--- 409
    17 Sven Lovers HAC `63 HAC `63 Mannen 10,43 +3.3 m/s--- 389
    18 Sam ter Haar AVA `70 AVA `70 Mannen 10,19 +2.5 m/s--- 0
    19 Rick Visser AL73 Atletico `73 Mannen 10,06 +0.8 m/s--- 0
    20 Ruben Korte AV Lionitas AV Lionitas Mannen 10,04 +3.0 m/s--- 342
    21 Ronald Hinrichs AV Jahn II AV Jahn II...ek Mannen 9,52 +1.0 m/s--- 0