Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 40
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
  • 100 meter ( 1 pogingen )
  • 200 meter ( 1 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x 3000 meter
  • 1 x Hink-stap-springen
  • Tijdschema 'Senioren mannen'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 100m
    Start 100m
    Uitslagen
    19:40 3000m
    Start 3000m
    Uitslagen
    19:40 HSS Uitslagen
    20:20 200m
    Start 200m
    Uitslagen
    20:45 3000m
    Start 3000m
    Uitslagen


    Tijdschema

    19:00u21:30u
    Senioren mannen
    100m - Start 100m
    3000m - Start 3000m
    200m - Start 200m
    3000m - Start 3000m

    Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep M 3000mHSS
    7 Kevin Kennis Belgie 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    13 Crum Van der Linden DNMC 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    14 Gennaro Biswane Phanos Meerkamp
    RibbStyle ... Meerkamp a --
    15 Laurent va...wenhuijze AV `56 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    17 Valentino Saparuwe AV Feniks Meerkamp
    RibbStyle ... Meerkamp a --
    18 Sander D\'Hont SCSP 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    19 Lars Gerritsen AV Passaat 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    20 Stefan van den Dries AV `56 3000m
    Brasserie ...- groep 1 - -
    21 Maarten De Nys Belgie 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    26 Robbert Meeuwse AV `56 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    31 Tarik Tahiri Rotterdam HSS
    Massagepra...n - Heren - -
    37 Eric Wolfert FLKK 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    40 Neal Bouterse PH 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    43 Cedric Van de Putte Belgie 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    44 Sander Verminck Belgie 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    46 Ricardo Goormachtig DNMC Meerkamp
    RibbStyle ... Meerkamp a --
    48 Jan Molendijk Krabbendijke 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    49 Ricardo S... Nicolaas FLKK 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    52 Yann Sinke AV `56 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    59 Erwin Poldervaart Spark 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    60 Patrick de Vos AV `56 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    61 Ranki Oberoi Rotterdam HSS
    Meerkamp
    RibbStyle ... MeerkampMassagepra...n - Heren a -
    62 Adam Youssef Rotterdam Meerkamp
    RibbStyle ... Meerkamp a --
    66 Mart Goudzwaard HLLM 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    68 Rayen Rojer Rotterdam Meerkamp
    RibbStyle ... Meerkamp a --
    71 Youri Pessy AV Cifla 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    72 Tom Jonker AV `56 3000m
    Brasserie ...- groep 1 - -
    81 Stefan Stokman DNMC 3000m
    Brasserie ...- groep 1 - -
    84 Jose Pere...do Freire Rotterdam Meerkamp
    RibbStyle ... Meerkamp a --
    90 Ivo Bijl AV Passaat 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    100 Dudly Boeldak Rotterdam Meerkamp
    RibbStyle ... Meerkamp a --
    105 Mathieu va...er Eerden Dongen 3000m
    Brasserie ...- groep 1 - -
    106 Jan-Kees Koole AV `56 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    108 Paulus Mathijssen Rotterdam Meerkamp
    RibbStyle ... Meerkamp a --
    109 Jeroen Janse Kapelle 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    110 Niek den Exter SCSP 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    111 Jorim de Boks GRTM 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    118 Stan Heijnen SPWS 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    120 Stefan Buit CAV Energie 3000m
    Brasserie ...- groep 2 - -
    121 Martijn de Vries Middelburg 3000m
    Brasserie ...- groep 1 - -

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Cifla CFLA 1
    AV Feniks FNKS 1
    AV Haarlemmermeer HLLM 1
    AV Passaat PSST 2
    AV Scheldesport SCSP 2
    AV `56 AV56 7
    Belgie BEL 4
    CAV Energie ENRG 1
    Dongen Dongen 1
    Dynamica ADSV DNMC 3
    EAC De Sperwers SPWS 1
    González Running Team GRTM 1
    Kapelle Kapelle 1
    Krabbendijke Krabbendijke 1
    Middelburg Middelburg 1
    MSV en AV Flakkee FLKK 2
    Phanos PHNS 1
    Prins Hendrik PH 1
    Rotterdam Atletiek RDAM 7
    Spark SPRK 1

    Uitslagen Meerkamp 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Rayen Rojer Msen - Rotterdam 10,97 +0.0 m/s10,89 867
    2 Dudly Boeldak Msen - Rotterdam 11,06 +0.0 m/s10,84 847
    3 Ranki Oberoi Msen - Rotterdam 11,36 +0.0 m/s11,13 782
    4 Adam Youssef Msen - Rotterdam 11,38 +0.3 m/s11,18 778
    5 Gennaro Biswane Msen - Phanos 11,43 +0.0 m/s11,12 767
    6 Paulus Mathijssen Msen - Rotterdam 11,57 +0.3 m/s11,23 738
    7 Bart Oomen Mmas - AV Sprint 11,93 +0.7 m/s11,98 665
    8 Jose Pere...do Freire Msen - Rotterdam 12,03 +0.7 m/s11,97 645
    9 Valentino Saparuwe Msen - AV Feniks 12,08 +1.6 m/s12,13 635
    10 Cees-Jan Berman Mmas - AV `56 12,19 +1.6 m/s12,18 614
    11 Ricardo Goormachtig Msen - DNMC 12,79 +0.5 m/s12,39 504
    12 Willem-Jan Buter Mmas - SCSP 13,33 -0.3 m/s13,28 413
    13 Jacques Zaman Mmas - SCSP 13,50 +0.1 m/s--- 387
    14 George Schanck Mmas - WLNG 14,78 +0.1 m/s14,78 211

    Uitslagen Meerkamp 200 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Rayen Rojer Msen - Rotterdam 21,85 +0.9 m/s21,54 898
    2 Adam Youssef Msen - Rotterdam 22,60 +0.9 m/s23,07 824
    3 Gennaro Biswane Msen - Phanos 22,98 +0.9 m/s23,32 787
    4 Paulus Mathijssen Msen - Rotterdam 23,49 +0.9 m/s23,10 739
    5 Jose Pere...do Freire Msen - Rotterdam 23,97 +0.3 m/s24,13 696
    6 Valentino Saparuwe Msen - AV Feniks 24,84 +1.5 m/s25,22 620
    7 Cees-Jan Berman Mmas - AV `56 25,12 +1.5 m/s24,73 596
    8 Ricardo Goormachtig Msen - DNMC 26,07 +1.5 m/s25,55 519
    9 Willem-Jan Buter Mmas - SCSP 26,63 +0.9 m/s26,86 475
    10 Jacques Zaman Mmas - SCSP 27,24 +2.6 m/s--- 430
    11 George Schanck Mmas - WLNG 31,89 +2.6 m/s32,56 154
    Ranki Oberoi Msen - Rotterdam DNS 23,66 0
    Dudly Boeldak Msen - Rotterdam DNS 22,19 0
    Bart Oomen Mmas - AV Sprint DNS --- 0

    Uitslagen 3000 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Cedric Van de Putte Msen - Belgie 8:23,24 8:09,87
    2 Sander Verminck Msen - Belgie 8:26,52 8:24,72
    3 Lars Gerritsen Msen - AV Passaat 8:27,50 8:24,89
    4 Ivo Bijl Msen - AV Passaat 8:29,73 8:28,75
    5 Youri Pessy Msen - AV Cifla 8:30,46 8:30,00
    6 Maarten De Nys Msen - Belgie 8:35,90 8:37,23
    7 Niek den Exter Msen - SCSP 8:44,24 8:34,39
    8 Christiaan...Bosselaar Mmas - KAV Holland 8:53,45 8:46,18
    9 Erwin Harmes Mmas - GRTM 8:55,01 8:32,10
    10 Erwin Poldervaart Msen - Spark 9:08,25 8:47,00
    11 Ricardo S... Nicolaas Msen - FLKK 9:09,24 9:05,78
    12 Robbert Meeuwse Msen - AV `56 9:20,82 9:16,61
    13 Sander D\'Hont Msen - SCSP 9:30,51 9:20,00
    14 Eric Wolfert Msen - FLKK 9:40,78 9:25,00
    15 Laurent va...wenhuijze Msen - AV `56 9:41,93 9:29,00
    16 Crum Van der Linden Msen - DNMC 9:43,08 9:50,00
    17 Stefan Buit Msen - CAV Energie 9:52,84 10:30,00
    18 Jorim de Boks Msen - GRTM 9:56,78 10:00,00
    19 Stan Heijnen Msen - SPWS 9:57,40 10:20,00
    20 Patrick de Vos Msen - AV `56 10:05,47 9:50,00
    21 Yann Sinke Msen - AV `56 10:15,34 10:23,68
    22 Jeroen Janse Msen - Kapelle 10:23,12 10:13,91
    23 Tom Verbeek Mmas - AV `56 10:40,52 10:46,00
    24 Jan-Kees Koole Msen - AV `56 10:42,06 10:50,00
    25 Jan Willlem Meeuwse Mmas - AV `56 10:43,55 10:53,95
    26 Jan Molendijk Msen - Krabbendijke 10:54,96 11:30,00
    27 Rini Bruggeman Mmas - AV `56 11:06,20 ---
    28 Berry Simonse Mmas - AV `56 11:16,36 11:24,00
    29 Henkjan Tieleman Mmas - FLKK 11:20,02 11:25,00
    30 Willy Heijnen Mmas - SPWS 11:21,34 11:30,00
    31 Mart Goudzwaard Msen - HLLM 11:23,70 11:55,08
    32 Jack Govers Mmas - OLMP 11:24,59 12:00,00
    33 Martijn de Vries Msen - Middelburg 11:32,34 12:00,00
    34 Martin van der Maas Mmas - AV `56 11:35,77 12:30,00
    35 Fred Raaijmakers Mmas - Steenbergen 11:39,51 12:00,00
    36 Rinus Paardekooper Mmas - AV `56 11:39,90 12:23,00
    37 Tom Jonker Msen - AV `56 11:43,31 12:38,16
    38 Henk Hartman Mmas - SPWS 11:47,62 12:00,00
    39 Henk Lous Mmas - DNMC 11:54,22 11:25,00
    40 Miel Verheijen Mmas - Etten-Leur 12:10,72 12:15,00
    41 Maurice Steketee Mmas - Middelburg 12:13,88 13:00,00
    42 Remco Kapteijn Mmas - AV `56 12:20,56 11:22,94
    43 Wim Huurman Mmas - AV `56 12:50,74 12:40,50
    44 Merijn Knulst Mmas - Middelburg 13:18,46 14:00,00
    45 René Goetheer Mmas - Wolphaartsdijk 13:22,25 13:05,00
    46 Mathieu va...er Eerden Msen - Dongen 13:35,90 13:30,00
    47 Willem Schrauwen Mmas - Bergen op Zoom 13:42,31 13:30,00
    48 Rob Bourgonje Mmas - AV `56 13:51,83 ---
    49 Johnny Sinke Mmas - Spado 13:51,85 13:00,00
    50 Hans Westveer Mmas - AV `56 13:56,80 14:00,00
    51 Stefan van den Dries Msen - AV `56 13:58,12 15:00,00
    52 Stefan Stokman Msen - DNMC 14:15,79 16:00,00
    53 Herman van de Glind Mmas - AV `56 14:41,72 15:00,00
    54 Henk de Kiewit Mmas - AV `56 14:43,60 16:00,00
    55 Wouter van den Dries Mmas - Heinkenszand 14:46,68 15:00,00
    56 Peter Castel Mmas - AV `56 14:48,35 16:00,00
    57 Marco Wagenaar Mmas - AV `56 15:25,62 16:20,00
    58 Marcel Mohr Mmas - AV `56 17:26,86 18:30,00
    59 Jan Roose Mmas - LGAS 18:51,62 19:30,00
    Neal Bouterse Msen - PH DNS 8:21,45
    Kevin Kennis Msen - Belgie DNS 9:23,30
    Charles Timmermans Mmas - Pallas `93 DNS 11:10,00
    Ferry Engel Mmas - FLKK DNS 11:10,00

    Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Tarik Tahiri Msen - Rotterdam 14,04 +2.3 m/s14,62
    2 Ranki Oberoi Msen - Rotterdam 13,33 +0.8 m/s13,96
    3 Frank Bossers Mmas - Spado 10,64 +1.1 m/s10,90
    4 Ronald Rasenberg Mmas - Delta Sport 9,11 +2.1 m/s9,40