Categorie 'Meisjes Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 12
Categorie afkorting: MPA2
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • 60 meter ( 7 pogingen )
  • 60 meter horden ( 7 pogingen )
  • Slingeren ( 7 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 7 pogingen )
  • Verspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Meisjes Pupil A2'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam M Team-est
    85 Veerle Eenkhoorn AV PEC 1910 Team-est
    Meerkamp
    Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
    a
    87 Thamarah v...en Heuvel AV PEC 1910 Team-est
    Meerkamp
    Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
    a
    90 Isis Veen AV PEC 1910 Team-est
    Meerkamp
    Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
    a
    217 Francine van der De Gemzen Meerkamp
    Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
    a -
    218 Merel Beekman De Gemzen Team-est
    Meerkamp
    Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
    a
    219 Esther Bunte De Gemzen Team-est
    Meerkamp
    Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
    a
    220 Bente Hanekamp De Gemzen Team-est
    Meerkamp
    Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
    a
    221 Renske Hanekamp De Gemzen Team-est
    Meerkamp
    Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
    a
    222 Aimee van Huffelen De Gemzen Team-est
    Meerkamp
    Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
    a
    223 Megan Rouw De Gemzen Team-est
    Meerkamp
    Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
    a
    226 Maram Hussein AV Salland Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
    a
    228 Noah Schotman AV Salland Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
    a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV De Gemzen GMZN 7
    AV PEC 1910 PEC 3
    AV Salland SLLN 2
  • Meerkamp
  • 60m
  • 60mH
  • Sling
  • Vortex
  • Ver
  • Team-est
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A2

    Naam Team 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    Aimee van Huffelen De Gemzen Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Bente Hanekamp De Gemzen Team 04 10,9 11,4 18,00 19,50 3,05 296 296
    Esther Bunte De Gemzen Team 04 10,9 11,9 11,50 11,50 2,90 218 218
    Francine van der De Gemzen Team 04 9,6 10,2 12,50 20,00 3,55 340 340
    Isis Veen AV PEC 1910 Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Maram Hussein AV Salland Team 08 9,6 11,6 13,50 21,50 3,10 310 310
    Megan Rouw De Gemzen Team 04 11,8 13,4 10,50 11,50 2,95 174 49
    Merel Beekman De Gemzen Team 04 9,8 10,5 16,00 25,00 3,50 365 365
    Noah Schotman AV Salland Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Renske Hanekamp De Gemzen Team 04 10,1 11,0 16,00 18,00 2,55 289 252
    Thamarah v...en Heuvel AV PEC 1910 Team 06 10,3 11,5 12,50 11,00 3,00 245 181
    Veerle Eenkhoorn AV PEC 1910 Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Teamestafette Meisjes Pupil A2

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 04 (Team-est) AV De Gemzen - MPA2 7 2:52,0 309
    2 Team 06 (Team-est) AV PEC 1910 - MPA2 9 3:02,0 214