Categorie 'Jongens Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 12
Categorie afkorting: JPA1
Berekeningswijze: Pupillen A - Jongens
Meerkamp:
  • 60 meter ( 7 pogingen )
  • 60 meter horden ( 7 pogingen )
  • Slingeren ( 7 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 7 pogingen )
  • Verspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam M Team-est
    73 Figo Mussche AV PEC 1910 Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    74 Nick Oosting AV PEC 1910 Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    75 Kjeld Overweg AV PEC 1910 Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    76 Jesper Pauw AV PEC 1910 Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    77 Daan Schrik AV PEC 1910 Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    78 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    80 Elian Tuhuteru AV PEC 1910 Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    81 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 Team-est
    Meerkamp
    Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
    a
    148 Dennis Alberts Cialfo Team-est
    Meerkamp
    Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
    a
    224 Milan ten Brinke AV Salland Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
    a
    225 Twan van Elewoud AV Salland Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
    a
    227 Abdulrahman Hussein AV Salland Team-est
    Meerkamp
    Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (-1e)
    a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV PEC 1910 PEC 8
    AV Salland SLLN 3
    Cialfo CLFO 1
  • Meerkamp
  • 60m
  • 60mH
  • Sling
  • Vortex
  • Ver
  • Team-est
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A1

    Naam Team 60m60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    Abdulrahman Hussein AV Salland Team 08 10,8 14,1 14,00 23,50 2,30 199 104
    Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 Team 02 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Daan Schrik AV PEC 1910 Team 02 10,6 11,9 16,00 26,50 3,35 279 232
    Dennis Alberts Cialfo Team 03 10,4 12,2 10,50 12,00 3,00 194 194
    Elian Tuhuteru AV PEC 1910 Team 02 11,6 14,1 DNS 11,50 2,05 93 0
    Figo Mussche AV PEC 1910 Team 02 10,5 11,5 12,50 21,00 3,25 249 249
    Jesper Pauw AV PEC 1910 Team 02 10,2 12,2 11,50 14,50 3,25 220 108
    Kjeld Overweg AV PEC 1910 Team 02 11,3 12,0 11,50 14,50 2,90 190 0
    Laurens Zijlstra AV PEC 1910 Team 02 9,9 11,3 14,50 18,50 3,30 267 267
    Milan ten Brinke AV Salland Team 08 10,0 11,8 16,00 20,50 3,15 268 268
    Nick Oosting AV PEC 1910 Team 02 9,4 10,8 16,00 23,00 3,40 312 312
    Twan van Elewoud AV Salland Team 08 10,2 12,7 11,50 14,50 3,05 208 145

    Uitslagen Teamestafette Jongens Pupil A1

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 08 (Team-est) AV Salland - JPA1 7 2:56,0 234
    2 Team 05 (Team-est) AV De Gemzen - JPA1 7 3:02,0 186