Inschrijvingen 1e Pupillen Medaillewedstrijd Regio IJsseldelta




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam Categorie
1 Emma Bakkenes AV Athlos 4x60m
Meerkamp
MPA1a MPA1
2 Luuk van den Berg AV Athlos Meerkamp
JPC JPC
3 Naomi den Besten AV Athlos 4x60m
Meerkamp
MPA1aMPA1b MPA1
4 Noortje Bos AV Athlos Meerkamp
MPB 1MPB 2 MPB
5 Joshua Broeksema AV Athlos Meerkamp
JPB 1 JPB
6 Ayla Broeksema AV Athlos 4x60m
Meerkamp
MPA2a MPA2
7 Noa Busnach AV Athlos Meerkamp
MPC MPC
8 Indy Busnach AV Athlos Meerkamp
J/MMP MPMini
9 Mounia Dadou AV Athlos 4x60m
Meerkamp
MPA2aMPA2b MPA2
10 Jorden De Groot AV Athlos Meerkamp
J/MMP JPMini
11 Mirthe Dirksen AV Athlos Meerkamp
MPB 1MPB 2 MPB
12 Hugo Duits AV Athlos Meerkamp
JPC JPC
13 Marit Elmers AV Athlos 4x60m
Meerkamp
MPA2aMPA2b MPA2
14 Alice Elwick AV Athlos Meerkamp
MPB 1 MPB
15 Merel Geursen AV Athlos Meerkamp
J/MMP MPMini
16 Luca Goedhart AV Athlos Meerkamp
JPA2 JPA2
17 Corne den Hollander AV Athlos Meerkamp
JPA1 JPA1
18 Elise Hoorweg AV Athlos Meerkamp
MPB 1 MPB
19 Stan van der Horst AV Athlos Meerkamp
JPA1 JPA1
20 Quinty van der Horst AV Athlos Meerkamp
J/MMP MPMini
21 Nick Jacobs AV Athlos Meerkamp
JPA1 JPA1
22 Ruben Jacobs AV Athlos Meerkamp
JPA2 JPA2
23 Milan Jager AV Athlos Meerkamp
JPC JPC
24 Christian ...leermaker AV Athlos Meerkamp
JPA1 JPA1
25 Levi Koers AV Athlos Meerkamp
JPB 1 JPB
26 Guusje Koning AV Athlos 4x60m
Meerkamp
MPA2a MPA2
27 Tieme Koornstra AV Athlos Meerkamp
JPC JPC
28 Boaz Korstanje AV Athlos Meerkamp
JPA1 JPA1
29 Fenne Korstanje AV Athlos Meerkamp
J/MMP MPMini
30 Amber van Manen AV Athlos 4x60m
Meerkamp
MPA2a MPA2
31 Marit van Manen AV Athlos Meerkamp
MPB 1 MPB
32 Nikki Mölling AV Athlos Meerkamp
MPB 1MPB 2 MPB
33 Eva Middelkamp AV Athlos 4x60m
Meerkamp
MPA2a MPA2
34 Nynke Moolenaar AV Athlos Meerkamp
MPB 1MPB 2 MPB
35 Lieke Poolen AV Athlos 4x60m
Meerkamp
MPA2aMPA2b MPA2
36 Floris Remijn AV Athlos Meerkamp
JPA2 JPA2
37 Emily de Roo AV Athlos 4x60m
Meerkamp
MPA1a MPA1
38 Meike Schipper AV Athlos 4x60m
Meerkamp
MPA2aMPA2b MPA2
39 Giel Scholte AV Athlos Meerkamp
JPB 1 JPB
40 Carlijn Scholte AV Athlos Meerkamp
MPB 1 MPB
41 Mara Schreuder AV Athlos Meerkamp
MPC MPC
42 Maurits Schrijver AV Athlos Meerkamp
JPA1 JPA1
43 Tim Schuttelaar AV Athlos Meerkamp
JPC JPC
44 Quinten Serrée AV Athlos Meerkamp
JPA1 JPA1
45 Emiel Sin...rtensdijk AV Athlos Meerkamp
JPC JPC
46 Fabienne ...rtensdijk AV Athlos 4x60m
Meerkamp
MPA1aMPA1b MPA1
47 Lisa van der Sluijs AV Athlos 4x60m
Meerkamp
MPA2aMPA2b MPA2
48 Maria Stanisic AV Athlos Meerkamp
MPB 1 MPB
49 Fenna Thijs AV Athlos Meerkamp
MPB 1 MPB
50 Eline Vonk AV Athlos Meerkamp
MPB 1 MPB
51 Sijmen de Vos AV Athlos Meerkamp
JPB 1JPB 2 JPB
52 Damian Wolters AV Athlos Meerkamp
JPA2 JPA2
53 Levi Wolters AV Athlos Meerkamp
JPC JPC
54 Job van Zuthem AV Athlos Meerkamp
JPC JPC
55 Lois van Zuthem AV Athlos 4x60m
Meerkamp
MPA2aMPA2b MPA2
56 Yaasir Albojaddaine Flevo Delta Meerkamp
JPA2 JPA2
57 Albert van den Berg Flevo Delta Meerkamp
JPC JPC
58 Gideon Blankespoor Flevo Delta Meerkamp
JPA1 JPA1
59 Coen Bloemberg Flevo Delta Meerkamp
JPA2 JPA2
60 Huub de Bruijne Flevo Delta Meerkamp
JPA1 JPA1
61 Anna van Elst Flevo Delta Meerkamp
MPC MPC
62 Norah van Elst Flevo Delta Meerkamp
J/MMP MPMini
63 Evi Falkena Flevo Delta 4x60m
Meerkamp
MPA2a MPA2
64 Tess Geling Flevo Delta Meerkamp
MPC MPC
65 Saar Geling Flevo Delta Meerkamp
J/MMP MPMini
66 Filip Gussenhoven Flevo Delta Meerkamp
JPB 1 JPB
67 Thijs Jasper Flevo Delta Meerkamp
JPC JPC
68 Jelmer Jorritsma Flevo Delta Meerkamp
JPB 1 JPB
69 Pepijn van Leeuwen Flevo Delta Meerkamp
JPB 1JPB 2 JPB
70 Zewduti van Leeuwen Flevo Delta Meerkamp
MPC MPC
71 Jorian Reijnders Flevo Delta Meerkamp
JPA2 JPA2
72 Kim Remijn Flevo Delta 4x60m
Meerkamp
MPA2aMPA2b MPA2
73 Laura Resink Flevo Delta 4x60m
Meerkamp
MPA1aMPA1b MPA1
74 Menno van Riesen Flevo Delta Meerkamp
JPA1 JPA1
75 Marnix Rischke Flevo Delta Meerkamp
JPA2 JPA2
76 Jasper Rischke Flevo Delta Meerkamp
JPB 1 JPB
77 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 4x60m
Meerkamp
MPA1aMPA1b MPA1
78 Ruben Scholte Flevo Delta Meerkamp
JPA2 JPA2
79 Rowan Tiemes Flevo Delta Meerkamp
JPA2 JPA2
80 Elysha van der Velde Flevo Delta 4x60m
Meerkamp
MPA1a MPA1
81 Ruth Westrik Flevo Delta 4x60m
Meerkamp
MPA1aMPA1b MPA1
82 Jesse van Wijk Flevo Delta Meerkamp
JPB 1 JPB
83 Sam Willems Flevo Delta Meerkamp
JPB 1JPB 2 JPB
84 Jan Althuis AV PEC 1910 Meerkamp
JPA1 JPA1
85 Jasmijn Alting AV PEC 1910 Meerkamp
MPB 1 MPB
86 Femi Ayodeji AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA2a MPA2
87 Marijn Beekman AV PEC 1910 Meerkamp
JPB 1JPB 2 JPB
88 Isa Beekman AV PEC 1910 Meerkamp
J/MMP MPMini
89 Eline Bergman AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA2a MPA2
90 Ilja Berkenveld AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA2a MPA2
91 Renate Beunk AV PEC 1910 Meerkamp
MPB 1MPB 2 MPB
92 Zoë ter Burg AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA2aMPA2b MPA2
93 Vincent van Dis AV PEC 1910 Meerkamp
JPA1 JPA1
94 Jesse Domhof AV PEC 1910 Meerkamp
JPA2 JPA2
95 Iris Doornbos AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA1aMPA1b MPA1
96 Roan Dreuning AV PEC 1910 Meerkamp
JPC JPC
97 Vivienne Dreuning AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA1aMPA1b MPA1
98 Vanessa Dzelu AV PEC 1910 Meerkamp
MPB 1MPB 2 MPB
99 Emma Everaars AV PEC 1910 Meerkamp
MPC MPC
100 Ferre Ganzevles AV PEC 1910 Meerkamp
JPC JPC
101 Thamarah v...en Heuvel AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA2aMPA2b MPA2
102 Julia van Holsteijn AV PEC 1910 Meerkamp
MPB 1 MPB
103 Eline Kle...lugtebeld AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA2a MPA2
104 Mees van der Knokke AV PEC 1910 Meerkamp
MPB 1MPB 2 MPB
105 Lars Koerhuis AV PEC 1910 Meerkamp
JPA2 JPA2
106 Lars Kok AV PEC 1910 Meerkamp
JPA2 JPA2
107 Jelle van Loon AV PEC 1910 Meerkamp
JPB 1 JPB
108 Thijs ter Maat AV PEC 1910 Meerkamp
JPA2 JPA2
109 Marlijn ter Maat AV PEC 1910 Meerkamp
MPC MPC
110 Silvijn Meijer AV PEC 1910 Meerkamp
JPB 1JPB 2 JPB
111 Maurits Meijer AV PEC 1910 Meerkamp
JPB 1JPB 2 JPB
112 Sara Meijer AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA2aMPA2b MPA2
113 Tirza Messelink AV PEC 1910 Meerkamp
MPC MPC
114 Kevin Muilenberg AV PEC 1910 Meerkamp
JPA2 JPA2
115 Figo Mussche AV PEC 1910 Meerkamp
JPA1 JPA1
116 Nick Oosting AV PEC 1910 Meerkamp
JPA1 JPA1
117 Kjeld Overweg AV PEC 1910 Meerkamp
JPA1 JPA1
118 Mayrit Overweg AV PEC 1910 Meerkamp
MPC MPC
119 Jesper Pauw AV PEC 1910 Meerkamp
JPA1 JPA1
120 Simon van den Pol AV PEC 1910 Meerkamp
JPB 1JPB 2 JPB
121 Matthijs van den Pol AV PEC 1910 Meerkamp
J/MMP JPMini
122 Elise Poorte AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA1a MPA1
123 Robert-Jan Pot AV PEC 1910 Meerkamp
JPC JPC
124 Charlotte Pot AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA1a MPA1
125 Jenelle Prins AV PEC 1910 Meerkamp
MPC MPC
126 Nynke Punt AV PEC 1910 Meerkamp
MPC MPC
127 Cas Sanders AV PEC 1910 Meerkamp
JPC JPC
128 Daan Schrik AV PEC 1910 Meerkamp
JPA1 JPA1
129 Jurre Schrik AV PEC 1910 Meerkamp
J/MMP JPMini
130 Lynch Schuffelers AV PEC 1910 Meerkamp
JPC JPC
131 Luuk Selhorst AV PEC 1910 Meerkamp
JPB 1 JPB
132 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 Meerkamp
JPA1 JPA1
133 Noah Sluis AV PEC 1910 Meerkamp
JPB 1JPB 2 JPB
134 Daan van der Sluis AV PEC 1910 Meerkamp
JPC JPC
135 Lukas Smit AV PEC 1910 Meerkamp
JPA2 JPA2
136 Ellen Smit AV PEC 1910 Meerkamp
MPB 1 MPB
137 Olaf Souren AV PEC 1910 Meerkamp
JPA2 JPA2
138 Annemijn Stijf AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA1a MPA1
139 Emma Stoorvogel AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA1a MPA1
140 Anna Stroeve AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA2a MPA2
141 Elian Tuhuteru AV PEC 1910 Meerkamp
JPA1 JPA1
142 Lois Uwamahoro AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA1aMPA1b MPA1
143 Isis Veen AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA2a MPA2
144 Dominiek Visser AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA1a MPA1
145 Josianne Visser AV PEC 1910 4x60m
Meerkamp
MPA1aMPA1b MPA1
146 Michelle Visser AV PEC 1910 Meerkamp
MPC MPC
147 Sofie Vos AV PEC 1910 Meerkamp
MPB 1MPB 2 MPB
148 Sannah de Vries AV PEC 1910 Meerkamp
MPB 1MPB 2 MPB
149 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 Meerkamp
JPB 1JPB 2 JPB
150 Thijs Westenberg AV PEC 1910 Meerkamp
JPC JPC
151 Joshua Westerhof AV PEC 1910 Meerkamp
JPB 1 JPB
152 Tess van der Winkel AV PEC 1910 Meerkamp
MPB 1MPB 2 MPB
153 Seb Winters AV PEC 1910 Meerkamp
JPB 1JPB 2 JPB
154 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 Meerkamp
JPA1 JPA1
155 Dennis Alberts Cialfo Meerkamp
JPA1 JPA1
156 Jara Beijerman Cialfo Meerkamp
MPC MPC
157 Teine Bonnema Cialfo Meerkamp
JPB 1JPB 2 JPB
158 Senna Brummel Cialfo Meerkamp
MPB 1MPB 2 MPB
159 Aleyna Ceyhan Cialfo 4x60m
Meerkamp
MPA1a MPA1
160 Mirthe Elfrink Cialfo Meerkamp
MPC MPC
161 Danny Gerrits Cialfo Meerkamp
JPB 1 JPB
162 Anouk Heere Cialfo Meerkamp
MPB 1 MPB
163 Jenneke Heere Cialfo Meerkamp
MPC MPC
164 Catrijn Heere Cialfo Meerkamp
MPC MPC
165 Hilal Kaygin Cialfo 4x60m
Meerkamp
MPA1aMPA1b MPA1
166 Rens Konijnenberg Cialfo Meerkamp
JPA2 JPA2
167 Axel Konijnenberg Cialfo Meerkamp
JPB 1 JPB
168 Morris Muller Cialfo Meerkamp
J/MMP JPMini
169 Anna Muller Cialfo 4x60m
Meerkamp
MPA1a MPA1
170 Julia Muller Cialfo Meerkamp
MPC MPC
171 Stan Overeem Cialfo Meerkamp
J/MMP JPMini
172 Tim van Rossum Cialfo Meerkamp
J/MMP JPMini
173 Marli-Anne...an Rossum Cialfo Meerkamp
MPC MPC
174 Elke Stet Cialfo Meerkamp
J/MMP MPMini
175 Tessel van der Valk Cialfo Meerkamp
J/MMP MPMini
176 Esma Ceyhan Cialfo Meerkamp
MPC MPC
177 Cailin Visser Cialfo Meerkamp
J/MMP MPMini
178 Vera Vorstman Cialfo 4x60m
Meerkamp
MPA2aMPA2b MPA2
179 Merel Vorstman Cialfo Meerkamp
MPB 1MPB 2 MPB
180 Pleun Vorstman Cialfo Meerkamp
J/MMP MPMini
181 Evi Vosselman Cialfo Meerkamp
MPB 1 MPB
182 Sander Wiggerink Cialfo Meerkamp
JPA2 JPA2
183 Tijn Zoer Cialfo Meerkamp
JPB 1JPB 2 JPB
184 Yannick Aartsen AV Athlos Meerkamp
JPA2 JPA2
185 Iris Smallegoor Cialfo Meerkamp
MPC MPC