Inschrijvingen Limbra Baancircuit




Snr Naam Onderdelen Startgroep
214 Willem Langeland M60 - AL73 Polshoog
Polshoog alle cat.
215 Anouk Bussemakers MJC - Helden 80m
1000m
80m JD MC1000m alle categorie
216 Xindi Hu MJD - Helden 60m
Ver
60m MDVerspringe...groep 1/2
217 Sven Kranen JJC - Helden 100m
Speer
Ver
100m JC ju...B Sen MasSpeerwerpen Groep 2Verspringe...groep 1/2
218 Tom van de Pasch JJB - Helden 100m
200m
Speer
100m JC ju...B Sen Mas200m B en ouderSpeerwerpen Groep 2
219 Guus van Riel JJD - Helden 1000m
Speer
Ver
1000m alle categorieSpeerwerpen Groep 2Verspringe...groep 1/2
220 Robin Scheenen MJD - Helden 60m
Ver
60m MDVerspringe...groep 1/2
221 Sanne Verhees MJC - Helden 80m
Ver
80m JD MCVerspringe...groep 1/2
222 Judith Verlaek MJA - Helden 100m
Speer
Ver
100m JC ju...B Sen MasSpeerwerpen Groep 2Verspringe...groep 1/2
223 Mirre Vissers MJD - Helden 60m
1000m
Ver
60m MD1000m alle categorieVerspringe...groep 1/2
224 Hannah Cranen MJB - Leudal 100m
200m
100m JC ju...B Sen Mas200m B en ouder
225 Lynn Diederen MJD - Leudal 60mH
Kogel
Ver
60mH MDKogelstote...p 1 KogelVerspringe...groep 1/2
226 Marit Joris MJD - Leudal 60mH
Kogel
Ver
60mH MDKogelstoten groep 2Verspringe...groep 1/2
227 Stijn van Pol JJD - Leudal 80m
Kogel
Ver
80m JD MCKogelstoten groep 2Verspringe...groep 1/2
228 Manon van Rooij MJC - Leudal 80m
Ver
80m JD MCVerspringe...groep 1/2
229 Lisa Roumen MJD - Leudal 60m
Ver
60m MDVerspringe...groep 1/2
230 Jesse van Roy JJD - Leudal Kogel
Speer
Kogelstote...p 1 KogelSpeerwerpen Groep 2
231 Falco Aarts JJD - Maastricht 1000m
1000m alle categorie
232 Merijn Aarts JJD - ATH 80m
80mH
80m JD MC80mH JD MC
233 Dirk Aarts JJA - ATH 100m
200m
100m JC ju...B Sen Mas200m B en ouder
234 Rion van Eerd JJD - ATH 1000m
Kogel
1000m alle categorieKogelstoten groep 3
235 Timo Klomp JJD - ATH 80m
1000m
80m JD MC1000m alle categorie
236 Jeroen van Lith JJD - ATH 80m
1000m
80m JD MC1000m alle categorie
237 Thijs van Lith JJC - ATH 150m
Ver
150m JunCVerspringe...groep 1/2
238 Dinand Weerts JJD - ATH 80mH
Kogel
Speer
80mH JD MCKogelstote...p 1 KogelSpeerwerpen Groep 2
239 Lara Willems MJC - ATH 80m
150m
80mH
80m JD MC150m JunC80mH JD MC
240 Tom Willems JJB - ATH 100m
Speer
100m JC ju...B Sen MasSpeerwerpen Groep 2
241 Mike van Wouwe JJC - ATH 150m
Ver
150m JunCVerspringe...groep 1/2
242 Demi Boom MJC - ATV Venray 150m
80mH
Speer
150m JunC80mH JD MCSpeerwerpen Groep 1
243 Pelle van den Boom JJA - ATV Venray 200m
Ver
200m B en ouderVerspringe...groep 1/2
244 Jan Duijf M60 - ATV Venray Kogel
Speer
Kogelstoten groep 2Speerwerpen Groep 1
245 Hélene Duijf-Merkx V55 - ATV Venray Kogel
Kogelstoten groep 2
246 Alice Leijssen MJC - ATV Venray 80mH
Speer
Ver
80mH JD MCSpeerwerpen Groep 3Verspringe...groep 1/2
247 Tijn Pouwels JJC - ATV Venray 150m
Kogel
Ver
150m JunCKogelstote...p 1 KogelVerspringe...groep 1/2
248 André Faesen Msen - AV Attila 200m
Speer
200m B en ouderSpeerwerpen Groep 1
250 Domingos Muanza Msen - AV Attila 100m
100m JC ju...B Sen Mas
619 Dimitri Jonkers Msen - AV Sprint Speer
Speerwerpen Groep 2
620 Julian de Leeuw JJA - AV Sprint Speer
Speerwerpen Groep 2
621 Lenny Hermans JJD - AV Unitas 1000m
1000m alle categorie
622 Mischa Hermans JJC - AV Unitas 1000m
1000m alle categorie
623 Lars Burgerjon Msen - AV Weert 3000m
3000m C en ouder
624 Jasper Meulen JJB - AV Weert 3000m
3000m C en ouder
625 Ralf Steinmetz JJD - AV Weert 1000m
Kogel
1000m alle categorieKogelstoten groep 2
626 Wouter van Asten JJC - JSPR 100m
100mH
Ver
100m JC ju...B Sen Mas100mH JCVerspringen groep 3
627 Teun Bakens JJC - JSPR 100m
Kogel
Speer
100m JC ju...B Sen MasKogelstote...p 1 KogelSpeerwerpen Groep 3
628 Teun Van Dijk JJD - JSPR 80m
Ver
80m JD MCVerspringe...groep 1/2
629 Julia Van Dijk MJC - JSPR 80m
80mH
Ver
80m JD MC80mH JD MCVerspringen groep 3
630 Eddy Geboers M40 - JSPR 100m
200m
Kogel
100m JC ju...B Sen Mas200m B en ouderKogelstoten groep 3
631 Sharon van Heugten Vsen - JSPR 100m
200m
Kogel
100m JC ju...B Sen Mas200m B en ouderKogelstoten groep 2
632 Stijn Hilhorst JJD - JSPR 80m
1000m
Kogel
80m JD MC1000m alle categorieKogelstoten groep 2
634 Famke Hurkmans MJC - JSPR Speer
Ver
Speerwerpen Groep 1Verspringen groep 3
635 Resy van Iersel MJC - JSPR 80m
1000m
Speer
Ver
80m JD MC1000m alle categorieSpeerwerpen Groep 2Verspringe...groep 1/2
636 Piet Jaspers M65 - JSPR 3000m
3000m C en ouder
637 Simone Pape MJC - JSPR Speer
Ver
Speerwerpen Groep 1Verspringe...groep 1/2
638 Cas van der Spek JJD - JSPR Kogel
Speer
Ver
Kogelstoten groep 2Speerwerpen Groep 3Verspringe...groep 1/2
639 Max van der Spek JJC - JSPR Kogel
Speer
Ver
Kogelstoten groep 2Speerwerpen Groep 3Verspringe...groep 1/2
640 Jorn Storcken JJD - JSPR Kogel
Speer
Kogelstoten groep 2Speerwerpen Groep 1
641 Jouri Strijbosch JJD - JSPR Kogel
Speer
Ver
Kogelstoten groep 3Speerwerpen Groep 2Verspringe...groep 1/2
642 Meike Vermeulen MJC - JSPR 80mH
Speer
Ver
80mH JD MCSpeerwerpen Groep 1Verspringen groep 3
643 Jasper de Wit JJD - JSPR 80m
Kogel
Ver
80m JD MCKogelstote...p 1 KogelVerspringen groep 3
644 Fabiaan Hendricks Msen - avVN 1000m
1000m alle categorie
645 Dries Meeusen Msen - Belgie Speer
Speerwerpen Groep 2
646 Henk Knapen M70 - DES Kogel
Kogelstoten groep 2
650 Maarten Debeij JJC - Eindhoven 100mH
Kogel
Ver
100mH JCKogelstote...p 1 KogelVerspringen groep 3
651 Tessa Mom Vsen - Eindhoven 1000m
1000m alle categorie
652 Ruud Mom M50 - Eindhoven 3000m
3000m C en ouder
653 Guus Winkelman JJC - Eindhoven 1000m
1000m alle categorie
654 Johan van den Heuvel M45 - GVAC Kogel
Speer
Kogelstoten groep 2Speerwerpen Groep 3
655 Thijs Bron JJA - HAC Speer
Speerwerpen Groep 1
656 Sjoerd Ceelen JJA - HAC 100m
200m
100m JC ju...B Sen Mas200m B en ouder
657 Lisa Cornelissen MJB - HAC 100m
Ver
100m JC ju...B Sen MasVerspringen groep 3
658 Tom Kuijpers JJB - HAC 100m
200m
Ver
100m JC ju...B Sen Mas200m B en ouderVerspringe...groep 1/2
659 Evy Loots MJD - HAC 1000m
60mH
1000m alle categorie60mH MD
660 Daan Verbakel JJB - HAC Speer
Ver
Speerwerpen Groep 1Verspringen groep 3
661 Jos Verbakel M50 - HAC Polshoog
Polshoog alle cat.
662 Tygo van de Weijer JJB - HAC 100m
200m
100m JC ju...B Sen Mas200m B en ouder
663 Daan Biemans JJB - LGDR Kogel
Speer
Kogelstote...p 1 KogelSpeerwerpen Groep 2
664 Eni van Bree Vsen - LGDR 200m
200m B en ouder
665 Jurn Strik JJC - LGDR 100m
150m
100m JC ju...B Sen Mas150m JunC
666 Lynn Behnke MJD - Scopias 60m
1000m
60m MD1000m alle categorie
667 Veerle Behnke MJC - Scopias 80m
Ver
80m JD MCVerspringen groep 3
668 Rick Faassen JJD - Scopias Kogel
Speer
Kogelstote...p 1 KogelSpeerwerpen Groep 2
669 Mees van Haeff JJD - Scopias 80m
1000m
80mH
Ver
80m JD MC1000m alle categorie80mH JD MCVerspringen groep 3
670 Mette Jacobs MJD - Scopias 60m
Ver
60m MDVerspringen groep 3
671 Wiek Keiren JJC - Scopias 1000m
Kogel
Speer
1000m alle categorieKogelstoten groep 2Speerwerpen Groep 1
672 Isis Levels MJD - Scopias 60m
1000m
Ver
60m MD1000m alle categorieVerspringen groep 3
673 Riks Pollen JJD - Scopias 80m
1000m
80mH
Ver
80m JD MC1000m alle categorie80mH JD MCVerspringen groep 3
674 Lobke Pollen MJD - Scopias Kogel
Ver
Kogelstoten groep 3Verspringen groep 3
675 Henk van Bakel M60 - Swift Kogel
Speer
Kogelstote...p 1 KogelSpeerwerpen Groep 2
676 Sabine Boonen MJB - Swift Kogel
Kogelstoten groep 2
677 Sophie Cantelberg MJD - Swift 60m
1000m
Ver
60m MD1000m alle categorieVerspringen groep 3
678 Fenne Cantelberg MJD - Swift 60m
60mH
Ver
60m MD60mH MDVerspringe...groep 1/2
679 Thies Coenen JJB - Swift Kogel
Kogelstote...p 1 Kogel
680 Fabienne v... Hombergh MJB - Swift Kogel
Kogelstoten groep 2
681 Jorick Horstermans Msen - Swift Kogel
Speer
Kogelstote...p 1 KogelSpeerwerpen Groep 2
682 Boglarka ...rekgyarto MJD - Swift 60mH
Kogel
Ver
60mH MDKogelstoten groep 2Verspringe...groep 1/2
683 Matyas Kerekgyarto JJC - Swift Kogel
Kogelstote...p 1 Kogel
684 Dagmara Killaars MJA - Swift 100m
100m JC ju...B Sen Mas
685 Stefan Clercx JJC - JSPR 1000m
1000m alle categorie
686 Sophie Halleen MJC - JSPR 80m
Speer
80m JD MCSpeerwerpen Groep 1
688 Peter Hendriks M60 - JSPR 3000m
3000m C en ouder
689 Theo Derix M60 - JSPR 3000m
3000m C en ouder
690 Ton Winkelmolen Msen - Leudal 200m
Ver
200m B en ouderVerspringe...groep 1/2
691 Jens Peeters JJB - Eindhoven 1000m
1000m alle categorie
692 Danny van Pol M40 - Leudal 3000m
3000m C en ouder
693 Mette de Haas MJB - JSPR 100m
Ver
100m JC ju...B Sen MasVerspringe...groep 1/2
694 Xenia Raptis MJD - Scopias 1000m
60mH
Speer
1000m alle categorie60mH MDSpeerwerpen Groep 1
695 Rik Heijnen Msen - Helden Speer
Speerwerpen Groep 1
696 Eefje Swi...an Mourik V40 - HAC 100m
200m
100m JC ju...B Sen Mas200m B en ouder
697 Frans Dijkman M70 - AVGM 1000m
1000m alle categorie
698 Sam Smit JJB - HAC 100m
Ver
100m JC ju...B Sen MasVerspringe...groep 1/2
699 Rob Verheijen JJB - HAC 100m
Ver
100m JC ju...B Sen MasVerspringe...groep 1/2
700 Teun Nagel JJC - JSPR 3000m
100mH
3000m C en ouder100mH JC
701 Eva Nagel MJD - JSPR 60m
60m MD
702 Olle van den Boom Msen - DVTR 1000m
Ver
1000m alle categorieVerspringe...groep 1/2
703 Niels Jacobs Msen - ATH 1000m
Speer
1000m alle categorieSpeerwerpen Groep 3
704 Jos van Vliet Msen - AVV 1000m
1000m alle categorie
705 Martien van de Ven M65 - Oirschot 3000m
3000m C en ouder
706 Willemjan ...n Brouwer M50 - JSPR 3000m
3000m C en ouder
707 Arno Arts M45 - HAC 3000m
3000m C en ouder
708 Luc Burgerjon JJB - AV Weert 3000m
3000m C en ouder
709 Bart Doesburg JJB - AV Weert 200m
200m B en ouder
710 Magda Winiarska V35 - JSPR 3000m
3000m C en ouder
711 Erna Berkers V40 - JSPR 3000m
3000m C en ouder
712 Jules Martens M65 - JSPR 3000m
3000m C en ouder
713 Mario Felius M55 - JSPR 3000m
3000m C en ouder