Inschrijvingen Avondinstuif




Snr Naam Onderdelen Startgroep
61 Jacob van der Geest M55 - AV Wijchen 10000m
10 km
78 Vera Feitsma Vsen - HAAS Ver
Ver vrouwen
79 Harrie Hagemans M75 - Nijmegen Discus
Kogel
Speer
Discus mannenKogel mannenSpeer Mannen
90 Luuk Verploegen JJA - AV Wijchen 400m
400m Mannen
183 Manon de Milde Vsen - AV Wijchen 400m
400m Vrouwen
265 Loes van der Velden Vsen - HAAS 400m
400m Vrouwen
267 Marloes Oosterwegel Vsen - DVTR Ver
Ver vrouwen
270 Esther Jansen Vsen - AV Wijchen 400m
400m Vrouwen
274 Cindy Jansen Vsen - AV Wijchen 400m
400m Vrouwen
275 Sanne Jansen Vsen - AV Wijchen 400m
400m Vrouwen
284 Paul Jansen M55 - AV Wijchen 10000m
10 km
285 Marc van Gils M45 - Eindhoven 800m
800m Mannen
501 Anja Klun...honberger V60 - Nijmegen Meerkamp
Discus vrouwenKogel vrouwenSpeer vrouwen
502 Arja van der Valk V40 - AV Wijchen Meerkamp
Discus vrouwenKogel vrouwenSpeer vrouwen
503 Bert De Koning M55 - AV Wijchen Meerkamp
Discus mannenKogel mannenSpeer Mannen
504 Corné Jacobs M50 - Scopias Meerkamp
Discus mannenKogel mannenSpeer Mannen
505 Eric Arts M45 - Nijmegen Meerkamp
Discus mannenKogel mannenSpeer Mannen
506 Famke Verstraaten MJB - AV Wijchen Meerkamp
Discus vrouwenKogel vrouwenSpeer vrouwen
507 Henk Knapen M70 - DES Meerkamp
Discus mannenKogel mannenSpeer Mannen
508 Hilde Siegersma Vsen - Climax Meerkamp
Discus vrouwenKogel vrouwenSpeer vrouwen
509 Ingrid Zuijdervliet V55 - avVN Meerkamp
Discus vrouwenKogel vrouwenSpeer vrouwen
510 Jan van Hooft M65 - Siebengewald Meerkamp
Discus mannenKogel mannenSpeer Mannen
511 Jeroen Wijnhoven JJB - Nijmegen Meerkamp
Discus mannenKogel mannenSpeer Mannen
512 Jitse Spierings Msen - Ooij Meerkamp
Discus mannenKogel mannenSpeer Mannen
513 Johan van den Heuvel M45 - GVAC Meerkamp
Discus mannenKogel mannenSpeer Mannen
514 Kick Hofman Msen - Nijmegen Meerkamp
Discus mannenKogel mannenSpeer Mannen
515 Lars Rennings JJB - Nijmegen Meerkamp
Discus mannenKogel mannenSpeer Mannen
516 Leon Graven M40 - Nijmegen Meerkamp
Discus mannenKogel mannenSpeer Mannen
517 Mieke Klinkhamer V60 - AV Wijchen Meerkamp
Discus vrouwenKogel vrouwenSpeer vrouwen
518 Renske Versloot Vsen - De Liemers Meerkamp
Discus vrouwenKogel vrouwenSpeer vrouwen
519 Robert De Keijser M45 - Nijmegen Meerkamp
Discus mannenKogel mannenSpeer Mannen
520 Ryan Heesbeen Vsen - Nijmegen Meerkamp
521 Simone van Langen V50 - Nijmegen Meerkamp
Discus vrouwenKogel vrouwenSpeer vrouwen
522 Bas Bernts JJA - AV Wijchen 100m
Ver
100m MannenVer Mannen
523 Casper Decates JJB - Nijmegen 100m
200m
100m Mannen200m Mannen
524 Dani Nivillac Msen - Nijmegen 100m
100m Mannen
525 Danilo Ogunseri JJB - Nijmegen 100m
100m Mannen
526 Dante van Gemert JJB - Nijmegen 100m
Ver
100m MannenVer Mannen
527 Domingos Muanza Msen - AV Attila 100m
100m Mannen
528 Dominic Koster Msen - HAAS 100m
200m
100m Mannen200m Mannen
529 Ingmar van der Geest Msen - AV De Keien 100m
200m
100m Mannen200m Mannen
530 Iris Timmer MJA - Climax 100m
200m
100m Vrouwen200m Vrouwen
531 Jarno Beuving Msen - Climax 100m
200m
100m Mannen200m Mannen
532 Jonathan van Dam JJB - Ciko `66 100m
100m Mannen
533 Joris Kerckhoffs Msen - AV Wijchen 100m
Kogel
Ver
100m MannenKogel mannenVer Mannen
534 Judi Willems Vsen - AV Wijchen 100m
Ver
100m VrouwenVer vrouwen
535 Koen van Veen JJB - AV Wijchen 100m
200m
100m Mannen200m Mannen
536 Lovell Lynch JJA - Nijmegen 100m
200m
100m Mannen200m Mannen
537 Niels Lambers Msen - KAV Holland 100m
100m Mannen
538 Noah Bayerl JJB - Nijmegen 100m
Ver
100m MannenVer Mannen
539 Olaf van der Geest Msen - AV De Keien 100m
200m
100m Mannen200m Mannen
540 Rense Pranger Msen - AV Wijchen 100m
Ver
100m MannenVer Mannen
541 Ron de Kraker M40 - AV Wijchen 100m
200m
100m Mannen200m Mannen
542 Rutger Reurings M40 - AV Wijchen 100m
200m
100m Mannen200m Mannen
543 Teri Rossen MJA - AV Wijchen 100m
Ver
100m VrouwenVer vrouwen
544 Casper Leemreize M45 - Wijchen 10000m
10 km
545 Daan Reijnen JJA - AV Wijchen 10000m
10 km
546 Frank Cornelissen M55 - AV Wijchen 10000m
10 km
547 Martien Peters Msen - AV Wijchen 10000m
10 km
548 Patric Poos M40 - AV Wijchen 10000m
10 km
549 René Trieling M45 - AV Wijchen 10000m
10 km
550 Stephan Schraven M40 - Wijchen 10000m
10 km
551 Wil Jansen Mrec - AV Wijchen 10000m
10 km
552 Coen Buiting Msen - Nijmegen 200m
Polshoog
200m MannenPolshoog
553 Jaap Miessen JJB - AV Wijchen 200m
Discus
Kogel
200m MannenDiscus mannenKogel mannen
554 Noor Oude Egberink MJA - Nijmegen 200m
200m Vrouwen
555 Rozemarijn Snijders MJB - Climax 200m
400m
200m Vrouwen400m Vrouwen
556 Ruud Wieles M60 - Typhoon 200m
200m Mannen
557 Bjorn van de Lest Msen - AV Wijchen 400m
400m Mannen
558 Bram Kasteel Msen - AV Cifla 400m
400m Mannen
559 Christel Heuseveldt MJB - Climax 400m
400m Vrouwen
560 Daan Pistorius Msen - TRTL 400m
400m Mannen
561 Hilde Walraven MJB - AV Wijchen 400m
400m Vrouwen
562 Janik Sillen JJB - Nijmegen 400m
Meerkamp
400m MannenDiscus mannenKogel mannenSpeer Mannen
563 Jordi van Horssen Msen - AV Wijchen 400m
400m Mannen
564 Jordy Luijten Msen - Nijmegen 400m
400m Mannen
565 Julie Jillissen MJB - Molenhoek 400m
400m Vrouwen
566 Nienke de Jager MJA - AV Wijchen 400m
Kogel
400m VrouwenKogel vrouwen
567 Rik Hanswijk Msen - Climax 400m
400m Mannen
568 Terra Van der Horst MJB - AV Wijchen 400m
Ver
400m VrouwenVer vrouwen
569 Arris van Deelen JJB - Climax 800m
800m Mannen
570 Bas Langhout Msen - Nijmegen 800m
800m Mannen
571 Berry Simons M55 - Nijmegen 800m
800m Mannen
572 Carl Sas M60 - AV Cifla 800m
800m Mannen
573 Danique Verdellen MJA - Venlo 800m
800m Vrouwen
574 David Smit JJA - Nijmegen 800m
800m Mannen
575 Funs Aerts JJB - Venlo 800m
800m Mannen
576 Jens Gerrits JJA - AV Wijchen 800m
800m Mannen
577 Jeroen Jillissen JJB - AV Cifla 800m
800m Mannen
578 Jeroen Driessen Msen - AV Wijchen 800m
800m Mannen
579 Jesper Vervoort JJB - Scopias 800m
800m Mannen
580 Joris de Baat JJB - AV Wijchen 800m
800m Mannen
581 Kep Schouenberg JJB - Scopias 800m
800m Mannen
582 Lisanne Schapendonk MJB - AV Wijchen 800m
800m Vrouwen
583 Luc Krawczyk JJB - Scopias 800m
800m Mannen
584 Marianne van Deelen Vsen - Climax 800m
800m Vrouwen
585 Marijn Pleijsant JJA - Climax 800m
800m Mannen
586 Mark van Lieverloo M40 - Nijmegen 800m
800m Mannen
587 Martijn Jansen JJB - Scopias 800m
800m Mannen
588 Nart Pistorius JJA - Nijmegen 800m
Speer
800m MannenSpeer Mannen
589 Nina Scholten MJB - Nijmegen 800m
Discus
Ver
800m VrouwenDiscus vrouwenVer vrouwen
590 Robin Klaassen JJB - AV Wijchen 800m
800m Mannen
591 Roos Kobus MJA - Nijmegen 800m
800m Vrouwen
592 Ruud Löbel M45 - AV Wijchen 800m
800m Mannen
593 Stijn Poelen JJA - Nijmegen 800m
800m Mannen
594 Trees Rutten V65 - Nijmegen 800m
800m Vrouwen
595 Vera Trieling MJB - AV Wijchen 800m
800m Vrouwen
596 Yoram Roelofs JJB - Nijmegen 800m
800m Mannen
597 Anne van Gerven MJB - Bemmel Discus
Kogel
Discus vrouwenKogel vrouwen
598 Anne van Suijdam Vsen - Nijmegen Discus
Discus vrouwen
599 Cas Maass...den Brink JJA - Nijmegen Discus
Speer
Discus mannenSpeer Mannen
600 Dewi Sanders Vsen - AV Wijchen Discus
Kogel
Discus vrouwenKogel vrouwen
602 Ingrid Wo...- de Haan V35 - AVGM Discus
Kogel
Discus vrouwenKogel vrouwen
603 Jasper Rood M35 - Nijmegen Discus
Kogel
Discus mannenKogel mannen
604 Jolande Brasser V70 - Heiloo Discus
Kogel
Discus vrouwenKogel vrouwen
606 Laura Hoogers Vsen - HAAS Discus
Discus vrouwen
607 Loes van Haalen MJB - Nijmegen Discus
Kogel
Discus vrouwenKogel vrouwen
608 Roy Berris JJB - AV Wijchen Discus
Kogel
Polshoog
Discus mannenKogel mannenPolshoog
609 Bart Mulder JJB - AV Wijchen Kogel
Polshoog
Ver
Kogel mannenPolshoogVer Mannen
610 Rensco Weijers M60 - DAK Kogel
Kogel mannen
611 Tessa Hendriks Vsen - AV Wijchen Kogel
Kogel vrouwen
612 Zillah Cornelissen Vsen - Nijmegen Kogel
Speer
Kogel vrouwenSpeer vrouwen
613 Anton Ediagbonya JJB - Ciko `66 Polshoog
Polshoog
614 Dennis Coehoorn Msen - AC TION Polshoog
Polshoog
615 Jelte de Jager JJB - AV Wijchen Polshoog
Ver
PolshoogVer Mannen
616 Joris Abelen JJB - AV Wijchen Polshoog
Polshoog
617 Luca Janssen JJB - AV Wijchen Polshoog
Ver
PolshoogVer Mannen
618 Maarten Kerckhoffs JJA - AV Wijchen Polshoog
Meerkamp
Discus mannenKogel mannenSpeer MannenPolshoog
619 Merel Kramer Vsen - AV Wijchen Polshoog
Meerkamp
Discus vrouwenKogel vrouwenSpeer vrouwenPolshoog
620 Robin Scholten Msen - AV Wijchen 200m
Polshoog
200m MannenPolshoog
621 Sasja Willems Vsen - AV Wijchen Polshoog
Polshoog
622 Willem Langeland M60 - AL73 Polshoog
Polshoog
623 Wouter Nieuwhof JJA - Arnhem Polshoog
Polshoog
624 Cas Weijers JJB - DAK Speer
Ver
Speer MannenVer Mannen
625 Imke Verstraaten MJB - AV Wijchen Speer
Speer vrouwen
626 Jolanda Hendriks V35 - AV Wijchen Speer
Speer vrouwen
627 Merel Buijs MJB - AV Wijchen Speer
Speer vrouwen
630 Eline Janssen Vsen - AV Wijchen Ver
Ver vrouwen
631 Alexandra Sillen V45 - Nijmegen Meerkamp
Discus vrouwenKogel vrouwenSpeer vrouwen