Inschrijvingen Baancircuit Heer en Meester




Snr Naam Onderdelen Startgroep Categorie
618 Marlies Bechthold Duitsland Kogel
Kogelstoten vrouwen V50
619 Mats Beentjes DEM 100m
Ver
100 meterVerspringen JJB
620 Laurien Bellens AV Hylas 800m
800 meter MJA
621 Bouke Bouma AV Edam 800m
800 meter Msen
622 Manon Buter TAS `82 Hoog
Meerkamp
200 mH vrouwenHoogspringen MJB
623 Bernou van Dam Castricum 100m
Kogel
Ver
100 meterKogelstoten vrouwenVerspringen MJB
624 Tiana Dekker SV Noordkop Hoog
Ver
HoogspringenVerspringen Vsen
625 Mark Dekker AV Hylas 100m
200m
100 meter200 meter JJB
626 Daniëlle van Dorth AV Hylas 800m
800 meter Vsen
627 Michelle van Dorth AV Hylas 100m
Ver
100 meterVerspringen MJB
628 Femke Drijfhout AV Lycurgus 100m
200m
100 meter200 meter MJB
629 Maud Feenstra AV Hera 200m
200 meter MJA
630 Lukas Frings Duitsland 100m
200m
100 meter200 meter JJA
631 Coen van der Geest WRNG Kogel
Kogelstoten mannen Msen
632 Jakob Giesen Duitsland 100m
Ver
100 meterVerspringen Msen
633 Johanna Giesen Duitsland Kogel
Kogelstoten vrouwen MJA
634 Bart Groeneveld AV Suomi 200m
Kogel
200 meterKogelstoten mannen Msen
635 Max Guit AV Edam Kogel
Speer
Kogelstoten mannenSpeerwerpen mannen JJB
636 Femke Guit AV Edam Kogel
Speer
Kogelstoten vrouwenSpeerwerpen vrouwen MJB
637 Stefan den Harder Phanos 100m
200m
100 meter200 meter M40
638 Meike Hartog AV Zaanland 800m
Hoog
800 meterHoogspringen MJB
639 Erik Heijink AV Hylas 200m
800m
200 meter800 meter JJA
640 Daniël Hoenderdos SAV 800m
800 meter M35
641 Jeroen van het Hof AV Edam Hoog
Hoogspringen JJB
642 Annette IJzer Castricum Hoog
Ver
HoogspringenVerspringen V40
643 Mira Jacobs Duitsland 100m
100 meter Vsen
644 Floortje van Kampen AV Hylas 800m
800 meter Vsen
645 Jetske van Kampen AV Hylas 800m
800 meter MJA
646 Diewertje van Kampen AV Hylas 100m
200m
100 meter200 meter MJB
647 Erick Könst AV Haarlem Speer
Hoog
Speerwerpen mannenHoogspringen JJB
648 Leonie Keppel AV Hera 200m
Kogel
200 meterKogelstoten vrouwen MJB
649 Lisa Keuken AV PEC 1910 Speer
Ver
Speerwerpen vrouwenVerspringen Vsen
650 Maël Kramer AV Hylas 100m
200m
100 meter200 meter JJB
651 Nathan Kramer AV Hylas 200m
Ver
200 meterVerspringen JJB
652 Ricarda Kutsch Duitsland 100m
200m
100 meter200 meter MJB
653 Marloes Laan AV Trias 100m
Hoog
100 meterHoogspringen MJA
654 Erik Langeveld DEM 100m
200m
100 meter200 meter M45
655 Dylan Langeveld DEM 100m
Speer
100 meterSpeerwerpen mannen JJB
656 Jaris Lanzendörfer Duitsland 100m
200m
Kogel
100 meter200 meterKogelstoten mannen JJB
657 Peter Jan Laverman AV Hylas 800m
800 meter M35
658 Laura Leijen DKEV 200m
Kogel
Speer
200 meterKogelstoten vrouwenSpeerwerpen vrouwen MJA
659 Djoao Lobles SV Noordkop 800m
800 meter JJB
660 Thijm van Logchem DKEV 100m
Hoog
100 meterHoogspringen JJB
661 Joep Merx Duitsland 100m
200m
100 meter200 meter JJB
662 Robert Moen DEM 100m
100 meter M50
663 Sten van der Moer Castricum 100m
200m
Ver
100 meter200 meterVerspringen JJA
664 Wil Mok SAV 100m
Ver
100 meterVerspringen JJB
665 Fee Mok SAV 800m
800 meter MJB
666 Olav Mulder AV Hylas 800m
Hoog
800 meterHoogspringen JJB
667 Jonas Obe...elinghaus Duitsland 100m
800m
100 meter800 meter Msen
668 Laura Offermans Duitsland 200m
200 meter MJB
669 Koen Oostinga AV Hylas 200m
200 meter JJA
670 Franka Ortmanns Duitsland 100m
Kogel
100 meterKogelstoten vrouwen MJB
671 Pipp Pauzenga Castricum 800m
Kogel
Hoog
800 meterKogelstoten vrouwenHoogspringen MJB
672 Tanja van der Plas AV Lycurgus 100m
Ver
100 meterVerspringen V35
673 Wim van der Poel AV Zaanland 3000m
3000 meter M65
674 Zyna van de Poel De Spartaan Kogel
Speer
Kogelstoten vrouwenSpeerwerpen vrouwen Vsen
675 Robin Post WRNG Kogel
Speer
Kogelstoten vrouwenSpeerwerpen vrouwen MJA
676 Nico Ridder SV Noordkop Kogel
Speer
Kogelstoten mannenSpeerwerpen mannen M80
677 Mark Roosien AV Hylas 100m
200m
100 meter200 meter JJA
678 Valentino Saparuwe AV Feniks 100m
100 meter Msen
679 Niels Schager AV 1923 800m
Hoog
Ver
800 meterHoogspringenVerspringen M45
680 Nova Scheelings Castricum 100m
Ver
100 meterVerspringen MJB
681 Lucas Schram Castricum 200m
Ver
200 meterVerspringen JJB
682 Frank Stam Castricum 100m
200m
100 meter200 meter M50
683 Alexander ...ushchijer Duitsland Speer
Speerwerpen mannen Msen
685 Alex Vaars DKEV 200m
Speer
200 meterSpeerwerpen mannen Msen
686 Margy van der Veen Castricum 100m
Speer
Ver
100 meterSpeerwerpen vrouwenVerspringen Vsen
687 Noah Verduin TAS `82 Speer
Hoog
Speerwerpen vrouwenHoogspringen MJB
688 Sem Verwey AV Hylas 100m
200m
100 meter200 meter JJA
689 Angelo Visser NEAV 3000m
3000 meter JJB
690 Tjerk Vos SV Noordkop Ver
Verspringen M60
691 Onno Waalewijn Phanos 100m
Hoog
Ver
100 meterHoogspringenVerspringen M70
692 Mathilda Way Castricum Kogel
Hoog
Ver
Kogelstoten vrouwenHoogspringenVerspringen MJB
693 Thomas Weijers HLLM 100m
200m
800m
100 meter200 meter800 meter JJB
694 Dennis Wit AV Hera Hoog
Hoogspringen M35
695 Thomas Wollersheim AV 1923 100m
200m
100 meter200 meter Msen
696 Ilona Zeilmaker AV Suomi Kogel
Speer
Kogelstoten vrouwenSpeerwerpen vrouwen V35
697 Fabian Bechthold Duitsland 100m
200m
100 meter200 meter Msen
698 Steven de Moel AV NOVA 800m
800 meter JJB
699 Theo List WRNG 100m
200m
100 meter200 meter M60
700 Bart van Rookhuizen DEM 100m
Meerkamp
100 meter200 mH mannen M50
701 Pieter de Heer AV Hylas 100m
Speer
100 meterSpeerwerpen mannen M65
702 Jaap de Wit DEM 100m
200m
100 meter200 meter Msen
703 Kevin van Grieken SV Noordkop 100m
100 meter Msen
704 Celeste Menso AV Suomi 100m
Ver
100 meterVerspringen MJA
705 Indy Post AV Suomi Kogel
Kogelstoten vrouwen MJB
706 Simone Geel DEM 100m
200m
100 meter200 meter V55
707 Nina van Diepen AV Lycurgus 100m
200m
100 meter200 meter MJB
708 Luca van Diepen AV Lycurgus 200m
800m
200 meter800 meter JJB
709 Hugo Vader AV NOVA Ver
Verspringen Msen
710 Jesse Smit AV NOVA 100m
200m
100 meter200 meter Msen
711 Maarten Emmaneel AV NOVA 100m
200m
100 meter200 meter JJB
712 Jim Houtenbos AV Hylas 100m
100 meter JJA
713 Noa Brunt AV Hylas 100m
200m
100 meter200 meter MJB
714 Luka Liebrand Hollandia Speer
Speerwerpen mannen Msen
715 Ella Mosselman SAV 100m
200m
100 meter200 meter MJB
716 Frits Martens Hollandia Kogel
Kogelstoten mannen M70
717 Marco Bouma Hollandia Ver
Verspringen M45
718 Beyoncé Pina NEAV 100m
200m
100 meter200 meter MJB
719 Kees Aerts SV Noordkop Kogel
Kogelstoten mannen M55
720 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus 100m
Hoog
100 meterHoogspringen Msen
721 Paul vd Gragt AV Hylas 200m
200 meter Msen
722 Fiona Lindaya AV Hylas Kogel
Speer
Kogelstoten vrouwenSpeerwerpen vrouwen Vsen
723 Matthijs de Groot AV NOVA Meerkamp
200 mH mannen M35
724 Eline Koenz AV Trias 200m
Meerkamp
200 meter200 mH vrouwen MJA
725 Rene Tijm AV NOVA 200m
Meerkamp
200 meter200 mH mannen Msen
726 Igor Mooij AV Suomi 200m
200 meter Msen
727 Jeffrey Wassenburg SV Noordkop Kogel
Kogelstoten mannen M35
728 Kara Zwagemaker SAV 800m
Kogel
Meerkamp
800 meter200 mH vrouwenKogelstoten vrouwen MJB
729 Karsten de Roo AV Hylas Meerkamp
200 mH mannen JJB
730 Jasper Kroes AV NOVA Ver
Verspringen Msen
731 Mick van der Velden AV NOVA 800m
800 meter Msen
732 Martijn Kroes AV NOVA Hoog
Hoogspringen JJA
733 Dianne de Mooij AV Hera 200m
200 meter MJB
734 Reinier Wardenaar LGHN 3000m
3000 meter Msen
735 Ton Koning AV Edam 3000m
3000 meter Msen
736 Thijs Mossel AV Edam 3000m
3000 meter Msen
737 Michiel Oussoren AV Edam 3000m
3000 meter Msen
738 Bram Berkhout AV NOVA 800m
800 meter Msen
739 Frits van Twuyver SV Noordkop 3000m
3000 meter M45
740 Ruben Alvarez Arias AV Hylas 800m
800 meter Msen
741 Nel Pot-Schutte SV Noordkop Kogel
Kogelstoten vrouwen V65
742 Annika Boogaard SAV 800m
800 meter MJB
743 Tom Hoogeboom AV NOVA 3000m
3000 meter JJB
744 Rutger Keet SV Noordkop 800m
800 meter Msen
745 Monique Le Blansch Hollandia 800m
800 meter V40