Inschrijvingen Baancircuit Heer en Meester




Snr Naam Onderdelen Startgroep
618 Marlies Bechthold V50 - Duitsland Kogel
Kogelstoten vrouwen
619 Mats Beentjes JJB - DEM 100m
Ver
100 meterVerspringen
620 Laurien Bellens MJA - AV Hylas 800m
800 meter
621 Bouke Bouma Msen - AV Edam 800m
800 meter
622 Manon Buter MJB - TAS `82 Hoog
Meerkamp
200 mH vrouwenHoogspringen
623 Bernou van Dam MJB - Castricum 100m
Kogel
Ver
100 meterKogelstoten vrouwenVerspringen
624 Tiana Dekker Vsen - SV Noordkop Hoog
Ver
HoogspringenVerspringen
625 Mark Dekker JJB - AV Hylas 100m
200m
100 meter200 meter
626 Daniëlle van Dorth Vsen - AV Hylas 800m
800 meter
627 Michelle van Dorth MJB - AV Hylas 100m
Ver
100 meterVerspringen
628 Femke Drijfhout MJB - AV Lycurgus 100m
200m
100 meter200 meter
629 Maud Feenstra MJA - AV Hera 200m
200 meter
630 Lukas Frings JJA - Duitsland 100m
200m
100 meter200 meter
631 Coen van der Geest Msen - WRNG Kogel
Kogelstoten mannen
632 Jakob Giesen Msen - Duitsland 100m
Ver
100 meterVerspringen
633 Johanna Giesen MJA - Duitsland Kogel
Kogelstoten vrouwen
634 Bart Groeneveld Msen - AV Suomi 200m
Kogel
200 meterKogelstoten mannen
635 Max Guit JJB - AV Edam Kogel
Speer
Kogelstoten mannenSpeerwerpen mannen
636 Femke Guit MJB - AV Edam Kogel
Speer
Kogelstoten vrouwenSpeerwerpen vrouwen
637 Stefan den Harder M40 - Phanos 100m
200m
100 meter200 meter
638 Meike Hartog MJB - AV Zaanland 800m
Hoog
800 meterHoogspringen
639 Erik Heijink JJA - AV Hylas 200m
800m
200 meter800 meter
640 Daniël Hoenderdos M35 - SAV 800m
800 meter
641 Jeroen van het Hof JJB - AV Edam Hoog
Hoogspringen
642 Annette IJzer V40 - Castricum Hoog
Ver
HoogspringenVerspringen
643 Mira Jacobs Vsen - Duitsland 100m
100 meter
644 Floortje van Kampen Vsen - AV Hylas 800m
800 meter
645 Jetske van Kampen MJA - AV Hylas 800m
800 meter
646 Diewertje van Kampen MJB - AV Hylas 100m
200m
100 meter200 meter
647 Erick Könst JJB - AV Haarlem Speer
Hoog
Speerwerpen mannenHoogspringen
648 Leonie Keppel MJB - AV Hera 200m
Kogel
200 meterKogelstoten vrouwen
649 Lisa Keuken Vsen - AV PEC 1910 Speer
Ver
Speerwerpen vrouwenVerspringen
650 Maël Kramer JJB - AV Hylas 100m
200m
100 meter200 meter
651 Nathan Kramer JJB - AV Hylas 200m
Ver
200 meterVerspringen
652 Ricarda Kutsch MJB - Duitsland 100m
200m
100 meter200 meter
653 Marloes Laan MJA - AV Trias 100m
Hoog
100 meterHoogspringen
654 Erik Langeveld M45 - DEM 100m
200m
100 meter200 meter
655 Dylan Langeveld JJB - DEM 100m
Speer
100 meterSpeerwerpen mannen
656 Jaris Lanzendörfer JJB - Duitsland 100m
200m
Kogel
100 meter200 meterKogelstoten mannen
657 Peter Jan Laverman M35 - AV Hylas 800m
800 meter
658 Laura Leijen MJA - DKEV 200m
Kogel
Speer
200 meterKogelstoten vrouwenSpeerwerpen vrouwen
659 Djoao Lobles JJB - SV Noordkop 800m
800 meter
660 Thijm van Logchem JJB - DKEV 100m
Hoog
100 meterHoogspringen
661 Joep Merx JJB - Duitsland 100m
200m
100 meter200 meter
662 Robert Moen M50 - DEM 100m
100 meter
663 Sten van der Moer JJA - Castricum 100m
200m
Ver
100 meter200 meterVerspringen
664 Wil Mok JJB - SAV 100m
Ver
100 meterVerspringen
665 Fee Mok MJB - SAV 800m
800 meter
666 Olav Mulder JJB - AV Hylas 800m
Hoog
800 meterHoogspringen
667 Jonas Obe...elinghaus Msen - Duitsland 100m
800m
100 meter800 meter
668 Laura Offermans MJB - Duitsland 200m
200 meter
669 Koen Oostinga JJA - AV Hylas 200m
200 meter
670 Franka Ortmanns MJB - Duitsland 100m
Kogel
100 meterKogelstoten vrouwen
671 Pipp Pauzenga MJB - Castricum 800m
Kogel
Hoog
800 meterKogelstoten vrouwenHoogspringen
672 Tanja van der Plas V35 - AV Lycurgus 100m
Ver
100 meterVerspringen
673 Wim van der Poel M65 - AV Zaanland 3000m
3000 meter
674 Zyna van de Poel Vsen - De Spartaan Kogel
Speer
Kogelstoten vrouwenSpeerwerpen vrouwen
675 Robin Post MJA - WRNG Kogel
Speer
Kogelstoten vrouwenSpeerwerpen vrouwen
676 Nico Ridder M80 - SV Noordkop Kogel
Speer
Kogelstoten mannenSpeerwerpen mannen
677 Mark Roosien JJA - AV Hylas 100m
200m
100 meter200 meter
678 Valentino Saparuwe Msen - AV Feniks 100m
100 meter
679 Niels Schager M45 - AV 1923 800m
Hoog
Ver
800 meterHoogspringenVerspringen
680 Nova Scheelings MJB - Castricum 100m
Ver
100 meterVerspringen
681 Lucas Schram JJB - Castricum 200m
Ver
200 meterVerspringen
682 Frank Stam M50 - Castricum 100m
200m
100 meter200 meter
683 Alexander ...ushchijer Msen - Duitsland Speer
Speerwerpen mannen
685 Alex Vaars Msen - DKEV 200m
Speer
200 meterSpeerwerpen mannen
686 Margy van der Veen Vsen - Castricum 100m
Speer
Ver
100 meterSpeerwerpen vrouwenVerspringen
687 Noah Verduin MJB - TAS `82 Speer
Hoog
Speerwerpen vrouwenHoogspringen
688 Sem Verwey JJA - AV Hylas 100m
200m
100 meter200 meter
689 Angelo Visser JJB - NEAV 3000m
3000 meter
690 Tjerk Vos M60 - SV Noordkop Ver
Verspringen
691 Onno Waalewijn M70 - Phanos 100m
Hoog
Ver
100 meterHoogspringenVerspringen
692 Mathilda Way MJB - Castricum Kogel
Hoog
Ver
Kogelstoten vrouwenHoogspringenVerspringen
693 Thomas Weijers JJB - HLLM 100m
200m
800m
100 meter200 meter800 meter
694 Dennis Wit M35 - AV Hera Hoog
Hoogspringen
695 Thomas Wollersheim Msen - AV 1923 100m
200m
100 meter200 meter
696 Ilona Zeilmaker V35 - AV Suomi Kogel
Speer
Kogelstoten vrouwenSpeerwerpen vrouwen
697 Fabian Bechthold Msen - Duitsland 100m
200m
100 meter200 meter
698 Steven de Moel JJB - AV NOVA 800m
800 meter
699 Theo List M60 - WRNG 100m
200m
100 meter200 meter
700 Bart van Rookhuizen M50 - DEM 100m
Meerkamp
100 meter200 mH mannen
701 Pieter de Heer M65 - AV Hylas 100m
Speer
100 meterSpeerwerpen mannen
702 Jaap de Wit Msen - DEM 100m
200m
100 meter200 meter
703 Kevin van Grieken Msen - SV Noordkop 100m
100 meter
704 Celeste Menso MJA - AV Suomi 100m
Ver
100 meterVerspringen
705 Indy Post MJB - AV Suomi Kogel
Kogelstoten vrouwen
706 Simone Geel V55 - DEM 100m
200m
100 meter200 meter
707 Nina van Diepen MJB - AV Lycurgus 100m
200m
100 meter200 meter
708 Luca van Diepen JJB - AV Lycurgus 200m
800m
200 meter800 meter
709 Hugo Vader Msen - AV NOVA Ver
Verspringen
710 Jesse Smit Msen - AV NOVA 100m
200m
100 meter200 meter
711 Maarten Emmaneel JJB - AV NOVA 100m
200m
100 meter200 meter
712 Jim Houtenbos JJA - AV Hylas 100m
100 meter
713 Noa Brunt MJB - AV Hylas 100m
200m
100 meter200 meter
714 Luka Liebrand Msen - Hollandia Speer
Speerwerpen mannen
715 Ella Mosselman MJB - SAV 100m
200m
100 meter200 meter
716 Frits Martens M70 - Hollandia Kogel
Kogelstoten mannen
717 Marco Bouma M45 - Hollandia Ver
Verspringen
718 Beyoncé Pina MJB - NEAV 100m
200m
100 meter200 meter
719 Kees Aerts M55 - SV Noordkop Kogel
Kogelstoten mannen
720 Bjorn van Doodewaerd Msen - AV Lycurgus 100m
Hoog
100 meterHoogspringen
721 Paul vd Gragt Msen - AV Hylas 200m
200 meter
722 Fiona Lindaya Vsen - AV Hylas Kogel
Speer
Kogelstoten vrouwenSpeerwerpen vrouwen
723 Matthijs de Groot M35 - AV NOVA Meerkamp
200 mH mannen
724 Eline Koenz MJA - AV Trias 200m
Meerkamp
200 meter200 mH vrouwen
725 Rene Tijm Msen - AV NOVA 200m
Meerkamp
200 meter200 mH mannen
726 Igor Mooij Msen - AV Suomi 200m
200 meter
727 Jeffrey Wassenburg M35 - SV Noordkop Kogel
Kogelstoten mannen
728 Kara Zwagemaker MJB - SAV 800m
Kogel
Meerkamp
800 meter200 mH vrouwenKogelstoten vrouwen
729 Karsten de Roo JJB - AV Hylas Meerkamp
200 mH mannen
730 Jasper Kroes Msen - AV NOVA Ver
Verspringen
731 Mick van der Velden Msen - AV NOVA 800m
800 meter
732 Martijn Kroes JJA - AV NOVA Hoog
Hoogspringen
733 Dianne de Mooij MJB - AV Hera 200m
200 meter
734 Reinier Wardenaar Msen - LGHN 3000m
3000 meter
735 Ton Koning Msen - AV Edam 3000m
3000 meter
736 Thijs Mossel Msen - AV Edam 3000m
3000 meter
737 Michiel Oussoren Msen - AV Edam 3000m
3000 meter
738 Bram Berkhout Msen - AV NOVA 800m
800 meter
739 Frits van Twuyver M45 - SV Noordkop 3000m
3000 meter
740 Ruben Alvarez Arias Msen - AV Hylas 800m
800 meter
741 Nel Pot-Schutte V65 - SV Noordkop Kogel
Kogelstoten vrouwen
742 Annika Boogaard MJB - SAV 800m
800 meter
743 Tom Hoogeboom JJB - AV NOVA 3000m
3000 meter
744 Rutger Keet Msen - SV Noordkop 800m
800 meter
745 Monique Le Blansch V40 - Hollandia 800m
800 meter