Inschrijvingen Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2017]




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Team punten
121 Niels Beks JJA - AV Attila 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m AV Attila Jongens 1526
122 Bob Bugter JJA - AV Attila Speer
JJA - Speer groep 1 AV Attila Jongens 409
123 Mitchell Emmers JJA - AV Attila 200m
JJA - 200m AV Attila Jongens 0
124 Tijl van Hattum JJA - AV Attila 4x400m
AV Attila Jongens 0
125 Jaro IJpelaar JJA - AV Attila 4x400m
Hoog
HSS
JJA - Hoog groep 1JJA - HSS groep 2 AV Attila Jongens 559
126 Floris Meeuwse JJA - AV Attila 400mH
JJA - 400mH AV Attila Jongens 640
127 Mattijs Mols JJA - AV Attila Discus
Kogel
JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 1 AV Attila Jongens 1616
128 Robin van Riel JJA - AV Attila 1500m
4x400m
JJA - 1500m AV Attila Jongens 800
129 Jorg Schellekens JJA - AV Attila 800m
JJA - 800m AV Attila Jongens 0
130 Vincent Staat JJA - AV Attila Hoog
HSS
JJA - Hoog groep 2JJA - HSS groep 1 AV Attila Jongens 769
131 Tim Verhoeven JJA - AV Attila 100m
4x400m
JJA - 100m AV Attila Jongens 0
132 Jelle Dijkshoorn JJA - AV Fortuna 1500m
4x400m
Speer
JJA - 1500mJJA - Speer groep 1 AV Fortuna Jongens 890
133 Quirijn van Gulik JJA - AV Fortuna 800m
4x400m
HSS
JJA - 800mJJA - HSS groep 1 AV Fortuna Jongens 720
134 Koen Klunder JJA - AV Fortuna 100m
4x400m
Hoog
JJA - 100mJJA - Hoog groep 2 AV Fortuna Jongens 0
135 Jowie Robbemond JJA - AV Fortuna 4x400m
Kogel
JJA - Kogel groep 1 AV Fortuna Jongens 0
136 Devi Robbemond JJA - AV Fortuna 4x400m
Discus
Kogel
JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 2 AV Fortuna Jongens 858
137 Jort van der Voorden JJA - AV Fortuna 200m
4x400m
Hoog
JJA - 200mJJA - Hoog groep 1 AV Fortuna Jongens 1079
138 Jaap van Zevenbergen JJA - AV Fortuna 100m
400mH
JJA - 100mJJA - 400mH AV Fortuna Jongens 685
139 Alberto Biswane JJA - Olympus `70 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m AV Olympus...0 Jongens 1372
140 Quinten de Brabander JJA - Olympus `70 400mH
4x400m
Kogel
JJA - 400mHJJA - Kogel groep 2 AV Olympus...0 Jongens 511
141 Samuel Chapple JJA - Olympus `70 800m
4x400m
JJA - 800m AV Olympus...0 Jongens 853
142 Tom de Gelder JJA - Olympus `70 4x400m
AV Olympus...0 Jongens 0
143 Bo Herrewijnen JJA - Olympus `70 Speer
Kogel
JJA - Speer groep 1JJA - Kogel groep 1 AV Olympus...0 Jongens 936
144 Guido Persoon JJA - Olympus `70 Discus
Hoog
HSS
JJA - Discus groep 1JJA - Hoog groep 2JJA - HSS groep 1 AV Olympus...0 Jongens 1298
145 Lars Tinneveld JJA - Olympus `70 100m
4x400m
Speer
JJA - 100mJJA - Speer groep 2 AV Olympus...0 Jongens 0
146 Tristan Valkenburg JJA - Olympus `70 1500m
JJA - 1500m AV Olympus...0 Jongens 631
147 Daan van der Voort JJA - Olympus `70 Discus
HSS
JJA - Discus groep 2JJA - HSS groep 2 AV Olympus...0 Jongens 379
148 Lotje Birker MJA - ACW `66 100m
400mH
4x400m
MJA - 100mMJA - 400mH ACW `66 Meisjes 845
149 Evi van Bladel MJA - ACW `66 800m
4x400m
Kogel
MJA - 800mMJA - Kogel groep 1 ACW `66 Meisjes 1017
152 Laura Eldred MJA - ACW `66 4x400m
Speer
HSS
MJA - Speer groep 1MJA - HSS groep 2 ACW `66 Meisjes 655
153 Hester Kleuskens MJA - ACW `66 Discus
Kogel
MJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 2 ACW `66 Meisjes 219
154 Noortje van der Mast MJA - ACW `66 200m
4x400m
Hoog
MJA - 200mMJA - Hoog groep 1 ACW `66 Meisjes 1138
155 Amber Aarssen MJA - AV Fortuna 200m
400mH
MJA - 200mMJA - 400mH AV Fortuna Meisjes 659
156 Robin Hassing MJA - AV Fortuna 200m
Speer
Kogel
MJA - 200mMJA - Speer groep 1MJA - Kogel groep 1 AV Fortuna Meisjes 1389
157 Misha Hollaar MJA - AV Fortuna 100m
Discus
Kogel
MJA - 100mMJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 2 AV Fortuna Meisjes 1530
158 Joyce Verheezen MJA - AV Fortuna 100m
3000m
MJA - 100mMJA - 3000m AV Fortuna Meisjes 0
159 Henrik Fischer JJA - Haag 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m Haag Atlet...ns Team 1 1449
160 Sem de Bruin MJA - Olympus `70 Discus
Kogel
MJA - Discus groep 1MJA - Kogel groep 1 AV Olympus...0 Meisjes 0
161 Suzanne va...Marrewijk MJA - Olympus `70 100m
Polshoog
MJA - 100mMJA - Polshoog AV Olympus...0 Meisjes 819
162 Marvin Boschman JJA - Spado 800m
4x400m
JJA - 800m Spado Jongens 572
163 Anouk van Gils MJA - Spado 3000m
400mH
MJA - 3000mMJA - 400mH Spado Meisjes 1248
164 Jelle Evers JJA - Spado Speer
HSS
JJA - Speer groep 2JJA - HSS groep 1 Spado Jongens 0
165 Troy de Juncker JJA - AV Attila 800m
JJA - 800m AV Attila Jongens 671
166 Wislet de Hair JJA - Spado 100m
JJA - 100m Spado Jongens 626
167 Rick Govers JJA - Spado 1500m
JJA - 1500m Spado Jongens 0
168 Stephan H...n 't Veld JJA - Spado Discus
Kogel
HSS
JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 1JJA - HSS groep 2 Spado Jongens 1687
169 Youri Janssens JJA - Spado 200m
800m
JJA - 200mJJA - 800m Spado Jongens 0
170 Arjen de Kock JJA - Spado 4x400m
Discus
Kogel
JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 2 Spado Jongens 0
171 Sven van Merode JJA - Spado 200m
Hoog
JJA - 200mJJA - Hoog groep 1 Spado Jongens 1439
172 Martin Oonincx JJA - Spado 400mH
4x400m
JJA - 400mH Spado Jongens 0
173 Tim de Wit JJA - Spado Hoog
JJA - Hoog groep 2 Spado Jongens 0
174 Kim van Merode MJA - Spado Polshoog
MJA - Polshoog Spado Meisjes 398
175 Youri Sheppard JJA - Spado Speer
JJA - Speer groep 1 Spado Jongens 587
176 Norbert Weijenberg JJA - Spado 1500m
JJA - 1500m Spado Jongens 700
177 Emma van Arendonk MJA - Spado Speer
Discus
Kogel
MJA - Speer groep 1MJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 1 Spado Meisjes 2186
178 Anouk Prop MJA - Spado 800m
MJA - 800m Spado Meisjes 853
179 Sander Smits JJA - AVGM 100m
Hoog
JJA - 100mJJA - Hoog groep 2 AV Generaa...s Jongens 1435
180 Vincent Hein JJA - AVGM 200m
4x400m
Hoog
JJA - 200mJJA - Hoog groep 1 AV Generaa...s Jongens 0
181 Stijn Groen JJA - AVGM 800m
4x400m
Speer
JJA - 800mJJA - Speer groep 2 AV Generaa...s Jongens 616
182 Tonnie de Benis JJA - AVGM 1500m
4x400m
JJA - 1500m AV Generaa...s Jongens 533
183 Luc Geeris JJA - AVGM 1500m
4x400m
JJA - 1500m AV Generaa...s Jongens 0
184 Matthijs Slegt JJA - AVGM Discus
Kogel
HSS
JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 2JJA - HSS groep 1 AV Generaa...s Jongens 855
185 Manon Enting MJA - AVGM 100m
Hoog
MJA - 100mMJA - Hoog groep 2 AV Generaa...s Meisjes 0
186 Robbie Louw JJA - PAC Speer
JJA - Speer groep 2 PAC Jongens Team 1 0
187 Saskia Smink MJA - AVGM 100m
800m
Speer
MJA - 100mMJA - 800mMJA - Speer groep 1 AV Generaa...s Meisjes 700
188 Sandra Luijten MJA - AVGM 3000m
Discus
Kogel
MJA - 3000mMJA - Discus groep 1MJA - Kogel groep 1 AV Generaa...s Meisjes 736
189 Sarah van der Stam MJA - AVGM 200m
Hoog
HSS
MJA - 200mMJA - Hoog groep 1MJA - HSS groep 2 AV Generaa...s Meisjes 1714
190 Kjell Broos JJA - AV Sprint 4x400m
Discus
Kogel
JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 1 AV Sprint Jongens 534
191 Janneke Pluimes MJA - Scorpio Speer
Discus
Kogel
MJA - Speer groep 2MJA - Discus groep 1MJA - Kogel groep 1 Scorpio Meisjes 1831
192 Sophie ter Braak MJA - Scorpio 100m
4x400m
Polshoog
MJA - 100mMJA - Polshoog Scorpio Meisjes 332
193 Marlieke van het Hof MJA - Scorpio 200m
3000m
4x400m
MJA - 200mMJA - 3000m Scorpio Meisjes 657
194 Selena van...osterhout MJA - Scorpio 800m
4x400m
Hoog
MJA - 800mMJA - Hoog groep 1 Scorpio Meisjes 798
195 Jorine van Vugt MJA - Scorpio 400mH
4x400m
HSS
MJA - 400mHMJA - HSS groep 1 Scorpio Meisjes 743
196 Stan Schipperen JJA - Scorpio 800m
JJA - 800m Scorpio Jongens 793
197 Nick Schipperen JJA - Scorpio 100m
400mH
4x400m
JJA - 100mJJA - 400mH Scorpio Jongens 917
198 Rick van Haven JJA - Scorpio 100m
4x400m
JJA - 100m Scorpio Jongens 0
199 Sven van der Pas JJA - Scorpio 200m
800m
4x400m
JJA - 200mJJA - 800m Scorpio Jongens 0
420 Martijn Eijgenraam JJA - Scorpio 200m
JJA - 200m Scorpio Jongens 501
421 Paul van der Gaag JJA - Scorpio 1500m
Speer
HSS
JJA - 1500mJJA - Speer groep 2JJA - HSS groep 1 Scorpio Jongens 799
422 Jeroen Rops JJA - Scorpio Discus
Kogel
Hoog
JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 1JJA - Hoog groep 2 Scorpio Jongens 1495
423 Julian van Jeveren JJA - Scorpio 4x400m
HSS
JJA - HSS groep 2 Scorpio Jongens 352
424 Eefje van Moorsel MJA - Eindhoven 100m
MJA - 100m Eindhoven ...k Meisjes 0
425 Janna Doumpas MJA - Eindhoven 100m
200m
Speer
MJA - 100mMJA - 200mMJA - Speer groep 2 Eindhoven ...k Meisjes 2000
426 Linde Derksen MJA - Eindhoven 800m
MJA - 800m Eindhoven ...k Meisjes 607
427 Laura Schelling MJA - Eindhoven 800m
MJA - 800m Eindhoven ...k Meisjes 0
428 Silke Peeters MJA - Eindhoven 200m
Hoog
MJA - 200mMJA - Hoog groep 1 Eindhoven ...k Meisjes 832
429 Lars Adriaanse JJA - Haag 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m Haag Atlet...ns Team 1 0
431 Marnix Vos JJA - Haag 800m
JJA - 800m Haag Atlet...ns Team 1 659
432 Abel Hijstek JJA - Haag 1500m
JJA - 1500m Haag Atlet...ns Team 1 0
433 Maurik de Groot JJA - Haag 400mH
4x400m
Speer
JJA - 400mHJJA - Speer groep 2 Haag Atlet...ns Team 1 806
434 Ferrie Hamer JJA - Haag 800m
4x400m
HSS
JJA - 800mJJA - HSS groep 1 Haag Atlet...ns Team 1 0
435 Glenn Kunst JJA - Haag 4x400m
Discus
Hoog
JJA - Discus groep 1JJA - Hoog groep 2 Haag Atlet...ns Team 1 1313
436 Jannis Fischer JJA - Haag Discus
Hoog
JJA - Discus groep 2JJA - Hoog groep 1 Haag Atlet...ns Team 1 0
437 Stan Biemans JJA - DAK Kogel
Hoog
HSS
JJA - Kogel groep 1JJA - Hoog groep 1JJA - HSS groep 2 DAK Jongens 0
439 Jori Verroen JJA - Haag Speer
Kogel
JJA - Speer groep 1JJA - Kogel groep 2 Haag Atlet...ns Team 1 1195
440 Stijn van Nierop JJA - DAK 800m
4x400m
Discus
JJA - 800mJJA - Discus groep 1 DAK Jongens 684
441 Yonathan ...aki Haile JJA - Haag 1500m
JJA - 1500m Haag Atlet...ns Team 2 542
442 Jeroen Westering JJA - Haag 800m
JJA - 800m Haag Atlet...ns Team 2 465
444 Sam de Paauw JJA - Haag 400mH
4x400m
Speer
JJA - 400mHJJA - Speer groep 2 Haag Atlet...ns Team 2 540
445 Benjamin Coolen JJA - Haag 4x400m
Speer
Hoog
JJA - Speer groep 1JJA - Hoog groep 2 Haag Atlet...ns Team 2 533
446 Lucas de Leeuw JJA - Haag 4x400m
Hoog
HSS
JJA - Hoog groep 1JJA - HSS groep 1 Haag Atlet...ns Team 2 943
447 Tijan Samba JJA - Haag Discus
Kogel
JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 2 Haag Atlet...ns Team 2 0
448 Jeremy Pronk JJA - Rotterdam Speer
Discus
Kogel
JJA - Speer groep 2JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 1 Rotterdam ...k Jongens 0
449 Ruben de Vries JJA - Rotterdam 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m Rotterdam ...k Jongens 0
465 Djavan Verheij JJA - Rotterdam 200m
4x400m
JJA - 200m Rotterdam ...k Jongens 0
466 Raphael va...der Linde JJA - Rotterdam 1500m
4x400m
JJA - 1500m Rotterdam ...k Jongens 0
467 Stan Jansen JJA - Rotterdam 800m
4x400m
JJA - 800m Rotterdam ...k Jongens 0
468 Jesper Vrijenhoek JJA - Rotterdam Discus
JJA - Discus groep 1 Rotterdam ...k Jongens 0
469 Janeiro Day JJA - Rotterdam 100m
JJA - 100m Rotterdam ...k Jongens 0
470 Mees Loeve JJA - Rotterdam 400mH
4x400m
JJA - 400mH Rotterdam ...k Jongens 0
471 Yanick Geluk JJA - Rotterdam Hoog
HSS
JJA - Hoog groep 2JJA - HSS groep 1 Rotterdam ...k Jongens 0
472 Tommie Sinke JJA - Spado 100m
4x400m
JJA - 100m Spado Jongens 0
473 Hristo Vermeer JJA - Typhoon 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m Typhoon Jongens 1190
474 Jelle van Lamoen JJA - Typhoon 200m
4x400m
JJA - 200m Typhoon Jongens 0
475 Naomi Geleynse MJA - Haag 3000m
MJA - 3000m Haag Atlet...es Team 1 425
476 Dewi Lafontaine MJA - Haag 4x400m
Speer
Hoog
MJA - Speer groep 1MJA - Hoog groep 2 Haag Atlet...es Team 1 862
477 Janna van Burik MJA - Haag 400mH
4x400m
MJA - 400mH Haag Atlet...es Team 1 716
478 Tosca Smit MJA - Haag Speer
Discus
Hoog
MJA - Speer groep 2MJA - Discus groep 1MJA - Hoog groep 1 Haag Atlet...es Team 1 779
479 Edikan Ekpo MJA - Haag Kogel
HSS
Polshoog
MJA - Kogel groep 1MJA - HSS groep 2MJA - Polshoog Haag Atlet...es Team 1 1662
480 Suzanne Giezeman MJA - Haag Discus
Kogel
MJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 2 Haag Atlet...es Team 1 623
481 Amber Noordermeer MJA - CAV Energie 100m
200m
4x400m
MJA - 100mMJA - 200m CAV Energie Meisjes 533
482 Deborah Westfa MJA - CAV Energie 100m
MJA - 100m CAV Energie Meisjes 678
485 Ilvia Hederik MJA - CAV Energie 800m
4x400m
MJA - 800m CAV Energie Meisjes 0
486 Lois Stokkers MJA - CAV Energie 200m
Discus
Kogel
MJA - 200mMJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 2 CAV Energie Meisjes 877
487 Lotte de Visser MJA - CAV Energie Discus
Kogel
MJA - Discus groep 1MJA - Kogel groep 1 CAV Energie Meisjes 0
488 Meike Lokker MJA - CAV Energie 3000m
4x400m
Speer
MJA - 3000mMJA - Speer groep 1 CAV Energie Meisjes 419
489 Yosta de Stigter MJA - CAV Energie 800m
MJA - 800m CAV Energie Meisjes 698
490 Grace-Ann Pronk MJA - Haag 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m Haag Atlet...es Team 1 1310
491 Cedrych va...der Graaf JJA - CAV Energie 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m CAV Energie Jongens 1457
492 Joeri van de Waal JJA - CAV Energie 800m
400mH
4x400m
JJA - 800mJJA - 400mH CAV Energie Jongens 1016
493 Marlon van Zijl JJA - CAV Energie 1500m
4x400m
JJA - 1500m CAV Energie Jongens 533
494 Rody Verveer JJA - CAV Energie 4x400m
Speer
Hoog
JJA - Speer groep 2JJA - Hoog groep 1 CAV Energie Jongens 1
495 Myrthe Hamers MJA - ATOP 200m
4x400m
Hoog
MJA - 200mMJA - Hoog groep 1 AV Achille...p Meisjes 1214
496 Anne Claessens MJA - ATOP 400mH
4x400m
Speer
MJA - 400mHMJA - Speer groep 2 AV Achille...p Meisjes 483
497 Veerle van...er Meulen MJA - ATOP 4x400m
Discus
Kogel
MJA - Discus groep 1MJA - Kogel groep 1 AV Achille...p Meisjes 1375
498 Anna Gommer MJA - ATOP 800m
3000m
MJA - 800mMJA - 3000m AV Achille...p Meisjes 1183
530 Alexandra Willemsen MJA - ATOP 100m
4x400m
HSS
MJA - 100mMJA - HSS groep 2 AV Achille...p Meisjes 1052
531 Jelle Schurer JJA - ATOP 4x400m
Hoog
HSS
JJA - Hoog groep 1JJA - HSS groep 1 AV Achille...p Jongens 798
532 Luc Vilain JJA - ATOP 800m
400mH
4x400m
JJA - 800mJJA - 400mH AV Achille...p Jongens 533
533 Fabiël Wijnhoven JJA - ATOP Speer
Discus
Kogel
JJA - Speer groep 1JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 2 AV Achille...p Jongens 1297
534 Ezra Vogt JJA - ATOP 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m AV Achille...p Jongens 0
535 Jop Scheren JJA - ATOP 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m AV Achille...p Jongens 724
536 Koen Frenken JJA - ATOP 1500m
4x400m
JJA - 1500m AV Achille...p Jongens 432
537 Kirsten Kuntz MJA - AV Passaat 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m AV Passaat Meisjes 1401
538 Sephora Bancé MJA - AV Passaat 100m
Discus
MJA - 100mMJA - Discus groep 1 AV Passaat Meisjes 0
539 Danielle Batenburg MJA - AV Passaat 200m
800m
MJA - 200mMJA - 800m AV Passaat Meisjes 586
540 Britt de Reus MJA - AV Passaat Discus
Polshoog
MJA - Discus groep 2MJA - Polshoog AV Passaat Meisjes 907
541 Luuk van den Akker JJA - Taxandria 4x400m
Taxandria ...k Jongens 0
542 Gijs Broenink JJA - Taxandria 100m
JJA - 100m Taxandria ...k Jongens 493
543 Jort van Breda JJA - Taxandria 200m
4x400m
Discus
JJA - 200mJJA - Discus groep 1 Taxandria ...k Jongens 549
544 Luuk Mentink JJA - Taxandria 400mH
Kogel
Hoog
JJA - 400mHJJA - Kogel groep 2JJA - Hoog groep 1 Taxandria ...k Jongens 1135
545 Sander Verweij JJA - Taxandria 800m
1500m
4x400m
JJA - 800mJJA - 1500m Taxandria ...k Jongens 914
546 Teun van Oirschot JJA - Taxandria 4x400m
Speer
Kogel
JJA - Speer groep 2JJA - Kogel groep 1 Taxandria ...k Jongens 623
547 Tobias van Roon JJA - DAK 1500m
4x400m
JJA - 1500m DAK Jongens 542
548 Elmar Koster JJA - PAC Speer
JJA - Speer groep 1 PAC Jongens Team 1 656
549 Alexander Brons JJA - PAC 1500m
JJA - 1500m PAC Jongens Team 2 435
678 Timo in 't Hout JJA - PAC Discus
Kogel
JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 2 PAC Jongens Team 1 1660
679 Rafael Raap JJA - PAC Discus
Kogel
JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 1 PAC Jongens Team 1 0
680 Bryan Pronk JJA - PAC 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m PAC Jongens Team 1 1550
681 Victor van der Wel JJA - PAC 800m
4x400m
JJA - 800m PAC Jongens Team 1 0
682 Jordi van der Wal JJA - PAC Hoog
HSS
JJA - Hoog groep 1JJA - HSS groep 1 PAC Jongens Team 1 678
683 Florens de Lange JJA - PAC 100m
4x400m
JJA - 100m PAC Jongens Team 2 597
684 Ramsey Angela JJA - PAC 400mH
4x400m
JJA - 400mH PAC Jongens Team 1 843
685 Max Polak JJA - PAC 1500m
JJA - 1500m PAC Jongens Team 1 722
686 Daan Hoomoedt JJA - PAC 100m
JJA - 100m PAC Jongens Team 1 0
687 Jeroen Poiesz JJA - PAC Hoog
JJA - Hoog groep 2 PAC Jongens Team 1 769
688 Tom Fobbe JJA - PAC 1500m
JJA - 1500m PAC Jongens Team 1 0
689 Ishan Baidjoe JJA - PAC 200m
4x400m
JJA - 200m PAC Jongens Team 2 619
690 Najib Hassan JJA - PAC 800m
4x400m
JJA - 800m PAC Jongens Team 1 850
691 Twan Vermeer JJA - PAC 800m
JJA - 800m PAC Jongens Team 2 517
692 Gawie Louw JJA - PAC 200m
4x400m
JJA - 200m PAC Jongens Team 1 0
693 Thomas van Haarlem JJA - PAC Speer
JJA - Speer groep 1 PAC Jongens Team 2 641
694 Finnian va...teenhoven JJA - PAC Speer
JJA - Speer groep 2 PAC Jongens Team 2 0
695 Bruno Oele JJA - PAC 4x400m
Hoog
JJA - Hoog groep 2 PAC Jongens Team 2 540
696 Raymildo van Callias JJA - PAC 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m PAC Jongens Team 2 0
697 Marijn Graafland JJA - PAC Discus
Kogel
JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 1 PAC Jongens Team 2 1043
698 Vera Hoogstad MJA - PAC 100m
Speer
Kogel
MJA - 100mMJA - Speer groep 1MJA - Kogel groep 2 PAC Meisjes Team 2 1033
699 Julia Verhagen MJA - PAC 800m
MJA - 800m PAC Meisjes Team 2 540
748 Puck van Wiltenburg MJA - PAC 200m
400mH
Speer
MJA - 200mMJA - 400mHMJA - Speer groep 2 PAC Meisjes Team 2 1195
749 Sanne Mooldijk MJA - PAC 3000m
MJA - 3000m PAC Meisjes Team 2 697
750 Shaya van Houdt MJA - PAC HSS
MJA - HSS groep 1 PAC Meisjes Team 1 715
751 Diane van Es MJA - PAC 800m
4x400m
MJA - 800m PAC Meisjes Team 1 853
752 Jasmijn van Iersel MJA - PAC 200m
4x400m
MJA - 200m PAC Meisjes Team 1 0
753 Enid Duut MJA - PAC Discus
Kogel
MJA - Discus groep 1MJA - Kogel groep 1 PAC Meisjes Team 1 1659
754 Mirte Kok MJA - PAC Polshoog
MJA - Polshoog PAC Meisjes Team 1 692
755 Gabrielle Opmeer MJA - PAC 400mH
4x400m
Hoog
MJA - 400mHMJA - Hoog groep 2 PAC Meisjes Team 1 689
756 Sanne van Beek MJA - PAC 800m
MJA - 800m PAC Meisjes Team 1 0
757 Lucie Tiemeier MJA - PAC 100m
MJA - 100m PAC Meisjes Team 1 0
758 Janaisa Baah MJA - PAC HSS
MJA - HSS groep 2 PAC Meisjes Team 1 0
759 Marije Hijman MJA - PAC 3000m
4x400m
MJA - 3000m PAC Meisjes Team 1 746
760 Nicole Etman MJA - PAC Hoog
MJA - Hoog groep 1 PAC Meisjes Team 1 883
761 Camille van de Brug MJA - PAC Speer
Discus
MJA - Speer groep 1MJA - Discus groep 2 PAC Meisjes Team 1 695
762 Bridget Janssen MJA - PAC Speer
Kogel
MJA - Speer groep 2MJA - Kogel groep 2 PAC Meisjes Team 1 0
763 Janine Verhaar MJA - PAC 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m PAC Meisjes Team 1 1572
764 Sabienne Asare MJA - Haag 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m Haag Atlet...es Team 2 0
765 Merlijn va...ensbergen JJA - Haag 800m
4x400m
Kogel
JJA - 800mJJA - Kogel groep 1 Haag Atlet...ns Team 2 365
766 Iza de Kort MJA - Haag 800m
MJA - 800m Haag Atlet...es Team 2 632
767 Merel van ...Langkruis MJA - Haag 3000m
MJA - 3000m Haag Atlet...es Team 2 248
768 Jelke Scholte MJA - Haag 100m
200m
4x400m
MJA - 100mMJA - 200m Haag Atlet...es Team 1 0
769 Pien Kuiper MJA - Haag Speer
Kogel
MJA - Speer groep 1MJA - Kogel groep 2 Haag Atlet...es Team 2 888
770 Noor Kuiper MJA - Haag Discus
Kogel
Hoog
MJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 1MJA - Hoog groep 1 Haag Atlet...es Team 2 1056
771 Esther van der Pijl MJA - Haag 800m
4x400m
MJA - 800m Haag Atlet...es Team 1 589
772 Scott Boesten JJA - AV Unitas 100m
Hoog
HSS
JJA - 100mJJA - Hoog groep 2JJA - HSS groep 1 AV Unitas Jongens 1739
773 Yonis AL-Tammar JJA - AV Unitas 200m
400mH
HSS
JJA - 200mJJA - 400mHJJA - HSS groep 2 AV Unitas Jongens 0
774 Rowan Beun JJA - AV Unitas 800m
1500m
JJA - 800mJJA - 1500m AV Unitas Jongens 1087
775 Nick Godschalk JJA - AV Unitas Discus
Kogel
JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 2 AV Unitas Jongens 1216
776 Rik Goessens JJA - AV Unitas Discus
Kogel
JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 1 AV Unitas Jongens 0
777 Remie Geurts JJA - AV Unitas 200m
Speer
JJA - 200mJJA - Speer groep 1 AV Unitas Jongens 940
778 Nigel van Varik JJA - AV Unitas Speer
Hoog
JJA - Speer groep 2JJA - Hoog groep 1 AV Unitas Jongens 0
779 Anouk Rensink MJA - AV Unitas 100m
200m
4x400m
MJA - 100mMJA - 200m AV Unitas Meisjes 1526
780 Esmée Ernes MJA - AV Unitas 800m
MJA - 800m AV Unitas Meisjes 655
781 Melissa Claessens MJA - AV Unitas 200m
4x400m
MJA - 200m AV Unitas Meisjes 0
782 Maeve Zuijlen MJA - AV Unitas 400mH
4x400m
MJA - 400mH AV Unitas Meisjes 583
783 Zyra van Oers MJA - AV Unitas Discus
Kogel
MJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 2 AV Unitas Meisjes 552
784 Fleur Visser MJA - AV Unitas 3000m
Discus
Kogel
MJA - 3000mMJA - Discus groep 1MJA - Kogel groep 1 AV Unitas Meisjes 732
785 Amy Brendel MJA - AV Unitas Speer
Hoog
MJA - Speer groep 2MJA - Hoog groep 2 AV Unitas Meisjes 1113
786 Laurien Theunissen MJA - AV Unitas Hoog
HSS
MJA - Hoog groep 1MJA - HSS groep 2 AV Unitas Meisjes 749
787 Merel Visser MJA - AV Unitas 4x400m
Speer
MJA - Speer groep 1 AV Unitas Meisjes 0
788 Tinka Broekman MJA - AV Unitas Polshoog
MJA - Polshoog AV Unitas Meisjes 760
789 Christiaan Korte JJA - Typhoon 800m
400mH
Speer
JJA - 800mJJA - 400mHJJA - Speer groep 2 Typhoon Jongens 1455
790 Cas Weijers JJA - DAK Discus
Kogel
JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 2 DAK Jongens 636
791 Lucas Poker JJA - Typhoon 1500m
4x400m
JJA - 1500m Typhoon Jongens 0
792 Yannick Smits JJA - Typhoon 1500m
JJA - 1500m Typhoon Jongens 609
793 Geert Elferink JJA - DAK 100m
Hoog
HSS
JJA - 100mJJA - Hoog groep 2JJA - HSS groep 1 DAK Jongens 1363
794 Oliver Korte JJA - Typhoon 100m
4x400m
Speer
JJA - 100mJJA - Speer groep 1 Typhoon Jongens 0
795 Rein van Houwelingen JJA - Typhoon Discus
Kogel
Hoog
JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 1JJA - Hoog groep 2 Typhoon Jongens 1921
796 Menno Breddels JJA - Typhoon HSS
JJA - HSS groep 1 Typhoon Jongens 0
797 Damian Dresens JJA - Typhoon HSS
JJA - HSS groep 2 Typhoon Jongens 447
798 Niels Smits JJA - Typhoon Discus
Kogel
JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 2 Typhoon Jongens 0
799 Geert de Gouw JJA - DAK 400mH
4x400m
Speer
JJA - 400mHJJA - Speer groep 2 DAK Jongens 1016
836 Antoine va...er Sanden JJA - DAK 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m DAK Jongens 1184
837 Thomas Pe...ira Horta JJA - Haag 1500m
JJA - 1500m Haag Atlet...ns Team 1 611
838 Bob Abotar JJA - Haag Kogel
HSS
JJA - Kogel groep 1JJA - HSS groep 2 Haag Atlet...ns Team 1 628
839 Doris van der Knaap MJA - Haag 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m Haag Atlet...es Team 2 0
840 Pepijn de Vos JJA - PAC Discus
Kogel
JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 2 PAC Jongens Team 2 0
841 Jelle van de Wal JJA - SPOB 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m AV Spirit ...d Jongens 1028
842 Thijs van Deurzen JJA - SPOB 1500m
4x400m
JJA - 1500m AV Spirit ...d Jongens 424
843 Kay Geerlings JJA - SPOB Discus
Kogel
JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 1 AV Spirit ...d Jongens 1006
844 Tim Roos JJA - SPOB Discus
Kogel
JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 2 AV Spirit ...d Jongens 0
845 Sven Markesteijn JJA - SPOB Speer
JJA - Speer groep 2 AV Spirit ...d Jongens 558
846 Michiel de...aasteniet JJA - SPOB 4x400m
Speer
Hoog
JJA - Speer groep 1JJA - Hoog groep 2 AV Spirit ...d Jongens 725
847 Sjoerd Visser JJA - SPOB 4x400m
Hoog
HSS
JJA - Hoog groep 1JJA - HSS groep 2 AV Spirit ...d Jongens 513
848 Casey de Graaff MJA - SPOB 100m
200m
Hoog
MJA - 100mMJA - 200mMJA - Hoog groep 1 AV Spirit ...d Meisjes 1903
849 Josephine van Luik MJA - SPOB 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m AV Spirit ...d Meisjes 0
850 Sanne Kooij MJA - SPOB Discus
Kogel
MJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 1 AV Spirit ...d Meisjes 0
851 Frouke Benz MJA - CAV Energie 400mH
4x400m
MJA - 400mH CAV Energie Meisjes 536
852 August van de Weijer JJA - AV Sprint 200m
400mH
4x400m
JJA - 200mJJA - 400mH AV Sprint Jongens 546
853 Julian de Leeuw JJA - AV Sprint 100m
Speer
JJA - 100mJJA - Speer groep 1 AV Sprint Jongens 724
854 David Thommassen JJA - AV Sprint 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m AV Sprint Jongens 1253
855 Jur Klijs JJA - AV Sprint 800m
4x400m
JJA - 800m AV Sprint Jongens 486
856 Jelle van Hofslot JJA - AV Sprint 1500m
Hoog
JJA - 1500mJJA - Hoog groep 1 AV Sprint Jongens 812
857 Justin Hoefmans JJA - AV Sprint Discus
Kogel
JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 2 AV Sprint Jongens 506
858 Sjoerd Pastoor JJA - AV Sprint Speer
JJA - Speer groep 2 AV Sprint Jongens 0
859 Luc van Hofslot JJA - AV Sprint HSS
JJA - HSS groep 2 AV Sprint Jongens 386
860 Amber van Malsen MJA - AV Sprint Speer
Discus
Kogel
MJA - Speer groep 1MJA - Discus groep 2MJA - Kogel groep 2 AV Sprint Meisjes 836
861 Pleun Hutten MJA - AV Sprint Hoog
MJA - Hoog groep 1 AV Sprint Meisjes 779
862 Charlotte Demoulin MJA - AV Sprint 4x400m
Polshoog
MJA - Polshoog AV Sprint Meisjes 398
863 Simone Snepvangers MJA - AV Sprint 800m
Hoog
HSS
MJA - 800mMJA - Hoog groep 2MJA - HSS groep 2 AV Sprint Meisjes 1061
864 Tessa Smits MJA - AV Sprint Kogel
MJA - Kogel groep 1 AV Sprint Meisjes 543
865 Eva Vonk MJA - AV Sprint 100m
200m
4x400m
MJA - 100mMJA - 200m AV Sprint Meisjes 0
866 Zoë Meyer MJA - AV Sprint 100m
200m
4x400m
MJA - 100mMJA - 200m AV Sprint Meisjes 1445
867 Hanna Kloek MJA - AV Sprint 3000m
4x400m
MJA - 3000m AV Sprint Meisjes 473
868 Diego Mee...s Madurgo JJA - Haag 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m Haag Atlet...ns Team 2 1065