Inschrijvingen Junioren B Poule 42 Wedstrijd 1 [2017]




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Categorie Team punten
200 Ben Besamusca AAV `36 4x100m
Kogel
JJB - Koge...- groep 2 AAV `36 Jongens Team 2 JJB 423
222 Bastiaan Deul AAV `36 110mH
Speer
Hoog
JJB - 110mHJJB - Spee...- groep 1JJB - Hoog - groep 1 AAV `36 Jongens Team 2 JJB 459
223 Tom Driessen AAV `36 Discus
Kogel
HSS
JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 2JJB - HSS - groep 2 AAV `36 Jongens Team 1 JJB 1109
224 Brian Kortekaas AAV `36 100m
200m
4x100m
JJB - 100mJJB - 200m AAV `36 Jongens Team 1 JJB 0
225 Daan van der Lee AAV `36 Speer
Discus
Kogel
JJB - Spee...- groep 1JJB - Disc...- groep 2JJB - Koge...- groep 1 AAV `36 Jongens Team 1 JJB 549
226 Bram van der Marel AAV `36 800m
JJB - 800m AAV `36 Jongens Team 2 JJB 469
227 Sander Mets AAV `36 200m
Discus
JJB - 200mJJB - Disc...- groep 1 AAV `36 Jongens Team 2 JJB 804
228 Mattias Nab AAV `36 200m
4x100m
HSS
JJB - 200mJJB - HSS - groep 1 AAV `36 Jongens Team 1 JJB 1283
229 Ludo van N...wenhuizen AAV `36 800m
4x100m
Hoog
JJB - 800mJJB - Hoog - groep 2 AAV `36 Jongens Team 1 JJB 768
230 Rick van de Noort AAV `36 100m
110mH
Hoog
JJB - 100mJJB - 110mHJJB - Hoog - groep 1 AAV `36 Jongens Team 1 JJB 2110
231 Jim van 't Schip AAV `36 800m
JJB - 800m AAV `36 Jongens Team 1 JJB 0
232 Maxim Scholma AAV `36 100m
4x100m
JJB - 100m AAV `36 Jongens Team 2 JJB 548
233 Rick Schreuder AAV `36 200m
4x100m
Kogel
JJB - 200mJJB - Koge...- groep 1 AAV `36 Jongens Team 2 JJB 0
234 Rens Tasma AAV `36 100m
4x100m
JJB - 100m AAV `36 Jongens Team 2 JJB 0
235 Dennis van Tilburg AAV `36 110mH
Hoog
HSS
JJB - 110mHJJB - Hoog - groep 2JJB - HSS - groep 2 AAV `36 Jongens Team 2 JJB 1471
236 Justin Verheul AAV `36 800m
HSS
JJB - 800mJJB - HSS - groep 1 AAV `36 Jongens Team 2 JJB 0
237 Niels van der Weide AAV `36 110mH
4x100m
JJB - 110mH AAV `36 Jongens Team 1 JJB 0
238 Ferdinand Zonneveld AAV `36 Speer
Discus
JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 2 AAV `36 Jongens Team 2 JJB 0
239 Jokeh Engelhart AAV `36 Discus
Kogel
Polshoog
MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 2MJB - Polshoog AAV `36 Meisjes MJB 830
240 Jonne van ...r Giessen AAV `36 100m
100mH
HSS
MJB - 100mMJB - 100mHMJB - HSS - groep 2 AAV `36 Meisjes MJB 1287
241 Quincy Heemskerk AAV `36 4x100m
Hoog
MJB - Hoog - groep 1 AAV `36 Meisjes MJB 0
242 Ilse van der Marel AAV `36 800m
Discus
MJB - 800mMJB - Disc...- groep 2 AAV `36 Meisjes MJB 1050
243 Tirza Meijer AAV `36 100m
4x100m
Speer
MJB - 100mMJB - Spee...- groep 2 AAV `36 Meisjes MJB 0
244 Eva Middelkoop AAV `36 4x100m
Speer
HSS
MJB - Spee...- groep 1MJB - HSS - groep 1 AAV `36 Meisjes MJB 502
245 Ilse Rolf AAV `36 800m
MJB - 800m AAV `36 Meisjes MJB 0
246 Kadidja Sangare AAV `36 200m
100mH
Hoog
MJB - 200mMJB - 100mHMJB - Hoog - groep 2 AAV `36 Meisjes MJB 2320
247 Mila Wacht AAV `36 200m
4x100m
Kogel
MJB - 200mMJB - Koge...- groep 1 AAV `36 Meisjes MJB 0
248 Marloes Abbink Almere `81 Speer
Kogel
Polshoog
MJB - Spee...- groep 2MJB - Koge...- groep 1MJB - Polshoog Almere `81 Meisjes MJB 716
249 Isa Bijlsma Almere `81 100m
200m
4x100m
MJB - 100mMJB - 200m Almere `81 Meisjes MJB 607
250 Shanella Bleecke Almere `81 Speer
Discus
Kogel
MJB - Spee...- groep 1MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 Almere `81 Meisjes MJB 966
251 Robin Dreyling Almere `81 800m
MJB - 800m Almere `81 Meisjes MJB 696
252 Sanne van Drunen Almere `81 100mH
Hoog
HSS
MJB - 100mHMJB - Hoog - groep 1MJB - HSS - groep 2 Almere `81 Meisjes MJB 1363
253 Tamara Graat Almere `81 100m
4x100m
Discus
MJB - 100mMJB - Disc...- groep 1 Almere `81 Meisjes MJB 572
254 Yentel van Hinte Almere `81 200m
4x100m
MJB - 200m Almere `81 Meisjes MJB 0
255 Kim Lutgendorp Almere `81 100mH
4x100m
Hoog
MJB - 100mHMJB - Hoog - groep 2 Almere `81 Meisjes MJB 779
256 Annick Steenman Almere `81 800m
HSS
MJB - 800mMJB - HSS - groep 1 Almere `81 Meisjes MJB 0
257 Daan Blokland Altis Speer
Discus
JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 1 Altis Jongens Team 3 JJB 0
258 Max Colpa Altis 200m
4x100m
Speer
JJB - 200mJJB - Spee...- groep 1 Altis Jongens Team 2 JJB 712
259 Luc Dijkman Altis 100m
Hoog
JJB - 100mJJB - Hoog - groep 2 Altis Jongens Team 1 JJB 0
260 Tim de Greef Altis Speer
Discus
Kogel
JJB - Spee...- groep 1JJB - Disc...- groep 2JJB - Koge...- groep 2 Altis Jongens Team 1 JJB 1670
261 Lars Hogendoorn Altis 4x100m
Kogel
JJB - Koge...- groep 1 Altis Jongens Team 1 JJB 0
262 Sven Jansons Altis 200m
110mH
Hoog
JJB - 200mJJB - 110mHJJB - Hoog - groep 1 Altis Jongens Team 1 JJB 2303
263 Marijn Kriegsman Altis 110mH
4x100m
HSS
JJB - 110mHJJB - HSS - groep 2 Altis Jongens Team 1 JJB 530
264 Raoul Lommen Altis 100m
110mH
HSS
JJB - 100mJJB - 110mHJJB - HSS - groep 2 Altis Jongens Team 3 JJB 983
265 Marcus Melenhorst Altis 100m
4x100m
JJB - 100m Altis Jongens Team 1 JJB 618
266 Timo Mols Altis 4x100m
Speer
Discus
JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 1 Altis Jongens Team 1 JJB 0
267 Chima Nnadi Altis 100m
Hoog
HSS
JJB - 100mJJB - Hoog - groep 1JJB - HSS - groep 2 Altis Jongens Team 2 JJB 211
268 Stijn Notermans Altis 4x100m
Kogel
HSS
JJB - Koge...- groep 2JJB - HSS - groep 1 Altis Jongens Team 2 JJB 274
269 Lennert Oosterbaan Altis 800m
Speer
JJB - 800mJJB - Spee...- groep 2 Altis Jongens Team 2 JJB 0
270 Maico Rompa Altis 4x100m
Discus
Kogel
JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 Altis Jongens Team 2 JJB 605
271 Ingmar Simonse Altis 200m
800m
JJB - 200mJJB - 800m Altis Jongens Team 1 JJB 0
272 Lars van Vught Altis 800m
HSS
JJB - 800mJJB - HSS - groep 1 Altis Jongens Team 1 JJB 491
273 Kay Witlam Altis 110mH
4x100m
Hoog
JJB - 110mHJJB - Hoog - groep 2 Altis Jongens Team 2 JJB 858
274 Jasper Wolthuis Altis Speer
Discus
HSS
JJB - Spee...- groep 1JJB - Disc...- groep 2JJB - HSS - groep 1 Altis Jongens Team 3 JJB 274
275 Denise Achterberg Altis Speer
Discus
HSS
MJB - Spee...- groep 1MJB - Disc...- groep 1MJB - HSS - groep 2 Altis Meisjes Team 1 MJB 775
276 Marleen van Beers Altis 100mH
Discus
MJB - 100mHMJB - Disc...- groep 2 Altis Meisjes Team 1 MJB 399
277 Sandra Haitsma Altis 4x100m
Kogel
Hoog
MJB - Koge...- groep 2MJB - Hoog - groep 2 Altis Meisjes Team 1 MJB 672
278 Marit ter Hennepe Altis 800m
4x100m
Kogel
MJB - 800mMJB - Koge...- groep 1 Altis Meisjes Team 2 MJB 346
279 Marion van...en Heuvel Altis 100m
Speer
Kogel
MJB - 100mMJB - Spee...- groep 1MJB - Koge...- groep 2 Altis Meisjes Team 2 MJB 0
280 Janneke van Hofslot Altis 800m
MJB - 800m Altis Meisjes Team 1 MJB 0
281 Rosa Hulsman Altis 200m
800m
MJB - 200mMJB - 800m Altis Meisjes Team 1 MJB 717
282 Kira Landman Altis Hoog
Polshoog
MJB - Hoog - groep 1MJB - Polshoog Altis Meisjes Team 1 MJB 144
283 Amara Nnadi Altis 200m
4x100m
Hoog
MJB - 200mMJB - Hoog - groep 1 Altis Meisjes Team 2 MJB 1101
284 Jildou Postma Altis 100m
100mH
4x100m
MJB - 100mMJB - 100mH Altis Meisjes Team 1 MJB 0
285 Puk Poulijn Altis 200m
800m
4x100m
MJB - 200mMJB - 800m Altis Meisjes Team 2 MJB 658
286 Fleur Praas Altis 200m
4x100m
Kogel
MJB - 200mMJB - Koge...- groep 1 Altis Meisjes Team 1 MJB 1399
287 Ellis de Vries Altis 100m
4x100m
HSS
MJB - 100mMJB - HSS - groep 1 Altis Meisjes Team 2 MJB 984
288 Nicoline van Vught Altis Speer
Discus
MJB - Spee...- groep 2MJB - Disc...- groep 2 Altis Meisjes Team 2 MJB 705
289 Amy Walraven Altis 100m
4x100m
Speer
MJB - 100mMJB - Spee...- groep 2 Altis Meisjes Team 1 MJB 1160
290 Thimo Baranelli ARV Ilion 200m
110mH
JJB - 200mJJB - 110mH ARV Ilion Jongens JJB 0
291 Aimane Benchellal ARV Ilion 800m
JJB - 800m ARV Ilion Jongens JJB 718
292 Marijn van Duijn ARV Ilion 4x100m
Speer
Discus
JJB - Spee...- groep 1JJB - Disc...- groep 2 ARV Ilion Jongens JJB 489
293 Kjell Haars ARV Ilion 4x100m
HSS
JJB - HSS - groep 1 ARV Ilion Jongens JJB 0
294 Jermo Harper ARV Ilion 110mH
Hoog
HSS
JJB - 110mHJJB - Hoog - groep 1JJB - HSS - groep 2 ARV Ilion Jongens JJB 1816
295 Jerôme Kemper ARV Ilion Speer
Discus
Kogel
JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 ARV Ilion Jongens JJB 1170
296 Mischa Lips ARV Ilion 100m
200m
4x100m
JJB - 100mJJB - 200m ARV Ilion Jongens JJB 1367
297 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 100m
4x100m
Hoog
JJB - 100mJJB - Hoog - groep 2 ARV Ilion Jongens JJB 0
298 Mieke Brinkman ARV Ilion 4x100m
Discus
HSS
MJB - Disc...- groep 1MJB - HSS - groep 1 ARV Ilion Meisjes MJB 453
299 Nanah Fung-Loy ARV Ilion Speer
Kogel
Polshoog
MJB - Spee...- groep 2MJB - Koge...- groep 1MJB - Polshoog ARV Ilion Meisjes MJB 2133
300 Maaike van der Hulst ARV Ilion 800m
HSS
MJB - 800mMJB - HSS - groep 2 ARV Ilion Meisjes MJB 563
301 Lauren Legemaate ARV Ilion 800m
MJB - 800m ARV Ilion Meisjes MJB 0
302 Alysee Lester ARV Ilion 100m
4x100m
Speer
MJB - 100mMJB - Spee...- groep 1 ARV Ilion Meisjes MJB 653
303 Julia Rijnenberg ARV Ilion 100m
4x100m
MJB - 100m ARV Ilion Meisjes MJB 0
304 Babet Roeling ARV Ilion 4x100m
Discus
Kogel
MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 ARV Ilion Meisjes MJB 533
305 Zoë Sedney ARV Ilion 200m
100mH
Hoog
MJB - 200mMJB - 100mHMJB - Hoog - groep 2 ARV Ilion Meisjes MJB 2626
306 Lisanne Wendling ARV Ilion 200m
MJB - 200m ARV Ilion Meisjes MJB 0
307 Thomas Bark AV Atverni 800m
JJB - 800m AV Atverni Jongens JJB 0
308 Wouter Benschop AV Atverni Hoog
HSS
JJB - Hoog - groep 1JJB - HSS - groep 2 AV Atverni Jongens JJB 688
309 Vincent Bosman AV Atverni 4x100m
Speer
Kogel
JJB - Spee...- groep 1JJB - Koge...- groep 2 AV Atverni Jongens JJB 490
310 Luka Dik AV Atverni 110mH
Hoog
HSS
JJB - 110mHJJB - Hoog - groep 2JJB - HSS - groep 1 AV Atverni Jongens JJB 0
311 Aaron Hoogenboom AV Atverni 100m
110mH
4x100m
JJB - 100mJJB - 110mH AV Atverni Jongens JJB 402
312 Henrik Kok AV Atverni 800m
JJB - 800m AV Atverni Jongens JJB 725
313 Wissink Robin AV Atverni 200m
4x100m
JJB - 200m AV Atverni Jongens JJB 0
314 Tycho Velden AV Atverni Speer
Discus
Kogel
JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 AV Atverni Jongens JJB 662
315 Bart van Zandwijk AV Atverni 100m
200m
4x100m
JJB - 100mJJB - 200m AV Atverni Jongens JJB 965
316 Sanne de Bree AV Atverni Speer
Discus
Kogel
MJB - Spee...- groep 2MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 AV Atverni Meisjes MJB 1269
317 Joy de Bruijne AV Atverni 200m
100mH
4x100m
MJB - 200mMJB - 100mH AV Atverni Meisjes MJB 1238
318 Charlotte van Dalen AV Atverni 200m
4x100m
MJB - 200m AV Atverni Meisjes MJB 0
319 Romy Dannenburg AV Atverni 100m
100mH
4x100m
MJB - 100mMJB - 100mH AV Atverni Meisjes MJB 0
320 Louiza Kruiswijk AV Atverni 100m
Hoog
HSS
MJB - 100mMJB - Hoog - groep 2MJB - HSS - groep 1 AV Atverni Meisjes MJB 2126
328 Anahera Tahapary Clytoneus 100mH
4x100m
Speer
MJB - 100mHMJB - Spee...- groep 2 AV Clytoneus Meisjes MJB 879
329 Nadine de Vries Clytoneus 800m
4x100m
Hoog
MJB - 800mMJB - Hoog - groep 2 AV Clytoneus Meisjes MJB 1299
330 Jonathan Dol AV Gouda 800m
Kogel
JJB - 800mJJB - Koge...- groep 2 AV Gouda Jongens JJB 0
331 Faas Ignatius AV Gouda 100m
4x100m
Speer
JJB - 100mJJB - Spee...- groep 1 AV Gouda Jongens JJB 0
332 Daan Klijn AV Gouda 110mH
Hoog
HSS
JJB - 110mHJJB - Hoog - groep 1JJB - HSS - groep 2 AV Gouda Jongens JJB 712
333 Ruben Koning AV Gouda 200m
110mH
4x100m
JJB - 200mJJB - 110mH AV Gouda Jongens JJB 0
334 Ivo van de Pasch AV Gouda Hoog
HSS
JJB - Hoog - groep 2JJB - HSS - groep 1 AV Gouda Jongens JJB 1001
335 Luuk Peeters AV Gouda Speer
Discus
Kogel
JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 AV Gouda Jongens JJB 1548
336 Jochem Ribberink AV Gouda 200m
4x100m
Discus
JJB - 200mJJB - Disc...- groep 2 AV Gouda Jongens JJB 635
337 Indigo Tjan AV Gouda 100m
800m
4x100m
JJB - 100mJJB - 800m AV Gouda Jongens JJB 1171
338 Femke de Boer AV Gouda 4x100m
HSS
Polshoog
MJB - HSS - groep 1MJB - Polshoog AV Gouda Meisjes MJB 880
339 Fabienne Buijs AV Gouda 800m
MJB - 800m AV Gouda Meisjes MJB 694
340 Cathelijne Janssen AV Gouda Speer
Discus
Kogel
MJB - Spee...- groep 1MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 AV Gouda Meisjes MJB 387
341 Chantal Kruit AV Gouda 100mH
Speer
Hoog
MJB - 100mHMJB - Spee...- groep 2MJB - Hoog - groep 2 AV Gouda Meisjes MJB 1878
342 Kim Lavrijsen AV Gouda 200m
4x100m
MJB - 200m AV Gouda Meisjes MJB 0
343 Frederique Post AV Gouda 100m
200m
4x100m
MJB - 100mMJB - 200m AV Gouda Meisjes MJB 1355
344 Floor Tetelepta AV Gouda 100m
4x100m
MJB - 100m AV Gouda Meisjes MJB 0
345 Jazmin Tjong-Ayong AV Gouda Discus
Kogel
MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 1 AV Gouda Meisjes MJB 534
346 Pascale Zwijnenberg AV Gouda 800m
MJB - 800m AV Gouda Meisjes MJB 0
347 Tim van Enk AV Phoenix 800m
JJB - 800m AV Phoenix Jongens JJB 613
348 Robin Dunc... Hetharia AV Phoenix 100m
HSS
JJB - 100mJJB - HSS - groep 1 AV Phoenix Jongens JJB 778
349 Sjors Verbeek AV Phoenix 100m
200m
JJB - 100mJJB - 200m AV Phoenix Jongens JJB 561
350 Femke Beernink AV Phoenix Speer
Discus
Kogel
MJB - Spee...- groep 1MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 2 AV Phoenix Meisjes MJB 794
351 Femke Brouwer AV Phoenix 800m
MJB - 800m AV Phoenix Meisjes MJB 648
352 Puck Mekel AV Phoenix 800m
MJB - 800m AV Phoenix Meisjes MJB 0
353 Esther Spruit AV Phoenix 100mH
Speer
Polshoog
MJB - 100mHMJB - Spee...- groep 2MJB - Polshoog AV Phoenix Meisjes MJB 950
354 Rik Barlo Pijnenburg 4x100m
Speer
HSS
JJB - Spee...- groep 2JJB - HSS - groep 2 AV Pijnenburg Jongens JJB 997
355 Tim Lamme Pijnenburg 100m
4x100m
JJB - 100m AV Pijnenburg Jongens JJB 0
356 Luc Lamme Pijnenburg 100m
200m
4x100m
JJB - 100mJJB - 200m AV Pijnenburg Jongens JJB 358
357 Lukas Meijerink Pijnenburg Speer
Hoog
JJB - Spee...- groep 1JJB - Hoog - groep 1 AV Pijnenburg Jongens JJB 444
358 Stef Ploeg Pijnenburg 800m
JJB - 800m AV Pijnenburg Jongens JJB 0
359 Kjeld Storm Pijnenburg 200m
800m
4x100m
JJB - 200mJJB - 800m AV Pijnenburg Jongens JJB 888
360 Sjoerd de Haan SPLS Discus
Kogel
JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 AV Spirit Lelystad Jongens JJB 829
361 Jorrit Hildebrand SPLS 110mH
HSS
JJB - 110mHJJB - HSS - groep 2 AV Spirit Lelystad Jongens JJB 0
362 Marc de Hoogh SPLS 100m
Discus
JJB - 100mJJB - Disc...- groep 2 AV Spirit Lelystad Jongens JJB 0
363 Finn van de Ijssel SPLS 800m
JJB - 800m AV Spirit Lelystad Jongens JJB 522
364 Shemar Martina SPLS 100m
200m
Hoog
JJB - 100mJJB - 200mJJB - Hoog - groep 1 AV Spirit Lelystad Jongens JJB 1666
365 Janno Meeuwessen SPLS Speer
Hoog
JJB - Spee...- groep 2JJB - Hoog - groep 2 AV Spirit Lelystad Jongens JJB 44
366 Melana Agricola SPLS 100m
Speer
Kogel
MJB - 100mMJB - Spee...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 AV Spirit Lelystad Meisjes MJB 1444
367 Kirsten Kuipers SPLS 200m
100mH
Hoog
MJB - 200mMJB - 100mHMJB - Hoog - groep 2 AV Spirit Lelystad Meisjes MJB 1619
368 Wendy Roks SPLS 800m
Polshoog
MJB - 800mMJB - Polshoog AV Spirit Lelystad Meisjes MJB 477
369 Talitha Bouwman Triathlon 800m
4x100m
Discus
MJB - 800mMJB - Disc...- groep 2 AV Triathlon Meisjes MJB 0
370 Isa Koster Triathlon 4x100m
Speer
Polshoog
MJB - Spee...- groep 1MJB - Polshoog AV Triathlon Meisjes MJB 457
371 Nathalie Leushuis Triathlon 800m
4x100m
HSS
MJB - 800mMJB - HSS - groep 2 AV Triathlon Meisjes MJB 880
372 Aricia Limburg Triathlon 4x100m
Discus
Kogel
MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 2 AV Triathlon Meisjes MJB 465
373 Sophie Praas Triathlon 200m
Kogel
MJB - 200mMJB - Koge...- groep 1 AV Triathlon Meisjes MJB 713
374 Lara Siemons Triathlon 100m
100mH
Hoog
MJB - 100mMJB - 100mHMJB - Hoog - groep 1 AV Triathlon Meisjes MJB 1360
375 Matteo Bos AV Zuidwal 100m
200m
Speer
JJB - 100mJJB - 200mJJB - Spee...- groep 1 AV Zuidwal Jongens JJB 1408
376 Gijs Calis AV Zuidwal 4x100m
Discus
Kogel
JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 AV Zuidwal Jongens JJB 956
377 Karsten Calis AV Zuidwal 4x100m
Hoog
HSS
JJB - Hoog - groep 2JJB - HSS - groep 1 AV Zuidwal Jongens JJB 1100
378 Max Duys AV Zuidwal 800m
110mH
Speer
JJB - 800mJJB - 110mHJJB - Spee...- groep 2 AV Zuidwal Jongens JJB 454
379 Ian Gerritse AV Zuidwal Hoog
JJB - Hoog - groep 1 AV Zuidwal Jongens JJB 0
380 Jelle Kriek AV Zuidwal 4x100m
AV Zuidwal Jongens JJB 0
381 Julian Krijnen AV Zuidwal 200m
800m
4x100m
JJB - 200mJJB - 800m AV Zuidwal Jongens JJB 430
382 Marith Baas AV Zuidwal 100m
200m
4x100m
MJB - 100mMJB - 200m AV Zuidwal Meisjes MJB 1069
383 Marloes Bos AV Zuidwal 100m
Speer
Kogel
MJB - 100mMJB - Spee...- groep 2MJB - Koge...- groep 1 AV Zuidwal Meisjes MJB 755
384 Lisanne Gooijer AV Zuidwal 800m
MJB - 800m AV Zuidwal Meisjes MJB 0
385 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 100mH
Discus
HSS
MJB - 100mHMJB - Disc...- groep 1MJB - HSS - groep 2 AV Zuidwal Meisjes MJB 1347
387 Lara Vedder AV Zuidwal 200m
Hoog
Polshoog
MJB - 200mMJB - Hoog - groep 1MJB - Polshoog AV Zuidwal Meisjes MJB 816
388 Max van den Broek AV `47 4x100m
AV `47 Jongens JJB 0
389 Hans Harting AV `47 800m
110mH
4x100m
JJB - 800mJJB - 110mH AV `47 Jongens JJB 1443
390 Jan-Dirk Harting AV `47 110mH
Speer
Discus
JJB - 110mHJJB - Spee...- groep 1JJB - Disc...- groep 2 AV `47 Jongens JJB 336
391 Stephan van der Jagt AV `47 100m
200m
4x100m
JJB - 100mJJB - 200m AV `47 Jongens JJB 635
392 Thymen van der Loo AV `47 200m
800m
JJB - 200mJJB - 800m AV `47 Jongens JJB 354
393 Glenn Mbome AV `47 Speer
Kogel
Hoog
JJB - Spee...- groep 2JJB - Koge...- groep 2JJB - Hoog - groep 1 AV `47 Jongens JJB 0
394 Daan Schuurman AV `47 4x100m
Discus
HSS
JJB - Disc...- groep 1JJB - HSS - groep 2 AV `47 Jongens JJB 1199
395 Thomas Wassenaar AV `47 100m
Kogel
JJB - 100mJJB - Koge...- groep 1 AV `47 Jongens JJB 0
396 Joris Luczak BAV 800m
Speer
Kogel
JJB - 800mJJB - Spee...- groep 1JJB - Koge...- groep 2 BAV Jongens JJB 268
397 Remco Martens BAV 800m
JJB - 800m BAV Jongens JJB 378
398 Jelle van Miltenburg BAV Hoog
HSS
JJB - Hoog - groep 1JJB - HSS - groep 2 BAV Jongens JJB 540
399 Thijs van Miltenburg BAV Speer
Discus
JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 2 BAV Jongens JJB 0
400 Bas Ostendorf BAV 100m
4x100m
JJB - 100m BAV Jongens JJB 0
463 Max van Rhijn BAV 100m
4x100m
HSS
JJB - 100mJJB - HSS - groep 1 BAV Jongens JJB 1086
464 Koen Roskamp BAV 200m
110mH
4x100m
JJB - 200mJJB - 110mH BAV Jongens JJB 1403
465 Wessel Terpstra BAV 4x100m
Discus
Kogel
JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 BAV Jongens JJB 924
466 Sophie Bleijerveld BAV Kogel
Hoog
MJB - Koge...- groep 1MJB - Hoog - groep 2 BAV Meisjes MJB 1185
467 Julie Heij BAV Speer
Discus
Kogel
MJB - Spee...- groep 2MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 2 BAV Meisjes MJB 865
468 Sabien Hilhorst BAV 800m
100mH
MJB - 800mMJB - 100mH BAV Meisjes MJB 1064
469 Laura van Surksum BAV 100m
HSS
MJB - 100mMJB - HSS - groep 1 BAV Meisjes MJB 851
470 Sean Ansara GACH Speer
Discus
Kogel
JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 GAC Hilversum Jongens Team 1 JJB 0
471 Mark den Blanken GACH 800m
4x100m
HSS
JJB - 800mJJB - HSS - groep 2 GAC Hilversum Jongens Team 1 JJB 0
472 Pim Borninkhof GACH 100m
Speer
Hoog
JJB - 100mJJB - Spee...- groep 2JJB - Hoog - groep 1 GAC Hilversum Jongens Team 2 JJB 671
473 Siem ter Braake GACH 110mH
4x100m
Hoog
JJB - 110mHJJB - Hoog - groep 2 GAC Hilversum Jongens Team 1 JJB 1531
474 Gabriël ...rnelissen GACH 100m
200m
HSS
JJB - 100mJJB - 200mJJB - HSS - groep 1 GAC Hilversum Jongens Team 1 JJB 2012
475 Youri Fransen GACH 110mH
4x100m
Discus
JJB - 110mHJJB - Disc...- groep 2 GAC Hilversum Jongens Team 1 JJB 570
476 Tjalling Galema GACH 800m
JJB - 800m GAC Hilversum Jongens Team 2 JJB 0
477 Max van Groeningen GACH 800m
JJB - 800m GAC Hilversum Jongens Team 1 JJB 668
478 Mutale Hi...s Lambers GACH 100m
200m
JJB - 100mJJB - 200m GAC Hilversum Jongens Team 2 JJB 409
479 Bram van der Laan GACH 4x100m
Speer
Kogel
JJB - Spee...- groep 1JJB - Koge...- groep 2 GAC Hilversum Jongens Team 1 JJB 1220
480 Matthis de...an Weenen GACH Speer
JJB - Spee...- groep 1 GAC Hilversum Jongens Team 2 JJB 0
481 Lars Mol GACH 800m
JJB - 800m GAC Hilversum Jongens Team 2 JJB 382
482 Olaf van de Pavert GACH 100m
200m
Hoog
JJB - 100mJJB - 200mJJB - Hoog - groep 1 GAC Hilversum Jongens Team 1 JJB 0
483 Eric Wolfrat GACH 200m
110mH
Discus
JJB - 200mJJB - 110mHJJB - Disc...- groep 2 GAC Hilversum Jongens Team 2 JJB 1501
484 Lara van Beusekom GACH 4x100m
Hoog
MJB - Hoog - groep 1 GAC Hilversum Meisjes Team 1 MJB 0
485 Linde Buruma GACH Kogel
MJB - Koge...- groep 1 GAC Hilversum Meisjes Team 1 MJB 0
486 Justine Fleming GACH 100mH
4x100m
HSS
MJB - 100mHMJB - HSS - groep 1 GAC Hilversum Meisjes Team 1 MJB 994
487 Wicky Hulselmans GACH Speer
Discus
Kogel
MJB - Spee...- groep 1MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 GAC Hilversum Meisjes Team 1 MJB 1413
488 Kato Leusink GACH 100m
200m
4x100m
MJB - 100mMJB - 200m GAC Hilversum Meisjes Team 1 MJB 1378
489 Mette Oosterink GACH 800m
Hoog
MJB - 800mMJB - Hoog - groep 2 GAC Hilversum Meisjes Team 1 MJB 1398
490 Emma van der Schoor GACH 100m
200m
4x100m
MJB - 100mMJB - 200m GAC Hilversum Meisjes Team 1 MJB 0
491 Otte Wienese GACH Polshoog
MJB - Polshoog GAC Hilversum Meisjes Team 1 MJB 692
492 Jasper van den Berg HLLS 800m
JJB - 800m Hellas Utrecht Jongens JJB 0
493 Aaron Donker HLLS 4x100m
Speer
Kogel
JJB - Spee...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 Hellas Utrecht Jongens JJB 968
494 Sybren Kiewiet HLLS 800m
JJB - 800m Hellas Utrecht Jongens JJB 517
495 Twan de Koning HLLS Speer
Discus
JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 2 Hellas Utrecht Jongens JJB 375
496 Peter de Kruyff HLLS 110mH
4x100m
Hoog
JJB - 110mHJJB - Hoog - groep 2 Hellas Utrecht Jongens JJB 0
497 Daan Meier HLLS Discus
Kogel
Hoog
JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 2JJB - Hoog - groep 1 Hellas Utrecht Jongens JJB 540
498 Alexander Meijkamp HLLS 100m
4x100m
HSS
JJB - 100mJJB - HSS - groep 1 Hellas Utrecht Jongens JJB 520
499 Koen van Perse HLLS 200m
110mH
4x100m
JJB - 200mJJB - 110mH Hellas Utrecht Jongens JJB 1373
500 Dennis Reniers HLLS 100m
JJB - 100m Hellas Utrecht Jongens JJB 528
519 Samar Ahmed HLLS Speer
HSS
Polshoog
MJB - Spee...- groep 1MJB - HSS - groep 1MJB - Polshoog Hellas Utrecht Meisjes MJB 1649
533 Marijke va...den Broek HLLS 4x100m
Speer
Hoog
MJB - Spee...- groep 2MJB - Hoog - groep 1 Hellas Utrecht Meisjes MJB 0
534 Kira van den Ham HLLS 100m
100mH
4x100m
MJB - 100mMJB - 100mH Hellas Utrecht Meisjes MJB 0
535 Isis Hordijk HLLS 200m
4x100m
MJB - 200m Hellas Utrecht Meisjes MJB 605
536 Yara Linnekamp HLLS 100mH
Hoog
MJB - 100mHMJB - Hoog - groep 2 Hellas Utrecht Meisjes MJB 1505
537 Chris van Meeuwen HLLS 800m
MJB - 800m Hellas Utrecht Meisjes MJB 648
538 Laura Schnell HLLS 100m
200m
4x100m
MJB - 100mMJB - 200m Hellas Utrecht Meisjes MJB 567
539 Lotte Smink HLLS Discus
Kogel
MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 Hellas Utrecht Meisjes MJB 1469
540 Roos Verdegaal HLLS Discus
Kogel
MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 1 Hellas Utrecht Meisjes MJB 0
541 Youko van der Blom Leiden Discus
Kogel
JJB - Disc...- groep 2JJB - Koge...- groep 1 Leiden Atletiek Jongens Team 1 JJB 640
542 Thomas Bovenberg Leiden 800m
JJB - 800m Leiden Atletiek Jongens Team 2 JJB 582
543 Marnix van der Burg Leiden 100m
200m
4x100m
JJB - 100mJJB - 200m Leiden Atletiek Jongens Team 1 JJB 1465
544 Sander van Elk Leiden 800m
110mH
JJB - 800mJJB - 110mH Leiden Atletiek Jongens Team 1 JJB 0
545 Wouter Faber Leiden Hoog
JJB - Hoog - groep 1 Leiden Atletiek Jongens Team 2 JJB 0
546 Joshua Groen Leiden 200m
4x100m
JJB - 200m Leiden Atletiek Jongens Team 2 JJB 0
547 Thijs Houbiers Leiden 800m
JJB - 800m Leiden Atletiek Jongens Team 1 JJB 658
548 Coen Huizer Leiden 200m
110mH
4x100m
JJB - 200mJJB - 110mH Leiden Atletiek Jongens Team 1 JJB 696
549 Cas Kopmels Leiden 800m
4x100m
JJB - 800m Leiden Atletiek Jongens Team 2 JJB 0
550 Wessel van Leur Leiden Speer
Discus
Hoog
JJB - Spee...- groep 2JJB - Disc...- groep 1JJB - Hoog - groep 2 Leiden Atletiek Jongens Team 2 JJB 1112
556 Thijmen Nouwens Leiden 100m
4x100m
Speer
JJB - 100mJJB - Spee...- groep 1 Leiden Atletiek Jongens Team 1 JJB 0
557 Koen Prud...van Reine Leiden Speer
Hoog
HSS
JJB - Spee...- groep 2JJB - Hoog - groep 1JJB - HSS - groep 2 Leiden Atletiek Jongens Team 1 JJB 634
558 Pepijn Roth Leiden 100m
200m
4x100m
JJB - 100mJJB - 200m Leiden Atletiek Jongens Team 2 JJB 1010
561 Joshua Wegman Leiden 4x100m
Hoog
HSS
JJB - Hoog - groep 2JJB - HSS - groep 1 Leiden Atletiek Jongens Team 1 JJB 1318
562 Wessel Wiersema Leiden Discus
Kogel
JJB - Disc...- groep 1JJB - Koge...- groep 2 Leiden Atletiek Jongens Team 1 JJB 664
563 Teun Wisse Leiden Discus
Kogel
JJB - Disc...- groep 2JJB - Koge...- groep 2 Leiden Atletiek Jongens Team 2 JJB 483
564 Roell Zaadnoordijk Leiden 4x100m
Speer
Kogel
JJB - Spee...- groep 1JJB - Koge...- groep 1 Leiden Atletiek Jongens Team 2 JJB 0
565 Naomi van Daalen Leiden 100mH
4x100m
HSS
MJB - 100mHMJB - HSS - groep 1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 MJB 1180
566 Roos van Elk Leiden 200m
800m
4x100m
MJB - 200mMJB - 800m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 MJB 845
567 Maudi Gaillard Leiden 200m
4x100m
MJB - 200m Leiden Atletiek Meisjes Team 2 MJB 399
568 Rosalie van Gool Leiden 100m
100mH
4x100m
MJB - 100mMJB - 100mH Leiden Atletiek Meisjes Team 2 MJB 224
569 Evi Kulker Leiden 800m
MJB - 800m Leiden Atletiek Meisjes Team 2 MJB 0
570 Esther Lievers Leiden 800m
4x100m
Hoog
MJB - 800mMJB - Hoog - groep 2 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 MJB 1341
571 Amal Maatoug Leiden 100mH
Speer
MJB - 100mHMJB - Spee...- groep 1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 MJB 0
572 Amina Maatoug Leiden 800m
4x100m
MJB - 800m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 MJB 0
573 Isa van der Meer Leiden Hoog
MJB - Hoog - groep 1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 MJB 615
574 Amber van Mensch Leiden Discus
Kogel
Polshoog
MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 1MJB - Polshoog Leiden Atletiek Meisjes Team 1 MJB 1625
575 Madelief Nouwens Leiden 4x100m
Discus
Kogel
MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 1 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 MJB 0
576 Lieke Pauli Leiden Discus
Hoog
MJB - Disc...- groep 1MJB - Hoog - groep 2 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 MJB 0
577 Isabelle Reijman Leiden Discus
Kogel
MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 MJB 998
578 Loïs Steenbeek Leiden 100m
Speer
MJB - 100mMJB - Spee...- groep 1 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 MJB 1015
579 Myrthe Steenbeek Leiden Speer
Polshoog
MJB - Spee...- groep 2MJB - Polshoog Leiden Atletiek Meisjes Team 2 MJB 0
580 Mara Topman Leiden 100m
MJB - 100m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 MJB 0
581 Airissa Vermond Leiden Speer
Kogel
MJB - Spee...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 MJB 615
582 Lara Weghorst Leiden 100m
200m
4x100m
MJB - 100mMJB - 200m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 MJB 1416
583 Jorren van der Grift OSM `75 200m
JJB - 200m OSM `75 Jongens JJB 0
584 Xander Haack OSM `75 800m
JJB - 800m OSM `75 Jongens JJB 0
585 Leon van der Horst OSM `75 100m
800m
4x100m
JJB - 100mJJB - 800m OSM `75 Jongens JJB 482
586 Rajeev Mahabier OSM `75 110mH
4x100m
Hoog
JJB - 110mHJJB - Hoog - groep 2 OSM `75 Jongens JJB 709
587 Stijn Prijten OSM `75 4x100m
Discus
HSS
JJB - Disc...- groep 2JJB - HSS - groep 1 OSM `75 Jongens JJB 501
588 Colin Rondeel OSM `75 Speer
Kogel
JJB - Spee...- groep 2JJB - Koge...- groep 1 OSM `75 Jongens JJB 749
589 Quinn van der Velden OSM `75 100m
200m
4x100m
JJB - 100mJJB - 200m OSM `75 Jongens JJB 955
590 Jennifer Hotie OSM `75 100m
200m
4x100m
MJB - 100mMJB - 200m OSM `75 Meisjes MJB 1069
591 Vivian Kip OSM `75 4x100m
Kogel
Polshoog
MJB - Koge...- groep 1MJB - Polshoog OSM `75 Meisjes MJB 642
592 Denise Stoffer OSM `75 100mH
Speer
Hoog
MJB - 100mHMJB - Spee...- groep 2MJB - Hoog - groep 2 OSM `75 Meisjes MJB 552
593 Kafaja Subiru OSM `75 4x100m
Discus
HSS
MJB - Disc...- groep 1MJB - HSS - groep 2 OSM `75 Meisjes MJB 746
594 Viva van Vliet OSM `75 100m
800m
4x100m
MJB - 100mMJB - 800m OSM `75 Meisjes MJB 460
595 Sander Bentvelsen Tempo AV 4x100m
Speer
HSS
JJB - Spee...- groep 1JJB - HSS - groep 1 Tempo AV Jongens JJB 835
596 Job van den End Tempo AV 800m
Speer
JJB - 800mJJB - Spee...- groep 2 Tempo AV Jongens JJB 560
597 Niels Iding Tempo AV 100m
Kogel
Hoog
JJB - 100mJJB - Koge...- groep 2JJB - Hoog - groep 1 Tempo AV Jongens JJB 0
598 Ruben Kurvers Tempo AV 100m
110mH
4x100m
JJB - 100mJJB - 110mH Tempo AV Jongens JJB 955
599 Karel Out Tempo AV 4x100m
Discus
Hoog
JJB - Disc...- groep 1JJB - Hoog - groep 2 Tempo AV Jongens JJB 907
600 Martijn Pellegrom Tempo AV 200m
800m
Kogel
JJB - 200mJJB - 800mJJB - Koge...- groep 1 Tempo AV Jongens JJB 335
656 Bram Slootbeek Tempo AV 200m
Discus
JJB - 200mJJB - Disc...- groep 2 Tempo AV Jongens JJB 279
658 Rutger Vincken Tempo AV 110mH
4x100m
HSS
JJB - 110mHJJB - HSS - groep 2 Tempo AV Jongens JJB 0
666 Femke Akkermans Tempo AV Discus
Hoog
MJB - Disc...- groep 1MJB - Hoog - groep 2 Tempo AV Meisjes Team 1 MJB 959
670 Giulietta ... den Beld Tempo AV Discus
Hoog
MJB - Disc...- groep 2MJB - Hoog - groep 2 Tempo AV Meisjes Team 2 MJB 993
677 Lieke Blommestein Tempo AV 100mH
4x100m
HSS
MJB - 100mHMJB - HSS - groep 2 Tempo AV Meisjes Team 1 MJB 579
679 Femke van den Bos Tempo AV 200m
100mH
4x100m
MJB - 200mMJB - 100mH Tempo AV Meisjes Team 1 MJB 1326
695 Eline Dalderop Tempo AV 100m
800m
MJB - 100mMJB - 800m Tempo AV Meisjes Team 2 MJB 1236
733 Fatima el Kharraz Tempo AV 100m
4x100m
HSS
MJB - 100mMJB - HSS - groep 1 Tempo AV Meisjes Team 2 MJB 573
736 Leonie Lake Tempo AV 100m
800m
4x100m
MJB - 100mMJB - 800m Tempo AV Meisjes Team 1 MJB 1115
760 Wies Rosenberg Tempo AV 200m
100mH
4x100m
MJB - 200mMJB - 100mH Tempo AV Meisjes Team 2 MJB 1039
761 Inge Slootbeek Tempo AV 100m
4x100m
Speer
MJB - 100mMJB - Spee...- groep 1 Tempo AV Meisjes Team 1 MJB 0
762 Marith Sluijter Tempo AV 4x100m
Speer
Kogel
MJB - Spee...- groep 2MJB - Koge...- groep 1 Tempo AV Meisjes Team 2 MJB 995
763 Yildiz Turan Tempo AV Speer
Kogel
Polshoog
MJB - Spee...- groep 2MJB - Koge...- groep 1MJB - Polshoog Tempo AV Meisjes Team 1 MJB 1336
764 Deirdre Westenbrink Tempo AV Discus
Kogel
MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 2 Tempo AV Meisjes Team 1 MJB 0
765 Sietske Wiemer Tempo AV 800m
4x100m
Discus
MJB - 800mMJB - Disc...- groep 1 Tempo AV Meisjes Team 2 MJB 0
766 Niyi Deijkers U-Track 100m
200m
4x100m
JJB - 100mJJB - 200m U-Track Jongens JJB 1231
767 Boet Hoitink U-Track 800m
4x100m
JJB - 800m U-Track Jongens JJB 0
768 Stefan Pol U-Track 100m
110mH
JJB - 100mJJB - 110mH U-Track Jongens JJB 720
769 Jelle van der Schoot U-Track 800m
JJB - 800m U-Track Jongens JJB 429
850 Pelle Topper U-Track 200m
4x100m
JJB - 200m U-Track Jongens JJB 0
857 Joël van Veen U-Track 110mH
4x100m
JJB - 110mH U-Track Jongens JJB 0
858 Wiktoria Bodzinska U-Track 200m
4x100m
HSS
MJB - 200mMJB - HSS - groep 2 U-Track Meisjes Team 2 MJB 350
859 Siham Chaout U-Track Speer
MJB - Spee...- groep 1 U-Track Meisjes Team 1 MJB 553
860 An Mei van Dam U-Track Speer
MJB - Spee...- groep 2 U-Track Meisjes Team 1 MJB 0
861 Silke Drieman U-Track Polshoog
MJB - Polshoog U-Track Meisjes Team 1 MJB 233
862 Mara Drieman U-Track Speer
Discus
Kogel
MJB - Spee...- groep 1MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 2 U-Track Meisjes Team 2 MJB 541
863 Anne Geytenbeek U-Track 800m
MJB - 800m U-Track Meisjes Team 1 MJB 664
864 Tara Hoeba U-Track 100m
4x100m
MJB - 100m U-Track Meisjes Team 1 MJB 0
865 Lize Huisman U-Track 100mH
MJB - 100mH U-Track Meisjes Team 2 MJB 287
866 Kellynsia Leerdam U-Track 100mH
4x100m
Discus
MJB - 100mHMJB - Disc...- groep 1 U-Track Meisjes Team 1 MJB 664
867 Annelieve ...t Maalpad U-Track 4x100m
Polshoog
MJB - Polshoog U-Track Meisjes Team 2 MJB 50
868 Simi Pater U-Track 200m
4x100m
MJB - 200m U-Track Meisjes Team 1 MJB 0
869 Emmanuela Poupaki U-Track 100m
4x100m
MJB - 100m U-Track Meisjes Team 2 MJB 0
870 N\'ketia Seedo U-Track 100m
200m
4x100m
MJB - 100mMJB - 200m U-Track Meisjes Team 1 MJB 1788
871 Maureen van Solinge U-Track 100m
800m
Hoog
MJB - 100mMJB - 800mMJB - Hoog - groep 1 U-Track Meisjes Team 2 MJB 1597
874 Jenny Tchedjo U-Track Discus
Kogel
HSS
MJB - Disc...- groep 2MJB - Koge...- groep 1MJB - HSS - groep 2 U-Track Meisjes Team 1 MJB 1992
900 Luka Wagenvoort U-Track 100mH
MJB - 100mH U-Track Meisjes Team 2 MJB 0
901 Anyk Warmerdam U-Track 100mH
Hoog
MJB - 100mHMJB - Hoog - groep 2 U-Track Meisjes Team 1 MJB 550
905 Lisa Wijmans U-Track 200m
MJB - 200m U-Track Meisjes Team 2 MJB 601
907 Clemmy Ye U-Track 4x100m
U-Track Meisjes Team 2 MJB 0
921 Eva van Loo AV Atverni Speer
HSS
Polshoog
MJB - Spee...- groep 1MJB - HSS - groep 2MJB - Polshoog AV Atverni Meisjes MJB 317
942 Manon Stringa AV Atverni 800m
MJB - 800m AV Atverni Meisjes MJB 717
946 Lente Visser AV Atverni Discus
Kogel
MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 1 AV Atverni Meisjes MJB 0
957 Danique Vogel AV Atverni 800m
4x100m
Hoog
MJB - 800mMJB - Hoog - groep 1 AV Atverni Meisjes MJB 0
968 Maaike Heida Clytoneus 100m
4x100m
Polshoog
MJB - 100mMJB - Polshoog AV Clytoneus Meisjes MJB 317
980 Carlijn Helder Clytoneus 100m
200m
4x100m
MJB - 100mMJB - 200m AV Clytoneus Meisjes MJB 1273
981 Evelijn van Hilten Clytoneus Discus
Kogel
HSS
MJB - Disc...- groep 1MJB - Koge...- groep 1MJB - HSS - groep 2 AV Clytoneus Meisjes MJB 1371