Inschrijvingen Masters Poule 21 Wedstrijd 1 [2017]




Snr Naam Onderdelen Startgroep
350 Alex van Zutphen M35 - AAV `36 - AAV `36 Mannen Discus
Kogel
Ver
Mannen Dis...s groep 1Mannen Kogel groep 1Mannen ver groep 1
351 Johan Smit M35 - AV Edam - AV Edam Mannen 200m
400m
200m MannenMannen 400m
352 Dennis Wit M35 - AV Hera - AV Hera Mannen Speer
Hoog
Ver
Mannen Speer groep 2Mannen Hoog groep 1Mannen ver groep 2
353 Patrick Groot M35 - AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen Discus
Kogel
Mannen Dis...s groep 2Mannen Kogel groep 1
354 Ruud Stam M35 - AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 100m
4x100m
Hoog
Mannen 100mMannen Hoog groep 2
355 Jeroen van Aken M35 - Haag - Haag Atletiek Mannen 1500m
4x100m
1500m Mannen
356 Ewout Pieters M35 - Haag - Haag Atletiek Mannen 100m
4x100m
Ver
Mannen 100mMannen ver groep 2
357 Dylan van der Zijden M35 - Leiden - Leiden Atl...ek Mannen Ver
Mannen ver groep 1
358 Philo Jones M35 - Phanos - Phanos Mannen 100m
200m
Ver
Mannen 100m200m MannenMannen ver groep 1
359 Daniel Smits M35 - Phanos - Phanos Mannen Discus
Kogel
Speer
Mannen Dis...s groep 1Mannen Kogel groep 2Mannen Speer groep 1
360 Kjell Heinsius M35 - SAV - SAV Mannen 4x100m
Discus
Kogel
Mannen Dis...s groep 1Mannen Kogel groep 2
361 Daniel Hoenderdos M35 - SAV - SAV Mannen 200m
400m
4x100m
200m MannenMannen 400m
362 Raymond Koen M35 - SV Noordkop - AV DOKEV A...op Mannen 200m
1500m
Speer
200m Mannen1500m MannenMannen Speer groep 1
363 Jeffrey Wassenburg M35 - SV Noordkop - AV DOKEV A...op Mannen Discus
Kogel
Mannen Dis...s groep 1Mannen Kogel groep 2
364 Olivier de Hon M40 - AV 1923 - AV 1923 Mannen 4x100m
Hoog
Ver
Mannen Hoog groep 1Mannen ver groep 1
365 Sven Hagen M40 - AV Edam - AV Edam Mannen 1500m
4x100m
1500m Mannen
366 Tom ten Bruggencate M40 - AV Hera - AV Hera Mannen 400m
4x100m
Kogel
Mannen 400mMannen Kogel groep 2
368 Erwin Le Blansch M40 - Hollandia - AV Hollandia Mannen 100m
400m
4x100m
Mannen 100mMannen 400m
369 Robin Geertsma M40 - AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen Discus
Kogel
Mannen Dis...s groep 1Mannen Kogel groep 2
370 Richard Molenaar M40 - AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 1500m
4x100m
1500m Mannen
371 Ralph Apeldoorn M40 - DEM - DEM Mannen 1500m
Ver
1500m MannenMannen ver groep 1
372 Richard van Delft M40 - GACH - GAC Hilversum Mannen 100m
400m
4x100m
Mannen 100mMannen 400m
373 Chishala Wijmans M40 - GACH - GAC Hilversum Mannen 200m
4x100m
Ver
200m MannenMannen ver groep 1
374 Maikel van Gemert M40 - Haag - Haag Atletiek Mannen 200m
400m
4x100m
200m MannenMannen 400m
375 Edgard Creemers M40 - Leiden - Leiden Atl...ek Mannen 1500m
1500m Mannen
376 Michiel Molevelt M40 - Leiden - Leiden Atl...ek Mannen 100m
200m
4x100m
Mannen 100m200m Mannen
377 Gerwin Struys M40 - SAV - SAV Mannen 4x100m
Hoog
Ver
Mannen Hoog groep 1Mannen ver groep 1
378 Daniel Adriaansen M40 - SV Noordkop - AV DOKEV A...op Mannen 100m
Speer
Mannen 100mMannen Speer groep 2
379 Niels Binsbergen M45 - AAV `36 - AAV `36 Mannen 4x100m
Discus
Speer
Mannen Dis...s groep 2Mannen Speer groep 1
380 Jan van der Marel M45 - AAV `36 - AAV `36 Mannen 1500m
1500m Mannen
381 Machiel de Breij M45 - AV 1923 - AV 1923 Mannen 4x100m
Discus
Speer
Mannen Dis...s groep 1Mannen Speer groep 1
382 Niels Schager M45 - AV 1923 - AV 1923 Mannen 1500m
Kogel
Hoog
1500m MannenMannen Kogel groep 2Mannen Hoog groep 2
383 Herman Jansen M45 - DKEV - AV DOKEV A...op Mannen 100m
4x100m
Ver
Mannen 100mMannen ver groep 1
384 Erwin Bökenkamp M45 - AV Edam - AV Edam Mannen 4x100m
Discus
Kogel
Mannen Dis...s groep 1Mannen Kogel groep 1
385 Manfred Mooijer M45 - AV Edam - AV Edam Mannen 100m
4x100m
Ver
Mannen 100mMannen ver groep 1
386 Michiel Heerema M45 - AV Gouda - AV Gouda Mannen Hoog
Mannen Hoog groep 2
387 Henk van Dijk M45 - AV Hera - AV Hera Mannen 100m
200m
4x100m
Mannen 100m200m Mannen
388 Peter Koelemeij M45 - AV Hera - AV Hera Mannen 1500m
Discus
1500m MannenMannen Dis...s groep 2
389 Kees Bot M45 - Hollandia - AV Hollandia Mannen 200m
400m
4x100m
200m MannenMannen 400m
390 Jim Mooij M45 - Hollandia - AV Hollandia Mannen Hoog
Mannen Hoog groep 1
391 Richard Janssens M45 - AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 200m
4x100m
200m Mannen
392 Olivier Jacques M45 - NEAV - AV NEA-Vol...ng Mannen 1500m
4x100m
1500m Mannen
393 Danny Roukema M45 - NEAV - AV NEA-Vol...ng Mannen 4x100m
Discus
Kogel
Mannen Dis...s groep 1Mannen Kogel groep 1
394 Frank Fokkens M45 - Startbaan - AV Startbaan Mannen 100m
400m
4x100m
Mannen 100mMannen 400m
395 Fulvio Scarano M45 - AV `40 - AV `40 Mannen 400m
Mannen 400m
396 Byong Schreur M45 - AV `40 - AV `40 Mannen 100m
200m
Ver
Mannen 100m200m MannenMannen ver groep 1
397 Erik Langeveld M45 - DEM - DEM Mannen 4x100m
Speer
Hoog
Mannen Speer groep 2Mannen Hoog groep 1
398 Jordi Mim...ero Palop M45 - Haag - Haag Atletiek Mannen 100m
200m
4x100m
Mannen 100m200m Mannen
399 Peter Dekker M45 - SAV - SAV Mannen 200m
1500m
200m Mannen1500m Mannen
401 Dolf Smid M50 - AAV `36 - AAV `36 Mannen 200m
400m
4x100m
200m MannenMannen 400m
402 Ron van der Veer M50 - AAV `36 - AAV `36 Mannen 4x100m
403 Hans Vlak M50 - AAV `36 - AAV `36 Mannen 100m
200m
4x100m
Mannen 100m200m Mannen
404 Werner Themen M50 - AV 1923 - AV 1923 Mannen 200m
400m
4x100m
200m MannenMannen 400m
405 Frank van Dijk M50 - AV Edam - AV Edam Mannen Discus
Speer
Mannen Dis...s groep 2Mannen Speer groep 1
406 Peter Oor M50 - AV Edam - AV Edam Mannen Kogel
Mannen Kogel groep 2
407 Rick Westerdaal M50 - AV Edam - AV Edam Mannen Hoog
Mannen Hoog groep 1
408 Hans Braker M50 - AV Gouda - AV Gouda Mannen Discus
Kogel
Mannen Dis...s groep 1Mannen Kogel groep 1
409 Eric Pols M50 - AV Gouda - AV Gouda Mannen 400m
4x100m
Ver
Mannen 400mMannen ver groep 2
410 René Verkerke M50 - AV Gouda - AV Gouda Mannen 100m
200m
4x100m
Mannen 100m200m Mannen
411 Henk van Zutphen M50 - AV Gouda - AV Gouda Mannen 1500m
4x100m
Speer
1500m MannenMannen Speer groep 1
412 Rudy Bouwer M50 - AV Hera - AV Hera Mannen 4x100m
413 Iwan Groothuijse M50 - Hollandia - AV Hollandia Mannen Discus
Kogel
Mannen Dis...s groep 1Mannen Kogel groep 2
414 Jos Louter M50 - Hollandia - AV Hollandia Mannen 1500m
1500m Mannen
415 Ed Martens M50 - Hollandia - AV Hollandia Mannen Discus
Kogel
Mannen Dis...s groep 2Mannen Kogel groep 1
416 Oscar van Ophem M50 - Hollandia - AV Hollandia Mannen 4x100m
Speer
Mannen Speer groep 1
417 Ben Bakker M50 - AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 400m
4x100m
Ver
Mannen 400mMannen ver groep 2
418 Han Brand M50 - AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 1500m
1500m Mannen
419 Richard de Wit M50 - NEAV - AV NEA-Vol...ng Mannen 1500m
1500m Mannen
420 Andre van Wort M50 - NEAV - AV NEA-Vol...ng Mannen 100m
400m
4x100m
Mannen 100mMannen 400m
421 Andre Verweij M50 - Startbaan - AV Startbaan Mannen 1500m
4x100m
Hoog
1500m MannenMannen Hoog groep 1
422 Peter Hesseling M50 - AV `40 - AV `40 Mannen Discus
Kogel
Mannen Dis...s groep 2Mannen Kogel groep 1
423 Robert Moen M50 - DEM - DEM Mannen 400m
Speer
Ver
Mannen 400mMannen Speer groep 1Mannen ver groep 2
424 Michel Post M50 - DEM - DEM Mannen 1500m
1500m Mannen
425 Bart van Rookhuizen M50 - DEM - DEM Mannen 400m
Discus
Hoog
Mannen 400mMannen Dis...s groep 2Mannen Hoog groep 2
426 Jan van der Meer M50 - DGLA - Dutch Gay ...cs Mannen Discus
Kogel
Hoog
Mannen Dis...s groep 2Mannen Kogel groep 1Mannen Hoog groep 2
427 Rob Meyn M50 - DGLA - Dutch Gay ...cs Mannen 200m
4x100m
Ver
200m MannenMannen ver groep 1
428 André Steketee M50 - DGLA - Dutch Gay ...cs Mannen 100m
Speer
Mannen 100mMannen Speer groep 2
429 Wim Walraven M50 - DGLA - Dutch Gay ...cs Mannen 400m
1500m
4x100m
Mannen 400m1500m Mannen
430 Joost Prins M50 - GACH - GAC Hilversum Mannen Discus
Kogel
Mannen Dis...s groep 1Mannen Kogel groep 2
431 Maurits de Ruiter M50 - GACH - GAC Hilversum Mannen 1500m
1500m Mannen
432 Ton Bosgoed M50 - SAV - SAV Mannen 100m
1500m
4x100m
Mannen 100m1500m Mannen
433 John Klappe M50 - SV Noordkop - AV DOKEV A...op Mannen 200m
Hoog
200m MannenMannen Hoog groep 1
434 Ruud Kolle M50 - SV Noordkop - AV DOKEV A...op Mannen 400m
1500m
Mannen 400m1500m Mannen
435 Aiwen Lobles M50 - SV Noordkop - AV DOKEV A...op Mannen 4x100m
Ver
Mannen ver groep 2
436 Vincent Heetvelt M55 - AV 1923 - AV 1923 Mannen 100m
200m
4x100m
Mannen 100m200m Mannen
437 Thomas Kok M55 - AV Edam - AV Edam Mannen 4x100m
Hoog
Mannen Hoog groep 2
438 Hans Pater M55 - AV Hera - AV Hera Mannen 200m
1500m
4x100m
200m Mannen1500m Mannen
439 Ruud van Breukelen M55 - Hollandia - AV Hollandia Mannen 100m
Ver
Mannen 100mMannen ver groep 2
440 Pieter van de Wiel M55 - Hollandia - AV Hollandia Mannen 200m
4x100m
200m Mannen
441 Armand Ellsworth M55 - AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen Speer
Mannen Speer groep 1
442 Uli Flücht M55 - NEAV - AV NEA-Vol...ng Mannen 200m
4x100m
Ver
200m MannenMannen ver groep 1
443 Duk Bekema M55 - Startbaan - AV Startbaan Mannen 200m
1500m
4x100m
200m Mannen1500m Mannen
444 Chris van der Neut M55 - Startbaan - AV Startbaan Mannen 4x100m
Speer
Ver
Mannen Speer groep 1Mannen ver groep 1
445 Vinco David M55 - DGLA - Dutch Gay ...cs Mannen 100m
400m
4x100m
Mannen 100mMannen 400m
446 Henk Hermsen M55 - DGLA - Dutch Gay ...cs Mannen 200m
1500m
4x100m
200m Mannen1500m Mannen
447 André Lassooij M55 - GACH - GAC Hilversum Mannen 4x100m
448 Klaas Jan Woudsma M55 - GACH - GAC Hilversum Mannen 4x100m
449 Paul de Vries M55 - Haag - Haag Atletiek Mannen Kogel
Speer
Mannen Kogel groep 1Mannen Speer groep 1
450 Jan Bon M55 - Leiden - Leiden Atl...ek Mannen 400m
4x100m
Mannen 400m
451 Tim Brouw...de Koning M55 - Leiden - Leiden Atl...ek Mannen 1500m
1500m Mannen
452 Richard van Es M55 - Leiden - Leiden Atl...ek Mannen 100m
4x100m
Hoog
Mannen 100mMannen Hoog groep 2
453 Kees Aerts M55 - SV Noordkop - AV DOKEV A...op Mannen 4x100m
Discus
Kogel
Mannen Dis...s groep 2Mannen Kogel groep 1
454 Kees-Justus Vogel M60 - AAV `36 - AAV `36 Mannen 100m
Hoog
Ver
Mannen 100mMannen Hoog groep 1Mannen ver groep 2
455 Jaap van Mannekes M60 - AV Gouda - AV Gouda Mannen 100m
400m
4x100m
Mannen 100mMannen 400m
456 Kees Meijer M60 - NEAV - AV NEA-Vol...ng Mannen Discus
Speer
Hoog
Mannen Dis...s groep 2Mannen Speer groep 2Mannen Hoog groep 1
457 Michiel van Essen M60 - Leiden - Leiden Atl...ek Mannen 200m
400m
200m MannenMannen 400m
458 Tony Pracht M60 - Leiden - Leiden Atl...ek Mannen Discus
Kogel
Mannen Dis...s groep 2Mannen Kogel groep 1
459 Cees Meijer M60 - SAV - SAV Mannen 400m
Mannen 400m
460 Hans de Vries M60 - SAV - SAV Mannen Discus
Kogel
Speer
Mannen Dis...s groep 2Mannen Kogel groep 1Mannen Speer groep 2
461 Tjerk Vos M60 - SV Noordkop - AV DOKEV A...op Mannen 400m
4x100m
Mannen 400m
462 Peter Nuyens M65 - AV Edam - AV Edam Mannen 1500m
Ver
1500m MannenMannen ver groep 2
463 Jack Dekker M65 - DEM - DEM Mannen Discus
Kogel
Mannen Dis...s groep 1Mannen Kogel groep 1
464 Hans Grapendaal M65 - DEM - DEM Mannen 200m
4x100m
200m Mannen
465 Henk Martens M65 - DEM - DEM Mannen 100m
4x100m
Kogel
Mannen 100mMannen Kogel groep 2
467 Wim Threels M65 - GACH - GAC Hilversum Mannen Speer
Hoog
Ver
Mannen Speer groep 1Mannen Hoog groep 2Mannen ver groep 2
468 Hans Veldmeijer M65 - GACH - GAC Hilversum Mannen 100m
Mannen 100m
469 Michel van Osch M65 - Haag - Haag Atletiek Mannen Discus
Kogel
Hoog
Mannen Dis...s groep 1Mannen Kogel groep 2Mannen Hoog groep 2
470 Theo Brusche M65 - Leiden - Leiden Atl...ek Mannen 4x100m
Kogel
Speer
Mannen Kogel groep 2Mannen Speer groep 1
471 Roelf Akkerman M70 - DEM - DEM Mannen 100m
200m
4x100m
Mannen 100m200m Mannen
472 Kees Jägers M70 - GACH - GAC Hilversum Mannen Discus
Kogel
Mannen Dis...s groep 2Mannen Kogel groep 1
473 Peter van der Ham M70 - Haag - Haag Atletiek Mannen Discus
Hoog
Ver
Mannen Dis...s groep 2Mannen Hoog groep 1Mannen ver groep 1
474 Onno Waalewijn M70 - Phanos - Phanos Mannen Kogel
Hoog
Ver
Mannen Kogel groep 1Mannen Hoog groep 1Mannen ver groep 2
475 Willem Heemstra M75 - Phanos - Phanos Mannen 100m
200m
400m
Mannen 100m200m MannenMannen 400m
476 Ramona Br...uggencate V35 - AV Hera - AV Hera Vrouwen 400m
4x100m
Vrouwen 400m
477 Janneke P...Beugeling V35 - AV Hera - AV Hera Vrouwen 4x100m
Hoog
Ver
Vrouwen hoog groep 2Ver vrouwen groep 1
478 Viola Hessels V35 - Hollandia - AV Hollandia Vrouwen 100m
4x100m
Ver
100m vrouwenVer vrouwen groep 1
479 Katinka de Jong V35 - Hollandia - AV Hollandia Vrouwen 1500m
4x100m
1500m vrouwen
480 Annie Roos-Godijn V35 - Hollandia - AV Hollandia Vrouwen 200m
4x100m
Vrouwen 200m
481 Sabine Graas V35 - AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 4x100m
Discus
Kogel
Discus Vro...n groep 1Vrouwen Ko...l groep 1
482 Bianca van der Horst V40 - AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 100m
4x100m
Ver
100m vrouwenVer vrouwen groep 1
483 Barbara Jakobs V45 - AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 200m
400m
4x100m
Vrouwen 200mVrouwen 400m
484 Danielle Jansen V35 - AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 1500m
1500m vrouwen
485 Tanja van der Plas V35 - AV Lycurgus - AV Lycurgus Vrouwen 4x100m
Hoog
Ver
Vrouwen hoog groep 2Ver vrouwen groep 1
486 Hanne Hofmans V40 - AV Hera - AV Hera Vrouwen 100m
1500m
4x100m
100m vrouwen1500m vrouwen
487 Monique le...sch-Paauw V40 - Hollandia - AV Hollandia Vrouwen 200m
400m
Vrouwen 200mVrouwen 400m
488 Mariëtte ...-Grootjes V40 - Hollandia - AV Hollandia Vrouwen Hoog
Ver
Vrouwen hoog groep 2Ver vrouwen groep 1
489 Jacqueline Tuil V40 - Hollandia - AV Hollandia Vrouwen 4x100m
Discus
Kogel
Discus Vro...n groep 1Vrouwen Ko...l groep 1
490 Claudia Kes-Mura V40 - DEM - DEM Vrouwen 4x100m
Ver
Ver vrouwen groep 1
491 Daniela Wullers V40 - DGLA - AV Startba...t Vrouwen 200m
400m
4x100m
Vrouwen 200mVrouwen 400m
492 Lilian Ko...ij-Jansen V45 - AV Hera - AV Hera Vrouwen 100m
200m
4x100m
100m vrouwenVrouwen 200m
493 Pauline Meester V45 - AV Hera - AV Hera Vrouwen Discus
Kogel
Discus Vro...n groep 1Vrouwen Ko...l groep 1
494 Linda van Berkel V45 - AV `40 - AV `40 Vrouwen 200m
4x100m
Hoog
Vrouwen 200mVrouwen hoog groep 2
495 Hilde Keuning V45 - AV `40 - AV `40 Vrouwen 1500m
4x100m
Ver
1500m vrouwenVer vrouwen groep 1
496 Judith de ...nde-Schot V45 - AV `40 - AV `40 Vrouwen 100m
4x100m
Discus
100m vrouwenDiscus vro...n groep 2
497 Ingrid Stuijt V45 - AV `40 - AV `40 Vrouwen 4x100m
Discus
Kogel
Discus Vro...n groep 1Vrouwen Ko...l groep 1
498 Renate Schellevis V45 - DEM - DEM Vrouwen 100m
1500m
4x100m
100m vrouwen1500m vrouwen
499 Denise van...en-Morris V45 - GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 100m
400m
100m vrouwenVrouwen 400m
500 Pauline Manni V45 - GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 400m
4x100m
Vrouwen 400m
956 Loes Kuns...Vijzelaar V55 - Hollandia - AV Hollandia Vrouwen 100m
400m
1500m
100m vrouwenVrouwen 400m1500m vrouwen
957 Freya Muller V50 - Hollandia - AV Hollandia Vrouwen Discus
Kogel
Discus vro...n groep 2Vrouwen Ko...l groep 1
958 Karen Zwerver V50 - Startbaan - AV Startba...t Vrouwen 100m
4x100m
Ver
100m vrouwenVer vrouwen groep 1
959 Irene Bloemink V50 - DGLA - AV Startba...t Vrouwen 1500m
4x100m
Discus
1500m vrouwenDiscus Vro...n groep 1
960 Ingrid van Dijk V50 - GACH - GAC Hilver...m Vrouwen Discus
Discus Vro...n groep 1
961 Christine Toonstra V50 - GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 1500m
1500m vrouwen
962 Simone Geel V55 - DEM - DEM Vrouwen 200m
400m
4x100m
Vrouwen 200mVrouwen 400m
963 Cinta Groos V55 - DGLA - AV Startba...t Vrouwen 400m
1500m
Vrouwen 400m1500m vrouwen
964 Brigitte v...Linnebank V55 - GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 200m
4x100m
Hoog
Vrouwen 200mVrouwen Hoog groep 1
965 Ilona Mulder V55 - GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 4x100m
Discus
Kogel
Discus vro...n groep 2Vrouwen Ko...l groep 1
966 Inez Veld...r-Lubbers V55 - GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 200m
4x100m
Ver
Vrouwen 200mVer vrouwen groep 1
967 Anja Akkerman-Smits V60 - DEM - DEM Vrouwen 4x100m
Kogel
Hoog
Vrouwen Ko...l groep 1Vrouwen hoog groep 2
968 Ger van Schaick V60 - DGLA - AV Startba...t Vrouwen 100m
200m
4x100m
100m vrouwenVrouwen 200m
969 Dineke Kok V60 - GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 1500m
1500m vrouwen
970 Mia van der Meer V70 - Startbaan - AV Startba...t Vrouwen Kogel
Hoog
Vrouwen Ko...l groep 1Vrouwen hoog groep 2
971 Rietje Dijkman V75 - GACH - GAC Hilver...m Vrouwen 100m
Kogel
Hoog
100m vrouwenVrouwen Ko...l groep 1Vrouwen hoog groep 2