Inschrijvingen Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2017]




Snr Naam Onderdelen Startgroep
300 Carsten Janss JJC - AV De Keien - AV De Keien JC 100mH
Hoog
Ver
JJC - 100mHJC - Hoog - 2e groepJC - Ver - 1e groep
301 Stan Lintsen JJC - AV De Keien - AV De Keien JC 100mH
4x100m
Speer
JJC - 100mHJJC - Speer
302 Brent Manders JJC - AV De Keien - AV De Keien JC 100m
4x100m
Ver
JJC - 100mJC - Ver - 2e groep
303 Tristan S...oenmakers JJC - AV De Keien - AV De Keien JC 800m
4x100m
Hoog
JJC - 800mJC - Hoog - 1e groep
304 Marijn Verhoeven JJC - AV De Keien - AV De Keien JC 100m
4x100m
Discus
JJC - 100mJJC - Discus
305 Unisa Bangura JJD - AV De Keien - AV De Keien JD 80m
4x80m
Hoog
JJD - 80mJD - Hoog - 1e groep
306 Tim Grimbergen JJD - AV De Keien - AV De Keien JD 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
307 Tom Grimbergen JJD - AV De Keien - AV De Keien JD 1000m
Speer
JJD - 1000mJJD - Speer
308 Stijn Hubers JJD - AV De Keien - AV De Keien JD Speer
Kogel
Ver
JJD - SpeerJJD - KogelJD - Ver - 1e groep
310 Luc Jansen JJD - AV De Keien - AV De Keien JD Kogel
Ver
JJD - KogelJD - Ver - 2e groep
311 Julian van Lokven JJD - AV De Keien - AV De Keien JD 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH
312 Marijn Timmers JJD - AV De Keien - AV De Keien JD 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJD - Hoog - 2e groep
313 Jawani Bangura MJC - AV De Keien - AV De Keien MC 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH
314 Mabinty Bangura MJC - AV De Keien - AV De Keien MC 4x80m
Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel
315 Pien Dehue MJC - AV De Keien - AV De Keien MC 80mH
4x80m
MJC - 80mH
316 Lisa Goossens MJC - AV De Keien - AV De Keien MC 80m
800m
MJC - 80mMJC - 800m
317 Bo van Hoorn MJC - AV De Keien - AV De Keien MC Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel
318 Senna Manders MJC - AV De Keien - AV De Keien MC 800m
MJC - 800m
319 Silke Oldenkamp MJC - AV De Keien - AV De Keien MC 4x80m
Hoog
Ver
MC - Hoog - 2e groepMC - Ver - 2e groep
320 Lies Verbruggen MJC - AV De Keien - AV De Keien MC 80m
800m
MJC - 80mMJC - 800m
321 Janneke van der Aa MJD - AV De Keien - AV De Keien MD 1000m
Discus
MJD - 1000mMJD - Discus
322 Amalia Biesen MJD - AV De Keien - AV De Keien MD 60mH
Hoog
Ver
MJD - 60mHMD - hoog 2e groepMD - Ver - 2e groep
323 Yannou de Bont MJD - AV De Keien - AV De Keien MD 60m
Speer
Kogel
MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Kogel
324 Jip Janga MJD - AV De Keien - AV De Keien MD Kogel
MJD - Kogel
325 Lonneke Lintsen MJD - AV De Keien - AV De Keien MD 60mH
4x60m
Discus
MJD - 60mHMJD - Discus
326 Isa Poels MJD - AV De Keien - AV De Keien MD 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMD - Ver - 1e groep
327 Pip Schevers MJD - AV De Keien - AV De Keien MD 4x60m
328 Maaike van Vliet MJD - AV De Keien - AV De Keien MD 60mH
Speer
Hoog
MJD - 60mHMJD - SpeerMD - Hoog 1e groep
329 Sammy Wolff MJD - AV De Keien - AV De Keien MD 1000m
4x60m
MJD - 1000m
330 Niklas Dhondt JJC - AVGM - AV Generaa...haelis JC 100m
4x100m
Ver
JJC - 100mJC - Ver - 1e groep
331 Mats Keulstra JJC - AVGM - AV Generaa...haelis JC 800m
4x100m
Speer
JJC - 800mJJC - Speer
332 Tom Michielsen JJC - AVGM - AV Generaa...haelis JC 100mH
4x100m
Hoog
JJC - 100mHJC - Hoog - 2e groep
333 Tom van Schijndel JJC - AVGM - AV Generaa...haelis JC 800m
Speer
Discus
JJC - 800mJJC - SpeerJJC - Discus
334 Noah Terhoeve JJC - AVGM - AV Generaa...haelis JC 100m
4x100m
Ver
JJC - 100mJC - Ver - 2e groep
335 Sven Teunissen JJC - AVGM - AV Generaa...haelis JC Discus
Kogel
Hoog
JJC - DiscusJJC - KogelJC - Hoog - 1e groep
336 Mike van Bree JJD - AVGM - AV Generaa...haelis JD 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJD - Hoog - 2e groep
338 Gert Crooijmans JJD - AVGM - AV Generaa...haelis JD 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH
339 Daniel de Goederen JJD - AVGM - AV Generaa...haelis JD 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
340 Cas Govers JJD - AVGM - AV Generaa...haelis JD 4x80m
Hoog
JD - Hoog - 1e groep
341 Tijn van Grunsven JJD - AVGM - AV Generaa...haelis JD 80mH
Speer
JJD - 80mHJJD - Speer
342 Bram van Rulo JJD - AVGM - AV Generaa...haelis JD Speer
Kogel
JJD - SpeerJJD - Kogel
343 Tygo Scheepers JJD - AVGM - AV Generaa...haelis JD Kogel
Ver
JJD - KogelJD - Ver - 1e groep
344 Laurens van de Wiel JJD - AVGM - AV Generaa...haelis JD 80m
Ver
JJD - 80mJD - Ver - 2e groep
345 Shannon Baijens MJC - AVGM - AV Generaa...haelis MC 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMC - Ver - 2e groep
346 Femke Smink MJC - AVGM - AV Generaa...haelis MC 80m
Ver
MJC - 80mMC - Ver - 1e groep
347 Jantine Ji...trikwerda MJC - AVGM - AV Generaa...haelis MC Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel
348 Floor van Veen MJC - AVGM - AV Generaa...haelis MC 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH
349 Eline van Wanrooij MJC - AVGM - AV Generaa...haelis MC 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMC - Hoog - 2e groep
350 Simone Weijers MJC - AVGM - AV Generaa...haelis MC 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMC - Hoog - 1e groep
351 Noa Wiltschek MJC - AVGM - AV Generaa...haelis MC Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel
352 Veerle van Erp MJD - AVGM - AV Generaa...MD Team 1 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMD - Hoog 1e groep
353 Noëlle Martens MJD - AVGM - AV Generaa...MD Team 1 60mH
Discus
Ver
MJD - 60mHMJD - DiscusMD - Ver - 1e groep
354 Sterre Robben MJD - AVGM - AV Generaa...MD Team 1 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH
355 Gitta de Rooij MJD - AVGM - AV Generaa...MD Team 1 Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel
356 Anna van Straten MJD - AVGM - AV Generaa...MD Team 1 60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Kogel
357 Caroline Strikwerda MJD - AVGM - AV Generaa...MD Team 1 60m
1000m
Speer
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Speer
358 Emma van 't Westende MJD - AVGM - AV Generaa...MD Team 1 4x60m
Speer
Hoog
MJD - SpeerMD - hoog 2e groep
359 Ilse van de Wiel MJD - AVGM - AV Generaa...MD Team 1 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMD - Ver - 2e groep
360 Mike van den Braak JJD - AV Marvel - AV Marvel JD Speer
Kogel
Ver
JJD - SpeerJJD - KogelJD - Ver - 2e groep
361 Mats van der Linden JJD - AV Marvel - AV Marvel JD 80m
1000m
80mH
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH
362 Jens van Oirschot JJD - AV Marvel - AV Marvel JD 80m
1000m
Ver
JJD - 80mJJD - 1000mJD - Ver - 1e groep
363 Annika van der Broek MJD - AV Marvel - AV Marvel MD 1000m
Speer
Hoog
MJD - 1000mMJD - SpeerMD - hoog 2e groep
364 Noor Kouwenberg MJD - AV Marvel - AV Marvel MD 60m
1000m
Ver
MJD - 60mMJD - 1000mMD - Ver - 1e groep
365 Loekie Krull MJD - AV Marvel - AV Marvel MD Discus
Kogel
Ver
MJD - DiscusMJD - KogelMD - Ver - 2e groep
366 Merel van Rosendaal MJD - AV Marvel - AV Marvel MD 60m
Speer
Kogel
MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Kogel
367 Fenne van Son MJD - AV Marvel - AV Marvel MD 60m
1000m
Discus
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Discus
368 Niek van den Elzen JJC - AV Oss `78 - AV Oss `78 JC 800m
4x100m
Speer
JJC - 800mJJC - Speer
369 Tim Geurtsen JJC - AV Oss `78 - AV Oss `78 JC 100m
4x100m
Ver
JJC - 100mJC - Ver - 2e groep
370 Rens Holtkamp JJC - AV Oss `78 - AV Oss `78 JC 100m
Discus
JJC - 100mJJC - Discus
371 Lucas Jansen JJC - AV Oss `78 - AV Oss `78 JC 800m
Hoog
Ver
JJC - 800mJC - Hoog - 2e groepJC - Ver - 1e groep
372 Ryan Peters JJC - AV Oss `78 - AV Oss `78 JC 4x100m
Speer
Hoog
JJC - SpeerJC - Hoog - 1e groep
373 Lucas Witlox JJC - AV Oss `78 - AV Oss `78 JC 100m
4x100m
Discus
JJC - 100mJJC - Discus
374 Thomas Leijten JJD - AV Oss `78 - AV Oss `78 JD 1000m
Speer
Kogel
JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Kogel
375 Thomas van Orsouw JJD - AV Oss `78 - AV Oss `78 JD 1000m
80mH
Ver
JJD - 1000mJJD - 80mHJD - Ver - 2e groep
376 Paul van Venrooij JJD - AV Oss `78 - AV Oss `78 JD 80m
Speer
JJD - 80mJJD - Speer
377 Nina Franke MJC - AV Oss `78 - AV Oss `78 MC 80m
80mH
MJC - 80mMJC - 80mH
378 Kyara Gijsbers MJC - AV Oss `78 - AV Oss `78 MC 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMC - Ver - 2e groep
379 Lotte van Orsouw MJC - AV Oss `78 - AV Oss `78 MC 800m
Discus
Kogel
MJC - 800mMJC - DiscusMJC - Kogel
380 Sherlienne Smans MJC - AV Oss `78 - AV Oss `78 MC 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH
381 Sanne Teeuwsen MJC - AV Oss `78 - AV Oss `78 MC 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMC - Ver - 1e groep
382 Manon Timmermans MJC - AV Oss `78 - AV Oss `78 MC 80m
4x80m
MJC - 80m
383 Iris Ulijn MJC - AV Oss `78 - AV Oss `78 MC Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel
384 Dieuwke Anema MJD - AV Oss `78 - AV Oss `78 MD 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMD - hoog 2e groep
385 Esmee van Hoof MJD - AV Oss `78 - AV Oss `78 MD 60m
4x60m
Discus
MJD - 60mMJD - Discus
386 Lieke Reijs MJD - AV Oss `78 - AV Oss `78 MD 4x60m
Hoog
Ver
MD - Hoog 1e groepMD - Ver - 1e groep
387 Femke Reijs MJD - AV Oss `78 - AV Oss `78 MD 4x60m
Kogel
Ver
MJD - KogelMD - Ver - 2e groep
388 Ward Lavrijsen JJD - Reusel `69 - AV Reusel `69 JD 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJD - Ver - 2e groep
389 Sil Peters JJD - Reusel `69 - AV Reusel `69 JD 4x80m
Kogel
Ver
JJD - KogelJD - Ver - 1e groep
390 Teun van Veldhoven JJD - Reusel `69 - AV Reusel `69 JD 1000m
4x80m
Speer
JJD - 1000mJJD - Speer
391 Damian Verkooijen JJD - Reusel `69 - AV Reusel `69 JD 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJD - Hoog - 1e groep
392 Anna Bijl MJD - Reusel `69 - AV Reusel `69 MD 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m
393 Sharon Laarakker MJD - Reusel `69 - AV Reusel `69 MD 60mH
4x60m
Speer
MJD - 60mHMJD - Speer
394 Jinte Michiels MJD - Reusel `69 - AV Reusel `69 MD 60m
60mH
Kogel
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Kogel
395 Anne Pijnenburg MJD - Reusel `69 - AV Reusel `69 MD 4x60m
Discus
Hoog
MJD - DiscusMD - Hoog 1e groep
396 Franka Sanders MJD - Reusel `69 - AV Reusel `69 MD 4x60m
Hoog
Ver
MD - hoog 2e groepMD - Ver - 2e groep
397 Wouter Heezius JJD - AVV - AV Valkens...JD Team 1 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJD - Ver - 2e groep
398 Wessel de Hoog JJD - AVV - AV Valkens...JD Team 1 80m
1000m
Ver
JJD - 80mJJD - 1000mJD - Ver - 1e groep
399 Willem Pompen JJD - AVV - AV Valkens...JD Team 1 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJD - Hoog - 1e groep
440 Jasper Segers JJD - AVV - AV Valkens...JD Team 1 1000m
4x80m
Speer
JJD - 1000mJJD - Speer
441 Galiso de Voogd JJD - AVV - AV Valkens...JD Team 1 80mH
4x80m
Kogel
JJD - 80mHJJD - Kogel
442 Lukas Bakker JJD - AVV - AV Valkens...JD Team 2 1000m
80mH
Ver
JJD - 1000mJJD - 80mHJD - Ver - 2e groep
443 Bram Gielissen JJD - AVV - AV Valkens...JD Team 2 80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - KogelJD - Ver - 1e groep
444 Daan van Werde JJD - AVV - AV Valkens...JD Team 2 80m
1000m
Hoog
JJD - 80mJJD - 1000mJD - Hoog - 2e groep
445 Mackenzie Hekkens MJC - AVV - AV Valkenswaard MC 80m
Kogel
Hoog
MJC - 80mMJC - KogelMC - Hoog - 2e groep
446 Roos Ketting MJC - AVV - AV Valkenswaard MC Discus
Kogel
Ver
MJC - DiscusMJC - KogelMC - Ver - 1e groep
447 Anouk Klöpping MJC - AVV - AV Valkenswaard MC Discus
Ver
MJC - DiscusMC - Ver - 2e groep
448 Neele Schreurs MJC - AVV - AV Valkenswaard MC 80m
800m
MJC - 80mMJC - 800m
449 Simone Strijbos MJC - AVV - AV Valkenswaard MC 80m
80mH
MJC - 80mMJC - 80mH
450 Sylvie Dalessi MJD - AVV - AV Valkenswaard MD 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
451 Noor Dijkstra MJD - AVV - AV Valkenswaard MD 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMD - Ver - 2e groep
452 Renee de Haan MJD - AVV - AV Valkenswaard MD 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m
453 Emma Smit MJD - AVV - AV Valkenswaard MD Speer
Discus
Hoog
MJD - SpeerMJD - DiscusMD - hoog 2e groep
454 Robin Thijs MJD - AVV - AV Valkenswaard MD 60mH
4x60m
Kogel
MJD - 60mHMJD - Kogel
455 Jack Abernethy JJC - Eindhoven - Eindhoven ...JC Team 1 800m
4x100m
Kogel
JJC - 800mJJC - Kogel
456 Maarten Debeij JJC - Eindhoven - Eindhoven ...JC Team 1 100mH
Discus
Hoog
JJC - 100mHJJC - DiscusJC - Hoog - 2e groep
457 Arend Eijk JJC - Eindhoven - Eindhoven ...JC Team 1 800m
Speer
JJC - 800mJJC - Speer
458 Luuk Meuken JJC - Eindhoven - Eindhoven ...JC Team 1 Speer
Discus
Kogel
JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel
459 Max Munsters JJC - Eindhoven - Eindhoven ...JC Team 1 100m
4x100m
Ver
JJC - 100mJC - Ver - 2e groep
460 Juno Schuwer JJC - Eindhoven - Eindhoven ...JC Team 1 100m
100mH
4x100m
JJC - 100mJJC - 100mH
461 Merlijn va...er Velden JJC - Eindhoven - Eindhoven ...JC Team 1 800m
JJC - 800m
462 David van Warmerdam JJC - Eindhoven - Eindhoven ...JC Team 1 4x100m
Hoog
Ver
JC - Hoog - 1e groepJC - Ver - 1e groep
463 Sander ten Berge JJC - Eindhoven - Eindhoven ...JC Team 2 100m
800m
JJC - 100mJJC - 800m
464 Jens Piket JJC - Eindhoven - Eindhoven ...JC Team 2 Hoog
Ver
JC - Hoog - 2e groepJC - Ver - 1e groep
465 Casper van Haren JJD - Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 1 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m
466 Daniel Hensen JJD - Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 1 80m
80mH
Speer
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Speer
467 Raf van de...ieuwenhof JJD - Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 1 1000m
Hoog
Ver
JJD - 1000mJD - Hoog - 2e groepJD - Ver - 1e groep
468 Kars Piket JJD - Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 1 4x80m
Speer
Hoog
JJD - SpeerJD - Hoog - 1e groep
469 Rawan Saleh JJD - Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 1 80mH
4x80m
Kogel
JJD - 80mHJJD - Kogel
470 Alan Saleh JJD - Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 1 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJD - Ver - 2e groep
471 Jasper ten Berge JJD - Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 2 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m
472 Lucas Bongers JJD - Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 2 4x80m
Hoog
Ver
JD - Hoog - 2e groepJD - Ver - 2e groep
473 Stijn Hesen JJD - Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 2 80m
Hoog
JJD - 80mJD - Hoog - 1e groep
474 Thijs Hilckmann JJD - Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 2 Speer
Kogel
JJD - SpeerJJD - Kogel
475 Tim Hulsen JJD - Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 2 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m
476 Alex de Liefde JJD - Eindhoven - Eindhoven ...JD Team 2 4x80m
Kogel
Ver
JJD - KogelJD - Ver - 1e groep
477 Simone Gijsbers MJC - Eindhoven - Eindhoven ...MC Team 1 800m
Discus
MJC - 800mMJC - Discus
478 Saar van d...ieuwenhof MJC - Eindhoven - Eindhoven ...MC Team 1 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMC - Ver - 2e groep
479 Kirsten Peeters MJC - Eindhoven - Eindhoven ...MC Team 1 Discus
Kogel
Hoog
MJC - DiscusMJC - KogelMC - Hoog - 1e groep
480 Amy Pratt MJC - Eindhoven - Eindhoven ...MC Team 1 80m
4x80m
Kogel
MJC - 80mMJC - Kogel
481 Lauren van Tits MJC - Eindhoven - Eindhoven ...MC Team 1 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH
482 Richa Zope MJC - Eindhoven - Eindhoven ...MC Team 1 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMC - Ver - 1e groep
483 Amy van den Berg MJC - Eindhoven - Eindhoven ...MC Team 2 80m
Ver
MJC - 80mMC - Ver - 1e groep
484 Yana van Aarle MJD - Eindhoven - Eindhoven ...MD Team 1 60m
1000m
Hoog
MJD - 60mMJD - 1000mMD - Hoog 1e groep
485 Fleur Boender MJD - Eindhoven - Eindhoven ...MD Team 1 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMD - Ver - 2e groep
486 Moos van Gendt MJD - Eindhoven - Eindhoven ...MD Team 1 60mH
Speer
Kogel
MJD - 60mHMJD - SpeerMJD - Kogel
487 Anne Liebrand MJD - Eindhoven - Eindhoven ...MD Team 1 Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel
488 Lisa Otto MJD - Eindhoven - Eindhoven ...MD Team 1 60mH
4x60m
Discus
MJD - 60mHMJD - Discus
489 Noa Snijders MJD - Eindhoven - Eindhoven ...MD Team 1 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMD - Ver - 1e groep
490 Anouk Zijlstra MJD - Eindhoven - Eindhoven ...MD Team 1 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
491 Donja Galal MJD - Eindhoven - Eindhoven ...MD Team 2 60m
4x60m
Discus
MJD - 60mMJD - Discus
492 Hannah Savelkoul MJD - Eindhoven - Eindhoven ...MD Team 2 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMD - Ver - 1e groep
493 VITTORIA SINISI MJD - Eindhoven - Eindhoven ...MD Team 2 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMD - Ver - 2e groep
494 Eline Timmerman MJD - Eindhoven - Eindhoven ...MD Team 2 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMD - hoog 2e groep
495 Jelle van Oosterwijk JJC - GAC Gemert - GAC Gemert JC 800m
Speer
Discus
JJC - 800mJJC - SpeerJJC - Discus
496 Ben van Boxmeer JJD - GAC Gemert - GAC Gemert JD 4x80m
Kogel
Ver
JJD - KogelJD - Ver - 1e groep
497 Jesper Pluijm JJD - GAC Gemert - GAC Gemert JD 80mH
4x80m
Speer
JJD - 80mHJJD - Speer
498 Ryan Rooijackers JJD - GAC Gemert - GAC Gemert JD 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m
499 Julian de Vries JJD - GAC Gemert - GAC Gemert JD 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJD - Hoog - 2e groep
589 Daphne van de Ligt MJD - GAC Gemert - GAC Gemert MD 60m
Speer
Ver
MJD - 60mMJD - SpeerMD - Ver - 1e groep
590 Tessie van de Ligt MJD - GAC Gemert - GAC Gemert MD Speer
Discus
Kogel
MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel
591 Alies van Oosterwijk MJD - GAC Gemert - GAC Gemert MD 1000m
4x60m
MJD - 1000m
592 Esmee van Schaik MJD - GAC Gemert - GAC Gemert MD 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMD - Ver - 2e groep
593 Xanne van de Valk MJD - GAC Gemert - GAC Gemert MD 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMD - hoog 2e groep
594 Floor Vul...s-Jochems MJD - GAC Gemert - GAC Gemert MD 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH
595 Timo den Hollander JJC - GVAC - GVAC JC 100m
4x100m
Kogel
JJC - 100mJJC - Kogel
596 Loek Langenhuizen JJC - GVAC - GVAC JC 100mH
4x100m
Ver
JJC - 100mHJC - Ver - 1e groep
597 Noud Langenhuzen JJC - GVAC - GVAC JC 100m
4x100m
Hoog
JJC - 100mJC - Hoog - 2e groep
800 Thijs Liebregts JJC - GVAC - GVAC JC 800m
4x100m
Speer
JJC - 800mJJC - Speer
801 Max Stofkoper JJC - GVAC - GVAC JC 100m
100mH
Ver
JJC - 100mJJC - 100mHJC - Ver - 2e groep
803 Filip van Ooijen JJD - GVAC - GVAC JD Speer
Kogel
Ver
JJD - SpeerJJD - KogelJD - Ver - 1e groep
804 Jiska Beuk MJC - GVAC - GVAC MC 80mH
Kogel
Ver
MJC - 80mHMJC - KogelMC - Ver - 1e groep
805 Nienke van Duren MJC - GVAC - GVAC MC 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMC - Hoog - 1e groep
806 Karlijn Hoogendorp MJC - GVAC - GVAC MC 4x80m
Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel
807 Vera Jansen MJC - GVAC - GVAC MC 4x80m
Discus
Ver
MJC - DiscusMC - Ver - 2e groep
808 Fleur Koeling MJC - GVAC - GVAC MC 80m
800m
4x80m
MJC - 80mMJC - 800m
809 Lois Stokkingreef MJC - GVAC - GVAC MC 80m
800m
MJC - 80mMJC - 800m
810 Nina van der Weele MJC - GVAC - GVAC MC 80m
800m
MJC - 80mMJC - 800m
811 Sarike Beuk MJD - GVAC - GVAC MD 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Speer
812 Femke van den Bos MJD - GVAC - GVAC MD 60mH
Kogel
Hoog
MJD - 60mHMJD - KogelMD - Hoog 1e groep
813 Hannah Dijkman MJD - GVAC - GVAC MD 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH
814 Lidwien Hoogendorp MJD - GVAC - GVAC MD 4x60m
Hoog
Ver
MD - hoog 2e groepMD - Ver - 1e groep
815 Lisa van de Loo MJD - GVAC - GVAC MD 60m
Discus
Kogel
MJD - 60mMJD - DiscusMJD - Kogel
816 Maartje R...senschoon MJD - GVAC - GVAC MD 4x60m
Speer
Ver
MJD - SpeerMD - Ver - 2e groep
817 Meike Verbaandert MJD - GVAC - GVAC MD 60m
1000m
Discus
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Discus
818 Rens van Baars JJC - HAC - HAC JC Team 1 100mH
4x100m
Ver
JJC - 100mHJC - Ver - 1e groep
819 Arthur van Ekert JJC - HAC - HAC JC Team 1 100m
JJC - 100m
820 Niels de Haas JJC - HAC - HAC JC Team 1 800m
4x100m
JJC - 800m
821 Joost Hurkmans JJC - HAC - HAC JC Team 1 Speer
Discus
JJC - SpeerJJC - Discus
822 Luuk van Lierop JJC - HAC - HAC JC Team 1 Discus
Kogel
JJC - DiscusJJC - Kogel
823 Bart van Mierlo JJC - HAC - HAC JC Team 1 100m
100mH
JJC - 100mJJC - 100mH
824 Jasper van...udheusden JJC - HAC - HAC JC Team 1 Kogel
Hoog
JJC - KogelJC - Hoog - 2e groep
825 Carlo Schoonen JJC - HAC - HAC JC Team 1 800m
4x100m
Speer
JJC - 800mJJC - Speer
826 Luc Stappers JJC - HAC - HAC JC Team 1 800m
100mH
Hoog
JJC - 800mJJC - 100mHJC - Hoog - 1e groep
827 Ruben der Weduwen JJC - HAC - HAC JC Team 1 100m
4x100m
Ver
JJC - 100mJC - Ver - 2e groep
828 Joost Claassen JJD - HAC - HAC JD Team 1 Speer
Kogel
JJD - SpeerJJD - Kogel
829 Roel van Engeland JJD - HAC - HAC JD Team 1 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m
830 Joep ten Houten JJD - HAC - HAC JD Team 1 Speer
Kogel
JJD - SpeerJJD - Kogel
831 Dennis de Jager JJD - HAC - HAC JD Team 1 80mH
4x80m
Ver
JJD - 80mHJD - Ver - 2e groep
832 Gijs van Lieshout JJD - HAC - HAC JD Team 1 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH
833 Joost van Mierlo JJD - HAC - HAC JD Team 1 80m
Hoog
Ver
JJD - 80mJD - Hoog - 1e groepJD - Ver - 1e groep
834 Arno Raymakers JJD - HAC - HAC JD Team 1 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH
835 Lucas Pijnenburg JJD - HAC - HAC JD Team 2 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
836 Kars Reijnen JJD - HAC - HAC JD Team 2 4x80m
Speer
Ver
JJD - SpeerJD - Ver - 1e groep
837 Luke Smit JJD - HAC - HAC JD Team 2 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJD - Hoog - 1e groep
838 Kevin Terheijden JJD - HAC - HAC JD Team 2 80m
Speer
Kogel
JJD - 80mJJD - SpeerJJD - Kogel
839 Lars van der Zanden JJD - HAC - HAC JD Team 2 1000m
4x80m
JJD - 1000m
840 Simone van Aerle MJC - HAC - HAC MC Team 1 Kogel
Ver
MJC - KogelMC - Ver - 1e groep
841 Lizzy Arts MJC - HAC - HAC MC Team 1 800m
80mH
Hoog
MJC - 800mMJC - 80mHMC - Hoog - 1e groep
842 Laura Büker MJC - HAC - HAC MC Team 1 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH
843 Joy Langewouters MJC - HAC - HAC MC Team 1 80m
800m
4x80m
MJC - 80mMJC - 800m
844 Meike Schaap MJC - HAC - HAC MC Team 1 800m
Discus
Kogel
MJC - 800mMJC - DiscusMJC - Kogel
845 Anouk Terheijden MJC - HAC - HAC MC Team 1 80mH
4x80m
Discus
MJC - 80mHMJC - Discus
846 Kia Vereijken MJC - HAC - HAC MC Team 1 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMC - Ver - 2e groep
847 Irene de Beer MJC - HAC - HAC MC Team 2 Kogel
MJC - Kogel
848 Floor Driessen MJC - HAC - HAC MC Team 2 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMC - Ver - 2e groep
849 Geerte Simons MJC - HAC - HAC MC Team 2 80mH
4x80m
MJC - 80mH
850 Susan Verhoeven MJC - HAC - HAC MC Team 2 80m
4x80m
Discus
MJC - 80mMJC - Discus
851 Femke Vincken MJC - HAC - HAC MC Team 2 80m
800m
4x80m
MJC - 80mMJC - 800m
852 Merle Büker MJD - HAC - HAC MD Team 1 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
853 Emma Bijnen MJD - HAC - HAC MD Team 1 1000m
Ver
MJD - 1000mMD - Ver - 2e groep
854 Gwen Canters MJD - HAC - HAC MD Team 1 Speer
Discus
MJD - SpeerMJD - Discus
855 Emma Holst MJD - HAC - HAC MD Team 1 60m
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Kogel
856 Evy Loots MJD - HAC - HAC MD Team 1 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH
857 Nori Meulendijks MJD - HAC - HAC MD Team 1 60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMD - hoog 2e groepMD - Ver - 1e groep
858 Puck Schreur MJD - HAC - HAC MD Team 1 1000m
MJD - 1000m
859 Yara Vereijken MJD - HAC - HAC MD Team 1 60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMD - Hoog 1e groep
860 Simone van Zelst MJD - HAC - HAC MD Team 1 Speer
Discus
Kogel
MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel
861 Gwen Bogers MJD - HAC - HAC MD Team 2 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMD - Ver - 1e groep
862 Linda van Dijk MJD - HAC - HAC MD Team 2 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
863 Nyssa Engels MJD - HAC - HAC MD Team 2 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
864 Nine Fleskens MJD - HAC - HAC MD Team 2 60m
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - KogelMD - Ver - 2e groep
865 Maite van Hees MJD - HAC - HAC MD Team 2 1000m
4x60m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer
866 Yenthe Schaap MJD - HAC - HAC MD Team 2 Speer
Discus
Hoog
MJD - SpeerMJD - DiscusMD - Hoog 1e groep
867 Lucas Jenniskens JJC - VOLO - O.S.S. - VOLO JC 100m
100mH
Kogel
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Kogel
868 Mika Moors JJC - VOLO - O.S.S. - VOLO JC 800m
Discus
Hoog
JJC - 800mJJC - DiscusJC - Hoog - 2e groep
869 Laic Weijnen JJC - VOLO - O.S.S. - VOLO JC 100m
Hoog
Ver
JJC - 100mJC - Hoog - 1e groepJC - Ver - 1e groep
870 Thomas Beisiegel JJD - VOLO - O.S.S. - VOLO JD 4x80m
Kogel
Ver
JJD - KogelJD - Ver - 1e groep
871 Malik Bolder JJD - VOLO - O.S.S. - VOLO JD 1000m
80mH
Speer
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Speer
872 Joep Braakhuis JJD - VOLO - O.S.S. - VOLO JD 80m
4x80m
Hoog
JJD - 80mJD - Hoog - 1e groep
873 Midas Hezemans JJD - VOLO - O.S.S. - VOLO JD 4x80m
Speer
Hoog
JJD - SpeerJD - Hoog - 2e groep
874 Mathias Koch JJD - VOLO - O.S.S. - VOLO JD 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
876 Viggo Tijbosch JJD - VOLO - O.S.S. - VOLO JD 80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - KogelJD - Ver - 2e groep
877 Amelie Huth MJC - VOLO - O.S.S. - VOLO MC 80m
Kogel
Ver
MJC - 80mMJC - KogelMC - Ver - 2e groep
878 Elin ter Wal MJC - VOLO - O.S.S. - VOLO MC 80m
Discus
Kogel
MJC - 80mMJC - DiscusMJC - Kogel
880 Anna Hageman MJD - VOLO - O.S.S. - VOLO MD 4x60m
Speer
Ver
MJD - SpeerMD - Ver - 2e groep
881 Hanna de Jong MJD - VOLO - O.S.S. - VOLO MD 60m
Speer
Kogel
MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Kogel
882 Veerle de Jong MJD - VOLO - O.S.S. - VOLO MD 60m
4x60m
Discus
MJD - 60mMJD - Discus
883 Alicia Peijnenburg MJD - VOLO - O.S.S. - VOLO MD 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMD - Ver - 1e groep
884 Ilse Werners MJD - VOLO - O.S.S. - VOLO MD 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMD - Hoog 1e groep
885 Rens de Graauw JJC - PH - Prins Hend...JC Team 1 100m
100mH
4x100m
JJC - 100mJJC - 100mH
886 Gijs Houtman JJC - PH - Prins Hend...JC Team 1 800m
4x100m
JJC - 800m
887 Chiel Hulshof JJC - PH - Prins Hend...JC Team 1 100m
100mH
Ver
JJC - 100mJJC - 100mHJC - Ver - 2e groep
888 Jelmer van Leerdam JJC - PH - Prins Hend...JC Team 1 Speer
Discus
Kogel
JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel
889 Floris Nolet JJC - PH - Prins Hend...JC Team 1 100mH
Hoog
Ver
JJC - 100mHJC - Hoog - 2e groepJC - Ver - 1e groep
890 Rik Spelthan JJC - PH - Prins Hend...JC Team 1 800m
4x100m
JJC - 800m
891 Max van Velzen JJC - PH - Prins Hend...JC Team 1 100m
Speer
JJC - 100mJJC - Speer
892 Jeremy van Zutven JJC - PH - Prins Hend...JC Team 1 4x100m
Discus
Hoog
JJC - DiscusJC - Hoog - 1e groep
893 Benjamin ...bbelstein JJC - PH - Prins Hend...JC Team 2 Speer
Discus
Kogel
JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel
894 Thom de Kruijf JJC - PH - Prins Hend...JC Team 2 Kogel
JJC - Kogel
895 Rico Timmermans JJC - PH - Prins Hend...JC Team 2 100m
Ver
JJC - 100mJC - Ver - 2e groep
896 Lars van Velzen JJC - PH - Prins Hend...JC Team 2 100m
Discus
Hoog
JJC - 100mJJC - DiscusJC - Hoog - 2e groep
897 Dries Viguurs JJC - PH - Prins Hend...JC Team 2 100m
Ver
JJC - 100mJC - Ver - 1e groep
898 Koen Diepen JJD - PH - Prins Hend...JD Team 1 80m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Kogel
899 Yannick van Dijk JJD - PH - Prins Hend...JD Team 1 80m
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80mHJD - Ver - 1e groep
930 Max de Kruijf JJD - PH - Prins Hend...JD Team 1 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m
931 Jake Romijn JJD - PH - Prins Hend...JD Team 1 1000m
Speer
Hoog
JJD - 1000mJJD - SpeerJD - Hoog - 2e groep
932 Dieter Stolzenbach JJD - PH - Prins Hend...JD Team 1 80mH
4x80m
Ver
JJD - 80mHJD - Ver - 2e groep
933 Lans Timmermans JJD - PH - Prins Hend...JD Team 1 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH
934 Joris Verhoeven JJD - PH - Prins Hend...JD Team 1 Speer
Kogel
Hoog
JJD - SpeerJJD - KogelJD - Hoog - 1e groep
935 Sven Grooters JJD - PH - Prins Hend...JD Team 2 Speer
Kogel
Hoog
JJD - SpeerJJD - KogelJD - Hoog - 1e groep
936 Jasper Heijnes JJD - PH - Prins Hend...JD Team 2 1000m
4x80m
Speer
JJD - 1000mJJD - Speer
937 Quinn Hulshof JJD - PH - Prins Hend...JD Team 2 80m
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80mHJD - Ver - 2e groep
938 Jens de Kock JJD - PH - Prins Hend...JD Team 2 1000m
Kogel
Hoog
JJD - 1000mJJD - KogelJD - Hoog - 2e groep
939 Pepijn Kremers JJD - PH - Prins Hend...JD Team 2 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
940 Bram Schutte JJD - PH - Prins Hend...JD Team 2 80mH
4x80m
Ver
JJD - 80mHJD - Ver - 1e groep
941 Olivier Zetz JJD - PH - Prins Hend...JD Team 2 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m
942 Joël Bouwens JJD - PH - Prins Hend...JD Team 3 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJD - Ver - 2e groep
943 Tim van der Bruggen JJD - PH - Prins Hend...JD Team 3 80m
80mH
JJD - 80mJJD - 80mH
944 David van Hoek JJD - PH - Prins Hend...JD Team 3 1000m
80mH
JJD - 1000mJJD - 80mH
945 Daan van Hoeven JJD - PH - Prins Hend...JD Team 3 80m
4x80m
JJD - 80m
946 Sep Kraanen JJD - PH - Prins Hend...JD Team 3 Speer
Hoog
Ver
JJD - SpeerJD - Hoog - 2e groepJD - Ver - 1e groep
947 Luc de Kruijf JJD - PH - Prins Hend...JD Team 3 1000m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Kogel
948 Jens van d...Marschalk JJD - PH - Prins Hend...JD Team 3 4x80m
949 Siem Schoor JJD - PH - Prins Hend...JD Team 3 80m
Kogel
Hoog
JJD - 80mJJD - KogelJD - Hoog - 1e groep
950 Finn Verhoeff JJD - PH - Prins Hend...JD Team 3 80mH
4x80m
Speer
JJD - 80mHJJD - Speer
977 Emmy van den Berg MJC - PH - Prins Hend...MC Team 1 800m
MJC - 800m
978 Isabel van Bokhoven MJC - PH - Prins Hend...MC Team 1 80m
4x80m
MJC - 80m
979 Sterre van Bragt MJC - PH - Prins Hend...MC Team 1 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMC - Hoog - 1e groep
980 Sanne Diepen MJC - PH - Prins Hend...MC Team 1 800m
Discus
Kogel
MJC - 800mMJC - DiscusMJC - Kogel
981 Milou Dirks MJC - PH - Prins Hend...MC Team 1 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH
982 Nadine van...en Hoogen MJC - PH - Prins Hend...MC Team 1 80mH
Discus
Kogel
MJC - 80mHMJC - DiscusMJC - Kogel
983 Hanna van der Zalm MJC - PH - Prins Hend...MC Team 1 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMC - Ver - 1e groep
984 Jip Cales MJC - PH - Prins Hend...MC Team 2 Kogel
Hoog
MJC - KogelMC - Hoog - 1e groep
985 Nanda van Dam MJC - PH - Prins Hend...MC Team 2 Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel
986 Ayla Ernes MJC - PH - Prins Hend...MC Team 2 80m
80mH
Hoog
MJC - 80mMJC - 80mHMC - Hoog - 2e groep
987 Annemiek van Iersel MJC - PH - Prins Hend...MC Team 2 800m
80mH
Ver
MJC - 800mMJC - 80mHMC - Ver - 1e groep
988 Floor Anne Schram MJC - PH - Prins Hend...MC Team 2 80m
Ver
MJC - 80mMC - Ver - 2e groep
989 Lotte Weevers MJC - PH - Prins Hend...MC Team 2 80m
800m
MJC - 80mMJC - 800m
990 Nienke van den Berk MJD - PH - Prins Hend...MD Team 1 1000m
60mH
Speer
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer
991 Meike de Graauw MJD - PH - Prins Hend...MD Team 1 4x60m
Discus
Ver
MJD - DiscusMD - Ver - 1e groep
992 Renée Overmeijer MJD - PH - Prins Hend...MD Team 1 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMD - Ver - 2e groep
993 Lise Romijn MJD - PH - Prins Hend...MD Team 1 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
994 Joanne Schaap MJD - PH - Prins Hend...MD Team 1 Speer
Kogel
Hoog
MJD - SpeerMJD - KogelMD - Hoog 1e groep
995 Emmelie Schraven MJD - PH - Prins Hend...MD Team 1 Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel
996 Jessica Sluiter MJD - PH - Prins Hend...MD Team 1 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m
997 Iris Verheij MJD - PH - Prins Hend...MD Team 1 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMD - hoog 2e groep
998 Lise Kappen MJD - PH - Prins Hend...MD Team 2 1000m
60mH
Ver
MJD - 1000mMJD - 60mHMD - Ver - 1e groep
999 Marloes Oomen MJD - PH - Prins Hend...MD Team 2 1000m
60mH
Ver
MJD - 1000mMJD - 60mHMD - Ver - 2e groep