Inschrijvingen Junioren A Poule 31 Wedstrijd 1 [2017]




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Team punten
501 Lucas Cohen JJA - AAC 4x400m
Speer
Kogel
JJA Gr 1 -...eerwerpenJJA Gr 2 -...gelstoten AAC Jongens 877
502 Amin el Feddaly JJA - AAC 1500m
JJA - 1500m AAC Jongens 431
503 Jasper de Hon JJA - AAC 400mH
4x400m
Hoog
JJA - 400mHJJA Gr 2 -...gspringen AAC Jongens 1267
504 Laurenz Kilian JJA - AAC 800m
4x400m
JJA - 800m AAC Jongens 466
505 Ammaar Landbrug JJA - AAC 100m
HSS
JJA - 100mJJA Gr 2 - HSS AAC Jongens 487
506 Hein Pieters JJA - AAC 200m
Discus
Kogel
JJA - 200mJJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten AAC Jongens 272
507 Django de Vreng JJA - AAC 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m AAC Jongens 1027
508 Inge van Dijk MJA - AAC Speer
MJA Gr 1 -...eerwerpen AAC Meisjes 682
509 Nynke van den Heuvel MJA - AAC 200m
4x400m
MJA - 200m AAC Meisjes 0
510 Megan Hoogland MJA - AAC Kogel
Hoog
MJA Gr 2 -...gelstotenMJA Gr 1 -...gspringen AAC Meisjes 0
511 Sophie Jebose MJA - AAC HSS
Polshoog
MJA Gr 1 - HSSMJA - Polshoog AAC Meisjes 1391
512 Nikki Kraaijeveld MJA - AAC 100m
400mH
MJA - 100mMJA - 400mH AAC Meisjes 1450
513 Thirza Matilda MJA - AAC Discus
MJA Gr 1 -...cuswerpen AAC Meisjes 0
514 Gwen Reuver MJA - AAC 4x400m
AAC Meisjes 0
515 Rosa Westra MJA - AAC 800m
4x400m
Hoog
MJA - 800mMJA Gr 2 -...gspringen AAC Meisjes 1207
516 Beau Winnubst MJA - AAC 200m
4x400m
MJA - 200m AAC Meisjes 702
517 Julia Wolbink MJA - AAC Discus
Kogel
MJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten AAC Meisjes 1263
518 Zola Zwerver MJA - AAC 100m
4x400m
HSS
MJA - 100mMJA Gr 2 - HSS AAC Meisjes 0
519 Kelvin Baartwijk JJA - Almere `81 800m
4x400m
JJA - 800m Almere `81 Jongens 699
520 Steyn Boersen JJA - Almere `81 Discus
Kogel
Hoog
JJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gelstotenJJA Gr 1 ...gspringen Almere `81 Jongens 1900
521 Dilano Bolier JJA - Almere `81 Discus
Kogel
HSS
JJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstotenJJA Gr 2 - HSS Almere `81 Jongens 0
522 Jelmer Bontje JJA - Almere `81 100m
Speer
JJA - 100mJJA Gr 2 -...eerwerpen Almere `81 Jongens 0
523 Julian Freeke JJA - Almere `81 200m
4x400m
JJA - 200m Almere `81 Jongens 659
524 Deon Plak JJA - Almere `81 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m Almere `81 Jongens 624
525 Julian Sas JJA - Almere `81 4x400m
Hoog
HSS
JJA Gr 2 -...gspringenJJA Gr 1- HSS Almere `81 Jongens 628
526 Luc Velzeboer JJA - Almere `81 1500m
4x400m
JJA - 1500m Almere `81 Jongens 663
527 Joep de Wit JJA - Almere `81 400mH
Speer
JJA - 400mHJJA Gr 1 -...eerwerpen Almere `81 Jongens 993
528 Tijmen Brand JJA - Altis 1500m
4x400m
JJA - 1500m Altis Jongens 444
529 Arthur van Essen JJA - Altis 100m
4x400m
Speer
JJA - 100mJJA Gr 1 -...eerwerpen Altis Jongens 0
530 Rick Hollestelle JJA - Altis 200m
Speer
Discus
JJA - 200mJJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 1 -...cuswerpen Altis Jongens 1154
531 Joppe Stokvis JJA - Altis 200m
800m
HSS
JJA - 200mJJA - 800mJJA Gr 2 - HSS Altis Jongens 1932
532 Wim Vonk JJA - Altis 100m
Kogel
Hoog
JJA - 100mJJA Gr 2 -...gelstotenJJA Gr 2 -...gspringen Altis Jongens 1816
533 Thomas Vo...n van der JJA - Altis 400mH
4x400m
JJA - 400mH Altis Jongens 665
534 Lars van Vught JJA - Altis 4x400m
Hoog
JJA Gr 1 ...gspringen Altis Jongens 0
535 Aimane Benchellal JJA - ARV Ilion 800m
1500m
JJA - 800mJJA - 1500m ARV Ilion Jongens 1293
536 Thijs van Duijn JJA - ARV Ilion 4x400m
Speer
Discus
JJA Gr 1 -...eerwerpenJJA Gr 2 -...cuswerpen ARV Ilion Jongens 437
537 Jermo Harper JJA - ARV Ilion 100m
400mH
HSS
JJA - 100mJJA - 400mHJJA Gr 2 - HSS ARV Ilion Jongens 585
538 Lucas van Klaveren JJA - ARV Ilion 200m
4x400m
Discus
JJA - 200mJJA Gr 1 -...cuswerpen ARV Ilion Jongens 1296
539 Mischa Lips JJA - ARV Ilion 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m ARV Ilion Jongens 692
540 Richard Middelkoop JJA - ARV Ilion 4x400m
Kogel
JJA Gr 1 -...gelstoten ARV Ilion Jongens 525
541 Tiago Smithuis JJA - ARV Ilion Speer
Hoog
HSS
JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 2 -...gspringenJJA Gr 1- HSS ARV Ilion Jongens 521
542 Koen Stapel JJA - ARV Ilion Kogel
Hoog
JJA Gr 2 -...gelstotenJJA Gr 1 ...gspringen ARV Ilion Jongens 725
543 Biagio van... Straaten JJA - ARV Ilion 800m
JJA - 800m ARV Ilion Jongens 0
544 Linda Alz...e Ramirez MJA - ARV Ilion 3000m
400mH
MJA - 3000mMJA - 400mH ARV Ilion Meisjes 1291
545 Pamela Al...e Ramirez MJA - ARV Ilion 800m
4x400m
MJA - 800m ARV Ilion Meisjes 712
546 Mieke Brinkman MJA - ARV Ilion 4x400m
HSS
MJA Gr 2 - HSS ARV Ilion Meisjes 0
547 Tamara Eleonora MJA - ARV Ilion Speer
MJA Gr 1 -...eerwerpen ARV Ilion Meisjes 723
548 Nanah Fung-Loy MJA - ARV Ilion 100m
Kogel
Polshoog
MJA - 100mMJA Gr 1 -...gelstotenMJA - Polshoog ARV Ilion Meisjes 1974
549 Britta de Haan MJA - ARV Ilion 200m
Speer
Hoog
MJA - 200mMJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...gspringen ARV Ilion Meisjes 743
550 Maaike van der Hulst MJA - ARV Ilion 800m
4x400m
MJA - 800m ARV Ilion Meisjes 0
551 Ilse Kuijf MJA - ARV Ilion Hoog
MJA Gr 2 -...gspringen ARV Ilion Meisjes 883
552 Julia Rijnenberg MJA - ARV Ilion 100m
200m
4x400m
MJA - 100mMJA - 200m ARV Ilion Meisjes 0
553 Babet Roeling MJA - ARV Ilion Discus
Kogel
MJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten ARV Ilion Meisjes 498
554 Lysette Wanders MJA - ARV Ilion Discus
HSS
MJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 - HSS ARV Ilion Meisjes 546
555 Floris Aarts JJA - AV 1923 Speer
Discus
Kogel
JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten AV 1923 Jongens 1983
556 Ezra Amokwandoh JJA - AV 1923 100m
JJA - 100m AV 1923 Jongens 663
557 Ben van de Bunt JJA - AV 1923 100m
JJA - 100m AV 1923 Jongens 0
558 Stein Glastra JJA - AV 1923 200m
800m
4x400m
JJA - 200mJJA - 800m AV 1923 Jongens 1318
559 Bram van der Jagt JJA - AV 1923 400mH
4x400m
HSS
JJA - 400mHJJA Gr 1- HSS AV 1923 Jongens 1516
560 Quinten Maring JJA - AV 1923 1500m
JJA - 1500m AV 1923 Jongens 402
561 Julian Record JJA - AV 1923 4x400m
Discus
Hoog
JJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gspringen AV 1923 Jongens 813
562 Sjors van der Schot JJA - AV 1923 4x400m
AV 1923 Jongens 0
563 Noa Hoondert MJA - AV 1923 3000m
MJA - 3000m AV 1923 Meisjes 549
564 Ismay van der Klei MJA - AV 1923 4x400m
Polshoog
MJA - Polshoog AV 1923 Meisjes 398
565 Loeka Klok MJA - AV 1923 800m
4x400m
MJA - 800m AV 1923 Meisjes 540
566 Angelique Oyewole MJA - AV 1923 400mH
4x400m
Hoog
MJA - 400mHMJA Gr 2 -...gspringen AV 1923 Meisjes 309
567 Iris de Ruiter MJA - AV 1923 200m
Speer
Discus
MJA - 200mMJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...cuswerpen AV 1923 Meisjes 2321
568 Tessa de Ruiter MJA - AV 1923 Speer
Kogel
Hoog
MJA Gr 1 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...gelstotenMJA Gr 1 -...gspringen AV 1923 Meisjes 1213
569 Justine Zwier MJA - AV 1923 100m
4x400m
HSS
MJA - 100mMJA Gr 2 - HSS AV 1923 Meisjes 1260
570 Desirée van Beest MJA - AV Atverni 400mH
4x400m
HSS
MJA - 400mHMJA Gr 1 - HSS AV Atverni Meisjes 500
571 Janneke Bosman MJA - AV Atverni Discus
Kogel
MJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten AV Atverni Meisjes 724
572 Joy de Bruijne MJA - AV Atverni 200m
4x400m
MJA - 200m AV Atverni Meisjes 591
573 Ivanka Heijstee MJA - AV Atverni 100m
200m
4x400m
MJA - 100mMJA - 200m AV Atverni Meisjes 637
574 Louiza Kruiswijk MJA - AV Atverni 100m
Hoog
HSS
MJA - 100mMJA Gr 1 -...gspringenMJA Gr 2 - HSS AV Atverni Meisjes 1523
575 Suzanne Miltenburg MJA - AV Atverni 4x400m
AV Atverni Meisjes 0
576 Danique Vogel MJA - AV Atverni 800m
3000m
MJA - 800mMJA - 3000m AV Atverni Meisjes 890
577 Annemiek de Wit MJA - AV Atverni Speer
Discus
Kogel
MJA Gr 1 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten AV Atverni Meisjes 291
578 Levi van Agthoven JJA - Clytoneus 200m
800m
4x400m
JJA - 200mJJA - 800m AV Clytoneus Jongens 1237
579 Mike van der Hoek JJA - Clytoneus Speer
Hoog
HSS
JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 2 -...gspringenJJA Gr 1- HSS AV Clytoneus Jongens 1023
580 Daan Jansen JJA - Clytoneus 400mH
4x400m
Kogel
JJA - 400mHJJA Gr 1 -...gelstoten AV Clytoneus Jongens 1106
581 Jochem de Kruijff JJA - Clytoneus Speer
Discus
Kogel
JJA Gr 1 -...eerwerpenJJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gelstoten AV Clytoneus Jongens 638
582 Jelle Timmerman JJA - Clytoneus 1500m
4x400m
JJA - 1500m AV Clytoneus Jongens 578
583 Daniël Versteeg JJA - Clytoneus 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m AV Clytoneus Jongens 650
584 Zeb Beelen JJA - De Spartaan 1500m
JJA - 1500m AV De Spartaan Jongens 601
585 Michael Bouma JJA - De Spartaan 200m
4x400m
JJA - 200m AV De Spartaan Jongens 579
586 Thomas van Delft JJA - De Spartaan 1500m
JJA - 1500m AV De Spartaan Jongens 0
587 Joost Dofferhoff JJA - De Spartaan 4x400m
HSS
JJA Gr 1- HSS AV De Spartaan Jongens 446
588 Gijs Fransen JJA - De Spartaan 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m AV De Spartaan Jongens 0
589 Stijn Lammers JJA - De Spartaan 800m
JJA - 800m AV De Spartaan Jongens 0
590 Bas Meeuwenoord JJA - De Spartaan 800m
4x400m
JJA - 800m AV De Spartaan Jongens 551
591 Julian van Meggelen JJA - De Spartaan 100m
HSS
JJA - 100mJJA Gr 2 - HSS AV De Spartaan Jongens 558
592 Wolf Nederpel JJA - De Spartaan Discus
Kogel
JJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten AV De Spartaan Jongens 1125
593 Alex van Noort JJA - De Spartaan Discus
Hoog
JJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gspringen AV De Spartaan Jongens 540
594 Twan van Tol JJA - De Spartaan Speer
Kogel
Hoog
JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 2 -...gelstotenJJA Gr 1 ...gspringen AV De Spartaan Jongens 0
595 Jurgen van der Zwet JJA - De Spartaan 400mH
4x400m
Speer
JJA - 400mHJJA Gr 1 -...eerwerpen AV De Spartaan Jongens 1330
596 Hieke Böhm MJA - De Spartaan Speer
MJA Gr 1 -...eerwerpen AV De Spartaan Meisjes 0
597 Kimberley Booij MJA - De Spartaan 100m
4x400m
Hoog
MJA - 100mMJA Gr 2 -...gspringen AV De Spartaan Meisjes 1530
598 Andrea Bouma MJA - De Spartaan 200m
4x400m
MJA - 200m AV De Spartaan Meisjes 922
599 Lianne Daan MJA - De Spartaan Speer
Polshoog
MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA - Polshoog AV De Spartaan Meisjes 1124
600 Rebecca Hulshof MJA - De Spartaan 4x400m
AV De Spartaan Meisjes 0
601 Eveline de Jong MJA - De Spartaan Kogel
HSS
MJA Gr 1 -...gelstotenMJA Gr 2 - HSS AV De Spartaan Meisjes 583
602 Carmen Oosterkamp MJA - De Spartaan 800m
3000m
MJA - 800mMJA - 3000m AV De Spartaan Meisjes 1223
603 Anneloes Pluimert MJA - De Spartaan 800m
Discus
MJA - 800mMJA Gr 2 -...cuswerpen AV De Spartaan Meisjes 0
604 Juliette Pluimert MJA - De Spartaan 100m
MJA - 100m AV De Spartaan Meisjes 0
605 Lotte van Stijn MJA - De Spartaan 200m
4x400m
MJA - 200m AV De Spartaan Meisjes 0
606 Rachel van der Veek MJA - De Spartaan HSS
MJA Gr 1 - HSS AV De Spartaan Meisjes 0
607 Anne-Wil v...Werkhoven MJA - De Spartaan 400mH
4x400m
Hoog
MJA - 400mHMJA Gr 1 -...gspringen AV De Spartaan Meisjes 732
608 Inge de Willigen MJA - De Spartaan Discus
Kogel
MJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten AV De Spartaan Meisjes 1164
609 Dianne Conijn MJA - DKEV 3000m
Hoog
MJA - 3000mMJA Gr 2 -...gspringen AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Meisjes 484
610 Mirte Jansen MJA - DKEV 200m
800m
Discus
MJA - 200mMJA - 800mMJA Gr 2 -...cuswerpen AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Meisjes 336
611 Laura Leijen MJA - DKEV 200m
Speer
Kogel
MJA - 200mMJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...gelstoten AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Meisjes 1656
612 Robin Post MJA - WRNG Discus
Kogel
MJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Meisjes 502
613 Mike van Dijk JJA - AV Haarlem 800m
Speer
Hoog
JJA - 800mJJA Gr 1 -...eerwerpenJJA Gr 1 ...gspringen AV Haarlem Jongens 587
614 Roeland Heitkönig JJA - AV Haarlem 200m
4x400m
JJA - 200m AV Haarlem Jongens 697
615 Thian Kaag JJA - AV Haarlem 1500m
JJA - 1500m AV Haarlem Jongens 210
616 Jelle Kelderman JJA - AV Haarlem 100m
Hoog
JJA - 100mJJA Gr 2 -...gspringen AV Haarlem Jongens 0
617 Jason Komen JJA - AV Haarlem 400mH
4x400m
JJA - 400mH AV Haarlem Jongens 574
618 Wessel Kruin JJA - AV Haarlem HSS
JJA Gr 1- HSS AV Haarlem Jongens 513
619 Max Landheer JJA - AV Haarlem 800m
4x400m
JJA - 800m AV Haarlem Jongens 654
620 Pim Pauel JJA - AV Haarlem 100m
4x400m
Kogel
JJA - 100mJJA Gr 2 -...gelstoten AV Haarlem Jongens 1174
621 Marco Schutter JJA - AV Haarlem Speer
Discus
Kogel
JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten AV Haarlem Jongens 936
622 Bente Elgersma MJA - AV Haarlem 400mH
Discus
Hoog
MJA - 400mHMJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gspringen AV Haarlem Meisjes 1143
623 Iris Komen MJA - AV Haarlem Speer
Discus
Kogel
MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten AV Haarlem Meisjes 1486
624 Julia Postma MJA - AV Haarlem Speer
MJA Gr 1 -...eerwerpen AV Haarlem Meisjes 0
625 Dolkar Sherpa MJA - AV Haarlem 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m AV Haarlem Meisjes 932
626 Anna Doodeman MJA - AV Hera 400mH
4x400m
Kogel
MJA - 400mHMJA Gr 2 -...gelstoten AV Hera Meisjes 548
627 Maud Feenstra MJA - AV Hera 800m
4x400m
HSS
MJA - 800mMJA Gr 2 - HSS AV Hera Meisjes 1164
628 Leonie Keppel MJA - AV Hera 200m
4x400m
Discus
MJA - 200mMJA Gr 1 -...cuswerpen AV Hera Meisjes 533
629 Marijke Langendijk MJA - AV Hera 100m
4x400m
Polshoog
MJA - 100mMJA - Polshoog AV Hera Meisjes 1082
630 Amber van der Putten MJA - AV Hera 100m
200m
HSS
MJA - 100mMJA - 200mMJA Gr 1 - HSS AV Hera Meisjes 0
631 Jessica Schilder MJA - AV Hera Discus
Kogel
MJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten AV Hera Meisjes 1694
632 Joyce Smit MJA - AV Hera Speer
Hoog
MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...gspringen AV Hera Meisjes 0
633 Vere Tavenier MJA - AV Hera 3000m
Hoog
MJA - 3000mMJA Gr 1 -...gspringen AV Hera Meisjes 1114
634 Julia Wittebrood MJA - AV Hera Speer
MJA Gr 1 -...eerwerpen AV Hera Meisjes 388
635 Coen Blan...Henkemans JJA - AV Lycurgus 1500m
JJA - 1500m AV Lycurgus Jongens 546
636 Olle Bosma JJA - AV Lycurgus 4x400m
Speer
JJA Gr 1 -...eerwerpen AV Lycurgus Jongens 0
637 Jelmer van Diepen JJA - AV Lycurgus Hoog
HSS
JJA Gr 1 ...gspringenJJA Gr 2 - HSS AV Lycurgus Jongens 505
638 Levi van Diest JJA - AV Lycurgus HSS
JJA Gr 1- HSS AV Lycurgus Jongens 0
639 Mike de Dood JJA - AV Lycurgus 1500m
JJA - 1500m AV Lycurgus Jongens 0
640 Jelle de Jong JJA - AV Lycurgus 4x400m
Kogel
Hoog
JJA Gr 1 -...gelstotenJJA Gr 2 -...gspringen AV Lycurgus Jongens 1379
641 Jesse Pupping JJA - AV Lycurgus Discus
JJA Gr 1 -...cuswerpen AV Lycurgus Jongens 0
642 Fabian Pusceddu JJA - AV Lycurgus 800m
JJA - 800m AV Lycurgus Jongens 682
643 Mats Tjepkema JJA - AV Lycurgus 400mH
4x400m
JJA - 400mH AV Lycurgus Jongens 662
644 Casper van den Top JJA - AV Lycurgus 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m AV Lycurgus Jongens 0
645 Marten Voorberg JJA - AV Lycurgus Discus
Kogel
JJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gelstoten AV Lycurgus Jongens 507
646 Sjoerd Wezelenburg JJA - AV Lycurgus 100m
200m
Speer
JJA - 100mJJA - 200mJJA Gr 2 -...eerwerpen AV Lycurgus Jongens 1888
647 Inez Bouwen MJA - AV Lycurgus HSS
MJA Gr 1 - HSS AV Lycurgus Meisjes 711
648 Lisa Bruintjes MJA - AV Lycurgus 100m
MJA - 100m AV Lycurgus Meisjes 0
649 Nina van Diepen MJA - AV Lycurgus 4x400m
AV Lycurgus Meisjes 0
650 Pip Doesburg MJA - AV Lycurgus 100m
MJA - 100m AV Lycurgus Meisjes 669
651 Romee van Essen MJA - AV Lycurgus Hoog
MJA Gr 1 -...gspringen AV Lycurgus Meisjes 779
652 Anouk Haverkort MJA - AV Lycurgus Hoog
MJA Gr 2 -...gspringen AV Lycurgus Meisjes 0
653 Anouk Hellingh MJA - AV Lycurgus 200m
4x400m
MJA - 200m AV Lycurgus Meisjes 0
654 Merel van Herp MJA - AV Lycurgus 400mH
4x400m
MJA - 400mH AV Lycurgus Meisjes 652
655 Annebel Jaarsma MJA - AV Lycurgus Polshoog
MJA - Polshoog AV Lycurgus Meisjes 658
656 Emma de Koning MJA - AV Lycurgus Speer
Discus
MJA Gr 1 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...cuswerpen AV Lycurgus Meisjes 1067
657 Bess van Noord MJA - AV Lycurgus 3000m
4x400m
MJA - 3000m AV Lycurgus Meisjes 499
658 Hanna Voorberg MJA - AV Lycurgus 4x400m
Discus
Kogel
MJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten AV Lycurgus Meisjes 578
659 Didi Wals MJA - AV Lycurgus 200m
MJA - 200m AV Lycurgus Meisjes 691
660 Nora Winter MJA - AV Lycurgus 800m
MJA - 800m AV Lycurgus Meisjes 682
661 Sandra van de Grift MJA - Pijnenburg 800m
3000m
Discus
MJA - 800mMJA - 3000mMJA Gr 2 -...cuswerpen AV Pijnenburg Meisjes 977
662 Femke Jansen MJA - Pijnenburg Speer
HSS
Polshoog
MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 1 - HSSMJA - Polshoog AV Pijnenburg Meisjes 478
663 Anouck Jansen MJA - Pijnenburg Speer
Discus
MJA Gr 1 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...cuswerpen AV Pijnenburg Meisjes 723
664 Wouke van ... Klooster MJA - Pijnenburg 200m
Hoog
MJA - 200mMJA Gr 1 -...gspringen AV Pijnenburg Meisjes 1407
665 Anika Northausen MJA - Pijnenburg 100m
200m
400mH
MJA - 100mMJA - 200mMJA - 400mH AV Pijnenburg Meisjes 942
666 Joyce Kraaijenbrink MJA - AV `47 400mH
4x400m
Polshoog
MJA - 400mHMJA - Polshoog AV `47 Meisjes 1256
667 Rinka Kranenburg MJA - AV `47 200m
4x400m
Hoog
MJA - 200mMJA Gr 2 -...gspringen AV `47 Meisjes 1247
668 Marlène Straathof MJA - AV `47 800m
4x400m
HSS
MJA - 800mMJA Gr 2 - HSS AV `47 Meisjes 1188
669 Estèlle Tamming MJA - AV `47 3000m
MJA - 3000m AV `47 Meisjes 162
670 Anniek Uitenbroek MJA - AV `47 100m
200m
HSS
MJA - 100mMJA - 200mMJA Gr 1 - HSS AV `47 Meisjes 546
671 Ilse Vester MJA - AV `47 800m
4x400m
Speer
MJA - 800mMJA Gr 1 -...eerwerpen AV `47 Meisjes 0
672 Anouschka de Waal MJA - AV `47 Speer
Discus
Kogel
MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten AV `47 Meisjes 1646
673 Tieneke An... den Berg MJA - Avantri 3000m
MJA - 3000m Avantri Meisjes 343
674 Maartje Blanken MJA - Avantri 100m
Speer
Hoog
MJA - 100mMJA Gr 1 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...gspringen Avantri Meisjes 617
675 Eline Brand MJA - Avantri 800m
Discus
MJA - 800mMJA Gr 2 -...cuswerpen Avantri Meisjes 959
676 Rowena Spelt MJA - Avantri 200m
Speer
Discus
MJA - 200mMJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...cuswerpen Avantri Meisjes 380
677 Ab Abdi JJA - BAV 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m BAV Jongens 0
678 Joris Luczak JJA - BAV 800m
4x400m
Speer
JJA - 800mJJA Gr 1 -...eerwerpen BAV Jongens 0
679 Jasper Martens JJA - BAV 1500m
4x400m
JJA - 1500m BAV Jongens 356
680 Jelle van Miltenburg JJA - BAV Hoog
JJA Gr 1 ...gspringen BAV Jongens 492
681 Max van Rhijn JJA - BAV 100m
4x400m
HSS
JJA - 100mJJA Gr 2 - HSS BAV Jongens 969
682 Koen Roskamp JJA - BAV 200m
400mH
Hoog
JJA - 200mJJA - 400mHJJA Gr 2 -...gspringen BAV Jongens 1297
683 Thijs Roskamp JJA - BAV Speer
Discus
Kogel
JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten BAV Jongens 1285
684 Wessel Terpstra JJA - BAV 800m
4x400m
Discus
JJA - 800mJJA Gr 2 -...cuswerpen BAV Jongens 352
685 Sophie Bleijerveld MJA - BAV Kogel
Hoog
MJA Gr 2 -...gelstotenMJA Gr 1 -...gspringen BAV Meisjes 1155
686 Linde Bouma MJA - BAV 100m
400mH
MJA - 100mMJA - 400mH BAV Meisjes 0
687 Julie Heij MJA - BAV Speer
Discus
Kogel
MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten BAV Meisjes 811
688 Dorian Wevers MJA - BAV 3000m
Discus
MJA - 3000mMJA Gr 1 -...cuswerpen BAV Meisjes 545
689 Jamaal Awad JJA - DEM 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m DEM Jongens 1474
690 Mats Beentjes JJA - DEM Discus
Kogel
JJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten DEM Jongens 0
691 Michiel va...der Groen JJA - DEM 800m
JJA - 800m DEM Jongens 0
692 Davis Hagedoorn JJA - DEM 400mH
4x400m
Hoog
JJA - 400mHJJA Gr 2 -...gspringen DEM Jongens 1391
693 Jelco Kohlenberg JJA - DEM 800m
JJA - 800m DEM Jongens 593
694 Dylan Langeveld JJA - DEM 1500m
Speer
Discus
JJA - 1500mJJA Gr 1 -...eerwerpenJJA Gr 2 -...cuswerpen DEM Jongens 1475
695 Koert Remijn JJA - DEM 200m
JJA - 200m DEM Jongens 0
696 Vyron Saridin JJA - DEM 100m
HSS
JJA - 100mJJA Gr 2 - HSS DEM Jongens 0
697 Alexander Soethout JJA - DEM 4x400m
Kogel
HSS
JJA Gr 2 -...gelstotenJJA Gr 1- HSS DEM Jongens 1415
698 Timo van der Stoep JJA - DEM 1500m
4x400m
Hoog
JJA - 1500mJJA Gr 1 ...gspringen DEM Jongens 0
699 Kim van der Aar MJA - DEM Speer
Discus
Kogel
MJA Gr 1 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten DEM Meisjes 1236
700 Dion Kies MJA - DEM 200m
Speer
Kogel
MJA - 200mMJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...gelstoten DEM Meisjes 482
701 Mark den Blanken JJA - GACH 800m
HSS
JJA - 800mJJA Gr 1- HSS GAC Hilversum Jongens 0
702 Joep Borninkhof JJA - GACH 4x400m
GAC Hilversum Jongens 0
703 Siem ter Braake JJA - GACH Hoog
JJA Gr 2 -...gspringen GAC Hilversum Jongens 680
704 Gabriël ...rnelissen JJA - GACH 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m GAC Hilversum Jongens 1478
705 Hielke Hilberts JJA - GACH 1500m
JJA - 1500m GAC Hilversum Jongens 616
706 Pepijn Janssen JJA - GACH 800m
JJA - 800m GAC Hilversum Jongens 641
707 Bram van der Laan JJA - GACH Speer
Discus
Kogel
JJA Gr 1 -...eerwerpenJJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gelstoten GAC Hilversum Jongens 1092
708 Olaf van de Pavert JJA - GACH Speer
Hoog
JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 1 ...gspringen GAC Hilversum Jongens 0
709 Skip Renders JJA - GACH 200m
JJA - 200m GAC Hilversum Jongens 0
710 Jelle Rigter JJA - GACH 4x400m
GAC Hilversum Jongens 0
711 Nicolaas Romagnoli JJA - GACH 400mH
4x400m
JJA - 400mH GAC Hilversum Jongens 639
712 Yaran Wienneke JJA - GACH 100m
Discus
HSS
JJA - 100mJJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 2 - HSS GAC Hilversum Jongens 1183
713 Rens Wildschut JJA - GACH 4x400m
Kogel
JJA Gr 1 -...gelstoten GAC Hilversum Jongens 0
714 Anja Bekema MJA - GACH 4x400m
Speer
Polshoog
MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA - Polshoog GAC Hilversum Meisjes 1159
715 Luca Bos MJA - GACH Discus
Kogel
MJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten GAC Hilversum Meisjes 1037
716 Justine Fleming MJA - GACH 3000m
400mH
4x400m
MJA - 3000mMJA - 400mH GAC Hilversum Meisjes 961
717 Eden Göbbels MJA - GACH 800m
4x400m
MJA - 800m GAC Hilversum Meisjes 603
718 Dieuwertje Kok MJA - GACH 100m
Hoog
MJA - 100mMJA Gr 2 -...gspringen GAC Hilversum Meisjes 0
719 Marieke van der Laan MJA - GACH Discus
Kogel
MJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten GAC Hilversum Meisjes 0
720 Kato Leusink MJA - GACH 100m
200m
4x400m
MJA - 100mMJA - 200m GAC Hilversum Meisjes 1417
721 Susan Visser MJA - GACH HSS
MJA Gr 1 - HSS GAC Hilversum Meisjes 668
722 Sterre Weber MJA - GACH 200m
Hoog
HSS
MJA - 200mMJA Gr 1 -...gspringenMJA Gr 2 - HSS GAC Hilversum Meisjes 726
723 Jochem de Groot JJA - HLLS 100m
Kogel
JJA - 100mJJA Gr 2 -...gelstoten Hellas Utrecht Jongens 0
724 Lars Lindner JJA - HLLS Hoog
HSS
JJA Gr 1 ...gspringenJJA Gr 2 - HSS Hellas Utrecht Jongens 456
725 Daan Meier JJA - HLLS 100m
Kogel
Hoog
JJA - 100mJJA Gr 1 -...gelstotenJJA Gr 2 -...gspringen Hellas Utrecht Jongens 1518
726 Koen van Perse JJA - HLLS 200m
400mH
JJA - 200mJJA - 400mH Hellas Utrecht Jongens 0
727 Chaske van...ijnsoever JJA - HLLS 800m
JJA - 800m Hellas Utrecht Jongens 617
728 Martijn Beekhuis JJA - KAV Holland Speer
Kogel
JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 1 -...gelstoten KAV Holland Jongens 601
729 Renger Borsboom JJA - KAV Holland 800m
JJA - 800m KAV Holland Jongens 380
730 Martijn Hoogewerf JJA - KAV Holland 4x400m
Discus
Hoog
JJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gspringen KAV Holland Jongens 1434
731 Jos Hoogewerf JJA - KAV Holland 4x400m
Speer
Hoog
JJA Gr 1 -...eerwerpenJJA Gr 1 ...gspringen KAV Holland Jongens 560
732 Luuk Meesters JJA - KAV Holland 100m
JJA - 100m KAV Holland Jongens 0
733 Sil Negenman JJA - KAV Holland 200m
4x400m
Kogel
JJA - 200mJJA Gr 2 -...gelstoten KAV Holland Jongens 797
734 Sjoerd van der Sel JJA - KAV Holland 1500m
JJA - 1500m KAV Holland Jongens 345
735 Mika Taag JJA - KAV Holland 400mH
4x400m
JJA - 400mH KAV Holland Jongens 631
736 Igor Uiterwijk JJA - KAV Holland 100m
HSS
JJA - 100mJJA Gr 2 - HSS KAV Holland Jongens 1168
737 Sofia Bouwmeester MJA - KAV Holland 4x400m
Hoog
MJA Gr 2 -...gspringen KAV Holland Meisjes 672
738 Tessa Kwadijk MJA - KAV Holland 4x400m
KAV Holland Meisjes 0
739 Marieke Mul MJA - KAV Holland Speer
Discus
Kogel
MJA Gr 1 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten KAV Holland Meisjes 563
740 Sam Pronk MJA - KAV Holland 800m
4x400m
MJA - 800m KAV Holland Meisjes 0
741 Nienke Veerkamp MJA - KAV Holland Speer
Discus
Kogel
MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten KAV Holland Meisjes 1160
742 Marit Visser MJA - KAV Holland 800m
4x400m
MJA - 800m KAV Holland Meisjes 508
743 Jelte van Atten JJA - Leiden 800m
4x400m
JJA - 800m Leiden Atletiek Jongens Team 1 757
744 Gerben Dofferhoff JJA - Leiden Discus
Kogel
JJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten Leiden Atletiek Jongens Team 1 0
745 Thijs Houbiers JJA - Leiden 1500m
4x400m
JJA - 1500m Leiden Atletiek Jongens Team 1 634
746 Coen Huizer JJA - Leiden 400mH
4x400m
JJA - 400mH Leiden Atletiek Jongens Team 1 543
747 Cas Kopmels JJA - Leiden 1500m
JJA - 1500m Leiden Atletiek Jongens Team 1 0
748 Casper van der Luijt JJA - Leiden 800m
JJA - 800m Leiden Atletiek Jongens Team 1 0
749 Tijmen Ottenheim JJA - Leiden Hoog
JJA Gr 1 ...gspringen Leiden Atletiek Jongens Team 1 725
750 Koen Prud...van Reine JJA - Leiden Speer
HSS
JJA Gr 1 -...eerwerpenJJA Gr 2 - HSS Leiden Atletiek Jongens Team 1 556
751 Ard van der Putten JJA - Leiden 200m
Speer
JJA - 200mJJA Gr 2 -...eerwerpen Leiden Atletiek Jongens Team 1 0
752 Stijn van Weegberg JJA - Leiden 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m Leiden Atletiek Jongens Team 1 726
753 Joshua Wegman JJA - Leiden Hoog
HSS
JJA Gr 2 -...gspringenJJA Gr 1- HSS Leiden Atletiek Jongens Team 1 648
754 Wessel Wiersema JJA - Leiden Discus
Kogel
JJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gelstoten Leiden Atletiek Jongens Team 1 1018
755 Milo Zech...allebroek JJA - Leiden 100m
JJA - 100m Leiden Atletiek Jongens Team 1 747
756 Youko van der Blom JJA - Leiden Discus
Kogel
JJA Gr 2 -...cuswerpenJJA Gr 2 -...gelstoten Leiden Atletiek Jongens Team 2 597
757 Thomas Bovenberg JJA - Leiden 4x400m
Leiden Atletiek Jongens Team 2 0
758 Andrew Buglass JJA - Leiden 1500m
JJA - 1500m Leiden Atletiek Jongens Team 2 512
759 Rogier van den Burgh JJA - Leiden 800m
JJA - 800m Leiden Atletiek Jongens Team 2 0
760 Sander van Elk JJA - Leiden 400mH
4x400m
JJA - 400mH Leiden Atletiek Jongens Team 2 485
761 Joshua Groen JJA - Leiden 200m
4x400m
JJA - 200m Leiden Atletiek Jongens Team 2 512
762 Wessel van Leur JJA - Leiden Speer
Discus
Kogel
JJA Gr 2 -...eerwerpenJJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten Leiden Atletiek Jongens Team 2 468
763 Thijmen Nouwens JJA - Leiden 100m
4x400m
Speer
JJA - 100mJJA Gr 1 -...eerwerpen Leiden Atletiek Jongens Team 2 1007
764 Daniel Perez Cascon JJA - Leiden 800m
JJA - 800m Leiden Atletiek Jongens Team 2 432
765 Jelle Steenbeek JJA - Leiden 1500m
JJA - 1500m Leiden Atletiek Jongens Team 2 0
766 Stein Wisse JJA - Leiden 100m
Hoog
HSS
JJA - 100mJJA Gr 1 ...gspringenJJA Gr 2 - HSS Leiden Atletiek Jongens Team 2 587
767 Naomi van Daalen MJA - Leiden Kogel
HSS
MJA Gr 1 -...gelstotenMJA Gr 1 - HSS Leiden Atletiek Meisjes Team 1 0
768 Roos van Elk MJA - Leiden 400mH
4x400m
MJA - 400mH Leiden Atletiek Meisjes Team 1 759
769 Emma Gommers MJA - Leiden 4x400m
Leiden Atletiek Meisjes Team 1 0
770 Pippa Hofman MJA - Leiden 3000m
MJA - 3000m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 624
771 Janneke Lemmerzaal MJA - Leiden 200m
4x400m
MJA - 200m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 0
772 Esther Lievers MJA - Leiden 800m
MJA - 800m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 0
773 Yasmin Liverpool MJA - Leiden 100m
200m
4x400m
MJA - 100mMJA - 200m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 1715
774 Amber van Mensch MJA - Leiden Discus
Kogel
MJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten Leiden Atletiek Meisjes Team 1 1042
775 Lieke Pauli MJA - Leiden Discus
Hoog
MJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gspringen Leiden Atletiek Meisjes Team 1 0
776 Anniek Roskam MJA - Leiden 800m
Polshoog
MJA - 800mMJA - Polshoog Leiden Atletiek Meisjes Team 1 1028
777 Kyara Tjin-A-Lim MJA - Leiden 100m
Speer
MJA - 100mMJA Gr 1 -...eerwerpen Leiden Atletiek Meisjes Team 1 0
778 Lucinde Wiersema MJA - Leiden Speer
Hoog
HSS
MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...gspringenMJA Gr 2 - HSS Leiden Atletiek Meisjes Team 1 2303
779 Doortje Coffeng MJA - Leiden 4x400m
Leiden Atletiek Meisjes Team 2 0
780 Amber van Elk MJA - Leiden 3000m
MJA - 3000m Leiden Atletiek Meisjes Team 2 439
781 Maudi Gaillard MJA - Leiden 800m
MJA - 800m Leiden Atletiek Meisjes Team 2 0
782 Lorraine Gonizzi MJA - Leiden 400mH
4x400m
MJA - 400mH Leiden Atletiek Meisjes Team 2 558
783 Evi Kulker MJA - Leiden 800m
MJA - 800m Leiden Atletiek Meisjes Team 2 531
784 Amal Maatoug MJA - Leiden 4x400m
Speer
Kogel
MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 1 -...gelstoten Leiden Atletiek Meisjes Team 2 950
785 Madelief Nouwens MJA - Leiden 100m
Discus
Kogel
MJA - 100mMJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten Leiden Atletiek Meisjes Team 2 315
786 Melanie Overmars MJA - Leiden 200m
4x400m
Hoog
MJA - 200mMJA Gr 2 -...gspringen Leiden Atletiek Meisjes Team 2 672
787 Alessandra Peters MJA - Leiden 100m
200m
Hoog
MJA - 100mMJA - 200mMJA Gr 1 -...gspringen Leiden Atletiek Meisjes Team 2 1029
788 Onyema Adigida JJA - Phanos 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m Phanos Jongens 1754
789 Isayah Boers JJA - Phanos 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m Phanos Jongens 0
790 Sareje Bulale JJA - Phanos 1500m
JJA - 1500m Phanos Jongens 0
791 Alae Eabdenbitsen JJA - Phanos 800m
JJA - 800m Phanos Jongens 568
792 Meseret M...om Tsegay JJA - Phanos 1500m
JJA - 1500m Phanos Jongens 568
793 Seiji Spieker JJA - Phanos Discus
Kogel
JJA Gr 1 -...cuswerpenJJA Gr 1 -...gelstoten Phanos Jongens 482
794 Bram van de Velde JJA - Phanos Kogel
JJA Gr 2 -...gelstoten Phanos Jongens 0
795 Annerice Bakker MJA - Phanos Discus
Kogel
MJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten Phanos Meisjes 897
796 Ellis Huistra MJA - Phanos 400mH
4x400m
Polshoog
MJA - 400mHMJA - Polshoog Phanos Meisjes 964
797 Josephine Kandeh MJA - Phanos Discus
Kogel
MJA Gr 1 -...cuswerpenMJA Gr 2 -...gelstoten Phanos Meisjes 0
798 Laura Karamowa MJA - Phanos 100m
200m
4x400m
MJA - 100mMJA - 200m Phanos Meisjes 1394
799 Emma Kok MJA - Phanos 3000m
MJA - 3000m Phanos Meisjes 505
800 Lotte Proepper MJA - Phanos 800m
4x400m
Speer
MJA - 800mMJA Gr 1 -...eerwerpen Phanos Meisjes 1391
801 Megan de Ruiter MJA - Phanos 100m
200m
4x400m
MJA - 100mMJA - 200m Phanos Meisjes 0
802 Amina Schellekens MJA - Phanos Hoog
MJA Gr 2 -...gspringen Phanos Meisjes 615
803 Hannah Schwarz MJA - Phanos HSS
MJA Gr 2 - HSS Phanos Meisjes 552
804 Lisa Brink MJA - VS97 Speer
Discus
Kogel
MJA Gr 2 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...cuswerpenMJA Gr 1 -...gelstoten Voorschoten `97 Meisjes 330
805 Britt Gerdes MJA - VS97 Speer
Kogel
Hoog
MJA Gr 1 -...eerwerpenMJA Gr 2 -...gelstotenMJA Gr 2 -...gspringen Voorschoten `97 Meisjes 2067
806 Paloma Jol MJA - VS97 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m Voorschoten `97 Meisjes 1027
807 Sterre Mulder MJA - VS97 100m
HSS
MJA - 100mMJA Gr 2 - HSS Voorschoten `97 Meisjes 496