Inschrijvingen T-Meeting 2017




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
1 Onyema Adigida JJB - Phanos 100m
4x100m
100m mannen NED mannen U20 rood (2e)
2 Claudia Aernaudts Vsen - HLLS Hoog
Hoogspringen vrouwen
3 Elvis Afrifa Msen - AV 1923 100m
100m mannen
4 Samar Ahmed MJB - HLLS Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
5 Ramsey Angela JJA - PAC 400mH
400mh mannen (91,4)
6 Aniek Aper Vsen - Rotterdam 400m
400m vrouwen
7 Jesper Arts Msen - PH 400mH
400mh mannen (91,4)
8 Remko Aubert Msen - Belgie HSS
Hink-staps...en Mannen
9 Janice Babel Vsen - Phanos 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale
10 Shimada Bajon Vsen - AV Lycurgus 100m
100m vrouwen
11 Tobias Bakx Msen - AC TION 110mH
110mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e
12 Iris Bastmeijer MJA - AV Attila 400mH
400mh vrouwen (76,2)
13 Lynn Beck MJB - Belgie 100mH
100mH
100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1e
14 Toine van Beckhoven Msen - AV Attila 100m
400m
400mH
100m mannen400mh mannen (91,4)
15 Jay Beelen JJB - AV Trias 110mH
110mH
110mh mann...(91,4) 2e110mh mann...(91,4) 1e
16 Job Beintema Msen - AV Trias 110mH
110mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e
17 Niels Beks JJA - AV Attila 100m
4x100m
100m mannen A.V. Attila junioren (2e)
18 Kika van B...enegouwen Vsen - U-Track 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale
19 Olaf van den Bergh Msen - PH 400m
400m mannen
20 Janneke Berkhof Vsen - Rotterdam 400mH
400mh vrouwen (76,2)
21 Sawa Bezelev JJA - AV Athlos 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale NED mannen U20 rood (4e)
22 Mees Biemans JPB - AV Attila 1000m
1000m pupillen
23 Minke Bisschops MJB - AV Unitas 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale
24 Gennaro Biswane Msen - Phanos 100m
100m mannen
25 Maartje Blanken MJB - Avantri 100mH
100mH
100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1e
26 Franka Blok Vsen - Leiden 100mH
100mH
100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e
27 Lisa van Boekel MJB - Taxandria 400mH
400mh vrouwen (76,2)
28 Dudly Boeldak Msen - Rotterdam 100m
100m_f
4x100m
Ver
100m mannen100m mannen finaleVerspringen mannen NED mannen U23 (5e)
29 Sam Boender JPB - Eindhoven 1000m
1000m pupillen
30 Klaas de Boer JJA - AV `56 100m
100m mannen
31 Glenn Boessen Msen - AV Unitas 400mH
400mh mannen (91,4)
32 Melinde Boland Vsen - Rotterdam Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
33 Lex Bolderheij Msen - Rotterdam 400m
400m mannen
34 Marijke Boogerd Vsen - AAV `36 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale
35 Bruce Boon JJC - Flevo Delta HSS
Hink-staps... Junioren
36 Nikki Boon MJB - Flevo Delta 100m
HSS
100m vrouwenHink-staps...n Vrouwen
37 Scott Boon JJA - Flevo Delta 100m
HSS
100m mannenHink-staps...en Mannen
38 Wessel Boons Msen - DVTR 100m
110mH
110mH
Ver
100m mannen110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1eVerspringen mannen
39 Sterre De Booy MJA - ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
40 Nina Borger MJC - AV Unitas HSS
Hink-staps... Junioren
41 Yzara van der Born MPA - AAV `36 1000m
1000m pupillen
42 Tamara Bos Vsen - PH 100mH
100mH
100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e
43 Andrea Bouma Vsen - De Spartaan 100m
4x100m
100m vrouwen NED vrouwen U20 (2e)
44 Damien Bourguin Msen - Frankrijk 400mH
400mh mannen (91,4)
45 Inez Bouwen MJB - AV Lycurgus HSS
Ver
Verspringen vrouwen
46 Roelf Bouwmeester Msen - SV Veendam 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale NED mannen U23 (2e)
47 Siem ter Braake JJB - GACH Polshoog
Polsstokho...en mannen
48 Jelte ter Braake Msen - VTLS 400m
400m mannen
49 Dave Brandhoff Msen - AV Lycurgus Hoog
Hoogspringen mannen
50 Ronel Brigitha Msen - AV Impala 100m
100m mannen
51 Alberto Brini Msen - Eindhoven 100m
110mH
110mH
100m mannen110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e
52 Lieke van den Brink Vsen - DVTR 100mH
Ver
100mh vrou...(84,0) 1eVerspringen vrouwen
53 Jaimy van Broekhoven Vsen - PH HSS
Hink-staps...n Vrouwen
54 Rodrigo Willy Broer Msen - DVTR 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale NED mannen U23 (3e)
55 Damien Broothaerts Msen - Belgie 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale
56 Mathias Broothaerts Msen - Belgie Ver
Verspringen mannen
57 Guido de Bruijn Msen - CAV Energie 400m
400m mannen
58 Mariska Bun Vsen - AV Phoenix 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale
59 Janna van Burik MJB - Haag 400mH
Ver
400mh vrouwen (76,2)Verspringen vrouwen
60 Sarah Busby Vsen - Australië 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale
61 Tobias Capiau Msen - Belgie Ver
Verspringen mannen
62 Chidel Cecilia Msen - AV Atverni 100m
400m
100m mannen400m mannen
63 Tarik Chaatouf Msen - AV Unitas 400m
400m mannen
64 Samuel Chapple JJA - Olympus `70 400m
400m mannen
65 Joep Chatrou Msen - Eindhoven 110mH
110mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e
66 Thom Clemens JJA - HLLS 100m
400m
100m mannen400m mannen
67 Kevin Damstra Msen - AV Sprint 400m
400m mannen
68 Esther Dankwah Vsen - Haag 100m
100m vrouwen
69 Sjoerd Dekker Msen - AV Haarlem 400m
400m mannen
70 Sanne Denneman Vsen - Eindhoven 100m
400m
100m vrouwen400m vrouwen
71 Lieve Derks MPC - ATH 600m
600m pupillen
72 Jochem Dobber Msen - AV Suomi 400m
400m mannen
73 Marije Doddema Vsen - AV 1923 400mH
400mh vrouwen (76,2)
74 Eoin Doherty Msen - Ierland 100m
100m mannen
75 Stijn Dom JJA - Belgie 110mH
110mH
110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e
76 Jonne Dommerholt Vsen - Eindhoven Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
77 Olav Donker JJA - PH 4x100m
Ver
78 Niels Doszmann JPB - AV Attila 1000m
1000m pupillen
79 Carel Doszmann JPA - AV Attila 1000m
1000m pupillen
80 Janna Doumpas MJB - Eindhoven 100m
4x100m
100m vrouwen ATR meisjes junioren (4e)
81 Thijs van den Dries Msen - AV Lycurgus 400m
400m mannen
82 Lisanne Drost Vsen - AAV `36 400mH
400mh vrouwen (76,2)
83 Inge Drost Vsen - ARV Ilion 400m
Ver
400m vrouwenVerspringen vrouwen
84 Meruska Eduarda Vsen - Rotterdam Ver
Verspringen vrouwen
85 Maroussia Eduarda Vsen - Rotterdam 400mH
400mh vrouwen (76,2)
86 Sanne Eekel Vsen - GACH Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
87 Suzanne Van Eijck MJB - Spado 100m
4x100m
100m vrouwen ATR meisjes junioren (3e)
88 Edikan Ekpo MJB - Haag HSS
Hink-staps...n Vrouwen
89 Jamiro Elabeidi Msen - Leiden 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale NED mannen U23 (1e)
90 Bram Elevelt Msen - HAAS 110mH
110mH
400mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e400mh mannen (91,4)
91 Cliff Ellsworth Msen - AV Lycurgus 400mH
400mh mannen (91,4)
92 Maureen Ellsworth Vsen - AV Lycurgus 100m
400m
100m vrouwen400m vrouwen
93 Evi van den Elzen Vsen - PH 400m
400m vrouwen
94 Mitchell Emmers JJA - AV Attila 100m
4x100m
100m mannen A.V. Attila junioren (4e)
95 Lotje van Erp Vsen - Phanos 100mH
100mH
100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e
96 Joep Van Es JJA - PH 110mH
110mH
110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e
97 Ruben Esajas Msen - Rotterdam 100m
110mH
110mH
100m mannen110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e
98 Dominique Esselaar Vsen - AV Unitas Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
99 Simon Essuman JJA - Ierland 400mH
400mh mannen (91,4)
100 Nicole Etman MJB - PAC Hoog
Hoogspringen vrouwen
101 Ronaldo Eustatia Msen - ARV Ilion 100m
100m mannen
102 Cassandre Evans MJB - Belgie Ver
Verspringen vrouwen
103 Muus Evers Msen - AAC 100m
100m mannen
104 André Faesen Msen - AV Attila 400m
Polshoog
400m mannenPolsstokho...en mannen
105 Sean Flanagan JJA - Ierland 400m
400m mannen
106 Myrthe Fonck Vsen - AAC 400mH
400mh vrouwen (76,2)
107 Lisa Francini Vsen - Eindhoven 100m
400m
100m vrouwen400m vrouwen
108 Nina Franke MJB - AV Oss `78 400m
400m vrouwen
109 Femke Frijters MJB - DJA 400mH
400mh vrouwen (76,2)
110 Nanah Fung-Loy MJB - ARV Ilion 100mH
100mH
Polshoog
100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1ePolsstokho...n vrouwen
111 Gregory Geerts JJA - Belgie HSS
Hink-staps...en Mannen
112 Marco van Gelder JPA - PH 1000m
1000m pupillen
113 Pelle Gelderblom JJA - Zeeland 400m
400m mannen
114 Jesse van Gestel JPA - AV Attila 1000m
1000m pupillen
115 Puck van Gils MPB - AV Sprint 1000m
1000m pupillen
116 Puk van Gool Msen - AV Attila 400m
400m mannen
117 Joris van Gool JJA - AV Spiridon 100m
4x100m
100m mannen NED mannen U20 blauw (2e)
118 Charlie van Gorkum MJB - Spado 100m
100mH
100mH
4x100m
100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1e ATR meisjes junioren (1e)
119 Jim van Gorkum JJA - Spado 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale NED mannen U20 rood (3e)
120 Finn de Graaf JJC - AV Attila HSS
Hink-staps... Junioren
121 Paul van der Gragt Msen - AV Hylas 400mH
400mh mannen (91,4)
122 Paul Groen Msen - GACH 110mH
110mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e
123 Nina Groffen MPA - AV Sprint 1000m
1000m pupillen
124 Jarno de Groot JJA - Flevo Delta 110mH
110mH
400mH
110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e400mh mannen (91,4)
125 Saliyya Guisse Vsen - Belgie HSS
Hink-staps...n Vrouwen
126 Rens Gulickx JPMini - Gloria 600m
600m pupillen
127 Michiel Gulickx JPA - Gloria 1000m
1000m pupillen
128 Méron Gysbertha Msen - Phanos 100m
100m mannen
129 Laura van Haaften Vsen - Spado 100m
100m vrouwen
130 Manon Haakman Vsen - AV Lycurgus HSS
Ver
Hink-staps...n VrouwenVerspringen vrouwen
131 Fleur van Haaren MJA - PH 100m
100m vrouwen
132 Wislet de Hair JJA - Spado 100m
4x100m
100m mannen ATR jongens junioren (2e)
133 Kira van den Ham MJB - HLLS Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
134 Glenn van Hamond Msen - AV Attila HSS
Ver
Hink-staps...en Mannen
135 Bram van Hastenberg JJA - U-Track 400m
110mH
110mH
400m mannen110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e
136 Shaquille Haverkamp JJA - AV Gouda 100m
4x100m
100m mannen NED mannen U20 blauw (1e)
137 Mark Heiden JJB - PAC 110mH
110mH
110mh mann...(91,4) 2e110mh mann...(91,4) 1e
138 Lorenzo va...er Heiden Msen - AV Atverni 100m
100m mannen
139 Vester Van...eijningen Msen - AV Haarlem 400m
400m mannen
140 Tula Hermus MPMini - Fortius 600m
600m pupillen
141 Novi Hermus MPA - Fortius 1000m
1000m pupillen
142 Maureen Herremans Vsen - AVGM HSS
Ver
Hink-staps...n VrouwenVerspringen vrouwen
143 Killiana Heymans Vsen - PAC Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
144 Djayla Hoek MPA - AV Sprint 1000m
1000m pupillen
145 Anne Hoeke MJB - AV Attila HSS
Hink-staps...n Vrouwen
146 JP Hoekstra Msen - ARV Ilion 100m
100m mannen
147 Lars Van Hoeven JJA - Heerenveen 400m
400m mannen
148 Joeri van der Hooft Msen - AAC Ver
Verspringen mannen
149 Franka Hoogeboom Vsen - Hollandia 100m
100m vrouwen
150 Calvin Hoogland JJA - Castricum 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale NED mannen U20 blauw (4e)
151 Rodney Hoogterp Msen - AV Impala 100m
Ver
100m mannenVerspringen mannen
152 Evelien Hooijman Vsen - GACH 400m
400m vrouwen
153 Filip Van den Hoven Msen - AV Lycurgus 100m
100m_f
Ver
100m mannen100m mannen finaleVerspringen mannen
154 Nida Huijben MJA - HLLS 100m
100m vrouwen
155 Roel Huijsmans Msen - AV Atverni 400m
400m mannen
156 Marije van...unenstijn Vsen - AV34 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale
157 Claire van den Hurk MPA - ATH 1000m
1000m pupillen
158 Linda Hurkmans Vsen - AV NOVA Hoog
Hoogspringen vrouwen
159 Synnargio Ignatia JJB - DEM 100m
100m mannen
160 Toon IJzerman JJA - Eindhoven 400m
400m mannen
161 Eva Jaarsma Vsen - AV Lycurgus Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
162 Hend de Jager Msen - AV Statina 400m
400m mannen
163 Bowien Jansen MJA - HLLM 100m
4x100m
100m vrouwen NED vrouwen U20 (3e)
164 Marco Jansen Msen - AV Phoenix 100m
Ver
100m mannen
165 Rik Jansen Msen - AV Unitas 100m
100m mannen
166 Kees Janssen Msen - PH 110mH
110mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e
167 Suzanne Janssens Vsen - AV Passaat 100m
100mH
100mH
100m vrouwen100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e
168 Pim Jehee Msen - PH 100m
Ver
100m mannenVerspringen mannen
169 Devron Jepma Msen - PAC 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale
170 Rachid el Jerari Msen - AV Atverni 100m
100m mannen
171 Dimitri Juliet Msen - Rotterdam 100m
100m mannen
172 Lea Jurdzinski Vsen - Groningen 100m
100m_f
400m
100m vrouwen100m vrouwen finale400m vrouwen
173 Klaudia Kaczmarek Vsen - Duitsland HSS
Ver
Hink-staps...n VrouwenVerspringen vrouwen
174 Anita Karregat Vsen - PH Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
175 Marco de Keijzer Msen - Rotterdam Polshoog
Polsstokho...en mannen
176 Tjebbe Kerstens Msen - AV Sprint HSS
Hink-staps...en Mannen
177 Dion van Kessel Msen - Typhoon Hoog
Hoogspringen mannen
178 Moniek van... - Jansen Vsen - AV Sprint Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
179 Lieke Klaver MJA - SAV 100m
100m_f
4x100m
100m vrouwen100m vrouwen finale NED vrouwen U20 (1e)
180 Tieme Klinkers Msen - AV Phoenix Hoog
Hoogspringen mannen
181 Jorg Klomp JPB - ATH 1000m
1000m pupillen
182 Jordy Kluft JJA - DEM 100m
100m mannen
183 Ilse Knijnenburg Vsen - Haag 100m
100m vrouwen
184 Koen Koenders JJA - PH Polshoog
Polsstokho...en mannen
185 Niels Kok JJA - Flevo Delta 400m
400m mannen
186 Rutger Koppelaar Msen - ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...en mannen
187 Jorieke Korenromp Vsen - DVTR 100m
400m
400m vrouwen
188 Sarah Kortland MJB - Typhoon 100mH
100mH
100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1e
189 Adam Kovacs-Borbas JPC - ATH 600m
600m pupillen
190 Abel Kovacs-Borbas JPA - ATH 1000m
1000m pupillen
191 Sam Kranse Msen - PAC Polshoog
Polsstokho...en mannen
192 Casper Kremers Msen - PH 400m
400m mannen
193 Inge Kribbe MPA - AV Attila 1000m
1000m pupillen
194 Lianne van Krieken Vsen - PH 100m
100m_f
Ver
100m vrouwen100m vrouwen finaleVerspringen vrouwen
195 Patricia Krolis Vsen - Rotterdam HSS
Ver
Hink-staps...n VrouwenVerspringen vrouwen
196 Ilse Kuijf MJA - ARV Ilion Hoog
Hoogspringen vrouwen
197 Anouk Langstraat MPB - ATH 1000m
1000m pupillen
198 Janneke Lemmerzaal MJA - Leiden 100m
100mH
100mH
100m vrouwen100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e
199 Sietske Lenchant Vsen - Belgie HSS
Hink-staps...n Vrouwen
200 Yara Linnekamp MJB - HLLS Ver
Verspringen vrouwen
201 Daphne Linnekamp MJA - HLLS 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen
202 Mischa Lips JJB - ARV Ilion 100m
100m mannen
203 Miquella Lobo Vsen - ARV Ilion 100m
100mH
100mH
4x100m
100m vrouwen100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e ATR meisjes junioren (2e)
204 Lennart de Looze Msen - Startbaan 400m
400m mannen
205 Gawie Louw JJA - PAC 400m
400m mannen
206 Enrico van Luijk Msen - Rotterdam 100m
400m
100m mannen400m mannen
207 Vera Lurvink MJA - PH 400m
400m vrouwen
208 Astrid van der Maas Vsen - AV Gouda 100mH
100mH
100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e
209 Nienke Madderom MJB - AV Trias 100mH
100mH
100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1e
210 Léon Mak JJB - De Gemzen 100m
110mH
110mH
Ver
100m mannen110mh mann...(91,4) 2e110mh mann...(91,4) 1e
211 Arnout Mak JJA - De Gemzen Hoog
Hoogspringen mannen
212 Jonas Mars Msen - AV Phoenix Hoog
Hoogspringen mannen
213 Markus Meekma Msen - AV Impala 100m
Ver
100m mannenVerspringen mannen
214 Martijn Meijer Msen - PH 400mH
400mh mannen (91,4)
215 Bernice Meijer Vsen - SV Veendam 400m
400m vrouwen
216 Tijmen Melgers JJA - AV Sparta 100m
100m mannen
217 Sven van Merode JJA - Spado Hoog
Hoogspringen mannen
218 Gaeonn Meyer Msen - AV Lycurgus 100m
100m mannen
219 Pieter Mijnhout Msen - GACH 400mH
400mh mannen (91,4)
220 Elke Molenaar MJA - Almere `81 400m
400m vrouwen
221 Joris Jami...Moro Baba Msen - Belgie 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale
222 Gijs Mourits JJA - VAV HSS
Ver
Hink-staps...en MannenVerspringen mannen
223 Nils Mulder Msen - Haag Polshoog
Polsstokho...en mannen
224 Sheenai Muntslag MJB - AV Sprint 100m
100m vrouwen
225 Shaeriano Murray Msen - Rotterdam 400m
400m mannen
226 Maarten Nabbe Msen - PH 400mH
400mh mannen (91,4)
227 Elton Nahr JJB - AV Attila 100m
4x100m
100m mannen A.V. Attila junioren (1e)
228 Stijn van Nierop JJA - DAK 400m
400m mannen
229 Stefan Nieuwland Msen - Climax 110mH
110mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e
230 Eva Nijdam MJB - Scorpio 400mH
400mh vrouwen (76,2)
231 Stan Nijhuis JJB - AV Trias Hoog
Hoogspringen mannen
232 Guus Nijkamp JJB - Spado 110mH
110mH
110mh mann...(91,4) 2e110mh mann...(91,4) 1e
233 Wicher Nijkamp Msen - Spado 110mH
110mH
4x100m
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e ATR jongens junioren (1e)
234 Bo Nijs Vsen - Belgie 100m
100m_f
Ver
100m vrouwen100m vrouwen finaleVerspringen vrouwen
235 Dani Nivillac Msen - Nijmegen 100m
100m mannen
236 Steven Nuytinck Msen - PH Ver
Verspringen mannen
237 Christian ...berdorfer Msen - GACH Polshoog
Polsstokho...en mannen
238 Joseph Ojewumi JJA - Ierland 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale
239 Liset Olijve Vsen - PH HSS
Hink-staps...n Vrouwen
240 Delano De ...Marreiros JJB - KAV Holland 100m
Ver
100m mannen
241 Quinten van Ommen JJB - ATOP 400m
400m mannen
242 Brenda Oosterbosch Vsen - AV PEC 1910 100mH
100mH
Ver
100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1eVerspringen vrouwen
243 Anouk Oosterhuis Vsen - AV Lycurgus 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen
244 Esther Van Os MPB - AV Attila 1000m
1000m pupillen
245 Mathijs van Os JPA - AV Attila 1000m
1000m pupillen
246 Laurens den Ouden Msen - AV Atverni 400m
400m mannen
247 Safira den Oudsten MJC - AV Spiridon HSS
Hink-staps... Junioren
248 Kaylee van de Par Vsen - AV Spiridon 100m
100m vrouwen
249 Heffernan Patrick Msen - Ierland 110mH
110mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e
250 Silke Peeters MJA - Eindhoven Hoog
Hoogspringen vrouwen
251 José Per...do Freire Msen - Rotterdam 100m
400m
100m mannen400m mannen
252 Koen van Perse JJB - HLLS 110mH
110mH
110mh mann...(91,4) 2e110mh mann...(91,4) 1e
253 Luuk Peters JJA - AV PEC 1910 100m
110mH
110mH
100m mannen110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e
254 Jesper Peterse JJA - AV Trias 110mH
110mH
110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e
255 Joris Petterson Msen - Eindhoven 400mH
400mh mannen (91,4)
256 Jeroen Poiesz JJB - PAC Hoog
Hoogspringen mannen
257 Fréderique Post MJB - AV Gouda 100m
100m vrouwen
258 Rutger Postma Msen - AV Atverni 100m
100m mannen
259 Natalie Puper MJA - AV Atverni 100m
HSS
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen
260 Joyce Puts Vsen - Eindhoven 400m
400m vrouwen
261 Judith Rasch Vsen - GACH 400m
400m vrouwen
262 Anthony Rasmijn Msen - Rotterdam 400m
400m mannen
263 Joshua Record Msen - AV 1923 HSS
Hink-staps...en Mannen
264 Jurriaan de Rijk Msen - Haag 400m
400m mannen
265 Rebecca Rijken Vsen - Phanos 100m
400mH
100m vrouwen400mh vrouwen (76,2)
266 Nora Ritzen Vsen - AV Unitas HSS
Hink-staps...n Vrouwen
267 Rayen Rojer Msen - Rotterdam 400m
400m mannen
268 Arjan Roona Msen - Groningen 400m
400m mannen
269 Sven Roosen JJB - Eindhoven 110mH
110mH
110mh mann...(91,4) 2e110mh mann...(91,4) 1e
270 Mark Roosien JJA - AV Hylas 100m
100m mannen
271 Kim Rossen Vsen - Rotterdam 400m
400m vrouwen
272 Linda van Rossum Vsen - PH 100m
100m vrouwen
273 Bram Ruissen Msen - PAC Ver
274 Maximilian Ruth Msen - Duitsland 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale
275 Demi van de Sande Vsen - Rotterdam 400m
400m vrouwen
276 Antoine va...er Sanden JJA - DAK 100m
100m mannen
277 Kadidja Sangare MJB - AAV `36 100m
100mH
100mH
Ver
100m vrouwen100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1eVerspringen vrouwen
278 Vyron Saridin JJA - DEM 100m
100m mannen
279 Fulvio Scarano Msen - AV `40 400m
400m mannen
280 Tessa van Schagen Vsen - Leiden 100m
100m vrouwen
281 Roy van Schendel Msen - PH 400m
400m mannen
282 Gert-Jan Schep Msen - Rotterdam 100m
400m
100m mannen400m mannen
283 Thieme Schmidt JJA - Leiden 400m
400m mannen
284 Hent van Schoten JJA - AV Oss `78 HSS
Hink-staps...en Mannen
285 Jon Schouwenaar Msen - AV 1923 400m
400m mannen
286 Joyce Schumacher MJB - Flevo Delta 100m
100mH
100mH
100m vrouwen100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1e
287 Thomas Schuwer Msen - Haag 400m
400m mannen
288 Yaël Scope JJA - DEM 100m
100m mannen
289 Zoë Sedney MJB - ARV Ilion 100m
100m_f
100mH
100mH
400mH
100m vrouwen100m vrouwen finale100mh vrou...(76,0) 2e100mh vrou...(76,0) 1e400mh vrouwen (76,2)
290 N'ketia Seedo MJB - U-Track 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale
291 Siem Sikkenga Msen - MPM 100m
4x100m
100m mannen NED mannen U23 (4e)
292 Katja Slangewal Vsen - Altis Hoog
Hoogspringen vrouwen
293 Paul van der Sluijs Msen - Haag 400m
400m mannen
294 Jinke van der Sluis MJA - AV Phoenix 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen
295 Nick Smidt Msen - AAC `61 400mH
400mh mannen (91,4)
296 Hannelore Smilde Vsen - PAC 100m
100m vrouwen
297 Sander Smits JJA - AVGM Hoog
Hoogspringen mannen
298 Erwin Sneek Msen - AAC 400m
400m mannen
299 Alexander Soethout JJA - DEM Ver
300 Arend-Jan ...ierenburg Msen - Cialfo 400mH
400mh mannen (91,4)
301 Robin Spoor JJB - AV Sparta 100m
400m
4x100m
100m mannen400m mannen ATR jongens junioren (3e)
302 Koen Stapel JJA - ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...en mannen
303 Nargélis Statia Vsen - Rotterdam 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale
304 Sten Stein Msen - AV Impala 100m
100m mannen
305 Yoeri Sterenberg Msen - DVTR 400m
400m mannen
306 Lotte van Stijn MJA - De Spartaan 400m
400m vrouwen
307 Nils Stok Msen - PAC Polshoog
Polsstokho...en mannen
308 Jolien Stuijk MJB - AV Attila HSS
Hink-staps...n Vrouwen
309 Maarten Stuivenberg Msen - VAV 400m
400m mannen
310 Tim Sweep Msen - Eindhoven 100m
100m mannen
311 Eefje Swi...an Mourik Vsen - HAC 100m
400mH
100m vrouwen400mh vrouwen (76,2)
312 Rik Taam Msen - AV Zaanland 110mH
110mH
110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e
313 Tarik Tahiri Msen - Rotterdam 100m
400m
100m mannen400m mannen
314 Jeroen Teeuwen Msen - De Spartaan Hoog
Hoogspringen mannen
315 David Thommassen JJA - AV Sprint 100m
100m mannen
316 Kim-Jessica Thone MJA - Duitsland Ver
Verspringen vrouwen
317 Thomas Ticheloven Msen - AV Lycurgus 100m
HSS
100m mannenHink-staps...en Mannen
318 Maayke Tjin A-Lim Vsen - NEAV 100m
100m_f
100mH
100mH
100m vrouwen100m vrouwen finale100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e
319 Kyara Tjin-A-Lim MJA - Leiden 100m
100m vrouwen
320 Jorén Tromp Msen - Haag 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale
321 Bas Uitbeijerse Msen - Haag 400m
400m mannen
322 Tijn Vaessen JJB - Swift 100m
100m mannen
323 Shana Vanhaen Vsen - Belgie 100mH
100mH
100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e
324 Hans Velthuis Msen - Eindhoven 400m
400m mannen
325 Dominique Veninga Vsen - SV Veendam 400m
400m vrouwen
326 Simon Ver...rstraeten JJA - Belgie 110mH
110mH
110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e
327 Daan Verhoeven JJC - AV Attila HSS
Hink-staps... Junioren
328 Tim Verhoeven JJA - AV Attila 100m
4x100m
100m mannen A.V. Attila junioren (3e)
329 Henry Vißer JJA - Duitsland 100m
110mH
110mH
100m mannen110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e
330 Isa Videler MJA - Spado 400mH
400mh vrouwen (76,2)
331 Leonie Van Vliet Vsen - AAV `36 100m
100m_f
400m
100m vrouwen100m vrouwen finale400m vrouwen
332 Ingmar Vos Msen - PAC 100m
110mH
110mH
100m mannen110mh mann...106,7) 2e110mh mann...106,7) 1e
333 Brian Vriend Msen - AV Lycurgus 400mH
400mh mannen (91,4)
334 Jorick de Vries JJA - Zeeland 400m
400m mannen
335 Stefan De Vries Msen - AAC 400m
400m mannen
336 Wouter Vr...wenvelder Msen - Haag 100m
100m mannen
337 Remly Vry JJA - Phanos 100m
100m mannen
338 Carlijn Wagenaar Vsen - Groningen 400m
400m vrouwen
339 Carola van...agtendonk Vsen - AAC Ver
Verspringen vrouwen
340 Jordi van der Wal JJA - PAC Hoog
HSS
Hoogspringen mannenHink-staps...en Mannen
341 Timo de Water Msen - ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...en mannen
342 Trystan de Weerdt Msen - AAV `36 Ver
Verspringen mannen
343 Nick Weerts Msen - AV Attila 400m
400m mannen
344 Madelon Werkhoven MJA - AV Atos 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen
345 Dave Wesselink JJA - AV Trias 110mH
110mH
110mh mann...(99cm) 2e110mh mann...(99cm) 1e
346 Owen Westerhout Msen - AV Trias 400m
400m mannen
347 Deborah Westfa MJA - CAV Energie 100m
100m vrouwen
348 Leonie Wierenga MJB - SAV 400m
400m vrouwen
349 Reinout Wiggers Msen - De Liemers 400m
400m mannen
350 Gabriella ...der Wijck Vsen - Phanos 100m
100m vrouwen
351 Marijke Wijnmaalen Vsen - ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
352 Koen van de Wijst Msen - AV Unitas Polshoog
Polsstokho...en mannen
353 Teun Wilde Msen - VS97 100m
4x100m
100m mannen ATR jongens junioren (4e)
354 Demi van d...ildenberg MJB - Eindhoven 100m
4x100m
100m vrouwen NED vrouwen U20 (4e)
355 Puck Van Wiltenburg MJA - PAC 400mH
400mh vrouwen (76,2)
356 Robin Wingbermühle Vsen - Rotterdam Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
357 Beau Winnubst MJA - AAC 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen
358 Wing-Hin Wong Msen - ASTX 100m
400m
100m mannen400m mannen
359 Hidde ter Woord Msen - DVTR Hoog
Hoogspringen mannen
360 Marius Wouters Msen - HLLS Hoog
Hoogspringen mannen
361 Sofie van Wouwe MPB - ATH 1000m
1000m pupillen
362 Frederic Xhonneux Msen - Belgie HSS
Hink-staps...en Mannen
363 Tara Yoro Vsen - AV 1923 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen
364 Adam Youssef Msen - Rotterdam 400m
400m mannen
365 Loek van Zevenbergen Msen - AV Fortuna Ver
366 Anke Zonderland Vsen - AV Impala 400mH
400mh vrouwen (76,2)
367 Niko Zuidema Msen - Olympus `70 400mH
400mh mannen (91,4)
368 Maeve Zuijlen MJB - AV Unitas 100m
100m vrouwen
369 Dorenda Zwaard MJA - AV `40 100mH
100mH
100mh vrou...(84,0) 2e100mh vrou...(84,0) 1e
370 Dominique Zwiep JJA - Rotterdam 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale
371 Isayah Boers JJA - Phanos 4x100m
NED mannen U20 blauw (3e)
372 Levi Hazes JJB - AV 1923 4x100m
NED mannen U20 rood (1e)