Inschrijvingen 1e Goudse Kaas- en Stroopwafelinstuif




Snr Naam Onderdelen Startgroep
1 Indigo Tjan JJB - AV Gouda 400m
400 meter ...egorieën
3 Fulvio Scarano M45 - AV `40 400m
400 meter ...egorieën
4 Louise Zimmerman V65 - Rotterdam Discus
Kogel
Speer
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!)
5 Carolien de Pater Vsen - Avantri Discus
Kogel
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)
6 Alex Chan Msen - U-Track 800m
1500m
800 meter ...egorieën1500 meter...egorieën
7 Rens Tasma JJB - AAV `36 100m
Hoog
HSS
100 meter ...egorieënHoog MannenHinkstap A...egorieën
8 Bretton Randall M55 - Haag 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
9 Diede van der Meer MJB - Flevo Delta Speer
Hoog
Speer Vrouwen (VOL!)Hoog Vrouwen
10 Isabelle Reijman MJC - Leiden Discus
Kogel
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)
11 Tamara Eleonora MJA - ARV Ilion 100m
Speer
100 meter ...egorieënSpeer Vrouwen (VOL!)
12 Melvin Smith M45 - AV Fortuna 100m
100 meter ...egorieën
13 Vincent Wodtke Msen - Spark 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
14 Loïs Steenbeek MJC - Leiden 80m
200m
Discus
Speer
80 meter meisjes C200 meter ...egorieënDiscus Vro...en (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!)
15 Myrthe Steenbeek MJC - Leiden 80m
Speer
Hoog
80 meter meisjes CSpeer Vrouwen (VOL!)Hoog Vrouwen
16 Marillion ...ijnenburg Vsen - Avantri Speer
Hoog
Ver
Speer Vrouwen (VOL!)Hoog VrouwenVerspringen Vrouwen
17 Madelon Kamp Vsen - Altis 100m
200m
100mH
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën100 meter horden
18 Dara Obot MJB - Haag Discus
Discus Vro...en (VOL!)
19 Stefan Rabouw Msen - AV Gouda 100m
Hoog
100 meter ...egorieënHoog Mannen
20 Jan Munning JJB - SPOB 100m
400m
100 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
21 Kristian Munning JJC - SPOB Discus
Kogel
Discus Man...n (VOL!!)Kogel Mannen (VOL!)
22 Henk van Zutphen M50 - AV Gouda 3000m
3000 meter...egorieën
23 Paul Streep M65 - PAC 1500m
1500 meter...egorieën
27 Philip van...jngaarden M45 - Haag 100m
100 meter ...egorieën
28 Marjolein Bolten MJA - HLLM Speer
Hoog
Ver
Speer Vrouwen (VOL!)Hoog VrouwenVerspringen Vrouwen
29 Tiago Smithuis JJA - ARV Ilion 110mH
Speer
110H (1)Speer Mannen (VOL!)
30 Jermo Harper JJB - ARV Ilion 110mH
Speer
Hoog
110H (2)Speer Mannen (VOL!)Hoog Mannen
31 Jordi Mim...ero Palop M45 - Haag 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
32 Marloes Bos MJC - AV Zuidwal 80m
Hoog
Ver
80 meter meisjes CHoog VrouwenVerspringen Vrouwen
33 Matteo Bos JJB - AV Zuidwal 100m
Ver
100 meter ...egorieënVerspringen Mannen
35 Andre van Wort M50 - NEAV 200m
100mH
200 meter ...egorieënMasters Horde
36 Alysée Lester MJC - ARV Ilion 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
37 Thomas Wassenaar JJB - AV `47 100m
Kogel
100 meter ...egorieënKogel Mannen (VOL!)
38 Alida van Daalen MJC - PAC Discus
Kogel
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)
39 Faas Ignatius JJB - AV Gouda Speer
Speer Mannen (VOL!)
40 Femke Drijfhout MJC - AV Lycurgus 80m
400m
80 meter meisjes C400 meter ...egorieën
41 Take Zonneveld Msen - Rotterdam Speer
Speer Mannen (VOL!)
42 Dorenda Zwaard MJA - AV `40 100mH
Meisje A+B horden
43 Erick Könst JJC - AV Haarlem Discus
Kogel
Speer
Discus Man...n (VOL!!)Kogel Mannen (VOL!)Speer Mannen (VOL!)
44 Kyara Tjin-A-Lim MJA - Leiden 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
45 Franka Blok Vsen - Leiden 200m
100mH
200 meter ...egorieën100 meter horden
46 Sjaak Van der Linde M45 - Rotterdam 800m
800 meter ...egorieën
47 Noor Stapel MJC - Nijmegen 80m
HSS
80 meter meisjes CHinkstap A...egorieën
48 Marlou Klaver V45 - Nijmegen 100m
HSS
100 meter ...egorieënHinkstap A...egorieën
49 Angelo Visser JJC - NEAV 1500m
1500 meter...egorieën
50 Gaby Emmanuel JJC - AV Sparta 100m
100mH
100 meter ...egorieënHorde overig
51 Richard van Delft M40 - GACH 100m
200m
400m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
52 Linda van Berkel V45 - AV `40 200m
80mH
Hoog
HSS
200 meter ...egorieën80 meter hordenHoog VrouwenHinkstap A...egorieën
53 Sebastiaan Heikoop M45 - Delta Sport 800m
800 meter ...egorieën
55 Elaine den Exter Vsen - Rotterdam 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
56 Suzanne Janssens Vsen - AV Passaat 200m
100mH
Ver
200 meter ...egorieën100 meter hordenVerspringen Vrouwen
57 Zyna van de Poel Vsen - De Spartaan 100mH
Discus
Kogel
Speer
Horde overigDiscus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!)
58 Adry van d...Wijngaard M55 - AV Sprint 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
59 Jan Oosterom M70 - LGPK 1500m
1500 meter...egorieën
61 Esther van Rooij V40 - NEAV 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
62 Jeroen van Harmelen JJA - Avantri Speer
Speer Mannen (VOL!)
64 Enid Duut MJA - PAC Discus
Kogel
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)
65 José van Appeven V60 - AAV `36 Discus
Kogel
Speer
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!)
66 Toni Palacio Serrat M50 - SPOB 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
67 Hanna Knotnerus Vsen - AV Feniks 200m
100mH
Ver
200 meter ...egorieën100 meter hordenVerspringen Vrouwen
68 Julia Jongejeugd MJC - NEAV Discus
Hoog
HSS
Discus Vro...en (VOL!)Hoog VrouwenHinkstap A...egorieën
69 Tony Pracht M60 - Leiden Discus
Kogel
Discus Man...n (VOL!!)Kogel Mannen (VOL!)
70 Wassiliki ...xandridis Vsen - HLLS Discus
Kogel
Speer
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!)
71 Gert Velthuizen M55 - Spark 100mH
Masters Horde
72 Lotte Smink MJB - HLLS Discus
Discus Vro...en (VOL!)
73 Cor Nijhoff M70 - AV Atverni Discus
Kogel
Discus Man...n (VOL!!)Kogel Mannen (VOL!)
74 Laurene Brobbel MJB - Avantri Kogel
Speer
Ver
Kogel Vrouwen (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!)Verspringen Vrouwen
75 Bjorn van der Velden JJC - HLLS Discus
Kogel
Discus Man...n (VOL!!)Kogel Mannen (VOL!)
76 Alyssa Folles MJC - AV Gouda 80m
Hoog
80 meter meisjes CHoog Vrouwen
77 Mieke van de Pasch MJC - AV Gouda 80mH
Speer
Ver
80 meter hordenSpeer Vrouwen (VOL!)Verspringen Vrouwen
78 Sjoerd Peeters JJC - AV Gouda Speer
Ver
Speer Mannen (VOL!)Verspringen Mannen
79 Frank Rüegg JJC - AV Gouda 100m
200m
3000m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën3000 meter...egorieën
80 Fabienne Buijs MJC - AV Gouda 200m
800m
200 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
81 Mette Pols MJC - AV Gouda 80m
Discus
Ver
80 meter meisjes CDiscus Vro...en (VOL!)Verspringen Vrouwen
82 Judith van Vugt MJC - AV Gouda 800m
Kogel
Speer
800 meter ...egorieënKogel Vrouwen (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!)
84 Martijn Naus JJC - AV Gouda 100m
800m
Kogel
100 meter ...egorieën800 meter ...egorieënKogel Mannen (VOL!)
85 Steven Eleonora Msen - ARV Ilion 100m
Discus
Speer
Hoog
100 meter ...egorieënDiscus Man...n (VOL!!)Speer Mannen (VOL!)Hoog Mannen
87 Niels Bakker Msen - AV Gouda Discus
Hoog
Discus Man...n (VOL!!)Hoog Mannen
88 Britt Marijnissen MJC - AV Sprint 80m
Speer
Ver
80 meter meisjes CSpeer Vrouwen (VOL!)Verspringen Vrouwen
89 Dennis Buys Msen - Avantri 400m
Kogel
Ver
400 meter ...egorieënKogel Mannen (VOL!)Verspringen Mannen
90 Linda van Vliet V40 - PAC Discus
Kogel
Speer
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!)
91 Els Raap V70 - KMBS 3000m
3000 meter...egorieën
92 Ruud Nieuwenhuis M70 - KMBS 3000m
3000 meter...egorieën
93 Frank Stam M50 - Castricum 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
94 Frank Schotman Msen - AV Gouda 3000m
3000 meter...egorieën
95 Mirjam Aberkrom V50 - AV Edam Discus
Kogel
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)
96 Peter Wielaaard M45 - AV Gouda 3000m
3000 meter...egorieën
97 Kees Aerts M55 - SV Noordkop Discus
Kogel
Discus Man...n (VOL!!)Kogel Mannen (VOL!)
98 Michael Monden Msen - CAV Energie Discus
Speer
Discus Man...n (VOL!!)Speer Mannen (VOL!)
99 Mark Bakker Msen - AV Gouda Discus
Discus Man...n (VOL!!)
100 Nyke van de Poel Vsen - De Spartaan Speer
Ver
Speer Vrouwen (VOL!)Verspringen Vrouwen
101 Eric Pols M50 - AV Gouda 400m
400 meter ...egorieën
102 Mischa Lips JJB - ARV Ilion 100m
200m
400m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
103 Mats Beentjes JJB - DEM 100m
Discus
HSS
100 meter ...egorieënDiscus Man...n (VOL!!)Hinkstap A...egorieën
104 Vincent Kruit Msen - AV Gouda 100m
Discus
Hoog
100 meter ...egorieënDiscus Man...n (VOL!!)Hoog Mannen
105 Jasper Rood M35 - Nijmegen Discus
Discus Man...n (VOL!!)
106 Rutger Bien Msen - AV 1923 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
107 Wilma Linders V50 - DAK 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
108 Robin Huber Msen - SPOB 100m
100 meter ...egorieën
109 Harmen Perk M35 - SC Antilope 1500m
1500 meter...egorieën
110 Okke van der Maas M50 - Fit 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
111 Cas Kopmels JJB - Leiden 3000m
3000 meter...egorieën
112 Franka Hoogeboom Vsen - Hollandia 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
113 Stijn van Nierop JJA - DAK 400m
400 meter ...egorieën
114 Nadia Houtzager Vsen - AV Feniks Speer
Ver
Speer Vrouwen (VOL!)Verspringen Vrouwen
115 Laura van Haaften Vsen - Spado 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
116 Zoë Sedney MJB - ARV Ilion 100m
100 meter ...egorieën
117 Mariska Tuijp Vsen - SV Noordkop Discus
Kogel
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)
118 Lars van der Salm JJB - AV `40 Speer
Speer Mannen (VOL!)
119 Rick Veltman JJA - AV Gouda 100m
400m
100 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
120 Tijmen Melgers JJA - AV Sparta 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
121 Cor van Dam M70 - Olympus `70 Discus
Speer
Discus Man...n (VOL!!)Speer Mannen (VOL!)
122 Linsy Heestermans MJC - AV Sprint 80mH
Speer
Hoog
Ver
80 meter hordenSpeer Vrouwen (VOL!)Hoog VrouwenVerspringen Vrouwen
123 Annemarie Jacobs Vsen - ARV Ilion Discus
Kogel
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)
124 Bert van Lith M50 - PH 400m
400 meter ...egorieën
125 Lucas van Klaveren JJA - ARV Ilion 100m
Discus
Kogel
100 meter ...egorieënDiscus Man...n (VOL!!)Kogel Mannen (VOL!)
126 Leonardo Cecchetti Msen - Rotterdam 100m
100 meter ...egorieën
127 Jochem Laurens JJC - AV Sprint Discus
Speer
Ver
Discus Man...n (VOL!!)Speer Mannen (VOL!)Verspringen Mannen
129 Ivo van de Pasch JJB - AV Gouda 100m
Discus
Hoog
100 meter ...egorieënDiscus Man...n (VOL!!)Hoog Mannen
130 Sten Stein Msen - AV Impala 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
131 Anton Hilhorst JJA - AV Zuidwal 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
132 Michiel van Dijk M45 - GACH 1500m
1500 meter...egorieën
133 José Hil...st-Damsma V45 - AV Zuidwal 100m
200m
Speer
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieënSpeer Vrouwen (VOL!)
134 Tessa de Ruiter MJB - AV 1923 100mH
Kogel
Speer
Ver
Meisje A+B hordenKogel Vrouwen (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!)Verspringen Vrouwen
135 Christiaan Mettrop M75 - Spark 100m
200m
400m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
136 Bas van der Meule JJB - Leiden 800m
800 meter ...egorieën
137 Roos de Klerk Vsen - PAC Speer
Speer Vrouwen (VOL!)
138 Duncan Steenbakker JJB - AV Lycurgus 800m
800 meter ...egorieën
139 Ward Melssen Msen - PAC Speer
Speer Mannen (VOL!)
140 Tessa Harderwijk Vsen - AV Zuidwal Discus
Kogel
Speer
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!)
141 Pepijn van Gils JJC - AV Sprint 100mH
Discus
Speer
Horde overigDiscus Man...n (VOL!!)Speer Mannen (VOL!)
142 Maarten van Gils JJB - AV Sprint Speer
Speer Mannen (VOL!)
143 Thijs Frijling Msen - Rotterdam 400m
400 meter ...egorieën
144 Paul de Vries M40 - Fit 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
145 Timo in 't Hout JJA - PAC Discus
Kogel
Discus Man...n (VOL!!)Kogel Mannen (VOL!)
146 Robin Coops Msen - HLLS 100m
400m
Hoog
Ver
100 meter ...egorieën400 meter ...egorieënHoog MannenVerspringen Mannen
147 Jaap van Mannekes M60 - AV Gouda 800m
800 meter ...egorieën
148 Wilma Bos V55 - Hanzesport 3000m
3000 meter...egorieën
149 Anouschka de Waal MJA - AV `47 Discus
Speer
Discus Vro...en (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!)
150 Anne van Nierop MJC - DAK 200m
Hoog
200 meter ...egorieënHoog Vrouwen
151 Mats Heine JJB - Castricum 800m
800 meter ...egorieën
152 Daphne Droog V40 - SC Reeuwijk Discus
Kogel
Speer
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!)
154 Joyce de Wit V50 - Rotterdam Discus
Kogel
Speer
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!)
155 Joshua Bisseker JJC - Phanos 100m
100 meter ...egorieën
156 Mattheus Campbell Msen - Phanos 200m
200 meter ...egorieën
157 Annemieke Punter V40 - Rotterdam 100m
400m
Hoog
100 meter ...egorieën400 meter ...egorieënHoog Vrouwen
158 Valbor-Jaro Gorré JJB - PAC 100m
110mH
100 meter ...egorieën110H (2)
159 Yanick Geluk JJB - Rotterdam 110mH
Speer
Hoog
HSS
110H (2)Speer Mannen (VOL!)Hoog MannenHinkstap A...egorieën
160 Tommie Sinke JJA - Spado 100m
200m
Ver
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieënVerspringen Mannen
161 Kahlan Geluk MJB - Rotterdam 200m
Discus
Hoog
200 meter ...egorieënDiscus Vro...en (VOL!)Hoog Vrouwen
162 Michelle ...ommestijn V50 - Rotterdam Discus
Kogel
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)
163 Peter Blommestijn M75 - Rotterdam Discus
Kogel
Discus Man...n (VOL!!)Kogel Mannen (VOL!)
164 Laura Blo...n - Euser V70 - Rotterdam Discus
Kogel
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)
165 Joost Sinke JJB - Spado Hoog
Hoog Mannen
166 Justus van Nierop M55 - DAK 400m
400 meter ...egorieën
167 Bart Steehouwer M45 - Almere `81 Discus
Speer
Hoog
Discus Man...n (VOL!!)Speer Mannen (VOL!)Hoog Mannen
168 Geert Moelker M40 - AV Gouda 3000m
3000 meter...egorieën
169 Joeri v/d Waal JJA - CAV Energie 800m
800 meter ...egorieën
170 Daan de Reijdt MJC - AV Sprint 80mH
Speer
Ver
80 meter hordenSpeer Vrouwen (VOL!)Verspringen Vrouwen
171 Mark Roosien JJA - AV Hylas 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
172 Evelien Bos Vsen - Phanos 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
173 Aniek Sips MJA - AV `40 100m
400m
Ver
100 meter ...egorieën400 meter ...egorieënVerspringen Vrouwen
174 Marien Sips JJC - AV `40 100m
200m
100mH
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieënHorde overig
175 Sarah van Tuijl MJC - Almere `81 80m
400m
Ver
80 meter meisjes C400 meter ...egorieënVerspringen Vrouwen
176 Tijmen Hoedjes JJB - Castricum 800m
800 meter ...egorieën
177 Erik Langeveld M45 - DEM 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
178 Hilde Keuning V45 - AV `40 800m
800 meter ...egorieën
179 Meine Keuning JJC - AV `40 100m
800m
100 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
180 Mattias Nab JJB - AAV `36 110mH
Speer
110H (2)Speer Mannen (VOL!)
181 Lotte Schrijver Vsen - Phanos 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
182 Sophie van Veen MJA - AV Gouda Discus
Kogel
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)
183 Justin Kr...ijenbrink Msen - AV `47 Discus
Kogel
Hoog
Ver
Discus Man...n (VOL!!)Kogel Mannen (VOL!)Hoog MannenVerspringen Mannen
184 Rina Groenendijk V60 - AV `47 Discus
Kogel
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)
185 Winston Hofmeester M45 - Haag Discus
Discus Man...n (VOL!!)
186 Rogier Janssen Msen - AV34 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
187 Hans Harting JJB - AV `47 200m
Discus
HSS
Ver
200 meter ...egorieënDiscus Man...n (VOL!!)Hinkstap A...egorieënVerspringen Mannen
188 Febora Ridder MJB - Castricum 400m
400 meter ...egorieën
189 Edy Da Silva M35 - PAC 800m
1500m
3000m
800 meter ...egorieën1500 meter...egorieën3000 meter...egorieën
190 Remco Kramer Msen - AV Lycurgus 3000m
3000 meter...egorieën
191 Dennis Van Tilburg JJB - AAV `36 110mH
Speer
Hoog
110H (2)Speer Mannen (VOL!)Hoog Mannen
192 Nial van der Steeg JJB - AV Atverni 1500m
1500 meter...egorieën
193 Lara Vedder MJB - AV Zuidwal 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
194 Rebecca Rijken Vsen - Phanos 200m
200 meter ...egorieën
195 Annelisa Jorritsma V45 - ARV Ilion 800m
800 meter ...egorieën
196 Thijmen Klaarenbeek M35 - Altis 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
197 Jacqueline...Edixhoven V50 - KMBS 3000m
3000 meter...egorieën
198 Daan van der Lee JJB - AAV `36 110mH
Speer
110H (2)Speer Mannen (VOL!)
199 Paola Edixhoven V55 - KMBS 3000m
3000 meter...egorieën
200 Theo Woldberg M60 - Phanos 1500m
3000m
1500 meter...egorieën3000 meter...egorieën
201 Ranki Oberoi Msen - Rotterdam Ver
Verspringen Mannen
202 Susanne Driessen Vsen - AKU 400m
400 meter ...egorieën
203 Onno Waalewijn M70 - Phanos HSS
Ver
Hinkstap A...egorieënVerspringen Mannen
204 Ramses Feenstra M40 - ARV Ilion 800m
800 meter ...egorieën
205 Xander de Ruiter Msen - Avantri Kogel
Speer
Kogel Mannen (VOL!)Speer Mannen (VOL!)
206 Erica van Nierop V50 - DAK Discus
Kogel
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)
207 Hans Kremers M55 - PH Speer
Speer Mannen (VOL!)
208 Jeroen Witteveen Msen - HLLS 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
209 Joost van Deudekom JJB - AV Lycurgus 100m
400m
100 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
210 Uli Flücht M55 - NEAV 200m
100mH
200 meter ...egorieënMasters Horde
211 Niels de Groot JJB - AAV `36 100m
Discus
Kogel
100 meter ...egorieënDiscus Man...n (VOL!!)Kogel Mannen (VOL!)
212 Desiree de Haan Vsen - Fit Discus
Kogel
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)
213 Daphne Linnekamp MJA - HLLS 200m
Ver
200 meter ...egorieënVerspringen Vrouwen
214 Nanah Fung-Loy MJB - ARV Ilion 200m
Hoog
200 meter ...egorieënHoog Vrouwen
215 Jay Jay Fung-Loy JJA - AV Sparta 100m
400m
100 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
216 Martijn Geerts JJB - AV Sparta 100m
Ver
100 meter ...egorieënVerspringen Mannen
218 Cosmo van Berkel Msen - AV Gouda 400m
400 meter ...egorieën
219 Robert van Susteren M45 - KMBS 800m
1500m
Kogel
Ver
800 meter ...egorieën1500 meter...egorieënKogel Mannen (VOL!)Verspringen Mannen
220 Maaike Boon Vsen - De Spartaan Speer
Hoog
Speer Vrouwen (VOL!)Hoog Vrouwen
221 Jessica de Pater Vsen - Avantri Discus
Kogel
Speer
Discus Vro...en (VOL!)Kogel Vrouwen (VOL!)Speer Vrouwen (VOL!)
222 Patrick Zweekhorst Msen - Triathlon Discus
Discus Man...n (VOL!!)
223 Joyce Kraaijenbrink MJA - AV `47 100m
400m
Discus
100 meter ...egorieën400 meter ...egorieënDiscus Vro...en (VOL!)
224 Ron van der Veer M50 - AAV `36 100m
200m
400m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
225 Simone Geel V55 - DEM 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
227 René Hage Msen - AV Gouda 3000m
3000 meter...egorieën
228 Carine Banga V45 - Fortius 400m
400 meter ...egorieën
229 Nel van der Meijs V55 - AV Fortuna 80mH
Ver
80HVerspringen Vrouwen
230 Ingmar Vos Msen - PAC Discus
Kogel
Speer
Discus Man...n (VOL!!)Kogel Mannen (VOL!)Speer Mannen (VOL!)
231 Stan Spangenberg M55 - Phanos 400m
400 meter ...egorieën
232 Frank Hilberts Msen - Hollandia Ver
Verspringen Mannen
233 Joke Torb...der Koogh V55 - Fortius 200m
200 meter ...egorieën
234 John Romkes M50 - AV Gouda 800m
800 meter ...egorieën
235 Mees De Klerk Msen - PAC Discus
Discus Man...n (VOL!!)
236 Freek Nijbacker M40 - HLLM 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
237 Tara van Spronsen Vsen - AV `47 Speer
Speer Vrouwen (VOL!)
238 Hans Rebers M35 - AV Phoenix 1500m
1500 meter...egorieën
239 Julia Hollander MJA - AV Gouda Hoog
Ver
Hoog VrouwenVerspringen Vrouwen
242 Aimée van Tuin MJC - Castricum 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
243 Alex Bakker JJC - Castricum 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
244 Desi Verboom MJC - Castricum 800m
800 meter ...egorieën
245 Floor van der Wolf MJC - Castricum 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
246 Ian Nieswaag JJC - Castricum 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
247 Ids Fopma JJB - Castricum 400m
1500m
400 meter ...egorieën1500 meter...egorieën
248 Jelle Gozeling JJB - Castricum 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
249 Jelmer Hooning JJC - Castricum 400m
1500m
400 meter ...egorieën1500 meter...egorieën
250 Jelmer van der Kamp JJC - Castricum 400m
1500m
400 meter ...egorieën1500 meter...egorieën
251 Jeroen de Visser JJC - Castricum 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
252 Joost van Wijk JJC - Castricum 400m
1500m
400 meter ...egorieën1500 meter...egorieën
253 Lili de Pagter MJC - Castricum 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
254 Lisa Kippersluis MJC - Castricum 400m
1500m
400 meter ...egorieën1500 meter...egorieën
255 Mila Dekker MJC - Castricum 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
256 Minouche Steur MJC - Castricum 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
257 Niels Braun JJC - Castricum 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
258 Nikola Razic JJC - Castricum 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
259 Pavo Frakstein JJC - Castricum 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
260 Richelle Kanis MJC - Castricum 400m
1500m
400 meter ...egorieën1500 meter...egorieën
261 Rik Nobel JJB - Castricum 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
262 Sarah Dümpelmann MJC - Castricum 400m
1500m
400 meter ...egorieën1500 meter...egorieën
263 Sofie Peters MJC - Castricum 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
264 Steff Leeflang JJC - Castricum 400m
1500m
400 meter ...egorieën1500 meter...egorieën
265 Stijn de V...kell Buys JJC - Castricum 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
266 Wessel Been JJC - Castricum 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
267 Maaike Eken Vsen - Phanos 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
268 Stevie Eekman Vsen - PAC 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
269 Timo Van der Stoep JJB - DEM 100m
200m
Discus
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieënDiscus Man...n (VOL!!)
270 Rik van der Zwan JJB - AV `40 100m
200m
Ver
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieënVerspringen Mannen
271 Sven van Merode JJA - Spado Hoog
Hoog Mannen
272 Ben Bakker M50 - AV Lycurgus 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
273 Casper van Leeningen Msen - Rotterdam 800m
800 meter ...egorieën
274 Fenne Gringhuis MJC - Rotterdam Speer
Speer Vrouwen (VOL!)
275 Wietse Bosman JJB - AV Gouda 100m
110mH
HSS
100 meter ...egorieën110H (2)Hinkstap A...egorieën
276 Hans Grapendaal M65 - DEM 200m
200 meter ...egorieën
277 Mariska Bitter Vsen - Clytoneus 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
278 Mariska Poel MJA - DEM 800m
800 meter ...egorieën
279 Daan Schuurman JJB - AV `47 200m
HSS
200 meter ...egorieënHinkstap A...egorieën
280 Thomas Bark JJB - AV Atverni 400m
400 meter ...egorieën
281 Remco Hoetmer M45 - GACH 3000m
3000 meter...egorieën
282 Henrique Verhulst JJB - AV Sparta 400m
400 meter ...egorieën
283 Thomas van Haarlem JJA - PAC Speer
Speer Mannen (VOL!)
284 Mila Kuller MJB - NEAV Kogel
HSS
Kogel Vrouwen (VOL!)Hinkstap A...egorieën
285 Robin Kuller MJC - NEAV Kogel
Ver
Kogel Vrouwen (VOL!)Verspringen Vrouwen
286 Kim de Vos Vsen - PAC 100m
100mH
100 meter ...egorieën100 meter horden
287 Stijn van Weegberg JJA - Leiden 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
288 Rick van de Noort JJB - AAV `36 110mH
Kogel
110H (2)Kogel Mannen (VOL!)
289 Dolf Smid M50 - AAV `36 400m
400 meter ...egorieën
290 Francis va...ookhuizen MJC - NEAV Kogel
HSS
Kogel Vrouwen (VOL!)Hinkstap A...egorieën
291 Paul Breevaart Msen - Rotterdam 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
292 Isa Bijlsma MJC - Almere `81 80m
200m
80 meter meisjes C200 meter ...egorieën
293 Maurice Vlek M35 - Phanos 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
294 Cock Dorst M55 - Pallas `93 800m
800 meter ...egorieën
295 Roseanne Dekker Vsen - AV Suomi 200m
200 meter ...egorieën
296 Liesbeth van Rossum V40 - Rotterdam 100m
Ver
100 meter ...egorieënVerspringen Vrouwen
297 Luuk Mentink JJB - Taxandria Hoog
Hoog Mannen
298 Egon van den Broek M40 - HRR 800m
800 meter ...egorieën
299 Sacha Goedhart MJC - AV Gouda 80m
Hoog
Ver
80 meter meisjes CHoog VrouwenVerspringen Vrouwen
300 Quincy Heemskerk MJC - AAV `36 Hoog
Ver
Hoog VrouwenVerspringen Vrouwen
301 Herman Couperus M50 - AV Athlos 800m
800 meter ...egorieën
302 Erwin Koens M35 - Rotterdam 3000m
3000 meter...egorieën
303 Tamar Appeldoorn MJB - AV Zuidwal 800m
800 meter ...egorieën
304 Brett Duff JJB - AV Sparta 100m
HSS
100 meter ...egorieënHinkstap A...egorieën
305 Tarik Hochlaf JJB - AV Sparta HSS
Hinkstap A...egorieën
306 Netanel Dorothea JJB - AV Sparta 100m
400m
100 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
307 Merel Wevers MJA - AV34 100mH
Ver
Meisje A+B hordenVerspringen Vrouwen
308 Alma Hollen V55 - AV34 100m
80mH
100 meter ...egorieën80H
309 Chantal Kruit MJB - AV Gouda 100mH
Meisje A+B horden
310 Verena de Roo Vsen - AV Sparta 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
311 Gerard Kitslaar M60 - PH 400m
400 meter ...egorieën
312 Wicher Nijkamp Msen - Spado 110mH
110H (1)
313 Tom van Buuren JJC - Olympus `70 200m
Speer
200 meter ...egorieënSpeer Mannen (VOL!)
314 Minke Bosma Vsen - AV Lycurgus Ver
Verspringen Vrouwen
315 Demi van de Sande Vsen - Rotterdam 400m
400 meter ...egorieën
316 René Verkerke M50 - AV Gouda 400m
400 meter ...egorieën
317 Thomas Ticheloven Msen - AV Lycurgus Ver
Verspringen Mannen
318 Gijs Langkamp Msen - HLLS 100m
400m
Hoog
Ver
100 meter ...egorieën400 meter ...egorieënHoog MannenVerspringen Mannen
320 Jordy Kluft JJA - DEM 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
321 Hans den Boer Msen - DEM 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
322 Dylan Langeveld JJB - DEM 100m
200m
Ver
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieënVerspringen Mannen
323 Sydney Stengs JJB - DEM 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
324 Jokèh Engelhart MJB - AAV `36 Hoog
Ver
Hoog VrouwenVerspringen Vrouwen
325 Floris de Boer Msen - AV Gouda 110mH
110H (1)
326 Stijn te Hennepe M35 - Leiden 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
327 Olle Bosma JJB - AV Lycurgus 100m
Speer
100 meter ...egorieënSpeer Mannen (VOL!)
328 Sara Mastromarino Vsen - AV `40 1500m
1500 meter...egorieën
329 Thijs Heemskerk JJA - AKU 400m
400 meter ...egorieën
330 Cathelijn Waaijer Vsen - Leiden 1500m
1500 meter...egorieën
331 Kaj Emanuel Msen - Phanos 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
332 Kristin Baas Vsen - Rotterdam 400m
Hoog
Ver
400 meter ...egorieënHoog VrouwenVerspringen Vrouwen
333 Joost Dofferhoff JJB - De Spartaan 100m
Ver
100 meter ...egorieënVerspringen Mannen
334 Igor Rutka Msen - PAC 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
335 Jordi van der Wal JJA - PAC Hoog
Hoog Mannen
336 Thijmen Dofferhoff Msen - De Spartaan 400m
800m
400 meter ...egorieën800 meter ...egorieën
337 Bob Nederpel M35 - Leiden 800m
800 meter ...egorieën
338 Ishan Baidjoe JJB - PAC 100m
400m
100 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
339 Alex Fourie JJB - Phanos 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
340 Frank Bossers M45 - Spado 200m
HSS
200 meter ...egorieënHinkstap A...egorieën
341 Luuk Peeters JJB - AV Gouda Speer
Speer Mannen (VOL!)
342 Keith Beard M55 - Rotterdam Speer
Speer Mannen (VOL!)
343 Tomas van ...jngaarden JJB - Rotterdam 800m
800 meter ...egorieën
344 Eva van Wijngaarden MJC - Rotterdam 800m
800 meter ...egorieën
345 Kevin Koeks Msen - Rotterdam 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
346 Matthijs de Waal Msen - AV `47 Kogel
Kogel Mannen (VOL!)
347 Talitha T...nebreijer Vsen - ARV Ilion 400m
400 meter ...egorieën
348 Mere Gringhuis MJB - Rotterdam 1500m
1500 meter...egorieën
349 Micha Groen JJC - Almere `81 100m
Kogel
Ver
100 meter ...egorieënKogel Mannen (VOL!)Verspringen Mannen
350 Aylina van Rooij MJC - AAV `36 Hoog
Ver
Hoog VrouwenVerspringen Vrouwen
351 Arianne Gravesteijn Vsen - AV Lycurgus 100m
Ver
100 meter ...egorieënVerspringen Vrouwen
352 Bastiaan Hondema Msen - AV Lycurgus 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
353 Corné Haast M55 - Spado 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
354 Maxim Scholma JJB - AAV `36 400m
Kogel
400 meter ...egorieënKogel Mannen (VOL!)
355 Matthias Danner JJB - AV `47 100m
200m
400m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
356 Ellen Hettinga MJC - AAV `36 Hoog
Ver
Hoog VrouwenVerspringen Vrouwen
357 Rene Tijl M40 - Voorne 800m
800 meter ...egorieën
358 Manon Haakman Vsen - AV Lycurgus Ver
Verspringen Vrouwen
359 Koen Dekker Msen - SC Reeuwijk 200m
HSS
200 meter ...egorieënHinkstap A...egorieën
360 Falco Rademaker M50 - Eindhoven 800m
800 meter ...egorieën
361 Indah van Marrewijk Vsen - Rotterdam 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
362 Tarik Tahiri Msen - Rotterdam 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
363 Thomas van Klaveren Msen - AV Haarlem 200m
200 meter ...egorieën
364 Fleur Berkhof Vsen - Rotterdam 800m
800 meter ...egorieën
365 Marieke Berkhof V35 - Rotterdam 100m
Hoog
100 meter ...egorieënHoog Vrouwen
366 Miquella Lobo Vsen - ARV Ilion 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
367 Loic Wondel JJA - Rotterdam Ver
Verspringen Mannen
368 Jan-willem Sips M50 - AV `40 800m
800 meter ...egorieën
369 Ronel Brigitha Msen - AV Impala 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
370 Ruben Esajas Msen - Rotterdam 100m
110mH
100 meter ...egorieën110H (1)
371 Angelina Lopez Vsen - Rotterdam 100m
100 meter ...egorieën
372 Tascha Alvarado Vsen - Rotterdam 100m
100 meter ...egorieën
373 Annelies van Dorp V50 - AV Gouda 800m
800 meter ...egorieën
374 Nargelis Statia Vsen - Rotterdam 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
375 Judeska Sheppard MJA - Rotterdam 100m
HSS
100 meter ...egorieënHinkstap A...egorieën
376 Eva van der Marel Vsen - Rotterdam 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
377 Thijs van 't Land JJA - Castricum 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
378 Fransisco Gonzalez Msen - HLLS 1500m
1500 meter...egorieën
379 Jose Pere...do Freire Msen - Rotterdam 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
380 Linda de Vos V40 - PAC 100m
100 meter ...egorieën
381 Jordi Ouwehand JJB - AV Edam 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
382 Robert Moen M50 - DEM 200m
200 meter ...egorieën
383 Timo Stegink JJB - Castricum 800m
800 meter ...egorieën
384 Peter Poppe M50 - Rotterdam 800m
800 meter ...egorieën
385 Evelien Hooijman Vsen - GACH 800m
800 meter ...egorieën
386 Rudie Jullens M55 - Pallas `67 800m
3000m
800 meter ...egorieën3000 meter...egorieën
387 Sjoerd Dekker Msen - AV Haarlem 400m
400 meter ...egorieën
388 Tony Mauritz Msen - Haag 800m
800 meter ...egorieën
389 Hidde Zeestraten JJB - Castricum 800m
800 meter ...egorieën
390 Michel Ruijter M50 - ARV Ilion 800m
800 meter ...egorieën
391 Lars Thode JJB - Castricum 800m
800 meter ...egorieën
392 Peter Jan Laverman M35 - AV Hylas 800m
800 meter ...egorieën
393 Isabel Hooijman MJA - AKU 200m
200 meter ...egorieën
394 Chaske van...ijnsoever JJB - HLLS 800m
800 meter ...egorieën
395 Hajo Mossink Msen - AV Suomi 200m
200 meter ...egorieën
396 Koen van den Hoven Msen - AV 1923 200m
200 meter ...egorieën
397 Debra Akkermans Vsen - ARV Ilion 800m
800 meter ...egorieën
398 Michiel Heerema M45 - AV Gouda Hoog
Hoog Mannen
399 Tim Brouw...de Koning M55 - Leiden 3000m
3000 meter...egorieën
400 Hans Vlak M50 - AAV `36 200m
400m
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
401 Issam Er-Rabhi JJA - Haag 800m
800 meter ...egorieën
402 Arlette Schaefer Vsen - AV Suomi 200m
200 meter ...egorieën
403 Rob Boer M55 - AV Gouda 3000m
3000 meter...egorieën
404 Maartje va...en Kommer MJB - Castricum 400m
400 meter ...egorieën
405 Anthony Rasmijn Msen - Rotterdam 400m
400 meter ...egorieën
406 Daan Molleman JJA - AV Suomi 400m
400 meter ...egorieën
407 Lex Bolderheij Msen - Rotterdam 400m
400 meter ...egorieën
408 Ernst Cancrinus JJB - AAV `36 400m
400 meter ...egorieën
409 Jesse Jansen Msen - ARV Ilion 400m
400 meter ...egorieën
410 Riny van Brienen M50 - HLLS 1500m
1500 meter...egorieën
411 Steven Feenstra Msen - Castricum 400m
400 meter ...egorieën
412 Jim van 't Schip JJB - AAV `36 400m
400 meter ...egorieën
413 Jeremy Wevers JJA - Castricum 400m
400 meter ...egorieën
414 Nick Cornelissen Msen - HLLS 400m
400 meter ...egorieën
415 Maaike van der Hulst MJB - ARV Ilion 1500m
1500 meter...egorieën
416 Maria Onassis MJA - HLLS 1500m
1500 meter...egorieën
417 Alae Eabdenbitsen JJA - Phanos 1500m
1500 meter...egorieën
418 Alvin Severijn Msen - ARV Ilion 1500m
1500 meter...egorieën
419 Steef Severijn Msen - ARV Ilion 1500m
1500 meter...egorieën
420 Cees Kuijt M45 - Leiden 1500m
1500 meter...egorieën