Inschrijvingen Indoor Open LK Athletics Champs voor pupillen 2017




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam
1 Abel Brom JPA - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
2 Evy Kuppens MPA - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
3 Pieke Billekkens JPB - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (2e)
4 Ivar Colijn JPB - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (1e)
5 Ries Emans JPB - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (1e)
6 Bieke Emans MPMini - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (1e)
7 Fabian Kessels JPB - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (1e)
8 Casper Rekmans JPC - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (1e)
9 Imke Wijnen MPC - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (1e)
10 Aila Colijn MPMini - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (1e)
11 Bas Verheijen JPA - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
12 Ian Waals JPA - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
13 Nick Jorissen JPA - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
14 Collin Nevelsteen JPB - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (1e)
15 Levie Groenendaal MPA - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
16 Nora Smeets MPB - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (1e)
17 Merel Gerritsen MPA - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
18 Kenan Durmus JPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
19 Sam Bremmers JPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
20 Tristan Mestrom JPB - Swift Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
21 Madelon Mestrom MPMini - Swift Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
22 Dave Damen JPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (1e)
23 Amy Damen MPB - Swift Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
24 Noah Babic JPMini - Swift Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
25 Timo van Bergen JPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (1e)
26 Raf Vaessen JPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (1e)
27 Mo Philipsen JPB - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (1e)
28 Lilli Philipsen MPA - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
29 Luana Dias Ferreira MPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 22 Team 22 Team 22 (Team-est) (-1e)
30 Tijmen Kuijpers JPA - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
31 Dylan Bouten JPA - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
32 Gijs Deckers JPB - Swift Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
33 Lois Dijke MPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 22 Team 22 Team 22 (Team-est) (-1e)
34 Nils van Leipsig JPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (1e)
35 Marit van Leipsig MPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 22 Team 22 Team 22 (Team-est) (-1e)
36 Ricco Beckers JPC - STB Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (1e)
37 Tess Schumans MPC - STB Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
38 Luna Janssen MPMini - STB Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
39 Julian Bierman JPC - STB Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
40 Ruben Sijstermans JPC - STB Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (1e)
41 Dunya Ait Mellouk MPB - STB Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (1e)
42 Biek Michorius JPB - STB Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (1e)
43 Siem Latour JPB - STB Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (1e)
44 Anouk Dautzenberg MPB - STB Team-est
Meerkamp
Team 09 Team 09 Team 09 (Team-est) (1e)
45 Floor Quaedackers MPMini - STB Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
46 Joey Heuvels JPC - STB Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
47 Daphne Erens MPA - STB Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
48 Maartje Vervuren MPA - STB Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
49 Sarah-kay Jacobs MPA - STB Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
50 Marijn Winthagen JPA - STB Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
51 Sien Michorius MPA - STB Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
52 Quinn Latour JPA - STB Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
53 Noah Gras JPA - STB Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
54 Jolie Dreessen MPA - STB Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
55 Jelle Quaedackers JPA - STB Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
56 Ilario Moonen JPB - STB Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
57 Thijs Bongers JPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (1e)
58 Renske van Roy MPMini - Leudal Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (1e)
59 Billy Vos MPB - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (1e)
60 Louise Smolenaers MPA - AV Weert Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
61 Robin van Roy JPB - Leudal Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (-1e)
62 Mees Verstappen JPC - Leudal Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (1e)
63 Pepijn Afman JPMini - Swift Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
64 Bruno Montforts JPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (1e)
65 Lucas van Berkel JPB - Swift Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
66 Koen Stribos JPB - Swift Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
67 Elin Gärtener MPMini - AVON Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
68 Daan Knapen JPC - AVON Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
69 Laura Sluijpers MPC - AVON Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
70 Chloë Schroijen MPB - AVON Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
71 Kjell Gijsbers JPC - AVON Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
72 Donovan Deloach JPMini - AVON Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
73 Job Brouwers JPB - AVON Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
74 Paul Kuijpers JPA - AVON Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
75 Sanne Dassen MPA - AVON Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
76 Febe Quaedvlieg MPA - AVON Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
77 Djoriana Dormans MPA - AVON Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
78 Deliano Dormans JPA - AVON Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
79 Laura Brand MPA - AVON Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
80 Kiara Sluijpers MPA - AVON Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
81 Django Schroijen JPA - AVON Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
82 Thomas Verhage JPA - AVON Team-est
Meerkamp
Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
83 Jonie van der Goor MPC - Swift Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
84 Ruben van Dijk JPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
85 Mathijs Hamers JPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 22 Team 22 Team 22 (Team-est) (-1e)
86 Sam Geraeds JPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (1e)
87 Moos Mevissen JPC - Swift Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
88 Els Neuteboom MPC - Leudal Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (1e)
89 Matteo van Leeuwen JPMini - Leudal Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (1e)
90 Alicia van Leeuwen MPB - Leudal Team-est
Meerkamp
Team 07 Team 07 Team 07 (Team-est) (1e)
91 Fenne van Pol MPA - Leudal Team-est
Meerkamp
Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (1e)
92 Lianne van Roij MPA - Leudal Team-est
Meerkamp
Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (1e)
93 Loes Neuteboom MPA - Leudal Team-est
Meerkamp
Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (1e)
94 Roi Schoemakers JPB - Swift Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
95 Isabel Rozema MPB - Swift Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
96 Sofie Rozema MPMini - Swift Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
97 Noah Helgers JPC - Swift Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
98 Ilias Myhad JPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 22 Team 22 Team 22 (Team-est) (-1e)
99 Baer Koumans JPMini - Swift Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
100 Evi Thoneick MPB - Swift Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
101 Emma Nieskens MPB - Swift Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
102 Stan Könings JPA - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (1e)
103 Lloyd Friesen JPA - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (1e)
104 Stijn Swinckels JPA - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (1e)
105 Mathis Dumernit JPA - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (1e)
106 Yordi Fredrix JPA - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (1e)
107 Zoë Theelen MPA - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (1e)
108 Nina Rietveld MPA - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
109 Pippa Laumann MPA - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
110 Jari Vootz JPA - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
111 Halle Girma MPA - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
112 Djay Cano... de Groot JPA - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
113 Faya Smeets MPA - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
114 Pim Valentijn JPA - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
115 Rhodee Hoenjet MPC - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (1e)
116 Sophie Frissen MPC - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (1e)
117 Henry Laumann JPC - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (1e)
118 Eef Swinckels MPC - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (1e)
119 Esmée Jessen MPC - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (1e)
120 Jarno Coenen JPC - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (1e)
121 Timo Wassenberg JPMini - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (1e)
122 Yannick Deckers JPMini - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (1e)
123 Ravi Verburg JPB - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (1e)
124 Tim Stelten JPB - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (1e)
125 Teun Hendricks JPB - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (1e)
126 Nina Joosten MPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 22 Team 22 Team 22 (Team-est) (-1e)
127 Steffie Joosten MPB - Swift Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
128 Lucas Falk JPB - Swift Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
130 Bram Schulpen JPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (1e)
131 Jente Houben JPA - Swift Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (1e)
132 Jinte Kreugel MPA - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (1e)
133 Channing ...edemeijer JPA - ATV Venray Team-est
Meerkamp
Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
134 Tijn Bruins JPA - ATV Venray Team-est
Meerkamp
Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
135 Jason Owens JPA - ATV Venray Team-est
Meerkamp
Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
136 Chayel Bletterman MPA - ATV Venray Team-est
Meerkamp
Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
137 Lissa van den Oever MPA - ATV Venray Team-est
Meerkamp
Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
138 Isabel van Bakel MPA - ATV Venray Team-est
Meerkamp
Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
139 Jaydee Leenders MPC - ATV Venray Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (1e)
140 Cas Hendriks JPC - ATV Venray Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (1e)
141 Jelyna Leenders MPMini - ATV Venray Team-est
Meerkamp
Team 08 Team 08 Team 08 (Team-est) (1e)
142 Emma Aarts MPA - Maastricht Team-est
Meerkamp
Team 21 Team 21 Team 21 (Team-est) (1e)
143 Jessie Lynn Smeets MPC - AV Unitas Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (1e)