Inschrijvingen Junioren A Finale [2016]




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Team punten
1 Floris Aarts JJA - AV 1923 Speer
JJA - Speer groep 1 AV 1923 Jongens 565
2 Elvis Afrifa JJA - AV 1923 100m
4x100m
JJA - 100m AV 1923 Jongens 849
3 Ezra Amokwandoh JJA - AV 1923 100m
4x100m
JJA - 100m AV 1923 Jongens 0
4 Levi Engels JJA - AV 1923 3000m
JJA - 3000m AV 1923 Jongens 616
5 Stein Glastra JJA - AV 1923 800m
JJA - 800m AV 1923 Jongens 687
6 Levi Hazes JJA - AV 1923 4x100m
AV 1923 Jongens 0
7 Tim van der Heide JJA - AV 1923 Hoog
JJA - Hoog groep 1 AV 1923 Jongens 0
8 Bram van der Jagt JJA - AV 1923 400m
110mH
Ver
JJA - 400mJJA - 110mHJJA - Verspr groep 2 AV 1923 Jongens 2341
9 Tsega Kifle JJA - AV 1923 3000m
JJA - 3000m AV 1923 Jongens 0
10 Casper Meijer JJA - AV 1923 400m
JJA - 400m AV 1923 Jongens 0
11 Niels Poelwijk JJA - AV 1923 Speer
Kogel
Kogelsl
JJA - Speer groep 1JJA - Kogel groep 1JJA - Kogelsl AV 1923 Jongens 0
12 Julian Record JJA - AV 1923 110mH
Hoog
Polshoog
JJA - 110mHJJA - Hoog groep 2JJA - Polshoog AV 1923 Jongens 1513
13 Giel Ritmeijer JJA - AV 1923 800m
JJA - 800m AV 1923 Jongens 0
14 Johnny van...hooneveld JJA - AV 1923 4x100m
Kogel
Ver
JJA - Kogel groep 2JJA - Verspr groep 1 AV 1923 Jongens 555
15 Bob Bugter JJA - AV Attila Speer
JJA - Speer groep 1 AV Attila Jongens 385
16 Mitchell Emmers JJA - AV Attila 100m
400m
4x100m
JJA - 100mJJA - 400m AV Attila Jongens 0
17 Guus van Iersel JJA - AV Attila Polshoog
JJA - Polshoog AV Attila Jongens 0
18 Jaro IJpelaar JJA - AV Attila 800m
Speer
Hoog
JJA - 800mJJA - Speer groep 1JJA - Hoog groep 2 AV Attila Jongens 0
19 Troy de Juncker JJA - AV Attila 800m
JJA - 800m AV Attila Jongens 638
20 Jeffrey-Ju...alaihollo JJA - AV Attila 4x100m
AV Attila Jongens 0
21 Mattijs Mols JJA - AV Attila Kogel
Kogelsl
JJA - Kogel groep 1JJA - Kogelsl AV Attila Jongens 1186
22 Domingos Muanza JJA - AV Attila 4x100m
Ver
JJA - Verspr groep 1 AV Attila Jongens 0
23 Merthijn Roggeveen JJA - AV Attila 400m
4x100m
JJA - 400m AV Attila Jongens 602
24 Jorg Schellekens JJA - AV Attila 3000m
JJA - 3000m AV Attila Jongens 0
25 David Staat JJA - AV Attila 100m
110mH
JJA - 100mJJA - 110mH AV Attila Jongens 1620
26 Vincent Staat JJA - AV Attila Hoog
Ver
JJA - Hoog groep 1JJA - Verspr groep 2 AV Attila Jongens 1378
28 Tijke Wentink JJA - AV Attila 3000m
JJA - 3000m AV Attila Jongens 550
29 Richard Assendelft JJA - De Spartaan Speer
JJA - Speer groep 1 AV De Spartaan Jongens 528
30 Zeb Beelen JJA - De Spartaan 3000m
JJA - 3000m AV De Spartaan Jongens 623
31 Jarik Beukers JJA - De Spartaan Ver
JJA - Verspr groep 1 AV De Spartaan Jongens 607
32 Thomas van Delft JJA - De Spartaan 3000m
JJA - 3000m AV De Spartaan Jongens 0
33 Thijmen Dofferhoff JJA - De Spartaan 400m
800m
JJA - 400mJJA - 800m AV De Spartaan Jongens 1425
34 Joost Dofferhoff JJA - De Spartaan 400m
JJA - 400m AV De Spartaan Jongens 0
35 Mart Kroon JJA - De Spartaan 4x100m
Kogel
Kogelsl
JJA - Kogel groep 2JJA - Kogelsl AV De Spartaan Jongens 319
36 Wolf Nederpel JJA - De Spartaan Speer
Kogel
JJA - Speer groep 2JJA - Kogel groep 1 AV De Spartaan Jongens 520
37 Alex van Noort JJA - De Spartaan 800m
4x100m
JJA - 800m AV De Spartaan Jongens 0
38 Steven Oosterkamp JJA - De Spartaan 100m
4x100m
JJA - 100m AV De Spartaan Jongens 0
39 Jesse Verdoes JJA - De Spartaan 110mH
Hoog
JJA - 110mHJJA - Hoog groep 2 AV De Spartaan Jongens 0
40 Ruben van ...erdenburg JJA - De Spartaan 4x100m
Hoog
Ver
JJA - Hoog groep 1JJA - Verspr groep 2 AV De Spartaan Jongens 725
41 Jurgen van der Zwet JJA - De Spartaan 100m
110mH
Polshoog
JJA - 100mJJA - 110mHJJA - Polshoog AV De Spartaan Jongens 1950
42 Sjoerd van Deudekom JJA - AV Lycurgus Polshoog
JJA - Polshoog AV Lycurgus Jongens 884
43 Jelmer van Diepen JJA - AV Lycurgus Hoog
JJA - Hoog groep 2 AV Lycurgus Jongens 0
44 Jens van Gelderen JJA - AV Lycurgus 800m
4x100m
JJA - 800m AV Lycurgus Jongens 761
45 Jelle de Jong JJA - AV Lycurgus 110mH
Kogel
Hoog
JJA - 110mHJJA - Kogel groep 2JJA - Hoog groep 1 AV Lycurgus Jongens 2107
46 Tijmen van 't Land JJA - AV Lycurgus 3000m
JJA - 3000m AV Lycurgus Jongens 592
47 Anthony Markus JJA - AV Lycurgus 100m
4x100m
Ver
JJA - 100mJJA - Verspr groep 2 AV Lycurgus Jongens 566
48 Jesse Pupping JJA - AV Lycurgus 100m
JJA - 100m AV Lycurgus Jongens 0
49 Mats Tjepkema JJA - AV Lycurgus 400m
4x100m
Speer
JJA - 400mJJA - Speer groep 2 AV Lycurgus Jongens 660
50 Marten Voorberg JJA - AV Lycurgus Speer
Kogel
Kogelsl
JJA - Speer groep 1JJA - Kogel groep 1JJA - Kogelsl AV Lycurgus Jongens 440
51 Sjoerd Wezelenburg JJA - AV Lycurgus 400m
4x100m
Ver
JJA - 400mJJA - Verspr groep 1 AV Lycurgus Jongens 1212
53 Thomas Cremers JJA - Ciko `66 3000m
JJA - 3000m Ciko `66 Jongens 0
54 Julius Ediagbonya JJA - Ciko `66 Speer
Hoog
JJA - Speer groep 2JJA - Hoog groep 1 Ciko `66 Jongens 0
55 Danny Ediagbonya JJA - Ciko `66 110mH
4x100m
Ver
JJA - 110mHJJA - Verspr groep 2 Ciko `66 Jongens 1482
56 Tom Egbers JJA - Ciko `66 Speer
Ver
JJA - Speer groep 1JJA - Verspr groep 1 Ciko `66 Jongens 733
57 Sem van den Eijnde JJA - Ciko `66 3000m
JJA - 3000m Ciko `66 Jongens 715
58 Koen van Ligten JJA - Ciko `66 Kogelsl
Polshoog
JJA - KogelslJJA - Polshoog Ciko `66 Jongens 1152
59 Daan Lubberdink JJA - Ciko `66 100m
400m
4x100m
JJA - 100mJJA - 400m Ciko `66 Jongens 1595
60 Bart Maas JJA - Ciko `66 800m
JJA - 800m Ciko `66 Jongens 0
61 Wouter Nieuwhof JJA - Ciko `66 4x100m
Kogel
JJA - Kogel groep 2 Ciko `66 Jongens 643
62 Peter Siers JJA - Ciko `66 Kogel
Hoog
JJA - Kogel groep 1JJA - Hoog groep 2 Ciko `66 Jongens 813
63 Yannick van Til JJA - Ciko `66 100m
110mH
4x100m
JJA - 100mJJA - 110mH Ciko `66 Jongens 0
64 Pim Tolmeijer JJA - Ciko `66 800m
JJA - 800m Ciko `66 Jongens 675
65 Jamaal Awad JJA - DEM 100m
4x100m
Speer
JJA - 100mJJA - Speer groep 1 DEM Jongens 1061
66 Hans den Boer JJA - DEM 400m
4x100m
JJA - 400m DEM Jongens 0
67 Davis Hagedoorn JJA - DEM 400m
110mH
Hoog
JJA - 400mJJA - 110mHJJA - Hoog groep 1 DEM Jongens 2008
68 Synnargio Ignatia JJA - DEM 100m
4x100m
Kogelsl
JJA - 100mJJA - Kogelsl DEM Jongens 269
69 Kevin Jansen JJA - DEM Kogel
JJA - Kogel groep 2 DEM Jongens 0
70 Jordy Kluft JJA - DEM 4x100m
DEM Jongens 0
71 Jelco Kohlenberg JJA - DEM 800m
JJA - 800m DEM Jongens 611
72 Koert Remijn JJA - DEM Ver
JJA - Verspr groep 1 DEM Jongens 0
73 Vyron Saridin JJA - DEM 110mH
JJA - 110mH DEM Jongens 0
74 Yaël Scope JJA - DEM Speer
Hoog
JJA - Speer groep 2JJA - Hoog groep 2 DEM Jongens 0
75 Alexander Soethout JJA - DEM Kogel
Polshoog
Ver
JJA - Kogel groep 1JJA - PolshoogJJA - Verspr groep 2 DEM Jongens 1938
76 Thom Vessies JJA - DEM 3000m
JJA - 3000m DEM Jongens 415
77 Jelte van Atten JJA - Leiden 800m
JJA - 800m Leiden Atletiek Jongens Team 1 705
78 Gerben Dofferhoff JJA - Leiden Kogel
JJA - Kogel groep 1 Leiden Atletiek Jongens Team 1 611
79 Thijs Houbiers JJA - Leiden 3000m
JJA - 3000m Leiden Atletiek Jongens Team 1 630
80 Joost Koet JJA - Leiden 110mH
JJA - 110mH Leiden Atletiek Jongens Team 1 0
81 Cas Kopmels JJA - Leiden 3000m
JJA - 3000m Leiden Atletiek Jongens Team 1 0
82 Casper van der Luijt JJA - Leiden 800m
JJA - 800m Leiden Atletiek Jongens Team 1 0
83 Tijmen Ottenheim JJA - Leiden 110mH
Kogel
Hoog
JJA - 110mHJJA - Kogel groep 2JJA - Hoog groep 1 Leiden Atletiek Jongens Team 1 1433
84 Stijn Pauli JJA - Leiden Speer
JJA - Speer groep 1 Leiden Atletiek Jongens Team 1 0
85 Jeroen Reijman JJA - Leiden 400m
4x100m
JJA - 400m Leiden Atletiek Jongens Team 1 0
86 Thieme Schmidt JJA - Leiden 4x100m
Speer
Kogelsl
JJA - Speer groep 2JJA - Kogelsl Leiden Atletiek Jongens Team 1 1225
87 Stijn van Weegberg JJA - Leiden 100m
4x100m
JJA - 100m Leiden Atletiek Jongens Team 1 0
88 Joshua Wegman JJA - Leiden Hoog
Ver
JJA - Hoog groep 2JJA - Verspr groep 1 Leiden Atletiek Jongens Team 1 0
89 Stein Wisse JJA - Leiden Polshoog
Ver
JJA - PolshoogJJA - Verspr groep 2 Leiden Atletiek Jongens Team 1 580
90 Royce Zaadnoordijk JJA - Leiden 100m
400m
4x100m
JJA - 100mJJA - 400m Leiden Atletiek Jongens Team 1 1445
91 Ramsey Angela JJA - PAC 400m
4x100m
JJA - 400m PAC Jongens Team 1 831
92 Leander den Boer JJA - PAC Hoog
JJA - Hoog groep 1 PAC Jongens Team 1 0
93 Marijn van den Born JJA - PAC Kogel
JJA - Kogel groep 1 PAC Jongens Team 1 870
94 Achraf Boutkabout JJA - PAC 800m
JJA - 800m PAC Jongens Team 1 749
95 Timo in 't Hout JJA - PAC Kogel
JJA - Kogel groep 2 PAC Jongens Team 1 0
96 Elmar Koster JJA - PAC Speer
JJA - Speer groep 1 PAC Jongens Team 1 630
97 Sergio van der Meide JJA - PAC 100m
4x100m
Ver
JJA - 100mJJA - Verspr groep 2 PAC Jongens Team 1 734
98 Thaem Mous JJA - PAC 3000m
JJA - 3000m PAC Jongens Team 1 0
99 Evbako Ogbeide JJA - PAC Ver
JJA - Verspr groep 1 PAC Jongens Team 1 0
100 Max Polak JJA - PAC 3000m
JJA - 3000m PAC Jongens Team 1 704
101 Bryan Pronk JJA - PAC 100m
400m
4x100m
JJA - 100mJJA - 400m PAC Jongens Team 1 726
102 Rafael Raap JJA - PAC 110mH
4x100m
Hoog
JJA - 110mHJJA - Hoog groep 2 PAC Jongens Team 1 813
103 Daan Spiljard JJA - PAC Polshoog
JJA - Polshoog PAC Jongens Team 1 858
104 Finnian va...teenhoven JJA - PAC Speer
JJA - Speer groep 2 PAC Jongens Team 1 0
105 Quinten van der Veer JJA - PAC Kogelsl
JJA - Kogelsl PAC Jongens Team 1 663
106 Yslain Verwaal JJA - PAC 110mH
JJA - 110mH PAC Jongens Team 1 859
107 Victor van der Wel JJA - PAC 800m
JJA - 800m PAC Jongens Team 1 0
108 Philip van de Beek JJA - Phanos Polshoog
JJA - Polshoog Phanos Jongens 858
109 Isayah Boers JJA - Phanos 100m
4x100m
JJA - 100m Phanos Jongens 0
110 Sareje Bulale JJA - Phanos 3000m
JJA - 3000m Phanos Jongens 470
111 Felix Burger JJA - Phanos Speer
Kogelsl
JJA - Speer groep 1JJA - Kogelsl Phanos Jongens 206
112 Imre Fodi JJA - Phanos Ver
JJA - Verspr groep 2 Phanos Jongens 0
113 Rafael Gridelli JJA - Phanos 800m
JJA - 800m Phanos Jongens 544
114 Luwe Groot JJA - Phanos 400m
Hoog
JJA - 400mJJA - Hoog groep 2 Phanos Jongens 444
115 Serencio Lionahr JJA - Phanos 100m
4x100m
JJA - 100m Phanos Jongens 852
116 Sven Poelmann JJA - Phanos Speer
Kogel
JJA - Speer groep 2JJA - Kogel groep 1 Phanos Jongens 1499
117 Liam van der Schaaf JJA - Phanos 110mH
4x100m
Hoog
JJA - 110mHJJA - Hoog groep 1 Phanos Jongens 919
118 Quincy Stjeward JJA - Phanos 4x100m
Ver
JJA - Verspr groep 1 Phanos Jongens 662
119 Jaïr Wielzen JJA - Phanos 400m
JJA - 400m Phanos Jongens 639
120 Basile Wieser JJA - Phanos 3000m
JJA - 3000m Phanos Jongens 0
121 Mike van der Biezen JJA - PH 3000m
JJA - 3000m Prins Hendrik Jongens 0
122 Brent Cuijpers JJA - PH 800m
JJA - 800m Prins Hendrik Jongens 0
123 Olav Donker JJA - PH 100m
4x100m
Ver
JJA - 100mJJA - Verspr groep 2 Prins Hendrik Jongens 1392
124 Daan Gielen JJA - PH Hoog
JJA - Hoog groep 2 Prins Hendrik Jongens 725
125 Jan Janssen JJA - PH 110mH
Speer
Kogel
JJA - 110mHJJA - Speer groep 2JJA - Kogel groep 2 Prins Hendrik Jongens 609
126 Jasper Janssen JJA - PH 800m
JJA - 800m Prins Hendrik Jongens 664
127 Arno Kapteijns JJA - PH 100m
4x100m
Speer
JJA - 100mJJA - Speer groep 1 Prins Hendrik Jongens 583
128 Koen Koenders JJA - PH 4x100m
Polshoog
JJA - Polshoog Prins Hendrik Jongens 909
129 Casper Kremers JJA - PH 400m
JJA - 400m Prins Hendrik Jongens 0
130 Jorg Kroon JJA - PH Kogel
JJA - Kogel groep 1 Prins Hendrik Jongens 0
131 Martijn Meijer JJA - PH 400m
110mH
4x100m
JJA - 400mJJA - 110mH Prins Hendrik Jongens 1552
132 Daan Pauw JJA - PH Kogelsl
JJA - Kogelsl Prins Hendrik Jongens 571
133 Teun Peeters JJA - PH Ver
JJA - Verspr groep 1 Prins Hendrik Jongens 0
134 Jules de Pinth JJA - PH 3000m
JJA - 3000m Prins Hendrik Jongens 484
135 Robin Schmitz JJA - PH Hoog
JJA - Hoog groep 1 Prins Hendrik Jongens 0
136 Marvin Boschman JJA - Spado 3000m
JJA - 3000m Spado Jongens 486
137 Jelle Evers JJA - Spado Ver
JJA - Verspr groep 1 Spado Jongens 0
138 Jim van Gorkum JJA - Spado 100m
110mH
4x100m
JJA - 100mJJA - 110mH Spado Jongens 783
139 Rick Govers JJA - Spado 3000m
JJA - 3000m Spado Jongens 0
140 Wislet de Hair JJA - Spado 100m
4x100m
Ver
JJA - 100mJJA - Verspr groep 2 Spado Jongens 578
141 Stephan H...n 't Veld JJA - Spado Kogel
Kogelsl
JJA - Kogel groep 1JJA - Kogelsl Spado Jongens 1305
142 Toon IJzerman JJA - Spado 800m
JJA - 800m Spado Jongens 701
143 Youri Janssens JJA - Spado 400m
800m
JJA - 400mJJA - 800m Spado Jongens 0
144 Arjen de Kock JJA - Spado Speer
Kogel
Polshoog
JJA - Speer groep 2JJA - Kogel groep 2JJA - Polshoog Spado Jongens 528
145 Sven van Merode JJA - Spado Hoog
JJA - Hoog groep 1 Spado Jongens 857
146 Guus Nijkamp JJA - Spado 110mH
4x100m
JJA - 110mH Spado Jongens 799
147 Martin Oonincx JJA - Spado 400m
4x100m
JJA - 400m Spado Jongens 704
148 Youri Sheppard JJA - Spado Speer
JJA - Speer groep 1 Spado Jongens 515
149 Tim de Wit JJA - Spado Hoog
JJA - Hoog groep 2 Spado Jongens 0
150 Franklin van Anrooij JJA - Zeeland 3000m
JJA - 3000m Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 708
151 Bart Balkenende JJA - Zeeland 3000m
JJA - 3000m Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 0
152 Jurriaan Berger JJA - Zeeland 100m
Hoog
JJA - 100mJJA - Hoog groep 2 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 0
153 Nout van den Bos JJA - Zeeland Kogel
Kogelsl
JJA - Kogel groep 2JJA - Kogelsl Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 1169
154 Jordi Bot JJA - Zeeland 800m
4x100m
JJA - 800m Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 0
155 Lars Dirkzwager JJA - Zeeland Hoog
JJA - Hoog groep 1 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 725
156 Pelle Gelderblom JJA - Zeeland 110mH
4x100m
Ver
JJA - 110mHJJA - Verspr groep 1 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 1320
157 Jasper Heikoop JJA - Zeeland 110mH
Kogel
JJA - 110mHJJA - Kogel groep 1 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 0
158 Finn de Leng JJA - Zeeland Speer
Polshoog
JJA - Speer groep 2JJA - Polshoog Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 1138
159 Marnick Los JJA - Zeeland Speer
JJA - Speer groep 1 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 0
160 Evan de Schrijver JJA - Zeeland 100m
400m
4x100m
JJA - 100mJJA - 400m Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 1433
161 Wouter Verstraate JJA - Zeeland 800m
JJA - 800m Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 676
162 Jorick de Vries JJA - Zeeland 4x100m
Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 0
163 Keeley Heijdeman MJA - AAC Speer
Kogel
MJA - Speer groep 1MJA - Kogel groep 2 AAC Meisjes 1417
164 Megan Hoogland MJA - AAC Speer
Hoog
MJA - Speer groep 2MJA - Hoog groep 1 AAC Meisjes 0
165 Sophie Jebose MJA - AAC 100mH
4x100m
Ver
MJA - 100mHMJA - Verspr groep 2 AAC Meisjes 0
166 Mabel Korporaal MJA - AAC Hoog
MJA - Hoog groep 1 AAC Meisjes 779
167 Nikki Kraaijeveld MJA - AAC 400m
100mH
4x100m
MJA - 400mMJA - 100mH AAC Meisjes 1496
168 Merit Schuurman MJA - AAC 1500m
4x100m
Ver
MJA - 1500mMJA - Verspr groep 1 AAC Meisjes 1002
169 Kim Traas MJA - AAC 400m
MJA - 400m AAC Meisjes 0
170 Beau Winnubst MJA - AAC 100m
800m
4x100m
MJA - 100mMJA - 800m AAC Meisjes 1152
171 Julia Wolbink MJA - AAC Kogel
Kogelsl
MJA - Kogel groep 1MJA - Kogelsl AAC Meisjes 419
172 Zola Zwerver MJA - AAC 100m
800m
MJA - 100mMJA - 800m AAC Meisjes 0
173 Carmen Bruins MJA - AAC `61 100m
1500m
100mH
MJA - 100mMJA - 1500mMJA - 100mH AAC `61 Meisjes 697
174 Noa Dhore MJA - AAC `61 4x100m
Kogel
Ver
MJA - Kogel groep 1MJA - Verspr groep 2 AAC `61 Meisjes 732
175 Judith de Heer MJA - AAC `61 400m
4x100m
MJA - 400m AAC `61 Meisjes 783
176 Astrid Jonkers MJA - AAC `61 Speer
Kogel
Kogelsl
MJA - Speer groep 1MJA - Kogel groep 2MJA - Kogelsl AAC `61 Meisjes 1362
177 Tamar Nijhof MJA - AAC `61 800m
4x100m
Speer
MJA - 800mMJA - Speer groep 2 AAC `61 Meisjes 654
178 Anniek Nijhof MJA - AAC `61 100m
4x100m
Hoog
MJA - 100mMJA - Hoog groep 1 AAC `61 Meisjes 1393
179 Linda Alz...e Ramirez MJA - ARV Ilion 800m
MJA - 800m ARV Ilion Meisjes 833
180 Pamela Al...e Ramirez MJA - ARV Ilion 1500m
MJA - 1500m ARV Ilion Meisjes 640
181 Sterre de Booy MJA - ARV Ilion 4x100m
Hoog
Ver
MJA - Hoog groep 1MJA - Verspr groep 2 ARV Ilion Meisjes 1617
182 Mieke Brinkman MJA - ARV Ilion 400m
MJA - 400m ARV Ilion Meisjes 534
183 Tamara Eleonora MJA - ARV Ilion Speer
MJA - Speer groep 1 ARV Ilion Meisjes 646
184 Joanny Loeffen MJA - ARV Ilion 100m
100mH
Kogel
MJA - 100mMJA - 100mHMJA - Kogel groep 2 ARV Ilion Meisjes 2188
185 Dorien Oosterhuis MJA - ARV Ilion Kogelsl
MJA - Kogelsl ARV Ilion Meisjes 521
186 Romy de Smit MJA - ARV Ilion 4x100m
Speer
Hoog
MJA - Speer groep 2MJA - Hoog groep 2 ARV Ilion Meisjes 0
187 Lysette Wanders MJA - ARV Ilion 100mH
4x100m
Kogel
MJA - 100mHMJA - Kogel groep 1 ARV Ilion Meisjes 0
188 Lisanne Wendling MJA - ARV Ilion 800m
MJA - 800m ARV Ilion Meisjes 0
189 Marijke Wijnmaalen MJA - ARV Ilion 100m
4x100m
Ver
MJA - 100mMJA - Verspr groep 1 ARV Ilion Meisjes 0
190 Rosita Abdollah MJA - AV 1923 100m
4x100m
MJA - 100m AV 1923 Meisjes 0
191 Racquelle Biezen MJA - AV 1923 Kogel
Kogelsl
Hoog
MJA - Kogel groep 1MJA - KogelslMJA - Hoog groep 2 AV 1923 Meisjes 1167
192 Rochan Comello MJA - AV 1923 1500m
MJA - 1500m AV 1923 Meisjes 379
193 Loeka Klok MJA - AV 1923 800m
MJA - 800m AV 1923 Meisjes 0
194 Iris de Ruiter MJA - AV 1923 100mH
Speer
Hoog
MJA - 100mHMJA - Speer groep 1MJA - Hoog groep 1 AV 1923 Meisjes 1574
195 Janke Strijp MJA - AV 1923 100m
400m
100mH
MJA - 100mMJA - 400mMJA - 100mH AV 1923 Meisjes 2279
196 Naseya Weinchard MJA - AV 1923 4x100m
Speer
MJA - Speer groep 2 AV 1923 Meisjes 0
197 Tara Yoro MJA - AV 1923 800m
4x100m
Ver
MJA - 800mMJA - Verspr groep 1 AV 1923 Meisjes 1287
198 Justine Zwier MJA - AV 1923 4x100m
Kogel
Ver
MJA - Kogel groep 2MJA - Verspr groep 2 AV 1923 Meisjes 0
199 Kimberley Booij MJA - De Spartaan 4x100m
Hoog
MJA - Hoog groep 2 AV De Spartaan Meisjes 883
200 Andrea Bouma MJA - De Spartaan 100m
400m
4x100m
MJA - 100mMJA - 400m AV De Spartaan Meisjes 1727
201 Lianne Daan MJA - De Spartaan 1500m
Speer
MJA - 1500mMJA - Speer groep 1 AV De Spartaan Meisjes 0
202 Rebecca Hulshof MJA - De Spartaan 800m
100mH
MJA - 800mMJA - 100mH AV De Spartaan Meisjes 781
203 Carmen Oosterkamp MJA - De Spartaan 1500m
MJA - 1500m AV De Spartaan Meisjes 618
204 Anneloes Pluimert MJA - De Spartaan 800m
MJA - 800m AV De Spartaan Meisjes 0
205 Juliette Pluimert MJA - De Spartaan 100m
4x100m
MJA - 100m AV De Spartaan Meisjes 0
206 Zyna van de Poel MJA - De Spartaan 100mH
Speer
Kogel
MJA - 100mHMJA - Speer groep 2MJA - Kogel groep 1 AV De Spartaan Meisjes 2010
207 Nyke van de Poel MJA - De Spartaan Hoog
MJA - Hoog groep 1 AV De Spartaan Meisjes 0
208 Lotte van Stijn MJA - De Spartaan 400m
4x100m
Ver
MJA - 400mMJA - Verspr groep 1 AV De Spartaan Meisjes 0
209 Sanne Vermeij MJA - De Spartaan Ver
MJA - Verspr groep 2 AV De Spartaan Meisjes 679
210 Inge de Willigen MJA - De Spartaan Kogel
Kogelsl
MJA - Kogel groep 2MJA - Kogelsl AV De Spartaan Meisjes 497
211 Minke Bosma MJA - AV Lycurgus Ver
MJA - Verspr groep 2 AV Lycurgus Meisjes 0
212 Romee van Essen MJA - AV Lycurgus Hoog
MJA - Hoog groep 1 AV Lycurgus Meisjes 0
213 Lotte van Gerven MJA - AV Lycurgus Kogelsl
MJA - Kogelsl AV Lycurgus Meisjes 635
214 Marjet Groen MJA - AV Lycurgus 1500m
MJA - 1500m AV Lycurgus Meisjes 768
215 Pauline Hondema MJA - AV Lycurgus 4x100m
Ver
MJA - Verspr groep 1 AV Lycurgus Meisjes 828
216 Charlotte Hopman MJA - AV Lycurgus Speer
Kogel
MJA - Speer groep 2MJA - Kogel groep 1 AV Lycurgus Meisjes 722
217 Tasa Jiya MJA - AV Lycurgus 100m
4x100m
Hoog
MJA - 100mMJA - Hoog groep 2 AV Lycurgus Meisjes 1705
218 Emma de Koning MJA - AV Lycurgus Speer
MJA - Speer groep 1 AV Lycurgus Meisjes 0
219 Shanna Mol MJA - AV Lycurgus 100mH
MJA - 100mH AV Lycurgus Meisjes 0
220 Bess van Noord MJA - AV Lycurgus 1500m
MJA - 1500m AV Lycurgus Meisjes 0
221 Danaid Prinsen MJA - AV Lycurgus 800m
MJA - 800m AV Lycurgus Meisjes 876
222 Lisanne Schoonebeek MJA - AV Lycurgus 400m
100mH
4x100m
MJA - 400mMJA - 100mH AV Lycurgus Meisjes 1484
223 Maaike Schoute MJA - AV Lycurgus 400m
MJA - 400m AV Lycurgus Meisjes 0
224 Hanna Voorberg MJA - AV Lycurgus 100m
4x100m
Kogel
MJA - 100mMJA - Kogel groep 2 AV Lycurgus Meisjes 563
225 Nora Winter MJA - AV Lycurgus 800m
MJA - 800m AV Lycurgus Meisjes 0
226 Suzanne va...den Berge MJA - Olympus `70 400m
100mH
4x100m
MJA - 400mMJA - 100mH AV Olympus `70 Meisjes Team 1 0
227 Danique de Brabander MJA - Olympus `70 Kogel
Kogelsl
MJA - Kogel groep 1MJA - Kogelsl AV Olympus `70 Meisjes Team 1 890
228 Emma Dekker MJA - Olympus `70 800m
MJA - 800m AV Olympus `70 Meisjes Team 1 794
229 Lisan Duijvestijn MJA - Olympus `70 1500m
MJA - 1500m AV Olympus `70 Meisjes Team 1 794
230 Suzanne de Jong MJA - Olympus `70 800m
MJA - 800m AV Olympus `70 Meisjes Team 1 0
231 Epola Ngoye MJA - Olympus `70 4x100m
Speer
Ver
MJA - Speer groep 1MJA - Verspr groep 1 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 0
232 Aline Philipsen MJA - Olympus `70 100m
4x100m
Ver
MJA - 100mMJA - Verspr groep 2 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 533
233 Thelma Solleveld MJA - Olympus `70 100m
400m
4x100m
MJA - 100mMJA - 400m AV Olympus `70 Meisjes Team 1 1492
234 Eva Tetteroo MJA - Olympus `70 100mH
Speer
Hoog
MJA - 100mHMJA - Speer groep 2MJA - Hoog groep 1 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 2313
235 Lynn van Toledo MJA - Olympus `70 1500m
MJA - 1500m AV Olympus `70 Meisjes Team 1 0
236 Nele van den Broek MJA - AV Sprint 400m
4x100m
Hoog
MJA - 400mMJA - Hoog groep 1 AV Sprint Meisjes 1642
237 Sanne Haanen MJA - AV Sprint 400m
Ver
MJA - 400mMJA - Verspr groep 1 AV Sprint Meisjes 0
238 Pleun Hutten MJA - AV Sprint 100mH
4x100m
Hoog
MJA - 100mHMJA - Hoog groep 2 AV Sprint Meisjes 0
239 Marit de Jongh MJA - AV Sprint Speer
MJA - Speer groep 1 AV Sprint Meisjes 0
240 Hanna Kloek MJA - AV Sprint 1500m
MJA - 1500m AV Sprint Meisjes 505
241 Paulien Lockhorn MJA - AV Sprint Kogel
Kogelsl
MJA - Kogel groep 2MJA - Kogelsl AV Sprint Meisjes 1177
242 Amber van Malsen MJA - AV Sprint Kogel
MJA - Kogel groep 1 AV Sprint Meisjes 0
243 Zoë Meyer MJA - AV Sprint 100m
4x100m
MJA - 100m AV Sprint Meisjes 0
244 Anne van de Wiel MJA - AV Sprint 800m
100mH
Speer
MJA - 800mMJA - 100mHMJA - Speer groep 2 AV Sprint Meisjes 2130
245 Myke van de Wiel MJA - AV Sprint 100m
4x100m
Ver
MJA - 100mMJA - Verspr groep 2 AV Sprint Meisjes 1557
246 Fleurine van Beek MJA - Haag Hoog
MJA - Hoog groep 1 Haag Atletiek Meisjes 883
247 Janna van Burik MJA - Haag 400m
MJA - 400m Haag Atletiek Meisjes 730
248 Anouk Dekkers MJA - Haag 100m
4x100m
MJA - 100m Haag Atletiek Meisjes 0
249 Edikan Ekpo MJA - Haag Kogel
Hoog
MJA - Kogel groep 1MJA - Hoog groep 2 Haag Atletiek Meisjes 0
250 Pien Kuiper MJA - Haag 100mH
MJA - 100mH Haag Atletiek Meisjes 0
251 Dewi Lafontaine MJA - Haag 100m
100mH
Speer
MJA - 100mMJA - 100mHMJA - Speer groep 2 Haag Atletiek Meisjes 2310
252 Dara Obot MJA - Haag Kogel
Kogelsl
MJA - Kogel groep 2MJA - Kogelsl Haag Atletiek Meisjes 1469
253 Tosca Smit MJA - Haag Speer
MJA - Speer groep 1 Haag Atletiek Meisjes 0
254 Zoë Tromp MJA - Haag 4x100m
Ver
MJA - Verspr groep 1 Haag Atletiek Meisjes 0
255 Livia Tromp MJA - Haag 4x100m
Ver
MJA - Verspr groep 2 Haag Atletiek Meisjes 677
256 Patou Vellekoop MJA - Haag 1500m
4x100m
MJA - 1500m Haag Atletiek Meisjes 529
257 Kiki Verroen MJA - Haag 800m
MJA - 800m Haag Atletiek Meisjes 655
258 Naomi van Daalen MJA - Leiden 800m
MJA - 800m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 0
259 Marije Efdee MJA - Leiden Kogel
Kogelsl
MJA - Kogel groep 1MJA - Kogelsl Leiden Atletiek Meisjes Team 1 820
260 Roos van Elk MJA - Leiden 800m
4x100m
MJA - 800m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 888
261 Amber van Elk MJA - Leiden 1500m
MJA - 1500m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 0
262 Emma Gommers MJA - Leiden 100m
400m
4x100m
MJA - 100mMJA - 400m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 0
263 Nynke Jongejan MJA - Leiden Hoog
MJA - Hoog groep 2 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 0
264 Janneke Lemmerzaal MJA - Leiden 100mH
4x100m
Ver
MJA - 100mHMJA - Verspr groep 2 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 760
265 Yasmin Liverpool MJA - Leiden 100m
400m
4x100m
MJA - 100mMJA - 400m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 1678
266 Amal Maatoug MJA - Leiden 100mH
Speer
MJA - 100mHMJA - Speer groep 2 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 386
267 Lieke Schmidt MJA - Leiden Speer
MJA - Speer groep 1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 763
268 Yvon Schreuder MJA - Leiden Ver
MJA - Verspr groep 1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 0
269 Kayla Smith MJA - Leiden 1500m
MJA - 1500m Leiden Atletiek Meisjes Team 1 789
270 Lucinde Wiersema MJA - Leiden Kogel
Hoog
MJA - Kogel groep 2MJA - Hoog groep 1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 1392
271 Silke Brakkee MJA - PAC 1500m
MJA - 1500m PAC Meisjes Team 1 0
272 Camille van de Brug MJA - PAC Speer
MJA - Speer groep 2 PAC Meisjes Team 1 658
273 Enid Duut MJA - PAC Kogel
Kogelsl
MJA - Kogel groep 2MJA - Kogelsl PAC Meisjes Team 1 1287
274 Stevie Eekman MJA - PAC 100m
4x100m
MJA - 100m PAC Meisjes Team 1 0
275 Corinde van Es MJA - PAC 400m
800m
MJA - 400mMJA - 800m PAC Meisjes Team 1 1674
276 Diane van Es MJA - PAC 1500m
MJA - 1500m PAC Meisjes Team 1 834
277 Nicole Etman MJA - PAC Hoog
Ver
MJA - Hoog groep 1MJA - Verspr groep 2 PAC Meisjes Team 1 1600
278 Killiana Heijmans MJA - PAC Ver
MJA - Verspr groep 1 PAC Meisjes Team 1 0
279 Marije Hijman MJA - PAC 800m
MJA - 800m PAC Meisjes Team 1 0
280 Jasmijn van Iersel MJA - PAC 400m
MJA - 400m PAC Meisjes Team 1 0
281 Fenna Klapwijk MJA - PAC 100m
4x100m
MJA - 100m PAC Meisjes Team 1 773
282 Stevy-Jane...Nederveen MJA - PAC Speer
MJA - Speer groep 1 PAC Meisjes Team 1 0
283 Lucie Tiemeier MJA - PAC 4x100m
PAC Meisjes Team 1 0
284 Danielle Tinkhof MJA - PAC Hoog
MJA - Hoog groep 2 PAC Meisjes Team 1 0
285 Kim de Vos MJA - PAC 100mH
4x100m
Kogel
MJA - 100mHMJA - Kogel groep 1 PAC Meisjes Team 1 675
286 Puck van Wiltenburg MJA - PAC 100mH
MJA - 100mH PAC Meisjes Team 1 0
287 Maxime Beverwijk MJA - PH Speer
Kogel
MJA - Speer groep 1MJA - Kogel groep 2 Prins Hendrik Meisjes 1203
288 Noa van Ginneken MJA - PH 100mH
4x100m
MJA - 100mH Prins Hendrik Meisjes 0
289 Elise Jocaille MJA - PH Hoog
MJA - Hoog groep 2 Prins Hendrik Meisjes 726
290 Lianne van Krieken MJA - PH 100m
4x100m
Ver
MJA - 100mMJA - Verspr groep 1 Prins Hendrik Meisjes 1567
291 Sophie van Leeuwen MJA - PH 1500m
MJA - 1500m Prins Hendrik Meisjes 470
292 Roos Peeters MJA - PH Speer
Kogelsl
MJA - Speer groep 2MJA - Kogelsl Prins Hendrik Meisjes 558
293 Elise Pelgrim MJA - PH 400m
Hoog
MJA - 400mMJA - Hoog groep 1 Prins Hendrik Meisjes 686
294 Maureen Pelgrim MJA - PH 4x100m
Ver
MJA - Verspr groep 2 Prins Hendrik Meisjes 0
295 Anna Postema MJA - PH 100m
100mH
4x100m
MJA - 100mMJA - 100mH Prins Hendrik Meisjes 795
296 Sophie Schoonebeek MJA - PH 800m
MJA - 800m Prins Hendrik Meisjes 657
297 Evy Spierings MJA - PH 400m
MJA - 400m Prins Hendrik Meisjes 0