Inschrijvingen Clubdag




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team
730 Anne van der Meer JSJ - Pallas `67 1000m
Speer
Hoog
Ver
1000m specialsSpeer - specialsHoog specialsVer specials
731 Arjen Venema Msen - TRTL 100m
1000m
Discus
Hoog
100m1000mDiscus mannenHoog - Mannen
732 Bart Oude Voshaar JJD - Pallas `67 80m
Discus
Speer
Ver
80mDiscus mannenSpeer - JC/JDVer - JC,JD
733 Benjamin Weijand Msen - TRTL 1000m
1000m
734 Betty Lahr MJB - Pallas `67 100m
Ver
100mVer - MMas...e vrouwen
735 Bibilotte ...der Horst Vsen - TRTL Discus
Kogel
Discus vrouwenKogel
736 Britt Kwakernaak MJC - Pallas `67 150m
1000m
150m1000m
737 Carlijn Bodde MJD - Pallas `67 60m
150m
Speer
Hoog
60m150mSpeer - MM...e vrouwenHoog - vrouwen
738 Christiaan... der Gaag JJA - TRTL 1000m
1000m
739 Christiaan Begemann Mrec - TRTL 100m
100m
740 Christy van Beek Vmas - Pallas `67 150m
1000m
Discus
Ver
150m
741 Daan Memelink JJD - Pallas `67 80m
Speer
Ver
80mSpeer - JC/JDVer - JC,JD
742 Daan Reefman JJD - Pallas `67 300m
1000m
Discus
Ver
300m1000mDiscus mannenVer - JC,JD
743 Daniël van der Lee JJC - Pallas `67 100m
Speer
Ver
100mSpeer - JC/JDVer - JC,JD
744 David Verbeet JJC - Arena 100m
Speer
Hoog
Ver
100mSpeer - JC/JDHoog - MannenVer - JC,JD
745 Diede Wit JJC - Pallas `67 1000m
1000m
746 Dunya Wolfs MJD - Pallas `67 60m
Discus
Hoog
Ver
60mDiscus vrouwenHoog - vrouwenVer - MMas...e vrouwen
747 Eva Nieuwstad MJC - Pallas `67 80m
150m
Speer
Ver
80m150mSpeer - MM...e vrouwenVer - MMas...e vrouwen
748 Fabienne Berlemon MSP - Pallas `67 1000m
Speer
Hoog
Ver
1000m specialsSpeer - specialsHoog specialsVer specials
749 Floor Olthof MJD - Pallas `67 60m
150m
Hoog
Ver
60m150mHoog - vrouwenVer - MMas...e vrouwen
750 Florian Kramer JJC - Pallas `67 300m
1000m
300m1000m
751 Florine Koch MJC - Pallas `67 80m
Discus
Kogel
Ver
80mDiscus vrouwenKogelVer - MMas...e vrouwen
752 Freek Weijman JJC - Pallas `67 150m
300m
Kogel
Ver
150m300mKogelVer - JC,JD
753 Gijs Konings JJA - TRTL 150m
300m
150m300m
754 Gijs Eijgenraam Msen - TRTL 100m
Speer
Ver
100mSpeer - MM...e vrouwenVer - MMas...e vrouwen
755 Harm Dieterman Msen - Arena 1000m
1000m
756 Ingrid Haas Vmas - Pallas `67 150m
Discus
Kogel
Ver
150mDiscus vrouwenKogelVer - MMas...e vrouwen
757 Isa Lamers MJB - Pallas `67 Discus
Kogel
Discus vrouwenKogel
758 Janine van...lshuijsen Vmas - Pallas `67 300m
Discus
Kogel
Hoog
300mDiscus vrouwenKogelHoog - vrouwen
759 Jetske van der Wilt MJB - Pallas `67 Discus
Kogel
Ver
Discus vrouwenKogelVer - MMas...e vrouwen
760 Jippe Oenema JJC - Pallas `67 300m
1000m
Speer
Ver
300m1000mSpeer - JC/JDVer - JC,JD
761 Joana Vitorino Vsen - TRTL 150m
300m
150m300m
762 Joanne Abbing MJC - Pallas `67 80m
150m
Speer
Hoog
80m150mSpeer - MM...e vrouwenHoog - vrouwen
763 Job Boer JSJ - Pallas `67 1000m
Speer
Hoog
Ver
1000m specialsSpeer - specialsHoog specialsVer specials
764 Joey Kwint JJA - Pallas `67 100m
100m
765 Jonas Pannevis Msen - TRTL 100m
1000m
Discus
Hoog
100m1000mDiscus mannenHoog - Mannen
766 Joost Kraan JJB - Pallas `67 1000m
Discus
1000mDiscus mannen
767 Judith Kas Vsen - TRTL 100m
1000m
Discus
Hoog
100m1000mDiscus vrouwenHoog - vrouwen
768 Kayleigh de Graaff MJB - Pallas `67 150m
1000m
Kogel
Hoog
150m1000mKogelHoog - vrouwen
769 Klaske Hoogstra Vmas - Pallas `67 Discus
Kogel
Ver
Discus vrouwenKogelVer - MMas...e vrouwen
770 Koen Jansen Msen - TRTL 100m
1000m
Discus
Hoog
100m1000mDiscus mannenHoog - Mannen
771 Kore Hengeveld MJD - Pallas `67 300m
1000m
Speer
Ver
300m1000mSpeer - MM...e vrouwenVer - MMas...e vrouwen
772 Krijn van Hofweegen JJD - Pallas `67 150m
Speer
Hoog
Ver
150mSpeer - JC/JDHoog - MannenVer - JC,JD
773 Kylian Meeuwisz JJD - Pallas `67 80m
1000m
Discus
Ver
80m1000mDiscus mannenVer - JC,JD
774 Laurelynn Cornfield Vsen - TRTL 150m
300m
150m300m
775 Linda van ... Lagemaat Vsen - TRTL 100m
Kogel
Hoog
100mKogelHoog - vrouwen
776 Luc Bonten Mmas - Pallas `67 100m
300m
Discus
Hoog
100m300mDiscus mannenHoog - Mannen
777 Luuk Brouwers JSJ - Pallas `67 1000m
Speer
Hoog
Ver
1000m specialsSpeer - specialsHoog specialsVer specials
778 Maarten van Doornik Msen - TRTL 100m
1000m
Discus
Hoog
100m1000mDiscus mannenHoog - Mannen
779 Maartje O...e Voshaar MJC - Pallas `67 80m
150m
Discus
Ver
80m150mDiscus vrouwenVer - MMas...e vrouwen
780 Manja Dieterman Vrec - Arena Speer
Speer - MM...e vrouwen
781 Marielle de Rijk Vsen - TRTL Discus
Kogel
Discus vrouwenKogel
782 Martijn van der Gaag JJC - Pallas `67 1000m
1000m
783 Martijn van der Vis Msen - TRTL 100m
1000m
Discus
Hoog
100m1000mDiscus mannenHoog - Mannen
784 Merle Schots Vsen - TRTL 100m
Discus
Hoog
100mDiscus vrouwenHoog - vrouwen
785 Michael Osayande JJB - Pallas `67 100m
150m
Speer
Hoog
100m150mSpeer - MM...e vrouwenHoog - Mannen
786 Monique Verbeek Vmas - Pallas `67 300m
1000m
300m1000m
787 Nathalie de Vries Vsen - Arena 1000m
1000m
788 Nils Reefman JJD - Pallas `67 80m
1000m
Speer
Hoog
80m1000mSpeer - JC/JDHoog - Mannen
789 Patrick Beukers Mmas - Pallas `67 1000m
1000m
790 Patrick Smit Mmas - Pallas `67 100m
Kogel
Hoog
Ver
100mKogelHoog - MannenVer - MMas...e vrouwen
791 Paul Sijssens Mmas - Pallas `67 Hoog
Hoog - Mannen
792 Pieter Bulte JJD - Pallas `67 80m
Speer
Hoog
Ver
80mSpeer - JC/JDHoog - MannenVer - JC,JD
793 Quinten Hofstad JJD - Pallas `67 300m
1000m
Speer
Ver
300m1000mSpeer - JC/JDVer - JC,JD
794 Rik Hoevers Mmas - Pallas `67 150m
300m
Discus
Hoog
150m300mDiscus mannenHoog - Mannen
795 Ruben Sansom JJA - Pallas `67 1000m
1000m
796 Sieb Mostert JJB - Pallas `67 1000m
Speer
1000mSpeer - MM...e vrouwen
797 Silu Verwers MJD - Pallas `67 60m
Kogel
Ver
60mKogelVer - MMas...e vrouwen
798 Stefan Beukers JJD - Pallas `67 300m
Speer
Hoog
Ver
300mSpeer - JC/JDHoog - MannenVer - JC,JD
799 Stephan in 't Hol JJA - Pallas `67 100m
Hoog
100mHoog - Mannen
800 Stijn van Valkenburg JJD - Pallas `67 300m
1000m
Speer
Ver
300m1000mSpeer - JC/JDVer - JC,JD
801 Tim van der Leeden JJC - Arena 100m
Discus
Hoog
Ver
100mDiscus mannenHoog - MannenVer - JC,JD
802 Tomas IJzerman JJD - Pallas `67 150m
300m
Speer
Ver
150m300mSpeer - JC/JDVer - JC,JD
803 Tula Frijters MJD - Pallas `67 Discus
Kogel
Speer
Hoog
Discus vrouwenKogelSpeer - MM...e vrouwenHoog - vrouwen
804 Ward Zwiers JJC - Pallas `67 100m
Speer
100mSpeer - JC/JD
805 Welmoed Soepboer Vmas - Pallas `67 Discus
Kogel
Speer
Hoog
Discus vrouwenKogelSpeer - MM...e vrouwenHoog - vrouwen
806 Esmée Beukers MPA2 - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A1 Pupil A Team A1
807 Karsten Scheer JPA2 - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A1 Pupil A Team A1
808 Matthijs Lomme JPA1 - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A1 Pupil A Team A1
809 Nora Mourits MPA2 - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A1 Pupil A Team A1
810 Nynke van ...r Heijden MPA1 - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A1 Pupil A Team A1
811 Silke Cornelissen MPA1 - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A1 Pupil A Team A1
812 Sterre Wijnen MPA2 - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A1 Pupil A Team A1
813 Filsan Versteeg MPA2 - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A2 Pupillen A Team A2
814 Florien Hofstad MPA1 - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A2 Pupillen A Team A2
815 Josefine Ulfman MPA2 - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A2 Pupillen A Team A2
816 Lyske Gilissen MPA2 - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A2 Pupillen A Team A2
817 Rens Hooiveld JPA1 - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A2 Pupillen A Team A2
818 Thomas Arp JPA1 - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A2 Pupillen A Team A2
819 Dawit Verwers JPA2 - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A3 Pupillen A Team A3
820 Hester Moene MPA2 - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A3 Pupillen A Team A3
821 Milan de Bok JPA1 - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A3 Pupillen A Team A3
822 Noortje Bonten MPA2 - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A3 Pupillen A Team A3
823 Odi van Eupen MPA2 - Arena Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A3 Pupillen A Team A3
824 Vasco Stip JPA2 - Arena Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A3 Pupillen A Team A3
825 Veronique ...n der Wal MPA1 - Arena Team-est
Meerkamp
Startgroep Team A3 Pupillen A Team A3
826 Amber Kreeft MPMini - Arena Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 4 Pupillen B...ni Team 4
827 Anke Uitterhoeve MPMini - Arena Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 4 Pupillen B...ni Team 4
828 Anna Terlouw MPC - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 4 Pupillen B...ni Team 4
829 Chloé Smit MPB - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 4 Pupillen B...ni Team 4
830 Liena Heck MPC - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 4 Pupillen B...ni Team 4
831 Marlijn Moene MPMini - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 4 Pupillen B...ni Team 4
832 Rijk Uitterhoeve JPMini - Arena Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 4 Pupillen B...ni Team 4
833 Saro Doctor JPB - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 4 Pupillen B...ni Team 4
834 Sjoerd van Schie JPB - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 4 Pupillen B...ni Team 4
835 Dajo van Kuik JPB - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 5 Pupillen B...ni Team 5
836 Elvira Claassens MPB - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 5 Pupillen B...ni Team 5
837 Gerwin Immerzeel JPMini - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 5 Pupillen B...ni Team 5
838 Hanne Mourits MPB - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 5 Pupillen B...ni Team 5
839 Maxime Smit JPMini - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 5 Pupillen B...ni Team 5
840 Noah Heck JPMini - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 5 Pupillen B...ni Team 5
841 Tristan Scheer JPB - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 5 Pupillen B...ni Team 5
842 Tys Gilissen JPMini - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 5 Pupillen B...ni Team 5
843 Akke van der Linden JPMini - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 6 Pupillen B...ni Team 6
844 Detmar Immerzeel JPC - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 6 Pupillen B...ni Team 6
845 Kalle van Eupen JPB - Arena Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 6 Pupillen B...ni Team 6
846 Loek Uitterhoeve JPC - Arena Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 6 Pupillen B...ni Team 6
847 Luca Thimister JPMini - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 6 Pupillen B...ni Team 6
848 Pepijn Verweij JPMini - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 6 Pupillen B...ni Team 6
849 Rebekka Kool MPB - Arena Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 6 Pupillen B...ni Team 6
850 Tim Limpens JPC - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 6 Pupillen B...ni Team 6
851 Jelger Elings Msen - TRTL 100m
1000m
Discus
Hoog
100m1000mDiscus mannenHoog - Mannen
852 Guus Oenema JPC - Pallas `67 Team-est
Meerkamp
Startgroep... BCmini 5 Pupillen B...ni Team 5