Inschrijvingen Avondwedstrijd




Snr Naam Onderdelen Startgroep
5 Britt Roos MJD - HAC `63 800m
MJD - 800m
7 Rozemarie Fokkema MJD - AAC `61 400m
Discus
Kogel
MJD - 400mMJD - DiscusMJD - Kogel
8 Luc Velzeboer JJA - Almere `81 5000m
JJA - 5000m
9 Elina Ettes MJC - Groningen 800m
MJC - 800m
10 Yonine Hofstra MJD - Invictus 800m
MJD - 800m
13 Noortje Huitema MJD - Groningen 400m
Hoog
MJD - 400mMJD - Hoog
14 René Schultinga JJD - Heerenveen 800m
JJD - 800m
15 Johan de Vries JJD - Heerenveen Discus
Kogel
JJD - DiscusJJD - Kogel
16 Eva Stienstra MJC - Groningen 800m
Discus
Hoog
MJC - 800mMJC - DiscusMJC - Hoog
17 Fanny Spikman MJB - Groningen 400m
MJB - 400m
18 Selma Spikman MJD - Groningen 800m
MJD - 800m
19 Marlo Post JJB - Invictus 800m
JJB - 800m
20 Jan Bouwknegt JJB - HAC `63 5000m
JJB - 5000m
23 Amber Slomp MJD - AAC `61 400m
800m
Discus
MJD - 400mMJD - 800mMJD - Discus
25 Owen Smidt JJB - AAC `61 Discus
Kogel
JJB - DiscusJJB - Kogel
26 Danique Gimbrère MJB - Groningen 800m
MJB - 800m
27 Elin Slagt MJD - AAC `61 400m
5000m
Discus
Kogel
Hoog
MJD - 400mMJD - 5000mMJD - DiscusMJD - KogelMJD - Hoog
28 Nick Godschalk JJB - AV Unitas Discus
JJB - Discus
29 Leeloo Brinkman MJC - AAC `61 400m
800m
MJC - 400mMJC - 800m
30 Piet Wiersma JJA - AV Jahn II 1500m
JJA - 1500m
36 Adriaan Kesting Mmas - ATC `75 5000m
Mmas - 5000m
37 Kirsten Damstra MJB - Groningen 800m
MJB - 800m
38 Maaike Scholing MJD - AAC `61 400m
MJD - 400m
39 Ties Strijbosch JJC - De Liemers 800m
JJC - 800m
40 Eva Martens MJD - Groningen Kogel
Hoog
MJD - KogelMJD - Hoog
44 Brecht Frensel MJD - Heerenveen 800m
MJD - 800m
45 Patrick Philips JJC - AAC `61 400m
JJC - 400m
46 Maksim Tibben JJB - AAC `61 800m
JJB - 800m
47 Esmee Douma MJD - Groningen 400m
Hoog
MJD - 400mMJD - Hoog
48 Astrid Jonkers MJA - AAC `61 Discus
MJA - Discus
49 Ylse Barkmeijer MJD - Heerenveen 800m
MJD - 800m
50 Bas van Delden Msen - ATC `75 5000m
Hoog
Msen - 5000mMsen - Hoog
59 Ilse Rooks MJB - Invictus 800m
MJB - 800m
60 Rowan Veenhuizen JJA - AAC `61 1500m
JJA - 1500m
67 Jeroen van Dijk JJA - Heerenveen 1500m
JJA - 1500m
68 Marloes Benedictus MJD - AAC `61 Kogel
MJD - Kogel
69 Rutger Berends JJD - Heerenveen 800m
JJD - 800m