Inschrijvingen Avond baan wedstrijd




Snr Naam Onderdelen Startgroep
457 Bart Balkenende JJA - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
458 Matthias Houtzager JJA - Delta Sport 100m
Ver
100 meterJunior A/B...aster ver
459 Jurriaan Berger JJA - Zeeland 100m
Ver
100 meterJunior A/B...aster ver
460 Pelle Gelderblom JJA - Zeeland 100m
400m
100 meter400 meter
461 Jasper Heikoop JJA - Zeeland Kogel
Ver
Junior Jon... kilogramJunior A/B...aster ver
462 Stijn Lavooij JJB - AV `56 400m
Ver
400 meterJunior A/B...aster ver
463 Rutger Berger JJB - Delta Sport 1Mijl
Ver
Engelse mijlJunior A/B...aster ver
464 Toine van den Bos JJB - Delta Sport 100m
Kogel
100 meterJunior b K... kilogram
465 Ruben Heijnen JJB - Delta Sport 100m
Ver
100 meterJunior A/B...aster ver
466 Ruud Louter JJB - Zeeland Kogel
Junior b K... kilogram
467 Jorick de Vries JJB - Zeeland 100m
400m
100 meter400 meter
468 Nathan de Zeeuw JJC - SCSP 100m
1Mijl
100 meterEngelse mijl
469 Job Van Belzen JJC - AV `56 100m
400m
Kogel
Ver
100 meter400 meterJunior Jon... kilogramJunior Jon...ingen Ver
470 Niek van Belzen JJC - AV `56 100m
Kogel
Ver
100 meterJunior Jon... kilogramJunior Jon...ingen Ver
471 Matthijs Roos JJC - AV `56 100m
Kogel
Ver
100 meterJunior Jon... kilogramJunior Jon...ingen Ver
473 Wouter Schets JJC - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
474 Mees Verbrugge JJC - AV `56 100m
Kogel
Ver
100 meterJunior Jon... kilogramJunior Jon...ingen Ver
475 Felix Schillings JJC - DNMC 100m
Kogel
Ver
100 meterJunior Jon... kilogramJunior Jon...ingen Ver
476 Jesse van ...ikkenberg JJD - AV `56 80m
Kogel
Ver
Junior Jon...ns D 80 mJunior Jon...s D kogelJunior Jongens D ver
477 Roan Hekkers JJD - AV `56 80m
Ver
Junior Jon...ns D 80 mJunior Jongens D ver
478 Ryan Karelse JJD - AV `56 80m
Kogel
Ver
Junior Jon...ns D 80 mJunior Jon...s D kogelJunior Jongens D ver
479 Sven Kramer JJD - AV `56 80m
Kogel
Ver
Junior Jon...ns D 80 mJunior Jon...s D kogelJunior Jongens D ver
481 Willem-Jan Buter Mmas - SCSP 400m
400 meter
482 Jos de Kreek Mmas - SCSP 400m
400 meter
483 Albert Platteeuw Mmas - SCSP 400m
400 meter
484 Jacques Zaman Mmas - SCSP 400m
400 meter
485 Peter Balkenende Mmas - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
486 Cees-Jan Berman Mmas - AV `56 100m
Ver
100 meterJunior A/B...aster ver
487 Danmar Dees Mmas - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
488 Herman van de Glind Mmas - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
489 Wim de Jonge Mmas - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
490 Jan Willlem Meeuwse Mmas - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
491 Hans Minnaard Mmas - AV `56 1Mijl
Ver
Engelse mijlJunior A/B...aster ver
492 John Nieuwenhuize Mmas - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
493 Berry Simonse Mmas - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
494 Sebastiaan Heikoop Mmas - Delta Sport 1Mijl
Engelse mijl
495 Wilco Boogaard Mmas - DNMC 1Mijl
Engelse mijl
496 Ivar van den Bos Mmas - DNMC 400m
400 meter
497 Jan Roose Mmas - LGAS 1Mijl
Engelse mijl
498 Katinka van de Glind Vmas - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
499 Gisela Ni...-Meertens Vmas - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
757 Esther Van...uijs-kole Vmas - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
758 Monique Verschuure Vmas - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
759 Paola van Gilst Vmas - Goes 1Mijl
Engelse mijl
760 Anjolie E...els-Wisse Vmas - Zeeland 400m
400 meter
762 Maaike de Kreek MJB - SCSP 400m
400 meter
763 Mirthe de Zeeuw MJB - SCSP 100m
400m
Kogel
100 meter400 meterJunior Mei... kilogram
764 Nanne Gelderblom MJB - AV `56 Kogel
Junior Mei... kilogram
765 Brigitte de Graaf MJB - AV `56 400m
Kogel
Ver
400 meterJunior Mei... kilogramJunior A/B...aster ver
766 Eeke Flink MJC - AV `56 80m
1Mijl
Kogel
Ver
Junior Mei...es C 80 mEngelse mijlJunior Mei... kilogramJunior mei...rspringen
767 Veerle Smits MJC - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
768 Parel Bun MJC - DNMC 80m
1Mijl
Kogel
Ver
Junior Mei...es C 80 mEngelse mijlJunior Mei... kilogramJunior mei...rspringen
769 Caecilia Kaagman MJC - DNMC 80m
Kogel
Ver
Junior Mei...es C 80 mJunior Mei... kilogramJunior mei...rspringen
770 Emma Roelse MJC - DNMC 80m
1Mijl
Kogel
Ver
Junior Mei...es C 80 mEngelse mijlJunior Mei... kilogramJunior mei...rspringen
771 Lynn Sommeijer MJC - DNMC 80m
1Mijl
Kogel
Ver
Junior Mei...es C 80 mEngelse mijlJunior Mei... kilogramJunior mei...rspringen
772 Fenna Gelderblom MJD - AV `56 60m
Kogel
Ver
Junior Mei...es D 60 MJunior Mei... kilogramJunior Meisjes D Ver
773 Elise van Dun MJD - DNMC 60m
Kogel
Ver
Junior Mei...es D 60 MJunior Mei... kilogramJunior Meisjes D Ver
774 Dana ter Haar MJD - DNMC 60m
Kogel
Ver
Junior Mei...es D 60 MJunior Mei... kilogramJunior Meisjes D Ver
775 Shirley Longdon MJD - DNMC 60m
Kogel
Ver
Junior Mei...es D 60 MJunior Mei... kilogramJunior Meisjes D Ver
776 Shanti Marinissen MJD - DNMC 60m
Kogel
Ver
Junior Mei...es D 60 MJunior Mei... kilogramJunior Meisjes D Ver
777 Inge Schenkel MJD - DNMC 60m
Kogel
Ver
Junior Mei...es D 60 MJunior Mei... kilogramJunior Meisjes D Ver
778 Noa van Tuijl MJD - DNMC 60m
Kogel
Ver
Junior Mei...es D 60 MJunior Mei... kilogramJunior Meisjes D Ver
779 Stefan Van den Dries Msen - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
780 Jan-Kees Koole Msen - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
781 Jasper Zuidhof Msen - AV `56 400m
400 meter
782 Ronnie Overgaauw Msen - DNMC 1Mijl
Engelse mijl
783 John Uitterhoeve Msen - Goes 1Mijl
Engelse mijl
784 Marieke Riemens Vsen - AV `56 Kogel
Senioren v...wen Kogel
785 Audrey de Beule Vsen - RK HAV Kogel
Senioren v...wen Kogel
786 Franklin van Anrooij JJA - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
787 Luuk Balkenende Msen - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
788 Jasmijn Geldof MJC - DNMC 1Mijl
Engelse mijl
789 Iris van der Sar Vsen - Rotterdam 100m
400m
100 meter400 meter
790 Iris Pieters Vsen - Rotterdam 100m
Ver
100 meterJunior A/B...aster ver
791 Iris Hoogesteger Vsen - AV `56 100m
Ver
100 meterJunior A/B...aster ver
792 Ivar van de Wege JJB - SCSP Kogel
Junior b K... kilogram
793 Ricardo Goormachtig Msen - DNMC 100m
100 meter
794 René Nijsse Mmas - AV `56 1Mijl
Engelse mijl
795 Tim van den Broeke Msen - DNMC 1Mijl
Engelse mijl
796 Michel Bekink Mmas - AV `56 1Mijl
Engelse mijl