Inschrijvingen Avond baan wedstrijd




Snr Naam Onderdelen Startgroep Categorie
457 Bart Balkenende AV `56 1Mijl
Engelse mijl JJA
458 Matthias Houtzager Delta Sport 100m
Ver
100 meterJunior A/B...aster ver JJA
459 Jurriaan Berger Zeeland 100m
Ver
100 meterJunior A/B...aster ver JJA
460 Pelle Gelderblom Zeeland 100m
400m
100 meter400 meter JJA
461 Jasper Heikoop Zeeland Kogel
Ver
Junior Jon... kilogramJunior A/B...aster ver JJA
462 Stijn Lavooij AV `56 400m
Ver
400 meterJunior A/B...aster ver JJB
463 Rutger Berger Delta Sport 1Mijl
Ver
Engelse mijlJunior A/B...aster ver JJB
464 Toine van den Bos Delta Sport 100m
Kogel
100 meterJunior b K... kilogram JJB
465 Ruben Heijnen Delta Sport 100m
Ver
100 meterJunior A/B...aster ver JJB
466 Ruud Louter Zeeland Kogel
Junior b K... kilogram JJB
467 Jorick de Vries Zeeland 100m
400m
100 meter400 meter JJB
468 Nathan de Zeeuw SCSP 100m
1Mijl
100 meterEngelse mijl JJC
469 Job Van Belzen AV `56 100m
400m
Kogel
Ver
100 meter400 meterJunior Jon... kilogramJunior Jon...ingen Ver JJC
470 Niek van Belzen AV `56 100m
Kogel
Ver
100 meterJunior Jon... kilogramJunior Jon...ingen Ver JJC
471 Matthijs Roos AV `56 100m
Kogel
Ver
100 meterJunior Jon... kilogramJunior Jon...ingen Ver JJC
473 Wouter Schets AV `56 1Mijl
Engelse mijl JJC
474 Mees Verbrugge AV `56 100m
Kogel
Ver
100 meterJunior Jon... kilogramJunior Jon...ingen Ver JJC
475 Felix Schillings DNMC 100m
Kogel
Ver
100 meterJunior Jon... kilogramJunior Jon...ingen Ver JJC
476 Jesse van ...ikkenberg AV `56 80m
Kogel
Ver
Junior Jon...ns D 80 mJunior Jon...s D kogelJunior Jongens D ver JJD
477 Roan Hekkers AV `56 80m
Ver
Junior Jon...ns D 80 mJunior Jongens D ver JJD
478 Ryan Karelse AV `56 80m
Kogel
Ver
Junior Jon...ns D 80 mJunior Jon...s D kogelJunior Jongens D ver JJD
479 Sven Kramer AV `56 80m
Kogel
Ver
Junior Jon...ns D 80 mJunior Jon...s D kogelJunior Jongens D ver JJD
481 Willem-Jan Buter SCSP 400m
400 meter Mmas
482 Jos de Kreek SCSP 400m
400 meter Mmas
483 Albert Platteeuw SCSP 400m
400 meter Mmas
484 Jacques Zaman SCSP 400m
400 meter Mmas
485 Peter Balkenende AV `56 1Mijl
Engelse mijl Mmas
486 Cees-Jan Berman AV `56 100m
Ver
100 meterJunior A/B...aster ver Mmas
487 Danmar Dees AV `56 1Mijl
Engelse mijl Mmas
488 Herman van de Glind AV `56 1Mijl
Engelse mijl Mmas
489 Wim de Jonge AV `56 1Mijl
Engelse mijl Mmas
490 Jan Willlem Meeuwse AV `56 1Mijl
Engelse mijl Mmas
491 Hans Minnaard AV `56 1Mijl
Ver
Engelse mijlJunior A/B...aster ver Mmas
492 John Nieuwenhuize AV `56 1Mijl
Engelse mijl Mmas
493 Berry Simonse AV `56 1Mijl
Engelse mijl Mmas
494 Sebastiaan Heikoop Delta Sport 1Mijl
Engelse mijl Mmas
495 Wilco Boogaard DNMC 1Mijl
Engelse mijl Mmas
496 Ivar van den Bos DNMC 400m
400 meter Mmas
497 Jan Roose LGAS 1Mijl
Engelse mijl Mmas
498 Katinka van de Glind AV `56 1Mijl
Engelse mijl Vmas
499 Gisela Ni...-Meertens AV `56 1Mijl
Engelse mijl Vmas
757 Esther Van...uijs-kole AV `56 1Mijl
Engelse mijl Vmas
758 Monique Verschuure AV `56 1Mijl
Engelse mijl Vmas
759 Paola van Gilst Goes 1Mijl
Engelse mijl Vmas
760 Anjolie E...els-Wisse Zeeland 400m
400 meter Vmas
762 Maaike de Kreek SCSP 400m
400 meter MJB
763 Mirthe de Zeeuw SCSP 100m
400m
Kogel
100 meter400 meterJunior Mei... kilogram MJB
764 Nanne Gelderblom AV `56 Kogel
Junior Mei... kilogram MJB
765 Brigitte de Graaf AV `56 400m
Kogel
Ver
400 meterJunior Mei... kilogramJunior A/B...aster ver MJB
766 Eeke Flink AV `56 80m
1Mijl
Kogel
Ver
Junior Mei...es C 80 mEngelse mijlJunior Mei... kilogramJunior mei...rspringen MJC
767 Veerle Smits AV `56 1Mijl
Engelse mijl MJC
768 Parel Bun DNMC 80m
1Mijl
Kogel
Ver
Junior Mei...es C 80 mEngelse mijlJunior Mei... kilogramJunior mei...rspringen MJC
769 Caecilia Kaagman DNMC 80m
Kogel
Ver
Junior Mei...es C 80 mJunior Mei... kilogramJunior mei...rspringen MJC
770 Emma Roelse DNMC 80m
1Mijl
Kogel
Ver
Junior Mei...es C 80 mEngelse mijlJunior Mei... kilogramJunior mei...rspringen MJC
771 Lynn Sommeijer DNMC 80m
1Mijl
Kogel
Ver
Junior Mei...es C 80 mEngelse mijlJunior Mei... kilogramJunior mei...rspringen MJC
772 Fenna Gelderblom AV `56 60m
Kogel
Ver
Junior Mei...es D 60 MJunior Mei... kilogramJunior Meisjes D Ver MJD
773 Elise van Dun DNMC 60m
Kogel
Ver
Junior Mei...es D 60 MJunior Mei... kilogramJunior Meisjes D Ver MJD
774 Dana ter Haar DNMC 60m
Kogel
Ver
Junior Mei...es D 60 MJunior Mei... kilogramJunior Meisjes D Ver MJD
775 Shirley Longdon DNMC 60m
Kogel
Ver
Junior Mei...es D 60 MJunior Mei... kilogramJunior Meisjes D Ver MJD
776 Shanti Marinissen DNMC 60m
Kogel
Ver
Junior Mei...es D 60 MJunior Mei... kilogramJunior Meisjes D Ver MJD
777 Inge Schenkel DNMC 60m
Kogel
Ver
Junior Mei...es D 60 MJunior Mei... kilogramJunior Meisjes D Ver MJD
778 Noa van Tuijl DNMC 60m
Kogel
Ver
Junior Mei...es D 60 MJunior Mei... kilogramJunior Meisjes D Ver MJD
779 Stefan Van den Dries AV `56 1Mijl
Engelse mijl Msen
780 Jan-Kees Koole AV `56 1Mijl
Engelse mijl Msen
781 Jasper Zuidhof AV `56 400m
400 meter Msen
782 Ronnie Overgaauw DNMC 1Mijl
Engelse mijl Msen
783 John Uitterhoeve Goes 1Mijl
Engelse mijl Msen
784 Marieke Riemens AV `56 Kogel
Senioren v...wen Kogel Vsen
785 Audrey de Beule RK HAV Kogel
Senioren v...wen Kogel Vsen
786 Franklin van Anrooij AV `56 1Mijl
Engelse mijl JJA
787 Luuk Balkenende AV `56 1Mijl
Engelse mijl Msen
788 Jasmijn Geldof DNMC 1Mijl
Engelse mijl MJC
789 Iris van der Sar Rotterdam 100m
400m
100 meter400 meter Vsen
790 Iris Pieters Rotterdam 100m
Ver
100 meterJunior A/B...aster ver Vsen
791 Iris Hoogesteger AV `56 100m
Ver
100 meterJunior A/B...aster ver Vsen
792 Ivar van de Wege SCSP Kogel
Junior b K... kilogram JJB
793 Ricardo Goormachtig DNMC 100m
100 meter Msen
794 René Nijsse AV `56 1Mijl
Engelse mijl Mmas
795 Tim van den Broeke DNMC 1Mijl
Engelse mijl Msen
796 Michel Bekink AV `56 1Mijl
Engelse mijl Mmas