Inschrijvingen Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 3 [2014]




Snr Naam Onderdelen Startgroep
50 Laura Bonarius MJD - Haag - Haag Atlet...MD Team 2 Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
51 Mia Chen MJD - Haag - Haag Atlet...MD Team 2 Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
52 Emma de Zwart MJD - Haag - Haag Atlet...MD Team 2 1000m
Hoog
Ver
1000 meter...Meisjes DHoogspring...es D mat1Verspringe...Meisjes D
53 Mellinde Fikkert MJD - Haag - Haag Atlet...MD Team 2 1000m
Hoog
1000 meter...Meisjes DHoogspring...es D mat1
54 Emma Gerrits MJD - Haag - Haag Atlet...MD Team 2 60m
60mH
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D
55 Gaia van der Hoek MJD - Haag - Haag Atlet...MD Team 2 60m
Ver
60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D
57 Julia van Wieren MJD - Haag - Haag Atlet...MD Team 2 1000m
60mH
1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D
58 Annika Wagner MJD - Haag - Haag Atlet...MD Team 2 60m
60mH
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D
59 Jacco Aalbregt JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 1 80m
Ver
80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D
60 Cédric Demol JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 1 80m
1000m
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D
61 Bo Herrewijnen JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 1 Speer
Kogel
Hoog
Speerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens DHoogspring...ns D mat1
62 Mart Hillebrand JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 1 80mH
Speer
Discus
80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
63 Ruben Rolvink JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 1 Kogel
Ver
Kogelstote...Jongens DVerspringe...Jongens D
64 Dano van Calsteren JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 1 80mH
Hoog
80 meter H...Jongens DHoogspring...ns D mat1
65 Jasper van...en Beukel JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 1 80m
Discus
80 meter - Jongens DDiscuswerp...Jongens D
66 Jonathan ...eugdenhil JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 1 1000m
80mH
1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D
67 Jasper Wubben JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 1 1000m
1000 meter...Jongens D
68 Robin Appelman JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 2 80mH
Discus
80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
69 Daan de Jong JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 2 80mH
80 meter H...Jongens D
70 Ruben de Voogd JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 2 Speer
Kogel
Speerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens D
71 Thijmen Doelman JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 2 80m
1000m
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D
72 Wout Gubbels JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 2 1000m
1000 meter...Jongens D
73 Quinten Meijndert JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 2 80m
Speer
80 meter - Jongens DSpeerwerpe...Jongens D
74 Michiel Peeters JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 2 80mH
Ver
80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D
75 Martijn Vahl JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 2 Kogel
Ver
Kogelstote...Jongens DVerspringe...Jongens D
76 Huub van Gaalen JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 2 Discus
Hoog
Discuswerp...Jongens DHoogspring...ns D mat1
77 Max Veraar JJD - Olympus `70 - AV Olympus...JD Team 2 1000m
Hoog
1000 meter...Jongens DHoogspring...ns D mat1
78 Marit de Jong MJD - Olympus `70 - AV Olympus `70 MD 60m
1000m
60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D
79 Angela de Vries MJD - Olympus `70 - AV Olympus `70 MD 60mH
Ver
60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
80 Sara Dekker MJD - Olympus `70 - AV Olympus `70 MD Speer
Kogel
Speerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
81 Vera Olsthoorn MJD - Olympus `70 - AV Olympus `70 MD 60m
Discus
Ver
60 meter - Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
82 Carlijn Potma MJD - Olympus `70 - AV Olympus `70 MD Discus
Hoog
Discuswerp...Meisjes DHoogspring...es D mat1
83 Gwendolyn Rowland MJD - Olympus `70 - AV Olympus `70 MD 60mH
Hoog
60 meter H...Meisjes DHoogspring...es D mat1
84 Sophie 't Hoen MJD - Olympus `70 - AV Olympus `70 MD 60m
1000m
60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D
86 Fenna van Ruijven MJD - Olympus `70 - AV Olympus `70 MD Speer
Kogel
Speerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
87 Mattia Cilurzo JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 1 80m
80mH
80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens D
88 Benjamin Coolen JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 1 80m
Ver
80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D
89 Lucas de Leeuw JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 1 80m
80mH
Hoog
80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens DHoogspring...ns D mat1
90 Sam de Paauw JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 1 1000m
1000 meter...Jongens D
91 Jules Frankenmolen JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 1 80mH
Kogel
Hoog
80 meter H...Jongens DKogelstote...Jongens DHoogspring...ns D mat1
92 Ezio Garay Sigaran JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 1 Discus
Ver
Discuswerp...Jongens DVerspringe...Jongens D
93 Ferrie Hamer JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 1 1000m
Speer
1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D
94 Dario Podda JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 1 Kogel
Kogelstote...Jongens D
96 Jori Verroen JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 1 Speer
Discus
Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
97 Iwan de Groene JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 2 Discus
Kogel
Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D
98 Jorn Dijk JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 2 80m
Ver
80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D
99 Enrico Jellema JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 2 Kogel
Hoog
Kogelstote...Jongens DHoogspring...ns D mat1
100 Friso Lyppens JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 2 1000m
80mH
1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D
101 Nelson Tausk JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 2 Speer
Discus
Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
102 Jim Thuring JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 2 80m
Speer
80 meter - Jongens DSpeerwerpe...Jongens D
103 Tim Tuyt JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 2 80mH
Hoog
Ver
80 meter H...Jongens DHoogspring...ns D mat1Verspringe...Jongens D
104 Roeland Vos JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 2 80m
1000m
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D
105 Jeroen Westering JJD - Haag - Haag Atlet...JD Team 2 1000m
80mH
1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D
106 Hanna de Looze MJC - AV `40 - AV `40 MC 80m
1000m
Discus
80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
107 Inge de Vries MJC - AV `40 - AV `40 MC 1000m
80mH
1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C
108 Merel Loman MJC - AV `40 - AV `40 MC 80m
Ver
80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C
109 Noa Primatesta MJC - AV `40 - AV `40 MC Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
110 Larissa Smit MJC - AV `40 - AV `40 MC 80mH
Speer
80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C
111 Evi van Loon MJC - AV `40 - AV `40 MC 80m
Hoog
80 meter - Meisjes CHoogspring...es C mat2
112 Stijn de Graaf JJC - AV `40 - AV `40 JC 100m
100 meter ...Jongens C
113 Melvin de Ronde JJC - AV `40 - AV `40 JC 100mH
Hoog
100 meter ...Jongens CHoogspring...ns C mat2
114 Wytse de Vries JJC - AV `40 - AV `40 JC 800m
100mH
800 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C
115 Shaquille ...manuelson JJC - AV `40 - AV `40 JC 100m
Discus
Kogel
100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C
116 Louis Hart JJC - AV `40 - AV `40 JC Speer
Kogel
Speerwerpe...Jongens CKogelstote...Jongens C
117 Luuk Kuijper JJC - AV `40 - AV `40 JC 100mH
Ver
100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
118 Kimmo Taal JJC - AV `40 - AV `40 JC 100m
Discus
100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
119 Lars van der Salm JJC - AV `40 - AV `40 JC 800m
Speer
Hoog
800 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens CHoogspring...ns C mat2
120 Victor van der Wel JJC - AV `40 - AV `40 JC 800m
800 meter ...Jongens C
121 Rik van der Zwan JJC - AV `40 - AV `40 JC Ver
Verspringe...Jongens C
123 Jay Jay Fung-Loy JJC - AV Sparta - AV Sparta JC Team 1 800m
Kogel
800 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C
124 Martijn Geerts JJC - AV Sparta - AV Sparta JC Team 1 100mH
Ver
100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
125 Thijs Meershoek JJC - AV Sparta - AV Sparta JC Team 1 Speer
Discus
Hoog
Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens CHoogspring...ns C mat2
126 Tijmen Melgers JJC - AV Sparta - AV Sparta JC Team 1 100m
800m
100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C
127 Bryan Pronk JJC - AV Sparta - AV Sparta JC Team 1 100m
100mH
Discus
100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
128 Robin Spoor JJC - AV Sparta - AV Sparta JC Team 1 100mH
Hoog
100 meter ...Jongens CHoogspring...ns C mat2
129 Thijs van Daal JJC - AV Sparta - AV Sparta JC Team 1 800m
Speer
Kogel
800 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens CKogelstote...Jongens C
130 Sebastiaan...Verhoeven JJC - AV Sparta - AV Sparta JC Team 1 100m
Ver
100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
131 Nick Guth JJC - AV Sparta - AV Sparta JC Team 2 100m
Speer
Ver
100 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens CVerspringe...Jongens C
132 Sanne Hasper MJC - AV Sparta - AV Sparta MC 80m
Hoog
Ver
80 meter - Meisjes CHoogspring...es C mat2Verspringe...Meisjes C
133 Gwendolyne Vivo MJC - AV Sparta - AV Sparta MC 80mH
Discus
Ver
80 meter H...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
134 Quinten de Brabander JJC - Olympus `70 - AV Olympus...JC Team 1 100mH
Ver
100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
135 Tom Dogger JJC - Olympus `70 - AV Olympus...JC Team 1 100m
800m
100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C
136 Dion in't Veld JJC - Olympus `70 - AV Olympus...JC Team 1 Speer
Discus
Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
137 Guido Persoon JJC - Olympus `70 - AV Olympus...JC Team 1 Discus
Hoog
Discuswerp...Jongens CHoogspring...ns C mat2
138 Marlon van Crugten JJC - Olympus `70 - AV Olympus...JC Team 1 100mH
Ver
100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
139 Pim Veraar JJC - Olympus `70 - AV Olympus...JC Team 1 100m
800m
100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C
140 Milan Vermeulen JJC - Olympus `70 - AV Olympus...JC Team 1 100m
Speer
Kogel
100 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens CKogelstote...Jongens C
141 Ruben Vreugdenhil JJC - Olympus `70 - AV Olympus...JC Team 1 800m
100mH
Hoog
800 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CHoogspring...ns C mat2
142 Sander Hoogervorst JJC - Olympus `70 - AV Olympus...JC Team 2 100m
100 meter ...Jongens C
143 Daan van der Voort JJC - Olympus `70 - AV Olympus...JC Team 2 Discus
Hoog
Discuswerp...Jongens CHoogspring...ns C mat2
144 Rick van der Waal JJC - Olympus `70 - AV Olympus...JC Team 2 100m
100mH
Hoog
100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CHoogspring...ns C mat2
145 Jesper van Poucke JJC - Olympus `70 - AV Olympus...JC Team 2 Kogel
Ver
Kogelstote...Jongens CVerspringe...Jongens C
146 Bas van Zijderveld JJC - Olympus `70 - AV Olympus...JC Team 2 Speer
Kogel
Speerwerpe...Jongens CKogelstote...Jongens C
147 Tim Verhulst JJC - Olympus `70 - AV Olympus...JC Team 2 800m
Ver
800 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
148 Kevin Zimmerman JJC - Olympus `70 - AV Olympus...JC Team 2 100m
800m
100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C
149 Dennis Zwinkels JJC - Olympus `70 - AV Olympus...JC Team 2 Speer
Discus
Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
150 Anne-Fleur Blok MJC - Olympus `70 - AV Olympus...MC Team 1 80m
80mH
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C
151 Nienke de Ruiter MJC - Olympus `70 - AV Olympus...MC Team 1 1000m
Speer
Discus
1000 meter...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
152 Emma Dekker MJC - Olympus `70 - AV Olympus...MC Team 1 80mH
Hoog
80 meter H...Meisjes CHoogspring...es C mat2
153 Sophie Koedood MJC - Olympus `70 - AV Olympus...MC Team 1 Discus
Kogel
Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
154 Iris Penning MJC - Olympus `70 - AV Olympus...MC Team 1 80m
1000m
80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C
155 Suzanne va...den Berge MJC - Olympus `70 - AV Olympus...MC Team 1 80mH
Hoog
Ver
80 meter H...Meisjes CHoogspring...es C mat2Verspringe...Meisjes C
156 Suzanne va...Marrewijk MJC - Olympus `70 - AV Olympus...MC Team 1 80m
Kogel
Ver
80 meter - Meisjes CKogelstote...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
157 Souffiane Bokhezzou JJD - AV Sparta - AV Sparta JD Team 1 Hoog
Ver
Hoogspring...ns D mat1Verspringe...Jongens D
158 Quinten Chambliss JJD - AV Sparta - AV Sparta JD Team 1 80mH
Hoog
80 meter H...Jongens DHoogspring...ns D mat1
159 Marouane ... Allouchi JJD - AV Sparta - AV Sparta JD Team 1 Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D
160 Tarils Hochlaf JJD - AV Sparta - AV Sparta JD Team 1 1000m
Speer
Discus
1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
161 Lars Schols JJD - AV Sparta - AV Sparta JD Team 1 80m
80mH
80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens D
162 Kamil Snellink JJD - AV Sparta - AV Sparta JD Team 1 80m
1000m
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D
163 Lars van Heijningen JJD - AV Sparta - AV Sparta JD Team 1 1000m
Kogel
1000 meter...Jongens DKogelstote...Jongens D
164 Tom Vlasveld JJD - AV Sparta - AV Sparta JD Team 1 80m
Ver
80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D
165 Claudia de...o-Delgado MJD - AV Sparta - AV Sparta MD Team 1 60m
Ver
60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D
166 Jaja Djau MJD - AV Sparta - AV Sparta MD Team 1 1000m
Kogel
1000 meter...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
167 Femke Folkers MJD - AV Sparta - AV Sparta MD Team 1 60m
1000m
60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D
168 Nanah Fung-Loy MJD - AV Sparta - AV Sparta MD Team 1 60mH
Speer
Hoog
60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DHoogspring...es D mat1
169 Agnes Okpu MJD - AV Sparta - AV Sparta MD Team 1 Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
170 Blom Polderman MJD - AV Sparta - AV Sparta MD Team 1 Discus
Hoog
Discuswerp...Meisjes DHoogspring...es D mat1
171 Grace-Ann Pronk MJD - AV Sparta - AV Sparta MD Team 1 60m
60mH
Ver
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
172 Yemeserach Bayu MJC - AV Sparta - AV Sparta MD Team 2 1000m
Speer
Kogel
1000 meter...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
173 Quirine Bus MJD - AV Sparta - AV Sparta MD Team 2 60m
Discus
Hoog
60 meter - Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DHoogspring...es D mat1
174 Salem Simma MJD - AV Sparta - AV Sparta MD Team 2 Discus
Hoog
Ver
Discuswerp...Meisjes DHoogspring...es D mat1Verspringe...Meisjes D
175 Leah Tas MJD - AV Sparta - AV Sparta MD Team 2 60m
1000m
Ver
60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
176 Luna van Dooren MJD - AV Sparta - AV Sparta MD Team 2 60m
Speer
Kogel
60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
177 Danique de Brabander MJC - Olympus `70 - AV Olympus...MC Team 2 Speer
Kogel
Speerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
178 Sem de Bruin MJC - Olympus `70 - AV Olympus...MC Team 2 Discus
Kogel
Ver
Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
179 Maud den Haan MJC - Olympus `70 - AV Olympus...MC Team 2 80mH
Speer
80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C
180 Steffi van der Hoff MJC - Olympus `70 - AV Olympus...MC Team 2 80m
80mH
Discus
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
181 Manoe van der Waal MJC - Olympus `70 - AV Olympus...MC Team 2 80m
80mH
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C
182 Famke van Giesen MJC - Olympus `70 - AV Olympus...MC Team 2 Hoog
Ver
Hoogspring...es C mat2Verspringe...Meisjes C
183 Sofie Bancken MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 3 1000m
60mH
1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D
184 Robin Beijer MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 3 60m
1000m
60mH
60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D
185 Sanne Blok MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 3 Ver
Verspringe...Meisjes D
186 Carolien Blommaart MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 3 60mH
Speer
60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D
187 Angelika Elisseeva MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 3 60m
Kogel
60 meter - Meisjes DKogelstote...Meisjes D
188 Rozemarijn van Looij MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 3 Discus
Discuswerp...Meisjes D
189 Silvijn van Rossen MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 3 60m
Ver
60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D
190 Anniek Willems MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 3 Kogel
Kogelstote...Meisjes D
192 Tessa de Zeeuw MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 2 Discus
Kogel
Discuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
193 Marianne Jol MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 2 1000m
Speer
Hoog
1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DHoogspring...es D mat1
194 Amber Kroon MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 2 60m
Ver
60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D
195 Saana Taal MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 2 60mH
Speer
60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D
196 Zena van Westrenen MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 2 60m
Kogel
60 meter - Meisjes DKogelstote...Meisjes D
197 Maartje Wilmink MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 2 60m
60mH
Ver
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
198 Martha Chapple MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 1 1000m
Kogel
1000 meter...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
199 Milou Joosse MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 1 60m
60mH
Discus
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
200 Vita Primatesta MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 1 Speer
Hoog
Ver
Speerwerpe...Meisjes DHoogspring...es D mat1Verspringe...Meisjes D
201 Fee Rijnders MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 1 60m
60mH
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D
202 Janna van der Kevie MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 1 1000m
Discus
Kogel
1000 meter...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
203 Kim van Leest MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 1 60m
Hoog
60 meter - Meisjes DHoogspring...es D mat1
204 Luca van Loon MJD - AV `40 - AV `40 MD Team 1 1000m
Ver
1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
205 Noah Cinjee JJD - AV `40 - AV `40 JD Team 1 Speer
Ver
Speerwerpe...Jongens DVerspringe...Jongens D
206 Isiah Emanuelson JJD - AV `40 - AV `40 JD Team 1 80m
Kogel
80 meter - Jongens DKogelstote...Jongens D
207 Joris Gudde JJD - AV `40 - AV `40 JD Team 1 80m
80mH
Hoog
80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens DHoogspring...ns D mat1
208 Aion van der Lecq JJD - AV `40 - AV `40 JD Team 1 1000m
Speer
Kogel
1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens D
210 Valéry va...der Vring JJD - AV `40 - AV `40 JD Team 1 80mH
Discus
80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
211 Merlijn va...ensbergen JJD - AV `40 - AV `40 JD Team 1 1000m
80mH
Ver
1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D
212 Roan Wulff JJD - AV `40 - AV `40 JD Team 1 80m
Hoog
80 meter - Jongens DHoogspring...ns D mat1
213 Philip Boot JJD - AV `40 - AV `40 JD Team 2 1000m
Discus
1000 meter...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
214 Tom Daman JJD - AV `40 - AV `40 JD Team 2 80m
1000m
Kogel
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens DKogelstote...Jongens D
215 Vincent Kokshoorn JJD - AV `40 - AV `40 JD Team 2 80mH
Speer
80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D
216 Senna Maat JJD - AV `40 - AV `40 JD Team 2 80m
Ver
80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D
217 Berend Oevelen JJD - AV `40 - AV `40 JD Team 2 80mH
Discus
Ver
80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens DVerspringe...Jongens D
218 Luc Schrama JJD - AV `40 - AV `40 JD Team 2 1000m
80mH
1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D
219 Rutger van Vliet JJD - AV `40 - AV `40 JD Team 2 Speer
Kogel
Hoog
Speerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens DHoogspring...ns D mat1
220 Roan van Wolferen JJD - AV `40 - AV `40 JD Team 2 80m
Hoog
80 meter - Jongens DHoogspring...ns D mat1
221 Iza de Kort MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 1 1000m
1000 meter...Meisjes C
222 Edikan Ekpo MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 1 80m
Hoog
80 meter - Meisjes CHoogspring...es C mat2
223 Emma Groen MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 1 80m
80mH
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C
224 Sarah Guest MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 1 1000m
1000 meter...Meisjes C
225 Marlous Hagemann MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 1 Ver
Verspringe...Meisjes C
226 Dewi Lafontaine MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 1 80m
80mH
Ver
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
227 Dara Obot MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 1 Discus
Kogel
Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
228 Tosca Smit MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 1 Speer
Kogel
Hoog
Speerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes CHoogspring...es C mat2
229 Livia Tromp MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 1 Speer
Discus
Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
230 Janna van Burik MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 1 1000m
80mH
1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C
231 Suzanne Giezeman MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 2 Speer
Discus
Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
232 Pien Kuiper MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 2 80m
80mH
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C
233 Disney Roeleveld MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 2 Speer
Kogel
Ver
Speerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
234 Jelke Scholte MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 2 1000m
80mH
1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C
235 Simone Toms MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 2 80m
Ver
80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C
236 Isabeau van Dam MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 2 Discus
Kogel
Hoog
Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes CHoogspring...es C mat2
237 Merel van ...Langkruis MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 2 1000m
Hoog
1000 meter...Meisjes CHoogspring...es C mat2
238 Lunet van den Brand MJC - Haag - Haag Atlet...MC Team 2 80m
80mH
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C
239 Maurik de Groot JJC - Haag - Haag Atlet...JC Team 1 100m
100mH
Ver
100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
240 Jurriaan de Rijk JJC - Haag - Haag Atlet...JC Team 1 800m
800 meter ...Jongens C
241 Max de Vries JJC - Haag - Haag Atlet...JC Team 1 100m
Kogel
100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C
242 Jannis Fischer JJC - Haag - Haag Atlet...JC Team 1 Speer
Discus
Hoog
Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens CHoogspring...ns C mat2
243 Casper Knoester JJC - Haag - Haag Atlet...JC Team 1 100mH
Kogel
Ver
100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens CVerspringe...Jongens C
244 Glenn Kunst JJC - Haag - Haag Atlet...JC Team 1 Discus
Hoog
Discuswerp...Jongens CHoogspring...ns C mat2
245 Alessio Podda JJC - Haag - Haag Atlet...JC Team 1 Speer
Speerwerpe...Jongens C
246 Marnix Vos JJC - Haag - Haag Atlet...JC Team 1 100m
800m
100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C
247 Marijn Wolf JJC - Haag - Haag Atlet...JC Team 1 800m
100mH
800 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C
248 Sam Haffert JJC - Haag - Haag Atlet...JC Team 2 Speer
Discus
Hoog
Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens CHoogspring...ns C mat2
249 Abel Hijstek JJC - Haag - Haag Atlet...JC Team 2 100m
800m
100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C
250 Florian Salvignol JJC - Haag - Haag Atlet...JC Team 2 100m
Kogel
100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C
251 Tim Stoetzer JJC - Haag - Haag Atlet...JC Team 2 100mH
Hoog
Ver
100 meter ...Jongens CHoogspring...ns C mat2Verspringe...Jongens C
252 Quintin Timmers JJC - Haag - Haag Atlet...JC Team 2 100mH
Ver
100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
253 Cameron Woodward JJC - Haag - Haag Atlet...JC Team 2 100m
800m
100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C
254 Noa Cohen MJD - Haag - Haag Atlet...MD Team 1 1000m
60mH
1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D
255 Rosa Leeuwe de MJD - Haag - Haag Atlet...MD Team 1 60m
Ver
60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D
256 Renske Mussies MJD - Haag - Haag Atlet...MD Team 1 Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
257 Ella Pijn...r Hordijk MJD - Haag - Haag Atlet...MD Team 1 1000m
Discus
Kogel
1000 meter...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
258 Zoe Pottier MJD - Haag - Haag Atlet...MD Team 1 60mH
60 meter H...Meisjes D
259 Bow Schijf MJD - Haag - Haag Atlet...MD Team 1 60m
Speer
60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D
260 Nine v.d. Stadt MJD - Haag - Haag Atlet...MD Team 1 1000m
1000 meter...Meisjes D
261 Bente Valk MJD - Haag - Haag Atlet...MD Team 1 60mH
Hoog
Ver
60 meter H...Meisjes DHoogspring...es D mat1Verspringe...Meisjes D
262 Esther van der Pijl MJD - Haag - Haag Atlet...MD Team 1 60m
Hoog
60 meter - Meisjes DHoogspring...es D mat1