Inschrijvingen Junioren C/D Poule 59 Wedstrijd 3 [2014]




Snr Naam Onderdelen Startgroep
7 Milan Berghout JJD - AV Passaat - AV Passaat JD 80mH
Discus
80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
8 Julian Erkelens JJD - AV Passaat - AV Passaat JD 80m
Hoog
Ver
80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D
9 Pepijn Jonkman JJD - AV Passaat - AV Passaat JD Discus
Kogel
Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D
10 Thomas Kraaijeveld JJD - AV Passaat - AV Passaat JD Speer
Ver
Speerwerpe...Jongens DVerspringe...Jongens D
11 Rein Smallegange JJD - AV Passaat - AV Passaat JD 80m
80 meter - Jongens D
12 Tobias Steevensz JJD - AV Passaat - AV Passaat JD 1000m
80mH
1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D
13 Hugo Vermeulen JJD - AV Passaat - AV Passaat JD 80m
1000m
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D
14 Remco de Rek JJD - AV Passaat - AV Passaat JD 1000m
Kogel
1000 meter...Jongens DKogelstote...Jongens D
15 Sander van de Tuyl JJD - AV Passaat - AV Passaat JD 80mH
Speer
Hoog
80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DHoogspring...Jongens D
16 Aron Broeken JJD - AV Spiridon - AV Spiridon JD 80m
Speer
80 meter - Jongens DSpeerwerpe...Jongens D
17 Brad Raessen JJD - AV Spiridon - AV Spiridon JD 1000m
Speer
1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D
18 Ide Schepers JJD - AV Spiridon - AV Spiridon JD 80mH
Ver
80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D
19 Taro Swart JJD - AV Spiridon - AV Spiridon JD Discus
Kogel
Hoog
Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens DHoogspring...Jongens D
21 Lucas van der Linden JJD - AV Spiridon - AV Spiridon JD 80m
1000m
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D
22 Sjoerd Kant JJD - DAK - DAK JD 80m
Hoog
80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens D
23 Tristan Koppers JJD - DAK - DAK JD 80m
80mH
Ver
80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D
24 Cas Weijers JJD - DAK - DAK JD 80mH
Speer
Ver
80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DVerspringe...Jongens D
25 Mark van Drunen JJD - DAK - DAK JD 1000m
Discus
Kogel
1000 meter...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D
26 Max van Gijzel JJD - DAK - DAK JD 1000m
Hoog
1000 meter...Jongens DHoogspring...Jongens D
27 Thijmen van Hoof JJD - DAK - DAK JD 80m
1000m
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D
28 Stijn van Wijngaarde JJD - DAK - DAK JD Speer
Discus
Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
29 Sam Bakelaar JJD - HRCL - DK en AV Hercules JD 1000m
Speer
Ver
1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DVerspringe...Jongens D
30 Max Hallensleben JJD - HRCL - DK en AV Hercules JD Kogel
Kogelstote...Jongens D
31 Ditmar Sturm JJD - HRCL - DK en AV Hercules JD 80m
1000m
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D
32 David Tieleman JJD - HRCL - DK en AV Hercules JD 1000m
Hoog
1000 meter...Jongens DHoogspring...Jongens D
33 Kevin Wiegmans JJD - HRCL - DK en AV Hercules JD Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D
34 Joris Blom JJC - SPOB - AV Spirit ...erland JC Speer
Discus
Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
35 Sander Loos JJC - SPOB - AV Spirit ...erland JC 100mH
Ver
100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
37 Dion Toers-bijns JJC - SPOB - AV Spirit ...erland JC 800m
Kogel
800 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C
38 Sjoerd Visser JJC - SPOB - AV Spirit ...erland JC 100mH
Hoog
100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C
39 Orion de Jongh JJC - SPOB - AV Spirit ...erland JC 100m
800m
Discus
100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
41 Thijs van Deurzen JJC - SPOB - AV Spirit ...erland JC 800m
800 meter ...Jongens C
42 Tomas van Oosten JJC - SPOB - AV Spirit ...erland JC 100m
100mH
100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C
43 Jelle van de Wal JJC - SPOB - AV Spirit ...erland JC 100m
100 meter ...Jongens C
44 Kieran Broome JJD - Parthenon - AV Parthen...JD Team 2 80m
1000m
80mH
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D
45 Jesse Kouwenhoven JJD - Parthenon - AV Parthen...JD Team 2 80m
1000m
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D
46 Micha Naaktgeboren JJD - Parthenon - AV Parthen...JD Team 2 Speer
Discus
Ver
Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DVerspringe...Jongens D
47 Jens Reijenga JJD - Parthenon - AV Parthen...JD Team 2 80m
1000m
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D
48 Yannick de Burbure JJD - Parthenon - AV Parthen...JD Team 2 Kogel
Hoog
Ver
Kogelstote...Jongens DHoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D
49 Yannick va...ooremalen JJD - Parthenon - AV Parthen...JD Team 2 80mH
Discus
80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
50 Sven Markesteijn JJC - SPOB - AV Spirit ...erland JC Speer
Kogel
Speerwerpe...Jongens CKogelstote...Jongens C
69 Floor Langerwerf MJD - AV Attila - AV Attila MD Team 2 Speer
Discus
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
70 Aurelie Roll MJD - AV Attila - AV Attila MD Team 2 1000m
Kogel
Ver
1000 meter...Meisjes DKogelstote...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
71 Maartje Vermeulen MJD - AV Attila - AV Attila MD Team 2 60m
Hoog
60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes D
72 Marieke Verschure MJD - AV Attila - AV Attila MD Team 2 1000m
60mH
1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D
73 Madeline el Aissati MJD - AV Attila - AV Attila MD Team 2 60m
Ver
60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D
74 Finn Joosten JJD - Parthenon - AV Parthen...JD Team 1 Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D
75 Jan-Pim Kroon JJD - Parthenon - AV Parthen...JD Team 1 80m
Hoog
80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens D
76 Tibo Visser JJD - Parthenon - AV Parthen...JD Team 1 1000m
80mH
Ver
1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D
77 Ivar de Koning JJD - Parthenon - AV Parthen...JD Team 1 80m
1000m
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D
78 Duane van Dijkhuizen JJD - Parthenon - AV Parthen...JD Team 1 80m
80mH
80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens D
79 Quinten van der Elst JJD - Parthenon - AV Parthen...JD Team 1 80mH
Speer
80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D
80 Maritt Jansen MJD - HRCL - DK en AV H...MD Team 1 60m
Discus
60 meter - Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
81 Vera Kuipers MJD - HRCL - DK en AV H...MD Team 1 1000m
Discus
Ver
1000 meter...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
82 Tessel Mingaars MJD - HRCL - DK en AV H...MD Team 1 1000m
Hoog
1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
83 Eri van Berkum MJD - HRCL - DK en AV H...MD Team 1 60mH
Speer
60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D
84 Miranda van Dijk MJD - HRCL - DK en AV H...MD Team 1 60m
60mH
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D
85 Emma van Herwijnen MJD - HRCL - DK en AV H...MD Team 1 60m
Ver
60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D
86 Amber van de Merwe MJD - HRCL - DK en AV H...MD Team 1 Speer
Kogel
Speerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
87 Sophie van der Spoel MJD - HRCL - DK en AV H...MD Team 1 Kogel
Hoog
Kogelstote...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
88 Jolien Stuijk MJC - Gloria - Gloria Atletiek MC 1000m
80mH
Hoog
1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
89 Nikki Tissen MJC - Gloria - Gloria Atletiek MC 80m
Ver
80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C
90 Claudia Verheijen MJC - Gloria - Gloria Atletiek MC 80m
80mH
Ver
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
91 Dorith Verhoeven MJC - Gloria - Gloria Atletiek MC 80m
Discus
80 meter - Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
92 Joyce van Loenhout MJC - Gloria - Gloria Atletiek MC Speer
Kogel
Speerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
93 Valerie van Meer MJC - Gloria - Gloria Atletiek MC 1000m
Discus
1000 meter...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
95 Frouke Benz MJD - SPOB - AV Spirit ...erland MD 1000m
60mH
1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D
96 Merel Bosch MJD - SPOB - AV Spirit ...erland MD Speer
Discus
Ver
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
97 Emma Rietze MJD - SPOB - AV Spirit ...erland MD 60mH
Kogel
Hoog
60 meter H...Meisjes DKogelstote...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
98 Sindri de Jongh MJD - SPOB - AV Spirit ...erland MD 60m
Discus
60 meter - Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
99 Felicia van Beek MJD - SPOB - AV Spirit ...erland MD 1000m
Speer
1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D
100 Charlotte ... Kesteren MJD - SPOB - AV Spirit ...erland MD 60m
1000m
60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D
119 Ruben Bogers JJD - Atledo - Atledo JD 1000m
80mH
1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D
120 Phill Pols JJD - Atledo - Atledo JD 80mH
Discus
Hoog
80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens DHoogspring...Jongens D
121 Luuk Waars JJD - Atledo - Atledo JD 80m
Kogel
80 meter - Jongens DKogelstote...Jongens D
122 Timo van Dongen JJD - Atledo - Atledo JD 80m
Ver
80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D
123 Geert van Krevelen JJD - Atledo - Atledo JD 1000m
Speer
1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D
124 Remco Bertels JJD - ACW `66 - ACW `66 JD Discus
Ver
Discuswerp...Jongens DVerspringe...Jongens D
126 Jorrit Ivens JJD - ACW `66 - ACW `66 JD 80mH
Ver
80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D
127 Jason Smits JJD - ACW `66 - ACW `66 JD Speer
Hoog
Speerwerpe...Jongens DHoogspring...Jongens D
128 Tom van Loon JJD - ACW `66 - ACW `66 JD Speer
Discus
Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
129 Sanne Appels MJD - AV Attila - AV Attila MD Team 1 Speer
Discus
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
130 Maud Kemkes MJD - AV Attila - AV Attila MD Team 1 60mH
Ver
60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
131 Pien Korstanje MJD - AV Attila - AV Attila MD Team 1 60m
60mH
Speer
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D
132 Alida Pinas MJD - AV Attila - AV Attila MD Team 1 Kogel
Ver
Kogelstote...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
133 Jule Roelings MJD - AV Attila - AV Attila MD Team 1 1000m
Hoog
1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
134 Emma Voets MJD - AV Attila - AV Attila MD Team 1 1000m
Discus
1000 meter...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
135 Merel de Jong MJD - AV Attila - AV Attila MD Team 1 60m
60mH
Kogel
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
136 Daphne van...r Heijden MJD - AV Attila - AV Attila MD Team 1 60m
1000m
Hoog
60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
137 Susan Bekkers MJC - AV Attila - AV Attila MC 80m
80mH
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C
138 Anne Hoeke MJC - AV Attila - AV Attila MC 80m
Hoog
Ver
80 meter - Meisjes CHoogspring...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
139 Jelisha Ramzan MJC - AV Attila - AV Attila MC Kogel
Kogelstote...Meisjes C
140 Bente Smagge MJC - AV Attila - AV Attila MC 1000m
80mH
1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C
141 Lonneke Westermann MJC - AV Attila - AV Attila MC 80mH
Hoog
Ver
80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
142 Lindsey de Beer MJC - AV Attila - AV Attila MC Discus
Discuswerp...Meisjes C
143 Lotte de Graauw MJC - AV Attila - AV Attila MC 1000m
1000 meter...Meisjes C
144 Natasja van Beurden MJC - AV Attila - AV Attila MC Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
145 Mylene van...iltenburg MJC - AV Attila - AV Attila MC 80m
1000m
80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C
146 Anne van Zundert MJC - AV Attila - AV Attila MC Speer
Speerwerpe...Meisjes C
147 Rosa Baarsma MJD - HRCL - DK en AV H...MD Team 2 1000m
60mH
1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D
148 Zulfat Bizabishaka MJD - HRCL - DK en AV H...MD Team 2 60m
Hoog
60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes D
149 Denise Dijkstra MJD - HRCL - DK en AV H...MD Team 2 1000m
Ver
1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
150 Nanah Tuukara MJD - HRCL - DK en AV H...MD Team 2 60m
Ver
60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D
158 Roos Blokhuis MJD - Typhoon - Typhoon MD Team 1 1000m
1000 meter...Meisjes D
159 Sarah Kortland MJD - Typhoon - Typhoon MD Team 1 60m
60mH
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D
160 Giulia Kuiper MJD - Typhoon - Typhoon MD Team 1 60m
Ver
60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D
161 Nefeli Nastou MJD - Typhoon - Typhoon MD Team 1 Speer
Discus
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
162 Isis Struik MJD - Typhoon - Typhoon MD Team 1 Kogel
Hoog
Kogelstote...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
163 Rosalie Temme MJD - Typhoon - Typhoon MD Team 1 60m
Hoog
60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes D
164 Efi Wempe MJD - Typhoon - Typhoon MD Team 1 1000m
Kogel
1000 meter...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
165 Isa de Bruin MJD - Typhoon - Typhoon MD Team 1 1000m
Speer
Discus
1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
166 Evie van Benten MJD - Typhoon - Typhoon MD Team 1 60mH
Ver
60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
167 Sophie Blankers MJD - Scorpio - Scorpio MD 1000m
Ver
1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
168 Merel Burm MJD - Scorpio - Scorpio MD Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
169 Lieve Cocu MJD - Scorpio - Scorpio MD 60m
Ver
60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D
170 Eva Nijdam MJD - Scorpio - Scorpio MD 1000m
Hoog
1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
171 Yente Ouwerling MJD - Scorpio - Scorpio MD 60m
60mH
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D
172 Janneke Pluimes MJD - Scorpio - Scorpio MD Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
173 Mila van Leeuwen MJD - Scorpio - Scorpio MD 60m
60mH
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D
175 Tia Ackermans MJC - Scorpio - Scorpio MC 80m
80mH
Hoog
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
176 Maud Daemen MJC - Scorpio - Scorpio MC 80m
80 meter - Meisjes C
177 Kim Dekkers MJC - Scorpio - Scorpio MC 80m
Ver
80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C
178 Helena Pluimes MJC - Scorpio - Scorpio MC 80mH
80 meter H...Meisjes C
179 Nomy Snoeren MJC - Scorpio - Scorpio MC Speer
Kogel
Speerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
180 Laura de Jong MJC - Scorpio - Scorpio MC Discus
Kogel
Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
181 Sophie ter Braak MJC - Scorpio - Scorpio MC Speer
Discus
Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
182 Jorine van Vugt MJC - Scorpio - Scorpio MC 80mH
Ver
80 meter H...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
183 Renske van der Veen MJC - Scorpio - Scorpio MC 1000m
1000 meter...Meisjes C
184 Amber Dekker MJC - Parthenon - AV Parthen...MC Team 2 1000m
80mH
Ver
1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
185 Esther Jacobs MJC - Parthenon - AV Parthen...MC Team 2 80m
1000m
80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C
186 Emy Sijssens MJC - Parthenon - AV Parthen...MC Team 2 80m
Discus
Kogel
80 meter - Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
187 Suzanne Visser MJC - Parthenon - AV Parthen...MC Team 2 Kogel
Hoog
Kogelstote...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
188 Sharon de Smoker MJC - Parthenon - AV Parthen...MC Team 2 80mH
Ver
80 meter H...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
189 Brechtje van Helden MJC - Parthenon - AV Parthen...MC Team 2 80m
Speer
80 meter - Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C
191 Inès Jacobs MJD - Parthenon - AV Parthen...MD Team 1 60m
Ver
60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D
192 Claudia Noordzij MJD - Parthenon - AV Parthen...MD Team 1 60m
Kogel
60 meter - Meisjes DKogelstote...Meisjes D
193 Lotte de Snaijer MJD - Parthenon - AV Parthen...MD Team 1 1000m
Speer
Hoog
1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
194 Roos de Vries MJD - Parthenon - AV Parthen...MD Team 1 1000m
60mH
1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D
195 Julia Ros MJD - Parthenon - AV Parthen...MD Team 2 60mH
60 meter H...Meisjes D
196 Jetske Stoop MJD - Parthenon - AV Parthen...MD Team 2 1000m
Speer
Discus
1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
197 Marit Uilhoorn MJD - Parthenon - AV Parthen...MD Team 2 1000m
Kogel
1000 meter...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
199 Joy van Norden MJD - Parthenon - AV Parthen...MD Team 1 60mH
Discus
60 meter H...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
207 Lara Dumont MJD - DAK - DAK MD 60m
Hoog
Ver
60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
208 Sarah Hanning MJD - DAK - DAK MD 60m
Discus
60 meter - Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
209 Joly-eline Himpers MJD - DAK - DAK MD Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
210 Chelsea Panzu MJD - DAK - DAK MD 60mH
Hoog
60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
212 Fenna Verweij MJD - DAK - DAK MD 1000m
1000 meter...Meisjes D
213 Hanneke de Gouw MJD - DAK - DAK MD 1000m
Speer
1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D
214 Lobke van Beurden MJD - DAK - DAK MD 60m
60mH
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D
215 Tessa van Heeswijk MJD - DAK - DAK MD Kogel
Kogelstote...Meisjes D
216 Fleur van der Linden MJD - DAK - DAK MD 1000m
60mH
Ver
1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
217 Lucien Kuijpers JJC - Atledo - Atledo JC Discus
Kogel
Discuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C
218 Xander Mahieu JJC - Atledo - Atledo JC Speer
Speerwerpe...Jongens C
219 Scott Pols JJC - Atledo - Atledo JC 100m
Kogel
Ver
100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens CVerspringe...Jongens C
221 Jelle de Roon JJC - Atledo - Atledo JC 800m
Speer
800 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens C
222 Rik den Boer JJC - Atledo - Atledo JC 100m
100mH
100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C
223 Jaïr van Winkel JJC - Atledo - Atledo JC 800m
800 meter ...Jongens C
224 Sam van der Pol JJC - Atledo - Atledo JC 100mH
Discus
Hoog
100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens CHoogspring...Jongens C
383 Edith Borsje MJD - AV Passaat - AV Passaat MD 60mH
Hoog
Ver
60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
384 Amber Fritse MJD - AV Passaat - AV Passaat MD 60mH
Speer
60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D
385 Denise Raaphorst MJD - AV Passaat - AV Passaat MD 60m
Discus
Kogel
60 meter - Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
386 Annemieke Wijnhoven MJD - AV Passaat - AV Passaat MD Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
387 Vica van Middelkoop MJD - AV Passaat - AV Passaat MD 60m
1000m
60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D
388 Maaike van Tuijl MJD - AV Passaat - AV Passaat MD 1000m
Hoog
1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
389 Kyona van der Ham MJD - AV Passaat - AV Passaat MD 60m
Ver
60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D
390 Mitchell Fritse JJC - AV Passaat - AV Passaat JC Hoog
Ver
Hoogspring...Jongens CVerspringe...Jongens C
391 Sam Kraaijeveld JJC - AV Passaat - AV Passaat JC 800m
800 meter ...Jongens C
392 Toby Leeuwis JJC - AV Passaat - AV Passaat JC 100mH
Discus
100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
393 Liam Paalvast JJC - AV Passaat - AV Passaat JC Speer
Kogel
Speerwerpe...Jongens CKogelstote...Jongens C
394 Joury Raaphorst JJC - AV Passaat - AV Passaat JC 100m
Kogel
100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C
395 Thiemen S...pelenburg JJC - AV Passaat - AV Passaat JC 800m
Ver
800 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
396 Jeroen de Rek JJC - AV Passaat - AV Passaat JC 100m
100 meter ...Jongens C
397 Robert ten Hulzen JJC - AV Passaat - AV Passaat JC 800m
Hoog
800 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C
398 Rick van Loon JJC - AV Passaat - AV Passaat JC 100m
100mH
100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C
399 Pascal van de Dool JJC - AV Passaat - AV Passaat JC 100mH
Speer
Discus
100 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
401 Roelof Blommaert JJC - Parthenon - AV Parthenon JC 100mH
Kogel
100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C
402 Kaan Mollaoglu JJC - Parthenon - AV Parthenon JC 100m
800m
Hoog
100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C
403 Jonatan N...ktgeboren JJC - Parthenon - AV Parthenon JC Speer
Discus
Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
404 Daan Spiljard JJC - Parthenon - AV Parthenon JC 100mH
Hoog
Ver
100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens CVerspringe...Jongens C
405 David Vink JJC - Parthenon - AV Parthenon JC Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C
406 Jisso van Zessen JJC - Parthenon - AV Parthenon JC 800m
Ver
800 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
407 Jasper van der Heydt JJC - Parthenon - AV Parthenon JC 100m
100mH
100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C
408 Hilco Heijne JJC - Scorpio - Scorpio JC 100m
Ver
100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
409 Frank Korzilius JJC - Scorpio - Scorpio JC Kogel
Kogelstote...Jongens C
410 Patrick Korzilius JJC - Scorpio - Scorpio JC 100mH
Discus
100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
411 Tim Nuijten JJC - Scorpio - Scorpio JC Hoog
Hoogspring...Jongens C
412 Jeroen Rops JJC - Scorpio - Scorpio JC 100mH
Discus
Kogel
100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C
413 Nick Schipperen JJC - Scorpio - Scorpio JC 100m
Ver
100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
414 Jeroen Spekl JJC - Scorpio - Scorpio JC Speer
Speerwerpe...Jongens C
415 Paul van der Gaag JJC - Scorpio - Scorpio JC 800m
Speer
800 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens C
416 Sven van der Pas JJC - Scorpio - Scorpio JC 800m
Hoog
800 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C
417 Lieke Seegers MJD - Gloria - Gloria Atl...MD Team 2 1000m
Kogel
Ver
1000 meter...Meisjes DKogelstote...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
418 Itske Verboven MJD - Gloria - Gloria Atl...MD Team 2 60mH
Discus
Ver
60 meter H...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
419 Nikki van Gool MJD - Gloria - Gloria Atl...MD Team 2 60m
Speer
Hoog
60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
461 Isebrée Al MJC - Parthenon - AV Parthen...MC Team 1 1000m
Speer
1000 meter...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C
462 Eliza Damsteeg MJC - Parthenon - AV Parthen...MC Team 1 1000m
Ver
1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
463 Luka Lieuwen MJC - Parthenon - AV Parthen...MC Team 1 80m
80mH
Hoog
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
464 Anneke Suurmond MJC - Parthenon - AV Parthen...MC Team 1 80m
80mH
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C
465 Maud Willems MJC - Parthenon - AV Parthen...MC Team 1 80m
Ver
80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C
466 Saskia van der Boor MJC - Parthenon - AV Parthen...MC Team 1 80mH
Discus
Kogel
80 meter H...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
467 Tunde Adesanya JJC - Typhoon - Typhoon JC 100m
100 meter ...Jongens C
468 Delano Dresens JJC - Typhoon - Typhoon JC 100mH
Hoog
100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C
469 Olivier Korte JJC - Typhoon - Typhoon JC 800m
Speer
800 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens C
470 Lucas Poker JJC - Typhoon - Typhoon JC 800m
100mH
800 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C
471 Niels Smits JJC - Typhoon - Typhoon JC 100mH
Discus
100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
472 Jeroen Verhagen JJC - Typhoon - Typhoon JC Speer
Ver
Speerwerpe...Jongens CVerspringe...Jongens C
473 Rein van Houwelingen JJC - Typhoon - Typhoon JC Discus
Kogel
Discuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C
474 Jelle van Lamoen JJC - Typhoon - Typhoon JC 100m
Ver
100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
475 Jilles van Schelt JJC - Typhoon - Typhoon JC 800m
800 meter ...Jongens C
476 Rogier Derksen JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 1 80m
80mH
80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens D
477 Ryan Huigen JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 1 1000m
Hoog
1000 meter...Jongens DHoogspring...Jongens D
478 Michiel Huisman JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 1 1000m
80mH
Discus
1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
479 Thomas Knoop JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 1 Speer
Discus
Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
480 Maarten Meijning JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 1 80m
Hoog
80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens D
481 Roan Meyrili JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 1 Speer
Kogel
Speerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens D
482 Hristo Vermeer JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 1 80m
Ver
80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D
483 Floris van Dijk JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 1 80mH
Kogel
80 meter H...Jongens DKogelstote...Jongens D
484 Brik van Dusseldorp JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 1 1000m
Ver
1000 meter...Jongens DVerspringe...Jongens D
485 Jesse-Jelle Kuiper JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 2 Discus
Kogel
Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D
486 Quirin Roerbag JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 2 1000m
80mH
1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D
487 Fabian Schut JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 2 Hoog
Hoogspring...Jongens D
488 Georgios Tsimarakis JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 2 80m
Kogel
80 meter - Jongens DKogelstote...Jongens D
489 Joost Versluis JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 2 1000m
1000 meter...Jongens D
490 Thomas de Ruiter JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 2 1000m
Speer
1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D
491 Sergius van Leeuwen JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 2 80m
Ver
80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D
492 Dennis van Steenis JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 2 Speer
Ver
Speerwerpe...Jongens DVerspringe...Jongens D
493 Robert van Steenis JJD - Typhoon - Typhoon JD Team 2 80m
Discus
Hoog
80 meter - Jongens DDiscuswerp...Jongens DHoogspring...Jongens D
494 Twan Dijks JJC - AV Spiridon - AV Spiridon JC 100m
800m
100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C
495 Annan Heerkens JJC - AV Spiridon - AV Spiridon JC Kogel
Ver
Kogelstote...Jongens CVerspringe...Jongens C
496 Matthijs Nagtzaam JJC - AV Spiridon - AV Spiridon JC 100mH
Hoog
100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C
497 Bodhy Wijnings JJC - AV Spiridon - AV Spiridon JC Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C
498 Noah Wijnings JJC - AV Spiridon - AV Spiridon JC 100m
100mH
Ver
100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
499 Max van Helmond JJC - AV Spiridon - AV Spiridon JC 800m
Hoog
800 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C
515 Stan Biemans JJC - DAK - DAK JC Speer
Hoog
Ver
Speerwerpe...Jongens CHoogspring...Jongens CVerspringe...Jongens C
516 Lewis Levy JJC - DAK - DAK JC 100mH
Speer
Kogel
100 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens CKogelstote...Jongens C
517 Stijn van Nierop JJC - DAK - DAK JC 100m
800m
Kogel
100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C
522 Willem Bosch JJD - SPOB - AV Spirit ...JD Team 1 80m
1000m
Discus
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
523 Jan Munning JJD - SPOB - AV Spirit ...JD Team 1 80mH
Speer
80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D
524 Silvester Schuurman JJD - SPOB - AV Spirit ...JD Team 1 80m
Ver
80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D
525 Wilco Velthuis JJD - SPOB - AV Spirit ...JD Team 1 Hoog
Ver
Hoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D
526 Job Visser JJD - SPOB - AV Spirit ...JD Team 1 Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D
527 Jasper van Amerongen JJD - SPOB - AV Spirit ...JD Team 1 80m
80mH
80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens D
528 Jort Benz JJD - SPOB - AV Spirit ...JD Team 2 1000m
80mH
Hoog
1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens D
529 Jarno Jansen JJD - SPOB - AV Spirit ...JD Team 2 1000m
Speer
Ver
1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DVerspringe...Jongens D
530 Vincent Schuurman JJD - SPOB - AV Spirit ...JD Team 2 80m
Ver
80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D
531 Marijn de Wit JJD - SPOB - AV Spirit ...JD Team 2 80mH
Hoog
80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens D
532 Mathieu van Opstal JJD - SPOB - AV Spirit ...JD Team 2 Speer
Kogel
Speerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens D
533 Robin van Opstal JJD - SPOB - AV Spirit ...JD Team 2 80m
Discus
80 meter - Jongens DDiscuswerp...Jongens D
534 Laurens Kruis JJD - Scorpio - Scorpio JD 80m
80 meter - Jongens D
535 Lars Laros JJD - Scorpio - Scorpio JD 1000m
1000 meter...Jongens D
537 Thom Schipperen JJD - Scorpio - Scorpio JD 80mH
Kogel
80 meter H...Jongens DKogelstote...Jongens D
538 Moos Tanis JJD - Scorpio - Scorpio JD 80m
80mH
80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens D
539 Daan Woltjer JJD - Scorpio - Scorpio JD Speer
Discus
Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
540 Delvano van Bussel JJD - Scorpio - Scorpio JD 80mH
Ver
80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D
541 Julian van Jeveren JJD - Scorpio - Scorpio JD 1000m
Hoog
1000 meter...Jongens DHoogspring...Jongens D
542 Marijn van...en Avoort JJD - Scorpio - Scorpio JD Speer
Discus
Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
543 Mats van der Aa JJD - Scorpio - Scorpio JD Hoog
Ver
Hoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D
544 Rik van der Haven JJD - Scorpio - Scorpio JD 1000m
1000 meter...Jongens D
566 Marith Attasio MJC - HRCL - DK en AV Hercules MC Speer
Kogel
Speerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
567 Lisa Blankenstein MJC - HRCL - DK en AV Hercules MC 80m
Discus
80 meter - Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
568 Charity Bouman MJC - HRCL - DK en AV Hercules MC 1000m
80mH
1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C
569 Mirte Kok MJC - HRCL - DK en AV Hercules MC 80mH
Hoog
80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
570 Sylvia Loendersloot MJC - HRCL - DK en AV Hercules MC Discus
Kogel
Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
571 Hilde den Engelsen MJC - HRCL - DK en AV Hercules MC 80m
Ver
80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C
572 Puck van Wiltenburg MJC - HRCL - DK en AV Hercules MC 1000m
Speer
1000 meter...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C
573 Isa Buddingh MJC - Typhoon - Typhoon MC 1000m
Kogel
1000 meter...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
574 Sofie Derksen MJC - Typhoon - Typhoon MC 80mH
Hoog
80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
575 Enya Hoogewoning MJC - Typhoon - Typhoon MC Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
576 Anne-Wil Kroon MJC - Typhoon - Typhoon MC 80m
80 meter - Meisjes C
577 Angeliki Nastou MJC - Typhoon - Typhoon MC Speer
Ver
Speerwerpe...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
578 Bente Peele MJC - Typhoon - Typhoon MC 1000m
Ver
1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
579 Dinne Verduijn MJC - Typhoon - Typhoon MC 80m
80 meter - Meisjes C
580 Marit Volmer MJC - Typhoon - Typhoon MC 80m
Discus
80 meter - Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
581 Laura de With MJC - Typhoon - Typhoon MC 80mH
Hoog
80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
582 Nina den Haan MJC - Typhoon - Typhoon MC 1000m
80mH
1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C
583 Dewi Albers MJC - SPOB - AV Spirit ...erland MC 80m
Ver
80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C
584 Cijrille Klaassen MJC - SPOB - AV Spirit ...erland MC 80m
Hoog
80 meter - Meisjes CHoogspring...Meisjes C
585 Annefleur Mourits MJC - SPOB - AV Spirit ...erland MC 80m
80mH
Kogel
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
586 Casey de Graaff MJC - SPOB - AV Spirit ...erland MC Discus
Hoog
Discuswerp...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
587 Britte de Lange MJC - SPOB - AV Spirit ...erland MC 1000m
Ver
1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
588 Elsa de Lange MJC - SPOB - AV Spirit ...erland MC 1000m
80mH
Speer
1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C
589 Manouk van der Wulp MJC - SPOB - AV Spirit ...erland MC Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
591 Laura Mulder MJD - Atledo - Atledo MD Speer
Discus
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
592 Enola Redering MJD - Atledo - Atledo MD 1000m
Hoog
1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
593 Iris Schoenmakers MJD - Atledo - Atledo MD 60mH
Ver
60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
594 Indij Snoeren MJD - Atledo - Atledo MD 60m
1000m
Kogel
60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
595 Desiree Trommelen MJD - Atledo - Atledo MD 60m
60mH
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D
608 Gitte Frijters MJD - Gloria - Gloria Atl...MD Team 1 60mH
Hoog
60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
609 Janneke Mengerink MJD - Gloria - Gloria Atl...MD Team 1 1000m
60mH
1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D
610 Sabien Tissen MJD - Gloria - Gloria Atl...MD Team 1 Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
611 Anouk Verheyen MJD - Gloria - Gloria Atl...MD Team 1 60m
1000m
Ver
60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
612 Evelien Versmissen MJD - Gloria - Gloria Atl...MD Team 1 60m
Hoog
60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes D
613 Gitte Wilmsen MJD - Gloria - Gloria Atl...MD Team 1 60mH
Ver
60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
614 Joelle van Hest MJD - Gloria - Gloria Atl...MD Team 1 60m
Speer
Kogel
60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
616 Lotje Birker MJC - ACW `66 - ACW `66 MC 80m
1000m
Speer
80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C
617 Ziggy Birker MJC - ACW `66 - ACW `66 MC 80m
80mH
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C
619 Elise Jocaille MJC - ACW `66 - ACW `66 MC 80m
Hoog
80 meter - Meisjes CHoogspring...Meisjes C
620 Hester Kleuskens MJC - ACW `66 - ACW `66 MC Discus
Kogel
Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
621 Evi van Bladel MJC - ACW `66 - ACW `66 MC 1000m
Ver
1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
622 Noortje van der Mast MJC - ACW `66 - ACW `66 MC 1000m
80mH
1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C
623 Jaro IJpelaar JJC - AV Attila - AV Attila JC Team 1 Speer
Hoog
Speerwerpe...Jongens CHoogspring...Jongens C
624 Floris Meeuwse JJC - AV Attila - AV Attila JC Team 1 100m
100mH
Hoog
100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C
625 Mattijs Mols JJC - AV Attila - AV Attila JC Team 1 100m
Kogel
100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C
627 Tim Verhoeven JJC - AV Attila - AV Attila JC Team 1 100m
100mH
Ver
100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
628 Bob Voets JJC - AV Attila - AV Attila JC Team 1 800m
Ver
800 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
629 Florian Wijnen JJC - AV Attila - AV Attila JC Team 1 Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C
630 Robin van Riel JJC - AV Attila - AV Attila JC Team 1 800m
100mH
800 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C
631 Bob Bugter JJC - AV Attila - AV Attila JC Team 2 100mH
Discus
100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
632 Millenshen Gerard JJC - AV Attila - AV Attila JC Team 2 100m
Ver
100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
633 Jessy Pinas JJC - AV Attila - AV Attila JC Team 2 Speer
Kogel
Speerwerpe...Jongens CKogelstote...Jongens C
634 Jorg Schellekens JJC - AV Attila - AV Attila JC Team 2 800m
100mH
Ver
800 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
635 Tijl van Hattum JJC - AV Attila - AV Attila JC Team 2 100m
800m
100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C
637 Willem Korstanje JJD - AV Attila - AV Attila JD Team 1 1000m
Speer
1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D
638 Puck Kuypers JJD - AV Attila - AV Attila JD Team 1 80m
Kogel
Hoog
80 meter - Jongens DKogelstote...Jongens DHoogspring...Jongens D
639 Lars Schellekens JJD - AV Attila - AV Attila JD Team 1 1000m
Ver
1000 meter...Jongens DVerspringe...Jongens D
640 Daan Verhoeven JJD - AV Attila - AV Attila JD Team 1 80m
Discus
80 meter - Jongens DDiscuswerp...Jongens D
641 Samual de Hoog JJD - AV Attila - AV Attila JD Team 1 80mH
Kogel
80 meter H...Jongens DKogelstote...Jongens D
642 Gijs van Berkel JJD - AV Attila - AV Attila JD Team 1 80m
Hoog
Ver
80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D
643 Rick van Riel JJD - AV Attila - AV Attila JD Team 1 1000m
80mH
1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D