Inschrijvingen Openingswedstrijd Leiden Atletiek 2016




Snr Naam Onderdelen Startgroep
251 Jelte Van Atten JJA - Leiden 600m
600m jonge...eisjes C+
252 Mischa de Haan JJA - Leiden Discus
Kogel
Speer
Discus jongens C+Kogel jongens C+Speer jongens C+
253 Gijs Konings JJA - Leiden 100m
300m
Speer
Sprint 100...ongens C+300m jonge...eisjes B+Speer jongens C+
254 Casper van der Luijt JJA - Leiden 600m
600m jonge...eisjes C+
255 Stijn Pauli JJA - Leiden 100m
300m
Speer
Sprint 100...ongens C+300m jonge...eisjes B+Speer jongens C+
256 Stijn van Weegberg JJA - Leiden 100m
300m
Sprint 100...ongens C+300m jonge...eisjes B+
257 Stein Wisse JJA - Leiden 100m
Polshoog
Ver
Sprint 100...ongens C+Polshoog alle cat.Ver jongens C+
258 Rogier van den Burgh JJB - Leiden 600m
Discus
Kogel
Speer
600m jonge...eisjes C+Discus jongens C+Kogel jongens C+Speer jongens C+
259 Axel Dasbach JJB - Leiden 100m
110mH
Hoog
Polshoog
Ver
Sprint 100...ongens C+Horden 110...ongens B+Hoog jongens C+Polshoog alle cat.Ver jongens C+
260 Luuk Hensing JJB - Leiden 300m
Discus
Hoog
Polshoog
300m jonge...eisjes B+Discus jongens C+Hoog jongens C+Polshoog alle cat.
261 Thijs Houbiers JJB - Leiden 100m
1Mijl
Sprint 100...ongens C+1 Mijl jon...eisjes C+
262 Jesper Hout JJB - Leiden 100m
300m
Kogel
Speer
Sprint 100...ongens C+300m jonge...eisjes B+Kogel jongens C+Speer jongens C+
263 Wessel van Leur JJB - Leiden Discus
Speer
Hoog
Discus jongens C+Speer jongens C+Hoog jongens C+
264 Bas van der Meule JJB - Leiden 100m
300m
600m
Sprint 100...ongens C+300m jonge...eisjes B+600m jonge...eisjes C+
265 Tijmen Ottenheim JJB - Leiden 110mH
Hoog
Horden 110...ongens B+Hoog jongens C+
266 Koen Prud...van Reine JJB - Leiden 300m
110mH
Speer
Hoog
Polshoog
300m jonge...eisjes B+Horden 110...ongens B+Speer jongens C+Hoog jongens C+Polshoog alle cat.
267 Ard van der Putten JJB - Leiden 100m
600m
Kogel
Speer
Sprint 100...ongens C+600m jonge...eisjes C+Kogel jongens C+Speer jongens C+
268 Niek Rijnders JJB - Leiden 100m
1Mijl
Sprint 100...ongens C+1 Mijl jon...eisjes C+
269 Joshua Wegman JJB - Leiden 100m
300m
110mH
Hoog
Ver
Sprint 100...ongens C+300m jonge...eisjes B+Horden 110...ongens B+Hoog jongens C+Ver jongens C+
270 Wessel Wiersema JJB - Leiden Discus
Kogel
Discus jongens C+Kogel jongens C+
271 Marnix van der Burg JJC1 - Leiden 100m
600m
Kogel
Ver
Sprint 100...ongens C+600m jonge...eisjes C+Kogel jongens C+Ver jongens C+
272 Maurits Dekker JJC1 - Leiden 100m
100mH
Ver
Sprint 100...ongens C+Horden 100...jongens CVer jongens C+
273 Sam Kopmels JJC1 - Leiden 100m
100mH
Kogel
Ver
Sprint 100...ongens C+Horden 100...jongens CKogel jongens C+Ver jongens C+
274 Levi Ari Pronk JJC1 - Leiden 100m
100mH
Discus
Hoog
Ver
Sprint 100...ongens C+Horden 100...jongens CDiscus jongens C+Hoog jongens C+Ver jongens C+
275 Stefan Vleming JJC1 - Leiden 1Mijl
Speer
Hoog
1 Mijl jon...eisjes C+Speer jongens C+Hoog jongens C+
276 Hugo De Widt JJC1 - Leiden 100m
600m
Speer
Ver
Sprint 100...ongens C+600m jonge...eisjes C+Speer jongens C+Ver jongens C+
277 Leonardo Chan JJC2 - Leiden 100m
600m
Hoog
Ver
Sprint 100...ongens C+600m jonge...eisjes C+Hoog jongens C+Ver jongens C+
278 Coen G Huizer JJC2 - Leiden 100mH
300mH
Hoog
Horden 100...jongens C300mH Alle catHoog jongens C+
279 Owen van der Meer JJC2 - Leiden Hoog
Ver
Hoog jongens C+Ver jongens C+
280 Thijmen Nouwens JJC2 - Leiden 100m
Speer
Sprint 100...ongens C+Speer jongens C+
281 Vincent Perquin JJC2 - Leiden 100m
600m
Sprint 100...ongens C+600m jonge...eisjes C+
282 Mitchell Pronk JJC2 - Leiden 100m
Discus
Kogel
Speer
Sprint 100...ongens C+Discus jongens C+Kogel jongens C+Speer jongens C+
283 Teun Wisse JJC2 - Leiden 100m
Discus
Kogel
Speer
Sprint 100...ongens C+Discus jongens C+Kogel jongens C+Speer jongens C+
284 Roell Zaadnoordijk JJC2 - Leiden 600m
Kogel
600m jonge...eisjes C+Kogel jongens C+
285 Jeroen van den Berg JJD1 - Leiden 600m
80mH
Kogel
Speer
600m jonge...meisjes DHorden 80m jongens DKogel jongens DSpeer jongens D
286 Joas van Hellemondt JJD1 - Leiden 80m
600m
80mH
Ver
Sprint 80m jongens D600m jonge...meisjes DHorden 80m jongens DVer jongens D
287 Christiaan Molevelt JJD1 - Leiden 80m
600m
80mH
Discus
Speer
Hoog
Sprint 80m jongens D600m jonge...meisjes DHorden 80m jongens DDiscus jongens DSpeer jongens DHoog jongens D
288 Ruben Oppenhuizen JJD1 - Leiden 600m
80mH
Kogel
Speer
600m jonge...meisjes DHorden 80m jongens DKogel jongens DSpeer jongens D
289 Jochem Putter JJD1 - Leiden 80m
80mH
Ver
Sprint 80m jongens DHorden 80m jongens DVer jongens D
290 Quinten Stijger JJD1 - Leiden 80m
600m
80mH
Hoog
Ver
Sprint 80m jongens D600m jonge...meisjes DHorden 80m jongens DHoog jongens DVer jongens D
291 Jop Goekoop JJD2 - Leiden 80m
600m
80mH
Ver
Sprint 80m jongens D600m jonge...meisjes DHorden 80m jongens DVer jongens D
292 Camiel Holman JJD2 - Leiden Discus
Kogel
Discus jongens DKogel jongens D
293 Teun Langeveld JJD2 - Leiden 80mH
Kogel
Horden 80m jongens DKogel jongens D
294 Sindre Lindner JJD2 - Leiden 80m
Speer
Hoog
Sprint 80m jongens DSpeer jongens DHoog jongens D
295 Liam Timmerman JJD2 - Leiden 80m
80mH
Discus
Speer
Hoog
Ver
Sprint 80m jongens DHorden 80m jongens DDiscus jongens DSpeer jongens DHoog jongens DVer jongens D
296 Jasper Vermaase JJD2 - Leiden 80m
600m
80mH
Speer
Sprint 80m jongens D600m jonge...meisjes DHorden 80m jongens DSpeer jongens D
297 Bernhard Jongejan Mmas - Leiden Discus
Speer
Discus jongens C+Speer jongens C+
298 Tony Pracht Mmas - Leiden Discus
Kogel
Discus jongens C+Kogel jongens C+
299 Nicole van...uitenbeek Vmas - Leiden Discus
Discus meisjes C+
300 Emma Gommers MJA - Leiden 100m
300m
Ver
Sprint 100...eisjes B+300m jonge...eisjes B+Ver meisjes C+
301 Melanie Overmars MJA - Leiden 400mH
Horden 400...eisjes B+
302 Yvon Schreuder MJA - Leiden 100m
100mH
Ver
Sprint 100...eisjes B+Horden 100...eisjes B+Ver meisjes C+
303 Mette Nuijen MJD2 - Leiden 60mH
Speer
Hoog
Horden 60m meisjes DSpeer meisjes DHoog meisjes D
304 Lucinde Wiersema MJA - Leiden 100mH
Hoog
Ver
Horden 100...eisjes B+Hoog meisjes C+Ver meisjes C+
305 Anne-Lokke... der Zalm MJA - Leiden 400mH
Horden 400...eisjes B+
306 Naomi van Daalen MJB - Leiden 400mH
Hoog
Horden 400...eisjes B+Hoog meisjes C+
307 Roos Van Elk MJB - Leiden 100m
600m
100mH
Sprint 100...eisjes B+600m jonge...eisjes C+Horden 100...eisjes B+
308 Lorraine Gonizzi MJB - Leiden 400mH
Horden 400...eisjes B+
309 Gwen Hogenboom MJB - Leiden 100m
300m
Sprint 100...eisjes B+300m jonge...eisjes B+
310 Lisa Hout MJB - Leiden 100m
Speer
Sprint 100...eisjes B+Speer meisjes C+
311 Yasmin Liverpool MJB - Leiden 100m
300m
Sprint 100...eisjes B+300m jonge...eisjes B+
312 Amal Maatoug MJB - Leiden 400mH
Kogel
Speer
Horden 400...eisjes B+Kogel meisjes C+Speer meisjes C+
313 Amber van Mensch MJB - Leiden Discus
Kogel
Polshoog
Discus meisjes C+Kogel meisjes C+Polshoog alle cat.
314 Lieke Pauli MJB - Leiden 100m
Hoog
Sprint 100...eisjes B+Hoog meisjes C+
315 Eline Roskam MJB - Leiden 600m
Speer
600m jonge...eisjes C+Speer meisjes C+
316 Kyara Tjin-A-Lim MJB - Leiden 100m
100mH
Speer
Sprint 100...eisjes B+Horden 100...eisjes B+Speer meisjes C+
317 Bianca van den Burgh MJC1 - Leiden 80m
80mH
Discus
Kogel
Ver
Sprint 80m meisjes CHorden 80m meisjes CDiscus meisjes C+Kogel meisjes C+Ver meisjes C+
318 Dieke Heijting MJC1 - Leiden 80mH
Speer
Hoog
Horden 80m meisjes CSpeer meisjes C+Hoog meisjes C+
319 Lina Hoitink MJC1 - Leiden 80m
80mH
Hoog
Ver
Sprint 80m meisjes CHorden 80m meisjes CHoog meisjes C+Ver meisjes C+
320 Maud Hoogeveen MJC1 - Leiden 80m
Kogel
Ver
Sprint 80m meisjes CKogel meisjes C+Ver meisjes C+
321 Anne de Jong MJC1 - Leiden 80m
80mH
300mH
Hoog
Ver
Sprint 80m meisjes CHorden 80m meisjes C300mH Alle catHoog meisjes C+Ver meisjes C+
322 Estela Kazatzidis MJC1 - Leiden 80m
80mH
300mH
Hoog
Ver
Sprint 80m meisjes CHorden 80m meisjes C300mH Alle catHoog meisjes C+Ver meisjes C+
323 Bobet Kloosterman MJC1 - Leiden 80m
600m
1Mijl
80mH
Sprint 80m meisjes C600m jonge...eisjes C+1 Mijl jon...eisjes C+Horden 80m meisjes C
324 Amina Maatoug MJC1 - Leiden 600m
300mH
Speer
600m jonge...eisjes C+300mH Alle catSpeer meisjes C+
325 Luisa Møller MJC1 - Leiden 600m
1Mijl
Discus
Hoog
Ver
600m jonge...eisjes C+1 Mijl jon...eisjes C+Discus meisjes C+Hoog meisjes C+Ver meisjes C+
326 Jacomijn Prins MJC1 - Leiden 600m
80mH
300mH
Speer
600m jonge...eisjes C+Horden 80m meisjes C300mH Alle catSpeer meisjes C+
327 Heleen Pr...van Reine MJC1 - Leiden 300mH
Discus
Speer
300mH Alle catDiscus meisjes C+Speer meisjes C+
328 Isabelle Reijman MJC1 - Leiden 300mH
Discus
Kogel
300mH Alle catDiscus meisjes C+Kogel meisjes C+
329 Tess Veefkind MJC1 - Leiden 80m
Discus
Kogel
Ver
Sprint 80m meisjes CDiscus meisjes C+Kogel meisjes C+Ver meisjes C+
330 Airissa Vermond MJC1 - Leiden 80m
Kogel
Speer
Sprint 80m meisjes CKogel meisjes C+Speer meisjes C+
331 Lieke Vervoorn MJC1 - Leiden 600m
600m jonge...eisjes C+
332 Jutte Vijverberg MJC1 - Leiden 80m
80mH
Discus
Ver
Sprint 80m meisjes CHorden 80m meisjes CDiscus meisjes C+Ver meisjes C+
333 Vicky van der Werf MJC1 - Leiden 80m
Discus
Kogel
Ver
Sprint 80m meisjes CDiscus meisjes C+Kogel meisjes C+Ver meisjes C+
334 Liya Charlaganova MJC2 - Leiden Polshoog
Polshoog alle cat.
335 Sanne L'Ecluse MJC2 - Leiden 80m
600m
Discus
Ver
Sprint 80m meisjes C600m jonge...eisjes C+Discus meisjes C+Ver meisjes C+
336 Isa van der Meer MJC2 - Leiden 80mH
300mH
Hoog
Horden 80m meisjes C300mH Alle catHoog meisjes C+
337 Madelief Nouwens MJC2 - Leiden 80m
Discus
Kogel
Speer
Sprint 80m meisjes CDiscus meisjes C+Kogel meisjes C+Speer meisjes C+
338 Jenna Cambier MJD1 - Leiden 60m
600m
Kogel
Ver
Sprint 60m meisjes D600m jonge...meisjes DKogel meisjes DVer meisjes D
339 Rosa Candido MJD1 - Leiden 60mH
Kogel
Ver
Horden 60m meisjes DKogel meisjes DVer meisjes D
340 Marlayne Gaemers MJD1 - Leiden 60m
600m
Kogel
Ver
Sprint 60m meisjes D600m jonge...meisjes DKogel meisjes DVer meisjes D
341 Lianne Groenendijk MJD1 - Leiden 60m
60mH
Hoog
Ver
Sprint 60m meisjes DHorden 60m meisjes DHoog meisjes DVer meisjes D
342 Pippa de Jong MJD1 - Leiden Discus
Kogel
Speer
Ver
Discus meisjes DKogel meisjes DSpeer meisjes DVer meisjes D
343 Florijne van Well MJD1 - Leiden 60m
600m
60mH
Discus
Kogel
Speer
Hoog
Ver
Sprint 60m meisjes D600m jonge...meisjes DHorden 60m meisjes DDiscus meisjes DKogel meisjes DSpeer meisjes DHoog meisjes DVer meisjes D
344 Lisa Wesseling MJD1 - Leiden 60m
600m
60mH
Discus
Kogel
Speer
Sprint 60m meisjes D600m jonge...meisjes DHorden 60m meisjes DDiscus meisjes DKogel meisjes DSpeer meisjes D
345 Daniëlle Wiersema MJD1 - Leiden Discus
Kogel
Speer
Discus meisjes DKogel meisjes DSpeer meisjes D
346 Nina van Daalen MJD2 - Leiden Discus
Kogel
Speer
Discus meisjes DKogel meisjes DSpeer meisjes D
347 Sarah Derksen MJD2 - Leiden 60m
Discus
Kogel
Ver
Sprint 60m meisjes DDiscus meisjes DKogel meisjes DVer meisjes D
348 Florieke van Ek MJD2 - Leiden 60m
60mH
Discus
Ver
Sprint 60m meisjes DHorden 60m meisjes DDiscus meisjes DVer meisjes D
349 Isis Heemskerk MJD2 - Leiden 60m
600m
60mH
Hoog
Ver
Sprint 60m meisjes D600m jonge...meisjes DHorden 60m meisjes DHoog meisjes DVer meisjes D
350 Ann Henley MJD2 - Leiden Discus
Ver
Discus meisjes DVer meisjes D
351 Muneerah Hensing MJD2 - Leiden 60m
600m
Ver
Sprint 60m meisjes D600m jonge...meisjes DVer meisjes D
352 Annika Koet MJD2 - Leiden 60m
60mH
Hoog
Sprint 60m meisjes DHorden 60m meisjes DHoog meisjes D
353 Eline van der Steen MJD2 - Leiden 60m
600m
Speer
Hoog
Sprint 60m meisjes D600m jonge...meisjes DSpeer meisjes DHoog meisjes D
354 Loïs Steenbeek MJD2 - Leiden 60m
60mH
Discus
Kogel
Ver
Sprint 60m meisjes DHorden 60m meisjes DDiscus meisjes DKogel meisjes DVer meisjes D
355 Myrthe Steenbeek MJD2 - Leiden 60m
60mH
Discus
Speer
Hoog
Sprint 60m meisjes DHorden 60m meisjes DDiscus meisjes DSpeer meisjes DHoog meisjes D
356 Martijn va...Batenburg Msen - Leiden Discus
Discus jongens C+
357 Jamiro Elabeidi Msen - Leiden Polshoog
Polshoog alle cat.
358 Paul Kivit Msen - Leiden 1Mijl
1 Mijl jon...eisjes C+
359 Martijn Spaan Msen - Leiden Discus
Kogel
Discus jongens C+Kogel jongens C+
360 Jens Welling Msen - Leiden Discus
Kogel
Speer
Discus jongens C+Kogel jongens C+Speer jongens C+
361 Ivanka Hogervorst Vsen - Leiden 400mH
Hoog
Horden 400...eisjes B+Hoog meisjes C+
362 Mariska Kaptein Vsen - Leiden 100m
Ver
Sprint 100...eisjes B+Ver meisjes C+
363 Fleur van der Put Vsen - Leiden Discus
Kogel
Discus meisjes C+Kogel meisjes C+
364 Lise Smit Vsen - Leiden Discus
Discus meisjes C+
365 Anniek Roskam MJA - Leiden Polshoog
Polshoog alle cat.
366 Amber van Elk MJA - Leiden 600m
Polshoog
600m jonge...eisjes C+Polshoog alle cat.
367 Guus Geelen JJD1 - Leiden 600m
Hoog
600m jonge...meisjes DHoog jongens D
368 Nora Varona Perez MJD1 - Leiden 60m
Kogel
Ver
Sprint 60m meisjes DKogel meisjes DVer meisjes D
369 Laura Varona Perez MJD1 - Leiden 60m
600m
Hoog
Ver
Sprint 60m meisjes D600m jonge...meisjes DHoog meisjes DVer meisjes D
370 Joyce Fortuin MJC1 - Leiden 80m
Kogel
Speer
Sprint 80m meisjes CKogel meisjes C+Speer meisjes C+
371 Frank Gelens Msen - Leiden Discus
Kogel
Speer
Discus jongens C+Kogel jongens C+Speer jongens C+
372 Linde Kantebeen MJB - Leiden 400mH
Ver
Horden 400...eisjes B+Ver meisjes C+
373 Christian Quinten JJC2 - Leiden 100m
600m
Sprint 100...ongens C+600m jonge...eisjes C+
374 Tom Hensing JJB - Leiden Speer
Speer jongens C+
375 Salle Wieringa JJC1 - Leiden 600m
1Mijl
300mH
Ver
600m jonge...eisjes C+1 Mijl jon...eisjes C+300mH Alle catVer jongens C+
376 Janneke Lemmerzaal MJB - Leiden 100m
100mH
Ver
Sprint 100...eisjes B+Horden 100...eisjes B+Ver meisjes C+
377 Fay Ahmed MJD1 - Leiden 60m
60mH
Ver
Sprint 60m meisjes DHorden 60m meisjes DVer meisjes D
378 Alessandra Peters MJB - Leiden 100m
100mH
Sprint 100...eisjes B+Horden 100...eisjes B+
379 Stach van der Zeeuw JJC1 - Leiden Speer
Hoog
Speer jongens C+Hoog jongens C+
380 Thieme Schmidt JJA - Leiden Discus
Speer
Discus jongens C+Speer jongens C+
381 Joost Koet JJA - Leiden Ver
Ver jongens C+