Inschrijvingen Clubkampioenschappen AV Flevo Delta




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
110 Scott Boon JJB - Flevo Delta Olym-est
4x100m
Kogelsl
Meerkamp
JJB - MeerkampKogelslingeren Poldersquad #4 (1e)
B junioren (1e)
119 Devin van den Berg JJB - Flevo Delta Meerkamp
JJB - Meerkamp
146 Youp Brouwer JJB - Flevo Delta Kogelsl
Meerkamp
JJB - MeerkampKogelslingeren
150 Jarno de Groot JJB - Flevo Delta Olym-est
4x100m
Meerkamp
JJB - Meerkamp B junioren (3e)
165 Niels Kok JJB - Flevo Delta Olym-est
4x100m
Meerkamp
JJB - Meerkamp Poldersquad #4 (2e)
B junioren (2e)
169 Nick Florissen JJA - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JJA - Meerkamp Sharon moet blijven! (2e)
171 Ruben Zoeten JJB - Flevo Delta Meerkamp
JJB - Meerkamp
174 Kjell de Groot JJC - Flevo Delta Meerkamp
JJC - Meerkamp
175 Stan Jongstra JJC - Flevo Delta Meerkamp
JJC - Meerkamp
176 Daan Schade JJC - Flevo Delta Kogelsl
Kogelslingeren
177 Bas Schimmel JJC - Flevo Delta Meerkamp
JJC - Meerkamp
178 Robin van der Stege JJC - Flevo Delta Olym-est
Kogelsl
Meerkamp
JJC - MeerkampKogelslingeren Nationale broers/zussendag... verlaat (2e)
179 Thijs Zoon JJC - Flevo Delta Meerkamp
JJC - Meerkamp
180 Brend Baak JJD - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JJD - Meerkamp Bob de Bouwer (1e)
181 Tom Bloemberg JJD - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JJD - Meerkamp D junioren (3e)
182 Erik Bos JJD - Flevo Delta Olym-est
Kogelsl
Meerkamp
JJD - MeerkampKogelslingeren D junioren (2e)
183 Ryan Honders JJD - Flevo Delta Meerkamp
JJD - Meerkamp
184 Nick Resink JJD - Flevo Delta Olym-est
Kogelsl
Meerkamp
JJD - MeerkampKogelslingeren D junioren (4e)
185 Kyano Visser JJD - Flevo Delta Meerkamp
JJD - Meerkamp
186 Yaasir Albojaddaine JPA - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPA - Meerkamp De luie gappies (1e)
187 Coen Bloemberg JPA - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPA - Meerkamp De snelle kampioenen (1e)
188 Bruce Boon JPA - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPA - Meerkamp Poldersquad #4 (3e)
189 Matthijs v... der Leij JPA - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPA - Meerkamp Geen team (4e)
190 Spyke Maerman JPA - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPA - Meerkamp
191 Dynand Maerman JPA - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPA - Meerkamp De luie gappies (2e)
192 Jorian Reijnders JPA - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPA - Meerkamp De snelle kampioenen (2e)
193 Marnix Rischke JPA - Flevo Delta Meerkamp
JPA - Meerkamp
194 Ruben Scholte JPA - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPA - Meerkamp De luie gappies (3e)
195 Maarten Scholte JPA - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPA - Meerkamp De luie gappies (4e)
196 Rowan Tiemes JPA - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPA - Meerkamp De snelle kampioenen (3e)
197 Jaap Zoon JPA - Flevo Delta Meerkamp
JPA - Meerkamp
198 Gideon Blankespoor JPB - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPB - Meerkamp MGML (2e)
199 Ivan de Regt JPB - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPB - Meerkamp Geen team (2e)
200 Menno van Riesen JPB - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPB - Meerkamp MGML (4e)
201 Bram van Tilburg JPB - Flevo Delta Meerkamp
JPB - Meerkamp
202 Filip Gussenhoven JPC - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPC - Meerkamp Geen team (3e)
203 Mike Kelders JPC - Flevo Delta Meerkamp
JPC - Meerkamp
204 Giovanni Rauw JPC - Flevo Delta Meerkamp
JPC - Meerkamp
205 Jasper Rischke JPC - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPC - Meerkamp PSSJ (4e)
206 Jesse van Wijk JPC - Flevo Delta Meerkamp
JPC - Meerkamp
207 Sam Willems JPC - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPC - Meerkamp PSSJ (3e)
208 Albert van den Berg JPMini - Flevo Delta Meerkamp
JPMini - Meerkamp
209 Germ Brandsma JPMini - Flevo Delta Meerkamp
JPMini - Meerkamp
210 Thijs Jasper JPMini - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPMini - Meerkamp De Vierdaagse (2e)
212 Tim van Elst M35 - Flevo Delta Olym-est
De Roo (2e)
213 Hans Harleman M45 - Flevo Delta Olym-est
De rennende rakkers (1e)
214 Johan Meijer M45 - Flevo Delta Olym-est
De Vierdaagse (1e)
215 Pascal Schade M45 - Flevo Delta Olym-est
De Vierdaagse (3e)
216 Ton Dreuning M45 - Flevo Delta Kogelsl
Meerkamp
M35 - MeerkampKogelslingeren
217 Nico Wilbrink M45 - Flevo Delta Meerkamp
M35 - Meerkamp
218 Ed Fennema M45 - Flevo Delta Kogelsl
Kogelslingeren
219 Sandra Post V35 - Flevo Delta Olym-est
PSSJ (2e)
220 Linda de Roo V35 - Flevo Delta Olym-est
De Roo (1e)
221 Janet Bloemberg V45 - Flevo Delta Olym-est
De rennende rakkers (2e)
222 Karin Vollema V45 - Flevo Delta Olym-est
De smurfinnen (2e)
223 Monique Gerbrands V45 - Flevo Delta Olym-est
Kogelsl
Kogelslingeren De smurfinnen (3e)
224 Carolien Oost MJA - Flevo Delta Olym-est
BLCK (2e)
225 Iris van Driest MJA - Flevo Delta Meerkamp
MJA - Meerkamp
226 Maartje Oostveen MJA - Flevo Delta Meerkamp
MJA - Meerkamp
227 Lisanne va...der Stege MJA - Flevo Delta Olym-est
Kogelsl
Kogelslingeren Nationale broers/zussendag... verlaat (4e)
228 Sharon Bruggink MJB - Flevo Delta Olym-est
Sharon moet blijven! (1e)
229 Lisette va...Groningen MJB - Flevo Delta Olym-est
BLCK (4e)
230 Lisanne Brouwer MJB - Flevo Delta Meerkamp
MJB - Meerkamp
231 Jacquelien Klaver MJB - Flevo Delta Meerkamp
MJB - Meerkamp
232 Joyce Schumacher MJB - Flevo Delta Meerkamp
MJB - Meerkamp
233 Shanna Strijker MJB - Flevo Delta Meerkamp
MJB - Meerkamp
234 Maaike Westerdijk MJB - Flevo Delta Kogelsl
Kogelslingeren
235 Hanneke Deurloo MJC - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
MJC - Meerkamp De smurfinnen (1e)
236 Qwen Fennema MJC - Flevo Delta Olym-est
De smurfinnen (4e)
237 Carmen Harleman MJC - Flevo Delta Olym-est
Kogelsl
Meerkamp
MJC - MeerkampKogelslingeren De rennende rakkers (4e)
238 Danielle Holstege MJC - Flevo Delta Meerkamp
MJC - Meerkamp
239 Lana Jongstra MJC - Flevo Delta Meerkamp
MJC - Meerkamp
240 Diede van der Meer MJC - Flevo Delta Meerkamp
MJC - Meerkamp
241 Anna Scholte MJC - Flevo Delta Olym-est
Kogelsl
Meerkamp
MJC - MeerkampKogelslingeren De rennende rakkers (3e)
242 Janice Zomerman MJC - Flevo Delta Kogelsl
Meerkamp
MJC - MeerkampKogelslingeren
243 Loïs Buitenhuis MJD - Flevo Delta Meerkamp
MJD - Meerkamp
244 Donna Dorgelo MJD - Flevo Delta Meerkamp
MJD - Meerkamp
245 Indy Faassen MJD - Flevo Delta Meerkamp
MJD - Meerkamp
246 Mette van der Meer MJD - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
MJD - Meerkamp Bob de Bouwer (4e)
247 Lindsey Peek MJD - Flevo Delta Meerkamp
MJD - Meerkamp
248 Dorcas Wilbrink MJD - Flevo Delta Meerkamp
MJD - Meerkamp
249 Kalitha Wilgenburg MJD - Flevo Delta Meerkamp
MJD - Meerkamp
250 Lisa Zoon MJD - Flevo Delta Meerkamp
MJD - Meerkamp
251 Irene Doeze Jager MPA - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
MPA - Meerkamp The Blue Unicorns (2e)
252 Evi Falkena MPA - Flevo Delta Meerkamp
MPA - Meerkamp
253 Miriam Felix MPA - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
MPA - Meerkamp The Blue Unicorns (3e)
254 Fleur Pieters MPA - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
MPA - Meerkamp The Blue Unicorns (4e)
255 Kyra de Regt MPA - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
MPA - Meerkamp
256 Kim Remijn MPA - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
MPA - Meerkamp De snelle kampioenen (4e)
257 Sanne Schokkenkamp MPA - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
MPA - Meerkamp The Blue Unicorns (1e)
258 Tulay Bolat MPB - Flevo Delta Meerkamp
MPB - Meerkamp
259 Linde Houweling MPB - Flevo Delta Meerkamp
MPB - Meerkamp
260 Laura Resink MPB - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
MPB - Meerkamp MGML (3e)
261 Michelle v... Roemburg MPB - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
MPB - Meerkamp MGML (1e)
262 Elysha van der Velde MPB - Flevo Delta Meerkamp
MPB - Meerkamp
263 Norah Doeze Jager MPC - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
MPC - Meerkamp PHPN (4e)
264 Isa Pap MPC - Flevo Delta Meerkamp
MPC - Meerkamp
265 Anna van Elst MPMini - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
MPMini - Meerkamp De Roo (4e)
266 Norah van Elst MPMini - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
MPMini - Meerkamp De Roo (3e)
267 Tess Geling MPMini - Flevo Delta Meerkamp
MPMini - Meerkamp
268 Ashley Taylor MPMini - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
MPMini - Meerkamp De Vierdaagse (4e)
269 Mark Mulder Msen - Flevo Delta Olym-est
Sharon moet blijven! (4e)
270 Martijn va...der Stege Msen - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
Msen - Meerkamp Nationale broers/zussendag... verlaat (3e)
271 Stefan Breet Msen - Flevo Delta Meerkamp
Msen - Meerkamp
272 Martijn Koops Msen - Flevo Delta Kogelsl
Meerkamp
Msen - MeerkampKogelslingeren
273 Daniël va...der Stege Msen - Flevo Delta Olym-est
Kogelsl
Meerkamp
Msen - MeerkampKogelslingeren Nationale broers/zussendag... verlaat (1e)
274 Leon Wiers Msen - Flevo Delta Meerkamp
Msen - Meerkamp
275 Rick Winters Msen - Flevo Delta Meerkamp
Msen - Meerkamp
276 Maurien Bruggink Vsen - Flevo Delta Olym-est
Sharon moet blijven! (3e)
277 Karin Hijmans Vsen - Flevo Delta Olym-est
BLCK (1e)
278 Bianca Oo...ek-Schaap Vsen - Flevo Delta Olym-est
BLCK (3e)
279 Patricia Willems Vsen - Flevo Delta Olym-est
PSSJ (1e)
280 Emilie Van Arendonk Vsen - Flevo Delta Meerkamp
Vsen - Meerkamp
281 Harriette Foppen V35 - Flevo Delta Olym-est
PHPN (2e)
282 Daan Bergmans JJD - Flevo Delta Olym-est
D junioren (1e)
283 Marije Efdee MJA - Leiden Kogelsl
Kogelslingeren
284 Pim Harleman JJD - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JJD - Meerkamp PHPN (3e)
285 Gijs de Bruijne JJC - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JJC - Meerkamp Bob de Bouwer (2e)
286 Huub de Bruijne JPB - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
JPB - Meerkamp Geen team (1e)
287 Ruth Westrik MPB - Flevo Delta Meerkamp
MPB - Meerkamp
288 Maarten Sijbrandy JJD - Flevo Delta Meerkamp
JJD - Meerkamp
289 Truus Lut... NDombaxi MJD - Flevo Delta Olym-est
Meerkamp
MJD - Meerkamp Bob de Bouwer (3e)
290 Brian Klinkenberg JJB - Flevo Delta Olym-est
4x100m
Poldersquad #4 (4e)
B junioren (4e)
291 Pascale van Uitert V45 - Flevo Delta Olym-est
PHPN (1e)
292 Luuk Vos JJA - AV PEC 1910 Kogelsl
Kogelslingeren