Inschrijvingen Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2016]




Snr Naam Onderdelen Startgroep
101 Lucas Cohen JJA - AAC - AAC Jongens 400m
4x100m
Speer
JJA - 400mJJA - Speer gr1
102 Jasper de Hon JJA - AAC - AAC Jongens 110mH
Hoog
Polshoog
JJA - 110mHJJA - Hoog gr1JJA - Polshoog
103 Laurenz Kilian JJA - AAC - AAC Jongens 100m
800m
4x100m
JJA - 100mJJA - 800m
104 Rob Lassche JJA - AAC - AAC Jongens 4x100m
Kogel
Kogelsl
JJA - Kogel gr1JJA - Kogelsl
105 Achraf Mohammadi JJA - AAC - AAC Jongens 3000m
4x100m
Ver
JJA - 3000mJJA - Ver gr1
106 Waimana Viezee JJA - AAC - AAC Jongens 800m
JJA - 800m
107 Michen Biesaart JJA - ARV Ilion - ARV Ilion Jongens 100m
4x100m
JJA - 100m
108 Thijs van Duijn JJA - ARV Ilion - ARV Ilion Jongens Speer
Kogel
JJA - Speer gr2JJA - Kogel gr1
109 Lucas van Klaveren JJA - ARV Ilion - ARV Ilion Jongens 4x100m
Speer
Ver
JJA - Speer gr1JJA - Ver gr1
110 Mischa Lips JJA - ARV Ilion - ARV Ilion Jongens 100m
4x100m
Ver
JJA - 100mJJA - Ver gr2
111 Michael Middelkoop JJA - ARV Ilion - ARV Ilion Jongens Kogelsl
JJA - Kogelsl
112 Richard Middelkoop JJA - ARV Ilion - ARV Ilion Jongens 400m
110mH
Hoog
JJA - 400mJJA - 110mHJJA - Hoog gr2
113 Tiago Smithuis JJA - ARV Ilion - ARV Ilion Jongens 110mH
4x100m
Hoog
JJA - 110mHJJA - Hoog gr1
114 Koen Stapel JJA - ARV Ilion - ARV Ilion Jongens Kogel
Polshoog
JJA - Kogel gr2JJA - Polshoog
115 Alessio va... Straaten JJA - ARV Ilion - ARV Ilion Jongens 800m
3000m
JJA - 800mJJA - 3000m
116 Biagio van... Straaten JJA - ARV Ilion - ARV Ilion Jongens 400m
800m
JJA - 400mJJA - 800m
117 Floris Aarts JJA - AV 1923 - AV 1923 Jongens Speer
Kogel
Hoog
JJA - Speer gr2JJA - Kogel gr1JJA - Hoog gr1
118 Elvis Afrifa JJA - AV 1923 - AV 1923 Jongens 100m
4x100m
JJA - 100m
119 Ezra Amokwandoh JJA - AV 1923 - AV 1923 Jongens 100m
4x100m
JJA - 100m
120 Levi Engels JJA - AV 1923 - AV 1923 Jongens 3000m
JJA - 3000m
121 Stein Glastra JJA - AV 1923 - AV 1923 Jongens 800m
JJA - 800m
122 Bram van der Jagt JJA - AV 1923 - AV 1923 Jongens 400m
110mH
Hoog
JJA - 400mJJA - 110mHJJA - Hoog gr2
123 Tsega Kifle JJA - AV 1923 - AV 1923 Jongens 3000m
JJA - 3000m
124 Niels Poelwijk JJA - AV 1923 - AV 1923 Jongens 4x100m
Speer
Kogelsl
JJA - Speer gr1JJA - Kogelsl
125 Julian Record JJA - AV 1923 - AV 1923 Jongens 110mH
Polshoog
Ver
JJA - 110mHJJA - PolshoogJJA - Ver gr2
126 Giel Ritmeijer JJA - AV 1923 - AV 1923 Jongens 800m
3000m
JJA - 800mJJA - 3000m
127 Johnny van...hooneveld JJA - AV 1923 - AV 1923 Jongens 4x100m
Kogel
Ver
JJA - Kogel gr2JJA - Ver gr1
128 Levi van Agthoven JJA - Clytoneus - AV Clytoneus Jongens 400m
4x100m
JJA - 400m
129 Laurens Corbière JJA - Clytoneus - AV Clytoneus Jongens Speer
Kogel
Kogelsl
JJA - Speer gr2JJA - Kogel gr1JJA - Kogelsl
130 Lars van G... Brouwers JJA - Clytoneus - AV Clytoneus Jongens Hoog
Ver
JJA - Hoog gr2JJA - Ver gr2
131 Jelle Heijne JJA - Clytoneus - AV Clytoneus Jongens 100m
4x100m
Polshoog
JJA - 100mJJA - Polshoog
132 Mike van der Hoek JJA - Clytoneus - AV Clytoneus Jongens Hoog
JJA - Hoog gr1
133 Daan Jansen JJA - Clytoneus - AV Clytoneus Jongens 400m
110mH
4x100m
JJA - 400mJJA - 110mH
135 Freek Tie...enesteege JJA - Clytoneus - AV Clytoneus Jongens Speer
Kogel
JJA - Speer gr1JJA - Kogel gr2
136 Richard Assendelft JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 100m
4x100m
JJA - 100m
137 Zeb Beelen JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 3000m
JJA - 3000m
138 Jarik Beukers JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens Ver
JJA - Ver gr1
139 Joost Dofferhoff JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 800m
3000m
JJA - 800mJJA - 3000m
140 Thijmen Dofferhoff JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 400m
800m
JJA - 400mJJA - 800m
141 Mart Kroon JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 4x100m
Kogel
Kogelsl
JJA - Kogel gr2JJA - Kogelsl
142 Wolf Nederpel JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens Speer
Kogel
JJA - Speer gr2JJA - Kogel gr1
143 Alex van Noort JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 100m
Ver
JJA - 100mJJA - Ver gr2
144 Steven Oosterkamp JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 4x100m
Hoog
JJA - Hoog gr2
145 Jesse Verdoes JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 110mH
Speer
JJA - 110mHJJA - Speer gr1
146 Ruben van ...erdenburg JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 400m
Hoog
JJA - 400mJJA - Hoog gr1
147 Jurgen van der Zwet JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 110mH
4x100m
Polshoog
JJA - 110mHJJA - Polshoog
148 Mike van Dijk JJA - AV Haarlem - AV Haarlem Jongens 3000m
110mH
Hoog
JJA - 3000mJJA - 110mH
149 Roeland Heitkönig JJA - AV Haarlem - AV Haarlem Jongens 400m
800m
4x100m
JJA - 400mJJA - 800m
150 Casper Kroon JJA - AV Haarlem - AV Haarlem Jongens 3000m
JJA - 3000m
151 Wessel Kruin JJA - AV Haarlem - AV Haarlem Jongens 100m
4x100m
Ver
JJA - 100mJJA - Ver gr1
152 Pim Pauel JJA - AV Haarlem - AV Haarlem Jongens 100m
4x100m
JJA - 100m
153 Siem Prins JJA - AV Haarlem - AV Haarlem Jongens Speer
Kogel
Kogelsl
JJA - Speer gr1JJA - Kogel gr2JJA - Kogelsl
154 Marco Schutter JJA - AV Haarlem - AV Haarlem Jongens Speer
Kogel
JJA - Speer gr2JJA - Kogel gr1
155 Tim van Vugt JJA - AV Haarlem - AV Haarlem Jongens 4x100m
Polshoog
Ver
JJA - PolshoogJJA - Ver gr2
156 Paul Zuiderduin JJA - AV Haarlem - AV Haarlem Jongens 110mH
Hoog
JJA - 110mHJJA - Hoog gr2
157 Sjoerd van Deudekom JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 110mH
4x100m
Polshoog
JJA - 110mHJJA - Polshoog
158 Jelmer van Diepen JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens Hoog
JJA - Hoog gr2
159 Jelle de Jong JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 4x100m
Kogel
Ver
JJA - Kogel gr2JJA - Ver gr1
160 Dennis Kleij JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 800m
JJA - 800m
161 Tijmen van 't Land JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 3000m
JJA - 3000m
162 Anthony Markus JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 100m
4x100m
Ver
JJA - 100mJJA - Ver gr2
163 Thijs van Noorloos JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 400m
JJA - 400m
164 Jesse Pupping JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens Hoog
JJA - Hoog gr1
165 Sven Schoonebeek JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 800m
JJA - 800m
166 Niek Tel JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens Speer
Kogel
JJA - Speer gr2JJA - Kogel gr1
167 Mats Tjepkema JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 100m
4x100m
Speer
JJA - 100mJJA - Speer gr1
168 Marten Voorberg JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens Kogelsl
JJA - Kogelsl
169 Koen van Asselt JJA - AV Suomi - AV Suomi Jongens 3000m
Speer
JJA - 3000mJJA - Speer gr1
170 Quint de C...Delwijnen JJA - AV Suomi - AV Suomi Jongens 800m
Ver
JJA - 800mJJA - Ver gr2
171 Jochem Dobber JJA - AV Suomi - AV Suomi Jongens 400m
4x100m
JJA - 400m
172 Tim Groeneveld JJA - AV Suomi - AV Suomi Jongens Speer
Kogel
JJA - Speer gr2JJA - Kogel gr1
173 Bart Groeneveld JJA - AV Suomi - AV Suomi Jongens Kogel
Kogelsl
JJA - Kogel gr2JJA - Kogelsl
174 Daan Molleman JJA - AV Suomi - AV Suomi Jongens 400m
4x100m
JJA - 400m
175 David Rosdorff JJA - AV Suomi - AV Suomi Jongens 110mH
4x100m
Hoog
JJA - 110mHJJA - Hoog gr2
176 Bess van Noord MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes 1500m
MJA - 1500m
177 Jelle van Sunder JJA - AV Suomi - AV Suomi Jongens 100m
4x100m
JJA - 100m
178 Lukas Brand JJA - AV `47 - AV `47 Jongens 100m
4x100m
Ver
JJA - 100mJJA - Ver gr2
179 Remon van Duijnen JJA - AV `47 - AV `47 Jongens Kogel
Kogelsl
JJA - Kogel gr2JJA - Kogelsl
180 Hans Harting JJA - AV `47 - AV `47 Jongens 4x100m
Hoog
Polshoog
JJA - Hoog gr1JJA - Polshoog
181 Lars Heijboer JJA - AV `47 - AV `47 Jongens 3000m
Speer
JJA - 3000mJJA - Speer gr2
182 Stijn Heuvelman JJA - AV `47 - AV `47 Jongens 100m
Kogel
Hoog
JJA - 100mJJA - Kogel gr1JJA - Hoog gr2
183 Michaël Kooter JJA - AV `47 - AV `47 Jongens 400m
800m
JJA - 400mJJA - 800m
184 Daan Schuurman JJA - AV `47 - AV `47 Jongens 4x100m
Speer
Ver
JJA - Speer gr1JJA - Ver gr1
185 Matthijs de Waal JJA - AV `47 - AV `47 Jongens 400m
110mH
4x100m
JJA - 400mJJA - 110mH
186 Jamaal Awad JJA - DEM - DEM Jongens 100m
4x100m
Speer
JJA - 100mJJA - Speer gr1
187 Hans den Boer JJA - DEM - DEM Jongens 800m
4x100m
JJA - 800m
188 Davis Hagedoorn JJA - DEM - DEM Jongens 400m
110mH
Hoog
JJA - 400mJJA - 110mHJJA - Hoog gr2
189 Synnargio Ignatia JJA - DEM - DEM Jongens 4x100m
Hoog
Ver
JJA - Hoog gr1JJA - Ver gr1
190 Kevin Jansen JJA - DEM - DEM Jongens 400m
4x100m
Kogel
JJA - 400mJJA - Kogel gr2
191 Jordy Kluft JJA - DEM - DEM Jongens 100m
4x100m
Kogelsl
JJA - 100mJJA - Kogelsl
192 Jelco Kohlenberg JJA - DEM - DEM Jongens 800m
JJA - 800m
194 Vyron Saridin JJA - DEM - DEM Jongens 110mH
Speer
JJA - 110mHJJA - Speer gr2
195 Alexander Soethout JJA - DEM - DEM Jongens Kogel
Polshoog
Ver
JJA - Kogel gr1JJA - PolshoogJJA - Ver gr2
196 Thom Vessies JJA - DEM - DEM Jongens 3000m
JJA - 3000m
197 Martijn Beekhuis JJA - KAV Holland - KAV Holland Jongens Kogel
JJA - Kogel gr2
198 Mick Groeneveld JJA - KAV Holland - KAV Holland Jongens 800m
JJA - 800m
199 Jos Hoogewerf JJA - KAV Holland - KAV Holland Jongens Polshoog
JJA - Polshoog
200 Martijn Hoogewerf JJA - KAV Holland - KAV Holland Jongens 110mH
4x100m
Speer
JJA - 110mHJJA - Speer gr1
201 Niels Lambers JJA - KAV Holland - KAV Holland Jongens 4x100m
Kogel
Kogelsl
JJA - Kogel gr1JJA - Kogelsl
202 Sil Negenman JJA - KAV Holland - KAV Holland Jongens 4x100m
Hoog
JJA - Hoog gr1
203 Delano de ...Marreiros JJA - KAV Holland - KAV Holland Jongens 100m
Ver
JJA - 100mJJA - Ver gr2
204 Tijn Pronk JJA - KAV Holland - KAV Holland Jongens 400m
800m
JJA - 400mJJA - 800m
205 Igor Uiterwijk JJA - KAV Holland - KAV Holland Jongens 100m
Ver
JJA - 100mJJA - Ver gr1
206 Job Wiltink JJA - KAV Holland - KAV Holland Jongens 400m
4x100m
JJA - 400m
207 Jelte van Atten JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 1 800m
JJA - 800m
208 Rogier van den Burgh JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 2 800m
JJA - 800m
209 Axel Dasbach JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 2 4x100m
Polshoog
Ver
JJA - PolshoogJJA - Ver gr2
210 Gerben Dofferhoff JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 1 Kogel
JJA - Kogel gr2
211 Mischa de Haan JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 2 Speer
Kogel
JJA - Speer gr2JJA - Kogel gr1
212 Sjoerd Wezelenburg JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 400m
JJA - 400m
213 Thijs Houbiers JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 1 3000m
JJA - 3000m
214 Jesper Hout JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 2 400m
4x100m
Speer
JJA - 400mJJA - Speer gr1
215 Rinner Zeinstra JJA - AV 1923 - AV 1923 Jongens 400m
JJA - 400m
216 Wessel van Leur JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 2 4x100m
Hoog
JJA - Hoog gr2
217 Casper van der Luijt JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 1 800m
4x100m
JJA - 800m
218 Tijmen Ottenheim JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 1 Kogel
Hoog
JJA - Kogel gr1JJA - Hoog gr2
219 Stijn Pauli JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 1 100m
4x100m
Speer
JJA - 100mJJA - Speer gr2
220 Jeroen Reijman JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 1 110mH
Ver
JJA - 110mHJJA - Ver gr1
221 Thieme Schmidt JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 1 400m
Speer
Kogelsl
JJA - 400mJJA - Speer gr1JJA - Kogelsl
222 Jelle Steenbeek JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 1 3000m
JJA - 3000m
223 Stijn van Weegberg JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 1 400m
4x100m
JJA - 400m
224 Joshua Wegman JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 2 100m
4x100m
Ver
JJA - 100mJJA - Ver gr1
225 Wessel Wiersema JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 2 Kogel
Kogelsl
JJA - Kogel gr2JJA - Kogelsl
226 Stein Wisse JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 1 110mH
Polshoog
Ver
JJA - 110mHJJA - PolshoogJJA - Ver gr2
227 Milo Zech...allebroek JJA - Leiden - Leiden Atl...ns Team 1 100m
4x100m
JJA - 100m
228 Philip van de Beek JJA - Phanos - Phanos Jongens Polshoog
JJA - Polshoog
229 Sareje Bulale JJA - Phanos - Phanos Jongens 3000m
JJA - 3000m
230 Felix Burger JJA - Phanos - Phanos Jongens 400m
Speer
Kogelsl
JJA - 400mJJA - Speer gr1JJA - Kogelsl
231 Imre Fodi JJA - Phanos - Phanos Jongens Ver
JJA - Ver gr2
232 Rafael Gridelli JJA - Phanos - Phanos Jongens 3000m
JJA - 3000m
233 Luwe Groot JJA - Phanos - Phanos Jongens Hoog
JJA - Hoog gr1
234 Serencio Lionahr JJA - Phanos - Phanos Jongens 100m
4x100m
JJA - 100m
235 Orlando Misaine JJA - Phanos - Phanos Jongens 100m
4x100m
JJA - 100m
236 Sven Poelmann JJA - Phanos - Phanos Jongens Speer
Kogel
JJA - Speer gr2JJA - Kogel gr1
237 Henrik Pröpper JJA - Phanos - Phanos Jongens Kogel
JJA - Kogel gr2
238 Liam van der Schaaf JJA - Phanos - Phanos Jongens 110mH
4x100m
Hoog
JJA - 110mHJJA - Hoog gr2
239 Riwan Silva Luiken JJA - Phanos - Phanos Jongens 800m
JJA - 800m
240 Quincy Stjeward JJA - Phanos - Phanos Jongens 4x100m
Ver
JJA - Ver gr1
241 Jaïr Wielzen JJA - Phanos - Phanos Jongens 400m
JJA - 400m
242 Basile Wieser JJA - Phanos - Phanos Jongens 800m
JJA - 800m
243 Daan Alers JJA - Tempo AV - Tempo AV Jongens 400m
4x100m
Ver
JJA - 400mJJA - Ver gr2
244 Sebastiaan Ceuppens JJA - Tempo AV - Tempo AV Jongens 400m
JJA - 400m
245 Job van den End JJA - Tempo AV - Tempo AV Jongens 800m
JJA - 800m
246 Ruben Harmsen JJA - Tempo AV - Tempo AV Jongens Speer
JJA - Speer gr1
247 Thomas van...er Heijde JJA - Tempo AV - Tempo AV Jongens 800m
JJA - 800m
248 Oscar Heijdra JJA - Tempo AV - Tempo AV Jongens Speer
Kogel
Kogelsl
JJA - Speer gr2JJA - Kogel gr1JJA - Kogelsl
249 Lukas Kotkamp JJA - Tempo AV - Tempo AV Jongens 100m
4x100m
Hoog
JJA - 100mJJA - Hoog gr1
250 Jay Legrand JJA - Tempo AV - Tempo AV Jongens 100m
4x100m
Ver
JJA - 100mJJA - Ver gr1
251 Jochem Sluijter JJA - Tempo AV - Tempo AV Jongens 110mH
4x100m
Polshoog
JJA - 110mHJJA - Polshoog
252 David Vos JJA - Tempo AV - Tempo AV Jongens 3000m
JJA - 3000m
253 Dennis Hu...en De Wit JJA - VS97 - Voorschote...7 Jongens Speer
Kogel
JJA - Speer gr2JJA - Kogel gr1
254 Matthijs Mugge JJA - VS97 - Voorschote...7 Jongens 3000m
Speer
JJA - 3000mJJA - Speer gr1
255 Robbert Solleveld JJA - VS97 - Voorschote...7 Jongens Hoog
Ver
JJA - Hoog gr1JJA - Ver gr1
256 Teun Wilde JJA - VS97 - Voorschote...7 Jongens 100m
400m
JJA - 100mJJA - 400m
257 Arlyn Haveman MJA - AAC - AAC Meisjes 800m
Speer
Hoog
MJA - 800mMJA - Speer gr1MJA - Hoog gr2
258 Keeley Heijdeman MJA - AAC - AAC Meisjes 4x100m
Speer
Kogel
MJA - Speer gr2MJA - Kogel gr1
259 Amy Vermeer MJA - DEM - DEM Meisjes Kogelsl
MJA - Kogelsl
260 Sophie Jebose MJA - AAC - AAC Meisjes 100mH
4x100m
Ver
MJA - 100mHMJA - Ver gr2
261 Nikki Kraaijeveld MJA - AAC - AAC Meisjes 100m
400m
100mH
MJA - 100mMJA - 400mMJA - 100mH
262 Merit Schuurman MJA - AAC - AAC Meisjes 400m
4x100m
Ver
MJA - 400mMJA - Ver gr1
263 Beau Winnubst MJA - AAC - AAC Meisjes 4x100m
264 Julia Wolbink MJA - AAC - AAC Meisjes Kogel
Kogelsl
MJA - Kogel gr2MJA - Kogelsl
265 Zola Zwerver MJA - AAC - AAC Meisjes 100m
1500m
4x100m
MJA - 100mMJA - 1500m
266 Pamela Al...e Ramirez MJA - ARV Ilion - ARV Ilion Meisjes 1500m
MJA - 1500m
267 Sterre de Booy MJA - ARV Ilion - ARV Ilion Meisjes 4x100m
Hoog
Ver
MJA - Hoog gr1MJA - Ver gr1
268 Mieke Brinkman MJA - ARV Ilion - ARV Ilion Meisjes 100m
4x100m
MJA - 100m
269 Tamara Eleonora MJA - ARV Ilion - ARV Ilion Meisjes 4x100m
Speer
Kogel
MJA - Speer gr2MJA - Kogel gr1
270 Lauren Legemaate MJA - ARV Ilion - ARV Ilion Meisjes 400m
MJA - 400m
271 Joanny Loeffen MJA - ARV Ilion - ARV Ilion Meisjes 100m
100mH
Kogel
MJA - 100mMJA - 100mHMJA - Kogel gr2
272 Dorien Oosterhuis MJA - ARV Ilion - ARV Ilion Meisjes Kogelsl
MJA - Kogelsl
273 Romy de Smit MJA - ARV Ilion - ARV Ilion Meisjes 400m
Speer
Hoog
MJA - 400mMJA - Speer gr1MJA - Hoog gr2
274 Lysette Wanders MJA - ARV Ilion - ARV Ilion Meisjes 100mH
4x100m
Ver
MJA - 100mHMJA - Ver gr2
275 Lisanne Wendling MJA - ARV Ilion - ARV Ilion Meisjes 800m
MJA - 800m
276 Rosita Abdollah MJA - AV 1923 - AV 1923 Meisjes 100m
MJA - 100m
277 Racquelle Biezen MJA - AV 1923 - AV 1923 Meisjes Kogel
Kogelsl
Hoog
MJA - Kogel gr2MJA - KogelslMJA - Hoog gr2
278 Rochan Comello MJA - AV 1923 - AV 1923 Meisjes 1500m
MJA - 1500m
279 Loeka Klok MJA - AV 1923 - AV 1923 Meisjes 800m
MJA - 800m
280 Angelique Oyewole MJA - AV 1923 - AV 1923 Meisjes 4x100m
Hoog
MJA - Hoog gr1
281 Iris de Ruiter MJA - AV 1923 - AV 1923 Meisjes 100mH
Speer
Kogel
MJA - 100mHMJA - Speer gr2MJA - Kogel gr1
282 Janke Strijp MJA - AV 1923 - AV 1923 Meisjes 100m
400m
100mH
MJA - 100mMJA - 400mMJA - 100mH
283 Naseya Weinchard MJA - AV 1923 - AV 1923 Meisjes 4x100m
Ver
MJA - Ver gr1
284 Tara Yoro MJA - AV 1923 - AV 1923 Meisjes 800m
4x100m
Ver
MJA - 800mMJA - Ver gr2
285 Justine Zwier MJA - AV 1923 - AV 1923 Meisjes 400m
4x100m
Speer
MJA - 400mMJA - Speer gr1
286 Sophie Baartman MJA - AV Atverni - AV Atverni Meisjes 400m
MJA - 400m
287 Desirée van Beest MJA - AV Atverni - AV Atverni Meisjes 100mH
4x100m
Ver
MJA - 100mHMJA - Ver gr1
288 Ynte Biemans MJA - AV Atverni - AV Atverni Meisjes 1500m
MJA - 1500m
289 Ivanka Heijstee MJA - AV Atverni - AV Atverni Meisjes 100m
4x100m
MJA - 100m
290 Dorine Huisman MJA - AV Atverni - AV Atverni Meisjes 100m
4x100m
Ver
MJA - 100mMJA - Ver gr2
291 Anouk van der Linden MJA - AV Atverni - AV Atverni Meisjes Speer
Kogel
Hoog
MJA - Speer gr1MJA - Kogel gr1MJA - Hoog gr2
292 Aylan Menick MJA - AV Atverni - AV Atverni Meisjes 800m
MJA - 800m
293 Suzanne Miltenburg MJA - AV Atverni - AV Atverni Meisjes 100mH
4x100m
Kogelsl
MJA - 100mHMJA - Kogelsl
295 Andrea Bouma MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes 100m
4x100m
Hoog
MJA - 100mMJA - Hoog gr1
296 Laurien va...Coevering MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes 100m
MJA - 100m
297 Lianne Daan MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes 800m
Speer
MJA - 800mMJA - Speer gr1
298 Rebecca Hulshof MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes 800m
100mH
MJA - 800mMJA - 100mH
299 Annemarie ten Kate MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes 4x100m
Ver
MJA - Ver gr2
300 Carmen Oosterkamp MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes 400m
1500m
MJA - 400mMJA - 1500m
301 Anneloes Pluimert MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes 100mH
Kogel
MJA - 100mHMJA - Kogel gr2
302 Juliette Pluimert MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes 4x100m
Hoog
MJA - Hoog gr2
303 Lotte van Stijn MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes 400m
4x100m
Ver
MJA - 400mMJA - Ver gr1
304 Inge de Willigen MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes Speer
Kogel
Kogelsl
MJA - Speer gr2MJA - Kogel gr1MJA - Kogelsl
305 Dianne Conijn MJA - DKEV - AV DOKEV A...r Meisjes 800m
1500m
4x100m
MJA - 800mMJA - 1500m
306 Björk Johannes MJA - DKEV - AV DOKEV A...r Meisjes 100m
100mH
Ver
MJA - 100mMJA - 100mHMJA - Ver gr2
307 Laura Leyen MJA - DKEV - AV DOKEV A...r Meisjes 400m
Speer
Kogel
MJA - 400mMJA - Speer gr2MJA - Kogel gr1
308 Melanie Zoer MJA - DKEV - AV DOKEV A...r Meisjes 100m
4x100m
Ver
MJA - 100mMJA - Ver gr1
309 Hanna Knotnerus MJA - AV Feniks - AV Feniks Meisjes 100mH
Hoog
Ver
MJA - 100mHMJA - Hoog gr1MJA - Ver gr1
310 Esmee Bakker MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes 1500m
MJA - 1500m
311 Owi Boon MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes 400m
MJA - 400m
312 Minke Bosma MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes Ver
MJA - Ver gr1
313 Renee van Deudekom MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes Kogel
MJA - Kogel gr2
314 Marit Dommanschet MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes 400m
MJA - 400m
315 Marije Haverkort MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes 800m
MJA - 800m
316 Charlotte Hopman MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes Speer
MJA - Speer gr2
317 Annebel Jaarsma MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes 4x100m
318 Emma de Koning MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes Kogel
Kogelsl
MJA - Kogel gr1MJA - Kogelsl
319 Noelle Kreijsig MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes Hoog
MJA - Hoog gr1
320 Shanna Mol MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes 100m
100mH
4x100m
MJA - 100mMJA - 100mH
321 Hanna Voorberg MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes 100m
4x100m
Speer
MJA - 100mMJA - Speer gr1
322 Nora Winter MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes 800m
4x100m
Hoog
MJA - 800mMJA - Hoog gr2
323 Maartje van Asselt MJA - AV Suomi - AV Suomi Meisjes 800m
Speer
MJA - 800mMJA - Speer gr1
324 Irene Cauwels MJA - AV Suomi - AV Suomi Meisjes 400m
4x100m
Kogel
MJA - 400mMJA - Kogel gr2
325 Veerle Eijsbroek MJA - AV Suomi - AV Suomi Meisjes 100m
4x100m
MJA - 100m
326 Celeste Menso MJA - AV Suomi - AV Suomi Meisjes 4x100m
Ver
MJA - Ver gr1
327 Indy Post MJA - AV Suomi - AV Suomi Meisjes Speer
Ver
MJA - Speer gr2MJA - Ver gr2
328 Arlette Schaefer MJA - AV Suomi - AV Suomi Meisjes 100m
4x100m
MJA - 100m
329 Juliette Bruin MJA - WRNG - AV DOKEV A...r Meisjes 4x100m
Hoog
MJA - Hoog gr1
330 Robin Post MJA - WRNG - AV DOKEV A...r Meisjes Kogel
Kogelsl
MJA - Kogel gr2MJA - Kogelsl
331 Marit Uitterdijk MJA - WRNG - AV DOKEV A...r Meisjes 400m
4x100m
Speer
MJA - 400mMJA - Speer gr1
332 Evita Hoogeveen MJA - AV `47 - AV `47 Meisjes 800m
1500m
MJA - 800mMJA - 1500m
333 Anne de Jong MJA - AV `47 - AV `47 Meisjes 100m
100mH
Speer
MJA - 100mMJA - 100mHMJA - Speer gr1
334 Joyce Kraaijenbrink MJA - AV `47 - AV `47 Meisjes 100mH
4x100m
Ver
MJA - 100mHMJA - Ver gr1
335 Rinka Kranenburg MJA - AV `47 - AV `47 Meisjes 400m
4x100m
Hoog
MJA - 400mMJA - Hoog gr2
336 Marlène Straathof MJA - AV `47 - AV `47 Meisjes 400m
800m
4x100m
MJA - 400mMJA - 800m
337 Anniek Uitenbroek MJA - AV `47 - AV `47 Meisjes 100m
4x100m
Ver
MJA - 100mMJA - Ver gr2
338 Anouschka de Waal MJA - AV `47 - AV `47 Meisjes Speer
Kogel
Kogelsl
MJA - Speer gr2MJA - Kogel gr1MJA - Kogelsl
339 Emma Zaad MJA - AV `47 - AV `47 Meisjes Kogel
Hoog
MJA - Kogel gr2MJA - Hoog gr1
340 Dion Kies MJA - DEM - DEM Meisjes Speer
Kogel
MJA - Speer gr1MJA - Kogel gr2
341 Lotte Paardekooper MJA - DEM - DEM Meisjes Speer
Kogel
MJA - Speer gr2MJA - Kogel gr1
342 Renee van Rookhuizen MJA - DEM - DEM Meisjes 100m
Hoog
Ver
MJA - 100mMJA - Hoog gr2MJA - Ver gr2
343 Eline Sch...n Westrum MJA - DEM - DEM Meisjes 100m
Hoog
MJA - 100mMJA - Hoog gr1
344 Yanika Einholz MJA - KAV Holland - KAV Holland Meisjes 100m
4x100m
Speer
MJA - 100mMJA - Speer gr1
345 Judith Endstra MJA - KAV Holland - KAV Holland Meisjes 4x100m
Hoog
Ver
MJA - Hoog gr1MJA - Ver gr1
346 Tessel Huibregtsen MJA - KAV Holland - KAV Holland Meisjes 4x100m
347 Ijke Mourits MJA - KAV Holland - KAV Holland Meisjes 1500m
MJA - 1500m
348 Marieke Mul MJA - KAV Holland - KAV Holland Meisjes Speer
Kogel
Kogelsl
MJA - Speer gr2MJA - Kogel gr1MJA - Kogelsl
349 Liselot Thunissen MJA - KAV Holland - KAV Holland Meisjes 100m
4x100m
MJA - 100m
350 Doortje Coffeng MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 1 400m
MJA - 400m
351 Naomi van Daalen MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 1 1500m
Ver
MJA - 1500mMJA - Ver gr1
352 Marije Efdee MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 1 Kogel
Kogelsl
MJA - Kogel gr2MJA - Kogelsl
353 Roos van Elk MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 1 800m
4x100m
MJA - 800m
354 Lorraine Gonizzi MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 2 100m
100mH
4x100m
MJA - 100mMJA - 100mH
355 Margot Hemminga MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 2 1500m
MJA - 1500m
356 Nynke Jongejan MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 2 Kogel
Hoog
MJA - Kogel gr1MJA - Hoog gr2
357 Janneke Lemmerzaal MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 1 100mH
4x100m
Ver
MJA - 100mHMJA - Ver gr2
358 Yasmin Liverpool MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 1 100m
400m
4x100m
MJA - 100mMJA - 400m
359 Amal Maatoug MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 2 800m
Speer
MJA - 800mMJA - Speer gr2
360 Amber van Mensch MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 2 Speer
Kogel
Kogelsl
MJA - Speer gr1MJA - Kogel gr2MJA - Kogelsl
361 Melanie Overmars MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 2 100m
4x100m
MJA - 100m
362 Eline Roskam MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 1 800m
MJA - 800m
363 Lieke Schmidt MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 1 Speer
Hoog
MJA - Speer gr1MJA - Hoog gr2
364 Kyara Tjin-A-Lim MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 1 100m
100mH
4x100m
MJA - 100mMJA - 100mH
365 Froukje van der Veen MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 2 100mH
4x100m
Ver
MJA - 100mHMJA - Ver gr2
366 Lucinde Wiersema MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 1 Speer
Kogel
Hoog
MJA - Speer gr2MJA - Kogel gr1MJA - Hoog gr1
367 Anne-Lokke... der Zalm MJA - Leiden - Leiden Atl...es Team 2 400m
4x100m
Ver
MJA - 400mMJA - Ver gr1
368 Lotje van Erp MJA - Phanos - Phanos Meisjes 100mH
MJA - 100mH
369 Lisa Goossens MJA - Phanos - Phanos Meisjes 4x100m
Kogel
Hoog
MJA - Kogel gr1MJA - Hoog gr1
370 Josephine Kandeh MJA - Phanos - Phanos Meisjes Speer
MJA - Speer gr1
371 Laura Karamowa MJA - Phanos - Phanos Meisjes 400m
1500m
4x100m
MJA - 400mMJA - 1500m
372 Rianne Klooster MJA - Phanos - Phanos Meisjes Kogelsl
Hoog
MJA - KogelslMJA - Hoog gr2
373 Noortje Kwakernaak MJA - Phanos - Phanos Meisjes 4x100m
Ver
MJA - Ver gr2
374 Jacqueline Muts MJA - Phanos - Phanos Meisjes 100mH
Kogel
Ver
MJA - 100mHMJA - Kogel gr2MJA - Ver gr1
375 Lotte Pröpper MJA - Phanos - Phanos Meisjes 400m
Speer
MJA - 400mMJA - Speer gr2
376 Amina Schellekens MJA - Phanos - Phanos Meisjes 800m
MJA - 800m
377 Sharon Spalburg MJA - Phanos - Phanos Meisjes 100m
4x100m
MJA - 100m
378 Lois van Weringh MJA - Phanos - Phanos Meisjes 1500m
MJA - 1500m
379 Gabriëlla...der Wijck MJA - Phanos - Phanos Meisjes 100m
4x100m
MJA - 100m
380 Melanie Meyer MJA - WRNG - AV DOKEV A...r Meisjes 1500m
100mH
Hoog
MJA - 1500mMJA - 100mHMJA - Hoog gr2