Inschrijvingen Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2016]




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Team punten
178 Mitchell Emmers JJA - AV Attila 200m
JJA - 200m AV Attila Jongens 0
179 Erik Schuit JJA - Spado 800m
JJA - 800m Spado Jongens 0
180 Jaro IJpelaar JJA - AV Attila 800m
Hoog
JJA - 800mJJA - Hoog - groep 1 AV Attila Jongens 1028
181 Troy de Juncker JJA - AV Attila 1500m
4x400m
JJA - 1500m AV Attila Jongens 0
183 Mattijs Mols JJA - AV Attila Discus
Kogel
JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 AV Attila Jongens 1449
184 Domingos Muanza JJA - AV Attila 100m
Speer
JJA - 100mJJA - Spee...- groep 1 AV Attila Jongens 410
185 Merthijn Roggeveen JJA - AV Attila 4x400m
AV Attila Jongens 0
186 David Staat JJA - AV Attila 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m AV Attila Jongens 1423
187 Vincent Staat JJA - AV Attila Hoog
HSS
JJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 1 AV Attila Jongens 486
188 Tim Verhoeven JJA - AV Attila 400mH
4x400m
Speer
JJA - 400mHJJA - Spee...- groep 2 AV Attila Jongens 594
189 Tijke Wentink JJA - AV Attila 1500m
4x400m
JJA - 1500m AV Attila Jongens 656
190 Tonnie de Benis JJA - AVGM 1500m
JJA - 1500m AV Generaal Michaelis Jongens 433
191 Max van der Donk JJA - AVGM 400mH
4x400m
Discus
JJA - 400mHJJA - Disc...- groep 1 AV Generaal Michaelis Jongens 214
192 Stef Hankel JJA - AVGM 200m
1500m
JJA - 200mJJA - 1500m AV Generaal Michaelis Jongens 309
193 Vincent Hein JJA - AVGM 4x400m
AV Generaal Michaelis Jongens 0
194 Daan van Hoof JJA - AVGM 800m
4x400m
JJA - 800m AV Generaal Michaelis Jongens 550
195 Roy van Kraaij JJA - AVGM 4x400m
Speer
JJA - Spee...- groep 1 AV Generaal Michaelis Jongens 0
196 Matthijs Slegt JJA - AVGM Discus
Kogel
JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 AV Generaal Michaelis Jongens 798
197 Yurien Weiland JJA - AVGM 100m
JJA - 100m AV Generaal Michaelis Jongens 412
198 Thomas Witteveen JJA - AVGM Speer
Hoog
JJA - Spee...- groep 2JJA - Hoog - groep 1 AV Generaal Michaelis Jongens 512
199 Nick van der Worp JJA - AVGM Kogel
HSS
JJA - Koge...- groep 2JJA - HSS - groep 1 AV Generaal Michaelis Jongens 0
200 Alberto Biswane JJA - Olympus `70 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m AV Olympus `70 Jongens 1352
201 Tom de Gelder JJA - Olympus `70 1500m
4x400m
JJA - 1500m AV Olympus `70 Jongens 751
202 Guido Persoon JJA - Olympus `70 Discus
Hoog
HSS
JJA - Disc...- groep 2JJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 2 AV Olympus `70 Jongens 1550
203 Martijn Tiersma JJA - Olympus `70 800m
4x400m
JJA - 800m AV Olympus `70 Jongens 0
204 Lars Tinneveld JJA - Olympus `70 100m
200m
Speer
JJA - 100mJJA - 200mJJA - Spee...- groep 1 AV Olympus `70 Jongens 341
205 Tristan Valkenburg JJA - Olympus `70 800m
4x400m
Kogel
JJA - 800mJJA - Koge...- groep 2 AV Olympus `70 Jongens 802
206 Daan Valstar JJA - Olympus `70 1500m
400mH
4x400m
JJA - 1500mJJA - 400mH AV Olympus `70 Jongens 479
207 Niels van Deurzen JJA - SPOB 800m
4x400m
HSS
JJA - 800mJJA - HSS - groep 2 AV Spirit Oud Beijerland Jongens 1175
208 Kay Geerlings JJA - SPOB 4x400m
Discus
Kogel
JJA - Disc...- groep 2JJA - Koge...- groep 1 AV Spirit Oud Beijerland Jongens 1176
209 Michiel de...aasteniet JJA - SPOB 400mH
Speer
Hoog
JJA - 400mHJJA - Spee...- groep 2JJA - Hoog - groep 2 AV Spirit Oud Beijerland Jongens 1117
210 Patrick Loos JJA - SPOB 1500m
4x400m
Discus
JJA - 1500mJJA - Disc...- groep 1 AV Spirit Oud Beijerland Jongens 381
211 Sven Markesteijn JJA - SPOB Speer
Kogel
JJA - Spee...- groep 1JJA - Koge...- groep 2 AV Spirit Oud Beijerland Jongens 529
212 Jean Mattijsen JJA - SPOB 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m AV Spirit Oud Beijerland Jongens 1209
213 Sjoerd Visser JJA - SPOB Hoog
HSS
JJA - Hoog - groep 2JJA - HSS - groep 1 AV Spirit Oud Beijerland Jongens 0
214 Jelle van de Wal JJA - SPOB 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m AV Spirit Oud Beijerland Jongens 0
215 Bob Abotar JJA - Haag 4x400m
Hoog
HSS
JJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 1 Haag Atletiek Jongens 589
216 Tino Claessens JJA - Haag 100m
200m
Speer
JJA - 100mJJA - 200mJJA - Spee...- groep 1 Haag Atletiek Jongens 413
217 Boris van Groeningen JJA - Haag 100m
200m
HSS
JJA - 100mJJA - 200mJJA - HSS - groep 2 Haag Atletiek Jongens 1301
218 Maurik de Groot JJA - Haag 400mH
4x400m
JJA - 400mH Haag Atletiek Jongens 794
219 Abel Hijstek JJA - Haag 1500m
JJA - 1500m Haag Atletiek Jongens 504
220 Glenn Kunst JJA - Haag Speer
Discus
JJA - Spee...- groep 2JJA - Disc...- groep 2 Haag Atletiek Jongens 429
221 Tijan Samba JJA - Haag Discus
Kogel
JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 Haag Atletiek Jongens 445
222 Evi van Loon MJA - AV `40 200m
4x400m
Hoog
MJA - 200mMJA - Hoog - groep 1 AV `40 Meisjes 726
223 Marnix Vos JJA - Haag 800m
4x400m
JJA - 800m Haag Atletiek Jongens 0
224 Marijn Wolf JJA - Haag 800m
4x400m
Hoog
JJA - 800mJJA - Hoog - groep 2 Haag Atletiek Jongens 881
225 Bjarne Aelbers JJA - Rotterdam Speer
Discus
Kogel
JJA - Spee...- groep 1JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 2 Rotterdam Atletiek Jongens 939
226 Ghee Francisca JJA - Rotterdam 400mH
Hoog
HSS
JJA - 400mHJJA - Hoog - groep 2JJA - HSS - groep 2 Rotterdam Atletiek Jongens 924
227 Stan Jansen JJA - Rotterdam 1500m
4x400m
JJA - 1500m Rotterdam Atletiek Jongens 636
228 Raphael van de Linde JJA - Rotterdam 800m
JJA - 800m Rotterdam Atletiek Jongens 495
229 Shaeriano Murray JJA - Rotterdam 200m
4x400m
JJA - 200m Rotterdam Atletiek Jongens 599
230 Jeremy Pronk JJA - Rotterdam Speer
Discus
Kogel
JJA - Spee...- groep 2JJA - Disc...- groep 2JJA - Koge...- groep 1 Rotterdam Atletiek Jongens 623
231 Djavan Verheij JJA - Rotterdam 100m
4x400m
JJA - 100m Rotterdam Atletiek Jongens 478
232 Ruben de Vries JJA - Rotterdam 200m
4x400m
JJA - 200m Rotterdam Atletiek Jongens 0
233 Guus Nijkamp JJA - Spado 4x400m
Spado Jongens 0
234 Sander van...n Branden JJA - Spado Discus
Kogel
JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 2 Spado Jongens 0
235 Annet Slik MJA - ACW `66 Speer
MJA - Spee...- groep 1 ACW `66 Meisjes 0
237 Jim van Gorkum JJA - Spado 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m Spado Jongens 1590
238 Rick Govers JJA - Spado 1500m
JJA - 1500m Spado Jongens 268
239 Wislet de Hair JJA - Spado 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m Spado Jongens 0
240 Stephan H...n 't Veld JJA - Spado Speer
Discus
Kogel
JJA - Spee...- groep 2JJA - Disc...- groep 2JJA - Koge...- groep 1 Spado Jongens 1495
241 Toon IJzerman JJA - Spado 800m
4x400m
JJA - 800m Spado Jongens 651
242 Pelle Gelderblom JJA - Zeeland 400mH
4x400m
JJA - 400mH Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 720
243 Sven van Merode JJA - Spado Hoog
JJA - Hoog - groep 1 Spado Jongens 900
244 Martin Oonincx JJA - Spado 400mH
4x400m
JJA - 400mH Spado Jongens 748
245 Lars Dirkzwager JJA - Zeeland Hoog
JJA - Hoog - groep 1 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 725
246 Tim de Wit JJA - Spado Hoog
HSS
JJA - Hoog - groep 2JJA - HSS - groep 1 Spado Jongens 499
247 Fem Bongers MJA - AV De Keien 100m
200m
4x400m
MJA - 100mMJA - 200m AV De Keien Meisjes 0
248 Esther van...en Eijnde MJA - AV De Keien 100m
800m
4x400m
MJA - 100mMJA - 800m AV De Keien Meisjes 1214
249 Stefanie v...en Eijnde MJA - AV De Keien 200m
4x400m
HSS
MJA - 200mMJA - HSS - groep 2 AV De Keien Meisjes 1176
250 Rebecca Gílsíng MJA - AV De Keien Kogel
Hoog
MJA - Koge...- groep 1MJA - Hoog - groep 2 AV De Keien Meisjes 563
251 Maud van Hoorn MJA - AV De Keien Discus
Kogel
MJA - Disc...- groep 1MJA - Koge...- groep 2 AV De Keien Meisjes 585
252 Lisan Scholten MJA - AV De Keien 4x400m
Hoog
HSS
MJA - Hoog - groep 1MJA - HSS - groep 1 AV De Keien Meisjes 615
253 Maureen de Bresser MJA - AVGM Speer
Discus
Kogel
MJA - Spee...- groep 1MJA - Disc...- groep 2MJA - Koge...- groep 1 AV Generaal Michaelis Meisjes 1202
254 Manon Enting MJA - AVGM 100m
4x400m
Hoog
MJA - 100mMJA - Hoog - groep 2 AV Generaal Michaelis Meisjes 332
255 Marijke Heddes MJA - AVGM 800m
4x400m
Speer
MJA - 800mMJA - Spee...- groep 1 AV Generaal Michaelis Meisjes 476
256 Sandra Luijten MJA - AVGM 3000m
HSS
MJA - 3000mMJA - HSS - groep 1 AV Generaal Michaelis Meisjes 745
257 Lotte Maas MJA - AVGM 100m
4x400m
MJA - 100m AV Generaal Michaelis Meisjes 0
258 Ning Slaats MJA - AVGM 200m
4x400m
Hoog
MJA - 200mMJA - Hoog - groep 1 AV Generaal Michaelis Meisjes 726
259 Suzanne va...den Berge MJA - Olympus `70 100m
4x400m
HSS
MJA - 100mMJA - HSS - groep 1 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 0
260 Anne-Fleur Blok MJA - Olympus `70 100m
200m
Kogel
MJA - 100mMJA - 200mMJA - Koge...- groep 2 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 821
261 Danique de Brabander MJA - Olympus `70 Speer
Discus
Kogel
MJA - Spee...- groep 1MJA - Disc...- groep 1MJA - Koge...- groep 2 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 519
262 Dianne Kleuskens MJA - ACW `66 200m
4x400m
Hoog
MJA - 200mMJA - Hoog - groep 1 ACW `66 Meisjes 1074
263 Emma Dekker MJA - Olympus `70 400mH
MJA - 400mH AV Olympus `70 Meisjes Team 1 651
264 Lisan Duijvestijn MJA - Olympus `70 3000m
MJA - 3000m AV Olympus `70 Meisjes Team 1 722
265 Suzanne de Jong MJA - Olympus `70 800m
4x400m
MJA - 800m AV Olympus `70 Meisjes Team 1 0
266 Suzanne va...Marrewijk MJA - Olympus `70 100m
Polshoog
MJA - 100mMJA - Polshoog AV Olympus `70 Meisjes Team 2 233
267 Evan de Schrijver JJA - Zeeland 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 1486
268 Aline Philipsen MJA - Olympus `70 100m
HSS
Polshoog
MJA - 100mMJA - HSS - groep 2MJA - Polshoog AV Olympus `70 Meisjes Team 1 1417
269 Thelma Solleveld MJA - Olympus `70 200m
800m
4x400m
MJA - 200mMJA - 800m AV Olympus `70 Meisjes Team 1 1495
270 Eva Tetteroo MJA - Olympus `70 Speer
Kogel
Hoog
MJA - Spee...- groep 2MJA - Koge...- groep 1MJA - Hoog - groep 1 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 2165
271 Lynn van Toledo MJA - Olympus `70 3000m
MJA - 3000m AV Olympus `70 Meisjes Team 2 301
272 Fleurine van Beek MJA - Haag Hoog
Polshoog
MJA - Hoog - groep 2MJA - Polshoog Haag Atletiek Meisjes 1345
274 Anouk Dekkers MJA - Haag 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m Haag Atletiek Meisjes 1257
275 Edikan Ekpo MJA - Haag 100m
4x400m
HSS
MJA - 100mMJA - HSS - groep 1 Haag Atletiek Meisjes 0
276 Suzanne Giezeman MJA - Haag Speer
Discus
MJA - Spee...- groep 1MJA - Disc...- groep 2 Haag Atletiek Meisjes 601
277 Iza de Kort MJA - Haag 3000m
MJA - 3000m Haag Atletiek Meisjes 443
278 Eveline va...Marrewijk MJA - Olympus `70 200m
4x400m
MJA - 200m AV Olympus `70 Meisjes Team 1 0
279 Daan Walder JJA - AV Sprint 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m AV Sprint Jongens 1405
280 Lies van der Sluijs MJA - Haag Kogel
MJA - Koge...- groep 1 Haag Atletiek Meisjes 482
281 Tosca Smit MJA - Haag Speer
Discus
MJA - Spee...- groep 2MJA - Disc...- groep 1 Haag Atletiek Meisjes 696
282 Livia Tromp MJA - Haag 200m
400mH
4x400m
MJA - 200mMJA - 400mH Haag Atletiek Meisjes 547
283 Patou Vellekoop MJA - Haag 800m
4x400m
MJA - 800m Haag Atletiek Meisjes 0
284 Kiki Verroen MJA - Haag 800m
4x400m
MJA - 800m Haag Atletiek Meisjes 672
285 Jowie Robbemond JJA - AV Fortuna 100m
200m
Kogel
JJA - 100mJJA - 200mJJA - Koge...- groep 1 AV Fortuna Jongens 475
286 Elaine den Exter MJA - Rotterdam 100m
200m
Speer
MJA - 100mMJA - 200mMJA - Spee...- groep 1 Rotterdam Atletiek Meisjes 1942
287 Eva van der Marel MJA - Rotterdam 800m
Hoog
HSS
MJA - 800mMJA - Hoog - groep 1MJA - HSS - groep 2 Rotterdam Atletiek Meisjes 444
288 Kibibi Maseland MJA - Rotterdam 4x400m
Rotterdam Atletiek Meisjes 0
289 Davian Kerkhof JJA - AV Fortuna 100m
Speer
HSS
JJA - 100mJJA - Spee...- groep 2JJA - HSS - groep 1 AV Fortuna Jongens 1045
290 Judeska Sheppard MJA - Rotterdam 4x400m
HSS
MJA - HSS - groep 1 Rotterdam Atletiek Meisjes 737
291 Nout van den Bos JJA - Zeeland Discus
Kogel
JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 1401
292 Finn de Leng JJA - Zeeland 4x400m
Speer
HSS
JJA - Spee...- groep 1JJA - HSS - groep 2 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 1132
293 Daan van Liere JJA - Zeeland Kogel
HSS
JJA - Koge...- groep 2JJA - HSS - groep 1 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 0
294 Bart Balkenende JJA - Zeeland 1500m
JJA - 1500m Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 0
295 Marnick Los JJA - Zeeland Speer
Discus
JJA - Spee...- groep 2JJA - Disc...- groep 2 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 0
296 Jordi Bot JJA - Zeeland 800m
4x400m
JJA - 800m Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 668
297 Franklin van Anrooij JJA - Zeeland 1500m
JJA - 1500m Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 636
298 Jurriaan Berger JJA - Zeeland 100m
Hoog
JJA - 100mJJA - Hoog - groep 2 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 0
299 Kim van Loon MJA - ACW `66 100m
4x400m
HSS
MJA - 100mMJA - HSS - groep 1 ACW `66 Meisjes 1286
328 Laura Eldred MJA - ACW `66 800m
4x400m
MJA - 800m ACW `66 Meisjes 0
329 Evi van Bladel MJA - ACW `66 800m
MJA - 800m ACW `66 Meisjes 715
330 Hester Kleuskens MJA - ACW `66 Discus
Kogel
MJA - Disc...- groep 1MJA - Koge...- groep 1 ACW `66 Meisjes 588
331 Djaane Abdulrahman MJA - ACW `66 Discus
Kogel
MJA - Disc...- groep 2MJA - Koge...- groep 2 ACW `66 Meisjes 0
332 Noortje van der Mast MJA - ACW `66 200m
4x400m
Speer
MJA - 200mMJA - Spee...- groep 2 ACW `66 Meisjes 445
333 Ziggy Birker MJA - ACW `66 3000m
400mH
MJA - 3000mMJA - 400mH ACW `66 Meisjes 816
334 Kristin Baas MJA - Rotterdam 4x400m
Hoog
MJA - Hoog - groep 2 Rotterdam Atletiek Meisjes 779
335 Jaleesa Seedorf MJA - Rotterdam 100m
MJA - 100m Rotterdam Atletiek Meisjes 0
336 Liam Shew-A-Tjon JJA - AV Fortuna 200m
400mH
HSS
JJA - 200mJJA - 400mHJJA - HSS - groep 2 AV Fortuna Jongens 2314
337 Devi Robbemond JJA - AV Fortuna Speer
Discus
Kogel
JJA - Spee...- groep 1JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 2 AV Fortuna Jongens 301
338 Kim van Meurs MJA - AV Fortuna 100m
Speer
HSS
MJA - 100mMJA - Spee...- groep 2MJA - HSS - groep 1 AV Fortuna Meisjes 931
339 Laura Bastiaanse MJA - AV Fortuna Discus
Kogel
MJA - Disc...- groep 1MJA - Koge...- groep 2 AV Fortuna Meisjes 1310
340 Robin Hassing MJA - AV Fortuna 200m
Speer
Kogel
MJA - 200mMJA - Spee...- groep 1MJA - Koge...- groep 1 AV Fortuna Meisjes 1375
341 Larissa Smit MJA - AV `40 100m
400mH
4x400m
MJA - 100mMJA - 400mH AV `40 Meisjes 1336
342 Aniek Sips MJA - AV `40 800m
4x400m
HSS
MJA - 800mMJA - HSS - groep 2 AV `40 Meisjes 1226
343 Céline Smit MJA - AV `40 Speer
Discus
Kogel
MJA - Spee...- groep 1MJA - Disc...- groep 2MJA - Koge...- groep 1 AV `40 Meisjes 1432
344 Lisa Meijndert MJA - AV `40 200m
4x400m
Speer
MJA - 200mMJA - Spee...- groep 2 AV `40 Meisjes 481
346 Bas van Vliet JJA - AV `40 100m
Speer
Hoog
JJA - 100mJJA - Spee...- groep 1JJA - Hoog - groep 2 AV `40 Jongens 1127
347 Brandon Stolk JJA - AV `40 100m
200m
Kogel
JJA - 100mJJA - 200mJJA - Koge...- groep 2 AV `40 Jongens 1274
348 Hugo van Es JJA - AV `40 200m
HSS
JJA - 200mJJA - HSS - groep 1 AV `40 Jongens 397
349 Tim Vogel JJA - PAC 800m
4x400m
HSS
JJA - 800mJJA - HSS - groep 2 PAC Jongens Team 2 0
350 Cédric Chambrillon JJA - PAC 200m
Speer
JJA - 200mJJA - Spee...- groep 1 PAC Jongens Team 2 310
351 Raymildo van Callias JJA - PAC 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m PAC Jongens Team 2 501
352 Jan Dekker JJA - PAC Speer
Hoog
JJA - Spee...- groep 2JJA - Hoog - groep 2 PAC Jongens Team 2 0
353 Daan Hoogers JJA - AV Sprint Hoog
HSS
JJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 1 AV Sprint Jongens 1214
354 August van de Weijer JJA - AV Sprint 400mH
4x400m
Hoog
JJA - 400mHJJA - Hoog - groep 2 AV Sprint Jongens 615
355 Jur Klijs JJA - AV Sprint 800m
JJA - 800m AV Sprint Jongens 484
357 Tijn Mallens JJA - AV Sprint 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m AV Sprint Jongens 0
358 Mark de Rond JJA - AV Sprint 4x400m
Speer
Discus
JJA - Spee...- groep 2JJA - Disc...- groep 1 AV Sprint Jongens 1137
359 Freek van Blerck JJA - AV Sprint 1500m
4x400m
JJA - 1500m AV Sprint Jongens 323
360 Charlotte Demoulin MJA - AV Sprint Polshoog
MJA - Polshoog AV Sprint Meisjes 476
361 Justin Hoefmans JJA - AV Sprint Speer
Discus
Kogel
JJA - Spee...- groep 1JJA - Disc...- groep 2JJA - Koge...- groep 1 AV Sprint Jongens 508
362 Myke van de Wiel MJA - AV Sprint 200m
4x400m
Speer
MJA - 200mMJA - Spee...- groep 1 AV Sprint Meisjes 1591
363 Anne van de Wiel MJA - AV Sprint 400mH
4x400m
Speer
MJA - 400mHMJA - Spee...- groep 2 AV Sprint Meisjes 833
364 Nele van den Broek MJA - AV Sprint 4x400m
Hoog
HSS
MJA - Hoog - groep 1MJA - HSS - groep 2 AV Sprint Meisjes 1610
365 Sanne Haanen MJA - AV Sprint 100m
4x400m
HSS
MJA - 100mMJA - HSS - groep 1 AV Sprint Meisjes 0
366 Ellen van Gestel MJA - AV Sprint 800m
MJA - 800m AV Sprint Meisjes 0
367 Paulien Lockhorn MJA - AV Sprint Discus
Kogel
MJA - Disc...- groep 1MJA - Koge...- groep 2 AV Sprint Meisjes 1215
368 Marit de Jongh MJA - AV Sprint Discus
MJA - Disc...- groep 2 AV Sprint Meisjes 0
369 Amber van Malsen MJA - AV Sprint Kogel
MJA - Koge...- groep 1 AV Sprint Meisjes 0
370 Michelle Bogers MJA - AV Sprint 800m
MJA - 800m AV Sprint Meisjes 599
371 Zoë Meyer MJA - AV Sprint 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m AV Sprint Meisjes 657
372 Hanna Kloek MJA - AV Sprint 3000m
MJA - 3000m AV Sprint Meisjes 459
373 Sam Prein JJA - PAC 4x400m
PAC Jongens Team 2 0
374 Bruno Oele JJA - PAC 100m
JJA - 100m PAC Jongens Team 2 445
501 Aaron van Kooij JJA - PAC Discus
Kogel
JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 PAC Jongens Team 2 612
502 Josephine van Luik MJA - SPOB 100m
3000m
Discus
MJA - 100mMJA - 3000mMJA - Disc...- groep 1 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 268
503 Marien van der Niet JJA - PAC 800m
4x400m
JJA - 800m PAC Jongens Team 2 580
504 Max Polak JJA - PAC 1500m
JJA - 1500m PAC Jongens Team 2 710
505 Jordi van der Wal JJA - PAC Hoog
HSS
JJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 1 PAC Jongens Team 2 1180
506 Lise van de Velde MJA - PAC 200m
4x400m
Discus
MJA - 200mMJA - Disc...- groep 1 PAC Meisjes Team 2 374
507 Danielle Tinkhof MJA - PAC 100m
Hoog
MJA - 100mMJA - Hoog - groep 1 PAC Meisjes Team 2 1448
508 Marije Hijman MJA - PAC 800m
MJA - 800m PAC Meisjes Team 2 810
509 Sevilha van der Tak MJA - PAC 800m
4x400m
MJA - 800m PAC Meisjes Team 2 0
510 Shaya van Houdt MJA - PAC 100m
HSS
Polshoog
MJA - 100mMJA - HSS - groep 2MJA - Polshoog PAC Meisjes Team 2 1237
511 Talitha G...ro Obando MJA - PAC Speer
Discus
Kogel
MJA - Spee...- groep 2MJA - Disc...- groep 2MJA - Koge...- groep 2 PAC Meisjes Team 2 409
512 Stan Biemans JJA - DAK 100m
Hoog
HSS
JJA - 100mJJA - Hoog - groep 2JJA - HSS - groep 2 DAK Jongens 0
513 Puck van Wiltenburg MJA - PAC 4x400m
Speer
MJA - Spee...- groep 1 PAC Meisjes Team 2 535
514 Stijn van Nierop JJA - DAK 200m
4x400m
Speer
JJA - 200mJJA - Spee...- groep 1 DAK Jongens 587
515 Gabrielle Opmeer MJA - PAC 200m
4x400m
MJA - 200m PAC Meisjes Team 2 632
516 Lucie Tiemeier MJA - PAC 100m
MJA - 100m PAC Meisjes Team 1 746
517 Jasmijn van Iersel MJA - PAC 4x400m
PAC Meisjes Team 1 0
518 Silke Brakkee MJA - PAC 800m
MJA - 800m PAC Meisjes Team 1 0
519 Sanne Mooldijk MJA - PAC 400mH
4x400m
MJA - 400mH PAC Meisjes Team 1 651
520 Roos den Engelse MJA - PAC 200m
4x400m
MJA - 200m PAC Meisjes Team 1 0
521 Jenna Vervoorn MJA - PAC Discus
MJA - Disc...- groep 2 PAC Meisjes Team 1 0
522 Stevy-Jane...Nederveen MJA - PAC Speer
Hoog
MJA - Spee...- groep 2MJA - Hoog - groep 2 PAC Meisjes Team 1 684
523 Margot Keijzer MJA - PAC HSS
MJA - HSS - groep 1 PAC Meisjes Team 1 683
524 Diane van Es MJA - PAC 3000m
MJA - 3000m PAC Meisjes Team 1 730
525 Enid Duut MJA - PAC Discus
Kogel
MJA - Disc...- groep 1MJA - Koge...- groep 1 PAC Meisjes Team 1 1496
526 Nicole Etman MJA - PAC 100m
Hoog
MJA - 100mMJA - Hoog - groep 1 PAC Meisjes Team 1 934
527 Kim de Vos MJA - PAC 200m
Speer
Kogel
MJA - 200mMJA - Spee...- groep 1MJA - Koge...- groep 2 PAC Meisjes Team 1 763
528 Corinde van Es MJA - PAC 800m
4x400m
MJA - 800m PAC Meisjes Team 1 836
529 Killiana Heijmans MJA - PAC Polshoog
MJA - Polshoog PAC Meisjes Team 1 726
530 Tobias van Roon JJA - DAK 1500m
JJA - 1500m DAK Jongens 552
531 Rick van de Ven JJA - DAK Discus
Kogel
JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 DAK Jongens 893
532 Ahmed Abubakar JJA - DAK 800m
4x400m
JJA - 800m DAK Jongens 627
533 Geert Elferink JJA - DAK 200m
Hoog
HSS
JJA - 200mJJA - Hoog - groep 1JJA - HSS - groep 1 DAK Jongens 1278
534 Geert de Gouw JJA - DAK 400mH
4x400m
Speer
JJA - 400mHJJA - Spee...- groep 2 DAK Jongens 879
535 Harry van Ham JJA - DAK 800m
4x400m
JJA - 800m DAK Jongens 0
536 Antoine va...er Sanden JJA - DAK 100m
Discus
Kogel
JJA - 100mJJA - Disc...- groep 2JJA - Koge...- groep 2 DAK Jongens 558
537 Thaem Mous JJA - PAC 1500m
4x400m
JJA - 1500m PAC Jongens Team 1 730
538 Daphne van Zandvoort MJA - DAK 200m
800m
Speer
MJA - 200mMJA - 800mMJA - Spee...- groep 1 DAK Meisjes 1367
539 Rafael Raap JJA - PAC 4x400m
Hoog
JJA - Hoog - groep 1 PAC Jongens Team 1 900
540 Quinten van der Veer JJA - PAC Discus
Kogel
JJA - Disc...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 PAC Jongens Team 1 990
541 Bregje van Beurden MJA - DAK 100m
Kogel
Hoog
MJA - 100mMJA - Koge...- groep 2MJA - Hoog - groep 1 DAK Meisjes 1086
542 Sergio van der Meide JJA - PAC 100m
200m
HSS
JJA - 100mJJA - 200mJJA - HSS - groep 1 PAC Jongens Team 1 1372
543 Ramsey Angela JJA - PAC 200m
400mH
4x400m
JJA - 200mJJA - 400mH PAC Jongens Team 1 1664
544 Mare van Bladel MJA - DAK Discus
HSS
MJA - Disc...- groep 1MJA - HSS - groep 1 DAK Meisjes 746
545 Milan le Bruin JJA - PAC 100m
4x400m
JJA - 100m PAC Jongens Team 1 0
546 Leander den Boer JJA - PAC Speer
Kogel
Hoog
JJA - Spee...- groep 2JJA - Koge...- groep 2JJA - Hoog - groep 2 PAC Jongens Team 1 0
547 Achraf Boutkabout JJA - PAC 800m
JJA - 800m PAC Jongens Team 1 691
548 Victor van der Wel JJA - PAC 800m
JJA - 800m PAC Jongens Team 1 0
549 Alexander Brons JJA - PAC 1500m
JJA - 1500m PAC Jongens Team 1 0
550 Elmar Koster JJA - PAC Speer
Discus
JJA - Spee...- groep 1JJA - Disc...- groep 2 PAC Jongens Team 1 635
551 Loes Dekker MJA - SPOB 200m
800m
Hoog
MJA - 200mMJA - 800mMJA - Hoog - groep 2 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 1042
552 Chelsea Blijlevens MJA - SPOB 100m
Speer
Discus
MJA - 100mMJA - Spee...- groep 2MJA - Disc...- groep 2 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 588
553 Sanne Kooij MJA - SPOB Speer
Kogel
Hoog
MJA - Spee...- groep 2MJA - Koge...- groep 1MJA - Hoog - groep 2 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 0
555 Maaike Holtgrefe MJA - CAV Energie 100m
4x400m
Kogel
MJA - 100mMJA - Koge...- groep 2 CAV Energie Meisjes 765
556 Maud Blokzijl MJA - CAV Energie 4x400m
Speer
Hoog
MJA - Spee...- groep 2MJA - Hoog - groep 2 CAV Energie Meisjes 615
557 Amber Noordermeer MJA - CAV Energie 200m
4x400m
Kogel
MJA - 200mMJA - Koge...- groep 2 CAV Energie Meisjes 456
558 Lois Stokkers MJA - CAV Energie 800m
Discus
MJA - 800mMJA - Disc...- groep 2 CAV Energie Meisjes 479
559 Yosta de Stigter MJA - CAV Energie 800m
4x400m
Speer
MJA - 800mMJA - Spee...- groep 2 CAV Energie Meisjes 937
560 Meike Lokker MJA - CAV Energie 3000m
400mH
MJA - 3000mMJA - 400mH CAV Energie Meisjes 929
561 Koen van Duijnhoven JJA - THOR 800m
1500m
JJA - 800mJJA - 1500m ARV Achilles / THOR Jongens 0
562 Rick Lambregts JJA - ACHL 800m
400mH
4x400m
JJA - 800mJJA - 400mH ARV Achilles / THOR Jongens 1219
563 Dylan Frijters JJA - ACHL 4x400m
Discus
Hoog
JJA - Disc...- groep 1JJA - Hoog - groep 2 ARV Achilles / THOR Jongens 753
564 Jaimy Schraauwen JJA - THOR 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m ARV Achilles / THOR Jongens 1185
567 Hent van Schoten JJA - AV Oss `78 4x400m
Speer
HSS
JJA - Spee...- groep 1JJA - HSS - groep 2 AV Oss `78 Jongens 1176
568 Sancho van Roy JJA - AV Oss `78 200m
JJA - 200m AV Oss `78 Jongens 553
569 Merlijn Scholte JJA - AV Oss `78 1500m
4x400m
JJA - 1500m AV Oss `78 Jongens 354
570 Thomas Saedt JJA - AV Oss `78 100m
4x400m
Kogel
JJA - 100mJJA - Koge...- groep 2 AV Oss `78 Jongens 563
571 Youri Peters JJA - AV Oss `78 800m
4x400m
Discus
JJA - 800mJJA - Disc...- groep 2 AV Oss `78 Jongens 728
572 Hidde Leenders JJA - AV Oss `78 400mH
4x400m
Hoog
JJA - 400mHJJA - Hoog - groep 2 AV Oss `78 Jongens 1211