Inschrijvingen CK junioren en senioren




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
167 Mark den Blanken JJB - GACH 100m
Hoog
HSS
Ver
100m blok 2Hoog blok 3HSS blok 2Ver blok 4
168 Martijn de Boer JJB - GACH 100m
Discus
Speer
100m blok 2Discus blok 1Speer blok 3
169 Zenno de Boer JJB - GACH 100m
400m
Discus
Ver
100m blok 2400m blok 3Discus blok 4Ver blok 1
170 Joep Borninkhof JJB - GACH 100m
400m
4x400m
Polshoog
Ver
100m blok 2400m blok 3Polshoog blok 1Ver blok 4 Team Roman (3e)
171 Siem ter Braake JJB - GACH 100m
4x400m
Hoog
Polshoog
Ver
100m blok 2Hoog blok 3Polshoog blok 1Ver blok 4 Team Roman (1e)
172 Damon Burgman JJB - GACH 100m
400m
100m blok 1400m blok 3
173 Max Defize JJB - GACH 100m
Speer
Hoog
Ver
100m blok 1Speer blok 3Hoog blok 2Ver blok 3
174 Patrick Feijen JJB - GACH Discus
Kogel
Speer
Discus blok 4Kogel blok 3Speer blok 2
175 Siebe Heuperman JJB - GACH 100m
4x100m
Kogel
Speer
Ver
100m blok 1Kogel blok 4Speer blok 2Ver blok 3 Met Twee Vingers in de Neus (3e)
176 Kristof va...amperdijk JJB - GACH 100m
4x100m
Speer
HSS
Ver
100m blok 1Speer blok 3HSS blok 2Ver blok 4 Met Twee Vingers in de Neus (1e)
177 Julius Milo JJB - GACH Hoog
Polshoog
Ver
Hoog blok 3Polshoog blok 1Ver blok 4
178 Olaf van de Pavert JJB - GACH 100m
Speer
Hoog
Ver
100m blok 1Speer blok 2Hoog blok 3Ver blok 4
179 Skip Renders JJB - GACH 100m
4x100m
Hoog
HSS
Ver
100m blok 1Hoog blok 4HSS blok 2Ver blok 3 Met Twee Vingers in de Neus (4e)
180 Jelle Rigter JJB - GACH 100m
400m
Speer
Ver
100m blok 1400m blok 3Speer blok 2Ver blok 4
181 Nicolaas Romagnoli JJB - GACH 100m
400m
Discus
Ver
100m blok 2400m blok 3Discus blok 4Ver blok 1
182 Sean Ansara JJC - GACH 100m
Kogel
Speer
Polshoog
100m blok 2Kogel blok 4Speer blok 3Polshoog blok 1
183 Luc Blank JJC - GACH 100m
800m
Hoog
Polshoog
100m blok 2800m blok 4Hoog blok 3Polshoog blok 1
184 Niels de Boer JJC - GACH Discus
Kogel
Speer
Discus blok 1Kogel blok 3Speer blok 2
185 Floris van Borselen JJC - GACH 100m
Speer
Hoog
100m blok 1Speer blok 2Hoog blok 3
186 Emiel Breken JJC - GACH 100m
Kogel
Hoog
Ver
100m blok 2Kogel blok 3Hoog blok 4Ver blok 1
187 Tim Buskens JJC - GACH 100m
400m
100m blok 2400m blok 3
188 Gabriël ...rnelissen JJC - GACH 100m
400m
4x100m
HSS
Ver
100m blok 1400m blok 3HSS blok 2Ver blok 4 Met Twee Vingers in de Neus (2e)
189 Max van Craen JJC - GACH 800m
4x400m
800m blok 4 4x400m TEAM MILA (4e)
190 Rob Dankers JJC - GACH Discus
Kogel
Speer
HSS
Discus blok 1Kogel blok 4Speer blok 3HSS blok 2
191 Koen Duikersloot JJC - GACH 100m
Speer
Polshoog
Ver
100m blok 2Speer blok 3Polshoog blok 1Ver blok 4
192 Quinten Feijen JJC - GACH 100m
Discus
Speer
Ver
100m blok 1Discus blok 4Speer blok 2Ver blok 3
193 Tom Fontani JJC - GACH 100m
Speer
Polshoog
Ver
100m blok 2Speer blok 3Polshoog blok 1Ver blok 4
194 Thijmen Hakenkruger JJC - GACH 400m
800m
Kogel
Polshoog
400m blok 3800m blok 4Kogel blok 2Polshoog blok 1
195 Bram van der Laan JJC - GACH 100m
400m
Speer
Ver
100m blok 1400m blok 3Speer blok 2Ver blok 4
196 Joris van Luyken JJC - GACH 100m
Polshoog
100m blok 2Polshoog blok 1
197 Lars Mol JJC - GACH 800m
4x400m
800m blok 4 4x400m TEAM MILA (2e)
198 André Fel...dal Lopes JJC - GACH 100m
Speer
100m blok 1Speer blok 2
199 Eric Wolfrat JJC - GACH 100m
Hoog
Polshoog
Ver
100m blok 2Hoog blok 3Polshoog blok 1Ver blok 4
200 Tom Benschop JJD1 - GACH 100m
Speer
Hoog
Ver
100m blok 1Speer blok 2Hoog blok 3Ver blok 4
201 Daniël Breken JJD1 - GACH 100m
Kogel
Hoog
Ver
100m blok 2Kogel blok 3Hoog blok 1Ver blok 4
203 Dennis Janssen JJD1 - GACH 100m
400m
Hoog
Ver
100m blok 2400m blok 3Hoog blok 4Ver blok 1
204 Lucas Man JJD1 - GACH 100m
400m
HSS
Ver
100m blok 1400m blok 3HSS blok 2Ver blok 4
205 Melle Olthuis JJD1 - GACH 100m
Ver
100m blok 2Ver blok 1
206 Robin Pos JJD1 - GACH 800m
4x400m
Speer
Hoog
Ver
800m blok 4Speer blok 2Hoog blok 3Ver blok 1 D+ Fun Team (4e)
207 Lukas Renaud JJD1 - GACH 400m
800m
4x400m
Hoog
HSS
400m blok 3800m blok 4Hoog blok 1HSS blok 2 4x400m TEAM MILA (3e)
208 Dani Suparmono JJD1 - GACH 400m
800m
4x400m
HSS
Ver
400m blok 3800m blok 4HSS blok 2Ver blok 1 4x400m D+ team 2 (1e)
209 Kris Andriessen JJD2 - GACH 100m
4x400m
Discus
Kogel
Speer
100m blok 1Discus blok 4Kogel blok 3Speer blok 2 D+ Fun Team (3e)
210 Aron Doehri JJD2 - GACH 100m
400m
Speer
Ver
100m blok 1400m blok 3Speer blok 2Ver blok 4
211 Jonas Elzinga JJD2 - GACH 100m
4x400m
Kogel
Speer
Hoog
100m blok 1Kogel blok 3Speer blok 2Hoog blok 4 4x400m D+ team 2 (3e)
212 Milan Falentijn JJD2 - GACH 100m
HSS
Ver
100m blok 1HSS blok 2Ver blok 3
214 Bastian Jansma JJD2 - GACH 100m
800m
Ver
100m blok 2800m blok 4Ver blok 3
215 Laurens Jordense JJD2 - GACH 100m
400m
4x400m
HSS
Ver
100m blok 1400m blok 3HSS blok 2Ver blok 4 4x400m D+ team 2 (2e)
216 Onno Krans JJD2 - GACH 100m
Speer
Hoog
Ver
100m blok 1Speer blok 2Hoog blok 3Ver blok 4
217 Yoep van Loenen JJD2 - GACH Kogel
Speer
Ver
Kogel blok 2Speer blok 3Ver blok 1
218 Merlijn Munneke JJD2 - GACH 100m
Discus
Kogel
Speer
100m blok 2Discus blok 1Kogel blok 3Speer blok 4
219 David Neidig JJD2 - GACH 800m
Ver
800m blok 4Ver blok 1
220 Laurens Prins JJD2 - GACH Discus
Kogel
Speer
Ver
Discus blok 1Kogel blok 4Speer blok 2Ver blok 3
221 Flo van Raalte JJD2 - GACH 100m
4x100m
Discus
HSS
Ver
100m blok 1Discus blok 4HSS blok 2Ver blok 3 4x100m D+ groep (2e)
222 Max Veldhuizen JJD2 - GACH 4x100m
Discus
Speer
HSS
Ver
Discus blok 4Speer blok 3HSS blok 2Ver blok 1 4x100m D+ groep (1e)
223 Yoram Vriezen JJD2 - GACH 800m
4x400m
Kogel
Speer
Polshoog
800m blok 4Kogel blok 3Speer blok 2Polshoog blok 1 D+ Fun Team (1e)
224 Miro van Wieringen JJD2 - GACH 100m
400m
4x400m
Hoog
Ver
100m blok 2400m blok 3Hoog blok 4Ver blok 1 4x400m D+ team 2 (4e)
225 Marco Beukenkamp Mmas - GACH 4x100m
Gouden oude ploeg 4x100 (1e)
226 Sacha van Hilst Mmas - GACH 4x100m
4x400m
Gouden oude ploeg 4x100 (4e)
Gouden oude ploeg 4x400 (3e)
227 Dirk-Jan v...er Linden Mmas - GACH 4x100m
Gouden oude ploeg 4x100 (3e)
228 Raymond Mahler Mmas - GACH 4x100m
4x400m
Gouden oude ploeg 4x100 (2e)
Gouden oude ploeg 4x400 (2e)
229 Walter Mijnhout Mmas - GACH 4x100m
Team Mijnhout (4e)
230 Alexander Peek Mmas - GACH 4x400m
Gouden oude ploeg 4x400 (4e)
231 Rene Roos Mmas - GACH 4x100m
4x400m
Gouden oude ploeg 4x400 (1e)
4x100m Vroegah Toen (3e)
232 Chishala Wijmans Mmas - GACH 100m
Speer
100m blok 2Speer blok 3
233 Rietje Dijkman Vmas - GACH 4x100m
Ladies on the run (2e)
234 Brigitte v...Linnebank Vmas - GACH 4x100m
Kogel
Polshoog
Kogel blok 3Polshoog blok 1 Ladies on the run (1e)
235 Ilona Mulder Vmas - GACH 4x100m
Ladies on the run (3e)
236 Inez Veld...r-Lubbers Vmas - GACH 4x100m
Ladies on the run (4e)
237 Dieuwertje Kok MJA - GACH Kogel
Hoog
HSS
Ver
Kogel blok 3Hoog blok 1HSS blok 2Ver blok 4
238 Anja Bekema MJB - GACH 100m
400m
Speer
Polshoog
100m blok 2400m blok 3Speer blok 4Polshoog blok 1
239 Fay Blank MJB - GACH 100m
Kogel
HSS
Ver
100m blok 1Kogel blok 4HSS blok 2Ver blok 3
240 Mauve Bos MJB - GACH 100m
Hoog
HSS
Ver
100m blok 1Hoog blok 4HSS blok 2Ver blok 3
241 Linde Buruma MJB - GACH 100m
Kogel
HSS
Ver
100m blok 1Kogel blok 3HSS blok 2Ver blok 4
242 Justine Fleming MJB - GACH 100m
800m
HSS
Ver
100m blok 1800m blok 4HSS blok 2Ver blok 3
243 Channa Van Gameren MJB - GACH Discus
Kogel
Speer
Discus blok 1Kogel blok 2Speer blok 3
244 Eden Göbbels MJB - GACH 100m
800m
HSS
Ver
100m blok 1800m blok 4HSS blok 2Ver blok 3
245 Marieke Van der Laan MJB - GACH Discus
Kogel
Speer
Discus blok 1Kogel blok 2Speer blok 3
246 Luna Scheffer MJB - GACH 100m
Kogel
HSS
Ver
100m blok 1Kogel blok 4HSS blok 2Ver blok 3
247 Laura Sluyters MJB - GACH 100m
100m blok 2
248 Susan Visser MJB - GACH HSS
Ver
HSS blok 2Ver blok 1
249 Marieke de Vor MJB - GACH 100m
Discus
100m blok 2Discus blok 1
250 Sterre Weber MJB - GACH 100m
Hoog
HSS
Ver
100m blok 1Hoog blok 4HSS blok 2Ver blok 3
251 Xanthe Buruma MJC - GACH 100m
Discus
Kogel
Ver
100m blok 1Discus blok 4Kogel blok 2Ver blok 3
252 Charlize Capel MJC - GACH Kogel
Speer
Kogel blok 3Speer blok 2
253 Puck Harms MJC - GACH 100m
Kogel
Hoog
Ver
100m blok 1Kogel blok 4Hoog blok 2Ver blok 3
254 Ilse Hengeveld MJC - GACH 100m
Hoog
Polshoog
Ver
100m blok 2Hoog blok 3Polshoog blok 1Ver blok 4
255 Ella Keijser MJC - GACH 100m
Discus
Speer
Hoog
100m blok 1Discus blok 4Speer blok 2Hoog blok 3
256 Kato Leusink MJC - GACH 100m
400m
Speer
Hoog
100m blok 1400m blok 3Speer blok 4Hoog blok 2
257 Milou Mijnhout MJC - GACH 100m
Kogel
Speer
Ver
100m blok 1Kogel blok 2Speer blok 4Ver blok 3
258 Mette Oosterink MJC - GACH 100m
800m
4x400m
Speer
Ver
100m blok 1800m blok 4Speer blok 2Ver blok 3 4x400m TEAM MILA (1e)
259 Sterre Renner MJC - GACH 100m
Discus
Speer
Hoog
100m blok 1Discus blok 4Speer blok 2Hoog blok 3
260 Pien Scheer MJC - GACH 800m
Kogel
Hoog
Ver
800m blok 4Kogel blok 3Hoog blok 2Ver blok 1
261 Mella Scheffer MJC - GACH 100m
Kogel
Hoog
Ver
100m blok 1Kogel blok 4Hoog blok 2Ver blok 3
262 Emma van der Schoor MJC - GACH 100m
Speer
HSS
Ver
100m blok 1Speer blok 3HSS blok 2Ver blok 4
263 Babet Tabak MJC - GACH 100m
Speer
Hoog
Ver
100m blok 1Speer blok 3Hoog blok 2Ver blok 4
264 Lilian Tabak MJC - GACH Kogel
Speer
Hoog
Ver
Kogel blok 2Speer blok 4Hoog blok 1Ver blok 3
265 Otte Wienese MJC - GACH Polshoog
Polshoog blok 1
266 Meike Bakker MJD1 - GACH 4x100m
Kogel
Speer
HSS
Ver
Kogel blok 4Speer blok 3HSS blok 2Ver blok 1 4x100m D+ groep (4e)
267 Hassanatou Barry MJD1 - GACH 100m
Speer
Hoog
Ver
100m blok 2Speer blok 4Hoog blok 2Ver blok 1
268 Sterre de Beer MJD1 - GACH 100m
400m
Kogel
Ver
100m blok 1400m blok 3Kogel blok 2Ver blok 4
269 Rikkie Bosman MJD1 - GACH 800m
Hoog
HSS
Ver
800m blok 4Hoog blok 1HSS blok 2Ver blok 3
270 Mare Lei MJD1 - GACH 100m
400m
HSS
Ver
100m blok 1400m blok 3HSS blok 2Ver blok 4
271 Elisa van der Linden MJD1 - GACH 100m
Discus
Speer
Ver
100m blok 2Discus blok 1Speer blok 4Ver blok 3
272 Mila Nijsse MJD1 - GACH 800m
Speer
HSS
Ver
800m blok 4Speer blok 3HSS blok 2Ver blok 1
273 Myrte van der Schoot MJD1 - GACH 800m
4x400m
Hoog
HSS
Ver
800m blok 4Hoog blok 1HSS blok 2Ver blok 3 D+ Fun Team (2e)
274 Eva Schwencke MJD1 - GACH Speer
Hoog
HSS
Ver
Speer blok 3Hoog blok 1HSS blok 2Ver blok 3
275 Jildou Smit MJD1 - GACH 100m
Ver
100m blok 2Ver blok 1
276 Marit van der Vliet MJD1 - GACH 100m
Speer
Hoog
Ver
100m blok 2Speer blok 3Hoog blok 1Ver blok 3
277 Masja Wilders MJD1 - GACH 100m
Ver
100m blok 2Ver blok 1
278 Roos Wortel MJD1 - GACH 100m
400m
800m
Ver
100m blok 2400m blok 3800m blok 4Ver blok 1
279 Lara van Beusekom MJD2 - GACH 100m
Speer
Hoog
Ver
100m blok 1Speer blok 3Hoog blok 2Ver blok 4
280 Sarah Breken MJD2 - GACH 100m
Discus
Speer
HSS
100m blok 1Discus blok 4Speer blok 3HSS blok 2
281 Marieke Buskens MJD2 - GACH 100m
400m
Speer
100m blok 1400m blok 3Speer blok 2
282 Sacha Dekker MJD2 - GACH 100m
Kogel
HSS
Ver
100m blok 1Kogel blok 3HSS blok 2Ver blok 4
283 Suzet Doornheim MJD2 - GACH 100m
800m
HSS
Ver
100m blok 1800m blok 4HSS blok 2Ver blok 3
284 Meintje Glimmerveen MJD2 - GACH 100m
400m
Hoog
Ver
100m blok 1400m blok 3Hoog blok 2Ver blok 4
285 Tamara Hoeksel MJD2 - GACH 100m
Discus
HSS
Ver
100m blok 1Discus blok 4HSS blok 2Ver blok 3
286 Wicky Hulselmans MJD2 - GACH 100m
400m
4x100m
Kogel
Speer
100m blok 1400m blok 3Kogel blok 4Speer blok 2 4x100m D+ groep (3e)
287 Eva van Kampen MJD2 - GACH 100m
400m
HSS
Ver
100m blok 1400m blok 3HSS blok 2Ver blok 4
288 Charlotte Kooiman MJD2 - GACH 100m
800m
Discus
Speer
100m blok 2800m blok 4Discus blok 1Speer blok 3
289 Helena Kruger MJD2 - GACH 400m
Ver
400m blok 3Ver blok 4
290 Isa Nijkamp MJD2 - GACH 100m
800m
Speer
Ver
100m blok 2800m blok 4Speer blok 3Ver blok 1
291 Sophie Romagnoli MJD2 - GACH 100m
400m
Kogel
Ver
100m blok 2400m blok 3Kogel blok 4Ver blok 1
292 Tom Dankers Msen - GACH Speer
Speer blok 2
293 Paul Groen Msen - GACH 100m
Discus
Speer
Ver
100m blok 2Discus blok 4Speer blok 3Ver blok 1
294 Thomas Mijnhout Msen - GACH 800m
4x100m
Kogel
Speer
Ver
800m blok 4Kogel blok 2Speer blok 3Ver blok 1 Team Mijnhout (2e)
295 Steven Mijnhout Msen - GACH 100m
4x100m
Speer
Hoog
Ver
100m blok 1Speer blok 3Hoog blok 2Ver blok 4 Team Mijnhout (1e)
296 Pieter Mijnhout Msen - GACH 400m
800m
4x100m
Polshoog
Ver
400m blok 3800m blok 4Polshoog blok 1Ver blok 1 Team Mijnhout (3e)
297 Roman Monte Msen - GACH 100m
4x400m
Speer
Polshoog
Ver
100m blok 1Speer blok 3Polshoog blok 1Ver blok 4 Team Roman (2e)
298 David Vonk Msen - GACH 400m
800m
HSS
Ver
400m blok 3800m blok 4HSS blok 2Ver blok 1
299 Amelie Blankenzee Vsen - GACH 100m
Kogel
Hoog
Ver
100m blok 2Kogel blok 4Hoog blok 1Ver blok 3
300 Monique Hennipman Vsen - GACH Speer
Hoog
Speer blok 2Hoog blok 1
420 Tessa van der Mark Vsen - GACH 100m
Discus
HSS
Ver
100m blok 1Discus blok 4HSS blok 2Ver blok 3
421 Judith Rasch Vsen - GACH 100m
4x400m
Discus
Speer
Ver
100m blok 2Discus blok 1Speer blok 4Ver blok 3 Team Roman (4e)
423 Aline Bloom Vsen - GACH 100m
Discus
Speer
Ver
100m blok 2Discus blok 1Speer blok 4Ver blok 3
424 Yaran Wienneke JJA - GACH 100m
Speer
Hoog
Ver
100m blok 1Speer blok 2Hoog blok 3Ver blok 4
425 Felix van Craen JJD1 - GACH 100m
400m
800m
Ver
100m blok 2400m blok 3800m blok 4Ver blok 1
426 Coen Hulsman Mmas - GACH 4x100m
4x400m
4x400m Vroegah Toen (1e)
4x100m Vroegah Toen (1e)
427 Dennis Pel Mmas - GACH 4x100m
4x400m
4x400m Vroegah Toen (2e)
4x100m Vroegah Toen (2e)
428 Jon Westerweel Mmas - GACH 4x100m
4x400m
4x400m Vroegah Toen (4e)
4x100m Vroegah Toen (4e)
429 Dennis Philipsen Mmas - GACH 4x400m
4x400m Vroegah Toen (3e)
430 Wendy Vet Vsen - GACH Discus
Kogel
Speer
Hoog
Discus blok 1Kogel blok 4Speer blok 2Hoog blok 3
431 Rendolf van Hoof Mmas - GACH 400m
800m
400m blok 3800m blok 4
432 Pieter Knotnerus Msen - GACH Polshoog
Polshoog blok 1